Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) KaraDani válasza Sanyaaa26 (#1300) üzenetére


KaraDani
addikt

Na ezt nem tudtam :R Régi szép idők, amikor wipe elején úgy kezdtük, hogy mindenki resetelte magát és adtuk a gammát a nem eod-s haveroknak :)

(#1302) vaakuum válasza KaraDani (#1301) üzenetére


vaakuum
addikt

Pont ezért korlátozták le, mert sokan voltak, akik más karaktereket tápoltak ezzel, illetve saját zsebre tradeltek, olcsóbban, mint a nagyobb pakk ára. Gondolom az volt a céljuk, hogy a játékosok upgradeljenek inkább minél többen.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1303) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Igen, azóta utánajártam én is. Nem lehet sem eldobni, sem tradelni lockolva van midnen.
Ragman megvette 1,4m-ért. Köszi azért srácok! :R

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#1304) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Volt ma patch? Mi volt benne?

(#1305) ЯΞNΞGΔT válasza Szeszkazán (#1304) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Épp most patch-elnek:

Dear Escapers!
We have started the installation of 0.12.3 patch for Escape From Tarkov.
We plan to complete it within two hours - during this time the game will be unavailable.
---
Added:
• Added the context menu “Equip” for the receiving letters screen
• Now you can choose which items you want to use in crafting
---
Optimization:
---
• Minor game server and game client optimization, fixes
---
AI:
---
• Now they take into account the distance to PMCs when firing a grenade launcher
• Fixed a bug in which bots did not go out from under the fire and started healing
• Various minor behavior fixes
---
Fixed:
---
• Fixed a bug where at the end of the raid, statistics from the previous raid was displayed
• Fixed a bug in which the sound filter of active headset and the faceshield effect were applied in the hideout after reloading weapons in shooting range
• The bug with ammo check was fixed, when it was possible to find out the amount of rounds in magazine, by moving it from cell to cell. This is the functionality of the elite skill level.
• The weather system has been reworked, now it will work more correctly and will switch smoothly
• Fixed a bug where one product was bought when pressing the Y button on a flea market
• Fixed a bug where it was impossible to transfer the item to inventory by CTRL + Click and interaction with weapons was blocked
• Fixed a bug where voice settings would not change
• Fixed a bug in which there were empty fields on PMC dogtag, it happened in case of suicide. Now there will be dashes instead
• Fixed a bug where the character did not raise-lower the visor of the helmet in the first person
• Fixed a bug that would not allow in some cases to unload ammo from the magazine
• Fixed a bug in which the stash screen was available during raid
• Fixed a bug in which the weapon modification was not equipped with the use of context menu
• Hideout, fixed incorrect display of the production timer
• Flea market, fixed a bug in which an incorrect tax was calculated and could withdraw more money when setting an offer
• Flea market, now you can put up an offer, in exchange for the main part of the weapon
• Flea market, fixed a bug when the current search was not updated when the filter was reset
• Flea market, the order of displaying categories and items displayed in the item search has been fixed
• Flea market, now items inside a category are in alphabetical order
• Flea market, fixed a bug where a message appeared about putting up a pack of goods when only one item was displayed
• Flea market, fixed a bug, when sorting armor by its condition, broken armor used to be displayed
• Fixed display of drop-down menu of items when receiving insurance or letters from a flea market
• Fixed a bug when the automatic transfer of items from mail was interrupted, the “take all” button became unavailable
• Weapon presets, fixed a bug when the characteristics of the weapon were displayed, in the absence of the gun itself
• Weapon presets, now the popup for entering the preset name is not showing up every time, when you click on the “save” button
• Weapon presets, a bug was fixed where the message that there are all the mods necessary for assembling did not appear
• Weapon presets, now the filter is reset, after searching for items, through presets system
• Weapon presets, fixed sorting of items on the flea market, according to weapon filters
• Ergonomics parameter display bug is fixed
• Fixed bug with displaying quest progress during the raid
• Quests, fixed the display of reward for the quest “An apple a day - keeps the doctor away”, now it is issued according to the description
• Fixed a bug that prevented stacks of money from merging, giving a warning about exceeding the money limit in the inventory
• Fixed one of the layering errors of the main menu on the settings screen
• Fixed one of the bugs of layering menu screens on each other
• Corrected display of text input when editing container tag
• Various minor bug fixes and game error fixes
---
Changes:
---
• Flea market, the “remove barter items” filter setting is now enabled by default
• Now you will not receive experience for the picking up of items produced in the hideout

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#1306) Szeszkazán válasza ЯΞNΞGΔT (#1305) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

:R

(#1307) SidCorky


SidCorky
senior tag

Sziasztok!

