Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) spank0309 válasza Hauptmann (#1550) üzenetére


spank0309
tag

Egy idő után már tudni fogod majd melyik scav ai és melyik nem, a mozgásuk alapján.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1552) Shkiz0 válasza spank0309 (#1551) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nana. Tegnap pont így szívtam meg. Én is csinálom azt néha, hogy nem futok csak szimplán sétálok és nem csinálok hirtelen mozdulatokat.
Aztán tegnap visszanyalt a fagyi :D
Scavvel voltam, jött velem szemben egy másik, elsétált mellettem, majd hátranéztem láttam félig rám fordul. Be van célozva, nézem de semmi, kajak scav mozgása volt. Mondom oké akkor csak túlgondoltam. Megfordultam léptem kettőt, még visszapillantottam de közbe már kaptam is tőle a fejest :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1553) Imilenni


Imilenni
addikt

Láttam eg videót a játék 2015/2016os verziójáról, komolyan olyan animációk voltak AMIK JOBBAK VOLTAK mint a mostaniak, ezek a hülyék meg lebutították a játékot, ennek mi értelme lehetett???
Résnyire ajtónyitás, a fal mögül kinézés, lootolás stb sokkkal élethűbbek voltak :Y :W

Press "F" to pay respects.

(#1554) RazoR válasza Imilenni (#1553) üzenetére


RazoR
veterán

Ezek egy része vissza fog kerülni majd.

Itt a videó.

(#1555) RazoR


RazoR
veterán

Ma 18:00-tól Tarkov Tournament a twich-en és engedélyezve lesznek a drop-ok!!!!

(#1556) Imilenni válasza RazoR (#1554) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát remélem!
Mert számomra jobban tetszik a '15-ös, mint a mostani :D

Press "F" to pay respects.

(#1557) spank0309 válasza Imilenni (#1553) üzenetére


spank0309
tag

Akkoriban még bent volt a gránát vető is, de kivették mert túl op volt, és szerintem most is az lenne.

(#1552) Shkiz0 Nem csak a mozgásukat kell figyelni, hanem azt a területet is ahol mozognak, egy scav mindig ugyan azon a pálya részen mozog, kivéve ha valami kimozdítja a komfort zónájából.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1558) KaraDani válasza RazoR (#1554) üzenetére


KaraDani
addikt

SoonTM ;] Előbb egy iránytűt szeretnék kérni végre, bár tudom borzalmasan nehéz lehet implementálni, párszor már mondta Nikita, hogy next patch, de valahogy az sem jön össze soha.

(#1559) Edorn válasza KaraDani (#1558) üzenetére


Edorn
aktív tag

Jaja, iránytű nagyon kellene. És ui mentesen is simán kivitelezhető lenne, ha mondjuk a karakter óráján lenne és külön rá kellene nézni, ha rendesen szeretnénk látni, de alapból valamennyire látszódna ha fegyverrel célzunk és ott van a csukló az arcunk előtt...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#1560) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Nem tudom ki hogy van vele, de engem este kiraknak a mapokon gond nélkül eligazodom, nem hogy iránytű.

(#1561) Szeszkazán válasza Sanyaaa26 (#1560) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

:K :K

(#1562) Edorn válasza Sanyaaa26 (#1560) üzenetére


Edorn
aktív tag

Nem az eligazodás miatt kell, hanem hogy irányt tudj mondani a társadnak, hogy merre van az ellenfél.

Pl: "150 felé van egy famögött, a másik meg 190 épület sarkán".

Nem pedig hogy "Ott abban a bozótosban a fák között, amerre nézek egy fa mögött, a másik meg a nagy piros épület sarkán, amelyik előtt a szeméthalom van..."

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#1563) KaraDani válasza Edorn (#1562) üzenetére


KaraDani
addikt

Pontosan. Hardcore fps akar lenni kicsit sim vonalon, minimum lenne, hogy bearingek alapján mehessen az enemy callout és ne kelljen minden egyes fának meg sziklának kb külön nevet adni ha hatékonyan akarsz kommunikálni. Bizonyos mapokon ez nem hiányzik annyira persze, de ahol erdő van ott baromira.

