Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) szTotyy


szTotyy
őstag

Az utóbbi pár hétben egy kicsit parkolópályára került nálam a játék (időhiány miatt is). Arról nincs valakinek infója, hogy mikor jön egy újabb update, amit még elvileg februárra ígértek (a hideoutra meg a karmarendszerre gondolok) ? A neten semmit nem találtam róla. :(

(#850) zoltankakuk: Azért fel ne add, lesz az jobb is!! :D
Jó egyedül is szerintem.

(#852) mind_against válasza szTotyy (#851) üzenetére


mind_against
tag

Soon™

(#853) mind_against


mind_against
tag

0.12 (hideout etc.): nyár eleje-közepe
0.11.7 (fixek+WIPE): 1-2 hónap

(#854) szTotyy


szTotyy
őstag

0.11.7 patch megérkezett

[ Szerkesztve ]

(#855) Ombi5


Ombi5
őstag

Lehetne mar ,hogy a kurva fel orat gubbaszto campereket bunteti a jatek... :U :U

(#856) Szőrös  válasza Ombi5 (#855) üzenetére


Szőrös 
veterán

Miért büntesse?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#857) spank0309 válasza Ombi5 (#855) üzenetére


spank0309
tag

A katonák nem gubbasztanak szerinted? Akár órákat is, nem hogy fél órát.... :D Ez egy ilyen játék el kell fogadni, mindenhol ott lehetne úgy kell felfogni és kész.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#858) Ombi5 válasza spank0309 (#857) üzenetére


Ombi5
őstag

MERt,ha mindenki 1 targonca mogott gubbasztana 35 percet,marha faxa jatek lenne !! :C :C :C

(#859) Szőrös  válasza Ombi5 (#858) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez van, a játék része. Én se szeretem ha így kiszednek, de nem várom el, hogy az ilyet büntessék főleg nem itt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#860) Ombi5 válasza Szőrös  (#859) üzenetére


Ombi5
őstag

Pedig vmelyik patchben lesz vmi ilyesmi, hogy ezt nezi es ennek kovetkezmenye lesz... :DD :DD

(#861) Szőrös  válasza Ombi5 (#860) üzenetére


Szőrös 
veterán

Pontos infó van erről? Link?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#862) Ombi5 válasza Szőrös  (#861) üzenetére


Ombi5
őstag

Streamerektol hallottam .. :R

(#863) szTotyy válasza Ombi5 (#860) üzenetére


szTotyy
őstag

Gondolom ezt valahogy a karma rendszerbe fogják beleépíteni.

Mindenki utálja, ha a semmiből egyszer csak kilövik, főleg, ha azt se fogja fel, mi történt. Én is utálom, minden más játékban utáltam, de elfogadom, hogy ez is egyféle harcmodor.
De nyilván a mesterlövészek élete a valóságban se más. Érdemes megnézni az Ellenség a kapuknál című filmet.

Valahogy azt kéne kiiktatni a játékból, hogy a kijutási és a spawn pontokat ne tudják figyelni a sniperek. Na az az igazán gusztustalan!

(#864) Ombi5 válasza szTotyy (#863) üzenetére


Ombi5
őstag

Egyetertek,de nem ezekrol beszelek.. Mind1,bemegyek kemeny gearbe es elpicsazom oket,hatha megundjak! :D

(#865) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Üdv, van itt olyan aki most kezdené esetleg nulláról? Vagy esetleg új a játékban, és most gondolkodtam hogy újra előveszem, de egyedül nincs kedvem.

(#866) Ombi5 válasza Sanyaaa26 (#865) üzenetére


Ombi5
őstag

12es vagyok epp, ha gondolod!
Olyankor mivan,ha van meg ido mapbol ,de kiirja, hogy survived,csak en eltem tul egyedul?

(#867) KaraDani válasza Ombi5 (#866) üzenetére


KaraDani
addikt

Valószínüleg update volt, azért lelőtték a szervereket, aki olyankor raidben van az automatikusan túléli és megkapja ami nála volt. Általában mondjuk a timert is át szokták állítani, de lehet az bugos volt, vagy csak nem figyelted.

(#868) Ombi5


Ombi5
őstag

Ismet akcios,ha vkit erdekel.. :R

(#869) banda76 válasza Ombi5 (#868) üzenetére


banda76
csendes tag

Én gondolkodom rajta, csak hát egyedül nem biztos, hogy sokáig szórakoztatna... :)

(#870) szTotyy válasza banda76 (#869) üzenetére


szTotyy
őstag

Én biztatlak, vedd csak meg.. ha szereted az igazi hardcore lövöldét és nem leszel idegbeteg attól ha a tanuló időszakban (ami jó pár óra) nem sok sikerélményed lesz. :D
Magasan a legjobb lövölde.
Én egyedül játszom, így is működik frankón. Csapatban biztos jobb, de ez minden játékra igaz.

