Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ha többfajta gránát van nálam, akkor azt hogy lehet kiválasztani, hogy melyiket dobom el először a g-vel? tehát pl. van nálam egy füst, meg egy robbanó, és én a füstöt szeretném először elhajítani?

(#1702) zola09 válasza Hauptmann (#1701) üzenetére


zola09
aktív tag

Attól függ, melyik hova van rakva. Először a zsebekből dobálja ki balról jobbra, utána a rigből, dupla slotoknál a felsőt először, utána az alsót.

(#1703) drzozo válasza Hauptmann (#1701) üzenetére


drzozo
senior tag

Először a pockets-ből kezdi el dobálni a gránátot, balról jobbra haladva.

Ezután a vest-ből kezdi el balról jobbra haladva, illetve ha még több van nálad, akkor fentről lefele haladva, ugyanebben az irányban.

A füstöt és a flash-t külön szoktam bindelni. Pl. a flash mehet a 0-ra (late game-ben a propital van nekem 0-n), füst 6/7/8 tetszőlegesen.

[ Szerkesztve ]

(#1704) Hauptmann válasza drzozo (#1703) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ja, hogy bind, igazad van, erre nem is gondoltam.

(#1705) Imilenni


Imilenni
addikt

A karácsonyi Giftet el ne felejtsétek újra begyűjteni! :)

Press "F" to pay respects.

(#1706) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Valaki felrakta már a 2004-es W10 buildet?
Más is szív azóta? :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1707) Imilenni válasza Shkiz0 (#1706) üzenetére


Imilenni
addikt

Nálam fent van, eddig oké! :)

Press "F" to pay respects.

(#1708) Shkiz0 válasza Imilenni (#1707) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nálam random fagy map betöltésekor, vagy akár game alatt is.
Már mindent megpróbáltam (kivéve reinstall) de eddig nem jöttem rá miért.
Sajna vissza se tudom már vonni, mert letöröltem a windows.old mappát én hülye. :W

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1709) vaakuum


vaakuum
addikt

A fegyvereknél a mastery az ki lett teljesen kapcsolva, vagy csak akkor látszik azon a lapon fegyver, ha majd használja is a karakter?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1710) Edorn


Edorn
aktív tag

Az erő-re gyúrás túlterhelten járkálva már nem működik? Shoreline egyikvégéből elbattyogtam a másik végéig túlterhelve és semmi erő növekedés...
Vagy az a gond, hogy szinte mindig túlterhelten megyek be és x idő elteltével letiltotta egy időre?
Vagy már csak a gránátdobálással lehet húzni az erőt?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#1711) nejad válasza Edorn (#1710) üzenetére


nejad
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1712) RazoR


RazoR
veterán

Bekerült a játékba a magyar nyelv, minden szöveges tartalom le lett fordítva magyarra! Hibák még előfordulhatnak, ezek idővel javítva lesznek. A settings/game résznél tudjátok a nyelvet átállítani.
Hamarosan elkészül a hivatalos honlap fordítása is!

(#1713) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Sziasztok, nalatok hogy alakul a cpu kihasznaltsag? Nekem laptopon i7 9750h 3898 mhz en, nagyon maximum 30% de inkabn 25-28% . Rtx2060 al van 80-100 fps de olykor bezuhanok 60 fps + - ra amit nem ertek. Ha beesik akkor ugyis marad mondjuk shoreline falu resze. Ez igy normalis? Mindenhol azt olvasom cpu igemyes game, megse hasznalja ki rendesen.

(#1714) RazoR válasza Kiskopika (#1713) üzenetére


RazoR
veterán

Milyen felbontás és mekkora a vga kihasználtság?

(#1715) Kiskopika válasza RazoR (#1714) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Full hd es a vga- ba nem vagyok biztos az olyan 60-70-80% talan.

(#1716) Kiskopika válasza Kiskopika (#1715) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Nah megneztem a vga 98% on van kihasznalva, ha droppol akkor meg lemegy a kihasznaltsag is 60% ra

(#1717) RazoR válasza Kiskopika (#1716) üzenetére


RazoR
veterán

Nálam is ugyanez van, ez ilyen, optimalizálatlan béta....
9600KF 5Ghz 40-50%
2070S 98-99%
70-90FPS 3440x1440-en, aztán bedroppol 50-re és akkor a vga használat is leesik.

(#1718) Kiskopika válasza RazoR (#1717) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Akkor ok, ezt igy kell szeretni.

(#1719) tankraid


tankraid
aktív tag

Elméletben egyébként amellett h rosszul van optimalizálva magas grafikai minőség mellett gpu-t alacsonynál cpu-t terheli inkább. Úgyhogy (főleg kisebb cpu-val) érdemes megpróbálni felhúzni attól függetlenül h mondjuk nem fullos Graf-on nincs nagy fps. Egy próbát megér.

