Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Shkiz0 válasza Rony949 (#1850) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Azert ezzel egy woodson vagy shorlineon vitatkoznek picit.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1852) Rony949 válasza Shkiz0 (#1851) üzenetére


Rony949
őstag

Iránytű ide vagy oda, ez még mindig az a játék lesz, ahol nagyon körültekintően kell mászkálni a pályákon. Ha amiatt haltok meg, mert nincs időd rá hogy elmagyarázd a barátodnak hogy Nyugaton tartózkodik a kontakt, akkor az nem a játékmechanika hibája lesz, hanem még mindig a te/ti hibátok hogy nem néztetek szét rendesen.

(#1853) Tyler Durden válasza Shkiz0 (#1848) üzenetére

Azt hihető, hogy fogja bárki is használni, majd mikor elkezdenek lőni rád, akkor megállsz és megnézed a zsebedből a kis iránytűvel, hogy honnan is lőnek rád majd mondod a társadnak. Ezzel csak annyi a hiba, hogy mire a végére érsz, már 23x lelőttek :D

Rony949: azért nem egészen, ha woodson lőnek rád és te látod, mit mondasz a haverodnak? A fa mellett áll? Nem nem a bükk a tölgy mellett..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1854) Ombi5 válasza Tyler Durden (#1853) üzenetére


Ombi5
őstag

Siman ranezek a tarsamra ,es vegig pasztazom amerre nez... Nekem mukodik.. Kb tavolsagot meg mondja ..

[ Szerkesztve ]

(#1855) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Srácok, csak én gondolom úgy, hogy a széfek csúnyán nerfelve lettek az utóbbi időben?
Régebben elég gyakran találtam bennük vázát, vagy teapotot (most is küldihez kéne még 2 váza) és elég sokat tolom reserven, nézem a 2 fenti széfet, plusz lent a paracordos kijárat alattit is, de semmi. Még a hideoutos scav se hoz semmit, pedig szinte csak inteles és moonshine-ost küldök de semmi. Inkább fegyvereket szoktak hozni.
Tudom LAB-on van sokat fenti irodába, de oda a csalók miatt inkább nem mennék.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1856) Rony949 válasza Shkiz0 (#1855) üzenetére


Rony949
őstag

Én is sokszor csak pénzt találok benne. Pár hónapja még oroszlánt is találtam, de már azt se dobott egy jó ideje.

(#1857) Shkiz0 válasza Rony949 (#1856) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Naja.
Nekem is többnyire az van.
Régen egész sokszor dobott rolexet, arany koponyát, macskát, stb, most meg 75% csak pénz van.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1858) vaakuum válasza Tyler Durden (#1847) üzenetére


vaakuum
addikt

"meg fitymasisak és társai"
Most írtad, hogy te meg sisakot sem viszel, mert minek... ő sem visz jobbat, mert minek. Mi a probléma? ;]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1859) RazoR válasza Shkiz0 (#1855) üzenetére


RazoR
veterán

Full random a loot és 12.7-el már bárhol lehet bármi. Én találtam már Customs-ön old gas mögötti táskában arany koponyát, haver Inter IDEA öltöző táskában VGA-t.
A széfek meg olyanok amilyenek, de eddig én is kb csak pénzt találtam mindig.

(#1860) Dyde válasza RazoR (#1859) üzenetére


Dyde
aktív tag

Razor, ne áruld el a titkos helyet :D :D Shkiz0: nekem is már csak egy teapot kéne de nem találok én sem sose, viszont az a quest nem is kell a kappához ha jól emlékszem uh who cares. Nekem viszont az inteligence illetve a moonshine nagyon durván mínuszos szinte mindíg. Egyedül a 7000-es ami viszont kivétel nélkül +os, viszont ott meg nem lehet nagyon szakítani.