(#1564) Shkiz0 válasza KaraDani (#1563) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

főleg woodson ahol azért kell pár óra mire vágod, hol lehetsz.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1565) tankraid


tankraid
aktív tag

én meg azt nem bánnám ha kivennék a thermált a fenébe. mondja már meg valaki, hogy abba mi az élvezet, hogy fehér pöttyökre lövöldözöl??? pláne woodson ahol pont egy klasszikus scope-os mesterlővészet lenne az íze/sava-borsa az egésznek. Erre mindig kiszed valami thermálos kilométerekről. Én nem látom, hiába a fedezék is ő minden lát meg pötyögtet a fehér pöttyre mintha valami retro game lenne.... :W (pedig engem az sem szokott felrántani ha valaki arcon lő 6-os gearbe egy pisztollyal vagy ha az az élete, hogy 25 percet ül egy bokorba, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#1566) mind_against


mind_against
tag

Egyre több itt a prő :B

(#1567) Watto1991 válasza tankraid (#1565) üzenetére


Watto1991
senior tag

Ez ilyen sajnos, kivenni biztosan nem fogják, gyengítve lesz valószínű, ki tudja mikor. A nagyobb scope-ok amúgy messzebbre látnak, mint a thermal.

(#1568) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Raid közben meghaltak a szerverek, kijöttem ugyan, de kilépés után fekete képernyő, hivatalos weboldal sem megy. Ilyenkor mi van a nálam lévő cuccokkal?

(#1569) JanR válasza Hauptmann (#1568) üzenetére


JanR
addikt

Én az ilyenek miatt töröltem le végül.
Ritkán vissza tudsz lépni és megkapod a cuccaid, de a többi bukó.

(#1570) Watto1991 válasza JanR (#1569) üzenetére


Watto1991
senior tag

Pedig az elmúlt 30 napban kb. 3-szor halt meg a szerver max. Sokat javult a stabilitás.

(#1571) JanR válasza Watto1991 (#1570) üzenetére


JanR
addikt

Elhiszem, mondták is akikkel játszani szoktam, hogy jöjjek újra, mert sokkal jobbak a szerverek.
De azóta sem raktam fel :)

[ Szerkesztve ]

(#1572) vaakuum válasza Hauptmann (#1568) üzenetére


vaakuum
addikt

Ilyenkor elvileg úgy kezeli, mintha offline raidben lettél volna, nem ment semmi változást a bemeneteli állapothoz képest.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1573) tonermagus válasza Watto1991 (#1570) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Ezt én is meg tudom erősíteni!

December környékén kezdtem újra a játékot, ugye pont akkor volt a dömping. Szombat-Vasárnap a játék gyakorlatilag játszhatatlan volt. Leállások, critical error, volt itt minden. Sokszor hétköznap is.

Viszont az utóbbi időben (1-2 hónapja) nem is találkoztam ilyennel.
Kivéve a tegnapit :D Illetve minden nagyobb patch után szokott szarakodni, de én azt mondom hogy most bőven játszható a game!

Néha találkozok befagyott játékosokkal akik helyben futnak, azokat öröm lelőni, még csak lelkiismeret furdalásom sincs, tudom hogy fordított esetben ők is ezt tennék ;)

Csalókkal is kb. 2 alkalommal találkoztam amióta játszom. Legalábbis ezekre tudom egyértelműen azt mondani. Mind a kettő speed hacker/aim/franc se tudja milyen hacker volt. Az elsőt még a laggra fogtam, hogy tuti akkor akadt be a játék amikor felém futott, azért "teleportált"... Viszont a másik srácot termálozás közben vettem észre... Elképesztő sebességgel futott, én meg lefagytam a látványtól, sosem láttam ilyet. Amikor megállt tőlem nem messze egy bokorban akkor sem lőttem rá, hanem a srácoknak a Discordon újságoltam mit látok... Na persze ő 1 secre rá már osztotta is a fejest és ment a másik 2 haverom után, akik szintén nem menekültek :D

Egyébként gonosz vagyok, de szerintem nem a szerverek stabilitása lett jobb hanem a játékosok száma csökkent, amit meg is értek, mert a sok leállás miatt tuti elment a kedvük tőle :D

(#1574) Shkiz0 válasza tonermagus (#1573) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Kovi learazas mikor johet?
Majus 1?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1575) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ez a twitch drop hogy működik? Az megvan, hogy összekapcsolom a Tarkov meg a twitch fiókot. De hol van leírva, hogy mikor van drop, és melyik csatornát kell nézni?

(#1576) Ombi5 válasza Hauptmann (#1575) üzenetére


Ombi5
őstag

Hivatalos oldalon megtalalod mindig a news ful alatt..

