Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Az az érzés, amikor a SCAV-vel egész jó cuccokat hozol ki (kezdő szemmel nézve), aztán azokkal mész be a PMC-vel, és el is veszted a következő körben, megfizethetetlen. :DDD

(#1402) szallasi007 válasza Hauptmann (#1401) üzenetére


szallasi007
őstag

Üdv a klubban 😂😂😂 :DDD :DDD

(#1403) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Kissé szopó, csak a Factory töltődik be, a Shoreline meg a Customs betöltés közben megáll, és kidob a játék. Ahogy olvasom, általános probléma.

(#1404) mind_against válasza KaraDani (#1399) üzenetére


mind_against
tag

Te írtad le: 40 felett, de most a 40 alattiakról volt szó.

Egy szó, mint száz, sok sikert a 4-5 man komoly squadozáshoz, csak keményen!

(#1405) KaraDani válasza mind_against (#1404) üzenetére


KaraDani
addikt

Mert te írtad, hogy jajj hát azért nem 40 a 40 alatti mert nem questezik, erre írtam, hogy nem is kell questezni ahhoz, hogy valaki 40 felett legyen csak játszani.
Azt továbbra is tartom hogy aki level 20 az alig játszik érthető hogy nem illik egy hardcore csapatba. Ettől fügettlenül engem baromira nem érdekel a 4-5 man squadozás, sőt én 3 fő felett nem vagyok hajlandó játszani, mert nem szeretem, pont azért mert ahhoz annyira összeszokottnak kéne lenni és úgy kéne kommunikálni. Szólózok, duózni szeretek még nagyon max trió és ennyi.

(#1406) Hauptmann válasza Hauptmann (#1403) üzenetére


Hauptmann
addikt

Úgy néz ki, megoldódott a probléma, az SSD miatt minimálisra volt állítva a virtuális memória (16 GB fizikai RAM mellett). Kicsit nagyobbra véve egyelőre betöltődnek a térképek.

(#1407) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Sziasztok, ha megnezem a lehetseges kijaratokat o+o val akkor egy kerdojel nelkuli a tobbi ???? kerdojeles. Ez azt jelenti hogy ? Nelkuli fix a tobbi meg lehet hogy jo lehet hogy nem? Vagy fixen azt az egyet kell hasznalnom, ahol nincs ???? ?

(#1408) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A kérdőjeles vagy időnként van nyitva (nézd meg neten, mi a jel, ha aktív épp a kijárat), vagy fizetős (pl. Dorms V a Customs pályán), kell nálad lenni pénznek (ha jól emlékszem, 3000 Rubel).

(#1409) Kiskopika válasza Hauptmann (#1408) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Ok ertem koszi.

(#1410) Imilenni


Imilenni
addikt

Csalók, csalók mindenhol... :(((

Press "F" to pay respects.

(#1411) zola09 válasza Imilenni (#1410) üzenetére


zola09
aktív tag

Sikerült találni egy olyan videót amit az aktuális anti cheat bevezetése előtt készítettek, nice.

(#1412) Imilenni válasza zola09 (#1411) üzenetére


Imilenni
addikt

:DD
Minden labra járó panaszkodik a csalók miatt, érezd magad különlegesnek hogy nem találkozol velük. ;)

Press "F" to pay respects.

(#1413) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Sziasztok

A single player része mennyi játékidőt foglal magába kb.? A multi nem biztos, hogy érdekel, érdemes csak a SP miatt megvenni?

Illetve még az is érdekelne, hogy van-e akár multihoz, akár SP-hez pályaszerkesztő?

[ Szerkesztve ]

(#1414) Sanyaaa26 válasza Zsoxx (#1413) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Nincs benne single, offline lehet gyakorolni a mapokon ennyi.

(#1415) RazoR válasza Zsoxx (#1413) üzenetére


RazoR
veterán

Szerintem ez nem igazán az a játék amire te gondolsz.....

(#1416) Zsoxx válasza RazoR (#1415) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Már rájöttem :) csak megtévesztett a "story-driven walkthrough" kifejezés.

(#1417) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Mikorra várható a következő akciós időszak? En nagyobb csomagra váltanék, a barátom meg megvenné az alapot kezdésnek.

(#1418) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Vannak ugye a feltételes kijáratok, pl. a Shoreline-on a Rock Passage, amik nem mindig vannak nyitva. Egy adott meccsen belül változhat, hogy ki lehet ott menni, vagy sem?

