Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) mind_against


mind_against
tag

A find in raid, kill és item lerakós questekből van rengeteg, amit nem tudsz marketről megvenni, az elején pedig customs-ön van a questek nagy része, questek nélkül pedig nehéz fejlődni, kell a loyalty szint is. Ezért írtam, hogy célszerű customs-el ismerkedni, ennyi. Nincs ezen mit kimagyarázni.
Streameket meg videókat kell nézni és akkor tudni fogja az ember, hogy merre van arccal.

(#1002) vaakuum válasza mind_against (#1001) üzenetére


vaakuum
addikt

Valami olyasmit emlegettek régebben, hogy az új patchben alapjaiban akarják átdolgozni a küldetéseket. Mondjuk hogy hogyan, arról ideám sincs, mert milyen másfajta küldiket lehet kitalálni ebben a játékban a jelenlegieken kívül úgy, hogy a mostaniak nagyobb részét nyugodt szívvel elhagyhassák? :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1003) Sanyaaa26 válasza mind_against (#1001) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Senki nem magyaráz ki semmit, csak nem mindenki quest függő, a kereskedő szintek meg pont nem fontosak ha marketen mindent megkapsz. Nem vagyunk egyformák, embere válogatja hogy játszik melyik map tetszik neki.

(#1004) mind_against válasza Sanyaaa26 (#1003) üzenetére


mind_against
tag

Nem volt szó quest függőségről. Alapvetően két féle út van:
1. az leszel, aki csak megveszi a quest itemeket magának
2. az leszel, aki felteszi az itemeket marketre és megveszi a quest itemeket magának

A 2.-hoz kell a LL. Plusz ha nincs loyalty, akkor többszöröséért fogod tudni megvenni a marketről.

Mindenki ott játszik, ahol akar, úgy ahogy akar, de ezt a játékot nem lehet fun-ból hosszútávon tolni, nem egy COD, BF vagy R6, hogy bejössz és lősz párat aztán lépsz. Itt kell a progress, különben lemaradsz és mindenki átmegy rajtad. Jövőhéten wipe, minden oda lesz, aki nem nézett streameket, videókat, hanem csak most kezdi próbálgatni és még semmit nem tud a játékról, az mindegy hol játszik, mert nehéz lesz és sz*pni fog, de akinek van már fogalma róla és progresselni akar, nem csak funolni, annak célszerű Customsöt megismerni, mert az elején a questek oda küldenek. Nem tudom miért olyan nehéz ezt megérteni.
༼ つ ◕_◕ ༽つ GIB WIPE ༼ つ ◕_◕ ༽つ

[ Szerkesztve ]

(#1005) ONEFREE válasza Csokishurka (#792) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Az én konfigom volt.

Intel® Core™ i7-4790K Processor
ASUS Maximus VI Extreme
AORUS GeForce® GTX 1080 Ti 11G
16GB G.Skill TridentX
SSD Samsung 970 PRO 512GB M.2
Enermax MODU87+ 900W

Shorline 40-70 fps 5 fős csapatban.Szóval mindenki várja a motor ráncfelvarrását. Talán nem lesz több lag és az FPS szám is meg ugrik.Sokan ezt reméljük a 0.12 wipe után...

(#1006) Rony949 válasza mind_against (#998) üzenetére


Rony949
őstag

"Csak azért ne menjen előbb customs-re mint shoreline-ra, mert előbb találkozik playerrel..."

Ezt senki nem mondta. Én csak leírtam a személyes tapasztalatomat a pályákkal kapcsolatban. Felőlem mehet akárhova.

A questekről meg szó nem volt.

(#1007) mind_against válasza Rony949 (#1006) üzenetére


mind_against
tag

Nincs gond, nem neked válaszoltam.

(#1008) vaakuum


vaakuum
addikt

Eljutottunk végre a "pouchba nem lehet raid alatt pakolni" állapotig. Nekem úgy tűnik, minden közbenső event 2-3 napig tartott, ezek után elvileg csak az olcsóság lesz, majd pedig jöhet a reset :)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1009) vaakuum


vaakuum
addikt

Él a reset előtti utolsó státusz: kereskedőknél minde ócó. Nyakunkon a reset...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1010) mind_against


mind_against
tag

Ma este moszkvai idő szerint 7-kor 0.12 Patch trailer premier, asszem ez nálunk este 8.