(#1577) RazoR


RazoR
veterán

Nikita Buyanov beugrott pár népszerű EFT streamerhez, hogy megosszon néhány belsős infót és terveket a jövőre nézve, valamint válaszolt pár kérdésre is.
Itt a podcast rövid összefoglalója:
-Információk a következő wiperól valószínűleg a következő héten lesznek
-A RAID 4. epizódja május közepére várható
-A következő patch a 0.12.5 verziószámú lesz, ami tartalmazni fogja a grafikai beállításokban az utóeffekteket (színezés, színvak mód, élesítés stb.) Amikor ez élesedik az Nvidia filterek már nem lesznek használhatóak.
-Az 1911-es pisztoly a 0.12.6-ban érkezik
-A Kriss Vector valószínűleg a 0.12.7-ben tűnik fel
-Az UMP tervben van, de még nincs konkrét dátum rá
-A Shorelineon lévő boss 0.12.7-re van tervezve
-A Skillek (képességek) átdolgozásának első változtatásai 0.12.7-es verzióban jönnek
-Az iránytű 0.12.7 vagy a 0.12.8-as javításban érkezik
-Steam Audio – az első verziója 0.12.6-ban jelenik meg, a hang pozicionálásának javítása érdekében
-Körülbelül 50.000 csaló lett blokkolva/bannolva márciusban, a fejlesztők napi szinten dolgoznak közösen a Battleye fejlesztőivel
-Nikita és fejlesztők nem igazán szeretik a ping limitet, mert emiatt barátok a világ különböző tájairól nem tudnak együtt játszani a magas ping miatt. De ebben a pillanatban „ez van”. Jelenleg így lehet küzdeni a harc közbeni csalókkal és a pinget kihasználókkal, a jövőben talán változik valami ebben a témában és véglegesítik a dolgokat.
-A közeljövőben a játékosok tudják jelenteni majd a gyanús játékosokat, a zavaró és bántó nickneveket és a hiba kihasználókat
-Nikita még egyszer kifejtette, hogy nem lesznek mikrotranzakciók a játékban, ez a módszer nem megoldás a lootot valós pénzért árusító játékosok ellen. A valódi pénzért való tárgy árusítás a licence szerződéssel ellentétes, ami pedig bannoláshoz vezet, csak idő kérdése és tiltásra kerülnek ezek az emberek.
-A „tört” angolt beszélő BEAR hang a játék része lesz (sooon TM)
-A barátokkal történő offline játék terveben van, meglehet, hogy ezek külön szerveren fognak menni, ahol nem lehet tapasztalatot szerezni a RAID alatt.
-Tervben van, hogy dedikált gombot adjanak a hátizsák eldobásnak
-A következőnek érkező térkép vagy a Lighthouse lesz, vagy a Streets of Tarkov, a munka fő része jelenleg a Streets of Tarkovra megy el.
-A 0.12.5-ben és a 0.12.6-ban különböző javítások érkeznek a fagyások és a hibák kiküszöbölésére.
-Az az ötlet, hogy mindent egyszerre csináljunk egy RAID alatt egy olyan dolog, amitől a fejlesztők meg akarnak szabadulni (leskelődés, lövöldözés, pénz csinálás) A fejlesztők azt szeretnék, hogy a játékosnak el kelljen dönteni mit szeretne a raid közben csinálni.
-A fejlesztők próbálják megtalálni az egyensúlyt az új tartalmak gyártása és a technikai javítások között (hibajavítások). A csalók és a hibajavítások veszik el a legtöbb időt tőlük, így nem tudnak az új funkciókon dolgozni.
-A fejlesztők és Nikita is azt gondolja, hogy az EFT versenyek (Escape from Tarkov tournaments) nem mutatják be a játék igazi mivoltát, viszont érdekes volt nézni. Éppen ezért lesznek még ilyen bajnokságok, Twitches is, de sokkal jobban megszervezve.
-A napi feladatok (hasonlóak, mint a bajnokság feladatai, véletlenszerű küldetések) benne lesznek a játékban a jövőben.
-Az EFT-s termék áruház a COVID-19 miatt fel lett függesztve
-A 0.12.5 és a 0.12.6 közvetlenül technikai dolgoknak lesz szentelve, a 0.12.7 pedig kb 50/50 %-ban hibajavítás és új tartalom lesz. Amikor új játékmechanikákat adunk hozzá meg kell mindig állni és javítani a hibákat.
-A raid közbeni loot, tárolóba (stash) küldése terveben van. Ez azt jelenti, hogy pénzért ki tudod majd menekíteni a hátizsákod a pályáról.
-A fejlesztők már tesztelik a UNITY 2019-es verzióját is, hogy át tudjanak majd rá váltani.
-A Unity egy elég komplex és specifikus játékmotor. Nincs rá még egy annyira összetett játék mit az EFT és valószínűleg nem is lesz.