(#1861) Shkiz0 válasza Dyde (#1860) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Jaaah én nem a kappáért questezek, hanem csak unaloműzésképp mikor kiégek a játéktól :D
Plusz értelmét se látom, mert mire összeküszködi az ember alig tudja használni azt megint jön majd a wipe :D
És mivel mindig ugyanazok a questek valahogy unalmas már 3. alkalommal is majd elkezdeni.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1862) spank0309 válasza Shkiz0 (#1861) üzenetére


spank0309
tag

Képzeld ezt el, már a 13. alkalommal :D

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1863) Hauptmann válasza spank0309 (#1862) üzenetére


Hauptmann
addikt

Na igen, azért ott már elszakad valami. :D

(#1864) Shkiz0 válasza Hauptmann (#1863) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem is értem mi értelme amúgy mindent resetelni.
Elég lenne csak a skilleket, questek maradhatnának, miért fáj az nikitáéknak ha sok embernek van nagy konténere?
Ezzel a FIR-el amúgy is mind1. Viszont az ügyetlenebb játékosoknak így nem menne el a kedve tőle.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1865) KaraDani válasza Hauptmann (#1863) üzenetére


KaraDani
addikt

Én "csak" 2017 novemberében kezdtem, nem tudom az hány wipe volt, de kettővel ezelőtt már elszakadt valami, aztán még megjött Jager, én hülye gondoltam fun challange lesz és rámentem a kappára :U Mondanom sem kell végleg kiégtem a questjeiktől, egy 10 évesnek több fantáziája lenne ebben a témakörben mint nekik. Most jutottam el odáig, hogy ebben a wipeban eddig 2 raidet mentem, azelőtt a 40 legalább mindig megvolt több mint 2 évig.

(#1866) vaakuum válasza Shkiz0 (#1864) üzenetére


vaakuum
addikt

Vagy lehetne azt, hogy lvl 45 fölöttieknek reset, aki alatta van, annak meg nem, hogy legalább egyszer érezhessék a low karakterek is úgy, hogy elérhetnek valami magasabb szintet ;]
A táposak meg úgyis összeszedik megint a szintet és a hideoutot hamar, mert sokat tolják, és valszeg hatékonyabbak.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1867) Shkiz0 válasza vaakuum (#1866) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Naja.
Landmark napi 12 órákat streamelt ameddig meg nem lett a kappa neki :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1868) Imilenni


Imilenni
addikt

Visszatértem hőn imádott játékunkba.
Nagyon jó lett Customs, de hogy mennyire kemper van te jó ég :D
Látom még most sincs bent az iránytű, kigondoltavolna.
Speedhackel akarnak kezdeni valamit? Két srác végigszaladt a pályán, mókás volt látni :D
Azt sajnálom, hogy kutyának se kell az EOD még 20 matyiért se.. :W

Press "F" to pay respects.

(#1869) Hauptmann válasza Imilenni (#1868) üzenetére


Hauptmann
addikt

Iránytű tán a 12.8-ban.

(#1870) Ombi5


Ombi5
őstag

udv.

cefsharp.core.dll fajl vagy szekrény, illetve annak egyik föggősége nem tölthető be.

Visual C++, illetve launcher reinstall es .net framework legfrissebb van fennt es ujratelepites sem segitett egyik utáb sem.

Valakinek van tippje esetleg? :R

(#1871) Tyler Durden válasza Imilenni (#1868) üzenetére

A camperek azok nem csak customson vannak jelen, percig ne aggódjál + továbbra is az emberek nagyrésze low budget gearben van :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1872) Hauptmann válasza Tyler Durden (#1871) üzenetére


Hauptmann
addikt

Minek menjenek be 5-ös, 6-os páncélban? Egy-két lövés fejre, átlagos lőszerrel, akár van sisak, akár nincs, aztán lehet rajtad akármilyen páncél (és az aimbotos faszkalapokat meg sem említettem).

(#1873) Tyler Durden válasza Hauptmann (#1872) üzenetére

Ahogy már korábban említettem sisakot én se tolom túl, de az vicc, hogy 40+ karakterek is ilyen hunter és társai fegyverrel rohangálnak. Úgy gondolom egy budget m4 az beleférne minimum vmi értelmes lôszerrel. Az meg, hogy nincs pénzük hagyjuk már, ebben a játékban a pénz sose volt probléma..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1874) Imilenni válasza Tyler Durden (#1873) üzenetére


Imilenni
addikt

Ne is mond :D
Tegnap Customs - dormsba megyek scavvel, hallom vannak a felső emeletem, beszaladtam az egyik szobába ahol volt egy halott pmc, killa armor és full pimpelt M4.
Mondanom sem kell, 855-el.
Meg is öltek, én meg kB 0-át sebeztem rajta, szinte egy sem ment át az armoron. :W

Press "F" to pay respects.

(#1875) Hauptmann válasza Tyler Durden (#1873) üzenetére


Hauptmann
addikt

Tegnap Shoreiine futok a a kerítés mellett, Ghizel-K, SSh-68 van rajtam, kezemben egy kissé átalakított 74. Elérek a fegyverládás ház környékére, egy lövés, és halott vagyok, fulön lőtt. Ezért minek vigyek be sok százezres felszerelést? Így is, ami rajtam volt, kb. 250k-t ért.

