Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Drenadar válasza Tyler Durden (#600) üzenetére


Drenadar
veterán

hát igen woods nekem se jön be, a factory meg igen daráló, van mikor tetszik van mikor nem... utóbbi időben csak pech szériám volt, én személy szerint most hanyagolom a játékot, várom a következő nagy patchet, wipeot...

(#602) KaraDani válasza Drenadar (#601) üzenetére


KaraDani
addikt

Szerintem woodsot kb senki sem szereti, egy nagy semmi az a map. Factory meg jó-jó, de csak néha, nem ez lenne a lényege a játéknak szerintem. Shoreline ami már úgy ideális kezd lenni méret meg lehetőségek terén, ha játszható lenne.
Az ekonómiával is kéne nagyon kezdeniük valamit, mert ami most van az borzasztó, pár héttel wipe után már annyi pénzen ül az ember amennyi tök felesleges.
Lvl 51 vagyok épp, haverok szinte mind pihentetik most a sok nyűg miatt, így nekem is elég kevés motivációm van játszani az utóbbi pár hétben. Skillek maxolva, pénz annyi van hogy ha nem lootolnék akkor is hetekig játszhatnék full gearben, quest csak a két idióta hiányzik (gunpowder, meg lvl 7 sniper skill), szóval én is nagyon várom az interchanget meg egy wipeot végre. Ha skillek nem lennének ennyire brokenek és nem kellett volna egy tonna óra a kifarmolásukhoz, akkor kb két hetente lewipeolnám magam, ami azért mutatja, hogy valami nem oké.

[ Szerkesztve ]

(#603) twplayer


twplayer
újonc

Ha esetleg valaki szeretne olcsóbban hozzájutni, még mindig ELADÓ. Én adtam megint egy esélyt a játéknak, de rá kellett jönnöm, hogy ez nem az én világom. Újra mondom, ez nem a játék hibája, csak én vagyok kevés hozzá.

(#604) Hajdi


Hajdi
senior tag

Sziasztok!

Valaki segítene refundban? Sajnos nem tudok angolul és mivel 12 órában dolgozom, így nem kifizetődő.

Priviben jöhet a segítség! Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#605) Drenadar válasza Hajdi (#604) üzenetére


Drenadar
veterán

Én úgy tudom, hogy nincs refund, de nem ástam bele magam a témába...

Majd lehet egyszer végleges lesz a játék és az élethelyzeted is megváltozhat...

(#606) mind_against válasza Hajdi (#604) üzenetére


mind_against
tag

Ezek az előrendelés feltételei:

6.2 Any applicable fees and other charges on your Account are payable in advance and are not refundable. We may, from time to time, without prior notice modify, amend, or supplement our fee and billing methods. We will post those changes in the corresponding section of the relevant Service(s).

6.3 Please remember that your Account is personal to you and cannot be transferred or traded with any other user.

6.4 Pre-ordering

6.4.1 By pre-ordering the product, you are authorizing Battlestate Games Limited to automatically charge your account immediately upon submitting the pre-order, and you agree that you will be authorized to participate in beta testing of the product and to download the product and use the Service when it becomes available. The amount you pay will be held with Battlestate Games Limited as a Non-Refundable Deposit (NRD). The NRD amount is clearly shown on the Product webpage, and it represents the full purchase price of the Product. Any NRD collected is non-transferable.

[ Szerkesztve ]

(#607) KaraDani válasza mind_against (#606) üzenetére


KaraDani
addikt

Még jó, hogy írta, hogy nem tud angolul :U

(#604) Hajdi: ez alapján nincs refound.

(#608) Hajdi válasza mind_against (#606) üzenetére


Hajdi
senior tag

MInt írtam nem megy az angol.

"The Man Who Sold the World"

(#609) Drenadar válasza Hajdi (#608) üzenetére


Drenadar
veterán

Ketten leírtuk magyarul is. Nincs visszatérítés a BSG szabályzata alapján, amit elfogadtál, mikor megvetted a játékot.

