Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Motoxxx válasza #45997568 (#100) üzenetére


Motoxxx
tag

Te mikor vetted meg? Csak azért, hogy kb mikorra várható, hogy nekem is küldenek? Tudom irták, hogy beérkezés sorrendjáben, de ugy mégis kb.?

(#102) Motoxxx válasza westlake (#97) üzenetére


Motoxxx
tag

Neked ezért nem indul el bár már lehet tudod:

WARNING! Purchases are locked to a specific geographic region the purchase was made from. The game can only be launched if your current region is the same where the purchase was made. The only exception is Europe — purchases made in this region will be available to launch anywhere around the world. Your current region is: Europe.

Ez az oldal legalján volt, amit én sem olvastam el csak utólag. Szóval, mivel innen fizettél "európából" és nem Tadzsik földröl addig nem fog elindulni mig nem váltsz régiót.

(#103) westlake válasza Motoxxx (#102) üzenetére


westlake
félisten

CIS-es account-tal játszik rupsz is. Legalábbis ezt írta.

Play nice!

(#104) #45997568


#45997568
törölt tag

Teljesen mindegy, CIS-el es most mar EU-s accounttal is ugyanaz a 605-os hibaja van, de tudsz offline jatekot inditani, az jo gyakorolni. Majd holnap megnezem mikor lesznek a szerverek online vagy mit lehet csinalni ezzel a hibaval. Most mar mindket accountom Europas.

(#105) #45997568


#45997568
törölt tag

A szerverkre:

Q: Error 605 when i try to search for the game online.
A: We are currently started an offline testing, so there is no online servers to play on.

Eloszor a klienst lehet tesztelni, ezt csinaljak meg bugmentesre utana bekapcsoljak majd a szerokat is, addig lehet imserkedni a palyakkal es gyakorolni.

(#106) Motoxxx válasza #45997568 (#105) üzenetére


Motoxxx
tag

Te mikor vetted meg a játékot? Köszi a választ

(#107) #45997568 válasza Motoxxx (#106) üzenetére


#45997568
törölt tag

az elso-t 4.17, ez CIS-es volt, a masodikat meg aug elejen. A forumon fent van hogy melyik hullamban kiket hivnak be regionkent, vasarlasi datummal, a koveykezo hullamban az osszes nem CIS-es jo esellyel bekerul, nezzetek meg.

(#108) Motoxxx válasza #45997568 (#107) üzenetére


Motoxxx
tag

Köszi :C :DD

(#109) #45997568 válasza Motoxxx (#108) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nincs mit, itt a link, telorol nem ment volna ilyen egyszeruen. Ez a forum reszleg, es minden egyes hullamnal adjak hogy meddig ment az inv, van hogy nem kapsz emailt!!! Logolj be es a profilodon lesz az info meg a link!

szerk: nagyon jo jateknak nez ki amugy, nincs celkereszt (nem lattam, de lehet lesz kesobb), a loszert amit talalsz nem kerul egybol a vegtelen tarak egyikebe, hanem a dobozbol kiszeded, beteszed a taradba, a taradat a mellenyedbe vagy olyan helyre ahonnan gyorsan ki lehet venni. A toltesi idot lehet meghatarozza hova rakod, kiprobalom majd a hatizsakbol ki lehet e venni es gyorsabb-e mint mellenybol...

A Dealereknel van eleg sok minden, de ott jo lenne egy info buborek az alkatreszekrol, pl mas tar kell a pisztolyokba mint az SMG-kbe (ertelemszeruen) mas loszer, meg tipusok kozott is lehet elteres, szoval kell ido mire atlatod :)

A grafikaval nincs gondom, 1440p-ben tolom, ezen meg lesz par upgrade de igy is jol nez ki.