(#1011) Ombi5 válasza mind_against (#1010) üzenetére


Ombi5
őstag

Ez mar fix?

(#1012) KaraDani válasza Ombi5 (#1011) üzenetére


KaraDani
addikt

(#1013) mind_against válasza Ombi5 (#1011) üzenetére


mind_against
tag

A BSG-t ismerve ez SEM biztos :D de valszeg igen, estére láthatjuk a trailert.

(#1014) mind_against


mind_against
tag

(#1015) szTotyy válasza mind_against (#1014) üzenetére


szTotyy
őstag

Sajna melóban vagyok, így csak belepörgetni tudtam.
A játék még mindig mocskosul szép. :D
A környezet új, de számomra más nem derült ki. Van egyéb újdonság is, amire fény derült?

(#1016) Rony949 válasza mind_against (#1014) üzenetére


Rony949
őstag

Ezzel az új Third Person animációval nagyon fura lesz a játék (jó értelemben). Egész fluid mikor futnak benne.

Már csak azt lenne jó tudni hogy mikor startol.

(#1017) mind_against válasza szTotyy (#1015) üzenetére


mind_against
tag

Előzetes javítási jegyzék a 0.12-es javításhoz.
Teljes wipe lesz.
A projekt átkerült a Unity motor 2018.4-es verziójába
Újra alkották, optimalizálták a külső nézetű animációkat, ezek mellett újakat is hozzáadtak
Új játék funkció – Rejtekhely-
Új nagy terjedelmű funkció ami magában foglalja a különböző területek építését és fejlesztését a rejtekhelyen belül, amik egyedi bónuszokat adnak
-Tárgykészítés
-A karakter alap képesség értékeinek a javítása (raiden kívüli gyógyulási sebesség, készség szinteződés gyorsítása, stb.)
-A karakter tárhelyének bővítése (hacsak nem a EoD játékverzióval rendelkezel, akkor a maximális tárhelyed van)
Új mechanika – Raid-en kívüli gyógyulás
-Ezentúl a karakter életerőt nyer vissza raid után
-Életerő, energia és a hidratáció mostantól regenerálódik amikor raid-en kívül vagy
-Használhatsz ételt, italt és elsősegély csomagokat hogy azonnal visszaállítsd a karaktert-Halál után a karakter életereje 30%-ra áll vissza és elkezdődik a regeneráció, aminek a sebességét a rejtekhely különböző fejlesztésével lehet növelni
Új mechanika – Fegyver összeállítások
-Fegyver összeállításokat készíthetsz a karakter által ismert bármely fegyveralkatrészből vagy kiegészítőből
-Gyors keresés a hiányzó részekre az egyedi összeállításokban, amiket aztán megvásárolhatsz
Új terület – RosReserve katonai bázis (Rezerv avagy Military Base)
-Eddigi legnagyobb térkép a belső területek és a felfedés szempontjából
-Új kivonási mechanikák
-Telepített 12,7 mm-es nehéz gépfegyver NVS „Utes”
-Telepített 30 mm-es automata gránátvető AGS-30 PAG-17 irányzékkal-Új korlátozó mechanikák a területeken: mesterlövészek és aknamezők
-Egyedi loot-Glukhar Scav boss a különleges taktikáivalKereskedő szolgáltatás „Taktikai ruházat”
-Ragmantől megvásárolható
-5 egyedi szett alsó és felső ruházat USEC és BEAR karaktereknek
-Különböző feltételek mögé lesznek zárva (karakter szint, lojalitás szint Ragman felé, pénz)
Új kereskedő Jaeger
-A játék kezdetekor zárolva lesz, és küldetéseket kell végrehajtani hozzá hogy feloldódjon, saját küldetéssora is lesz a feloldáson túl.
-A nála vehető tárgyak egy része egyedi tárgy lesz
-Lesz egy minimális különbözet a nála kapható tárgyakon
Új Boss Glukhar
-A katonai bázison lesz jelen
-Úgy gondolja hogy az a terület az ő tulajdona és meg is védi azt azzal hogy befészkeli magát valamelyik megerősített pozícióba a területen.
