Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) spank0309 válasza haxiboy (#1500) üzenetére


spank0309
tag

Én értem h csapatban jobb, de akkor vagy sikeres ha egyedül végzel mindenkivel.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1502) drzozo válasza spank0309 (#1501) üzenetére


drzozo
senior tag

lol :F

(#1503) haxiboy válasza spank0309 (#1501) üzenetére


haxiboy
veterán

Ez a játék a taktikáról szól nekünk, biztonságosabban mozgunk ketten mert több felé tudunk figyelni, az egyes játékosokat simán lefoglalja az egyikünk míg a másikunk megkerüli és oldalba lövi, stb. stb. Míg egyedül 100k-nál többet nem tudtunk kihozni, sőt sokszor összeakadtunk teamekkel aztán vagy megtaláltak vagy nem, ha ketten játszunk akkor 200-500k-t hozunk ki 1-1 raid/scav run alkalmával.
Ez nem a call of duty :D hogy lehozd a solo 1v5-öt...
drzozo : Lehet kell neki a loot :D

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#1504) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Tegnapról van egy gyöngyszemem, szerintem volt náluk zavar rendesen :DD

(#1505) KaraDani válasza Szeszkazán (#1504) üzenetére


KaraDani
addikt

Nem is tudom értelmezni ezeket mit műveltek. A 2. fight közben nekiállt lootolni? :Y :C

(#1506) Szeszkazán válasza KaraDani (#1505) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Én az utolsón jót nevettem, jött a hörgős a targoncától haldokolva , nem volt nehéz nem hallani :D

(#1507) spank0309 válasza haxiboy (#1503) üzenetére


spank0309
tag

3 éve játszok :) nekem nem kell mondani h nem cod, amúgy is utálom azokat a szériákat. Több szem többet lát ez igaz, de ha egydül vagy, lehet nem 500-at, hanem egy millát hozol ki. Le lehet hozni a solo 1v5-öt, és erről beszélek hogy az az igazi taktika, nem a több szem.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1508) drzozo válasza spank0309 (#1507) üzenetére


drzozo
senior tag

1v4/5-öt akkor solózol le maximum, amikor olyan full vakon lévő, nulla taktikai érzékkel rendelkező enemy playerekkel találkozol, mint amilyeneket Szeszkazán videójában láthatsz. Nyilván ez is kill, és egyébként szép volt.

[ Szerkesztve ]

(#1509) haxiboy válasza spank0309 (#1507) üzenetére


haxiboy
veterán

Már ketten is az esetek 99%-ában megfektetünk egy solo playert mert egyszerre nem tud kétfelé nézni.
Hiába szedek össze 1.5m-et egy raid alatt ha elbukom mert nem veszem észre a campert.
De a különböző terrorelhárító és katonai csapatok miért 3-5 fősek? Pont azért hogy egyszerre tudjanak lefedni nagyobb területet, egy dorm raidet ahol bent van X számú player + a raiderek nagyjából esélytelen egyedül még milliós gearben is.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#1510) spank0309 válasza haxiboy (#1509) üzenetére


spank0309
tag

Esélytelen? Akkor játszál még jó pár száz órát mert nem tudsz eleget :D

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1511) Tyler Durden válasza haxiboy (#1509) üzenetére

Raidereket ne keverd ide, ott ha van normális fedezéked még scavvel is megoldhatóak, face to face meg high end gearrel is valszín ottmaradsz (:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1512) haxiboy válasza Tyler Durden (#1511) üzenetére


haxiboy
veterán

Hát, tegnap volt normális fedezékem. Rámnyitotta az ajtót, majd nekiállt az ajtó mellett futni a falnak, amint belelőttem (fejbe) mögém teleportált, és szétdarált.
Ha ketten lettünk volna, talán megöljük.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#1513) vaakuum válasza haxiboy (#1512) üzenetére


vaakuum
addikt

Ilyet bármelyik sima scav is tud, hogy fut valahol beakadva neked háttal, belenyomsz egy tárat mint óvodás a zizit a fejébe, aztán hirtelen kapsz tőle egy fejest :O :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1514) spank0309 válasza vaakuum (#1513) üzenetére


spank0309
tag

Ezért mondom h játszon még pár száz órát, de inkább ezret azt majd rájön.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1515) Zsoxx válasza vaakuum (#1513) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Ez exploit vagy cheat? És nem tiltott?