[ Szerkesztve ]

(#110) #45997568


#45997568
törölt tag

Escape from Tarkov. Nem egyszeru a moka, jatek meg nincs, alfa allapotaban leledzik az alkotas, vannak gondok, nagy bug-al meg nem talalkoztam, egyelore szokom az iranyitast, jatekmechanikat, kezelofeluletet, a terkepeket (most a Factory-t toltam idaig) az AI-t es amit eddig lattam alfa allapotaban tetszett. Nem a megszokott mindenfele futok, ugralok, atszuszok megolddas hanem a realisztikus ha lenduletben futok es megallok akkor kicsit elorebillenek ugyanez oldalazasnal, celra tartani sem egyszeru leven nincs egy pont vagy celkereszt kozepen, hanem ami a fegyveren van, azt hasznald.

A felszereles pakolgatasa, helycsinalas is tetszik, eleg jol atgondolt mi fer el nalad, mi nem, nem fogod a hatizsakod telepkaolni rohampuskakkal mert nem fer el, egy a kezben, egy a haton es csokolom, nem vagy te egy malhas lo.

Meri hany kilo van rajtad es meglatszik a mozgasodon, ha kevesebb gyorsabb vagy, mozgekonyabb, minel tobb szart pakolok magamra annal inkabb erzodik.

Nagyon csapatjatek lesz ez, egyedul nem tudom mire lehet vele jutni, a jobbaknak nem lesz gond, de a terkepeket nagyon vagni kell, tudni mi merre hany meter, kesobb megnezem a Customs teruletet, az mar szabadter, kivancsi leszek ra, a gyar is izgalmas.

A hangok alapjan jol lehet tajekozodni, halodd ahogy egyre kozelednek, ha figyelsz akkor az irany is menni fog, idovel a tavolsag is, nagyon jo a hangulat, osszessegeben tetszik :K

A vegleges valtozat nem tudom milyen lesz, de a permanent death jo huzas, nem lesznek rambozasok, hamar leszokhatnak az emberek rola, leven akkor a skillek is mennek a kukaba. Ez meg nem eles, igy nem tudok errol nyilatkozni. Van 2 kereskedo, nala lehet venni felszerelest, modositokat, kotszert, innivalot, kajat (ezt is nezi mikor szedtel be, biztos lesz szerepe.

Seruleseknel van szerep hol lonek meg, a bal kezemet meglottek, nem vittem kotszert uh kihatott a celzasra ami jo otlet :K

Nem tudom GoTY lesz-e, de nagyon jo, osszetett, hangulatos jatek lesz, nem olyasmi, amin atszaladok, hanem a megfontoltabb jatekosoknak, taktikusan, jol osszedolgozva.

Idovel lesznek klanok, gondoom majd az egymas elleni jatekot is engedni fogjak majd, most csak PvE van a sajat gepeden generalva.

A grafika meg boven nem a vegleges, nem is szep, de nem csunya, atlagos, ez meg boven fel lesz turbozva.

Egyelore ennyit, varom a patch-eket, ujjabb lehetosegeket. :C

(#111) Motoxxx


Motoxxx
tag

Most újabb hullámot engedtek be az alfa tesztbe.

(#112) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Gépigény most mekkora? Fog javulni?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#113) #45997568 válasza K1nG HuNp (#112) üzenetére


#45997568
törölt tag

Hat szerintem fog menni atlagos gepeken is leven eleg sok az orosz vasarlo.

Jott EU-s meghivom a masodik accra is, ezt augusztus elejen vettem, nezzetek meg az emailt, vagy logoljatok be az accountra, van hogy az email nem erkezik meg, de az azzounton ott van minden info.

