Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Excel topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-13 08:31:56

LOGOUT.hu

A Microsoft Excel topic célja segítséget kérni és nyújtani Excellel kapcsolatos problémákra.
Kérdés felvetése előtt olvasd el, ha még nem tetted.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) Gabcsika válasza Delila_1 (#4825) üzenetére


Gabcsika
tag

Tényleg!!! Köszönöm szépen!

Freedom, Nature, Love & Music

(#4852) Delila_1 válasza Fehér Mancs (#4849) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

A képletből véletlenül kimaradt egy * az XYZ előtt.

Helyesen: =szumha(a1:a100;"=*XYZ*";b1:b100)

Nagyon jó, nem ismertem. A feltételes formázásnál pedig nem jutott eszembe az ÜRES függvény használata. Köszi.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#4853) Nowhere válasza Fehér Mancs (#4849) üzenetére


Nowhere
tag

Kösz! Pont ezt a megoldást kerestem először!

(#4854) Fehér Mancs válasza gyga (#4807) üzenetére


Fehér Mancs
tag

Ezt is meg lehet oldani egy összetett SZUM HA függvénypárossal és tömbképlettel:

=SZUM(HA(A1:A8<>B1:B8;B1:B8;0))

a végén SHIFT+CTRL+ENTER-rel (ha egyenlőt akarunk, akkor egyenlőségjellel).

+ a SZORZATÖSSZEG is jó erre:

=SZORZATÖSSZEG((A1:A8<>B1:B8)*B1:B8)

[ Szerkesztve ]

(#4855) RoGGRR


RoGGRR
csendes tag

Sziasztok!

Hogy lehetne megoldani, hogy egy olyan cellából összeadja a számokat, ahol betűk is vannak? És annak összegét kellene átírni a tőle jobbra levő cellába. És a kötőjelet nem szabadna figyelembe venni, mert csak pozitív számokról van szó, amik mellett kötőjelek is vannak.

A másik kérdés: hogy lehet rávenni az excelt, hogy az ékezetes szövegeket ne különböztesse meg a nem ékezetesektől? (Azért kellene, hogy ne vigyem be kétszer ugyanazt a nevet, és ki tudja írni, hogy már van ilyen név)

(#4856) Fehér Mancs válasza RoGGRR (#4855) üzenetére


Fehér Mancs
tag

Ha csak 1 jegyű számokat kell összeadni, akkor tömbképlettel meg lehet oldani (pl 12a-nál 1+2-t kell venni, nem pedig 12-t):

=SZUM(HA(HIBA(KÖZÉP($A$1;SOR(B1:B256);1)*1);0;KÖZÉP($A$1;SOR(B1:B256);1)*1))

(Ctrl+Shift+Enter -> 256 betűig nézi, de ezt lehet állítani).

(#4857) RoGGRR válasza Fehér Mancs (#4856) üzenetére


RoGGRR
csendes tag

Kösz a segítséget, de tizedes törtekről lenne szó, nem csak egész számokról.

(#4858) Enton


Enton
addikt

Hali! Excelben vagyok ilyen az egyik oszlopom:

NT-00172/1
NT-00272
NT-00372
NT-00472
NT-00516/M/1
NT-00520
NT-00554/F
NT-00554/M
NT-00569

és ilyet szeretnék kapni belőle:

00172/1
00272
00372
00472
00516/M/1
00520
00554/F
00554/M
00569

a lényeg lenne ugyebár a "NT-" eltüntetése minnél gyorsabb módon és a nullák megőrzése mert ált visszaszedi a 00 a számok elejéről mert csak szöveg ként tudnak megmaradni.
Valaki tudna ebben segíteni? :F

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4859) Delila_1 válasza Enton (#4858) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

A
=JOBB(A1;HOSSZ(A1)-3)
képlet megoldja (ha az adataid az A oszlopban vannak).

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#4860) Enton válasza Delila_1 (#4859) üzenetére


Enton
addikt

Köszike sikerült! :)

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4861) Fehér Mancs válasza RoGGRR (#4857) üzenetére


Fehér Mancs
tag

Írj példákat, mert így elég nehéz kitalálni, mire is gondolsz pontosan.

