Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Highground válasza Enton (#150) üzenetére


Highground
aktív tag

Mire vagy kíváncsi? :) Majd teszek föl a youtube-ra én is egy videót, legfeljebb azt majd belinkelem. De azt még azért előtte meg akarom vágni. De ha van valami konkrét kérdés, nagyon szívesen válaszolok! :) Ezekkel lőttünk:
- Glock 19
- HXDM .45-ös
- 9mm-es távcsöves karabély aminek a nevére már nem emlékszem és az oldalukon sincs kint (kinézetre olyan mint az FS2000 csak nem annyira kompakt)
- Egy szintén nem túl ismert, ámbár szerintem egy az egyben ugyanolyan fegyver mint a H&K G3A3. Az ott lévő rendőr srác elmondása szerint nem G3 széria. De egy az egyben úgy néz ki. Csak egy kicsit otrombább felhúzó kar van rajta.
- A kihagyhatatlan AK-47-es :)
- És a végén (személyes kedvencem) a Dragunov!

Mindennel 10-et lőttünk. Egyes lövéssel. Most különböző okokból kifolyólag (fagy,éppen zajló vadászat,közel van a falu) nem lehetett sorozatot lőni. Egy élmény :) Kicsit fostam tőlük az elején, de aztán egyre jobban feloldódtam :) Rá kellett jönnöm, hogy nem vagyok a maroklőfegyverek embere :D Inkább tudtam lőni a karabélyokkal meg a Dragunovval mint pisztolyokkal.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#152) Enton válasza Highground (#151) üzenetére


Enton
addikt

Desert Eagle 50m-es még jól esne a kis lelkemnek, de az amazoknál van amit a bundleben kapott a vevő ha azt a kombot vette a 576 boltban játékból+konzolból.
Dragunov nekem is nagy kedvenc COD4 STALKER óta.
Na cimek meg árak kellenének leginkább, video is jöhet, majd en is megosztom a tubberek videóit ha hazaértem. Azok is mozik es elég informativak.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#153) Highground válasza Enton (#152) üzenetére


Highground
aktív tag

Mi ezt vettük mert nagyon jó áron van! Itt a saját oldaluk is. Itt is vannak árak, meg a fegyvertípusok. De a fegyókat érdemesebb a helyszínen kiválogatni, mert nem minden van ami az oldalon. Pl. Bushmaster nem volt éppen, távcsöves Dragunov éppen szétesett és akkor rakták össze újra (utána még be is kell nekik lőni), meg szerintem van olyan is ami nincs kint az oldalukon. Pl. ez a G3 szerű sincs nekik kitéve, de ott a helyszínen van. Érdemes kaliber szerint válogatni, nem csak típus szerint. Mert kb. ugyanaz érzetre. Nekünk is mondta a srác, hogy a Glock (9mm) után ő a .45-öst javasolja, hogy ne ugyanaz legyen az érzés. Lövés közben nem fogod nézegetni a fegyvert ezt garantálom :) Ja és érdemes minimum 10-et lőni mindennel. Annál kevesebbel semmi értelme, ezt tényleg tanúsíthatom. mi is 10-eket lőttünk, de még bírtam volna 2-3 tárat mindenből :DDD Ilyen "próbából 1-2 lövés"-nek tényleg nincs értelme. Árakat tekintve az oldalon ugye kint vannak az alapárak + ami még hozzá jön és nincs kitéve az a lőszer. Lefényképeztük a lőszer árlistát, de az bátyámnál van. Amire emlékszem az a Dragunov 7.62-es ára, az így jön ki:
- Fegyver bérleti díj (1 óra): 1500.-
- Pálya bérleti díj (1 óra): 1500.-
- Lőszer 10 db (1 tár): 10.500.-
Tehát ha a csomagon felül még szeretnél maradni, akkor + egy tár Dragunov ellövöldözéséhez (kb. 2-3 perc, ha lassan megfontoltan lősz) még a csomag árán felül 13.500 pénzt kell perkálni... hát nem olcsó :N :)
Úgyhogy mi nem is vettük igénybe ezt a lehetőséget. Pedig mondta az öreg (jó fej volt nagyon), hogy: "már szól is be hogy hozzanak ki még 2 tárat nekünk ha akarjuk" :D Látta rajtunk, hogy nagyon bejött nekünk az AK meg a Dragunov :DD Ja egy kis érdekesség amit mi is csak most tudtunk meg, hátha valaki még nem tudja: A Dragunov Magyar fejlesztés/tervezés! Mi "adtuk el" a szovjeteknek, majd a későbbiekben a jugók gyártották :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#154) Enton válasza Highground (#153) üzenetére