En elszorakozgattam vele a hetvegen, tetszik, bar nekem kicsit nehez, de nagyon elvezetes. :K

(#114) Motoxxx válasza #45997568 (#113) üzenetére


Motoxxx
tag

Nekem is megjött. Tegnap egy jó 2-3 órát toltam vele. Szokni kell nagyon, igazi HC FPS. De nagyon alfa még. szóval, aki vacillál, annak azt ajánlom nyugodtan várhat vele. De ha össze hozzák, ahogy szeretnék és nem lesznek csalók a végén, akkor nagyot fog szolni a HC fps rajongók körében. Tényleg első körbe bementem beraktam a zsákba a löszert, a tárakat, fegyvert. Aztán jöttek az ellenfelek, na mondom akkor most jü lelövöm. Aha, azt a pisztoly csettent egyett, és már meg is halltam. Mert nem szedtem ki a dobozbül a lüszereket, azt nem töltöttem be a tárba. Sok gomb még nem múködik. Sok a fagyás, stb, de van hangulata már most az biztos.

(#115) #45997568 válasza Motoxxx (#114) üzenetére


#45997568
törölt tag

Az a csatt nalam is megvolt :DDD El is doltem pihenni :B

(#116) #45997568


#45997568
törölt tag

Most mar mindenkinek bent kell lennie az Alpha Test-en aki jogosult ra, velemenyek? :)

(#117) kraven54 válasza #45997568 (#116) üzenetére


kraven54
aktív tag

Tetszik nagyon az elképzelés de ez még annyira alpha, hogy szerintem még minimum egy év mire lesz belőle játék.

(#118) Motoxxx válasza #45997568 (#116) üzenetére


Motoxxx
tag

Valóban. Sajnos annyira alfa ez még hogy véleményt mondani nem igazán lehet. A csarnokos pályán ha leöltem az összes npc t. Nem jönnek újak és vége sem lesz. Másik pályát még nem próbáltam. Pvp hez meg nem volt szerencsém. Szóval tényleg legalább 1 év. De nálam nem gond. Kb addigra fúj ki az amit most tolok. Erre meg folyamatosan rálesunk. Ami most kész van az reményteli. Nagyon tetszik már most az egész világ. A hangulat odavert már most és a pvp még nagyobb hangulatot fog adni. Kb ennyi.

(#119) Dave567 válasza kraven54 (#117) üzenetére


Dave567
addikt

Szerintem lesz 1 év mire kijön, imádkozok hogy ne szúrják el.

(#120) K1nG HuNp válasza Dave567 (#119) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

1 év? Wow, nézz át a Dayz háza tájára, ott rentgeteg a lóvé, nem indie a cég, és 3 év után tartanak az alfa közepében :(((

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#121) Dave567 válasza K1nG HuNp (#120) üzenetére


Dave567
addikt

Hát ez van, bár a Grafika eléggé ratyi, remélem kicsivel jobb lesz.

(#122) #45997568 válasza Dave567 (#121) üzenetére


#45997568
törölt tag

Grafikan majd akkor dolgoznak ha a tobbi resze mar jo lesz, most sem csunya, de nem hiszem hogy prioritas :)

Kozben jonnek patchek, durvan minden masodik heten, ma is jott email, elvileg kesz a normalis launcher, nem kell kulon a patch-eket leszedegetni.

0.1.0.781 a legutolso verzio. Patch notes-t gondolom nem lehet feltenni, szoval nezzetek meg az emailt-jatekot :K

(#123) Motoxxx


Motoxxx
tag

[link] fegyvermodolásról egy kis videó.

(#124) M@trixfan válasza Motoxxx (#123) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ugyan nem vagyok a bétában és nem is lenne időm most rá, a kész játék első napos vétel lesz! A modok részletessége, a fegyverek súlya és mozgása harc közben nagyon realisztikus. Mondjuk a dobtáras Makarov elég hülyeség, próbálja már meg valaki egy kézben fogni a pisztolyt... Ha a játékban ennek megfelelően nehéz lesz vele célozni és egyáltalán normálisan használni akkor le a kalappal! Egyáltalán nem bánom ha nem fogja az ember kezet a játék, majd kiderül harc közben ki hogy döntött. ;]

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#125) Dave567 válasza #45997568 (#122) üzenetére