(#4862) Lac99


Lac99
tag

Sziasztok!

Talán jó helyre írom... A következő lenne a problémám: van 3 excel file, amelyeket napi rendszerességgel használok. Tegnap is ezt tettem, minden rendben volt. Ma, mikor meg akartam nyitni az egyiket, ezt a hibaüzenetet kaptam. Ha az 'igen'-re nyomok, akkor megjelenik egy teljesen üres táblázat. Mindháromnál ez a helyzet. TC-ben megnéztem, mindegyiknek 0 kb a mérete. Az összes többi excel file megnyitható, működnek, van méretük. Ezek viszont nagyon fontosak lennének, mert biztonsági másolat sincs róluk mostanában... Helyre lehet valahogy hozni?

(#4863) Fire/SOUL/CD válasza Lac99 (#4862) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A leírásod alapján elképzelhető, hogy vírus garázdálkodik a gépeden, ez tipikus és több(sok) vírus eljátsza, hogy 0-ra állítja a fájlhosszt XLS esetén is. Nem feltétlenül makróvírusra kell gondolni, vannak direkt az XLS-re "szakosodott" kártevők is.
Rögtön ess neki online scannereknek, nézesd át többel is a géped, és véletlenül sem mentsd el a látszólag ép excel táblákat sehova, mert csak mégnagyobb bajt okozhatsz(adott esetben) mint ami esetleg van.(magyarul másik gépen nehogy megnyissa valaki, mert akkor még az azon lévő táblák is el fognak tünögetni)

Azt, hogy vissza-e lehet állítnai, azt nem tudom. Az első a vírusírtás(ha van), majd a HDD hibaellenőrzése. Erre azért van szükség, mert ha csak 0-ra állította a fájlhoszt, akkor a lemezellenőrzés egyszerűen vissza tudja állítani a helyes fájlméretet(szerencsés esetben).

Ha ennél nagyobb a gond, akkor meg a "milyen program, ami..." topicba írjál, ott majd javaslok olyan progit, ami az utolsó esélyed lehet...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4864) Pötyi válasza Lac99 (#4862) üzenetére


Pötyi
őstag

De az is lehet, hogy dupla kiterjesztést kapott valamitől, pld. valami.xls.xlsx, csak mondjuk nem látod a másodikat, mert a windows intézőben a mappa beállításainál be van kapcsolva az, hogy "Ismert fájltípusok kiterjesztéseinek elrejtése"...

QNX is cool!

(#4865) Pötyi


Pötyi
őstag

A képen látható vörös démon egy nagyon kedves ismerősöm, az ő nevében adom fel ezt a kis ujjgyakorlatot:

[link]

Gazdasági informatikának álcázott feladatok, de amúgy semmi gazdaság nincs benne, csak excel képletek.

Nem átverés! Srácok, aki megoldja az öt munkalapot és elküldi neki a sznicole@freemail.hu címre, azzal a kisasszony megejt egy közös fagyizást! Május 15-ig kell leadnia...

Hát tessék, róla lenne szó:

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#4866) gyga


gyga
senior tag

Sziasztok. Van egy rettentő széles táblám, egy részletet kiragadva igy fest:
A____B____C____D______E_____stb
1____2_____3____4______5_____6
1____1_____1____1______1_____3
2____2_____2____2______2_____3
3____3_____3____3______3_____5
stb

Át kellene rendeznem ilyenre:
A____B____C____D_____stb
1____4____1_____1_____
2____5____1_____1_____
3____6____1_____3_____

mint modtam igen sok az adat szóval ha neki állok manuálisan akkor sosem végzek.
nincs vmi trükje?

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#4867) Delila_1 válasza Pötyi (#4865) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Jóképű fiú ismerősöd nincs ilyen egyszerű problémával?

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#4868) Pötyi válasza Delila_1 (#4867) üzenetére


Pötyi
őstag

Hát ööö, nekem nincs excel problémám, de ha Pöst felé jársz, nagy szeretettel várlak egy fagylaltkehelyre!

