Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Jaeger feldolásával kapcsolatban, egy meccsen belül, ha valaki elvitte korábban Jaeger üzenetét, akkor bukó, vagy állandón ott van?

(#1652) KaraDani válasza Hauptmann (#1651) üzenetére


KaraDani
addikt

Minden quest item raidben marad, elviheti több player is. Elég rég így van már.

(#1653) Dyde


Dyde
aktív tag

Sziasztok. Tetszik a játék, de ahogy nézegettem streamet, elég nehéznek tűnik. Vagyis a learning curve, fps játékokba jó vagyok, de szerintem itt sokkal nagyobb súly van a játék/map stb ismeretén. Teljesen egyedül, újként érdemes elkezdeni ezt a gamet?

(#1654) Tyler Durden válasza Dyde (#1653) üzenetére

Hali,
Persze, hogy érdemes. Ahogy írod is, nem 2 perc lesz megtanulni a pályákat, de szerintem nagyon fun maga a játék, mikor már van helyismereted. Amúgy vannak discord csatornák, ha nem egyedül akarsz játszani /bár szerintem ahhoz, hogy a csapatot élvezd, sokat kell együtt játszani/. Nemsokára /1-2 hét elvileg/ wipe lesz /mindenki nulláról indul/, jobb időpontot keresni se tudnál, ha el akarod kezdeni a gamét.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1655) Mike Farrel


Mike Farrel
tag

Na el is indult a pre-wipe event. Hétvégén, vagy jövőhéten wipe. Hivatalos twitter oldalra kirakták egy órája, a játék meg kaotikus lett, hogy minden centiméteren fullos playerek rohangálnak, pl Customson. Scavek meg sehol. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#1656) Tyler Durden válasza Mike Farrel (#1655) üzenetére

Remélem végre geart is visznek be az emberek, tegnap lőttem customson pl 2 playert, egy pisztoly másik sub-ak. Szánalmas, hogy vki még ilyenkor is a csövesbánat szarokban futkározik, ideje lenne bevezetni a szinthez kapcsolódó gear minimumot..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1657) Sanyaaa26 válasza Tyler Durden (#1656) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Persze had legyen az embernel annyi szabadsága hogy eldöntse mit visz be, ha meg le van égve nem tud bemenni? :D

(#1658) Tyler Durden válasza Sanyaaa26 (#1657) üzenetére

40-50-es szint felett nyílván nincs pénzed csak fitymasisakra meg subak--ra, ne zsongítsál már.. (:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1659) zserrbo válasza Dyde (#1653) üzenetére


zserrbo
aktív tag

Igen, szerintem is meredek a learning curve, de megtanulható. És eléggé addiktív tud lenni. Kb 3 hete kezdtem el játszani és megfogott. Én a Factoryn és az Interchangen nyomultam eddig inkább.
Van offline mód, ahová bevihetsz bármit és nem veszted el. Alapból olyan, hogy csak te mész rajta, de van PVE mód is úgy láttam. Szóval be lehet járni a pályát is akár egyedül is. Vannak térképek is fent a neten.
A kimenekítési pontokat úgy könnyű megtanulni, ha valakivel együtt játszol és segít benne megmutatni hol vannak. Ugyanígy a hidden lootokat (rejtett ládák, stb). Az együtt játszás másra is igaz. Alapból nem tudtam pl. nem kell egérrel ráhúzogatnom a tárgyakat a karakterre, elég megnyomnom az alt + bal klikket.

De a Youtuberól vagy streamereket nézve is sokat lehet tanulni gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#1660) Sanyaaa26 válasza Tyler Durden (#1658) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Had legyen már az embernek annyi szabadsága hogy maga döntse el egy szál fecskében jön be, vagy éppen nyakig kevlárban. Az hogy te ilyeneket fogsz ki hát idegesítő, nem vagy vele egyedül....

(#1661) Sanyaaa26 válasza Sanyaaa26 (#1660) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Amúgy meg az idegesítőbb hogy szarásig vannak a mapok scav-el playerekkel, ráadásul faxul balanszolva mert bedobja a vége felé is őket na ezt nem kellene hagyni. Én úgy voltam örülök ha playert lövök, az már nagy szám, mert scav player mindenhol... Én ebben a wipe-ban nem is toltam szinte scav-et.

[ Szerkesztve ]

(#1662) RazoR


RazoR
veterán

Prewipe evenet has begun!!!!
Phase 1 - Raiders introduced to normal maps.
Phase 2 - NO TRADERS But FENCE & Raiders still in.
Phase 3 - RAIDERS Everywhere AND No putting stuff in containers from raid.
Phase 4 - All above and everything CHEAP!