Enton
addikt

Mozi. Persze akkor már lehet sejthető részünkről a vonzalom felé még ezt így nem is tudtuk max sejthettük csak róla.
Menő, de ennyit pluszba nem ért volna 1000+/lövedév nem épp olcsó árszabás de az alap akciósan 20e.ben elég jó ajánlat amit gondolom ti sem hagytatok ki akkor.
Csakmost épp nincs felesleges 20e-rem erre/ilyenekre, majd később. Occulust is kéne venni, CV1 vagy DK2 ők akár ha jó áron van. Ez most megint háttrébb van a fontossági listán mint prioritást élvező feladat/cél, de majd egyszer összejön ez is tuti. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#155) Highground válasza Enton (#154) üzenetére


Highground
aktív tag

CV1-et vegyél! DK2-t vettem november elején, de már adnám el és venném a CV1-et! :) Ne vegyél DK2-t! Inkább gyűjts még több ideig de a DK2 felbontása egy idő után zavaróan kevés tud lenni. Az első hónapban nagy élmény, de utána érzed hogy ez kevés. CV1 vagy Vive! Én is megbántam a DK2-t.

Lirik twitch-én már csaló is volt :O

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#156) Enton válasza Highground (#155) üzenetére


Enton
addikt

LOL.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#157) Venyera7


Venyera7
senior tag

(#158) Nissifer


Nissifer
tag

Kell ez a játék! :)
Remélem, nyár elejére meglesz a closed beta. Standard edition-ra beruházok majd mindenképp! ;)

(#159) Highground


Highground
aktív tag

Megy a hypetrain szépen :)
Most, hogy nyitottak az NDA-n, egyre több youtuber tesz föl róla videót. Amit le kell szögezni: tényleg nagyon szép és hangulatos a játék. Viszont pont az jutott az eszembe miközben néztem, hogy ehhez a 64 playeres (pláne klános) roaming mókához, nem lenne hátrány egy ARMA 2-3 méretű pálya sem. Csak ha a találkozásokat veszem alapul. Mert ha nem kellően nagy pályák lesznek, akkor simán átfordul a játék (team)deathmatch-be a lootért. Jó, talán akkora nem kell mint Chernarus vagy Altis/Stratis, tekintve hogy nem lesznek járművek (legalábbis nem volt róla eddig szó). De majdnem akkora kell, hogy elosztódjanak rajta rendesen az emberek, legyen hely bespawnolni és maradjon mindenkinek azért valamennyi loot is. Ez csak abból jutott eszembe, hogy nézegetem ezt a gyárépület pályát, hát nem túl nagy :U Szépnek szép, de remélem nem vágják túl nagy fába a fejszéjüket a srácok az open world-el. Valószínűleg az ilyen és ehhez hasonló dolgok miatt lesz hosszadalmas a fejlesztés.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#160) ugforma


ugforma
tag

Sziasztok. Szeretnem megvenni a jatekot de az Edge of Darkness editionban ez a +35 euro kiakaszt. Miert? Most levan arazva 109,99 Eurorol 87,99 eurora megakartam venni erre mastercarddal 120 euro. Mi a fa** ????? Miert? Ezzel mit tudok kezdeni?

(#161) kraven54 válasza ugforma (#160) üzenetére


kraven54
aktív tag

áfa

(#162) Highground válasza kraven54 (#161) üzenetére


Highground
aktív tag

Valami nem stimmel ezzel az áfával sem... a 35 eur nem 27%... 35 eur az 130 eur-nak lenne a 27%-a. Van valami "Payment System Fee" is. Ami érdekes. Nem listázza le valahogy így?:
"Edge of darkness; €109.99
Discount −€32.99
Payment System Fee €9.62
VAT 21% €18.19
Total €104.81

NOT REALLY 30%...."

Idéztem egy szintén elégedett vásárlót a tavaly novemberi akcióból :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#163) ugforma válasza kraven54 (#161) üzenetére


ugforma
tag

én azt értem, hogy áfa. de mire ennyi:D

(#164) Motoxxx


Motoxxx
tag

(#165) ugforma


ugforma
tag

erdemes megvenni az edge of darkness csomagot?