[ Szerkesztve ]

(#871) banda76 válasza szTotyy (#870) üzenetére


banda76
csendes tag

Jellemzően nyugodt vagyok, nem szokott egy játék kihozni a sodorból. :) A deathmatch jellegű harcokhoz már mintha tompulnának a reflexeim...ez kissé nyugodtabb talán. A streamekben látottak szimpatikusak, az elképesztő összetettsége ami kicsit "riasztó" így elsőre.

Holnap jár lát az akció, ha jól emlékszem- alszom rá egyet. :)

(#872) szTotyy válasza banda76 (#871) üzenetére


szTotyy
őstag

Ha mész pár kört és nézel néhány videót róla, hamar körvonalazódik minden.
Számomra a legnagyobb segítség az volt, hogy a Tarkov Wikiről kinyomtattam a térképeket, amin rajta vannak a kijutási pontok. Ezt mindenképpen ajánlanám neked is!

(#873) banda76 válasza szTotyy (#872) üzenetére


banda76
csendes tag

Szemügyre veszem majd Wikit, köszönöm! :)

(#874) Ombi5 válasza banda76 (#869) üzenetére


Ombi5
őstag

200 oram van benne,es most bovitettem nagyobbra a csomagom akcioban. Kivalo igy is ,hidd el!! :C :R

(#875) banda76


banda76
csendes tag

No, meg is vettem, egyelőre a legkisebb csomagot. Megnézem hogy válik be, kicsit beletanulok, aztán később fejlesztek ha látom értelmét.

Holnap főpróba, és köszi... szerintem még jövök kérdésekkel. :)

(#876) Sanyaaa26 válasza banda76 (#875) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Szia, van kivel játszani? Pont keresek valakit aki nem ezres szint, régen sokat játszottam, a legutobbi patch óta nem.

(#877) Ombi5 válasza Sanyaaa26 (#876) üzenetére


Ombi5
őstag

Betudok szalni en is,sose toltam multiba csak singleban.
18-as vagyok aszem...

(#878) banda76 válasza Ombi5 (#877) üzenetére


banda76
csendes tag

Jól van skacok, játszhatunk. :) Délután beizzítom a masinát. Annyit tudjatok rólam, hogy nem vagyok egy nagy FPS- mágus.

(#879) Sanyaaa26 válasza banda76 (#878) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Szia, semmi baj, itt a fő a csapatmunka, elérhetőséget privátban cseréljünk, van teamspeak is.

(#880) vaakuum válasza Ombi5 (#868) üzenetére


vaakuum
addikt

Általában mennyi az akciós ára? :F Vagy honnan látszik, mikor van akció? Most a standard editionre 35 eurót ír az oldal. Gondolom ez a teljes ár ...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#881) Hauptmann válasza vaakuum (#880) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ne nagy akcióra gondolj, 20% szokott lenni. Kiírja az áraknál.

(#882) vaakuum


vaakuum
addikt

Akkor most így jártam :(

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#883) vaakuum


vaakuum
addikt

Itt is vannak "szezon"-ok? Milyen hosszúak szoktak lenni?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#884) Szőrös  válasza vaakuum (#883) üzenetére


Szőrös 
veterán

Milyen szezon? Ez nem ugribugri battleroyal súter. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#885) vaakuum válasza Szőrös  (#884) üzenetére


vaakuum
addikt

Valamelyik VRJani-Asmo kombó videóban volt mondás, hogy kezdődik/most kezdődött az új szezon. Nem emlékszem konkrétumra, csak arra, hogy engem is meglepett a kijelentés. Akkor ez itt feltehetőn karakter-resetet vagy valamilyen újpatchet jelenthetett, ha jól tippelek. :U

Akkor úgy kérdezem, hogy milyen sűrűn van reset? (és a resettől-resetig időtartamot 1 szezonnak tekintem)

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#886) Szőrös  válasza vaakuum (#885) üzenetére


Szőrös 
veterán

Idén már elvileg nem lesz wipe.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#887) vaakuum


vaakuum
addikt

kérdések:
-mi kell ahhoz, hogy ne azt írja a végén, hogy túl korán jöttem ki?
-amikor kiválasztom a térképet, és nem a ready-re nyomok, hanem a next-re, akkor reklamál, hogy nincs valamilyen térképem. Az mit akar jelenteni?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#888) G**@**B**! válasza vaakuum (#887) üzenetére


G**@**B**!
tag

2-es kérdésre: a kereskedőknél lehet venni térképeket (therapistnál tudtommal-bár már rég játtszottam). Ha induláskor nálad van, akkor a pálya térképe fog megjelenni a no map felirat helyett. :K

4K ULTRA beállításokon játtszom, egy GTX 1080 Titaniumot kérnék. Tessék, kettő lett maradhat?

