Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Motoxxx


Motoxxx
tag

Újabb hirkek, maygarra forditva. Forrás: Escape From Tarkov Hungary Facebook csoport.[link]

"Sok sok infó jövőbeli újdonságokról!
Ezek pár része bekerül a bétába. Sajnos idő hiány miatt nem teljes és nem szó szerinti lesz a fordítás, valamint kiegészítem egyéb infókkal is! De a legfontosabbak leírom valamint mellékelem a teljeset angolul, ha van rá igény.
Anti Cheat
-Az új anti cheat akár a skypet, teamspeaket és egyéb csevegő programokat is tilthatja játék közben. Ez azért lesz hogy a játékban beszéljenek a játékosok így élethűbb lesz.
- Nem lesz a játékban spectator mód sem killcam a tisztább játék érdekében. Sok lehetőséget adna a csalásra.
-Lehetséges hogy lesz "csalók jelentése" menüpont is de ez még nem biztos mert eddig állításuk szerint 100% os a rendszerük.
- Minden bannolt játékosról bizonyíték van! És ha a bannolt játékos úgy dönt perre viszi az ügyet, ezt a bizonyítékot bemutatják. és szinte 100% ig biztosak benne hogy nyernek. tehát a felperes fog fizetni mindent! (DURVA hogy ezt is kihangsúlyozták! Hiszem jelenleg is folyamatban van egy békéltető tárgyalás, szintén bannolás miatt. Erről lesz majd cikkünk is)
Interakciók más játékosokkal.
-Scav játékosok új kezdő helyet kapnak, valamint kijáratokat (lehet PMC-k kezdő helyein lesznek a kijárataik)
-Arra fognak törekedni hogy minél többször kerülj interakcióba más játékosokkal, de ez nemfog a szabadságunk kárára menni.
-Dolgoznak egy "barát-ellenség" rendszeren. Csapatban induló játékosok felvehetnek egy általuk kiválasztott karszalagot hogy megismerjék egymást a játékban. Valamint kezdő pontjukat is kiválaszthatják. Karszalagok színét látni fogják a többi játékosok is! Lesz arra is esély hogy egy másik csapat is azt a színű karszalagot válassza.
Küldetések, Klánok
-Lesz egy fejlett klán rendszer. Tagok választhatják meg majd a vezérüket. Vezérek adhatnak majd ki játékosoknak küldetéseket.
Gazdaság és zsákmány
-Lesz pénzváltó azaz valuta váltás!
-Lootok random szerüen kerülnek a pályákra minden egyes játéknál reális kereteken belül helyszíntől függően.
-Pénz elértéktelenedhet! Ilyenkor jól fog jönni a cserélgetés. Komplett tőzsderendszert fog kapni.
Módok
-Eredetileg 3 módot terveztek, normál, szabad járkálás, arénázás. Első aréna a plázában lesz. A második pedig egy stadionban.
-Aréna az egy megrendezett esemény lesz ahol kettő vagy több játékos saját felszerelésében öli egymást. Erre pedig más játékosok fogadhatnak!
-Lehet lesz egy battle royal stílusú játék menet is.
Fegyverek és testreszabás
-Nem gyakori fegyverek mint pl lángszóró stb nem lesznek a játékban.
-De lehet jön az RPG, huzalos aknák, villanó gránátok.
Új engine és optimalizáslások
-Új enginet fog kapni a játék amiben új fizika lesz, valamint nagyon sok bug megszűnik, 30-40% teljesitmény javulást fog hozni magával.
- Zárt bétára most ráfeküdtek a srácok és igyekeznek vele ahogy tudnak.
- DX11 optimalizására is ráfeküdtek a srácok.
Az egészség és a gyógyszer
-Tervezés alatt áll hogy karaktered akár eszméletlen is tudjon lenni.
-Eszméletlen/halott játékos testét a társa kimentheti.
-Egyik játékos a másiknak be tudjon adni pl adrenalin injekciót.
-Új gyógyszer rendszer bevezetése.
-A sugárzás és a bio-veszélyes fertőzés, a nyomás, a hőmérséklet hatással lesz a játékosra valamint ezeket lehet majd csillapítani gyógyszerekkel és alkohollal. Persze ha a játékos sokszor szedi be a gyógyszereket vagy iszik alkoholt akkor függővé válhat a karakter!
Camper-ek, Karma rendszer és fű
-A karma hatással lesz a betegségekre és egyéb dolgokra.
-Távolban lévő fű textúra eltűnik ezt majd javítani fogják.
-Füvek széljárásnak megfelelően fognak mozogni. Így a mesterlövészek belekalkulálhatják lövésükbe a szelet.
-Füvet le lehet majd taposni
-Becenek megjelenítése
-Halott játékosnak ki fogja írni hogy ki lőtte le és milyen fegyverrel.
-Lelőtt játékosok lootolásánál meglehet majd nézni a dögcédulájukat hogy kit lőttél le
Felszerelések és megjelenés
-2 új chest rig jön hamarosan.
-Lesz megjelenés testreszabás. Mellényeken máshova helyezheted a tárzsebeket, és egyéb zsebeket.
-Mellényekbe elhelyezhető kevlár betét.
-Karaktered arcát,haját szőrzetét módosíthatod.
-Álca köpenyek
-Ruházatot is lehet majd cserélni. Egyenlőre két részből fog állni. Alsó és felső. Később lehet lesz egy kiterjesztet testreszabás, pl.: kesztyűt, bakancsot, polók, kabátokat is külön testreszabhatjuk.
Mehanika
-Stash bővíthető lesz
-Mászhatóak lesznek a létrák
-Ajtók alján lábbal lehet kicsit kopogtatni
-játék közbeni tárak töltése lassabb lesz.
-Iránytű lesz az karórán
Egyéb dolgok
-Lesznek Easter egg ek. pl half life stílusú feszítő vas.
-Coop PVE mód nem lesz!
-Megvásárolható játék csomagok megváltoznak! (valószínűleg árban is)
-Hangok fejlesztése"