(#1578) Hauptmann válasza RazoR (#1577) üzenetére


Hauptmann
addikt

A hátizsák stash-be küldése meccs alatt nem jó ötlet, ezzel pont az egyik varázsa veszik el a játéknak.

(#1579) RazoR válasza Hauptmann (#1578) üzenetére


RazoR
veterán

Pénzért, gondolom jó sok pénzért. Illetve nem gondolnám, hogy bárhol bármikor meg lehet majd tenni, szerintem ez is majd bizonyos feltételekhez lesz kötve, a pályán csak egy adott helyen, X ideig ott kell maradni, stb. Szerinted mennyire fog mindenki ezekre a helyekre kempelni? :U

[ Szerkesztve ]

(#1580) KaraDani válasza RazoR (#1579) üzenetére


KaraDani
addikt

Igen, jó implementációval ez egy érdekes dolog lehet. Legalább majd azon is lehet gondolkodni annak aki eddig exitcampelni szeretett, hogy vajon mit éri meg jobban cameplni, valamelyik exitet vagy a táskaleadó pontot :DDD

(#1581) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Régen volt téma, nem tudom lett e belőle valami hogy majd nem lehet akármit a gammába pakolni, ugye a baltások rohama akit csak lootolnak marha drága dolog a konténerbe és ennyi, ott talán jó dolog a táskás megoldás. Mármint nem a baltásnak, hanem normál raid-nél ha már kritikusan nagy értékű a cucc nálad hasznos lehet.

(#1582) tankraid válasza RazoR (#1579) üzenetére


tankraid
aktív tag

Ugyan ez jutott eszembe... :)
Egyébként talán egy hasonló rendszerel mint a divison-ban van.
de igen jól le kellene ezt limitálni több okból is.

(#1583) Hauptmann válasza RazoR (#1579) üzenetére


Hauptmann
addikt

Bízzunk benne, hogy jól megcsinálják.

(#1584) tonermagus


tonermagus
aktív tag

- Ezt a táskás dolgot nyugodtan dobhatnák... A konténer épp elég. Így is simán lehet futni 200-300K-s köröket csak meztelenül konténerrel. Ha erre rájön még az, hogy kevesebb rizikóval (mert nyilván egyszerűbb lesz a táskát extractolni mint kimenni) kihozok egy táskát is, az pont a játék élvezeti faktorából vesz el számomra... Nem örülnék neki.

- Mit jelent ez a Raid4?

- "A közeljövőben a játékosok tudják jelenteni majd a gyanús játékosokat, a zavaró és bántó nickneveket és a hiba kihasználókat." Ugye azt vágjátok hogy ez semmit nem jelent. Bedobták nekünk hogy örüljünk de nehogy azt gondoljátok hogy jelenteni is fog valamit a dolog. Kiindulva az internetes kultúránkból ha valaki lelő minket zsigerből megy neki a report. Minden játékban ez van. "Nem arra mész amerre én gondolom - Report, Nem azt csinálod amit én mondok - Report, nem azt a buildet veszed a karakternek ami szerintem a legjobb - Report, Lelőnek mert a másik játékos ügyesebb - REPORT" Ez csak pár példa a többi játékból. Itt is ugyan az lesz. Lesznek emberek akiknél alap mozdulat lesz a halál utáni Reportolás. Sőt, minden termálos kap a köre végén pár Reportot. Ennek az lesz az eredménye hogy irgalmatlan mennyiségű report fog összegyűlni minden nap, amire tuti nem lesz energiája a fejlesztőknek hogy manuálisan leellenőrizzék. Lehet még pl. olyan megoldás is, hogy ha bizonyos időn belül összeszedsz ~10 reportot akkor kapod a suspendedet. És mivel már kifejtettem hogy sok embernél tuti alapmozdulat lesz, így hiába nem használsz cheat-et, előbb utóbb kapsz egy kis pihenőidőt. Ezért is gondolom hogy ezt most bedobták, de igazából hiába jelentesz valakit az gyakorlatilag megy a /dev/null-ba, nekünk meg jut a placebo, hogy van egy ilyen "feature" és végre jól meg lesznek büntetve a csalók..