-6 emberes csapata van, minden tagnak egyedi szerepe van a csapatban. Az őrei mindig közel vannak hozzá, a rohamosztagosai előre törnek hogy letámadják az ellenséget, a fő megfigyelő az első aki észleli az ellenséget vagy ellenségeket és elindítja a támadást felé vagy feléjük.
-A boss és a csapata arra törekszik hogy ne hagyják el a védett pozíciójukat így ablakokból és egyéb megerősített helyekről fognak támadni, fejlett taktikákat használnak épületen belüli harckor és speciális viselkedés modelljük van a kültéri harcoknál-Használják a telepített fegyvereket, támadnak vagy visszavonulnak hogy védjék a boss-t és hogy tartsák a területüket. Ahogy a vonat közeledik (Vonat kimentési pont amit meg kell várni), a boss és az emberi megszállják a peront-Minden elérhető fegyvert használhatnak, gyakran viselnek nehéz páncélt és sisakokat
Új boss Shturman
-Woods-on a fűrészüzem körül tevékenykedik
-Van egy „közösen gyűjtött rejtekhelyük” különböző értékekkel. Általában magánál tartja a kulcsot
-A rejtőzködést részesíti előnyben, távolról próbál támadni, fedezékből, kijátssza az ellenfeleit azzal hogy jobb pozíciókba mozog, hagyja hogy az játékosok közelebb kerüljenek ezzel bekerülve az effektív tűztávolságba
-Kettő emberből álló csapata van
-A boss és az őrei is távolsági fegyvereket használnak
Több mint 160 új fegyver alkatrész és modul
-Új 12 és 20-as kaliberű sörétes lőszer
-Új 4,6x30 és 5,7x28-as kaliberű lőszer
-Új felszerelések
-Új mechanika a feketére lőtt testrészek kezelésére, műtő készletekkel
-T-7 hőképalkotó eszköz
-Új cserekereskedelmi tárgyak
-Új fogyasztható tárgy típus – Alkohol
-Új törés hang effektek
-Új fegyverek: AsH-12, FN P90, M9A3, FN Five-Seven, TX-15, MP5 Kurz
Új küldetések a régi kereskedőknek (+pár régi át lett dolgozva)
Új grafikai kiegészítések/javtások és animációk
-TAA élsimítás (temporal anti-aliasing)
-HBAO árnyékolás
-A talaj már árnyékot vet és van önárnyékolása is
-Textúra streaming a RAM használat csökkentésére
-Új fű, nagy távolságú renderelési és fű árnyék opciókkal
-Új robbanási effektek-Változó animációk az elsősegély csomagok használatához
-Áruk automata csoportba rendezése a kereskedők menübe
-„Mindent átvesz” gomb a tárgy átvétel képernyőn
-Az elsősegély csomagok legördülő menüjébe bekerült a „mindet meggyógyít” opció raid-en kívüli ellátáshoz
-Új pont a fegyverek legördülő menüjében „szétszed”
-„ÖSSZEÁLLÍTÁSOK” gomb az alsó panelen az összeállítások módba való könnyebb navigáláshoz
-Automata kitöltés kijelölő négyzet a kereskedők ajánlatainál
-Egyidejű stimuláns értékek értékek lettek hozzáadva pár ételhez és italhoz
-Életerő státusz kijelzés a raidbe indulás előtt a karakter választó képernyőn
-Új hangok a különböző felületen való kúszáskor
Optimálizációk:
-fű render és megjelenítési optimalizációk
-animációs rendszer optimalizációja
-a kifosztható tárgyak területre spawnolásának optimalizációja
-az ikon generálás optimalizációja
-a környezeti kitakarás effekt optimalizációja
-a volumetrikus fények optimalizációja
-Új „csak fizikai CPU magok használata” opció (mindenki számára ajánlott ezt alkalmazni)
-CPU terhelés optimalizálás
-optimalizált contact SSAO effekt algoritmus
-az optikai irányzékokon néhány optimalizáció
-területek optimalizálása
-offline mód fizikája optimalizálva-ragdoll (tehetetlen test fizikája) optimalizálva
-optimalizált eldobott loot és a gránát fizika-rengeteg fagyást és szaggatást kiváltó ok javítva (renderelés, fizika, animációk,felszerelés ablak, harci logikák, stb)