Kb fél éve hallottam már a játékról, de sosem néztem utána jobban. Láttam, hogy a kedvenc magyar streamercsapatom is játszott vele az elmúlt hónapokban, de sosem néztem bele ezekbe a streamekbe, most hétvégén viszont véletlenül belenéztem és le is daráltam a régebbi streamekből kb 8-10 órát. :DDD

Nagyon megfogott ez a játék, de érdekelne, hogy ha kifizetem a most elérhető verziót, akkor megkapom majd később a végleges játékot, és azzal együtt annak a frissítéseit is? A 35 eurót erősnek érezném, egy 0.12 verziójú (ezek szerint pedig közel sem kész) játékért, ha aztán a véglegesért megint fizetni kéne. :)

Mennyire játszható ez egyedül? Pontosabban mennyire jellemző, hogy egyedül csapatokkal találom szembe magam, illetve mennyire nehéz egy teljesen kezdőnek megismerkedni a játékkal? Van esetleg valami magyar fb/discord közösség, ahol könnyű játszótársat találni?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#1308) Edorn válasza SidCorky (#1307) üzenetére


Edorn
aktív tag

Hát nagyon ajánlom nekik... :-) Egyébként igen, meglesz a teljes verzió is.
Elvileg ha a Edge of Darkness verziót rendeled, akkor a teljes verzió utánra tervezett minden DLC ingyenes lesz a jövőben számodra. Már most 7 DLC van tervben tudtommal...

Melyik streamer csapatot nézed?

Én is egyedül vágtam bele, ráadásul úgy, hogy "öreg vagyok én már ehhez"! És nagyon jó és élvezetes. Ha nem lősz/helyezkedsz/stb olyan jól, legfeljebb lassabban fejlődsz. Én általában bemegyek a pályára, lootolok amit érek és már indulok is a kijárathoz. Amíg kiérek, bőven lesz kaland meg mégtöbb lootolni való. :-)

Egyébként én is most keresek valami discord közösséget, mert pár küldetéshez nemártana 1-1 társ legalább pár körre, mert egyedül elég nehéz teljesíteni, ha nem vagy nagyon jó lövő...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#1309) SidCorky válasza Edorn (#1308) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ne tervezgessenek, előbb legyen kész az 1.0 :D Így akkor lehet bepróbálom.

BGame, most is épp tolják. Bár mostanában egyetemi vizsgák miatt 3-4 helyett ketten tolják fixen, szóval a csapat nem a legjobb jelző rájuk. :)

Közben találtam magyar csoportot facebookon (a játék nevére és a magyarra rákeresve nem volt nehéz dolgom), van Discordjuk is, lehet benézek oda is, csak hogy legyen mire fogni asszonynál, ha elverek 35 dodót. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#1310) zola09 válasza SidCorky (#1309) üzenetére


zola09
aktív tag

Arra a 35 dodóra bizony még jön adó is... :DDD

(#1311) SidCorky válasza zola09 (#1310) üzenetére


SidCorky
senior tag

Most végigmentem a rendelésen, a 49 euró már tényleg rosszabbul hangzik. :( :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#1312) RazoR válasza SidCorky (#1311) üzenetére


RazoR
veterán

Minden egyes fillért megér!!! Én is múlt hét elején vettem meg de egyáltalán nem bántam meg, sőt! Azóta csak a netet bújom a játékkal kapcsolatban, próbálok minél több infót összeszedni, mert meg kell hagyni nem egy egyszerű játék, inkább kifejezetten nehéz! Olyan mennyiségű és annyiféle cucc van benne, hogy először csak pislogtam.
Én már az EoD upgraden gondolkodom. :D

Ha esetleg a vásárlás mellett döntesz tolhatjuk majd együtt, több szem többet bénázik alapon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1313) Imilenni válasza RazoR (#1312) üzenetére


Imilenni
addikt

Mennék énis, bár régebb óta játszom de remélem ez nem akadály :D

Press "F" to pay respects.

(#1314) Vityahun válasza RazoR (#1312) üzenetére


Vityahun
tag

Nagyon sokat bénázik :D

Én is nemrég vettem... de imádom!
Bénázások ellenére is!

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1315) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Lehetne csinálni egy PH!-s csatornát is..EscaPH!e from Tarkov :) - bár már lehet van, csak nem tudok róla
Kis kedvcsináló, mindenki legyen ilyen szerencsés:
[link]

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#1316) RazoR


RazoR
veterán

Aki gondolja vegyen fel: RazoR_2k
Esténkét 10 körül vagyok.
A dumáláshoz viszont kéne Discord vagy valami.

