Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) #32256704 válasza Highground (#298) üzenetére


#32256704
törölt tag

Egyet tudtam menni, mert meghaltak a szerverek.
Aki amd-s vga-val rendelkezik, annak felkell csapni a legfrisebb drivert, kulonben szetcrashel maptoltesnel a jatek.

Azalatt az egy meccs alatt teljesen jol futott a jatek, erzesre megvolt a 60 frem.
Amint lesz erdemi meselnivalo, leirom majd :)

(#302) D4M13N


D4M13N
aktív tag

a facebook oldalod,egész pontosan a csoportba írtam.Mi ketten toljuk,bár én sokat olvastam meg streamet néztem de semmit se segít.Arma2-3 tapasztalat van doszt,meg survival játékokból is mindet kipróbáltam.De basszus andrenalin löket hegyek.Viszont ketten kb nagyon nehéz.egy full group már hatásos lenne.Lassan felmegyünk a discordra is,hátha beférünk egy bandába.

Ja és nincs csúcs gépem de streameltem is, meg felvettem és stabil 60 fps megvan medium-high beállításon.

[ Szerkesztve ]

(#303) #32256704


#32256704
törölt tag

Jatszottam parat. Egy 2 oras (paplovag) stream alapjan ereztem ugy, hogy ez a jatek kell nekem. Jelenleg teljesen megbantam a vetelt. Akkor is bannam, ha csak egyet vettem volna, de igy duplan megvan a negativ erzes.

Nincs meg a hangulata szamomra. A jatek osszetett, de jelenleg nem latom ertelmet annak, hogy elinditsam.
Elore tudtam, hogy arrol szol a jatek, hogy lootolok, majd ki kell jutnom az adott teruletrol. Azt hittem, hogy ez szorakoztatni fog, de nincs igy.

Bizom benne, hogy a kesobbiekben ez valtozik, illetve egy minimalis szorakozast kihozok majd belole coopban, mert ugy minden jatek szorakoztato.

(#304) D4M13N válasza #32256704 (#303) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Nem akarom bántani Paplovagot de az ő Tarkov streamje rettenetes volt.
Amcsik közül,de akár a Facebook-on lévő magyar csapat streamjei mutatják meg igazából mi is az EFT.
Sokan csalódtak ettől függetlenül,mert nem az a pörgős és változatos játékmenet van benne,de majd később a hideout, a karma rendszer és a questek mind mind fel fogják dobni a játékot. Akkor lesz érdemes visszanézni.A closed beta alatt összeszedett cuccok eleve törlődnek majd.Ettől függetlenül nekem személy szerint nagyon tetszik már most is. Naponta jó pár órára leülök elé,egyedül vagy akár barátokkal is.

Ha egyszer open world lesz akkor meg nem lesz vetélytársa a piacon,csak legyen jó üzleti modelljük amiből hosszabb időre fenn tudják tartani a kontentgyártást (Új fegyverek, mapok stb.)

(#305) Highground válasza #32256704 (#303) üzenetére


Highground
aktív tag

:R Ez nagyon hasznos infó, köszönöm! Mivel én kizárólag egyedül tolnám, és eddig is hezitáltam, úgyhogy akkor egyenlőre pihenőpályára megy. Valahogy pont ilyesmitől tartottam én is. Így hogy story mód nincs és csak a pure lootolás az egésznek az értelme, nem biztos hogy hosszú távon élvezhető lesz (legalábbis számomra). Ez számomra az a játék lenne, hogy néha-néha előveszem és megyek egy-két "kört". De ahhoz meg drága, és jelenleg elég félkész. Ráadásul én is attól paráztam, hogy az első pár óra "tátott szájjal menés" után elkezd unalmassá válni a dolog. A valószínűsíthetően a későbbiekben bandákba verődésről és a camperekről akik majd sunyi módon mindent a lootért alapon, hurkapálcás céllövöldét csinálnak a mapokból, már nem is beszélve :D Sajnos a community a másik félelmem.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#306) Dave567 válasza #32256704 (#303) üzenetére


Dave567
addikt

Ezért nem veszek semmit előre, inkább meg várom az értékeléseket.
Nem egy BF COD játék, itt azért csapat kell és taktikázás, nem megyünk és lövünk játék, ezt sokan elfelejtik.
majd ha ki jön a végleges, és teli lesz a játék emberekkel, nem mobokkal, akkor lesz durva.
Nem tudom az Infestationnal játszott-e valaki, de az pont ilyen volt, csak itt nem lesznek zombik, ez csak Multi.