Bot javítás és fejlesztés:
-AI harcon kívüli viselkedés fejlesztve
-A botok most már forgatják a fejüket a látószög növeléséhez
-a botok mostantól üdvözlik egymást, mutogatnak egymásnak, és információt adnak át-a játékos scav negatív reakciójára a scav is negatív reakcióval válaszol, vagy mutogat
-a botok közel mennek a kifosztható tárolókhoz
-a tétlen botok körülnéznek, leguggolnak
Javított AI harc közbeni viselkedés:
-fejlesztett gránát dobási algoritmus-fejlesztett algoritmus a célpontra forgásra különböző távolságokban
-AI javítások-javítva lettek azok a bugok amikor a botok nem reagáltak a távolról vagy hangtompítóval leadott lövések találatára-javítva lettek azok a bugok amikor nem sikerült átlőni bizonyos bokrokon, kerítéseken, fákon
-javítva lett az a bug amikor a bot rossz célpontot vett célba és nem vette figyelembe a közelebbi veszélyt
-javítva azok a bugok amikor a botok beszorultak valahova
-javítva az a bug amikor a bot nem tudott rád célozni ha közel guggoltál hozzá
-javítva lett az a bug amikor a botok fenyegető szövegeket mondtak a játékos scaveknek-javítva lettek az ajtókkal való interakciós bugok
Javítva:
-a bug amikor lehetséges volt PSO és hőképes irányzékot egyszerre felszerelni és a PSO hőképes távcsőként viselkedett
-a bug amikor a fegyver eltűnt hogyha a tárolódba mozgattad miután összecsuktad a válltámaszt (bugos cellák a tárolóban)
-a tárgyak nem tűnnek el a tárolódból miután a tedd a bolhapiacra gombra kattintottál
-Error 228 miután átvetted a küldetésért járó jutalmat
-Error 228 miután a flea marketre helyett fegyveren a lámpa más helyre lett felszerelve-egy tárgy többszöri bolhapiacra helyezése miatti Error 228
- Error 228 miután egy cellában 2x akarsz szétosztani valamit
- Error 228 hogyha 2 féle fegyvert bolhapiacra raksz- Error 228 hogyha mozgatod a pénz aztán fegyvert javítasz ezzel a pénzzel
- Error 228 amikor törlöd a tárgyat a küldőtől a bejövő üzenetekben
-az eltűnő üzenetek újra bejelentkezéskor
-a bug amikor a tartósság szűrő nincs figyelembe véve a tárgy teljes elhasználódásánál
-a bug amkor a csapattárs „bad backed matching” hibát lát raidbe betöltéskor
-a bug amikor az új lojalitás szint nem nyílik meg hiába van teljesítve minden követelmény
-a bug amikor a mindet felvesz gomb megjelenik úgy hogy nem minden tárgy lett biztosításban visszatérítve
-a bug amikor a bot-ok nem tudnak spawonlni a területre
-a bug amikor szögesdrót vagy tűz miatti halálkor kiír egy nevet gyilkosnak a raid utáni összesítőn-a ui „reszketés” nem szabvány felbontásokon
-a bug amikor egymásra halmozódik a fájdalomcsillapító hatása
-a bug amikor a fájdalomcsillapító hatóideje nő a felszerelés ablak megnyitására
-a bug amikor a nehéz légzés hangja harmadik személy nézőpontjából nem szűnik meg
-a bug amikor az öngyilkosságod PMC killként van jelen a meccs összegzőben
-a bug amikor a karakter bal keze meg van csavarodva a menüben
-a bugok a tárgyfelvétel rossz feldolgozása miatt
-a bug amikor a törött lámpák újra világítanak hogyha ellépsz majd újra odalépsz hozzájuk
-a bug amikor a tárgy használat megszakítás animáció nélkül zajlik le
-a bug amikor az interakció nem működik miután a használt közelharci fegyver ki lett dobva-a bug amikor a fájdalom és a remegés hatás nem múlik el a törés kezelése után-a késés a negatív hatás megjelenésében