(#1720) RazoR


RazoR
veterán

(#1721) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Ledex hol droppolhat még labon kívül, ahol nem kell több százeres / milliós kulcs ahhoz hogy az adott szobában legyen esélyem találni? (nyilván tudom, hogy meg is vehetem, de az per pill nem opció :P)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1722) Shkiz0 válasza Shkiz0 (#1721) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Közbe már utánanéztem. :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1723) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok! Kérdésem, hogy a fegyvert, mely gombbal tudom forgatni a táskában?
Másik, hogy ha jól emlékszem a nvidia filterek használatáért már ban jár , igaz? Köszönöm.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1724) RazoR válasza DonMedve (#1723) üzenetére


RazoR
veterán

R gomb alapértelmezetten.

Igen ban jár érte. Van már beépített PostFX

(#1725) DonMedve válasza RazoR (#1724) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszönöm! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1726) Kiskopika válasza RazoR (#1720) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Uhhh szerintem nagyon jo lesz, remelem lesz vagy 40 fpsem rajta :))

(#1727) Shkiz0 válasza RazoR (#1724) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem jár bann. Több streamer is használja. (pl: Quattroace)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1728) DonMedve válasza Shkiz0 (#1727) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen, pont ma néztem. De én nem tudom berakni. Más játékban működik, erre azt írja nem kompatibilis. pedig Quattroace-től szedtem.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1729) Hauptmann válasza DonMedve (#1728) üzenetére


Hauptmann
addikt

Régebbi Experience kell hozzá. De én nem kísérleteznék vele, mert amit lehet egy 'streamer'-nek, azt nem biztos, hogy lehet egy másnak.

[ Szerkesztve ]

(#1730) Shkiz0 válasza Hauptmann (#1729) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én is használom, és pár haver is minden gond nélkül :)
Másik, hogy kizárt, hogy streamereknek engedve legyen a pórnépnek meg nem, mert akkor abból tuti botrány lenne megkülönböztetés miatt.
Plusz Nikita megerősítette egy korábbi posztjában, hogy nem jár bann érte:
You will not be banned for use of NON-cheat programs. We can't provide you the list cause it's cheating only list. There is NO typical, well-used and known program in this list. You will NOT get banned for rain meter. You will not get banned for memory cleaner. You will not get banned for visual studio, reshade/sweetfx, and other programs.

Amúgy pedig 445.75-től ne legyen frissebb a driver, és experiencből pedig a 3.20.0.18 legyen és akkor menni fog. DCH driver esetén manuálisan kell létrehozni az ansel mappát.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1731) Hauptmann válasza Shkiz0 (#1730) üzenetére


Hauptmann
addikt

'Másik, hogy kizárt, hogy streamereknek engedve legyen a pórnépnek meg nem, mert akkor abból tuti botrány lenne megkülönböztetés miatt.'

Hát, volt már karón varjú, streamer általi bemondásra ban, stb (nem a Tarkov-ban).

(#1732) DonMedve válasza Shkiz0 (#1730) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen köszi, közben megtaláltam, hogy mi kell hozzá. :R ...és 445.87. ;)

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1733) DonMedve válasza Shkiz0 (#1727) üzenetére


DonMedve
addikt

Azt hittem KriszAdvice-nál nagyobb állat nincs, de ez a csávó -(Quattroace)-, ez egy vadállat. Olyanokat művel csak kamilláztam. :Y

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1734) Shkiz0 válasza DonMedve (#1733) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Igen, quattro agresszíven játszik.
Én meg meghallok egy hangot sokszor 10p-et gubbasztok a sarokba mert azt hiszem valaki van mellettem, azt kiderül csak a saját lépésemet hallottam vissza :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1735) DonMedve válasza Shkiz0 (#1734) üzenetére


DonMedve
addikt

IGEN! :C :C :C :DDD :DDD ! Szintén zenész!! Én is úgy fosok mint az állat, mintha olyan nagy kár érne ha kifosztanak. Nabumm... :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1736) Kiskopika válasza Shkiz0 (#1734) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Ugyan ez :) De en imadom, en szetizgulok egy egy meccset vegig

(#1737) DonMedve


DonMedve
addikt

Három "fostosnak" van kedve együtt nyomni? Majd egymást bátorítjuk. Mondjuk én még eléggé kezdő vagyok.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1738) Shkiz0 válasza DonMedve (#1737) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Részemről okés, én sem vagyok ebben nagy ász.
Alapvetően nem értem miért, mert amúgy célzás, és aim okés, más játékokban egész jó K/D-m van meg megy is, itt azért nagy sikereim nincsenek eddig, 1-2 jó köröm volt, bár hozzáteszem kb wipe előtt 2 hónappal kezdtem el.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1739) Kiskopika válasza Shkiz0 (#1738) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Reszemrol is mehet. Nekem van ugyan fix tarsam, de a heten pl nem is nagyon megyunk egyutt, szoval vannak szabad oraim. Es en is messze vagyok a pro kategoriatol , en szo szerint a tulelesert jatszom :))