(#307) spank0309


spank0309
tag

Azért mert egy ember leírta hogy neki nem tetszik attól még lehet jó, én ma vettem meg 20/20x meghaltam annyira nehéz pedig már pár évtizede tolom az fps-t. Ez a játék azoknak való akik a lehető legrealisztikusabban akarnak jásztani, és imádják a fegyvereket, nem pedig azoknak akik a pubg után valami komolyabbat akarnak mert ez már túl komoly.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#308) #32256704 válasza spank0309 (#307) üzenetére


#32256704
törölt tag

A komolysaga nem rossz. Teljesen tetszik a melysege, csak szamomra nincs jelenleg ertelme, hogy jatszak vele. Nincs cel benne. Azt hittem izgalmas lesz lootolni, majd kimenekulni, de nem igy lett.

Az ellenfelektol tartani kell, nem esznelkuli rohangalas. Megkell tanulni az apro dolgokat, de nem latom azt, hogy mi ertelme annak, hogy tarkovba menjek.

Miert lootoljak, hogy aztan megint lootoljak es talan elveszitsem azt, amit lootoltam. Megjeleneskor ugyis wipe lesz a cuccokra (elmeletileg).

Azt hittem, hogy az izgalmi faktor majd nagy elmenyt fog adni, hogy tenyleg realisztikusabb a jatek, de sajnos nem igy lett.

Remelem amiket irt D4M13N (majd később a hideout, a karma rendszer és a questek) pozitivan fogjak valtoztatni a jatekot, de addig szamomra ennyi volt.

Ami viszont elfogadhatatlan jelenleg is, hogy a szerverek rengetegszer elerhetetlenek es fosok. Igen beta, de ez ezart elgondolkodtatott:

"Escape from Tarkov beta servers are currently working with overload due to a significant influx of users. We are already taking measures to increase the capacity of servers and their number, but this will take some time.

In connection with this we want to warn that in the near future there may be difficulties with entering the servers and a long waiting time for the game.

We apologize for the inconvenience. Thank you for your patience and understanding."

Nemar, hogy csak azutan kezdik el emelni a szerverek szamat, miutan raengedtek az osszes elorendelot. Latniuk kellett az elorendeloi szamokat. Aug 4-en mar reg megemelt szammal kellett volna mennie a szervereknek. Elegge sokba kerul a jatek, hogy ezt elvarhassuk egy betatol is.

Azzal megtudok baratkozni, hogy osszeomlik a jatek es sok hiba van, de hogy azert ne lehessen jatszani, mert nem inditottak eleg szervert...az nonszensz.

Bizom benne, hogy megjeleneskor pozitivan fogok csalodni a jatekban, mert maga az alap realisztikus otlet tetszik.

(#309) spank0309 válasza #32256704 (#308) üzenetére


spank0309
tag

Ez így van ahogy leírtad.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#310) D4M13N válasza #32256704 (#308) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Pont ezt mondtam haveroknak. Csak látni mennyi ember vette meg, illetve redditen meg a hivatalos fórumon mennyi ember akart játszani. Ebből lehetett volna következtetni hogy pl eu regióva ennyi szerver kell vagy us-be ennyi. A szerverlag a desync és A 605 error tényleg idegesítő, én ha éjszakás vagyok, reggel hatkor hazaérve viszont stabil mivel nem játszanak sokan, csak akkor meg én vagyok fáradt :)

(#311) dargelot


dargelot
senior tag

Ha valaki ki akarja próbálni akkor kénytelen megvenni és alfa/bétában játszani vele, mert a tempó arra enged következtetni, hogy hosszú még az út a megjelenésig, s az üzletpolitika is a bétának kedvez. (fizess, hogy bekerülj)

(#312) Rony949


Rony949
őstag

Jajj, gyerekek. Nagyon gyenge vagyok. Előrendeltem ezt a szaros játékot. Soha nem vettem még Early Access játékot. Majd ha lenne ember akinek kéne egy partner, az sikítson.