Ennyi egyenlőre.

(#252) Fred23 válasza Motoxxx (#251) üzenetére


Fred23
nagyúr

"DX11 optimalizására is ráfeküdtek a srácok."

De azért jön a Vulkan support is, nem?

(#253) Dave567


Dave567
addikt

Próbálta már valaki a zárt bétát?
Milyen, érdemes lesz rá beruházni?

(#254) Highground válasza Dave567 (#253) üzenetére


Highground
aktív tag

A zárt beta még el sem indult :) Elvileg ebben a hónapban fog valamikor.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#255) FinalCaleb


FinalCaleb
tag

Sziasztok,

Szeretnék majd bekapcsolódni egy raid-be. Egyelőre csak PvE-ben toltam próbaképp. A stalkerehez hasonlit kicsit. Főleg, hogy a fosztogatók itt is fejbelőnek pisztollyal a pálya másik végéről...

Az embert a hitek vezérlik, de a tények mozgatják...

(#256) Dave567 válasza Highground (#254) üzenetére


Dave567
addikt

Azt hittem már megy.

Azért köszi. :R

(#257) xtro válasza Dave567 (#256) üzenetére


xtro
aktív tag

Valaki valami gyors összefoglaló a gamma jelenlegi állásáról (szerok, optimalizálás, játékélmény stb..)
:)

(#258) Enton válasza xtro (#257) üzenetére


Enton
addikt

Nekem lenne egy kicsit konkrétabb kérdésem is mindezenfelül, 970-el tolja-é valaki, ha igen mik a lehetőségek mit produkál a vga az aktuel verzióval. 90-120 fps körül már vidám lenne a téma, még ha low-on is.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#259) Rony949


Rony949
őstag

Sziasztok, most valamiért elkapott az érzés hogy beszerezzem ezt a játékot. A Standard Edition-re gondoltam, a többi számomra nem éri meg. Mit gondoltok, lesz ennek a játéknak jövője? Foglalkoznak vele a fejlesztők?