(#1876) spank0309


spank0309
tag

Nekem az a tapasztalatom, ha fullba mész, akkor fullba jönnek ellened, ha pisztollyal akkor kb. pisztollyal. A napokban mentem pár kört, álltalában szinte fullos cuccal, és lőttem elég baszó népeket.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1877) Tyler Durden válasza Hauptmann (#1875) üzenetére

Ilyeneket én is kapok, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Játék jelenlegi állapotában a töltények 80%-a fejre megb@sz, kivétel ha altyn van rajtad vagy vulcan /én nem szeretem mert szart se hallok benne/
Részemről vagy nincs sisak csak a fém face mask vagy ulach/achhc. Rigből tv110 minimum illetve fegyverből is vmi értelmesen moddolt m4,hk,adar,sr25,sa58,akms.
Akiket lelövök playerek azt leszarnám, hogy totál dzsuva gearben vannak, nade 40+nál van nála egy sks vagy hunter, én ezen továbbra is kiégek..

illest309: nálam sajna nem így működik, akármiben megyek be a legtöbb ellenfél csövesbánatban van, tisztelet a kivételnek..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1878) vaakuum válasza Tyler Durden (#1877) üzenetére


vaakuum
addikt

" Játék jelenlegi állapotában a töltények 80%-a fejre megb@sz, kivétel ha altyn van rajtad vagy vulcan /én nem szeretem mert szart se hallok benne/"

Szóval te sem szereted azokat a sisakokat, amik megvédhetnek 20-ból 1-szer... de ha más sem szereti, akkor a playerek meg minek vigyenek combossab/moddoltabb fegyót, ha egy sks is bőven elég bármire, ha fejbetalál. Márpedig ha nem épületharc a célja, akkor tökéletesen elegendő egy sks is. Személy szerint nekem is az egyik kedvencem, az automatákat nem szeretem ezzel a recoilrendszerrel, ami a tarkovban van. Bár mostanában amúgy sem játszom már.

Ha ez egy realisztikus shooter játék, akkor meg tényleg ez a helyzet... bármivel, ami nagyobb, mint egy 22-es, fejbelőnek, az nagggyon fáj, akár mi van a fejeden. Szóval a fegyó minősége az első 1-2 lövésig gyakorlatilag tökmindegy a valóságban is, lényeg, hogy valami repülni képes fémdarab essen ki belőle a csövének a végén.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1879) Tyler Durden válasza vaakuum (#1878) üzenetére

Én azon béna playerek közé tartozom akik nem csak fejeseket lőnek sajnos, így érdemes bevinnem más típusú fegyvert is. Illetve ez egy fps játék de rpg elemeket is tartalmaz. Nekem nem opció az, hogy 100ból 100 raidben sks-el megyek, akkor inkább nem játszom. Egy rpg játékban sem a lvl1es bicskával megyek végig, ha van jobb alternatíva is. Illetve amit nehezményezek az leginkább a 40 feletti playerek geartelensége, jobb kotlani több 10 milla rubelen, mint játszani? Mire van akkor a pénz? Arra, hogy gyönyörködjön a számban a jobb felső sarokban?

A fejlövéssel nincs bajom, ahogy írod az életben is így van, értelmesebb kalibernél gyakorlatilag off van. Én annyit javítanék rajta, hogy egy sisak ne legyen 2000$+, ha simán 1 lövéssel leszedik azt is rólad..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1880) Hauptmann válasza Tyler Durden (#1879) üzenetére


Hauptmann
addikt

Tegnap lőttem egy csávót, 47-es szint, PM pisztoly, scav mellény, és kis katonai hátizsák volt nála. Na, itt tényleg nem hiszem, hogy pénzszűke van.