(#166) Highground válasza ugforma (#165) üzenetére


Highground
aktív tag

Motoxxx kolléga által az imént linkelt cikk alatt a komment szekcióban, elég jól leírja a srác, hogy mit is lehet csinálni jelenleg. Szerintem csak akkor vedd meg, ha tényleg van rá pénzed. Én is sokat gondolkodtam rajta anno. De 120-130 eur-t szerintem badarság kiadni érte. Tekintve hogy még maga a játék teljes kiadása is kérdéses, nem hogy a jövendőbeli DLC-ké, amik miatt már esetleg megérné azt a rengeteg pénzt.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#167) ugforma válasza Highground (#166) üzenetére


ugforma
tag

150 euro. ami kiba**ott nevetseges... 40 eurot radob payment fee + afa.. majdnem 50k de mar nagyon reg varom ezt a sz*rt......hihetetlen

(#168) Motoxxx


Motoxxx
tag

Elég sokat fejlődött a játék az elmúlt hetekben hónapban. Mostmár 3 map van és van PVP rész is ami nagyon kemény. Nagyon kell taktikázni ha nem akarod a fogad otthagyni pár perc alatt. Ma mentem elöször pvp t elő körben 6 t tudtam leszedni, s csak azért mert a balgák hangosan vagy futottak vagy csoszogtam és tudtam honnan jönnek. egyenlőre factoryt probálgatom aránylag kis map és már tudom mi hol van. A 6 hullát kifosztottam és teli is lett a bagom, ugy hogy mentem az extrakt pontra. Na ne tudjátok meg azt a csiga tempot, amig elvergődtem oda, de nagyon feelinges. Rendesen be voltam rettyentve. :) Hátha ezt majd tényleg lehet teamben tolna akkor nagyon ott lesz. Remélem tényleg be lesz fejezve a játék. Azt mondom, hogy mostmár órákat el lehet szütyögni a játékkal sokkal többet mint az elmúlt patchek előtt. Az biztosan már most kijelenthető, hogy nem egy sima lövölde lesz ha kijön a végleges.

(#169) Motoxxx


Motoxxx
tag

Egy kérdés azokhoz, akik már esetleg játszanak. Nálam játék közben egy kis felirat villog különféle helyeken, a nevemmel az aktuális dátummal, de a most kijött videokon ezt nem látom. Valamint van egy gomb alapbol P re van állitva, hogy megvizsgálj a atárban mennyi löszer van, a videokon látom több alkalommal is, hog yott működik ez az opcio viszont nálam nem. A fegyver megvizsgál gomb müködik, de ez nem. Köszi a válaszokat.

(#170) bundásss válasza Motoxxx (#168) üzenetére


bundásss
tag

Csinálhatnál gameplay videókat.

(#171) #45997568 válasza bundásss (#170) üzenetére


#45997568
törölt tag

Azt pont azert nem tanacsos amit a kollega emlitett, miszerint rajta vannak a kepernyon a logon adataid, egy ban-t nem er meg, nezd meg youtube-on fent van sok, az o szamukra engedelyezett, nekunk nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#172) Highground válasza #45997568 (#171) üzenetére


Highground
aktív tag

Csak azoknak akiknek külön engedélyezik. Bárki nem tehet ki róla videót.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#173) Dave567 válasza Enton (#148) üzenetére


Dave567
addikt

Persze, hogy nem kötelező, de amikor az MW1 is tele van rakva, anélkül meg nem sokan játszanak. :))

(#149) Highground: Még várjunk vele, először rakják össze a játékot rendesen.

Én taktika lövészeten voltam, az se volt rossz, csak keveset lőhettem, és ezt sajnálom.

(#174) Motoxxx


Motoxxx
tag

[apa kezdődik :(]

[ Szerkesztve ]

(#175) #45997568 válasza Motoxxx (#174) üzenetére


#45997568
törölt tag

Maradjon is igy, minden csalot kukazzanak csak szepen. :C

(#176) Szőrös  válasza Motoxxx (#174) üzenetére


Szőrös 
veterán

Bannolták a csalókat, ezzel mi a baj?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#177) Drenadar válasza Motoxxx (#174) üzenetére


Drenadar
veterán

Fejtsd már ki hogy ez neked miért indokol szomorú fejet... Te is azokhoz tartozol akik előszeretettel cseszik el más játékát ilyen olyan illegális előnyökkel???

Tényleg érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#178) Motoxxx válasza Drenadar (#177) üzenetére


Motoxxx
tag

Igen biztos azért vagyok szomorú, mert a csalókat bannolják. Istenem. Kitettem egy hirt és azért tettem oda a jelet, mert én is játszom és rohadtul bosszant, hogy már zárt alfában csalnak a játékosk és a fejlesztőknek ezzel kell foglalkozni ahelyett, hogy ezt az időt a fejlesztésre tudnák szánni. Persze remélem, hogy majd lesz egy normális csaló szűrő. Amúgy nem értem, hogy egy szomorú fejingatag emot ikonból, honnan a pi***ól szűrted le, hogy csaló vagyok? Erre meg én lennék kiváncsi.