Első Early Access játékom lenne és eléggé szkeptikus vagyok az EA szoftverekkel (99%-a soha nem készül el), de ez hajaz a legjobban hangulatilag a kedvenc játékomra (STALKER).

(#260) xtro válasza Rony949 (#259) üzenetére


xtro
aktív tag

Inkább a PUBG t vedd bízz bennem 1000* nagyobb a jövője + már most is fenomenális, óriási stabil játékos bazis, folyamatos frissítésekkel és tartalmakkal :))

(#261) Rony949 válasza xtro (#260) üzenetére


Rony949
őstag

Néztem videóról, olyan mint egy Arma 3-as mod, teli buggal és laggal. Nagyon esetlen az egész gameplay és ez a Battle Royale stílus amúgy se nagyon jön be.

szerk.: Tudom hogy Early Access, de akkor se hiszem hogy jobb sorsra jut mint az elődei (DayZ, H1Z1 stb.). Maximum ez még népszerűbb lesz, de nem hiszem hogy valaha is egy teljes értékű játékká növi ki magát.

Meg ha engem kérdezel, sokban különbözik az Escape From Tarkov-tól, úgyhogy már csak ezért sem értem az ajánlást. :D

[ Szerkesztve ]

(#262) Szőrös  válasza xtro (#260) üzenetére


Szőrös 
veterán

A pubg egy battle royal játék, sok vesztenivalód nincs, ha meghalsz ott a következő menet, pont ezért pörgős is játékmenet.
A tarkov meg inkább a túlélésről szól, ha meghalsz cuccot vesztes, ezért sokkal megfontoltabban kell játszani.

Pont ezért a 2 játék simán megfér egymás mellett. ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#263) xtro válasza Rony949 (#261) üzenetére


xtro
aktív tag

Próbáld ki ,steamen megveszed ha nem tetszik refund. :)) Nem vesztesz semmit.

(#264) Motoxxx


Motoxxx
tag

Én sem nagyon értem az ajánlgatást. Úgy hogy mind a kettő megvan és játszom vele. Összehasonlíthatatlan a két játék. Nem egy célközönség. A játék mechanika teljesen más. Stb. A pubg réteg és divat játék lett nem érdemtelenül mert nagyon jó. A Tarkov még egy igen hc játék amiből sohasem lesz pont a nehézsége miatt az. Nagyon jó a játék de ehez csapat kell majd. Kicsit olvass vissza van pár ajánló nézz videókat. Iratkozz fel a face hungary csoportba szinte rögtön magyarul megtalálsz minden infót. Ja s keress csapatot kelleni fog a raidekhez.

(#265) Rossonero89


Rossonero89
tag

Elnézést kérek az offért, de a Tarkov ha kijön tokától bokáig veri agyon a PUBG-t!!

És én is azt vallom, amit az előttem szóló! A pubg most egy felhype-olt divatjáték lett.

És talán jobb is így, hogy a kis taknyos 10-en éveseknek nem fog bejönni a Tarkov, ők maradjanak csak meg a CoD falonugrálós, lövöldözős vonalon. Remélem itt legalább egy felnőtt, érett játékosközösség lessz majd.

[ Szerkesztve ]

(#266) Rossonero89 válasza Enton (#258) üzenetére


Rossonero89
tag

Nekem is 970-em van, és nagyon kíváncsi leszek rá, hogy hogy bírkózik meg vele. Remélem azért nem lessz a gépigénye a csillagos egekbe. Aműgy láttam youtube-on egy videot ahol a srác magas grafikán tolta 970-el, 50 fps körül. Nekem nem kenyerem a fix 60, ha élvezhetően megy, zokogás mentesen, már örülni fogok. Csak győzzem kivárni még kijön :D

(#267) Rony949 válasza Motoxxx (#264) üzenetére


Rony949
őstag

Facebook-om nincs, úgyhogy ez ki van csukva. A másik pedig az, hogy részben azért is írtam ide, mert reménykedtem hogy lenne pár ember akival együtt tolhatom. :D

