Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) KaraDani válasza Ombi5 (#750) üzenetére


KaraDani
addikt

Hát ez a doboz amiről beszélünk kb többet ad és 1M rubel alatt van ingame: [link]
De ha szeretnél upgradelj nyugodtan, pár plus sor is segít. Én anno pár nap standard játék után azonnal vettem az EOD-t de akkor kisebb volt 5 sorral a standard és nem voltak ilyen fancy dobozok már LVL2 tradereknél. LVL4 traderektől volt weapon meg itemscase és ennyi.

(#752) Ombi5 válasza KaraDani (#751) üzenetére


Ombi5
őstag

LVL2-ot hogyan lehet elerni?

(#753) Dave567 válasza szTotyy (#725) üzenetére


Dave567
addikt

Ryzen 5 2600x, 16gbram, ssd, 1080 Ti 11gb-os, futok, és időnként beesik az fps 20-ra, ez elég gyakori, ja és kipróbáltam low grafikán is.. :W

(#754) KaraDani válasza Ombi5 (#752) üzenetére


KaraDani
addikt

Tradereknél jobb felül látod a 3 követelményt aminek meg kell felelned, hogy szintet lépj.
Felső sor amennyin most állsz, alul ami kell. LVL a PMC-d szintje, utána a loyalty van, azaz mennyire "szeret" a trader, ezt questekkel lehet növelni, a harmadik pedig a forgalmad az adott tradernél, szóval bámi amit veszel tőle vagy adsz el neki ott adódik össze. Ha mindhárom követelmény megvan a next levelhez akkor kapod meg és unlockolódnak az új itemek, meg jobb árakon ad el és vesz meg tőled dolgokat.

(#755) mind_against válasza Ombi5 (#750) üzenetére


mind_against
tag

Ha jó vagy stash managementben, de így is kevesled a helyet, akkor szerintem Left Behind, az plusz 200 slot.

(#756) mind_against válasza Dave567 (#753) üzenetére


mind_against
tag

Bármennyi ram-od van, megfogja enni, nekem is akad 16 gb-al, plusz a Ryzen-t nem nagyon szereti.

(#757) spank0309 válasza Dave567 (#753) üzenetére


spank0309
tag

Szerintem is a ryzennel lesz a baj, mert intelen semmi extra nincs fullon.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#758) mind_against


mind_against
tag

WY143-DDCIR-2IS29-AY85U

Január 6-ig érvényes próbaverzió, aki kapja marja!

(#759) sagem válasza mind_against (#758) üzenetére


sagem
addikt

Jan 14-ig írja, köszi vittem, ki akartam már próbálni :R

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#760) bandras54


bandras54
aktív tag

Nekem is maradt egy trial kódom

WL13E-5A2H7-83V7K-KWT5U

(#761) kraven54


kraven54
aktív tag

RM138-Z6C1A-NLY3F-5NF5U

WV138-Z6DNP-6M8P3-KBX5U

(#762) mind_against válasza sagem (#759) üzenetére


mind_against
tag

Egs!

(#763) KaraDani válasza spank0309 (#757) üzenetére


KaraDani
addikt

Én, pont hogy i7 2600 -ról váltottam R7 2700x-re, mikrolagg szempontból sokkal jobb lett a játék, az overall fps-em is sokat nőtt egy gtx970 melett is. Nem mondom a régi i7 biztos gyenge volt már, de amúgy nincs semmi gondom a ryzennel 16gb rammal.