(#313) Dave567 válasza Rony949 (#312) üzenetére


Dave567
addikt

Megjelenés után, majd szólok. :DD ;]

(#314) Rony949


Rony949
őstag

No kipróbáltam. Nem szaroztam, rögtön mentem egy éles menetet a Factory pályán. Egy embert le is lőttem, mentem volna lootolni, erre hátba lőnek. Oké, olyan 3 percig bírtam, nem is olyan rossz kezdés. Mentem volna egy következőt, de ajjajj, csak egy kés van nálam. Oké, próbáljunk meg lopakodni, 1 perc se telik el és lelőnek. Oké, ez így nem lesz jó, próbáljunk szerezni valami fegyvert. Látom hogy a stash fül alatt vannak cuccaim, de lőszer egyáltalán nincs. Próbáltam venni lőszert, de a trader-nél valamiért nem engedte.

Nagyon ki kell még ismernem ezt a gammát. :D

(#315) spank0309 válasza Rony949 (#314) üzenetére


spank0309
tag

Taktikázni kell nagyon, kétszer is meg kell gondolni hogy megállj valahol vagy menj tovább. Én is rengetegszer halok meg de minél többet megyek annál kevésbé van így.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#316) kristof_ válasza Rony949 (#314) üzenetére


kristof_
tag

Alapból van az inventorydban csomó üres tár és töltény. Először fel kell töltened a tölteni a tárat és utána eltenni magadhoz. Viszont az fegyverenként változhat, hogy milyen tár szükséges és abba milyen töltény kell.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#317) Rony949


Rony949
őstag

Egyelőre bénázok. Legutóbbi menetem már 15 perces volt és vagy 3-4 embert is megöltem. Szereztem táskát, shotgun-t meg miegymást.....és meghaltam. Kerestem a kijáratot vagy nem tudom mit kell ilyenkor keresni/csinálni és meghaltam. Most így annak mi értelme hogy lootolok, meghalok és elveszítem az összes lootom?

Nagyon nem értem mit kell itt most csinálni. :D

(#318) #32256704 válasza Rony949 (#317) üzenetére


#32256704
törölt tag

Megkell keresned a kijaratot es akkor megtarthatod a lootot ami nalad van.
Marmint ha kijutsz rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#319) Rony949


Rony949
őstag

Nyugtassatok meg hogy eleinte teljesen normális hogy még a lootot se tudom kimenekíteni (már tudom hol a kijárat). Állandóan meghalok. Legutóbb már a kijáratnál voltam, de az ajtó előtt kempelt valaki hasalva és kinyírt. Ez rohadt undorító egyébként. Ha a pálya többi részén öl meg kempelés közben, azt mondom oké, nem néztem szét eléggé. De a kijáratnál ne idegesítsenek már ezzel.

(#320) #45997568 válasza Rony949 (#319) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ahogy az eletben is, itt is vannak olyanok akik az utolso lepesek elott veszik el a motyot, ez van.

(#321) D4M13N válasza Rony949 (#319) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Amikor úgy érzed hogy van valaki ott, vagy épp mennél ki a safe pointhoz lőjj egyet és nyomd meg az y-t vagy amire a taunt(oroszul dumál valamit a karakter) ekkor az enemy is vissza fog válaszolni automatice. Na akkor tudod hol van. Már csak dönteni kell hogy levadászod vagy elmész máshová.

(#322) Highground válasza Rony949 (#319) üzenetére


Highground
aktív tag

Azt hiszem beválni látszik amitől tartottam a fenti hsz-emben :O
"A valószínűsíthetően a későbbiekben bandákba verődésről és a camperekről akik majd sunyi módon mindent a lootért alapon, hurkapálcás céllövöldét csinálnak a mapokból, már nem is beszélve"

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#323) Rony949


Rony949
őstag

SIKERÜLT az első raid-em! :DD

Végül is csak 18 próbálkozás kellett hozzá. :D

Csak ennyit akartam Factory-ben, egyetlen lootot kihozni. Most már mehetek ki a szabadba, mondjuk Woods-ba. Azt talán jobban is fogom élvezni mint a szűk Factory-t. Ami a Factory pályát illeti, néha vissza fogok nézni, de már most megmondom hogy nem ez lesz a kedvenc pályám.