(#268) xtro válasza Rossonero89 (#265) üzenetére


xtro
aktív tag

Pont h az EfT késik, múlt év végére ígérték a public bétát és sehol sincs.¯\_(ツ)_/¯
Lassan érkező tartalmak és kevés játékos jellemzi egyelőre a játékot, pedig már nem kis ideje van piacon ezzel ellentétben a PUBG pár hónap alatt a top ban lett+ jönnek a folyamatos tartalmak + érezhető fejlődés+ jó közösségi

[ Szerkesztve ]

(#269) Motoxxx válasza xtro (#268) üzenetére


Motoxxx
tag

Tévedésben vagy sehol sem ígértek public bétát a múlt évvégére pláne nem. Első ígéretük pb re 2017 júliusa. Látszik tájékozatlanságos a tarkovval kapcsolatban. Felultel a pubg hype vonatra s most kérünk utazz el vele a pubg topikba. Reklámozz ott. Senki nem mondta hogy rossz a pubg magam is játszom de nem fogok abba a topikba menni más játékot hypolni. Vettük ez neked nem tetszik bye nem fogsz hiányozni.

(#270) xtro válasza Motoxxx (#269) üzenetére


xtro
aktív tag

Dehogynem tetszik .Ez egy hc lövölde a pubg nem ,JÁTÉKMENETILEG nem hasonlítható össze. De fejlesztesben igen és a pubg-hez képest fejlesztésben sehol sincs sajna.Nezz utána múlt évben lett volna a pb.

[ Szerkesztve ]

(#271) Motoxxx válasza xtro (#270) üzenetére


Motoxxx
tag

Nem ismetlem meg. Honapok ota játszom a tarkovval minden hírt követek. Zárt béta lesz júliusban. Máig zárt alfa van. Sohasem ígértek nyílt bétát. Olvass már hivatalos oldalt tájékozódj aztán gyere vissza vitatkozni. Ja egy hírt sem fogsz nyílt bétáról belinkelni. Játszol te a tarkovval hogy tudd hogy al fejlesztésben? Fingod sincs. Szeva befejeztem mert tudatlan vagy Tarkovval kapcsolatban.

(#272) xtro válasza Motoxxx (#271) üzenetére


xtro
aktív tag

Köszönöm hogy csak ak a hsz-om egy részére reagáltál ez sokat elárul :R

(#273) spank0309


spank0309
tag

Hali, tudtok valami infoval szolgálni hogy még mennyi idő lehet mire megjelenik? Valamint hogy elérhető lesz steamen vagy külön kliens lesz hozzá?

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#274) Motoxxx válasza spank0309 (#273) üzenetére


Motoxxx
tag

Megjelenés még nincs. Zárt béta július előrendelőknek. sem megjelenés sem open béta időpont nincs még. Külön kliense van, steamről sincs még semmi hír.

Aki társakat keres játékra azoknak ajánlom a magyar face csoport discord csatornáját. [link]

(#275) spank0309


spank0309
tag

Olyan kérdésem lenne még hogy a loot téma hogy van? pmc-vel ha meghalok akkor bukok mindent, scav-el meg nem?

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#276) Motoxxx válasza spank0309 (#275) üzenetére


Motoxxx
tag

Ja PMC vel halálnál mindent buksz. fegyvert, ruhát, hátizsákot, taktikai mellényt, mindent. Scavnál is, de az mindegy is, mert scav playernek random osztja a fegyvereket. De max amit kapsz az egy kis kala, vagy soti, annak már örül az ember. A többit össze kell lőni a mapon. De tápos scuadok ellen nem könnyű.

(#277) Highground


Highground
aktív tag

Elindult a Zárt Beta! :C
Készüljenek azok akiknek régóta meg van a játék alap (standard) kiadása! Ők fognak első hullámban bejutni! Természetesen azok is akik eddig nem kerültek be a Left behind-al. Utána "érkezési sorrendben" a többiek.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#278) Motoxxx


Motoxxx
tag

(#279) Rony949


Rony949
őstag

Most tényleg gondolkodom hogy megvegyem-e. A bétára elvileg feliratkoztam, nem tudom bejutok-e.