(#1419) Tyler Durden válasza Hauptmann (#1418) üzenetére

Nem, ha nincs nyitva, akkor az úgy is marad az adott map végéig.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1420) Edorn válasza Tyler Durden (#1419) üzenetére


Edorn
aktív tag

Úgy azért változhat, hogy pl Reserve-n van a vonat, ami a kör végén érkezik, marad öt percet és kör vége előtt kb 5 perccel kimegy azzal, aki fölszáll rá... Illetve ugyanitt a hermetic door-os is alapból nincs nyitva, ha meghúzza valaki a kart, akkor kb 4 percig nyitva van, aztán zárul, amíg újra meg nem húzza valaki a kart...
De persze ez maga a kijárat feltétele, tehát olyan nem lehet, kör elején jelzi neked a játék, hogy mik a lehetséges kijárataid és x perc múlva kiveszi az egyiket a listából (o+o)...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#1421) Tyler Durden válasza Edorn (#1420) üzenetére

Én a statik dolgokra gondoltam, illetve a kérdéséből is az jött le nekem. Tehát pl Pierre boot vagy ott van vagy nincs, nincs olyan, hogy közben megjön.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1422) Hauptmann válasza Tyler Durden (#1421) üzenetére


Hauptmann
addikt

Igen, a Rock Passage zöld jelzőfüstje, vagy a hajó villogó piros fénye. Tehát akkor nincs olyan, jó letáborozok előtte, és várom, hogy megnyíljon.

(#1423) Tyler Durden válasza Hauptmann (#1422) üzenetére

Nincs, ha nem látod pl rock passage-nél a zöld füstöt a távolból, akkor már ne is menjél arrafele.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1424) Zsoxx válasza RazoR (#1415) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Állítólag lesz később single player mód is.

(#1425) grkk


grkk
csendes tag

Létezik még trükk a megvásárláshoz?

Brucki "GRK" Gergely

(#1426) RazoR válasza grkk (#1425) üzenetére


RazoR
veterán

Ha a vpn-re gondolsz akkor nem.

(#1427) tankraid


tankraid
aktív tag

ezt ki kellene írni valahova. :U
minden héten jön 1 fő aki megkérdezi lehet-e még trükközni...

(#1428) Imilenni válasza tankraid (#1427) üzenetére


Imilenni
addikt

Na, látom végre a csalók letudják venni az élő emberekről a cuccokat, még jó hogy betonstabil védelme van a játéknak..ugye?

Press "F" to pay respects.

(#1429) zola09 válasza Imilenni (#1428) üzenetére


zola09
aktív tag

(#1430) Tyler Durden válasza Imilenni (#1428) üzenetére

[link] ajánlom elolvasára.. Amúgy csalók mindenhol vannak, itt legalább elég gyorsan reagálnak, próbálnak küzdeni ellene.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1431) Imilenni


Imilenni
addikt

Persze, amíg nincs fix hiába "dolgoznak rajta".
Bár azt nézve hogy több hónapja létezik hogy beakad egy fegyvertípus újratöltési animációja, csoda ha valóban feltudják kutatni, hogy mégis hogy képesek ilyen csalásokat létrehozni...
A legdurvább hogy nem f2p játékról van szó, hanem egy AAA árral rendelkező játékról...

Én drukkolok nekik, mert a játékkal nincs sok baj, csalónak látszóval is ritkán találkozom...

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#1432) Tyler Durden válasza Imilenni (#1431) üzenetére

Erre azt tudom mondani, hogy játszottál volna vele 2017-ben. Valamint méteres betűkkel hírdetik, hogy béta, ennek tudatában vedd meg.. Messze nem tökéletes a játék, de azért elég sokan megtalálták benne a számításukat.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1433) RazoR válasza Tyler Durden (#1432) üzenetére


RazoR
veterán

Én kb 1 hónapja játszom, nem annyit mint szeretnék de nincs még egy ilyen játék a piacon, nagyon be tudja szippantani az embert. A Division 1-hez tudnám ebben hasonlítani, az volt ilyen egyedülálló megjelenéskor. Részemről a hibák ellenére is 10/10.
Itt legalább maga a játékmechanika, balance, ilyesmi rendben van csak a szerverekkel vannak gondok, amit remélhetőleg hamarosan rendbe raknak. A mostani update előtt pl. kifejezetten jó volt, nem nagyon kellett 3-4 percnél tovább várni, hogy bedobjon és nem találkoztam connection lost-al sem. De kijött az update és nem bírják a szerverek az újabb játékos rohamot.