-a bug ami akkor történik ha fejforgatás közben fejbe csapnak és ezt nem számolja rendesen a rendszer-a lövés hangjának megszakadása fegyverváltás közben
-a bug amikor nem jelenik meg a töltény a fegyverben a raid kezdetekor
-a vizuális bug amikor a szemüveg látszik a füstben és a ködben stb.
-javítva a túl fényes tükröződések a távcsöveken és az irányzékokon vagy a tükröződések hiánya-a kereskedők kihagyása a listából ha túl sok az ajánlat-a füstgránát bug spamelése
-a matchmaking különböző hibái
-a régi küldetésekhez kötődő hibák
-különböző bugok és glitchek amik a játék összeomlásához vezetnek-a területeken lévő bugok és a nem látható tárgyak renderelésének hibái (300 különböző javítás)
-a háttér hangok a területeken játékba betöltés közben
-különböző kezelőfelület problémák és a hibák
-a hibák amik hibás raid után statisztikákat eredményezhetnek
-különböző hálózati javítások és fejlesztések a Unity 2018.4-es verziójára való átállás miatt
-különböző fordítás szövegi hibák
-különböző problémák az egymásba lógó felszerelésekből
-egyéb kis hibajavítások
Változott:
A testpáncélokat már nem lehet a golyóálló taktikai mellényekkel együtt hordani
Már nem lehet bizonyons tárolókat, fegyvereket, mellényeket és hátizsákokat rakni a konténeredbe (alfa, béta, epszilon, gamma, kappa)
Mostantól pár kulcs csak néhányszor lesz felhasználható. Ha kifogyott akkor eltűnik a tárolóbólA kereskedők menüben ha beváltunk tárgyakat, "kifogyott" jelöléssel lesznek ellátvaCustoms és Shoreline-on megváltoztott a nap pályájaA chat-ben már teljesen ki lehet törölni a beszélgetéseketA válltámasz már behajtható a menüben mikor átpakolunk a Scav kör után.Újra egyensúlyoztuk a 9x18 lőszereket
Megváltoztattuk pár válltámasz, tára, és más fegyver alkatrész tulajdonságait
Botok és Scav játékosok új felszerelésekkel kerülhetnek játékba
Megváltozott a Blackrock és AVS mellények kiosztása, most már az AVS páncélozott lett
Hozzáadtuk az "all offers" (összes ajánlat), "only from traders" (csak kereskedőktől), "only from players" (csak játékosoktól) legördülő menüt a bolhapiac szűrőihez
Ha ugyanolyan tárgyakat kapunk levélben, akkor a tárgyak összeadódnak (amennyiben lehetséges)A fegyvereket már nem üresen fogjuk megtalálni.
Fejlesztett fegyver visszarúgási rendszer és a fegyver visszarúgási képesség már működik
Az erő képesség már kevesebbet ad hozzá a futási sebességünkhöz
Hasaláskor már sokkal halkabbak leszünk
Kontéreket átdolgoztunk, megváltozott, hogy mit miben találhatunk
Átdolgozott és kibővített zsákmány helyek a térképeken
A kereskedők kínálatát megváltoztattuk
Tárgyak megvilágítása megváltozott mikor megvizsgáljuk őket a menüben
Még olvashatóbb betűtípusok a menükben
Fejlesztett spawn rendszer a pályákon
Kivettük az elsőbbségi opciót a bolhapiacról
Magasból való leeséskor még nagyobb az esélye a törésnek, és sebesülésnek
Egyéb kisebb változtatások
Mi mindannyian és személy szerint én is (Nikita) elnézést kérünk a késésért. A változások mértéke óriási és most már a hibák kijavítására koncentrálunk. Minden egyes alkalommal mikor megkíséreltünk felállítani egy javítási kiadási dátumot, néhány új kritikus hibát fedeztünk fel és ilyenkor el kellett tolnunk a dátumot amíg kijavítottuk a hibát, mert nem szerettük volna úgy kiadni. Ahhoz, hogy hibamentes legyen, kérjük adjatok még egy kis időt--- nem mondom mennyit mert akarom elkiabálni, hogy super soon soonish soon! Köszönjük a türelmeteket!!!
A BSG csapat