(#1516) haxiboy válasza Zsoxx (#1515) üzenetére


haxiboy
veterán

Ez Bug..az AI scavek csinálják

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#1517) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Elvileg a 12.4.2 patch javítani fogja a fagy/laggolási hibákat. Reméljük hogy így lesz ;)

ez a kedvenc aláírásom

(#1518) HaZs válasza spank0309 (#1507) üzenetére


HaZs
friss újonc

Igen, valószínű, hogy te lehozol 1v5-öt, jól felszerelt, skill-es játékosok ellen. Esetleg 100 esetből egyszer, amikor a Hold épp takarja a Merkúrt. De megkövetlek, ha pár, magad által felvett videón prezentálod ezt itt a fórumban. Aimbot, meg hasonló szarságok persze nem érnek, és újonc játékosok halomra lövése sem.

(#1519) spank0309 válasza HaZs (#1518) üzenetére


spank0309
tag

Én egy szóval nem mondtam, hogy én lehozom, csak azt hogy le lehet hozni egyedül is bármit, nézzél streamereket, de ne azokat akik most kapták fel a játékot. Kotton, Worrun, Deadlyslob, Eroktic, lehet tanulni hogy kell kicsinálni a skilles, 4-5-ös teameket. Aimbotról meg annyit hogy nem szeretnék kidobni az ablakon egy 60 ezres játék árát :) ami nekem csak 28 volt mert akkoriban még lehetett trükközni. A raiderekről meg annyit hogy bármikor lehozom nektek, és nem a szaros customsot ahol vannak kb. 5-en, Gluhart lehozom akik vannak vagy 8-an. Lehet egyedül is érvényesülni rohadtul, és az az igazán felemelő érzés, nem a team. Azt hiszitek customs a legnehezebb pálya, hát elmondom, nem. Nem kell elhinni semmit, ti még szart se tudtatok a játékról, de én már játszottam vele, és ezt nem sokan mondhatják el itt mert már rengetegen megunták a játékot, 4000+ órám van benne, és 3 év. Még csak most higult fel a játék olyan emberekkel mint ti, akik a raiderekkel nem bírnak elbánni, mert nem tudjátok hogy, és mire kell figyelni. Akkor miről beszélünk? Lehet ezt még folytatni meg húzni hogy ki a jobb meg ki nem, meg ki mit bír megcsinálni. Saját magatok írtátok le hogy noob-ok vagytok, és ez most nem neked szól HaZs, én írtam egy olyan tanácsot amit nagyon sokan tudnak, hogy minél többen vagytok annál szarabb lesz, túl sok a pofázás, nincs rendes kommunikáció. 2-3 emberes teamnél több nem kell, mert ezen felül már olyan komolyan kell venni mint a katonaságot. Én befejeztem az "okoskodást" végülis ti játszoktok 3 éve ezzel a játékkal.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1520) Sanyaaa26 válasza spank0309 (#1519) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Na én pont ezért hagytam ott a jó magyar eft discordot, és nagyon sokan mások...

(#1521) spank0309 válasza Sanyaaa26 (#1520) üzenetére


spank0309
tag

Hallottam róla hogy mi van már ott :D

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1522) Thome válasza spank0309 (#1519) üzenetére


Thome
addikt

Az a baj, erre a kommentre nem tudom milyen gif vagy szmájli lenne a találó...

Megvan! Szerénység! :DDD

(#1523) Zsoxx válasza Thome (#1522) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Ha nincs benned alázat a tudás (és a tudás hordozói) felé, saját magad zárod el a tudás megszerzésének útját.

(#1524) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Én a Tarkovot még 2017-ben vettem meg, pár kört futottam benne de annyira nem vágtam az egészet, illetve olyan nehéznek találtam hogy egészen 2020. januárig pihentettem is :D Ekkor unalmamban elővettem újra. Elkezdtem utána járni, megismerni a játék mechanikáját. Egyedül vágtam neki segítség nélkül. Egy idő után már meg tudtam különböztetni a SCAV-eket a PMC-től :D Persze PMC-t sokáig nem tudtam lőni, hiába lopakodtam folyamatosan. Nem ismertem a pályát, nem tudtam hol közlekednek, merről kell várni az érkezésüket. Kis idő után több haver is megvette a játékot, és lejutottunk odáig, hogy minden este Raideltünk 3-4-5 fővel. Eleinte kevés sikerrel, később viszont egyre jobban beletanultunk, és volt hogy 14-15 AKTÍV (PMC ölős) Raidet túléltem egymás után. Egyszóval belejöttünk/összeszoktunk.