(#1585) Ombi5


Ombi5
őstag

Udv.

Scav raid, vagy offline raid vagy barmilyenbe mennek ,es kapom a fokepernyot,illetve a kiemekulesi pontokat, es mennyi ido van hatra, de magat a mapotes karaktert nem latom ,csak a zold fenyofas alap kepernyot. Nem reagal semmire sem, csak ha alt +f4-et nyomok. Talalkozott mar vki ilyesmi problemaval, illetve jatekot es legujabb drivert is feltettem mar?! :R

Koszonom

(#1586) RazoR válasza tonermagus (#1584) üzenetére


RazoR
veterán

A Raid 1-2-3 videókat megtalálod a youtube-on, elég jófélék, ebből jön majd a 4. rész hamarosan.

(#1587) RazoR válasza tankraid (#1582) üzenetére


RazoR
veterán

Te demizsonoztál?

(#1588) tankraid válasza RazoR (#1587) üzenetére


tankraid
aktív tag

igen. az első résszel elég sokat. másodikkal meg szinte semmit.... :D

(#1589) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Valaki el tudná magyarázni nekem, hogyan is működik a sebzés/armor viszonya?

Arra gondolok, hogy pl. egy Exfil-es Class 3-as armor mitől is véd?
Azért érdekel a téma, mert az utóbbi napokban szinte kivétel nélkül mindig egy fejlövésbe haltam bele hiába volt rajtam face shield.

Mitől jobb a Class 4 mint a Class 3?
Túlélhető-e egy fejlövés Class 3 face shieldel ha több armor van a sisakon (fülvédő, állvédő, stb...)

(#1590) RazoR válasza tonermagus (#1589) üzenetére


RazoR
veterán

Battle Buddy appot szedd le a telefonodra és mindent meg fogsz érteni.

(#1591) tonermagus válasza RazoR (#1590) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Valóban nagyon sok infó van rajta, köszönöm. Pl. ezt a durability csökkenéssel járó penetrate növelődési esélyt nem tudtam :D

DE! Sajna nekem még most meg világos teljesen ez a sebzés/penetrate dolog:
- A penetrate mit jelent pontosan? Ha pl. 50% a penetráció esélye az kb. azt jelenti, hogy minden második lövés telibe sebez a testen, a többit pedig teljes egészében felfogja az armor?



- Ennek a RIP Slugnak az Armor Damage 11-es. Ez azt jelenti, hogy a Class2-es Paca-t aminek 50 AP-ja van azt kb. 5 lövésből lövi használhatatlanná és utána 100%-ban megy testre a sebzés? Nyilván ez ha jól sejtem nem így van, mert ahogy használódik el drasztikusan növelődik a penetráció esélye, és ha minden igaz elképzelhető hogy az ipse már 2-3 lövés után fekszik?

[ Szerkesztve ]

(#1592) spank0309 válasza tonermagus (#1589) üzenetére


spank0309
tag

Mi azt tapasztaltuk h tök mind1 mi van rajtad, úgyan úgy one shot van bármiben. Ezért sem szoktunk bemenni a legfullabb cuccban mert annyira felesleges h az hihetetlen. Nyilván több esélyed van, de az is kb. egyenlő a nullával.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1593) tonermagus válasza spank0309 (#1592) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Hát sajnos én is azt látom... Pár hete még azt mondtam hogy igenis TakTec+Plexis Airframe az ALAP amiben illik bemenni és valamennyire működött is, mert ha meg is haltam viszonylag nagy tűzharc után dobtam el a kanalat.

Viszont most pár napja csak és kizárólag fejeseket kapok amik ellen nem véd a 3-as Plexi...

Azon gondolkodom, hogy bemegyek Altyn+Rostéllyal, aztán meglátjuk az hogy bírja... Ha ott is instant halál a fejlövés akkor marad a bili sisak+valami Class4-es páncél oszt cső... Már kezdem unni hogy bár én eltalálom többször is az enemy-t, az egy lövéssel (ami természetesen mindig fejre megy) leterít és bukom a 600-700K-s cuccaim...