(#324) spank0309 válasza Rony949 (#323) üzenetére


spank0309
tag

Odakint nagyobb a fegyver arzenál, én is így voltam amúgy mindig meghaltam de még most is az esetek nagyobb részében.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#325) Rony949


Rony949
őstag

Most lett elegem. Egyedül ez így egy rakás szar. Esélytelen hogy túléld. Még ha lenne solo matchmaking, de nincsen bassza meg. A magányos farkasokat lazán összedobja csapatos emberkékkel. Ezzel mi a szart kezdjek?

Úgyhogy a lényeg hogy egy partner kerestetik, aki szívesen raidelni párban.

(#326) Dave567 válasza Rony949 (#325) üzenetére


Dave567
addikt

Facen keress embereket.

(#328) spank0309


spank0309
tag

No leírom én is a véleményem kb. egy hét után. Maga a játék atom lesz, viszont azoknak nem ajánlom akik más fps, lövöldével tolják Csgo, Pubg, azoknak ajánlom akik igazi fegyver b*zik. A játék még nem ad semmilyen adrenalin löketet, legalábbis ha egyedül tolod biztos nem, inkább csak fel fog dühíteni, hogy nem voltál elég figyelmes ismét... :D Ez az a játék ahol hiába mész be Ak-val jön egy kis gyerek azt pisztollyal fejbe lő és ennyi volt. A grafika és az animáció már most brutális, amivel én találkoztam az az hogy nincs elég szerver ahogy már előttem is írták, ezen kívül néha előfordul olyan is hogy hiába lőttem fejbe az illetőt, nem halt meg valószínű a szerverek miatt van nem tudom. Sokszor van hogy pisztollyal 18 golyót eresztek valakibe míg meghal pedig nincs rajta semmilyen mellény, és biztos vagyok a találatokban. A játék megvételét még nem ajánlanám senkinek mert nem éri még meg, csak az vegye meg aki megteheti. Napi 1-2 órára tud csak lekötni egyedül.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#329) Szőrös  válasza spank0309 (#328) üzenetére


Szőrös 
veterán

"A játék még nem ad semmilyen adrenalin löketet, legalábbis ha egyedül tolod biztos nem"
Ez fura, nekem pont akkor izgalmas a játék amikor egyedül megyek, mivel akkor nincs kire támaszkodnom.
Mindenhová figyelni kell, a legkisebb zajra is kuporodok le meg ilyesmi. :D
Amikor csapatban megyünk be akkor sokkal nyugodtabb vagyok, főleg ha a többiek basznak el vmit mert lehet őket érte szapulni. :DDD
De amúgy tényleg jó játék lehet majd belőle, már ha a ruszki elvtársak nem cseszik el.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#330) spank0309 válasza Szőrös  (#329) üzenetére


spank0309
tag

Nekem a pubg egyből adta az adrenalint, akár solo akár sqadban, ez valamiért nem adja :/ :(

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#331) spank0309 válasza spank0309 (#330) üzenetére


spank0309
tag

Nagy köcsögök ezek az npc scavek azt se tudják hol vagyok de már úgy jönnek hogy rám van fordítva a fegyverük azt ahogy meglát páff vége. Customon mentem, bementem a bus stationre, lefeküdtem és láttam jön 2 scav felém és már úgy jöttem a buszhoz hogy én arrébb mentem kettőt de tudták hol vagyok, és már lőttek is.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#332) Rony949


Rony949
őstag

Én tegnap két Woods raid után kirageltem. Mindkettő esetében az volt hogy tőlem 10-20 méterre egy játékos mellé spawnoltam és persze hogy meghaltam 1 perc alatt.