Ezt a bevezetőt igazából a most kezdőkhöz címeztem. Eleinte lehet nagyon bonyolult, sikerélmény mentes a játék, de kis idővel bele lehet tanulni! Nekem ez kb. 1 hónapomba telt. Eleinte minden szir-szart felszedtem a játékban, ma már viszont pontosan tudom mi-mennyibe kerül a Flea-marketen, bezzeg hogy mennyi egy kg kenyér az IRL világban azt nem :D

És a legfontosabb: nagyon gyorsan le kell gyűrni a Gear-Fear-t! Visszanézve kezdeti szerencsétlenkedésem a legtöbbször pont emiatt nem volt sikerélményem: bementem PMC-zni a SCAV-el kimentett optika nélküli AK-val tök random lőszerrel és csodálkoztam hogy senkit nem tudok lelőni. Hiába volt az hogy sikerült hátba támadni az ellent, egyszerűen nem tudtam eltalálni, vagy 2-3 lövés között lelőtt mert automatán nem használhattam a stukit mert 200+ -os recoilja volt és a random lőszer meg sem karcolta.
De egyszerűen nem mertem venni rá 40K-ért normális optikát :D Hihetetlen így visszanézve... 40K miatt szívtam.

Szóval eljutottam oda, hogy nem sajnáltam a pénzt, tuning fegyver, jó páncél, jó sisak, nagy táska. Így már sikerélményem is volt bőven. Végre le tudtam lőni a PMC-ket is. Viszont még így is haltam párszor aminek a fő oka a PLEXI nélküliség volt. És itt megint előjött az, hogy azért maradt még bennem egy kicsi a Gear-Fear-ből. Vicces ugye hogy költöttem 300K-t egy körre, de a plexire már sajnáltam a pénzt. Nem egyszer lőttek arcon a SCAV-ek és ugrott a jó cuccom.

Jut eszembe mi van a scavekkel? Mesterlövészek lettek, messziről shotgunnal többször is lelőttek.

Ja egyébként észrevettétek hogy ha viszonylag messzire tőled van egy SCAV aki még csak nem is lát, ha rá scopeolsz és ráviszed a célkeresztet akkor automatikusan észrevesz és elkezd rád lőni? :D

A hosszú bevezető után lenne pár kérdésem:
- Shoreline-on nagyon sokszor szívtam már a Pier Boat kijárat miatt. Nagyon nem vágom a mechanikáját. Mi alapján tudom eldönteni hogy működik-e? Valaki mintha írta volna hogy piros fénye van olyankor... És ez hogy működik? Már a játék legelején világít ha elérhető és végig tart, vagy random egyszer bekapcsolódik és onnan él a kijutási pont, vagy olyan is lehet hogy az elején még él a pont, majd a játék fele után megszűnik?

- Mi a lényeges különbség az Airframe és Exfil sisak között? Én többnyire Airframe-t használok, de sok streamer meg az Exfilt viszi... Mindkettő alá mehet fülhallgató és 3-as plexi.

- látjátok-e értelmét 4-es feletti testpáncélnak? Elvileg minden jobb lőszer átviszi már a 6-ost is. Mit nyerek vele? 1 lövéssel később halok?

- Rámentem a Hideout fejlesztésre, ha minden igaz ma lesz kész az Int. Center lvl2 és utána mehet végre a Bitcoin farm. Már mindent megvettem hozzá. Csak azt nem tudom még hogy pontosan hogy működik... Ahogy megépítem elkezdi csinálni a Bitcoint, vagy vennem kell bele videókártyát? Egyáltalán megéri erre költeni így nem sokkal a Wipe előtt?

(#1525) Tyler Durden válasza tonermagus (#1524) üzenetére

- Pierre boat: semmi alapján, azaz odamész és megnézed, másként nem működik, távolról nem látod, hogy aktív e.
- Airfraim jobban moddolható
- látjuk, nyílván ha már 1 tölténnyel többet bírsz, akkor van esély rá, hogy előbb lövöd el a másikat és te élsz túl. Nem véletlen, hogy aki megteheti 5-6os armorral megy be.
- videokártya kell bele és a bitcoin gyártás gyorsasága fog változni attól függően, hogy mennyire tömöd meg. Megéri, illetve nem sokkal a wipe előtt? Nincs hivatalos infó, most júni/júlit pletykálnak, az azért még odébb van..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1526) tonermagus válasza Tyler Durden (#1525) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Köszi szépen a válaszokat!