(#610) Hajdi válasza Drenadar (#609) üzenetére


Hajdi
senior tag

Rendben! Köszi

"The Man Who Sold the World"

(#611) mind_against


mind_against
tag

(Fordítás: Escape From Tarkov Hungary facebook oldal)
TÚLÉLŐK!
Örömmel mutatjuk be az előzetes patch jegyzeteket 0.8.0 **! Köszönjük a türelmeteket, és reméljük, hogy élvezni fogjátok a változásokat!

-Lőszer betöltése/kivétele a tárba időt igényel.
-A karakter kezdetben nem ismeri a tárbanban lévő lőszerek számát. Ellenőrizze a táratt, hogy lássa a lőszert. Ellenőrizze a pontosságot a Mag Drills készségtől függően.
- Új képesség Mag Drills
- Felgyorsítja a lőszer betöltését
- Felgyorsítja a lőszer kirakodást
- Gyorsítja a tárak ellenőrzését a készletben
- Az Elite szintek lehetővé teszik, hogy automatikusan ellenőrizze a magot, amikor áthelyezi a készletbe, és gyorsabbá teszi a betöltést.
- Az Ops Core Fast sisak fekete változata
- Új típusú jutalom a küldetések befejezésével - tárgyak feloldása
- Az új típusú kereskedelemcsere - a dögcédulák esetében.
- Újfajta taktikai mellény, páncéllemezekkel
- Antialiasing opciók (2x, 4x) a grafikus beállításokban

Új pálya
-Interchange

-új felszerelések páncélok és itemek

AI fejlesztések:
- javított hiba, amikor a botok megpróbálták megtámadni a helyszínről kilépő játékost

optimalizáció:
- Shoreline optimalizálása
- klientl- és szerveroptimalizálás a fizika kezeléséhez
- Csökkentett hálózati késleltetés

JAVÍTÁSOK
-Inventory szinkronizációs hiba
- Bug, amely lehetővé tette, hogy gyorsan nyomja meg a sprint gombot, így gyorsabban mozog, anélkül, hogy lassítaná a karakter erősségét
- Hibát okoz, ha 0-ás lábakkal esik le
- Különböző javítások a jelenlegi készségekhez
- Az aktuális páncélállapot helyes megjelenítése a hálózaton keresztül
- A megölt szereplők kicsavart csavart kezei
- Különböző hibák a hallással kapcsolatban
- A fegyver ikon bal alsó sarkában a kaliber látható
- Ha megvizsgálja az árucikket a kereskedőnél vagy a testen, akkor a készletben lévő egyenértékű elem automatikusan megismerhető lesz
- A vizsgálat most párhuzamosan zajlik az klientl és a kiszolgáló között (korábban a kiszolgálótól kapott válaszra volt szükség)
- Bug, hogy zárt fegyver kölcsönhatás után mozgatta a lőszert a kamrától a magig
- A Kill List offline állapotban

Változtatások:
- A Weapons Inspector minden mod slotja egy képernyőn jelenik meg görgetés nélkül
- A fegyverek és felszerelések felszerelésére vonatkozó további kivételek
- A kereskedő nyitási feltételeinek kiegyensúlyozása
- Ammo rebalance (specifikációk, árak, hűségszint)
- A tételek értékeinek, jellemzőinek, a foglalt cellák (fegyverek, páncélok, modok, felszerelések)
- A tárgyak igazított esélyei a helyeken
- Részben újratervezett jutalmak a küldetésekért
- Eltávolított készségcsökkentés
- A hiányzó számértékeket hozzáadta a fegyver jellemzőihez
- A fegyverek jobb módosítása fegyver módban
- A bitcoinokat pénzes táskában lehet tárolni
- A zseblámpa fénysugárát (cookie) helyettesítette
- megváltozott az első Skier quest "Supplier"
- A fegyverek és a kézmozdulatok mozgáskor valóságosabbá válása és a tömegek és fegyverek ergonómiájához kötődtek
- bukósisak sérülése mechanika - moduláris ütés zónák (beleértve az arc területét)
- Újratervezték a mozgás hangját a vékony fémeken
- Fegyver Recoil 20% -kal nőtt
- Különböző hangbeállítások az aktív fejhallgatókhoz (Item)
- A szövegek olvashatóságának javítására szolgáló interfészbeállítások
- Esély, hogy törést okozzon, amikor a hit 10%
- Esély az esés utáni töréshez 20%
- Aimpunch erősen csökken
- A modok most különböző mikro-ikonokkal rendelkeznek