----------------------------------------------------------------

/Nyomtasd ki, tedd el, bármikor beválthatod!/ ;)

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#4869) Delila_1 válasza Pötyi (#4868) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

OK
Nézd meg a privátodat.

[ Szerkesztve ]

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#4870) RoGGRR válasza Fehér Mancs (#4861) üzenetére


RoGGRR
csendes tag

pl itt ez a cella:

haho-3,45; gert-3,31; salon-4,44

ezen számok összege kellene egy másik cellában kiíratva. És a számokat csak pozitívként kell kezelni.

(#4871) Delila_1 válasza RoGGRR (#4870) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Feltéve, hogy a szövegeid az A1:A3 tartományban vannak:

=(KÖZÉP(A1;SZÖVEG.KERES("-";A1)+1;20))*1+(KÖZÉP(A2;SZÖVEG.KERES("-";A2)+1;20))*1+(KÖZÉP(A3;SZÖVEG.KERES("-";A3)+1;20))*1

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#4872) RoGGRR válasza Delila_1 (#4871) üzenetére


RoGGRR
csendes tag

Egyelőre Érték hibát jelez. Pedig a1-től a3-ig írtam példákat.

[ Szerkesztve ]

(#4873) Delila_1 válasza RoGGRR (#4872) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Nézd át a beírt képletedet.
Még egyszerűbb, ha Ctrl+c, Ctrl+v-vel bemásolod.
Nálam hibátlanul működik.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#4874) RoGGRR válasza Delila_1 (#4873) üzenetére


RoGGRR
csendes tag

Pedig másolással csináltam.

Gondolom ez lenne az első cella értéke:
=(KÖZÉP(A1;SZÖVEG.KERES("-";A1)+1;20))*1

de az se működik.

(#4875) Delila_1 válasza RoGGRR (#4874) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Vedd egyenként a függvényeket.

Az A1-ben van a haho-3,45
B1-be: =szöveg.keres("-";a1)
Ennek 5 lesz az eredénye. A képlet végére írd be a +1-et, a B1 értéke 6 lesz, innen, a 6. karaktertől kell majd a szám.

Most a C1-be:
=közép(a1;b1;20)
Ez 3,45-öt ad majd, de szövegként, balra igazítva.
Írd át a képletet =(közép(a1;b1;20)*1 -re, ez számként hozza a 3,45-öt.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#4876) RoGGRR válasza Delila_1 (#4875) üzenetére


RoGGRR
csendes tag

A helyzet az, hogy én nem úgy írtam, hogy az A1-ben a haho-3,45 van, hanem a
"haho-3,45; gert-3,31; salon-4,44". Ez mind egy cellában van, és ezen össszes szám értéke kellene.

(#4877) Lehdog válasza RoGGRR (#4876) üzenetére


Lehdog
csendes tag

Hali!

Adatok - Szövegből oszlopok menüponttal szedd szét az egy cellába írt értékeket. Határoló karakternek esetedben a pontosvessző látszik jónak. Aztán már működni fog Delila gurunk képlete.

(#4878) RoGGRR válasza Lehdog (#4877) üzenetére


RoGGRR
csendes tag

Igen, köszi, így működik. Viszont így is egyenként végig kell menni minden cellán, mert ha olyan oszlopot is jelölök, amin nincs adat, akkor Érték hibát jelez. Tehát a képletet nekem kell az adattal teli oszlopok számához igazítanom, és így kissé lassú lenne a számolás.

De kaptam egy makrót is, csak nem tudom, miért nem működik.

=SumNum(cella) a képlet

Function SumNum(ByVal txt As String) As double
With CreateObject("VBScript.RegExp")
.Pattern = "\d+(,\d+)?"
.Global = True
For Each m In .execute(txt)
SumNum = SumNum + CDbl(Replace(m.Value, ",","."))
Next
End With
'SumNum = Replace(CStr(SumNum), ".",",")
End Function

[ Szerkesztve ]

(#4879) Fire/SOUL/CD válasza RoGGRR (#4878) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Tegyél be egy képet a munkafüzetről, amin látszik minden(vagy legalábbis a lényeg), ha el tudok rajt igazodni, akkor tudok segíteni, csak így visszaolvasva azt sem tudom ki-kivel van... :((
(Delila_1 is látom segít rendesen, csak mindig valami "apróságról" megfeledkezel, aztán az egész kódot lehet megint módosítani vagy újrairni... ;] )