Még egy gyors kérdés: Strenght Skill-t mivel érdemes húzni? Jelenleg lvl1-en vagyok félúton, és hát ugye lvl3 kellene a Hideouthoz. Olvastam olyat, hogy sok gránátot kell dobni. Hát ledobtam 100.000 értékben gránátokat de alig vitte fel....

(#1527) drzozo válasza tonermagus (#1524) üzenetére


drzozo
senior tag

Az Exfil fele olyan nehéz, mint az Airframe, plusz a színe miatt nem világít. (Ugye a súlynak most elég nagy jelentősége van...) Engem zavar a plexi, úgyhogy már nem veszek.

Ha körönként dobálsz 100k értékben gránátot, akkor gyorsabban fog menni. :) F1 gránát: 100k/15k, így nem túl sokat dobhattál el akkor. Körönként 6-ot viszek be, ha más nem, végén a kijárathoz közeledve eldobálom random.

[ Szerkesztve ]

(#1528) Hauptmann válasza tonermagus (#1524) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az ideiglenes kijáratok egy adott körön belül vagy műlödnek, vagy nem. Olyan nincs, hogy egy meccsen belül változik a státusza.

(#1529) spank0309 válasza Tyler Durden (#1525) üzenetére


spank0309
tag

Pierre boat: Van ott a hajó mellett egy másik plusz hajó ha mükődik az a kijárat, de nem okoskodok mert már meg vagyok szólva... :N

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1530) Hauptmann válasza spank0309 (#1529) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én még ott nem mentem ki soha, de nem valami piros lámpa villog a hajón? De majd megfigyelem ezt a második hajót is.

(#1531) Tyler Durden válasza Hauptmann (#1530) üzenetére

Most néztem vidit, elvileg piros lámpa villog a bóján, ez nekem is új..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1532) spank0309 válasza Tyler Durden (#1531) üzenetére


spank0309
tag

Igen régen úgy volt, és akkor sem egy bója villogott, hanem a hajó, ha az utolsó dokkban ott a hajó akkor van extract, ha nincs akkor nincs. Szívesen máskor is...



Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1533) tonermagus válasza spank0309 (#1532) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Sajnos ez nem így van...

A legutóbbi három próbálkozásomnál a hajó bent volt, de nem élt a kijutási pont... Dupla "O"-ra pedig fehér kérdőjelesként szerepelt (tehát nem volt piros)
Pedig régebben többször is kimentem vele. Mostanában viszont csak szívok miatta...

Más: szeretném a Bitcoint gyártás egy kicsit felgyorsítani, viszont a Level2-höz már LVL3 Strenght kell. Mivel ez a legutóbbi patch miatt resetelve lett ezért most jó gyorsan fel kellene húznom. Van erre valami trükk?

Gránátdobálás nagyon drága és lassan fejleszt. Próbáltam túlterhelve sétálgatni. Vettem egy Belt-A + Belt-B gear rig-et, teletettem SLUG-al, illetve vettem szinte ingyen egy 1-es durability-s Armored vestet így bőven túl voltam terhelve, végigsétáltam egész Shorelinon, és kb. 2,5 pontot ment fel a skill :(

(#1534) Watto1991 válasza tonermagus (#1533) üzenetére


Watto1991
senior tag

Ismerőssel bementek és közelharci fegyverrel csapkodjátok egymás lábát, közben gyógyítotok. Ez szerintem a leggyorsabb. Ha van légszűrő fejlesztés a bázisban és aktív is, az +40% gyorsaságot ad a skill fejlődéséhez.

(#1535) vaakuum válasza Watto1991 (#1534) üzenetére


vaakuum
addikt

N ja, bár ezt hiszem ott is az van már, hogy 5-6 csapás után telítésbe megy a skilltanulás, és egy ideig letiltja, nem engedi tanulni...vagy legalább is egy 3 hónapja még így volt, mostanában nem játszottam vele.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1536) Mr_no_Name


Mr_no_Name
tag

Sziasztok!