(#1740) DonMedve


DonMedve
addikt

Hát én februárban megvettem a játékot, de 11év után kezdtem újra játszani, előtte CODoztam. Azóta szorgalmasan gyakorlok játékokban (valorant), aim trainer programokban, lassan visszajön az aim. Lényeg, hogy azóta nem is nagyon játszottam a játékkal, de most újra nekiveselkednék.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1741) mesysil


mesysil
csendes tag

Én is csatlakoznék, kb fél éve játszom. Nem vagyok nagy játékos de egyre jobban megy. Az idősebb korosztályhoz tartozom már 33. :D Mesysil a nevem. DC vagy TS van ahol tudunk beszélni?

(#1742) tankraid


tankraid
aktív tag

Mi is inkább lasabb, taktikusabb game-t játszunk. Nem az örült szaladgálosat és mind 30+ körül vagyunk, tehát nem sipákolós kisgyerekek. Aki szeretne esetleg csatlakozni és normális nem rage-elős, kutlurált game-et tolni illetve nem túl fiatal vagy komolytalan az dobjon egy pü.-t és küldök egy discord meghívót. (Az se feltétlen baj ha nem öreg róka a game-ben. )

(#1743) mesysil


mesysil
csendes tag

Én csatlakoznék akkor.

(#1744) Nrgtheone


Nrgtheone
friss újonc

Sziasztok. Kezdő játékos vagyok. Hogy lehet legyőzni a gear feart, de inkább a haláltól, főleg a oneshot haláltól való félelmet? Indul a raid, és már reszket és izzad a kezem, ha lőnek rám, nem merek peakelni, mert részben a geart sajnálom, részben a haláltól és az újra kezdéstől félek. Ha várakozunk valahol, vagy fedezem a társam, amíg lootol, BR berögződés, hogy fel alá járkálok, és mozgok, nehogy egyhiteljenek, holott ebben a játékban pont a zajjal árulom el, hogy hol vagyunk. Hogy lehetne legyőzni ezt a félelmet? Köszi.

(#1745) Sanyaaa26 válasza Nrgtheone (#1744) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Az a helyzet hogy ez személyiségfüggő, van aki bele tanul van aki az életben nem tudja elengedni, mint én pl.

(#1746) mg1992mg válasza Nrgtheone (#1744) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Scav-ezéssel ;]

(#1747) vaakuum válasza Sanyaaa26 (#1745) üzenetére


vaakuum
addikt

jaja...egy éve nem bírom elhagyni én sem :O ... szinte ott tartok, egyedül nem is nagyon játszok, max. egy pisztollyal. Az egész full nevetséges, az előző szezont is 50 milkával zártam, inventory nyakig ládákkal, az meg cuccokkal. DE bevinni csak offline bohóckodásra a legtöbb cuccot. :W
Szóval ha meglesz a válasz, hogyan lehet megszabadulni ettől az érzéstől, engem is érdekel. Addig is próbálom erőltetni, illetve kompenzálni, hogy csoportjátékba meg viszek jobb cuccokat bátrabban.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1748) Hauptmann válasza Nrgtheone (#1744) üzenetére


Hauptmann
addikt

Eleinte én is féltettem a cuccot, de már leszarom. Ha elveszik, elveszik, majd lesz másik helyette. Persze, egy általam átalakított, szívemhez nőtt fegyverért kár, de ez ilyen sport. Jó esetben visszahozza a biztosító (esetleg lecsupaszítva), ha meg nem jön vissza, akkor van még fegvyer a raktárban. Ha nincs értelmes semmi (előfordul), akkor pisztoly, vagy balta.

(#1749) Shkiz0 válasza Hauptmann (#1748) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Plusz, ha elfogy a pénz, akkor scavezni kell és akkor hamar össze lehet szedni újra a lóvét.
Reserve és Interchange erre a legjobb.
Utóbbi egyelőre még necc kicsit, mert még nagyon a wipe után vagyunk, és ez a FIR rendszer kicsit bekavart, de 1 hónap múlva már simán működik az is, hogy scavvel a kinti hidden stasheket kell lootolni, sokszor érintetlenek.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1750) Hauptmann válasza Shkiz0 (#1749) üzenetére


Hauptmann
addikt

Shoreline is jó.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.