(#1317) Thome válasza ЯΞNΞGΔT (#1315) üzenetére


Thome
addikt

Megnyerte a játékot. :D

(#1318) Imilenni válasza ЯΞNΞGΔT (#1315) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát, a 400 órám alatt nem találkoztam ilyen idióta játékossal.. :U

Press "F" to pay respects.

(#1319) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Jó volt a tegnap Dev stream.
Steam audió teszt még e hónapban várható.
A szervereket elméletileg a héten meg tudják hegeszteni , megtalálták a problémát.
Átlag játékosszám 110k , hétvégi peak 200k körül.
Játék optimalizáción gőzerővel dolgoznak , hamarosan várható belőle valami.

(#1320) Hauptmann válasza Szeszkazán (#1319) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mikor várható a következő akciós időszak? A geci Áfa miatt az alapcsomag is elég húzós.

(#1321) Szeszkazán válasza Hauptmann (#1320) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Sajnos erről nem volt szó :(

(#1322) Tyler Durden válasza Szeszkazán (#1319) üzenetére

Néztem én is tegnap, remélem tényleg megoldják, jelenlegi állapotok elég siralmasak.. Mondjuk tegnap megdobták a népet 1 millával, meg is borult estére a market :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1323) tankraid


tankraid
aktív tag

Sziasztok!

Nihncs esetleg valami kiesbb (nem a nagy magyar) discord szerver ahol kisebb, komolyabb idősebb (20 inkább 30+ fölött- felett) inkább taktikai szemléletű gamer-ek vannak? :D
Akik még sürűbben is vannak mint heti egysze, kétszerr?
Vagy ha lenne jelentkező én küldök LINK-et csak kezdenek haverok kikopni aztán jó lenne ha lenne néha egy két csapat társ.... :B (LVL23 on vagyok first wipe)

(#1324) nejad válasza tankraid (#1323) üzenetére


nejad
aktív tag

Hello! Jöhet link, lvl27 vagyok meg 30+-os

(#1325) Imilenni válasza tankraid (#1323) üzenetére


Imilenni
addikt

23 vagyok, taktikai szemléletű csóka vagyok, ha gondolod dobjál egy linket.

Ja és 35-ös (nem tudom számít e)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#1326) RazoR válasza tankraid (#1323) üzenetére


RazoR
veterán

Jöhet nekem is, 36 vagyok és lvl9, még elég kezdő de gyorsan tanulok. :D

(#1327) tankraid


tankraid
aktív tag

Szuper! :)
Du. dobok mindenkinek. :))

(#1328) XenHai


XenHai
senior tag

Engem is érdekelne. LvL 19 , 32 év.

(#1329) makro válasza tankraid (#1323) üzenetére


makro
aktív tag

Beállok én is a sorba, bár még csak most kezdtem.
real life lvl 33 :))

(#1330) Edorn


Edorn
aktív tag

Én is mennék időnként mással is, nem csak egyedül... 40 körüli, 18lvl.

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#1331) spank0309 válasza Hauptmann (#1320) üzenetére


spank0309
tag

48 euro, szerintem teljesen átlagos játék ár. 16-17 ezer forint, minden nagy cím 60 euro akkor mi a baj ezzel? Minden pénzt megér a játék, sztem 2000+ órám van benne már.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1332) Sanyaaa26 válasza spank0309 (#1331) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Azért a 16-17 ezer forint nem egy átlagos játék ár, nem mindenki engedheti meg magának sajnos nem egyforma a fizetésünk. Az eu sok más országában ez meg sem kottyan ahol 2000 eurokat tolnak haza havonta nekünk sok, hozzáteszem nekem is régóta megvan a legnagyobb csomag.

[ Szerkesztve ]

(#1333) Imilenni válasza Sanyaaa26 (#1332) üzenetére


Imilenni
addikt

Ez van, nálunk már lassan az AAA játékok is luxuscikkek lesznek.. :(

Press "F" to pay respects.

(#1334) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

23. Salen lesz a játék , kint van a honlapjukon

(#1335) szallasi007


szallasi007
őstag

Megvettem tegnap, borzalmasan megy és fogy a pénzem. Ötlet hogy lehet farmolni anélkül hogy elmenne a kedvem a játéktól? :O

(#1336) Hauptmann válasza spank0309 (#1331) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az alapárral nincs gondom, csak az áfàval.