[ Szerkesztve ]

(#612) Chris78


Chris78
aktív tag

Sziasztok. Pályára belépéskor kiírja a jobb felső sarokba ,hogy melyik kijáratok vannak nyitva. Ezt ,hogy tudom játék közben újra megnézni? És ezek meddig vannak nyitva?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#613) spank0309 válasza Chris78 (#612) üzenetére


spank0309
tag

Duplán az O betűvel és kiírja az időt is, ami kérdőjeles azt sosem lehet tudni csak ha odamész és megnézed h nyitva van vagy nincs, van olyan ahol általában zöld füstjelző ég, az akkor nyitva van.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#614) CanibelZ válasza Chris78 (#612) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Az egyetlen kivétel a zöld füst alól a Shoreline-on található pier boat, aminél csak a hajón található villogó lámpa mutatja, hogy az a kijárat. Persze ez csak PMC-kre érvényes, a scav kijáratok nincsenek így megjelölve. Vagyis, lehet van amelyik van, scav-vel nem szoktam menni.
Az meg hogy meddig vannak nyitva, az változó, wikin szerintem jól le lehetnek írva. Az alap kijáratok végig nyitva vannak, de lehetségesek közül van olyan, ami csak pár főig van nyitva, az előbb említett pier boat például ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#615) Drenadar válasza CanibelZ (#614) üzenetére


Drenadar
veterán

és a customos csempészhajó? :P

(#616) CanibelZ válasza Drenadar (#615) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Azt nem tudom milyen, még nem sikerült elkapnom, de állítólag nagyon szép. :DDD

(#617) Drenadar válasza CanibelZ (#616) üzenetére


Drenadar
veterán

ott csak egy tűz ég, ha működik mint kijárat

[ Szerkesztve ]

(#618) CanibelZ válasza Drenadar (#617) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Oh, ez nem tudtam, köszi az infót.

(#619) G**@**B**!


G**@**B**!
tag

Amúgy érdekes ez a csónakos kijárat, hogy egy csónak van és többen kimenekülnek vele. A pályán simán kinyírjuk egymást szó nélkül, a csónakban meg összehaverkodunk? A tábortűznél megisszuk az üveg vodkát vagy wtf? Bár alkoholt meg nem is találtam még. :D Ja, bocs beta még a game- hátha lesz hozzá egy sztori.
Ez legyen a legnagyobb probléma a játékkal :) :))

4K ULTRA beállításokon játtszom, egy GTX 1080 Titaniumot kérnék. Tessék, kettő lett maradhat?

(#620) Chris78


Chris78
aktív tag

Ha valahol meghalok (pl szomjanhal az emberem). Vissza tudok menni a cuccaimért?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#621) Tyler Durden válasza Chris78 (#620) üzenetére

Nemigazán..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#622) Ergo_Proxy válasza Chris78 (#620) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Egyszer láttam olyat liveba, hogy a srác meghalt a főkarakterével, aztán bement ugyanarra a pályára scavvel és ott voltak a cuccai, az elején ketten voltak, mikor scavvel visszament csatlakozott a társához.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#623) KaraDani válasza Ergo_Proxy (#622) üzenetére


KaraDani
addikt

Ha szerencséd van, bedobhat ugyanoda, de nem nagy az esélye.