[ Szerkesztve ]

(#1594) mind_against válasza tonermagus (#1589) üzenetére


mind_against
tag

Class 1 átütéséhez szükséges: 10 armorpen
Class 2: 20 armorpen
Class 3: 30 armorpen
Class 4: 40 armorpen
Class 5: 50 armorpen
Class 6: 60 armorpen

Pl: ha van egy ammo, aminek az armor penetration értéke 38, akkor a Class 3 armort elsőre átviszi, Class 4-et kis eséllyel elsőre, nagy eséllyel másodjára.
52 armor penetration ammo a Class 5 armort (és alatta) elsőre átviszi, Class 6-ot másodjára. Mindez csak az armor bizonyos állapotáig érvényes, ahogyan csökken/romlik egy armor állapota(durability), annál könnyebben megy át rajta olyan ammo, amely az armor 100%-os állapotában nem menne át rajta vagy csak sokadjára.

Ezekre vannak pontos táblázatok, pl. amit fentebb írtak Veritas által készített BattleBuddy nevű mobilalkalmazás androidra és iOS-re is. Vannak videók youtube-on, tarkov ballistics, armor penetration vagy hasonló kifejezésekre keress rá. Ha nem vagy jó angolból, a lényeg akkor is érthető lesz, mert ábrákon és grafikonokon mutogatják meg.

[ Szerkesztve ]

(#1595) Hauptmann válasza spank0309 (#1592) üzenetére


Hauptmann
addikt

De ez miért van? Bug? Vagy túl erősek a drágább lőszerek? Mert akkor én sem költök páncélra, felesleges.

(#1596) mind_against válasza tonermagus (#1593) üzenetére


mind_against
tag

Ha sok a fejes, akkor nem másik sisak kell, hanem mozogj többet, ne állj meg látható helyen egy helyben.

Az Altyn sem fog megvédeni a legjobb ammoktól, de még a Killa helmet sem. Semmi sem :)

(#1597) mind_against válasza Hauptmann (#1595) üzenetére


mind_against
tag

Fél éve volt wipe, az emberek nagy része endgame gearben szaladgál. Több tíz és száz millióik vannak a játékosoknak, én sem sajnálom a pénzt a legjobb ammokra, amik átmennek elsőre bármelyik armoron. Hogy van-e valamilyen rejtett armor vagy ammo bug, arról nincs köztudott infó, de nincs kizárva sem.
Ez van.

(#1598) Shkiz0 válasza mind_against (#1596) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Az elején amúgy lehet, hogy ért valamit az Airframe esetleg Exfil. De egyre több embernél látom, hogy ha a fegyver és a gear nem is igazán jó, de legalább már normális lőszert használ, és ez a titok nyitja.
Lehet látni streameken is, hogy néha néha ha valami balfasz vagy esetleg scav lő fejre akkor 2-3 golyót és képes megfogni a plexi, de a raiderek meg a bossok valamint a playerek akik értelmes lőszert használnak azok ellen tök mind1, hogy egy bilit húzol a fejedre, vagy egy 200K-s fejest. TC800-at szoktam venni, ez még az amire azt mondom elfogadható ár, de Exfilt meg Airframet már nem nagyon veszek, mert hiába az insurance ezeket mindig kiviszik szinte, mert 4 kockára a tatyóba vagy rigbe 170-200K jó buli.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1599) tankraid


tankraid
aktív tag

hát a wipe után nem sokkal is az volt, hogy jobb armorrar csak tovább bírtad meg a hülyék ellen védett, már akkor is volt hogy előttek a pro-k, plusz most is találkozok kerül fordul olyan debillel akinek tuning fegyvere van tűrhető armor (4-5-6) de berakja a PS ammót a BT-t meg a T45-őt. Meg jó pár olyat ismerek aki lvl20 felett van de sosincs pénze. Szóval nagyon változó ez....nem annyira fekete-fehér.

(#1600) spank0309 válasza Hauptmann (#1595) üzenetére


spank0309
tag

Szerintem szarul van megcsinálva az egész, régen működött, azért lehetett bírni egy pár lővést akármilyen ammo volt, de most semmi. Sima scavektől is kapunk one hiteket.

(#1593) tonermagus beviheted a legdrágább, legjobb sisakot is, hidd el ugyan úgy on hit :D

Én úgy szoktam bemenni hogy szinte fullos fegyver, de mostmár az is amilyen éppen kedvem van, mert nem érdekel hogy milyen, úgyan úgy lehet vele lőni, páncélnak mindig tv-110-et viszek, meg highcom strikert azt annyi, teljesen felesleges a jobb sisak, sosem használtam plexis sisakot és nem is fogok.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.