(#764) spank0309


spank0309
tag

Olyan rohadt idegesítő amikor lépten nyomon bejön egy-egy cheaterköcsög, elmegy a kedvem az egész játéktól, és mind olyan helyzet amiből egyértelműen kiderül hogy valamit használ, mert lehetetlen hogy így történjen ahogy. Factory éjjelátó, fullgear, egy helyen gubbasztok egy "bódéban" 15 perce mozdulatlanul mert hallottam hogy mások is vannak bent playerek. És a pali már úgy jön ki a fal mögül hogy azonnal lő, kb. fel se fogta az agyam hogy mi történik nem hogy reagáljon is rá az ember. De ilyen nincs a világon, hogy már úgy jön ki hogy meg is döglök azonnal. Egy az honnan tudta hogy én ott vagyok, kettő honnan tudta hogy azonnal lőni kell, és akkor még az is ott van hogy gyomron lőtt de csak a fejem látszott ki?! Hogy? Több mint másfél éve nyomom a játékot de egyre több az ilyen helyzet hogy értetlenül állok a helyzet előtt felbaszott aggyal, hogy mi a faszért kell ezt csinálni, miért nem lehet "játszani" csak simán, ahogy mindenki más.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#765) KaraDani válasza spank0309 (#764) üzenetére


KaraDani
addikt

Most az ingyen kulcsokkal redditten is azt írják hoigy rosszabb a csíter helyzet :S

(#766) tetris válasza mind_against (#749) üzenetére


tetris
tag

De azok a giftek nem "mindenkinek" vannak, hanem csak akik adott időpont előtt vették meg a játékot, nem? Én pl csak a mostani giftet kaptam meg...Mivel 2017 karácsony után vettem csak meg a játékot.

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#767) spank0309


spank0309
tag

Hát...... ma már láthatatlan emberrel is találkoztam, csak a torkolat tűze látszott mikor megdöglöttem, szégyen szánalom komolyan, szerintem én vonzom az ilyeneket. Aki most akar játszani az felejtse el, ekkora hack áradatot még a pubg-be se láttam annak idején. Az a baj hogy a 20 év alattiak nagy részét, a játék túlszárnyalja a képességeit, ezért mi máshoz nyúlnának mint a biztos nyeréshez. Okádnom kell ettől, és az még a baj hogy nem csak ebben a játékban van ez.... én komolyan mondom börtön büntetéssel súlytanám azt aki valamit használ, mert lassan ezt a kort éljük.... ahol már senki nem bírja elviselni azt hogy veszít, tegnap kiégtem, ma mégis játszottam megint, de megint belefutottam egy f*sszr*góba.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#768) Ombi5 válasza spank0309 (#767) üzenetére


Ombi5
őstag

Lejar a free kod,majd eltakarodnak.... Turelem...

(#769) mind_against válasza tetris (#766) üzenetére


mind_against
tag

Sorry, igen, legalább 1 db kell, hogy legyen. 2 db annak jár, aki a Beta teszt előtt vette meg a gémet.

(#770) ONEFREE válasza spank0309 (#767) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Én is börtönnel súlytanám a cheat használatát. Kb 2 hét de az tuti Bent alvósat. Nincs kiváltás pénzel..Azonnal változna a helyzet 😏

[ Szerkesztve ]

(#771) Ombi5


Ombi5
őstag

Ha ramegyek, hogy upgrade,akkor a totalnal miert 23 Eurot ir,mikor kedvezmenyesen most 17Euro ?!

(#772) ONEFREE válasza Ombi5 (#771) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Meglepő lehet mert tax nélkül van kint az ár amire azt mondod... Hát jó ezt meg veszem.... 😊

(#773) mind_against válasza Ombi5 (#771) üzenetére


mind_against
tag

Jól beszél az előttem szóló. Ott mások az adózási szabályok, minden összeg amit látsz, az nem tartalmazza az áfát.

(#774) spank0309


spank0309
tag

Én annak idején a 45 ezres EOD-t, 25 körül vettem mert akkor még át lehetett b*szni a rendszert a régióval. De azután nemsokkal már nem lehetett ezt megcsinálni.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#775) Motoxxx


Motoxxx
tag

Üdv! Most vasárnap pár stremarrel beszélgetés lesz a Tarkovról, hogy áll mi várható, valamint a Fallout 76 ról. Az adás keretében ki lesz sorsolva egy Tarkov standard csomag is, akit érdekel és ki akarja próbálni.