(#1663) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Holnap moszkvai idő szerint 11-kor wipe (azt hiszem, a weapon mastery, meg az ismeretlen tárgyek felfedése marad egyedül meg).

(#1664) Imilenni válasza Hauptmann (#1663) üzenetére


Imilenni
addikt

Szánalmas.
Az új pálya se jött be, pedig 2 hónapja még arról volt szó hogy miatta lesz wipe..

Cserébe elég nehéz lesz az átlag játékosoknak farmolni, ha jól olvasom ha nem find in raid valami (kivéve fegyverek) nem tudod majd flee marketen eladni.
Legalább 600XP kell ahhoz, hogy ne run-trought legyen, mert ha az lesz, akkor nem lesz find in raid ami nálad van.
Szóval jöhetnek a csalók, akik rengeteget fognak nyerni emiatt, mert annál jobban fog menni a fekete piac (külsős kereskedés).......
GG.
Refund meg nincs, miért lenne?
Cserébe mégtöbb krumplin elfut a játék :)
Tegnap M4 reload bug megint előjött, jó a játék. :(((

JA ÉS A KULTISTÁK........
Már több hónapja volt róla szó hogy bármikor bekerülhetnek, azóta is ölöm őket :C

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#1665) Shkiz0 válasza Tyler Durden (#1656) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Lófasz az egész.
Most, hogy relatív minden ingyen van (talán az armor ami fizus, de amúgy kb minden gombok) is csak felkúrtam magam a játékon.
A sok ratyi fasz, ugyanúgy kempel egy sarokban / épületben, ahelyett hogy legalább belemenne némi harcba ha már úgy is pár óra és liszt.
Igaz nálam a többség full gearben volt, de akkor meg könyörgöm ne az legyen már, hogy begubbasztok egy sarokba, és kussban ülök, majd ha jön valaki akkor lelövöm....
Nem is értem, miért van ennyire benne az emberekbe a gearfear...

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1666) RazoR válasza Hauptmann (#1663) üzenetére


RazoR
veterán

Honnan az infó?

(#1667) Shkiz0 válasza RazoR (#1666) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

[link]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1668) Hauptmann válasza Imilenni (#1664) üzenetére


Hauptmann
addikt

Igen, a 600 XP-re én is felfigyeltem. No meg arra, hogy ha scav-ként lelőssz AI scav-et, nem vadászik rád a többi. EEz sem túl szimpatikus lépés szerintem.

(#1669) Sanyaaa26 válasza Imilenni (#1664) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Épp a külsős kereskedés miatt lett ez, meg azért hogy ne lehessen tőzsdézni, felvásárolni mindent aztán azon keresed hülyére magad. Épp hogy kevesebb lesz az item amit így kifelé el lehet adni oldalaknak, nem értem miért írod hogy ez pörgeti majd fel.

(#1670) Imilenni válasza Sanyaaa26 (#1669) üzenetére


Imilenni
addikt

Már miért?
Egyszerűen aki csal, könnyebben fog bármit is kihozni, a kemperek annál többet fognak a sarokban ülni a kijáratoknál.
Eddig mit csinált az átlag user?
Inter - videókártya - flee market - easy 300k
Most már? Bemész a kezdő tőkéddel, lőnöd kell scaveket, tovább kell élned, hogy eltudd adni flee marketen.
Szóval kinek lesz könnyebb pénzt szerezni?

Press "F" to pay respects.

(#1671) Hauptmann válasza Imilenni (#1670) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én attól tartok, hogy még jobban meg fog nőni az exit camper-ek száma.

(#1672) Imilenni válasza Hauptmann (#1671) üzenetére


Imilenni
addikt

Scav playerként rengetegszer találkozok utolsó 5 percben is PMC-vel, néha direkt várok ha látom hogy kimegy-e, de terszmészetesen nem. Bent marad még, hátha csúrran cseppen egy buta aki nem gondol arra hogy exitcampelnek.

Bárhogy nézzük, minél több a játékos, annál több a kisgyerek, a troll és csaló.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#1673) Sanyaaa26 válasza Imilenni (#1670) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Azért mert pont te írtad csak a find in raid dolgok lesznek eladhatóak, az átlag aki ebből él nem fog neked radeket tolni hogy hozza ki ami eladható, vagyis a többség nem. A többség azt csinálta hogy felvásárolta piacon jó áron a dolgokat, és adta el kifelé, de mivel már csak a raid-ben található dolgok lesznek eladhatóak ezért gondolom nem fog olyan ipari méreteket ölteni a kereskedelem.