Dave567
addikt

Na hogy fut? Megy még mindig? :R

[ Szerkesztve ]

(#126) #45997568 válasza Dave567 (#125) üzenetére


#45997568
törölt tag

Megy :K Most nincs sok idom semmilyen jatekra, de a fejlesztok folyamatosan tolljak az ujdonsagokat, javitasokat, alakul ez, de majd meglatjuk mikorra lesz kesz. Osszetett, komoly lovolde lesz ez, nem valami piszlicsare moka, lesz benne anyazas szepen :)

Itt egy GS osszefoglalo

(#127) .LnB válasza #45997568 (#110) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem féltek attól, hogy ez egy jó nagy "bújócska" játék lesz? Jó, hogy ennyire reális, de le merem fogadni, hogy a játékosok fele majd bokrokba, meg eldugottabb helyeken fog campelni állandóan. Megvan ennek a nehézségnek, realitásnak a hátránya sajnos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#128) #45997568 válasza .LnB (#127) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nem tudom meg milyen lesz, ha odaerunk atmegyunk ezen a hidon :)

Kozben Alpha gameplay-bol egy uj video.

[ Szerkesztve ]

(#129) M@trixfan válasza .LnB (#127) üzenetére


M@trixfan
addikt

Így lesz jó, ez nem Quake III Arena. Kempelés nem létezik, csak koordinálatlan csapat. BF3-ban is többet rohanok sniperként mint más, a kedvenc célpontjaim az ellenfél sniperek és a nagy futkározók. Végre eljutunk oda, hogy a terep adottságait ki lehet és ki is kell használni. Észbontó a "shooting mechanics" ebben a játékban a látottak alapján! Nekem azzal lesz gondom inkább, hogy mindent fel akarok fedezni és hát itt első körben erősen koncentrálni kell majd :) Átlag lövölde van elég, végre van valami "felnőtteb" dolog is!

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#130) Venyera7


Venyera7
senior tag

Lesz beta teszt is? Van aki bent van az alpha tesztben? Lehet még jelentkezni?

(#131) #45997568 válasza Venyera7 (#130) üzenetére


#45997568
törölt tag

Lehet, vedd meg azt a csomagot amihez adjak :D

Betara lehet meg jelentkezni gondolom, nem tudom mikorra erik az be, van meg melo rendesen, de sima egyszeru lovoldet kepzelj ide, ez komoly dolog lesz, eleg nehez is :D

(#132) Venyera7 válasza #45997568 (#131) üzenetére


Venyera7
senior tag

Erosen gondolkodom rajta leperkalom a 110€ es jatszhatok vele ;] . Hogy fut 4kban meglehet a stabil 60Fps?

[ Szerkesztve ]

(#133) #45997568 válasza Venyera7 (#132) üzenetére


#45997568
törölt tag

nem tudom, nem jatszom 4K-ban es nem is merem az FPS-t, erdemes megnezni a foruman.

(#134) Highground


Highground
aktív tag

Nem nagyon "pörög" a topik :) Megy még az alpha? Lehet tudni meddig lesz még, vagy van róla valami kósza hír? Én is erősen gondolkozom, hogy megveszem de azért kicsit sokallom azt a majdnem 34 ezret érte, hogy tuti tudjak játszani az alpha-val :/ Ráadásul most néztem, hogy a későbbi DLC-ket nem is tartalmazza az "Edge of Darkness" edition, pedig abba az árba azért már beleférhetett volna. Nagyon hezitálok, nem kevés pénz... de sajna manapság már nem nagyon van mivel játszogatni :/ A HC shooterek mostanában úgyis jobban bejönnek (verdun, insurgency, RO2, day of infamy), csak nem tudom ettől az alpha-tól mit várhatok :F Van most az alpha-ban annyi, hogy érdemes rákölteni ezt a nagy összeget? Az a baj, hogy szerintem a beta leghamarabb jövőre lesz... de az is lehet hogy csak tavasszal ahogy haladnak a dolgok (a closed alpha eredetileg 2016 Q1-re volt tervezve). Elsősorban az alpha access-el rendelkezők felé irányulnak a kérdéseim :) Köszönöm! :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#135) kraven54 válasza Highground (#134) üzenetére


kraven54
aktív tag

Ezt rosszul tudod: Free access to all subsequent DLCs (Season pass)