(#889) vaakuum válasza G**@**B**! (#888) üzenetére


vaakuum
addikt

közben az elsőre is rájöttem: több, mint 30 perc benntartózkodás.
Az normális, hogy a scav playerek egymást is lövik? Ez így elég gáz, hogy gyakorlatilag bármivel megyek be, mindenkire lőnöm kell, mert nem tudom, hogy ki fog megölni egy fél másodperccel később.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#890) vaakuum


vaakuum
addikt

Amikor a matchmaking készül, akkor a pályára optimalizált tervezett játékosmennyiség a lényeg csak, vagy a scav-PMC arányt is figyelembe veszi a rendszer? Pl. elképzelhető olyan, hogy csak scav mindenki?

Akad itt olyan, aki délután/esténként szokott játszani, és lehetne hozzá társulni? Jelenleg még próbaaccal megyek, ismerkedek a játékkal, de már szervezés alatt a vásárlás.
Az inventorit azt később csak az account upgradelésével lehet növelni? MErt azt látom, hogy lehet béta, gamma stb. konténert szerezni (mondjuk ez pont a játék elején lenne nagyon hasznos a cuccok kimentésénél :U ), de a sima inventorit úgy gondolom csak befizetéssel lehet bővíteni.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#891) Szőrös  válasza vaakuum (#889) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem igazán normális, scav is egy frakció az npc-k se lőnek rád amíg nem agresszívkodsz velük de a játékosok már csak ilyenek, lőnek mindenre ami mozog. Lesz majd valami karma rendszer is, az talán majd segít ezen de ki tudja mikor jön.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#892) KaraDani válasza vaakuum (#889) üzenetére


KaraDani
addikt

Nem, az XP-től függ. Ha 30 percig bent vagy de nem csinálsz semmit akkor is too early lesz. Ha ölsz egyet, akkor például már nem lesz ilyen gondja, ha nem ölsz nem tudom pontosan mennyit, de kb 1000 xp-t össze kell szedni.

(#893) Szőrös  válasza KaraDani (#892) üzenetére


Szőrös 
veterán

Még ez is bugzik sajna, többször is volt cimbikkel, hogy meccse végén így jöttünk ki pedig pmc-t is öltünk. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#894) KaraDani válasza Szőrös  (#893) üzenetére


KaraDani
addikt

Az könnyen előfordulhat, végülis van olyan dolog a játékban ami néh anem bugos? ;]

(#895) Szőrös  válasza KaraDani (#894) üzenetére


Szőrös 
veterán

Igaz :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#896) vaakuum


vaakuum
addikt

Van esetleg valami discord csati, ahol lehetne játékostársakat találni?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#897) vaakuum


vaakuum
addikt

A játékban ha újra spawnolnak a scavek, akkor azok automatikusan ellenségesek lesznek, ha már lőttem előtte scavet és én is az vagyok, vagy az újak csak akkor, ha őket is elkezdem lőni?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#898) spank0309 válasza vaakuum (#897) üzenetére


spank0309
tag

Igen automatikusan ellenségek lesznek ha már lelőttél egyet.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#899) vaakuum


vaakuum
addikt

Ti melyik lőszert szoktátok leginkább használni? Feltételezem legpraktikusabb az acélmagvas páncéltörő vagy a teljesköpenyes :U de hátha kapok valami jó tippet a rutinosabbaktól :R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#900) ToMy_ válasza vaakuum (#897) üzenetére


ToMy_
tag

Viszont a scav-ek nem állnak kapcsolatban egymással az egész pálya területén, tehát ha leölsz egyet a spawn-od környékén, akkor a pálya közepén/túloldalán már nem lesznek ellenségesek veled a többiek, csak ha abban a szektorban is gyilkolsz.
Legalábbis a télen még így volt, de szerintem azóta sem változtattak ezen.
Azonban ez a boss csapatra nem igaz, azok jönnek utánad tökön-paszulyon keresztül.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.