Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Tyler Durden válasza szallasi007 (#1350) üzenetére

Erről van szó, erre való a scavrun (: Ellőnek elsőnek thorax, stomach, head.
Bandázs a vérzés csillapítására jó, más szerepe nincsen, fejlettebb healekben már van beépített bandázs funkció.
Boosterek, de ráérsz velük később foglalkozni, eleinte nem arra lesz pénzed, hogy ezeket bevigyed, illetve küldetésekhez is kell raidben találtakat leadni, szal eleinte inkább tedd félre őket.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1352) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Azt tudja valaki hogy a raid time-ok miért vannak így megnyirbálva? Sok mapra vicc ennyi idő, értem én hogy a szerverek terhelését kell csökkenteni de ne így.

(#1353) Imilenni válasza Sanyaaa26 (#1352) üzenetére


Imilenni
addikt

Hogy ne kelljen annyit várnod töltésnél.
Gyorsabban találjon szervert.

Press "F" to pay respects.

(#1354) Szeszkazán válasza Sanyaaa26 (#1352) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Server load csökkentésére, majd ha megoldódott vissza rakják az eredetire.

(#1355) vaakuum


vaakuum
addikt

Én meg azt hittem, hogy pont a kempelést akarják így kicsit visszafogni, hogy kénytelen legyen mindenki jobban mozogni a pályán, tekintve, hogy általában a másik végén van a kijárat. :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1356) Imilenni válasza vaakuum (#1355) üzenetére


Imilenni
addikt

Én sokkal több exit camperrel találkozom mióta rövidebbek lettek a raidek..

Press "F" to pay respects.

(#1357) Sanyaaa26 válasza vaakuum (#1355) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Elég furán érezném magam hogy ennyi pénzt kifizettem a maxos csomagért, ők meg ezzel faragnák le a kempereket a játékidő rovására.

(#1358) Tyler Durden válasza Imilenni (#1356) üzenetére

Az ilyesmi helyzet megoldása a gránát. Én sok helyen ha solozom és parás exiten mennék kifele, előtte 1-2 jól irányzott dobással ellenőrzöm a terepet (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1359) szallasi007


szallasi007
őstag

Kell ez a gránát, ipari lootom volt és a kijáratnál kempelt a maki :O

(#1360) drzozo


drzozo
senior tag

Sziasztok!

Megpróbálkoznék először itt, remélem maradhat. Még az előző wipe elején, Discordon szerveződött "csapatunkat" szeretnénk kicsit vérfrissíteni új, aktív játékosokkal. Jelenleg sok a klikkesedés, így sosincs full team.

Akit/akiket keresünk:
-min. lvl. 40 (az sem lenne gond, ha már az előző wipe-ban is meglett volna)
-lehetőleg már ne az alap, egyedül is megcsinálható questekkel szenvedj, persze menetközben boostolhatunk, de nem ez a fő cél
-ne legyél annyira gearfear
-ne legyél lootgoblin
-ne beszélj feleslegesen, csak a lényegi dolgokat, persze hülyéskedni lehet, de mondjuk ne egy fight közepén, hogy senki ne halljon semmit, vonatkozik ez a rage-re is
-tudj alkalmazkodni másokhoz
Amit szeretnénk nyújtani:
-4/5 man raidek
-jó társaság, ahol akár még tanulni/fejlődni is tudsz
-viszonylag összeszoktunk már a hónapok során
-a lehető legjobban felkészülni az új Interchange változtatásokig
-nem baj, ha káromkodsz, néha szoktunk mi is

Amit játszunk:
95% Interchange
5% Reserve-Customs
0% Lab

Alapvetően Strasbourg Interchange run-okon elég sok pvp szokott lenni. Mi már elsődlegesen nem a lootért megyünk (kivétel ez alól persze az enemy gearje), hanem élvezni a hardcore inter pvp-t. A boltok kb. 80%-át név szerint ismerjük, így az egy további minimum elvárás lenne, hogy legalább a legfőbb "pontokat"/boltokat ismerd.

Ha úgy érzed, hogy hasonló beállítottságú vagy pályaválasztás terén, és teljesíteni tudod a legminimálisabb követelményeket, nyugodtan PM for more info.

Játszottunk már jó pár kezdővel/középhaladóval, segítettük őket gearben is, de most egy kicsit a magunk szórakoztatására szeretnénk koncentrálni.