(#180) gabriel26


gabriel26
tag

Nagyon gondolkodom, hogy megveszem......
Ha ugy tennem valakinek lenne kedve kozos jatekhoz?

(#181) Szőrös  válasza Motoxxx (#178) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azért ezt is elolvastad "the anti-cheating and hack detection system have not yet been enabled"?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#182) Highground


Highground
aktív tag

Kicsit túlreagáltátok srácok...
"Bannolták a csalókat, ezzel mi a baj?" Pl. az hogy egyáltalán vannak (nem is kevesen)?
"Fejtsd már ki hogy ez neked miért indokol szomorú fejet... Te is azokhoz tartozol akik előszeretettel cseszik el más játékát ilyen olyan illegális előnyökkel???
Tényleg érdekel."

Ezt meg inkább nem is kommentálom :) Vagyis de, mégis: Fejtsd már ki nekem, hogy egy szomorú smileyból hogy szűrted le hogy valaki csaló? :) Istenem... Első hozzászólásként a topikban, szépen az asztalra hánytál... Játékhoz semmi köze, de az oltogatásra van energy.
Ő legalább híreket linkel... nem tudom miért kell ezért valakit basztatni meg belekötni. Komolyan... látszik hogy néhányan unatkoztok.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#183) Drenadar válasza Highground (#182) üzenetére


Drenadar
veterán

Elítélték a fagyállós borosgazdát :(

Mégis... mit szűrsz le abból, hogy a hír kiírója milyen smilet tesz oda?

Csak hogy On is legyek :)

Van már bárkinek ingame tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#184) Motoxxx válasza Drenadar (#183) üzenetére


Motoxxx
tag

Látszik, hogy nem olvasod a topikot. Sem a válaszom, nem olvastad el rendesen, vagy nem tudod értelmezni. És a sluszpoén, a következő kérdésed, amivel szépen igazolod is a behányásod a topikba: "Van már bárkinek ingame tapasztalata?" Beszédültél ide és a legutolsó kommentbe, amit sikerült elolvasnod és szépen belekötöttél.

Nem egy hirt és beszámolót linkeltem én is más is. Játék beszámolókat is irtam és más is. Nagyobb javitások után pár soros beszámolót irtunk már páran.

Tényleg pihenj egy kicsit, ne pörögd túl a dolgot, csak úgy engedd el a témát. Hidd el nem fog fájni.

Ui: Direkt nem emotolok neked, nehogy végén rémélmaid legyenek.

(#185) Highground válasza Drenadar (#183) üzenetére


Highground
aktív tag

Szerintem zárjuk le azzal a dolgot, hogy ti ketten megpróbáltátok úgy beállítani a dolgot, mintha Motox olyan idióta barom lenne, aki nyilvánosan, egy közismert fórum topikjában nem kevés felhasználó előtt bevallja, hogy igazából ő nem örül annak ha bannolják a csalókat. Sőt! Ő igazából egy cheater. Bocsássatok meg neki. Ezért ti (önkéntes moderátorként és önkéntes erkölcs-csőszként) felkészültetek a nyilvános boszorkányüldözésre :DDD Ezt ugye nem gondoltátok komolyan? :N

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#186) Drenadar válasza Motoxxx (#184) üzenetére


Drenadar
veterán

úh ne feszkózzunk kérem szépen. Egyáltalán nem olvastam a topicot, és biztosíthatlak róla, nem lesz rémálmom egy "félreértés" kapcsán. Neked se legyen.

Hozzátenném hogy nem csak nekem volt érthetetlen a szomorú fej.

további minden jót!

(#187) Szőrös  válasza Highground (#182) üzenetére


Szőrös 
veterán

Feltettem egy szimpla kérdést. Az mióta basztatás meg kötekedés? Csak mert nem az, és nem is kell úgy beállítani szóval higgadhatnál lefelé.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#188) Highground válasza Szőrös  (#187) üzenetére