Sikerült offline kipróbálni a játékot (EmuTarkov), és egyszerűen leírhatatlanul tetszik. A cs1.6 óta nem tetszett ennyire fps mint ez. Az, hogy az Ak-ról le tudom venni a tokfedelet, és lövésnél nézem ahogy a rugó visszapattan, hát ez beszarás :D

Szóval eléggé szar a gépem, és teljesen lowon tudok hozni stabilan 30 fps-t, tehát viszonylag tűrhető (a katasztrófa).

Hosszú évek után (talán 10 év után) hajlandó lennék újra pénzt adni számítógépes játékért. és ez a játék lenne az, viszont nagyon vacilálok azon, hogy milyen lehet online játszani.

Botokkal még elvagyok, egész jól be vannak állítva, valamelyik először eltalál, valamelyik meg bénázik. Viszont olvastam, hogy sok cheater van online, és ha kempelsz a runokon 15 perceket, és HA utána valahogy eléred az extract pointot akkor van esélyed, amúgy nem sok. Ez mennyire igaz?

Még nem tudtam fegyvert modolni, csak a fő alkatrészek egy részét tudtam szétszedni. Itt tényleg nullára ki lehet majd belezni a fegyverket és alkatrészenként újjá építeni?
Találtam az egyik botnál egy Ak-t ami nem 7,62×39-es lőszert használt, hanem valami 9 milimétereshez hasonlót. Ezt hogy?? :D :C

Szóval tényleg nagyon a hatása alá kerültem, de félek a csalódástól a cheaterek miatt, és amiatt, hogy amit eddig láttam az csak mézesmadzag, és ettől már csak rosszabb lesz :(

Egyelőre úgy érzem, hogy ezt a játékot akár egyéni rendelésre nekem is csinálhatták volna, pont ugyan ilyen lett volna akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#1537) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Szia

En igazi koca jatekos vagyok, nagyon hamar raunok mindenre. (napok alatt) 2 honapja toljuk a tarkovot, es imadom. Egyszeruen annyira intenziv es stresszes a jatek hogy eszmeletlen tiszta adrenalin frocs legalabbis nekem. En nem vagyok nagy lovo, gyakran halok, de van hogy sikerul is lehoznom ezt azt. Nagyon sok mulik azon hogy te lasd meg az ellenseget elsonek, kulonben vege. Illetve a loszer ha szar akkor eselyed sincs.
Sokan csalast kialtanak mert egy lovesbol halnak de van loszer ami mindenen atmegy es ol masbol meg 5-10 kell es nem ertik miert. En nagyon elvezem a piacos reszet is mikor adom veszem a dolgokat.
Egy szo mint szaz csalok vannak lesznek voltak mindenhol, en nem veszem tul komolyan es elvezem.

(#1538) RazoR válasza Mr_no_Name (#1536) üzenetére


RazoR
veterán

Szia,

Hát igen, talán az egyik-, ha nem a legrészletesebb játék ilyen téren a piacon a fegyverek részletességét és a modolást illetően, meg úgy kompletten a játékban található cuccokat illetően. Elképesztő amit összehoztak a fejlesztők!

A játékélmény, a gunfight semmi más játékhoz nem hasonlítható! Én január 27-én vettem meg és bevallom őszintén azóta függő vagyok, semmi mással nem játszom! :D

Hülyeség, hogy csak akkor jutsz ki ha 15 percet kempelsz, én sosem kempelek, mindig mozgásban vagyok. Cheaterek mint minden online játékban itt is vannak de szerintem annyira nem súlyos a helyzet, hogy játszhatatlan lenne ettől a játék.
A fegyver modolás elsőre atomfizikának tűnik de idővel majd megérted és átlátod.
Nullára szét lehet bontani a fegyvereket igen és bizonyos keretek között olyat építesz belőle amilyet szeretnél (meg amire pénzed lesz).

AK-ból van a legtöbb fajta a játékban, van amihez a klasszik 7.62-es lőszer kell, van amihez 5.45, 5.56.

Felesleges a cheaterek miatt parázni, ez ne tartson vissza a vásárlástól!
Az offline és az online rész között annyi a különbség, hogy offline csak scav-ek (botok) vannak és nem bukod amit beviszel ha meghalsz de nem is tudsz kihozni semmit, igazából csak gyakorlásra jó és a pályákat megismerni, online viszont vannak scav-ek, scav playerek és pmc-k és ha halsz akkor bukó minden ami nálad van, de ha kijutsz akkor amit lootoltál az a tiéd.