(#624) spank0309 válasza Ergo_Proxy (#622) üzenetére


spank0309
tag

Ez mostanság már kb. lehetetlen küldetés kategória, régebben volt ilyen igen meg be lehetett időzíteni de már szerintem erre is csináltak valami kódot.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#625) kraven54


kraven54
aktív tag

Látom izzik a topik az új patch óta :DDD

(#626) spank0309 válasza kraven54 (#625) üzenetére


spank0309
tag

Tarkov Hungary Discord szerintem helyettesíti ezt a topicot nem kicsit, ez mindig is így volt és így is marad.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#627) spank0309


spank0309
tag

A karácsonyi iCase AK, M4 combot újra lehet nyitni...

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#628) twplayer


twplayer
újonc

Ha esetleg valaki szeretne olcsóbban hozzájutni, még mindig ELADÓ. Én adtam megint egy esélyt a játéknak, de rá kellett jönnöm, hogy ez nem az én világom. Újra mondom, ez nem a játék hibája, csak én vagyok kevés hozzá.

(#629) ToMy_


ToMy_
tag

Eladó egy Edge of Darkness csomag, plusz az "Additional Equipment" ajándék. Érdeklődni a sthom kukac freemail pont hu címen lehet, vagy itt privát üzenetben.

(#630) Kephamos


Kephamos
addikt

Custom pályán nektek is elekzd lagolni az erdő közelében, mint állat?

(#631) G**@**B**! válasza Kephamos (#630) üzenetére


G**@**B**!
tag

Sajnos igen, a hiba nem az ön készülékében van... Nálam még factoryn is megáll a kép egy fél mésodpercre időnként. Ha action közben történik akkor buktam a kört.

4K ULTRA beállításokon játtszom, egy GTX 1080 Titaniumot kérnék. Tessék, kettő lett maradhat?

(#632) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Sziasztok!

Csapattársat keresnék, egy ideje megvan a játék de csak bele kóstolgattam, egyedül sajnos nem az igazi.
Nem kell sok fős csapat, elég ha van valaki akivel lehetne együtt játszani, a korom az 30+, ha valakit érdekelne
privátban keressen!

(#633) Ombi5 válasza Sanyaaa26 (#632) üzenetére


Ombi5
őstag

Ha vegre talalok alkalmi vetelt en is 30+-os vagyok,csatlakozom.. :R

(#634) spank0309


spank0309
tag

Nemtudom hogy bennem vane a hiba, de a scavak kicsit túl vannak lővevagy még szarabb lett a net kód mint valaha, amikor 14 golyót adsz be neki 50 méterről 7.62-vel mellbe lemented a visszajátszást és lassítva megnézed hogy még fáj is neki és még be is vérzik... nem volt rajta semmilyen páncél... Na az mindent felül múlt. Kezdőknek nem ajánlanám most a játékot mert végleg elmegy tőle a kedvük.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#635) Ergo_Proxy válasza spank0309 (#634) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Velem is történt meglepő dolog tegnap, scavet 20 méterre VPO-val, 10 lövésből nem találom el, vagy nem tudom, esküszöm a célzógömb pont rá volt irányítva, de egy találatot adott be amin láttam is, hogy talál. Erre bejön a scav abba a házba amiből lőttem, lefutok a földszintre elkezdem lőni aztán egyszer csak meghalltam, de mitől azt nem tudom mert az én lövésemen kívül mást nem hallottam :D