(A fordítás nem jöhetett volna létre ilyen gyorsan ha nincs Hebők "Fr0zen0ne" András, köszi a segítséget! Settenke)
Forrás: Escape from Tarkov Hungary facebook oldala

[ Szerkesztve ]

(#1018) szTotyy válasza mind_against (#1017) üzenetére


szTotyy
őstag

:R

(#1019) mind_against válasza szTotyy (#1018) üzenetére


mind_against
tag

Sorry, nem tudtam, hogy ilyen katyvasz lesz, de alakítottam rajta, olvashatóbb.

(#1020) szTotyy válasza mind_against (#1019) üzenetére


szTotyy
őstag

:R :R :))

(#1021) vaakuum válasza szTotyy (#1015) üzenetére


vaakuum
addikt

Szerintem a színeken egy kicsit csavarhatnának, sokkal élethűbb lehetne!

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1022) KaraDani válasza vaakuum (#1021) üzenetére


KaraDani
addikt

Egyetértek, reshade nélkül jelenleg annyira csúnya szürke az egész. És nem arra gondolok, hogy úgy reshadelek, hogy szívárvány minden, hogy kiszúrjak bárkit, hanem, hogy normálisan nézzen ki a játék.
Nekem a trailer elsőre nagy csalódás volt. Egyrészt szerintem kicsit unalmas koncepciótlan lett, másrészt, én nagyobb változást vártam az új enginetől kinézetre. De ha elérik azt, hogy normálisan fut a játék akkor végülis elégedett leszek. Nemrég cseréltem gtx 970-ről 2070 superre, shorelinenon van ugyanúgy 60-80 fps-em csak épp nem 50-60% ban használja a gpu-t a játék hanem most 20-30% :D
Illetve egy quest és loot table overhaul kéne már rohadtul, nem sok kedvem van nem is tudom hányadszor ugyanahozhoz az unlmas grindoláshoz, meg nézni ahogy mindenki rohan a fix jó lootra.
Nekem 500+ óra után pár hónapja kicsit elegem lett a játékból, most ettől az engine upgradetől és nagy patchtől elég sokat várok, hogy visszahozza a kedvem. És félek előre, hogy csalódni fogok.

(#1023) KaraDani


KaraDani
addikt

"Dear players!
We are currently fighting with last bugs in patch 0.12 (several new critical bugs and technical problems with servers).
Unfortunately it will not be today or tomorrow!
We are deeply sorry about this and doing EVERYTHING that we can to make it ASAP!
We will notify about release day as soon as we can."

Apa kezdődik, fogadni mertem volna rá :(((

(#1024) vaakuum válasza KaraDani (#1023) üzenetére


vaakuum
addikt

holnap zh-t írok, úgyhogy a legjobbkor jött :) :K

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1025) vaakuum


vaakuum
addikt

Szerverek leálltak, jön az új patch...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1026) mind_against


mind_against
tag

Mindjárt kész a patch 0.12 feltöltés, már csak percek kérdése.

https://www.twitch.tv/battlestategames

Élő podcast FairTX hosztolásában, amíg tart a patchelés, Nikitával és ismertebb streamerekkel, csevegés a jövőbeli tervekről, stb.
Jelenleg a ruszki streamerek vannak porondon.