Vedd meg, kezdj el játszani, de arra készülj fel, hogy az elején sokszor fogsz halni, nagyon kell a pályaismeret, hogy tudd, hogy nagyjából mik a frekventáltabb részek a pályán és eleinte azokat kerülni amíg nem vagy magabiztos és nem tanultál meg lőni.
Nagyon komplex a gear része a játéknak, sokat számít miben mész be, milyen lőszert viszel, alap fegyverrel mész vagy sem, stb.
Nem kőnnyű játék, sőt!!! De minden forintját megéri!

(#1539) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Látom, a nagy patch által behozott, véletlenszerű pillanatnyi akadásokat nem sikerült kiküszöbölni.

(#1540) Edorn


Edorn
aktív tag

Mikor elküldöm a SCAV-emet lootolni, akkor melyik lehetőséggel jön vissza a legnagyobb valószínűséggel a legnagyobb értékű cuccokkal? Azaz melyik éri meg leginkább?
Intelligence-t szoktam használni, nem a legdrágább lehetőség, de a legtovább tart... És egész jó dolgokat szokott hozni. 1-2 alkalommal rápróbáltam a piára (ami a legdrágább lehetőség), de azzal csak kis értékekkel tért vissza... De lehet csak pont belefutottam egy rossz körbe, ami intelligence kapcsán is előfordul párszor...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#1541) spank0309 válasza Edorn (#1540) üzenetére


spank0309
tag

Én azt mondom a 6000-es a legjobb, akárhogy nézed mindig többet hoz vissza, de én már rég lesz*rom, és nem használom ezt a lehetőséget.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1542) KaraDani válasza Edorn (#1540) üzenetére


KaraDani
addikt

Rengeteg moonshine-t toltam. Szerintem átlagban bőven plusszos volt amikor 200k körül volt az ára, de főleg azért éri meg az nagyon, mert nagyon sok questitemet ad, inteilligencet csak 1-2 szer próbáltam, de az is jónak tűnt. De ha csak a pénz része érdekes akkor a 6000-es valószínüleg ami a legjobban megéri.

(#1543) Tyler Durden válasza Edorn (#1540) üzenetére

Moonshine mehet, 100 körüli runom van ezzel nagyrészt ahogy írták plusszos. A foldert viszont nem ajánlom, kb csak akkor tudsz +ban kijönni, ha hoznak vmi értelmes kulcsot. Minden este foldert indítottam kb 10 napja, mind mínuszos vagy ha mákod van akkor nullszaldós..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1544) Edorn válasza Tyler Durden (#1543) üzenetére


Edorn
aktív tag

Akkor nekem nagy mákom volt vele... kb 75%-ban pluszos volt nálam az intelligence-s. És jópárszol jöttek 500-800 ezer rubeles cuccok, úgy 25%-ban talán. Mondjuk valóban jó sok benne a kulcs, de legalább meglettek olyan értékes kulcsok, amikbe egyébként csak úgy nem fektettem volna be pénzt. Így viszont megtartottam és majd egyszer elkezdem használgatni is őket...

No akkor átállok egy időre a moonshine-ra és rendesen letesztelem azt is.

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#1545) Tyler Durden válasza Edorn (#1544) üzenetére

Ezért mondom luck based. Nyílván ha párszáz ezres esetleg milliós kulcsot sikerül halásznod, akkor okés, de ha csak sima mezei cuccok jönnek, akkor kuka. Ennél a holdfény sokkal kiegyensúlyozottabb..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1546) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Valamit hegesztettek az AI SCAV-eknél megint? SCAV-vel voltam bent, úgy rám támadt, hogy nem lőttem sem PMC-re, sem SCAV-re.

(#1547) spank0309 válasza Hauptmann (#1546) üzenetére


spank0309
tag

Lehet hogy Raider volt :)

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1548) Hauptmann válasza spank0309 (#1547) üzenetére


Hauptmann
addikt

Shoreline-on, egy mezei MP-153-al?

(#1549) spank0309 válasza Hauptmann (#1548) üzenetére


spank0309
tag

Akkora benézted és nem scav volt :D

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1550) Hauptmann válasza spank0309 (#1549) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ja, igazad van, SCAV player lehetett, erre nem is gondoltam hirtelen. Nem volt nála dögcédula.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.