[link] Egy kis beharangozó. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#776) csiak válasza Motoxxx (#775) üzenetére


csiak
tag

tök jó, hogy van ilyen... ha tudok csatlakozom majd! ;)

"Sok loot disznót győz!"

(#777) Motoxxx válasza csiak (#776) üzenetére


Motoxxx
tag

Köszi, annyival egésziteném ki, hogy a Tarkov kulcs melett egy Fallout kulcsi is sorsolva lesz.

(#778) csiak válasza Motoxxx (#777) üzenetére


csiak
tag

nem a kulcs sorsolás miatt örültem meg a kedvcsinálónak, hanem hogy foglalkoztok ilyennel online ;)

"Sok loot disznót győz!"

(#779) szTotyy


szTotyy
őstag

A kezdő játékosoknak egy nagy segítség: Escape from Tarkov Wiki Leginkább a térkép miatt. Elég a keresőbe beírni a pálya nevét, és kiad több forrásból is származó nagyon használható térképeket (érdemes kinyomtatni, vagy telóról nézni míg be nem tanulja az ember).

Érdemes lehet egy pályára ráfeküdni az elején és azt farmolni, megismerkedni a játékkal. Erre szerintem a Woods a legalkalmasabb kezdőként.

Engem az utóbbi két hétben nagyon elkapott a játék, előtte csak Ímmel-ámmal játszottam. Még csak 5-ös szintű vagyok, mert leginkább még csak scav-ként hozom ki a loot-ot. Egyelőre Woodson megyek, majd ha már ismerek minden fűszálat és megunom, lépek egy másik pályára.
Sokszor azt csinálom, hogy a kör elején befekszem egy bokorba és várok (ezalatt ott lehet hagyni a gépet, és bármi mást csinálni :) ) Aztán kb. 20 perccel a vége előtt elindulok, végigfutom a pályát, és összeszedek mindent, pár scavet még lelövök. Szerencsével 80-100k rubelt is össze lehet szedni egy kör alatt. Kezdőknek talán ez nem rossz pénz.

A nagyon ráérősek meg a Flea merketen is csinálhatnak sok pénzt. Olcsón vesz-drágán elad. :)

Érdekelne, hogy a tapasztalt, nagy szintű játékosok milyen taktikával mentek kezdőként.. :)

[ Szerkesztve ]

(#780) Ombi5 válasza szTotyy (#779) üzenetére


Ombi5
őstag

En factoryn tolom es kb 4-5 millat hoztam ki csakis scavkent !!! Helyem kicsi,ezzel kuzdok jelenleg... Nekem ez valt be! Viszont en nem lennek kepes fekudni 1 bokorban meg 5 percet sem......... Kimondottan haragszom az ilyen jatekosokra... :DD :D

[ Szerkesztve ]

(#781) Thome


Thome
addikt

Sziasztok,

Kipróbálnám a játékot, kicsit lecsúsztam erről a promo kódos sztoriról.
Ha esetleg lenne bárkinek kódja vagy ötlete hogy tudom kipróbálni, ne tartsa magában. :R

(#782) szTotyy válasza Ombi5 (#780) üzenetére


szTotyy
őstag

Jaa, ezt az egy helyben fekvést nem úgy kell elképzelni, hogy ott ülök a monitor előtt és nézem a bokrot. :) Ez akkor jó, van sok tennivaló otthon. Főzés-mosás-takarítás-evés-ivás, vagy csak a szociális élet ápolása, stb.. Ilyenből meg sok van.
De néha egy-egy stresszes kör után kell egy kis "cigiszünet a bokorban"... :D

Nem azért vettem meg én sem a játékot, hogy főként ezt csináljam.. :N

Arra gondoltam Woods után kipróbálom Customs-öt, de lehet akkor inkább Factoryt megkukkolom..