(#280) Enton válasza Motoxxx (#278) üzenetére


Enton
addikt

Nagyon nem rossz!!!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#281) Highground válasza Rony949 (#279) üzenetére


Highground
aktív tag

"Feliratkozással" nem lehetett bejutni sosem :N Csak ha megveszed. :K

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#282) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

A zárt béta örömére gondoltam megveszem a játékot, ~37 EUR-ért.
Erre fizetésnél hozzácsap még 27% ÁFA-t.

Mielőtt szétkaptok tudom, hogy sok helyen tilos. De mégis, hogy lehet ezt kijátszani? Country-t átállítom vagy mi? :R

Azért 47 EUR-ot a Standard már koránt sem ér szerintem.

(#283) Motoxxx válasza Daffchy (#282) üzenetére


Motoxxx
tag

Szia, megtudod kerülni a VAC-t. VPN klienttel, azonban annak a a hátulütője, hogy olyan régiós lesz a játék, ahonnan megvetted tehát nem eu-s. Játszhatsz oroszokkal, vagy nagy amcsikkal a pinged meg az egekben. Én is igy jártam. ha eu-s régiót akarsz meg kell venned VAC al. S nem tudod kijátszani. Annyira azért voltak figyelmesek, hogy az accountodon ha mondjuk orosz régiós játékot vettél, a VAC kifizetésével átrakják az accod eus ra. Ez van. Amúgy tényleg azokkal értek egyett, hogy a játék árképzése több mint arcátlan. De sokan úgy csinálják, hogy megveszik az alapot és havonta két havonta mikor leárazások vannak általában 20, 30 százalékos akkor upgrédelik a gamét. De én még mindig várnék a nyilt bétára, ott kipróbálnám és ha tetszik akkor venném meg. Sok gond van még a játékkal ahotz képest, hogy aranyban mérik. De teszt időszak van. aki megveszi az legyen tisztában vele.

(#284) oriic válasza Highground (#281) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt jelentkezés tavaly év elején.

Live-Die-Respawn

(#285) Motoxxx válasza oriic (#284) üzenetére


Motoxxx
tag

Valóban lehetett jelentkezni, ha az emlékeim nem csalnak. De egyenlőre az előrendelőket, és a most vásárlókat engedik be folymatosan. A szerver park nem a végleges, túlterheltek hatalmas desinccel. Úgyhogy úgy gondolom, hogy egyenlőre csak a "fizető vendégek" fognak játszani. Igy is van a discord csoportban több ember, aki már pár hete előrendelte az alapot és még nem kapott meghivót. Valszeg a napokban fogja megkapni, mert elvileg az alap előrendelői garantált zárt bétás résztvevők kellenének, hogy legyenek.

(#286) Highground válasza oriic (#284) üzenetére


Highground
aktív tag

Igen, én is "jelentkeztem" anno. Csak utána behozták a pre-order page-et, majd elindult a closed alpha, ami ugye felülírta a dolgokat... Legalábbis józan paraszti ésszel végiggondolva, valszeg szabhatjuk azt a beta jelentkezést. :U Még csak meg sem említették sehol sem azóta azt a lehetőséget. Ha lesz is rá lehetőség/precedens, hogy valaki csak a beta-ra bekerüljön (ingyen), akkor az még odébb lesz. Majd talán jópár hónap múlva, amikor már megcsappan a fizetős vendégek száma, és a szervereik is simán elbírják.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#287) saen válasza Motoxxx (#278) üzenetére


saen
veterán

Nagyon megjött a kedvem, de ki kéne bírni az open bétáig :D

(#288) Rony949


Rony949
őstag

Open beta vajon mikor lesz majd? Ősszel talán?

(#289) Motoxxx válasza Rony949 (#288) üzenetére


Motoxxx
tag

Erről semmi hír nincs. Szerintem, amig dől a lé a pre orderből, addig semmi esélye. Szerintem még jo pár hónap.