(#1434) Tyler Durden válasza RazoR (#1433) üzenetére

Meglássuk, update után mindig ez van, 1-2 hét azt jó lesz (: Amúgy én is nagyon szeretem a játékot, most csak emiatt áltam neki gépet upgradelni..
Most mondjuk az update után meg kell szokni, hogy nem lehet 3-4 tonnával rohangálni, kiv vagyok ezen lesz e változtatás.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1435) RazoR


RazoR
veterán

Mai peccs:
1, A játékbeli pénz eltűnése már megoldott hiba (gondolkozunk a kompenzácion azoknak akik pénzt veszitettek)
2, A bolhapiac használati küszöbe 10-es szintre lett csökkentve
3, A tulsuly hatás sulykorlátja meg lett elemelve (40-től 70 kg ig - eddig 30 és 60 volt/ igen módosithato és módosul is a tesztelés alatt)
4, A bólogatás effekt csökkentve lett kicsit ( ez nemsokára egy modosito csuszkához lesz kötve a menüben)
5, Nincs 60 kilós tank akkumulátor. Az egy régi súly érték volt ami nem sokkal a frissités után módositva lett.

(#1436) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Csavartak valamit a SCAV-eken? Shoreline-on a Rock Passage melletti bunkerből fejlövéssel kivégzett egy SCAV, pedig elvileg nem láthatott, mert bokorban guggoltam.

(#1437) Imilenni válasza Hauptmann (#1436) üzenetére


Imilenni
addikt

Nekik nincs bokor.
Egy tanács, ha fekszenek, szaladj fedezékbe, mert bármilyen messze vagy bármi van rajtad halsz :D

Press "F" to pay respects.

(#1438) tankraid


tankraid
aktív tag

De amúgy csavartak is szerintem. Custom-on ruaf-nál úgy kigránátoztak meg ki lőttek mint a huzat. Factoryn meg egy időben egy részen úgy tűnt jóval több van mint szokott.....persze az is lehet tévedek.

(#1439) Tyler Durden válasza tankraid (#1438) üzenetére

A gránátozásban sokkal hülyébbek, mint a raiderek pl. Múltkor nálam 3 scav volt reserve-n az alagútban, egyik olyan ügyesen gránátozott, hogy mindhárman meghaltak..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1440) Thome


Thome
addikt

Egy kis letöltési sebesség gyorsítás tipp a Launcherhez:

Ha lassú a letöltés, akkor kapcsold ki az ipv6 beállítást a hálókártyán.

Utána hasítani fog. :))

[ Szerkesztve ]

(#1441) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Találtam Fuel Conditioner-t, 100 ezer Rubel, lesz neki később szerepe, tartsam meg, vagy eladhatom?

(#1442) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Másik dolog, az új patch óta néha megakad a kép, korábban nem tapasztaltam ilyet. Másnál is esetleg?

(#1443) drzozo válasza Hauptmann (#1442) üzenetére


drzozo
senior tag

Igen, stutter több másodpercre, továbbá eladhatod flean nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#1444) Tyler Durden válasza Hauptmann (#1441) üzenetére

4db kelleni fog az egyik küldihez, ráadásul raidben kell találni, szóval ne add el szerintem.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1445) mgm81


mgm81
tag

Helló.
Azt tudja valaki hogy egy idő után miért nem enged biztosítást kötni?
:U

Üdv.: mgm81

(#1446) Imilenni válasza mgm81 (#1445) üzenetére


Imilenni
addikt

Bug, indítsd újra a játékot :)

Press "F" to pay respects.

(#1447) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Valaki tud esetleg erre megoldast, nem tudom hogy hivjak a jelenseget ezert megprobalom leirni.
Ha jobbra balra nezelodok az egerrel relativ gyorsan mozgatom szetesik a kep. Ertsd ugy hogy ha egy fej lenne a kep kozepen akkor a szemek elcsusznak az orr hoz kepest oldal iranyba egy kicsit es kesobb koveti. Nem mindig jelentkezik. Rtx2060 kartyam van laptopba hdmi kulso monitorral. Hz mar egysegesen 60 azonos felbontason. Ha csak egy monitor van akkor is es a laptop sajatjan is de ott kevesbe feltuno a merete miatt. Masik kabellel is probaltam. Fps 60-100 kozott ugrall lejjebb sose megy
Otlet?

[ Szerkesztve ]

(#1448) RazoR válasza Kiskopika (#1447) üzenetére


RazoR
veterán

V-sync On, játékban FPS limit 60-ra?

(#1449) Kiskopika válasza RazoR (#1448) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Koszi, ugy nez ki a vsync, megoldotta, fixalta 60 fpsre, es mar nem hullamzik esik szet a kep koszi a tippet. Mi okozza ezt, a monitor a szar? Vagy miert nem mehet magasabb fpsen?

(#1450) RazoR válasza Kiskopika (#1449) üzenetére


RazoR
veterán

Tippre sima képtörésről van szó, csak valamiért nálad "szét is esik" a kép.
Még annyit megpróbálhatsz, hogy Nvidia vezérlőpultban a függőleges szinkronizálást gyorsra állítod.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.