[ Szerkesztve ]

(#1361) RazoR


RazoR
veterán

Éjjel toltam még pár kört, valaki magyarázza már meg, hogy miért van az, hogy scav-el 4x ki tudok jönni egymás után, febátorodva bemegyek pmc-vél és kb mintha a mapon mindenki aki mozog engem agrózna, meg is haltam.... :DDD

(#1362) Imilenni válasza RazoR (#1361) üzenetére


Imilenni
addikt

-SCAV ként nem támad a többi scav
-Késöbb dob be a raidbe (kevesebb pmc)
-ha most kezdtél lehet hogy scavként jobb felszerelést kapsz mint amit beviszel pmcként.

Press "F" to pay respects.

(#1363) RazoR válasza Imilenni (#1362) üzenetére


RazoR
veterán

Tudom, költői volt a kérdés. :D

(#1364) szallasi007 válasza RazoR (#1361) üzenetére


szallasi007
őstag

Ugyanez nálam is. Már a feleségem jött oda hogy miért van ilyen fancsali pofám :DDD
Egyébként csapatba kell menni az elején szerintem, akkor talán van esély. A másik meg az hogy tök sötétben night vision és csókolom. Persze rendes cuccom sincs még nem hogy nightym :D

(#1365) Imilenni válasza szallasi007 (#1364) üzenetére


Imilenni
addikt

Neha soloban is kell tolni szerintem, mert mi van ha csak Te maradsz életben pl?

Press "F" to pay respects.

(#1366) RazoR válasza szallasi007 (#1364) üzenetére


RazoR
veterán

Mindegy igazából jól zártam az estét, +300k (nekem már ez is jó) és 2 Task-et is sikerült megcsinálni.

(#1367) szallasi007 válasza Imilenni (#1365) üzenetére


szallasi007
őstag

Soloba nekem nagyon nincs sikerélményem. Pontosan az történik amit RazoR is ír. Bemegyek a mapra a retek cuccaimmal és átlagosan 3-5 percet élek. Néhányszor 20 perc és szép loot meg is van. Viszont akkor meg tuti jön az exit camper és az alt f4 :DDD

(#1368) RazoR válasza szallasi007 (#1367) üzenetére


RazoR
veterán

Nem szabad feladni, menni kell, gyakorolni, tanulni a térképet, lesz ez jobb is idővel. Én ha egyedül vagyok akkor úgy nyomom a raideket, hogy scav-pmc-scav-pmc és csak Customs mert azt nagyjából ismerem.

(#1369) szallasi007


szallasi007
őstag

Váááá most kaptam sírógörcsöt :)
4 sikeres köröm is lehetett volna de sajnos csak 1 lett meg. A rohadt botok szivattak le. Az egyik körben 12 scuvot és 1 playert sikerült leszednem. Konkrétan elfogyott az összes lőszerem és az exit-nél shotival bedarált egy scuv :O

(#1370) spank0309


spank0309
tag

Kezdődik megint a hack/cheat hullám...

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1371) szallasi007 válasza spank0309 (#1370) üzenetére


szallasi007
őstag

Ne már ebbe is van :( :F

(#1372) Imilenni válasza szallasi007 (#1371) üzenetére


Imilenni
addikt

Ilyen hulladék anti-cheat mellett ne is gondolja senki hogy nem lesz csaló..+leárazás van..

Heh..labkeyes scav + free dorms loot és persze hogy "server connection lost" aztán fogja magát es CD re vágja a scavet.. nesze 160 eurós játék :))

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#1373) Sanyaaa26 válasza Imilenni (#1372) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

A Battleye mióta hulladék?

(#1374) Imilenni válasza Sanyaaa26 (#1373) üzenetére


Imilenni
addikt

r6 hemzseg a csalóktól..
Néha van egy-egy nagyobb bann hullám, de újra termelődnek a csalók..

Press "F" to pay respects.

(#1375) Ombi5 válasza szallasi007 (#1371) üzenetére


Ombi5
őstag

Kis f@xuak vannak,voltak, es lesznek minden jatekban sajnos....