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#636) bandras54 válasza Ergo_Proxy (#635) üzenetére


bandras54
aktív tag

Az azonnali halált okozó lövést a valóságban sem hallanád. :DD

(#637) Ergo_Proxy válasza bandras54 (#636) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Nehezen tudom elképzelni, hogy a játék figyelembe veszi a az ellenfelek közötti távolságot, a lövedék csőtorkolati sebességét, a lövedék lassulását a távolság függvényében, majd ez viszonyítja a hangsebességhez és te majd ez alapján hallod meg az ellenfél által leadott lövést. A hangtalanul egyszer csak meg halsz halálesetek már régóta kísérői a játéknak, és nem is mindig csak így, volt, hogy futásközben elkezdtem sebződni majd összeesett a karakter.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#638) spank0309


spank0309
tag

Annyi Cheater van/lett hogy a két kezemen nem tudom megszámolni... Undorító, én letettem a játékot most jó darabig mert ez ultra gáz.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#639) gyuribácsi88 válasza spank0309 (#638) üzenetére

Ez most komoly? Mert pont most akarom megvenni a játékot. Tényleg sok a csaló, vagy csak sok a pro és csalónak gondolod őket? Másnak mi a véleménye erről?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#640) Szőrös  válasza gyuribácsi88 (#639) üzenetére


Szőrös 
veterán

500 embert bannoltak csak a múlt héten, szóval nem túloz, tényleg sok a csaló. :(
yt-on van jó pár videó csítről, érdemes megnézni, egyből elmegy az egésztől a kedved. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#641) spank0309 válasza gyuribácsi88 (#639) üzenetére


spank0309
tag

Lassan 1 éve megvan a játék ez váltotta nálam a pubg-t a komolysága miatt, az utolsó patch óta olyan dolgokat tapasztalok (és nem csak én, a társaim is) ami kb. lehetetlen. Most tódulnak be szerintem a gyökér tízenévesek aztán egyből mennek rá a dolgokra, mert nekik az a szórakozás hogy más játékát elrontják.

Rengetek video van fent tube-on ahogy előttem is mondták. Nem vagyok pro de megéltem már ezt azt tarkovban, elég jó játékosnak tartanak mások. Pár hónapja még csak olyan csalás volt hogy repülő emberek, most meg már olyanok vannak hogy aimbot, one hit, meg minden ellen be van keretezve, kiír mindent kinél mi van stb stb. sorolhatnám.

És ezt élesben tapasztalom olyan helyzetekben ahol tudom hogy én jövök ki élve, nem pedig a másik, mert már számtalanszor megéltem ilyeneket a játékban. Meg olyan helyekről lőnek ki ami lehetetlen, és úgy hogy te már előtte rálőttél fél tárat a társaddal, ők meg egy lövés és halál, legyen rajtad akármi.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#642) CanibelZ válasza gyuribácsi88 (#639) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Can cheater/hacker meg scripter is. Pont most volt felháborodás, mert egyik streamer élőben használt scriptet, ami segített neki gyorsan megvenni cuccokat (lehet más is volt, nem tudom), ezután hivatalosan leírták, hogy a scriptek használatáért egyelőre nem bannolnak, mert nem tudják még kiszűrni (anti-cheat cucc nincs is kb a játékban, csak monitorozás megy). De amint lesz valami megoldás, azonnal bannolnak mindenkit ezért is.
Az a legnagyobb baj, hogy a fejes nagyon önfejű és nem képes belátni, hogy saját megoldással nem fognak semmire se menni még egy jó darabig.
Én ettől függetlenül élvezem a játékot, ha valamin nagyon felhúzom magam, akkor pár órát hanyagolom és kész.
Amúgy ha venni akarod, akkor várj 9-ig, 25%-os kedvezmény lesz rajta 1 napig. [link]

(#643) Chris78


Chris78
aktív tag

Sziasztok. Valaki találkozott már olyan buggal, hogy láthatatlanok az ellenfelek. Nem a scav-ek. Pl factory:hallom ,hogy jön az ellen (zárt helység csukott ajtó) rákempelek az ajtóra ,ajtó nyílik nincs ott senki majd szemből lelőnek pillanatra még a torkolattűz is látszik az ajtónyílásból!? De ez már töbször is megtörtént. Nagyobb pályán gondoltam biztos jól rejtőzködött, de most már olyan helyzetekből ,helyekről puffantanak le, hogy előtte alaposan körűlnézek lépek eggyet majd közvetlen közelről kapok. Visszahúzódok kinézek sehol senki, de a lövések jönnek a semmiből. Már jó pár órát játszottam de rendes playert még nem is láttam.