(#1674) Dyde válasza zserrbo (#1659) üzenetére


Dyde
aktív tag

Jaja, írtam is a discordra, de senki nem reagált hogy jönne közösen gamere. Mondjuk tegnap mindenki többmilliós gearben volt, úgyhogy sok esélyem volt a 2 napos accounttal :D Srácok, valakinek lenne kedve közösen játszani?? 31 éves vagyok, kisgyerekes apuka, szóval a háttérbe néha asszony és gyerek hang is észlelhető :D FPS játékokban elég jó vagyok, kivéve egyenlőre ebben :D Lehet teljesen kezdő vagy profi is csak legalább 20-24+ éves legyél mert azért jó lenne valami hasonló generációba tartozni és közbe értelmesen beszélgetni is :D Néztem már jó pár órányi tutorial videót szóval az alapokkal képbe vagyok, de tök jó lenne ha lenne kitől kérdezni illetve ellesni trükköket, meg nem mellesleg egyedül elég nehéznek érzem az elején. Szóval ha valakinek lenne kedve játszani : Dyde néven vagyok fent

[ Szerkesztve ]

(#1675) Tyler Durden válasza Shkiz0 (#1665) üzenetére

Hja nekem is ez a bajom, illetve a cheaterek. Meglássuk milyen lesz most wipe után, ha fostaliga, akkor egy időre megint elengedem a játékot..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1676) Imilenni válasza Sanyaaa26 (#1673) üzenetére


Imilenni
addikt

Jóreggelt, szerinted nem lehet valós pénzért tradelni?
Bementek, odaadja a cuccot, te meg rl elutalod a zsét.. :U

Press "F" to pay respects.

(#1677) tankraid válasza Dyde (#1674) üzenetére


tankraid
aktív tag

Küldtem levelet. ;)

(#1678) tankraid válasza Imilenni (#1672) üzenetére


tankraid
aktív tag

Azt én se értem azok mit éreznek. Event előtt 3 nappal kétszer is volt, hogy utolsó 30 másodpercben vagy 1 perc alatt (!) nyitottak rám tüzet kijáratnál. (ráadásul az idióta még vagy ellőni se tudott mert kirakott vagy még előtte pont lelőttem....) De annak meg mi értelme??? (kiszedni nem tud) Ezeknek tényleg ez okoz örömet? Lelki nyomorulatk ezek vagy mi???

(#1679) Sanyaaa26 válasza Imilenni (#1676) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Kifelé oldalaknak, akik utána hírdetik meg a marketen, de bemenni elég rizikós tárgyat cserélni pénzt utalgatni, megbízni valakiben, meg ezt ipari méretekben űzni. Ugye most lehetett megvenni egy raklap cuccot, jó áron ha jókor voltál jó helyen, aztán ment eladásra a kinti oldalaknak, úgy hogy nem kellett raid-be bemenni, de így hogy csak a raid-ben talált dolgok lesznek eladhatóak ez változni fog, de egyszerűbben nem tudom megfogalmazni. Szerinted miért voltak olyan arányai sok eladónak? Meg több százas, ezres tételek, biztos nem bent túrta össze, ezeknek lesz most nehezebb.

(#1680) Tyler Durden válasza Sanyaaa26 (#1679) üzenetére

Nem tudom őket sajnálni, ez nem tőzsdeszimulátor, szal tessék szépen bemenni és lootolni, erről (is) szólna ez a játék.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1681) tankraid válasza Tyler Durden (#1680) üzenetére


tankraid
aktív tag

körübelül miből jön ki ez a szám? arról van info., mennyit ad egy testbe nézésért, scav/player kill-ért, kijutásért, stb.?
mondjuk ezt is tökéletesíthetnék mert volt már, hogy megcsináltam egy küldit meg talán vagy kutattam egyet vagy lőttem egy scavet illetve bent voltam a pályán az idő felében és mégis run trought.lett... :/

(#1682) Sanyaaa26 válasza Tyler Durden (#1680) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Persze, én sem, de gondolom ez érződött a mondanivalómból, jelenleg csalások, kiskapuk tömkelege a játék, talán egy lehetőséggel végre kevesebb

(#1683) vaakuum válasza Imilenni (#1664) üzenetére


vaakuum
addikt

"Now you need to stay in the raid for at least 10 minutes or gain at least 600 XP before leaving the location."
Az OR kötőszó szerint a 10+ perc benntartózkodás is survive kellene, hogy legyen.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1684) tankraid


tankraid
aktív tag

simán össz lehet szedni amúgy alap xp. ;)

(#1685) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Sziasztok, vettem egy uj freesynces monitort es azt vettem eszre ha a freesync aktiv akkor a stashben ha mozgatom az egeret vagy gorgetem villog/vibral a kep. A kerdes az lenne hogy ez normalis? Freesync nelkul vagy ha lejjebb feszem a felbontast nincs ez. Illetve a betolto kepernyo is villog de ott nyilvan mar 2-3 fps van bar ez igy nekem eleg zavaro. Mas jateknal nem vettem eszre. Valakinek hasonlo?