(#1376) tankraid válasza Imilenni (#1374) üzenetére


tankraid
aktív tag

jaja.....nem kicsit.
amúgy meg nem tudom mire a leárazás mikor jelenlegi player bázist se nagyon bírják a szerverek :P

(#1377) RazoR válasza tankraid (#1376) üzenetére


RazoR
veterán

Meddig tart a leárazás azt lehet tudni?

(#1378) DonMedve válasza RazoR (#1377) üzenetére


DonMedve
addikt

Ma meg holnap!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1379) Imilenni válasza tankraid (#1376) üzenetére


Imilenni
addikt

Ugyan :D
A végén 5 perces raidek lesznek, de legalább 3x ennyi játékos lesz :))

Press "F" to pay respects.

(#1380) RazoR válasza DonMedve (#1378) üzenetére


RazoR
veterán

Hát akkor nem most fogok upgrade-elni EoD-ra....

(#1381) Tyler Durden válasza RazoR (#1380) üzenetére

Ráérsz, sokan azt csinálják egy akciónál 1et mennek feljebb. Anno volt egy kis bug, amit hamar javítottak. Orosz régiósként is meg lehetett venni a játékot és akkor nem volt rajta ÁFA, én még így upgradeltem EOD-ra :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1382) RazoR válasza Tyler Durden (#1381) üzenetére


RazoR
veterán

Ezt most már nem lehet VPN-el megjátszani? :U

(#1383) Tyler Durden válasza RazoR (#1382) üzenetére

Kb két éve kiszedték (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1384) tankraid


tankraid
aktív tag

Na erről beszéltem, kb. egyik legjobb kört mentünk és a szervereknek annyi.... :(((

(#1385) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Sziasztok!
Működik még a Svájci VPN-es megoldás vásárláskor? :U

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1386) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Behúztam az alapcsomagot, majd megnézem. Melyik pálya ajánlott a kezdőknek, a Customs?

(#1387) Watto1991 válasza Hauptmann (#1386) üzenetére


Watto1991
senior tag

Customs-ra szólnak a kezdő küldetések, de a loot sem a legjobb és eléggé komoly felszereléssel szoktak bemenni.
Mi Interchange-en kezdtük, jól meg tudtuk szedni magunkat az áruházakból.

(#1388) Imilenni válasza Hauptmann (#1386) üzenetére


Imilenni
addikt

PMC: Customs/Woods
Scav: Customs/Woods/Reserve/talán Factory

Press "F" to pay respects.

(#1389) Tyler Durden válasza Imilenni (#1388) üzenetére

Bocsi de woods miért is jó kezdőnek? Minden bokorban campelnek + a loot is egy ipari hulladék. Részemről az a map, ahova max a küldik miatt járok, amúgy értelme 0..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1390) Imilenni válasza Tyler Durden (#1389) üzenetére


Imilenni
addikt

Tájékozódást + térkép használatot jól lehet gyakorolni.
+Scav house-nál jól lehet farmolni a scaveket..

Press "F" to pay respects.

(#1391) Thome válasza Shkiz0 (#1385) üzenetére


Thome
addikt

Nem, de ha van revolutod, akkor csak 20% a VAT. :)

(#1392) mind_against válasza Sanyaaa26 (#1373) üzenetére


mind_against
tag

Legalább péntek óta, belefutottunk egy aim-osba Gabival...de aki nem gémel, az lemarad az infókról :N :D

(#1393) mind_against válasza drzozo (#1360) üzenetére


mind_against
tag

Csak egy jó tanács: ha nem azzal lenne teli a hirdetésed, hogy mit NE csinálj, meg mi ne legyél akkor talán lenne érdeklődő.
Ha én csak level 20 vagyok, de van 100m roubelem meg 150m a stashem értéke gearből vagy pl. 4-5 fős squadokat belövök, akkor nem mehetek, mert kis szintű vagyok? :(((

Nem keresek csapatot, megvannak a társaim, akikkel bárhol, bármikor, bárhogyan tudunk önfeledten jót gémelni, mindenféle megkötés, elvárás és szabály nélkül. Kezdőkkel is. Klikkesedés sincs :)

(#1394) KaraDani válasza mind_against (#1393) üzenetére


KaraDani
addikt

Hát az mindenkinek szíve joga, hogy és milyen tagokat toboroz. Maximum kevesebb ilyen elhivatott embert fog találni. Amúgy a példáddal az a probléma, hogy ha te level 20 vagy ennyire későn a wipe után, az azt jelenti, hogy baromira keveset játszol, pár tíz órát hónapok alatt. Egy olyan társaság akik sokat akarnak 4-5 en menni azoknak gondolom nagyon aktív tagok kellenek. Úgyhogy szerintem valahol érthetőek a komoly kritériumok a full geares 4-5 fős pvp az egy nehéz dolog, nagyon patent kommunikációt odafigyelést és map ismeretet igényel.