Szerk:Közben visszaolvastam pár hsz-t és youtube-n megnéztem pár cheater videót. Már mindent értek. :)
"Escape from cheatlend."

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#644) Drenadar


Drenadar
veterán

én már letöröltem. majd egyszer talán ha megoldódnak a problémák visszateszem :P

(#645) Dave567 válasza spank0309 (#634) üzenetére


Dave567
addikt

Pont az ilyen hiba miatt nem vettem még meg, videókon is látom a problémát, és ez nekem nem begyere.
Elég nekem ilyen szarból a Bf3-is, nem kell még több.
Pedig ezen kívül nem terveztem más Mp játékot venni, lehet inkább másra lesz a pénz, ha nem javítanak rajta, de nem is értem, hogy nem panaszkodnak az emberek akik játszanak vele, hogy ez így nem jó? Vagy csak sz@rnak rá? :W

(#646) Pacy


Pacy
aktív tag

Sziasztok! Nagyon erősen gondolkodom a játék megvételén. Viszont itt egy keveset vissza olvasva teljesen elbizonytalanodtam. Látom itt is megjelentek az imádott cheaterek... Megéri megvenni vagy hagyni kell még kiforrani? Inkább a pvp része érdekelne, de a pve-vel is biztosan elvagyok az elején. Nem tudom mennyi párhuzamot szabad vonni a Stalker-ral de az imádtam. Ha a pve része legalább olyan akkor adok neki egy esélyt. Lehet buta kérdés de ha most veszem azonnal játszható a jelenlegi állapota? Nem kötött valami előzetes beta meghívó? Válaszokat előre is köszi!
(Ha hülyeséget kérdeztem tessék átsiklani felette! :DDD )

(#647) Szőrös  válasza Pacy (#646) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nincs külön pve része a játéknak. Pontosabban a mapekre be tudsz menni offline, pve-t beállíthatsz akkor lesznek npc-k, de se xp-t se loot-ot nem kapsz. Az csak online játékban jön ahol már vannak más játékosok. Szóval pvpve játékmód van igazából.
Stalkerhez meg sok köze nincs. Amúgy ha megveszed játszhatsz is vele egyből bár a helyedben várnék még ezzel.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#648) spank0309


spank0309
tag

Azt vettük észre haverokkal hogy ha fullba megyünk be tuti betalál minket egy cheater, most is bemegyünk 3-an pislogni nem volt időnk odavertünk alá 2 gránátot meg egy csomó lővést és így kb. semmi, be se érezte, ő meg kb. one hit sks-el. kb. 3 mp alatt meghaltunk mind a hárman.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#649) Sanyaaa26 válasza Szőrös  (#647) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Szerintem van benne egy kis stalker érzés, főleg hogy a fejlesztők között ott vannak az egykori stalkeresek is.
Vannak cheaterek valóban, de engem nagyon le tudott kötni a játék, a realisztikusság, az a rengeteg moddingolási lehetőség, sok loot.
Embere válogatja, én nem bántam meg, Szőrös te a star citizen fanatikus pártolója vagy, mégis ember emlékezet óta készül és játszhatatlan, ezt meg nem ajánlod másnak? Szerintem ég és föld a különbség a kettő jelenlegi állapota között.

(#650) kraven54 válasza Sanyaaa26 (#649) üzenetére


kraven54
aktív tag

Pont azóta készül mint a Tarkov és 2 játék párhuzasmosan(SC+SQ42) és picit más a scale meg a komplexitás ;) De várós mindkettő.....illetve mind3 játék

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.