[ Szerkesztve ]

(#1027) vaakuum válasza mind_against (#1026) üzenetére


vaakuum
addikt

Eddig csak VPN-esek tudták tölteni, de maga a játék durván akad, a szerverek vergődnek erősen. Itt is bejön a szokásos: live után 1 nappal talán majd be lehet lépni...
Viszont jó lenne tudni, hogy a fegyverkezelő skilleket beélesítették-e ebben a patchban? Mert akkor jobban gondolkodnék, milyen karit válasszak az indulásnál.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1028) Sanyaaa26 válasza vaakuum (#1027) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Én is letöltöttem, de offline, és a hideout nem megy, viszont jobban fut a játék.

(#1029) vaakuum válasza Sanyaaa26 (#1028) üzenetére


vaakuum
addikt

gondolom te is vpn-el szedted le, mert normál módon nálam azóta sem megy....gondoltam elindítom a letöltést meló előtt, de kár erőltetni, ugyan azok a hibaüzenetek, mint az este.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1030) Sanyaaa26 válasza vaakuum (#1029) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Nem volt vpn

(#1031) vaakuum válasza Sanyaaa26 (#1030) üzenetére


vaakuum
addikt

Magyarhonban sikerült a letöltés a launcheren keresztül? Vagy zippelt állományból kézzel raktad fel a szükséges fájlokat?
Mert reggel még a discordon is csak hibaüzenetekről meséltek, akik próbálták a launcherrel leszedni. Aki meg VPN-el tolta, az már az este hozzáfért, és orosz szervereken játszani is tudott.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1032) Sanyaaa26 válasza vaakuum (#1031) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Így van sikerult, még játszani is

(#1033) KaraDani válasza vaakuum (#1031) üzenetére


KaraDani
addikt

Nekem úgy ment most reggel, hogy hosts fileban ip címet hozzá kellett adni. Addig launchert se tudtam leszedni (kösz Nikita a szuper tippet, hogy az a legjobb ha clean installt csinálunk :U )

(#1034) Ombi5


Ombi5
őstag

A launchert miert nem talalom a hivatalos oldaon, hogy honnet kell letolteni? :R

(#1035) szTotyy


szTotyy
őstag

Az írásaitok alapján eddig ez a patch visszafelé sült el. :((( Én még próbálni se mertem.
"Remélem" majd pont nov.5-re fogják a dolgokat fixálni, mikorra jön a Red Dead 2. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1036) vaakuum válasza Ombi5 (#1034) üzenetére


vaakuum
addikt

Ezek szerint az átlag felhasználóknak még mindig nem működik? Ez gáz, akkor ma este sem lesz játék...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1037) Chris78


Chris78
aktív tag

Sajna nekem sem megy. olvastam facebook oldalon klömböző tippeket de egyik sem működik. A hivatalos oldalukon ha belépsz akkor jobbra fent "profile" majd instal de ott is csak hibaüzenet ,hogy a weblap nem elérhető.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#1038) KaraDani válasza Chris78 (#1037) üzenetére


KaraDani
addikt

Nekem ez oldotta meg reggel, azt hogy nem tudtam letölteni a launchert. Ezután ment minden hibátlanul. A játék stutter nélkül szépen futott, nem optimalizált az fps, de valamivel jobban néz ki és nincs microlagg.

92.223.97.97 cdn-11.eft-store.com

[ Szerkesztve ]

(#1039) Chris78 válasza KaraDani (#1038) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi de már próbáltam. Ahogy el akarom indítani már ott hibaüzenetett dob. gondoltam esetleg újratelepítem de a hivatalos oldalról azt sem lehet elérni.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#1040) KaraDani válasza Chris78 (#1039) üzenetére


KaraDani
addikt

Nekem ez kellett ahhoz, hogy le tudjam tölteni, addig nem találta a servert amikor rányomtam az install gombra. Azt is próbáltad vele, vagy csak a már installált launcher indítani?

Ja, hogy azóta valami új hibaüzenet van, most nekem sem indul a launcher már pár :DDD
Szerk2.: kb 5.-re elindult.

[ Szerkesztve ]

(#1041) Ombi5 válasza Chris78 (#1039) üzenetére


Ombi5
őstag

VPN operaban, e slauncher lejott, majd modositott hosts fajl es mar indult is a game!! :R

(#1042) Chris78 válasza Ombi5 (#1041) üzenetére


Chris78
aktív tag

[kép]

Hát ez nem az én napom
A host file kiterjesztése .txt?