(#1881) nejad


nejad
aktív tag

Nem tudom miért sírtok azon, hogy más milyen cuccal megy be amikor itt mindenki milliomos az elmondottak alapján. Ha az ellen pucéran megy be két lövésből fekszik ami nem nagy kiadás. Aki megvette a játékot had játszon úgy vele ahogy akar. Valaki a k/d-re veri valaki meg arra, hogy mennyi pénze van. Vagy csak simán már unja ezt az egyre szarabb játékot és bemegy fánolni egyet. Mert ugye nem mindenki üli végig összeszorított seggpofával a rédeket ;]

(#1882) Tyler Durden válasza Hauptmann (#1880) üzenetére

Üdv a világomban :D

nejad: 2 lövésből fexik ha nem lő le a hunterrel 1 tap head pl, engem emiatt idegesít. Mit kockáztat? Semmit. Ez a másik a camping, csak ezt már nem akartam felhozni.. (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1883) Rony949


Rony949
őstag

Kicsit már kezd ilyen érzés lenni a Tarkov:

Olyan ez, mintha fociznánk, de jelenlegi szabályok szerint még nem lehet gólt rúgni. Vagyis lehet, de nem kapsz érte pontot, mert még nem ültették be a szabályzatba. Ettől függetlenül tudsz passzolni, cselezni, taktikákat alkalmazni stb, de gólt nem rúghatsz.

Hülye példa, szóljatok ha ti nem így éreztek, de szerintem a Tarkovnak kéne már valami grandiózus update ami felfrissítené az egész játékot. Én még élvezem, de sok embertől olvastam már azt, hogy kezd kiégni a harmadik-negyedik wipe után.

(#1884) Sanyaaa26 válasza Tyler Durden (#1882) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Ez alatt a wipe alatt nem játszottam még, pont a lentebb említett kiégés miatt viszont az előzőben rengeteget. Nekem is volt nem egy nálam sokkal magasabb szintű ismerős, aki nem járt be full gear-be mert k@rva jól lőtt, annál nagyobb dicsőség szerintem meg nincs ha így fullosokat kapkodsz le.... Előző wipe-ban jobban idegesített hogy playert alig lőttem, mert mindenki csak scavezett szinte, az kellene kicsit rendbe tenni hány scav player lehet max egy adott mapot, és a végén már ne mehessen be. Az meg ha valaki fűszoknyában rohangál, hát pont nem érdekel, akkor sem ha egy pisztollyal lekap, ilyen az élet/szerencse...

(#1885) Shkiz0 válasza Tyler Durden (#1879) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

A fejlövéssel nincs bajom, ahogy írod az életben is így van, értelmesebb kalibernél gyakorlatilag off van. Én annyit javítanék rajta, hogy egy sisak ne legyen 2000$+, ha simán 1 lövéssel leszedik azt is rólad..

Na ja ez így van.
De jelen állapotában nem látom értelmét a fullos 2500$-os exfilnek azért hogy max 10-ból 1x ha megvéd a plexi, a többi esetben ugyanúgy döglök mint a 30k-s bili sisakban. Viszont ha mondjuk 200K lenne lehet simán megvenném miért ne alapon.
Néha ha olyanom van a TC800-ra épp kiadom a pénzt de kb 1 kezemen meg tudom számolni azt is, hogy hányszor ért valamit a fejlövés esetén. (abból 2x fixen scav ellen védett meg a centes lőszerrel szemben)
Plusz amúgy az sem mind1, hogy egyedül tolom, vagy haverokkal. Ha többen megyünk inkább szívesebben veszem fel a TC800-at is, mert nagyobb az esélye, hogy ha halok is akkor csapattársak kidobják és visszakapom. De ha egyedül megyek jóval nagyobb az esélye, hogy aki lelőtt leszedi rólam az értelmes geart, vagy ha nem ő akkor egy scav, akkor meg minek herdáljam feleslegesen a sisak árát, inkább akkor a fegyverre költöm. Az armoron meg nem igazán szoktam spórolni amikor már van pénzem, nincs már az ami régen, hogy max paca armor mert gearfear volt :D
Általában Gzhel-K / Deffendert veszek fel, utóbbi sokkal jobb ugye, de azt inkább csak akkor ha többen játszunk a fenti okok miatt.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1886) Tyler Durden válasza Shkiz0 (#1885) üzenetére

Én is így vagyok vele, hogy a design miatt bevinném az exfilt /ha már szart se ér/, de ennyit nem adok érte. A faceshield meg egy ámítás, nézzétek meg alig van lőszer ami ellen véd, így az is 300$-os pénzkidobás számomra.. Amit írtam én mindig beöltözöm minimum tv110 rig de inkább ac5, és értelmes fegyver.