De csak az alfa miatt ne vegyél EOD verziot annyit nem ér. Nekem megvan mert "olcson" jutottam hozzá de 2 orát max ha játszottam vele annyi van jelenleg benne. De nagyon tetszik amit láttam ha beta állapotba kerül szerintem hiánypotlo és remek játék lesz. Igazi 1 shot 1 kill game lesz

[ Szerkesztve ]

(#136) Highground válasza kraven54 (#135) üzenetére


Highground
aktív tag

Igen, ezt valahogy benéztem. Szerintem görgetésnél :) Még gyanús is volt :)
Igen, pont erre voltam kíváncsi. Hogy van-e benne annyi jelenleg hogy úgy odalegyen érte az ember. Vagy, hogy lehet-e vele azért többtíz órát játszani. Mert csak akkor van értelme ennek az alpha-nak. De akkor úgy néz ki pár óra után azért (jelenlegi állapotában) meg lehet unni. Köszönöm a segítséget! :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#137) Dave567 válasza .LnB (#127) üzenetére


Dave567
addikt

Miért baj az ha van benne realitás?
Jobban örülsz a többi szánalmas játéknak, rohangálsz össze vissza?

Más: Nagyon nem akar ez a játék ki jönni, vagy mi van vele mostanság?

[ Szerkesztve ]

(#138) #45997568 válasza Dave567 (#137) üzenetére


#45997568
törölt tag

Fejlesztik, meg sok melo van vele.

(#139) Dave567 válasza #45997568 (#138) üzenetére


Dave567
addikt

Az jóó, de nem szivárogtatnak mostanában semmit. Ebből nem lesz idén megjelenés.

(#140) Highground válasza Dave567 (#139) üzenetére


Highground
aktív tag

Idei megjelenés? :DDD Idei beta sem lesz szerintem :O Ezek szerint bejött a tippem. Sőt...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#141) Highground


Highground
aktív tag

Le a kalappal. Azt azért nem lehet mondani, hogy nem halad(t)nak :) Nem semmi animációkat, ballisztikát modellez(n)tek le. Most már legalább lehet látni mit csináltak eddig. A csönd a fejlesztők részéről eléggé zavaró, félrevezető volt. Ezzel a bő negyed órás videóval azért újra visszahozták az emberek érdeklődését a játék felé szerintem. Legalábbis az enyémet igen :) Alakul ez, csak marha lassan :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#142) Fred23 válasza Highground (#141) üzenetére


Fred23
nagyúr

Egyre jobban bejön, egyre vonzóbb! 2017 érdekes egy év lesz játékok terén. Még az is lehet, idő hiányában 6-8 nagyon jóból kell majd kiválasztanom azt a kettőt vagy hármat, amire nagyon rákattanhatok; de jó is lenne! :D

(#143) myckey válasza Highground (#141) üzenetére


myckey
veterán

Továbbra is várom!

A légkör nagyon jó.

Kicsit Stalker feeling.

Ez a fegyver modellezés, mechanika pedig kiváló!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#144) bundásss


bundásss
tag

Elindult tegnap óta az Alpha. Sok új videó felkerül a youtube-ra, akit érdekel.

(#145) Enton válasza Highground (#141) üzenetére


Enton
addikt

Ez a video, hát nah csak a fele legyen meg már az is überül hangzik.