(#333) xXx--89


xXx--89
csendes tag

Most vettem meg a játékot, kb. 3 óra játék után írom ezt a hozzászólást. Én nem ajánlom, hogy megvegyék MOST a játékot, később lehet jobb lesz de most ne. Tudom hogy ott a kíváncsi vágy mint bennem is volt a hype és hogy fúú realisztikus meg így lehet modolni meg úgy. NEM. Ez így szép és jó, de mikor bemész a pályára és egy nagy csalódás. Eleve a grafikát egy kicsit szebbnek láttam videón keresztül de ez lényegtelen most, de olyan lagok vannak hát komolyan mondom az agyam eldobom, mesze nincs a realisztikusághoz ha ezt megoldják vagy nem biztos hogy lag vagy lehet ilyen a játék de amikor azért rá küldtem egy fél tárat a pisztolyal az ellenre és még ált tovább úgy hogy ő állt végig egy helyben úgy kb. 5m-re volt tőlem 100% találatokkal. Mondom "az faxa, lehet a server hibája" ugyan ez a map csak máskor. Faxit hátulról késeltem 5mp-ig!!!! folyamatosan abba hagytam mondom elé megyek már hogy most befagyott a server vagy mi van oda fordul azt lelő jaaaaa hát akkor any*d. Vagy ilyen lesz a játék végig ami rohadt nagy átverés vagy csinálnak vmit nagyon gyorsan, mert ez így játszhatatlan és kibaszás az emberekkel. Félek attól hogy szerintem semmilyen open world nem lesz benne vagy ha az is ne stalkeres stílusúra kell gondolni csak ez a mézes madzag. Legszívesebben visszakérném a pénzt. De most már megvettem úgyhogy ne legyen igazam. Kiváncsian várom mi lesz belőle. Ja és attól hogy faxán lehet modolni a fegyvert meg minden tökre értelmét veszti amikor egy survival a játékmenet végig. Leszarod hogy mivan a fegyveren csak legyen vmi. Szal szerintem rossz irányba megy a játékmenet. Stalkeresre kellet volna multi nélkül. Mert itt most a campelésen van a hangsúly. Csapatba nem próbáltam de láttam videót róla meg se tudták ismerni egymást és lőttek egymásra nem egyszer vmi megkülönböztető jel vagy vmi kellene.

[ Szerkesztve ]

(#334) kraven54 válasza xXx--89 (#333) üzenetére


kraven54
aktív tag

Sajnos sokan elfelejtik amikor alfa,béta, ea "játékot"vesznek, hogy nem játékot vesznek, hanem azért fizetsz hogy tesztelhessed mindenki előtt, ideális esetben a bugokat reportold a deveknek. Régen fizetett teszterek voltak most te fizetsz hogy tesztelhessed. Ha ezzel valakinek problémája van meg kell várni a végleges megjelenést vagy az ingyenes kipróbálási lehetőséget.

Én megvettem, nem bántam kicsit több mint 3 órám van benne és többet éreztem jól magam mint amennyi szerver gondom volt... De ez az én élményem/véleményem

(#335) spank0309 válasza xXx--89 (#333) üzenetére


spank0309
tag

Amiről te beszélsz hogy 5mp-ig késelted a palit az egy bug, minden player és scav beragad és néha megindul kb. egyetlen másodpercre, olyan mintha lefagyna a játék de te tudsz benne mászkálni. Én beleraktam már 15+ órát kb. de én minden nap megyek 1-2 órát amióta megvettem, vannak bugok igen. Én sem ajánlom amúgy senkinek hogy megvegye most csak akinek van rá pénze.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#336) Highground


Highground
aktív tag

Hát... olvasva a hozzászólásokat, szerintem jövőre ugyanitt ugyanekkor :) Talán addigra lecseng a beta (closed alpha-t alapul véve) és "kiadásközeli" állapotba kerül a game. De addig nem érdemes 50 eur közeli összeget kifizetni érte az tuti. Én személy szerint köszönöm mindenkinek aki helyettem teszteli/tesztelte, és köszi a pozitív/negatív kritikákat. :R Szerintem majd egy év múlva visszatérek rá. :K

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#337) Dave567 válasza xXx--89 (#333) üzenetére


Dave567
addikt

Mert itt most a campelésen van a hangsúly.