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#1043) KaraDani válasza Chris78 (#1042) üzenetére


KaraDani
addikt

Késő délután óta eléggé nyüglődnek a szerverek megint a megnövekedett forgalom miatt, nekem is volt, hogy nem indult a launcher, vagy épp a game. Ha tudod kapod le reggel, nekem akkor nagyon szépen ment minden ma.

(#1044) Altair77 válasza Chris78 (#1042) üzenetére


Altair77
tag

Simán host,nincs kiterjesztés.
Totalcmd-t rendszergazdaként indítva tudod módosítani és ezzel:%WinDir%\System32\Drivers\Etc egyből eléred
ha be copyzod a commanderbe ahol az aktuális elérési utat írja. :)

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#1045) Altair77


Altair77
tag

A kezdeti nehézségek ellenére nagyon jó lett a játék,sokkal reszponzívabb és szebben fut.1-2 nap alatt talán a néha 15 perces matching time is a régi megszokott lesz.
Idáig toltuk de még egy error vagy crash sem volt szóval összességében minden fasza.
Az újoncoknak viszont lényegesen nehezebb dolga lesz az eddigieknél,mert full house van minden mapon és keményebb a pvp mint eddig bármikor. :DDD

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#1046) vaakuum válasza Altair77 (#1045) üzenetére


vaakuum
addikt

Majd elmennek a nagyok előbb-utóbb az új mapra. Már tegnap is sokan laboztak.
Valahogy este 9 után megtáltosodott a rendszer, gond nélkül toltunk 3 fős partikat pisztollyal. Sikeresen elhagytam az összes makarovot, de azért loot is lett. Egy inter scavvel fejeztük be, szigorúan csak alul mászkálva. Ma talán már megnyílik a flea market is, nem sok kell a lvl5-höz. Tegnap én is csak VPN-el tudtam frissíteni, meg kezdetben a játékhoz is kérte, utána meg nem kapcsoltam le. Meglátjuk, ma estére már hátha megy VPN nélkül is.
Egyébként nekem is tetszik, a színek is mintha picit élénkebbek lennének, és valahogy mintha jobban mozogna a karakter. Nem sokkal, csak mintha természetesebb lenne a futás és a gyors séta sebessége. Mikrolaggot én sem tapasztaltam az este, de így nem is fogjuk tudni, mikor tölti a scaveket :O . Simán mögénk rakta emiatt customon a scavet, mert míg korábban lagg után azonnal forgolódtunk oda is, ahonnan éppen kijöttünk, most csak onnan vettük észre, hogy elkezdett óbégatni meg lőni a nyílt terepen onnan, ahol 5 másodperce elsétáltunk.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1047) Chris78 válasza Altair77 (#1044) üzenetére


Chris78
aktív tag

https://logout.hu/dl/upc/2019-10/29/134280_xgbngqfh1uprhad1_img_20191029_064708_1_2.thumb.jpg
Mindent a leírtak szerint.
Bár érdekes ha kiveszem a host file-akkor is ez van, mintha nem is venné figyelembe a program.
Ráadásul 2 gépen két külön account és eggyik sem megy.
Nem segít itt már más csak a piócás ember. :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#1048) vaakuum válasza Chris78 (#1047) üzenetére


vaakuum
addikt

Nekem ugyan ez volt.

[link] javaslom próbáld ezzel, orosz szervert válassz, és akkor engedni fog tölteni.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1049) Chris78 válasza vaakuum (#1048) üzenetére


Chris78
aktív tag

:R :R
Ez működni látszik. Elkezdte letölteni a frissítést.
De azért ez nem semmi ,hogy a BSG ezek szerint a magyar régiót letiltotta , hogy így csökkentse a szerver terhelést.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#1050) vaakuum válasza Chris78 (#1049) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem csak a magyart, gyakorlatilag szerintem egész európát... Az lenne a poén, ha most nyomnának mégegy resetet, amikor már minden kiegyenesedett ;]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.