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4880) Delila_1 válasza RoGGRR (#4878) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Lehdog módszerével a adataid az A1: C1 tartományba kerültek.
D1-be:

=HA(HIBÁS((KÖZÉP(A1;SZÖVEG.KERES("-";A1)+1;20))*1);0;(KÖZÉP(A1;SZÖVEG.KERES("-";A1)+1;20))*1)

Ezt húzd jobbra az F oszlopig.
G1-be: =szum(d1:f1)

[ Szerkesztve ]

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#4881) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

olyan kérdésem lenne h nekem office 2003 van fent a gépemen és 1 excel táblázatot szeretnék weblapként menteni
nos elis menti csakhogy a képeket gif formátumba menti és elég csúnyák :Y
van arra lehetőség h esetleg át lehessen ezt vhol állítani jpg-re vagy png-re? esetleg vmi más programmal meglehet ezt oldani?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4882) Fire/SOUL/CD válasza Speeedfire (#4881) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

PNG-be mindenképp így: [link]
Nekem most 2007-es van, ott így is lehet(nem emlékszem, de lehet hogy 2003-ban is műxik)
A mentés másként-nél megjelenő ablakon van az ESZKÖZÖK gomb, azon belül WEBES BEÁLLÍTÁSOK itt lehet állítgatni, ahogy láthatod is

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4883) Speeedfire válasza Fire/SOUL/CD (#4882) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

öcsém :W :W :W
nemis néztem h ott is van beállítási lehetőség

köszönöm a segítséget :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4884) Fehér Mancs válasza RoGGRR (#4878) üzenetére


Fehér Mancs
tag

A kód tökéletesen működik, csak a replace-elt konverzió magyar excelben hibára fut, azt ki kell irtani belőle (valószínűleg máshol meg az előző a jó)

Function SumNum(ByVal txt As String) As double
With CreateObject("VBScript.RegExp")
.Pattern = "\d+(,\d+)?"
.Global = True
For Each m In .execute(txt)
SumNum = SumNum + CDbl(m.Value)
Next
End With
'SumNum = Replace(CStr(SumNum), ".",",")
End Function

[ Szerkesztve ]

(#4885) gyga


gyga
senior tag

sziasztok
volna 1 láma kérdésem:
1 munkalapon belül, hogyan tudom beállítani, hogy az 1 oldal és az utolsó két oldal álló kivitelű legyen a többi fekvő?

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#4886) lúzer válasza gyga (#4885) üzenetére


lúzer
veterán

minden fülre külön oldalbeállítás van
fájl->oldalbeállítás

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4887) Delila_1 válasza gyga (#4885) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Lúzer válaszából következik, hogy a különböző nyomtatási beállításokhoz tedd külön lapokra, amiket különböző beállításokkal akarsz nyomtatni. Azonos munkalapon lévő adatokat csak azonos beállításokkal nyomtathatsz.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#4888) gyga válasza Delila_1 (#4887) üzenetére


gyga
senior tag

jaja lesett kösz nektek.
DE elő jött egy olyan jelenség amikor simán kattintok 1 cellára akkor kijelöli az alattalevő 3 cellát is. kicsit idegesítő mit ne mondjak. valaki találkozott már vele?

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#4889) Delila_1 válasza gyga (#4888) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Valószínűleg a Scroll Lock billentyűd volt lenyomva.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#4890) Fehér Mancs válasza Delila_1 (#4889) üzenetére


Fehér Mancs
tag

Inkább az F8 (extension mód), a Scroll lock-ra a képernyőt lehet mozgatni.

(#4891) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

Sziasztok!

Adott egy táblázat, melyben az A oszlop tartalmaz kb 2800 email címet (1cím/cella, tehát A1-től kb A2800-ig van kitöltve a táblázat.

Arra lenne szükségem, hogy egy cellába 1-100 címet egymás után összemásoljon, majd a következőbe a 101-200, ... a címek közé pedig egy ; és egy szóköz kerüljön.
Az odáig megoldható, hogy a ;+szóközt hozzáfűzöm az A oszlophoz.