Aggályaim:

- dedikált server, ne csak official USSR serverek legyenk
- jó netkód
- LAN támogatás*
- Unitiy optimalizálás ne csak erőművel lehessen érdemben nekiülni játszani.
- E sport támogatás, ha más nem MOD-okkal
- MOD-ok jól kezelése(aka COD4 csatlakozol a serverhez letölt minden nem kell összevadászni ami kell a csatlakozáshoz)
- Értelmes mentési lehetőségek minden téren(ruha/fegyver/csapat/helyzet megjegyzés/ranking rendszer(publicra))
- Ballisztika időjárásfüggővé tétele, ha fúj a szél már nem oda lő ahova gondolod
- hitreg részletesség mindezeken való függése

Áhh, menő lesz ez csak rakják össze rendesen, teszteljék halálra hogy kevés bug legyen és zsír.

*: Jó lenne ha nem csak online lenne a party a LAN sokat dobna rajta, akár csak a CS-nél annó az elején.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#146) #45997568 válasza bundásss (#144) üzenetére


#45997568
törölt tag

Igen, raadasul ugy latom uj terkep is bekerult a zarthoz kepest, remek :C

(#147) Dave567 válasza Highground (#140) üzenetére


Dave567
addikt

Igen ahogy látom már idén nem lesz, de nem is baj, csak jó legyen.

(#145) Enton: Ezt a MOD támogatást soha nem értettem, a COD 4-ben is a halálom volt, az volt az első amit kikapcsoltam, sok szutykot fel kell telepíteni hozzá...
Mi értelme van? Egy játék legyen olyan ahogy kiadták, többet kéne foglalkozni a cheaterek kibannolásával, minthogy jobb ruha vagy fegyver skin legyen a játékban, meg, hogy nagyokat ugrálj, tök hülyeség az egész.

[ Szerkesztve ]

(#148) Enton válasza Dave567 (#147) üzenetére


Enton
addikt

Hát így hirtelen, most elég ha csak új pályákat tudunk hozzá csinálni más nem kell minden máést megcsinálhatnak, ahogy így a videóból lejön. De ha az a városi rész is minden szoba bejárható lesz akkor istenség, pálya sem kell moddal sem. :K

Plusz persze ott van hogy a MOD nem kötelező.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#149) Highground válasza bundásss (#144) üzenetére


Highground
aktív tag

Az alpha már augusztus óta tart :)
Enton: Sajnos az aggályaidnak van alapja! :) Szerintem ebből a listából elég sok minden nem fog megvalósulni. De természetesen ismételten, ne legyen igazam! (az utóbbi évek játékaiból kiindulva)
Dave: A mod támogatás, ebből a listából a legjobban elnézhető dolog. :) De azt tegyük hozzá, hogy sokat dobhat a játék szavatosságán/"újrajátszhatóságán"!

Hát, én ma voltam délben Ráckevén éleslövészeten. Dragunov-al, AK-val, Glock-al,.44-esel(nem tudom a pontos típusát,de nem magnum volt)stb. Egyre jobban becsülöm az ilyen játékokat! Főleg, hogy ráfeküdtek az élethűségre. Mellesleg mindenkinek tudom ajánlani aki még nem lőtt élesben ezekkel a fegyverekkel! Hatalmas élmény.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#150) Enton válasza Highground (#149) üzenetére


Enton
addikt

Részleteket ne tartsd vissza, nemrég láttam youtuberek voltak meghivva 576-os akció terjesztésével ilyen BF1+xboxONE bundle lövészet proban.
De az ottani arzenálban nem láttam dragunovot max m4a1 volt a legnagyobb amit mutattak a VR és Hollywoodos Gergőék.
Meg mar régebben is akartam hasonló lőpályát meglátogatni, helyben szolnokon is volt de azt időközben bezárták. Pedig ott lett volna egy volt osztalytarsam aki már oktatónak felkuzdotte magát.
De valahogy amig itt voltak nem sikerült eljutnom hozzá egyszersem. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.