[ Szerkesztve ]

(#783) szTotyy válasza szTotyy (#782) üzenetére


szTotyy
őstag

..eszembe jutott közben még Ombi5nak :B :
Feküdtem én már éles (nem lootolós) körben 5 percnél többet is a fűben. Taktikai okokból. Nem igazán akartam rátámadni egy csapat (2fős) full geares emberre, még ha hátba is támadhattam volna őket. Tudtam nem lett volna esélyem ellenük. Gyenge fegyverem is volt, meg hát a képességeim se kimagaslóak. :B Úgyhogy megvártam míg elmennek.

Egyébként borzasztó óvatos játékos vagyok, minden fűszál, minden fa mögé benézek, de ezt élvezem benne. A pulzusom meg az egekben végig. :)

Különben is, miért haragszol te rám, ha épp ilyen laza köröket megyek, nem ártok vele senkinek! :O :O :P

[ Szerkesztve ]

(#784) Ombi5 válasza szTotyy (#783) üzenetére


Ombi5
őstag

Az mas helyzet,de mikor vki ezt tolja,h fekszik folyamatosan az vmi kiabrandito ertelmetlen game,persze megteheti......

(#785) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sziasztok,

Hogy áll a játék, érdemes rá beruházni már?

(#786) Niccotine


Niccotine
csendes újonc

Sziasztok! Én szeretném eladni a Standard Edition verizómat. Nem azért, mert rossz lenne a játék, hanem mert egyszerűen nekem nem jött be, nem vagyok benne elég jó :) Ha érdekel valakit, keressen meg itt vagy privát üzenetben. Irányár: 8 000 Ft.

(#787) spank0309 válasza Niccotine (#786) üzenetére


spank0309
tag

Én úgy tudom tilos árulni itt a fórumon bármit is.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#788) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Keresek 1 jó játékost aki szólóban játszik, de volna kedve egy másik szólóshoz társulni.. lvl 41 vagyok. Láttam már ezt azt, de többet nem játszom 4-5 fős csapatban.

(#789) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok,
teljesen újonc vagyok benne. eddig egyedül játszottam pár órát. eddig nem tudtam megölni senkit. marhára "élvezem".
esetleg valakihez társulhatnék? szólóban amúgy sem tetszik nagyon :S

(#785) Hauptmann : én ma vettem meg. eddig 2x teljesen kifagyott a játék. én bánom hogy megvettem, de sok embernek így is tetszik. elég erős gép kell hozzá, pedig a grafika nem valami mai.

[ Szerkesztve ]

(#790) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok,

Nagyon szeretném kipróbálni a gémet.
Nincs valakinek valamilyen fölös kódja?

Ez a gépigény reálisnak mondható?

Minimal
OS: Windows 7/8/10 (64 Bit)
Processor: dual-core processor with 2.4 GHz (Intel Core 2 Duo, i3), or 2.6 GHz (AMD Athlon, Phenom II)
RAM: 6 GB
Graphics Card: DX9 compatible graphics card with 1 GB memory
Sound: DirectX compatible audio card
Network: permanent connection to the Internet
Disk space: from 8 GB

Recommended
OS: Windows 7/8/10 (64 Bit)
Processor: quad-core processor with 3.2 GHz (Intel i5, i7), or 3.6 GHz (AMD FX, Athlon)
RAM: from 8 GB
Graphics Card: DX11 compatible graphics card with 2 GB or more of memory
Sound: DirectX compatible audio card
Network: permanent connection to the Internet
Disk space: from 8 GB

Ezer köszönet!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#791) szTotyy


szTotyy
őstag

Mi ez a sok érdeklődő hirtelen?? Valahol reklámozták a játékot? :)

(#789) Járókeret: Meg kell tanulni szeretni a játékot, ha meg bánod, hogy megvetted, engedd el, és add el valakinek, aki tényleg élvezi majd.
Nem tudom a grafikával mi bajod, szerintem eszméletlen szép a játék.