Tehát 2800 cím esetében a végeredmény a B1-B28 cella 100asával feltöltve.

Belefér ennyi karakter egyáltalán egy cellába?

Köszi a segítséget.

(#4892) Fire/SOUL/CD válasza [HUN]Tyson (#4891) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A makrót majd pillanatok alatt elkészíti Delila_1 vagy FehérMancs.... :K
(vagy valaki más... :U )

Nem tudom hányas verziót használsz(2007, 2003, vagy korábbi)
A 2007-ben egy cellában 32k karakter fér el illetve ennyit is tud megjeleníteni.
A 2003-ban egy cellában 32k karakter fér el de csak 1024-et jelenít meg. (Ha jól emlékszem)
(a még korábbiakban(2000 elöttiek) meg azt hiszem, hogy csak 255 karakter fért el) :U

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4893) Delila_1 válasza [HUN]Tyson (#4891) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Egy-egy cella 32767 karakter bír el. A 100 cím 3-4000 karakternél nem lesz több.
Itt a makró hozzá, ami Fire beígért :DD Mintha ő nem tudná megírni!

Sub email()
Dim a, b, c, d As Long
c = 1: d = 100

For a = 1 To 28
For b = c To d
Cells(a, 2) = Cells(a, 2) & "; " & Cells(b, 1)
Next
Cells(a, 2) = Right(Cells(a, 2), Len(Cells(a, 2)) - 2)
c = a * 100 + 1: d = d + 100
Next
End Sub

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#4894) gyga válasza Fehér Mancs (#4890) üzenetére


gyga
senior tag

nem nyert egyikőtök sem, nincs beragadt bill se lenyomva semmi ... rejtélyes

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#4895) Fire/SOUL/CD válasza Delila_1 (#4893) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen, megírhattam volna...de most a 2-órás "NEM AKAROK KÓDOT LÁTNI ÉS KÜLÖNBEN SE ÉRTEK HOZZÁ...." időmet töltöm... :C

Fire.

UI: Bocsi, hogy a nevedben megelőlegeztem a kódot, de "ismerlek" annyira, hogy tudtam, hogy hamar be fog kerülni a makró a topicba... :R

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4896) Delila_1 válasza Fire/SOUL/CD (#4895) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

:))

(nem vagyok haragban a "t" billentyűvel, de az előbb kettőt is kihagytam)

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#4897) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Lehet olyan makrót irni ami riaszt? Olyanra gondolok, hogy ha egy oszlop cellái közt bármelyik cella eléri az aktuális dátum értékét akkor riaszt valahogy?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4898) Delila_1 válasza VANESSZA1 (#4897) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

A makrót a laphoz rendeld: lapfülön jobb klikk, Kód megjelenítése. A kapott üres lapra másold be.

Private Sub Worksheet_Change(ByVal Target As Range)
If Target.Column = 3 And Target.Value >= Date Then MsgBox "Figyelmeztetés"
End Sub

Itt a C (harmadik) oszlop értékeit figyeltetem, a Target.Column = 3 -nál írhatod át. Ha az egész lapot akarod figyeltetni, a Target.Column = 3 And részt hagyd el.

[ Szerkesztve ]

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#4899) Fehér Mancs válasza gyga (#4894) üzenetére


Fehér Mancs
tag

Pedig az F8 pont ilyet csinál -> nyiss egy excelt, rendesen működik. Miután megnyomod az F8-at "meghülyül" (az általad leírd hatás). Újra megnyomva az F8-at megint rendbe lesz.

(#4900) Balinov


Balinov
félisten

Uraim,

tudtok olyan oldalt ajanlani, ahol Excel 2007-hez vannak treninganyagok es ingyenes is egyuttal? (mint a total traininges, lynda.com-os cuccok,csak legalisan ingyen). Egeszen konkretan a Pivot tableket ill. a Vlookup-ot szeretnem gyakorolni es ezert keresnek olyan oldalt, ahol frankon bemutatjak ezeket a featureokat (is), letoltheto peldafajlokkal.

udv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Excel topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.