(#1686) RazoR válasza Kiskopika (#1685) üzenetére


RazoR
veterán

Nálam Gsync monitorral raidben villognak a textúrák, rohadt idegesítő. Viszont kikapcsolt Gsync-el is csinálja.

(#1687) tankraid válasza Kiskopika (#1685) üzenetére


tankraid
aktív tag

Bróbáld esetleg kikapcsolni a virtuális felbontást driver-nél hátha...
(gyanús, hogy csak bizonyos felbontásnál csinálja)

(#1688) Kiskopika válasza RazoR (#1686) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Sajnalom, de jo ezt hallani hogy masnal is ez van. Eppen agyalok hogy visszakuldhem a monitort.

Nalam gsync nelkul minden rendben, de akkor viszont neha szetcsuszik a kep.13xx felbontason gsyncel is hibatlan csak hat akkor mar ronda a kep.

(#1689) Kiskopika válasza Kiskopika (#1685) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Nem akarom elkiabalni, de lehet talaltam megoldast. Nvidiaba a vsync kikapcs, jatekba bekapcs, es gsync bekapcs.
Menube igy max fps lesz (144) es csak minimalisan villog a textura gorgetesre, es megy a gysync is. Online meg nem teszteltem de offline minden jo.

(#1690) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A kereskedőkkel kapcsolatban lenne kérdésem. Fence-en kívül az összesnél állandó a kínálat. Fence hogy működik? Véletlenszerűen változik a kínálata, vagy a játékosok által neki eladott dolgokat pörgeti vissza?

(#1691) RazoR válasza Kiskopika (#1689) üzenetére


RazoR
veterán

Na ezt majd kipróbálom.

(#1692) Shkiz0 válasza Hauptmann (#1690) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Tudomásom szerint utóbbi.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1693) Kiskopika válasza RazoR (#1691) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Delutan mentem par orat. A toltokepernyok villognak meg, de az nem olyan veszes, stashbe a textura villogas minimalis lett, jatek kozbe bedig egyszer vettem eszre mikozbe shorelineon egy hazba kellett a falat bamulnom egy par percig hogy villog. Ha igy marad ezzel egyutt tudok elni.
Bar azt nem tudom hogy ez normalis e a gsyncnel hogy villogtatja a kepet? Metro exodusnal tudtam meg elocsalni tolteskozbe azon kivul sehol mashol nem eszleltem. Monitor sajatja lenne vagy ez igy ok?

[ Szerkesztve ]

(#1694) RazoR válasza Kiskopika (#1693) üzenetére


RazoR
veterán

Szerintem a játékkal van valami, külföldi fórumokon is találtam hasonló panaszt és nálam is kizárólag ennél a játéknál van ez. Az én monitorom 100HZ Gsync.

(#1695) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Amúgy másnál is baromi sok az exit camper?
Wipe előtt is volt pár de most kb minden 3. meccsemen azért halok, mert levárják az embert 2-3 fős csapatok. És tök mind1, hogy 20 perccel a vége előtt akarok kijönni, vagy épp 5-el...

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1696) Ombi5 válasza Shkiz0 (#1695) üzenetére


Ombi5
őstag

Igen sajnos sok a kispocsu.....

(#1697) Kiskopika válasza RazoR (#1694) üzenetére


Kiskopika
senior tag

En nem nyugodtam ma elmentem es vettem egy AOC 27G2U -t. Semmi villodzas, fenyero ingadozas, vagy valami anomalia a szokasos szerver laggokon kivul. Az asust kuldom is vissza, mert kritikan aluli a kepminosege az AOC hoz kepest. Arrol nem beszelve hogy sokkal kevesbe mosodik el a mozgas. Ezek az elso benyomasaim a mai ket rovid raid utan. Ha van igeny kesobb beszelek meg rola

(#1698) RazoR válasza Kiskopika (#1697) üzenetére


RazoR
veterán

Kipróbáltam a játékban bekapcsolt vsync-el, ugyanúgy villog....

(#1699) Kiskopika válasza RazoR (#1698) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Nekem enyhitette, de ezzel a masik monitorral total semmi nincs

(#1700) drzozo válasza RazoR (#1698) üzenetére


drzozo
senior tag

Milyen beállításokon játszol a játékban? Mert az is eredményezheti. Megosztom szívesen az enyém, más beállításokkal volt, hogy nekem is villogott. A guality-n tetszőlegesen lehet alakítani, minden más így legyen.

[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.