(#1395) mind_against válasza KaraDani (#1394) üzenetére


mind_against
tag

Vannak olyan játékosok, akik nem csinálják a küldetéseket vagy csak ritkán, azok alacsonyabb szintűek, de ez nem függ össze azzal, hogy ki mennyit játszik vagy mennyire tapasztalt játékos.

(#1396) Imilenni


Imilenni
addikt

3 köröm volt ma.
Abból 2x öltek meg , úgy, hogy keresztül lőtték az 5-os armort. oké.-

De most..customs.... scav elöttem, rám lő (nem talál el) lelövöm, aztán mégis meghaltam...........................hát egy scav ölt meg :) Miután senki sem volt körülöttem, valószínűleg desinc volt..
Hulladék lett a játék. Komolyan. December óta játszom, azóta csak rosszabb lesz. :W

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#1397) RazoR


RazoR
veterán

Kedves Menekülők,
Úgy gondoljuk mindannyiótok találkozott már a különféle backend problémákkal (belépéskor, disconnect, error 200, 1000, 500, stb) és mindenki csak azt kéri, hogy "csak vegyetek még szervereket"
Jelenleg a backend szerver struktúra hozzávetőleg 150 szerverből áll, amit folyamatosan bővítünk.
Sajnálatosan a kritikus hibákat, programhibákat nem lehet csak a szerver mennyiség növelésével megoldani.
A legtöbb hiba csak nagyobb szerver terhelésnél jön elő, amit most érzékelünk, és ahogy a játékosok száma nő, úgy a terhelés is nő és így egyre több hiba jelenik meg.
Szóval amin most 24/7-ben dolgozunk, hogy kapunk egy hibát, javítjuk, következő hiba, javítjuk, és így tovább. Folyamatosan finomítjuk a rendszert.
Összefoglalva:
-igen, ismerjük a szerverek minden problémáját, 0-24-ben figyeljük a hét minden napján
- Nem DDOS vagy egyéb más támadások állnak a háttérben, bár volt már, hogy előfordult
- Aktívan dolgozunk azon, hogy módosítsuk a jelenlegi backend struktúrát, azok leállítása nélkül ami sajnos egyéb játék hibákhoz vezethet
- A bajok nem hardware eredetűek jelenleg, bár néha előfordulhat
- A backend szerverek stabilitása jelenleg a legfontosabb és legkiemeltebb feladatunk, teljesen átvizsgáljuk az egész rendszert
- Új játék szerverek hozzáadása szintén fontos feladat és az év elejéhez képeset már megdupláztuk a számukat.
Rettenetesen sajnáljuk a felmerült problémákat és mindent megteszünk, hogy a játék a lehető leghamarabb stabil legyen!

(#1398) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Az a fő hogy a karácsonyi drop-os akciókkal nőtt a játékosok száma, igaz azóta nem talált magára, de ez a lényeg majd a raid időket faragjuk, már hétköznap is minden széthullik folyton.

(#1399) KaraDani válasza mind_against (#1395) üzenetére


KaraDani
addikt

Mióta kell küldetés a szinthez? Bőven vannak playerek 40 felett akik leszarják a questeket és csak a pvp-vel foglalkoznak és flearől vásárolnak. Aki jelenleg level 20, az vagy kezdő, vagy gyakorlatilag totál minimálisan játszott csak a wipeban, az első 20 szint az semmi idő alatt megvan. Egy 4-5 man komoly interchange squadhoz ez meg édes kevés.

(#1400) Dave567


Dave567
addikt

Sziasztok

Rég jártam erre, hogy áll most a játék?
Lehet tudni valamit a végleges megjelenésről?
Egyik barátom aki megvette, felajánlotta megveszi nekem is, de anno nagyon optimizálatlan volt, meg ha jól tudom erősen Béta.
Érdemes rá beruházni már? :R :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.