Sanyaaa26: player scavre több megoldás is lenne szerintem:
1. bizonyos számú scav mehet 1 mapra, ha ezt a számot elérte, akkor hiába lőtték ki őket mittomén 30 percnél, nem spawnolhat már be senki
2. a statok alapján lenne cd a scaveken. Aki bénabéla annak mittomén 15 percenként lenne scav, akinek jók a statjai azoknak 1 óra vagy mégtöbb.

Én alig scavezek, de az elmúlt napokban meló miatt csak arra volt időm. Röhej, hogy mennyi értéket ki lehet hozni, főleg ha raiderezik az ember..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1887) Imilenni válasza Tyler Durden (#1886) üzenetére


Imilenni
addikt

Hol éri meg scavezni?
Reserve?

Press "F" to pay respects.

(#1888) Shkiz0 válasza Imilenni (#1887) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Szerintem inkább custom, vagy interchange kint a hiddeneket.
De shorline is adja faluban iszonyat lootot össze tudsz szedni scavvel is.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1889) Tyler Durden válasza Imilenni (#1887) üzenetére

Attól függ mi a cél. Ha szedegetni akarsz nyugiban, akkor amit a kollega említett. Ha raidereket akarsz fat loot-ért, akkor reserve, de az meredekebb mutatvány lesz (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1890) Hauptmann válasza Shkiz0 (#1888) üzenetére


Hauptmann
addikt

Azt vettem észre Shoreline-on (persze, lehet, hogy csak véletlen), de mintha a tengerpart közeli rejtett ládákban sokkal jobb lenne a loot.

(#1891) Shkiz0 válasza Hauptmann (#1890) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem tudom, mostanaban nem jatszottam rajta, csak az elejen mikor penzt farmoltam meg mikor kuldiztem.

Amugy mas. Ma este 7-kor podcast a BS twitch csatijan, a kozelgo 12.8-al kapcsolatban, es lesznek droppok.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1892) tankraid


tankraid
aktív tag

balanszolni kelle még a game-et. Nyilván fejlővéstől könnyebben rip legyen a player mint testre de fejlővésből se legyen már elég 1 lővés komoly fejesnél. vagy max csak 1-2 kaibernél amit tényleg inkább csak sniper fegyverbe használnak. tűzharcok is kicsit hosszabbak lennének meg élvzetesebbek. mindjárt fontosabb lenne a lőszerrel spórolás, elforgás, taktikzás azzal szemben mint amikor meglátom meglát egy sorozat és valamlyikünk fekszik.......

A másik, hogy inkább azzal lehetne valamit kezdeni, hogy valamelyik kaliberből van 10x lőszer típus amiből a wipe eljén használsz 3at max 4et (PS,BT,BS, Igolnik) a játék végén meg kettőt max. (Bs, Igolnik vagy m995, m955a1) és ott van másik 8 típus amit szinte soha.
+ van ugye általában az hogy mindent átvisz az ellenkezője hogy semmit a legtöbb kalibernél meg a kettő között nincs átmenet. (ugy értve hogy mondjuk adott kaliber 10 fajta lőszeréből viszonylag kevés az átmeneti)
scav is általában ugyan azzal a 2-3 típussal spawnol.

(#1893) spank0309 válasza tankraid (#1892) üzenetére


spank0309
tag

Ha pisztollyal fejbe lőnek meghalsz, ennyi az élet. Ha esetleg van rajtad sisak akkor talán a pisztoly még kivédhető a sisakkal bizonyos távolságból, de a többi mind átvisz, nem azért hordanak a katonák sisakot mert golyó álló :) Ez itt nem Cod, nem Pubg, nem BF. Ha ezt nem tudjátok elfogadni nem kell játszani, értem én amit mondotok, felesleges bevinni bármit is. Nézd meg a ballistics táblázatot tarkov wikin, szerintem van átmenet.

Kicsit már unalmas ami itt megy, minek ez, minek az, nem kell játszani emberek, lehet menni arcade shootingolni.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1894) Hauptmann válasza spank0309 (#1893) üzenetére


Hauptmann
addikt

Persze, volt olyan is, igaz ritkán, hogy megpattant a lőszer a sisakon. Viszont azt nem hiszem, hogy mindenki minden helyzetben fejest, szemest, fülest lő, úgy hogy futok. Vannak prók, de nem ennyi. Márpedig az esetek 95%-ában fejestől halok (ha lehet hinni az orvosi képnek). A prótól nem sajnálom a fejest, jól nyomja, megérdemli, hogy beadja. De az aimbotos gecitől annál inkább.

Más. Csavartak volna valamit az ai scav-eken? Mintha szívósabbak lennének, és jobban is lőnek talán.