(#290) feccmecc


feccmecc
csendes tag

Tegnap találtam rá erre a játékra :Y :R , eddig biztos voltam hogy megveszem a PUBG-t, de ez jobban tetszik, hozzáteszem nem vagyok STALKER rajongó. Most :W a fejem melyik mellett tegyem le a voksomat, szeretnék 1 jó kis lövöldét az OW mellé :)

(#291) Daffchy válasza feccmecc (#290) üzenetére


Daffchy
őstag

A PUBG az teljesen más mint ez.

Igazából sokan nem értik (köztük én sem) a PUBG sikerét, mert messze nem olyan jó csak valahogy felkapták, meg elkezdte tolni néhány YT celeb a csatornáján.

A kettő közül egyértelműen a Tarkovot venném.

Nekem csak a PUBG van meg, de ahány videot néztem a Tarkovról sokkal jobbnak tűnik.

A PUBG "lövési rendszere" ritka sz*r és iszonyat optimalizálatlan játék (jelenleg).

Remélem tudtam segíteni! :R

[ Szerkesztve ]

(#292) Motoxxx


Motoxxx
tag

(#293) #32256704


#32256704
törölt tag

Svajci profillal svajci VPN-rol (magyar paypal) megvettem a standard eu verziot 2 giftkent. Minden faszan ment. Meg is jottek a kodok, be is aktivaltuk a magyar profilokon.

Letoltes gomb nem jelent meg sehol a profilban, de azt faszan kijelzi, hogy a standard verzio van meg.

A vasarlos profilon kaptam egy uzenetet:

"Greetings, XYZQW!

You will be granted access to the Escape from Tarkov Beta Testing
by the 5th of August at the latest!

As we have notified previously, the Beta Testing access
will be provided to all current owners of the early access packages
within a week since the start of the CBT.

Everyone who has pre-ordered the game after the start of the Beta,
will get access afterwards.
These measures are necessary to decrease simultaneous server load
at the moment of the testing start."

Ertem, hogy aug 5-ig mindenkeppen behivnak majd minket, de bakker...azt hittem, hogy ha megveszem, akkor rogton lehet csapatni...

Egyebkent igy 69,24 euro (22078 ft) volt a 90/100 helyett.

[ Szerkesztve ]

(#294) Highground válasza #32256704 (#293) üzenetére


Highground
aktív tag

A standard edition 90/100 eur? Nekem 47.46 eur-ra (alapár: 34.99, 2.38 payment system fee, 10.09 ÁFA) dobta ki a grand total-t ha közvetlenül kártyával venném, és 50 körül volt PayPal-al. Biztos, hogy az alap standard edition-ről beszélsz?
Egyenlőre még én is várok vele addig amíg lecseng ez a nagy őrület a beta miatt. No meg azért a 15.000ft se olyan olcsó, hogy kapjak rá mint a gyöngytyúk a takonyra...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#295) #32256704 válasza Highground (#294) üzenetére


#32256704
törölt tag

kettot vettem, nem egyet :)

"verziot 2 giftkent"

[ Szerkesztve ]

(#296) Highground válasza #32256704 (#295) üzenetére


Highground
aktív tag

Jaaaa ahha. :) Az lemaradt az olvasásnál :DDD Így már stimm :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#297) #32256704


#32256704
törölt tag

Most telepitodik a jatek :) vegre :DD

(#298) Highground válasza #32256704 (#297) üzenetére


Highground
aktív tag

:C
Jöhetnek ám majd a vélemények! :) Én még nem merem megvenni 50 eur-ért (se) :/ Előtte jó lenne hallani milyen :/

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#299) Rony949 válasza Highground (#298) üzenetére


Rony949
őstag

Engem is az ár taszít. Elszaladt velük a ló, ez még csak egy Early Access játék. 30 euro már fair ár lenne egy standard edition-ért.

(#300) spank0309 válasza Rony949 (#299) üzenetére


spank0309
tag

Megjön a fizetés én is megveszem most. Írok majd hogy milyen jövő hétvége fele.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.