Ezt nagyon is jól látod, ez egy taktikai FPS, itt bizony bujkálni kell, figyelni mindenre, mert bárhol le puffanthatnak.

(#338) Dave567


Dave567
addikt

Azért örülök, hogy nem kapkodják el a srácok, látszik, hogy odafigyelnek, nem egy EA vagy Acti az is biztos.

(#339) M@trixfan válasza xXx--89 (#333) üzenetére


M@trixfan
addikt

Stalker univerzum az már első gameplay óta látszik, hogy bukta ebben a játékban. Ahhoz sokkal több lélek, művészi koncepció kell mint egy ilyenhez. Jó történetet alkotni is egy más dimenzió. Én a gaming rossz irányba haladásának élem meg ezeket a játékokat, de már a WOW megjelenésénél fogtam a fejem. Ez van, ettől még az egyik legértelmesebb ilyen fajta online játék lehet. Legalább nem lesz olyan semmitmondó mint pl. egy Division.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#340) spank0309


spank0309
tag

Srácok, akinek kb. olyan gépe van mint nekem, (Aláírásban) az milyen grafikai beállításokkal játszik van amit ki szoktatok kapcsolni stb.? Előre is köszi a válaszokat.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#341) M@trixfan válasza spank0309 (#340) üzenetére


M@trixfan
addikt

Azért egy felbontást adjál meg hozzá! A 1060-nál nem mindegy, hogy 1080p vagy 1440p a cél pl..

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#342) spank0309 válasza M@trixfan (#341) üzenetére


spank0309
tag

1080p, köszi.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#343) Drenadar


Drenadar
veterán

De halott ez a topic...

(#344) spank0309 válasza Drenadar (#343) üzenetére


spank0309
tag

Sajnos, amúgy discoron megy inkább a duma.... meg minden egyéb.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#345) Dave567 válasza Drenadar (#343) üzenetére


Dave567
addikt

Mert mindenki a Battlefieldel, meg a Coddal van elfoglalva, nem kell a változás, csak a régi nóta.

(#346) bandras54 válasza Dave567 (#345) üzenetére


bandras54
aktív tag

Kipróbáltam a Bétát. Szép is, jó is, de ua. Hentelés, rohanás, max. 1 perc életbenmaradás... Nem értem ezért emberek hogyan, miért adnak pénzt

(#347) Dave567 válasza bandras54 (#346) üzenetére


Dave567
addikt

Mert ugyan azt játszod mint amiket említettem, semmi köze hozzájuk. :W
Taktikai Fps, akkor taktikázz, ne pedig rohangálj és csak lőj.

(#348) bandras54 válasza Dave567 (#347) üzenetére


bandras54
aktív tag

Tudom, köszi. 🙂 megvan az EFT. Csak reagáltam az előttem szólóra

(#349) Ergo_Proxy


Ergo_Proxy
tag

Tegnap este vettem meg a játékot, hirtelen elhatározás volt, nekem tetszik, hogy nem a szokásos berúgom az ajtót és szitává lövök harminc embert játék, még azt a raidet is élveztem amikor egy lövést nem adtam le, csak azon izgultam, hogy melyik fal mögött fog rám várni valaki.
A trade rendszer könnyen érthető, hamar rá jöttem mindenre, minek után az első raidemre vittem magammal egy csomó cuccot mert azt se tudtam mit kell csinálni, aztán jól kifosztottak mikor lelőttek :D ezután már gyors átnéztem, hogy mit is kéne csinálni.
Valahol előttem írták, hogy valahogy videókban sokkal szebbnek tűnik a játék, ezzel én is így vagyok, mondjuk nem néztem a beállításokat csak azt, hogy 1080p legyen, de nem egy BF1, sőt.
Szerintem jelenlegi formájában tényleg csak az vegye meg akinek nem számít az a "tízenpárezer" forint, mert véleményem szerint ez a játék most még nagyon nyers, így utólag én is sokkalom azt a pénzt amit elkérnek érte.

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#350) Dave567


Dave567
addikt

Aki rám csatlakozott ts-en, az majd legyen szíves írni privátban. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.