Highground
aktív tag

Jaj ne játszd már meg magad... az a kérdés marha releváns és értelmes volt. Mégis milyen válaszra vársz??? "Az a baj, hogy kitiltják őket mert én csaló vagyok!" vagy hogy bocsánatot kérjen mert oda mert tenni egy szerinted nem oda illő smiley-t??? A te "szimpla kérdés"-ed mélyen tükrözi hogy te is unatkozol. Semmit nem tudtál a témában érdemlegesen hozzászólni, ezért gyorsan kérdőre vonod hogy "Bannolták a csalókat, ezzel mi a baj?" Tudtad/tudod nagyon jól, hogy nincs neki ezzel baja, de azért richtig megkérdezed tőle, hogy mi baja van ezzel. Felteszel egy abszurd módon idióta kérdést, és utána még te érzed magad megsértve ha hülyén néznek rád. Egyszerűen túlreagáltátok. Most meg megy a bizonyítvány megmagyarázása. "Csak mert nem az" Hát ha te mondod... nekünk nagyon annak tűnik. Egy szimpla kérdés is lehet totál irreleváns és paraszt módon lenéző. Mint ahogy azt láthattuk... "higgadhatnál lefelé." de látom a stílus meg van hozzá.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#189) Szőrös  válasza Highground (#188) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szerintem szépen higgadj le és fejezd be amit csinálsz mert egy csöppet túlpörögted a témát.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#190) Motoxxx válasza Highground (#188) üzenetére


Motoxxx
tag

Tényleg hagyd a fenébe. Legyen szó a játékról.

[ Szerkesztve ]

(#191) Motoxxx


Motoxxx
tag

Érdemes ennek a srácnak feliratkozni a csatornájára, főleg aki kiváncsi a játékmenetre. Mostanában izgalmas videokat rak fel PVP meccsekről.

[link]

(#192) #45997568 válasza Motoxxx (#191) üzenetére


#45997568
törölt tag

A mult heten nezegettem a jatekot meg a terkepeket, tetszik a komplexitasa, nagyon kivancsi leszek hogy alakul majd aza ket tabor ahol az egyik tobbsegeben ujra felszerelkezokbol fog allni, a masik fele meg azokbol, akik rutinosak es az orok tulelok csoportjaban lesznek csucs felszerelessel.

Jo kis jatek lesz, mar most is jokat lehet benne mokazni :K

Ha lehet majd csapatban is haladni, akkor paran osszeallhatunk es probalgathatjuk kozosen :)

(#193) Highground válasza Szőrös  (#189) üzenetére


Highground
aktív tag

Ok! Részemről az a téma lezárva.
De az utasítgatásaid már személyesen ellenem irányultak elég lenőző stílusban. Azokat légyszíves tartsd magadban. Úgy gondolom nem voltunk együtt katonák, és nem őriztünk együtt birkanyájat. Én sem utasítgattalak, hogy szerintem neked mit kellene tenned. Nem vagyok már abban a suhanckorban, hogy ezt csak úgy elnézzem neked, ne haragudj.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#194) Motoxxx


Motoxxx
tag

4 dolog, amit tudni érdemes az alfáról. [link]

Amúgy a hétvégén leállitották a PVE raid lootot. Semmit nem lehetet kihozni,mert valami gebaszt okozott a vendoroknál. Ugyhogy ma reseteltek megin mindent. Pedig péntekre szedtem össze egy VSS t nagyon fun volt játszani. De már látszik, hogy itt is a csapatoknál lesz az előny. Taktikáznak, páran lekempelik a extraktion pontot, a többi pedig vadászik. Szóval kelleni fog majd ide is egy csapat, akik egyútt tolják.

[ Szerkesztve ]

(#195) hun-man


hun-man
tag

Van aki már megvette a játékot? Picit röhejes, hogy a legolcsóbb csomag is 16 000 Ft.

(#196) Szőrös  válasza hun-man (#195) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem mondanám, hogy röhejes mert se a VAT mértékéről se a gyenge forintról nem ők tehetnek. Az átszámolt magas ár meg ezeknek köszönhető. Szar helyen vagyunk na.
Amúgy volt már akciós a standard csomag is, biztos lesz megint ilyen szóval érdemes megvárni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#197) #45997568


#45997568
törölt tag

Decemberben volt akcio, ha jol emlekszem 30%-os 4-5 napig, figyelni kell, jo esellyel lesz majd bizonyos alkalmakkor, talan majus 9 kornyeke ami az oroszoknal fontos dolog.

(#198) Motoxxx


Motoxxx
tag

Újabb alfa tesztelő hullámot engedtek rá a szerverekre. Tegnap sajna PVE rész loot rendszer még mindig nem máködött csak a PVP. Ott meg mivel igy nagyon sokan vannak elég macerás volt a bejutás. Ma ujra inditották a szervereket kiváncsi leszek.

[link]

(#199) #45997568 válasza Motoxxx (#198) üzenetére


#45997568
törölt tag

Csak beindul valami vegre itt is, tul sok jo jatek jelenik meg mostanaban :)

Hetvegen szanok ra majd idot es nekiesek felderiteni a terepet :D

(#200) Dave567 válasza #45997568 (#199) üzenetére


Dave567
addikt

Mesélj milyen jó játékok vannak? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.