(#1337) Tyler Durden válasza szallasi007 (#1335) üzenetére

Eleinte scav runokat toljál, illetve offline ismerd meg a mapokat. Az alap, hogy tudod hol kell kimenni, minden más ezután következik.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1338) spank0309 válasza Hauptmann (#1336) üzenetére


spank0309
tag

Neked nem papagáj volt az arcképed? Mert akkor nincs is több kérdésem.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1339) RazoR válasza Szeszkazán (#1334) üzenetére


RazoR
veterán

Hol? Én nem találom....

(#1340) szallasi007 válasza Tyler Durden (#1337) üzenetére


szallasi007
őstag

Rendben, sajnos ma nagyon felkúrtam magam. Spawn pontokon lőttek le, kb 30 mp után többször is egymás után Custom-on. Tényleg nagyon béna is vagyok :(

(#1341) Imilenni válasza szallasi007 (#1340) üzenetére


Imilenni
addikt

Customs sajnos ilyen, vannak elátkozott spawn helyek.
Két egyszerű tanácsom van oda:
SSD ééééééés fuss amint lespawnol a játék.

Press "F" to pay respects.

(#1342) RazoR válasza szallasi007 (#1340) üzenetére


RazoR
veterán

Nem Te vagy a béna nyugi, tegnap 4 raidből 4x haltunk a 3 fős csapatból ketten kemperek által, volt, hogy egy oszlop mögött bújt meg, volt, hogy bokorban. Én kb buktam minden "értelmes" cuccomat de ez ilyen.... :D

(#1343) szallasi007 válasza RazoR (#1342) üzenetére


szallasi007
őstag

Az a baj hogy alig van már pénzem, talán 100k. Természetesen tegnap is scavkent elkaptam egy player-t fullos cuccal. A pálya másik végén a vörös konténernél voltam és a túl oldalon volt az exit point, 5 mp-n múlt hogy kijussak de nem sikerült. Na utána jött a kemper hülye, kapott is anyázást meg ki is léptem azonnal a programból.

(#1344) Ombi5 válasza szallasi007 (#1343) üzenetére


Ombi5
őstag

Akkor jobb, ha ehhez hozza szoksz, vagy eladod a programot! :)

(#1345) Imilenni válasza szallasi007 (#1343) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem lehet hogy csak szaladtál a végén?
Ha mennék ki, de hallom hogy szaladnak persze hogy nem hagyom ott ;]
Úgy menj oda mindíg hogy fixen van kemper.

Press "F" to pay respects.

(#1346) Szeszkazán válasza RazoR (#1339) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Nem tudom , redditen irjak , csak lesz valami akkor. Ha nem akkor tévedtem :(

(#1347) makro


makro
aktív tag

Nekem is az a legnagyobb gondom, hogy élve kijussak a pályákról. 1-2 lövés hallok és kb már vége is a játéknak. SCAV-ként tudok szerezni valami alap felszerelést, de az kevésbé bizonyult hatásosnak egy felszerelt player-rel szemben. Tetszik a játék, de az a sok kemper...ahhh

(#1348) Tyler Durden válasza szallasi007 (#1340) üzenetére

Customs-el az a baj, hogy az összes kezdő küldi odaszól, miközben nem egy kezdőbarát pálya. Rengeteg az olyan pont a mappen, ahol össze futhatsz playerrel, és mivel már jó rég volt wipe, így nem feltétlen kezdő gearesekkel fogsz találkozni. Próbáljatok meg csapatban menni, duo/trio úgy talán több lesz a sikerélmény.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1349) tankraid


tankraid
aktív tag

én meg azt mondom, hogy mostanában (pár hete) több ott (custom) a pro. mostanában engem is ott szedtek le többet. (előtte meg interen sokszor exit vagy entrance camper) meg más nem tudom hogy van vele de én észre vettem, hogy adott pályánál megszoktam egy bizonyos 'közelekedési módot' és néha bizony ugyan azzal nem szabad végig menni néha máshol más tempóban más taktikával kell / műszáj. meg amúgy mielőtt megközelítitiek a kilépési pontot mennyen a pain killer sokszor mentett már meg, hogy pl. lábam nem tudták ellőni és még oda bírtam futni. (mondjuk nyilván egy jó lövésztől ez nem ment meg...

[ Szerkesztve ]

(#1350) szallasi007


szallasi007
őstag

Scav runok most azért sikeresen zárultak. Tudtam is csinálni a 70 ezremből 470-et.
Nekem pl ezek nem tiszták:
- ha ellőnek milyen sorrendben érdemes magamat gyógyítani? mit töfgödjek magamba?
- bandázst mikor tudok használni?
- metafetamin, meg ezek a cuccok mikor mire jók?

Majd ha lesz időm megnézem mi micsoda, de ha valaki megírja ezeket annak előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.