(#790) Csokishurka: : ez a gépigény hülyeség. Legalábbis a minimális biztosan. Anno amikor még új volt a játék, megvettem, mert a "minimális gépigénynek" megfelelt a régi gépem. De csak a menüt tudtam rajta nézegetni. :(((
Egyébként akármilyen géped van, lesznek néha kis akadások. Amit valaki nem tud megemészteni, de engem egyálatalán nem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#792) Csokishurka válasza szTotyy (#791) üzenetére


Csokishurka
őstag

Szerintem köze lehet hozzá, hogy néhány ismertebb streamer játszotta. (Köztük Shroud is :DDD )

Ez a jelenlegi konfigom:

Gigabyte-GA-H61M-S2PV
Intel Core i5 3470 3,2Ghz
2x4Gb Kingstone DDR3 1333Mhz
Sapphire Radeon RX570 OC 4GB Pulse
SEAGATE Barracuda 1TB 3.5" 7200 rpm 64 MB
Crucial BX500 2.5 240GB
SAMSUNG S24D330H
Thermaltake TR2-550 PP

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#793) Hauptmann válasza szTotyy (#791) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én régóta figyelgetem már a játékot. Egy éve még azt a tanácsot kaptam, hogy várjak vele egy kicist.

(#794) szTotyy válasza Csokishurka (#792) üzenetére


szTotyy
őstag

Szerintem nyugodtan megpróbálkozhatsz vele.

Annak nem örülnék, ha a divatos streamerek miatt a sok csaló hülyegyerekek ellepnék a Tarkovot. :(

"Táncoltál már az ördöggel sápadt holdfénynél?" :C
A Batman: Burton, Keaton, Nicholson, Basinger

(#793) Hauptmann:: Én nyugodt szívvel ajánlom már.

[ Szerkesztve ]

(#795) Hauptmann válasza szTotyy (#794) üzenetére


Hauptmann
addikt

Megéri az EoD verzió?

(#796) szTotyy válasza Hauptmann (#795) üzenetére


szTotyy
őstag

Ha az alap verziót veszed meg, utána is át tudsz váltani nagyobb verzióra.
Nekem alap van, de nagyon csábít a nagyobb csomag. A kis alfa konténert jó lenne lecserélni egy nagyobbra.
Ha megtetszik a játék és sok időt töltesz vele, akkor meg simán megéri, hiába tűnik drágának.

[ Szerkesztve ]

(#797) Csokishurka válasza szTotyy (#794) üzenetére


Csokishurka
őstag

Oksi akkor már csak meg kell szereznem okosba :D

Nem hiszem, hogy el fogják lepni, nem olyan csilli-villi szar mint pl a Fortnite.
Anno orrvérzésig stalekreztem magam, aztán mikor megláttam ezt a játékot.

De egyvalami még nem tiszta. Most itt mikor bemész egy pályára, playerek ellen vagy, vagy botok ellen?

Igen nálam mindig is ez marad legjobb Batman film, lehet mert gyerekkorom kedvence...de akkor is :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#798) szTotyy válasza Csokishurka (#797) üzenetére


szTotyy
őstag

A pályán vannak playerek és botok is.
Ha nem akarod kockáztatni a cuccod, gyakorlásként lehet offline módban, csak botok ellen is menni, igaz, akkor nem nő a szinted.

(#799) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Akkor lehet az elején offline módban tolom.
Hülye kérdés de ha most használtan veszek valakitől kódot az jó lesz ugye a végleges verzióhoz is majd nem?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#800) szTotyy válasza Csokishurka (#799) üzenetére


szTotyy
őstag

Biztos jó lesz.

Egyébként mehetsz scav-ként is online, úgy kapsz egy alap geart, és ha azzal kijutsz, azt megtarthatod (és eladhatod) mind, amit úgy gyűjtögettél az adott körben. Ha egy kicsit visszalapozol itt, le van írva ez is, hogy, s miként működik. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.