(#1895) tankraid válasza spank0309 (#1893) üzenetére


tankraid
aktív tag

tudom hogy a katonák is nem azért visznek.
meg az is tudom hogy nem cod meg ilyenek.
én csak azt mondom ha kicsit több kellene egy fejeshez akkor élvezetesebb playek lennének.
átmenet meg hiába van amit írsz ugyan úgy a playerek nagytöbbsége 3 lőszert használ 10 ből. és nem lenne rinya ha nem lenne sokkal rosszab ez mint régebben ahogy @Hauptmann is írta. Akkor kezdjenek valamit a csalókkal és/vagy balansz...
messze nem az elfogadásról van itt szó CSAK beszélgetünk mitől lehetne jobb de gondolom azért is van a fórum. nah de ennyivel el is engedtem a témát. :))

[ Szerkesztve ]

(#1896) Hauptmann válasza nejad (#1881) üzenetére


Hauptmann
addikt

Tegnap, Shoreline, közel a gránátos ládás sziklához. Tűzharcba keverdtünk az ottani scav-vel, barátomat eltalálta, visszavonult, hogy gyógyítsa magát. Aztán szól, hogy van itt valaki, és kergeti baltával. Hát, baszmeg, tiszta Benny Hill show volt. :DDD Pár lövéssel elzavartam a csávót, ő meg ment megint gyógyítani magát. Elkezdtem keresni az embert, mert nem láttam tovább futni. Meg is lett egy bokorban, mozdulatlanul, hason feküdve. Na, mondom, akkor ezt lelőttem, lefeküdtem mellé, hogy kilútoljam. De nem adta be a feliratot. Eszembe villant, hogy akkor ez most még él, feltérdeltem, lelőttem. :D 32-es szintű volt, és semmi más, csak egy balta volt nála.

Nem tudom, hogy mire gondolt a költő. Amikor ott feküdtem mellette, miért nem mozdult rám, és csapdosott meg? Mit akart azzal elérni, hogy hátizsák nélkül, egy szál faszban, baltával jön be? Végigröhögtem utána a raid-et.

(#1897) Shkiz0 válasza Hauptmann (#1896) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Lehet küldizett.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1898) tonermagus válasza Hauptmann (#1894) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Márpedig az esetek 95%-ában fejestől halok

Ezzel sajnos én is így vagyok... Nekem ez a 2. wipeom. Az elsőben őrült mód megvolt a GearFear, nem is vittem semmire. Néha-néha nagy félősen csapatban bevittem egy komolyabb tuning fegyvert, de inkább csak 180-190-es recoilos AK-val mentem és csodálkoztam hogy haltam. Nem sok sikerélményem volt.

Ebben a wipeban végre túltettem magam ezen. Nem félek bemenni 700-800 ezres gearben (és ez nem is számító túl jó gearnek) Ghzel + egy nagyon jó HK lézerfegyver jó lőszerrel.
Sisakot már régóta nem viszek, gyakorlatilag pénzkidobás. Amióta játszom talán 2-szer pattant le a fejemről lövedék. Ezzel a Gearrel már átlagosan egy Interchangen 3-4 ember simán ölök, van hogy csapatokat is, teljesen eltűnt a GearFear, nem félek rápusholni az ellenfélre és ez nagyon célravezető! Ha most visszatekintek hogy annak idején milyen fegyverekkel toltam.. Te jó ég! :D

Szóval ha véletlenül meg is fekszek akkor az 90%-ban fejlövés. Ezért is kukáztam az Exfil+Airframe sisakokat. Teljesen feleslegesek voltak, azokat is egy lövéssel vitték át. Iszonyat ritka hogy valakivel "tűzharcot" vívok és nem lő el egy lövéssel... Szóval itt valami szerintem nincs rendben. Kizártnak tartom hogy a Tarkovot csak ilyen profik játsszák akik 10-ből 9-szer fejre lőnek...

(#1899) Rony949


Rony949
őstag

Sisak többnyire a scavek ellen jó, mert náluk szerencsejáték hogy éppenséggel milyen pontossággal lőnek.

(#1900) Tyler Durden válasza Rony949 (#1899) üzenetére

Scavek ellen se, mert náluk is már a legtöbb lőszer az elvisz ha fejre lőnek.. Illetve csak scavre bevinni faceshield + normál sisak, nálam kimeríti a pénzkidobás fogalmát.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.