Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Shkiz0 válasza Hauptmann (#1750) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Áhh azt inkább nem ajánlom a gearfeareseknek.
Bár farmolni jó, de most millióan mennek oda küldizni, meg ledx-et farmolni 3-4 fős csapatban.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1752) Kiskopika válasza Hauptmann (#1750) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Szerintem is shoreline a legjobb penzt szerezni. Benni faluba vegig nezni minden hazat es fix 300-500k kijon. Es emberrel is relativ ritkan talalkozni.

(#1753) Hauptmann válasza Shkiz0 (#1751) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem kell menni a szanatórium közelébe sem.

(#1754) Shkiz0 válasza Hauptmann (#1753) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Faluba lehet szedni jó lootot néha.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1755) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Valaki összegezné nekem ezt a játékot?,gondolkodok a megvételén.
Escape során pvp vagy pve az ellenség?

(#1756) Sanyaaa26 válasza pruzsi (#1755) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Ebben a játékban minden téged akar megenni raid-ben :D

(#1757) RazoR válasza pruzsi (#1755) üzenetére


RazoR
veterán

Felcuccolsz, bemész, lősz mindenre ami mozog vagy téged lőnek le, ha ügyes vagy kijutsz és örülsz. Röviden és tömören.... :D

(#1758) Hauptmann válasza RazoR (#1757) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hát, én scav-ként az ai scav-et nem bántom. Rá is baszok néha, amikor kiderül, mégsem ai scav volt... :DDD

(#1759) Shkiz0 válasza Hauptmann (#1758) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Lőni kell őket is (ha nincs másik aki rád lát) mert lapulhat a zsebébe sok minden.
Én találtam már 40k rubelt most és wipe előtt is, wipe előtt ledx-et, cms-t, survive kitet, lab key cardot, meg csomó minden értékest.
Pénzt farmolni most scavvel a legkönnyebb, főleg mióta már a többi scav nem agrózik rád, easy loot.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1760) Hauptmann válasza Shkiz0 (#1759) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nincs szívem lelőni, amikor meglát, és int nekem. :DDD

De nem úgy van, hogy ha player scav-ként player scav-et ölsz, akkor az ai nem mozdul rád, de ha ai-t lőssz le, akkor meg igen?

(#1761) Shkiz0 válasza Hauptmann (#1760) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Régen mind1 volt, hogy kit öltél már agrózott rád az összes.
Most viszont tök jó, mert ha player scav, ha ai nem fognak rád mozdulni, kivéve ha valamelyik másik AI rád lát. Ma pont csóri player scav ezen bukott le, mert lelőttem egy scavet, ez meg "sunyult" és rám sem lött. Persze hogy nem akart mert tele volt a hátitáskája mindenféle jóval :P

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1762) DTom87


DTom87
csendes tag

Sziasztok. Eddig csak szólóban játszottam, de szívesen mennék duóban valakivel. Nem vagyok pro de már van párszáz órám tarkovban. Feltétel annyi hogy nagyjából velem egykorosztalyba tartozon ( 30+) persze az sem baj ha fiatalabb. Akit érdekel privatban írjon rám! Űdv.: DTom

(#1763) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hali!
Tudnátok segíteni, hogy ha valaki most venné meg a játékot megéri-e? Nem nagyon lassú és nehéz "fejlődni"? Illetve 99%, hogy csak az alap verziót venném meg így a legkissebb tárhelyem lenne,skillek stb. gondolom. :F

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1764) KaraDani válasza AsakuraDave (#1763) üzenetére


KaraDani
addikt

Tudnátok segíteni, hogy ha valaki most venné meg a játékot megéri-e? Még mindig messze a játék a késztől, de a valaha volt legjobb állapotban van, ilyen szempontból meg.
Nem nagyon lassú és nehéz "fejlődni"? De, ha könnyű játékra vágysz ez nem az. Később ha már kitanultad, nem vészes maga a karakterfejlődés, de fps-hez mérten nagyon lassú.
Alap verzió nem akkora gond manapság már amióta mindenre vannak tárolók amik több helyet addnak, másban meg nincs hátrányod.

(#1765) Chris78 válasza vaakuum (#1747) üzenetére


Chris78
aktív tag

Ez nálam is így volt, még wipe előtt sem vittem be szinte semmit. Stash összértéke megvolt vagy 200 milla és a bitcoint is potyogott. Wipe után direkt nem hagyom gyülni a cuccokat, hisz mi értelme a cuccoknak ha csak dísznek van. :)

Más: Én laptopon nyomom és muszály volt használnom az nvidia freestyl-t. Sokszor ha nem full napsütés van nem látok be ajtókon ablakokon míg a videókon stram-eken símán lehet látni nekem a matt kijelző hátrányba hoz. Nem éjszakai ügyeskedésre kellett. Hogy tudok világosítani kicsit a freestyl-hoz hasonlóan?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#1766) Kiskopika válasza Chris78 (#1765) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Szia, milyen laptopon jatszol? En is laptopon nyomom egy helios 300 rtx2060 kartyaval es nekem rendszeresen droppol 80-90 fpsrol 50-60 korulre. Ez nalad is meg van?

Amugy a beallitasokba a postfxel jatszal, kozel hasonlot erhetsz el mint az nvidiaval. Bar a streamekbe kulon huznak az obs en is higy tobbet lassunk mi nezok

(#1767) Chris78 válasza Kiskopika (#1766) üzenetére


Chris78
aktív tag

Hali. Msi gl63 8sd. 1660Ti van benne. Az fps az én beállításaimmal stabil ~65 fps nem ingadozik. Valahol olvastam, hogy az rtx-el még nem sikerült teljesen az optimalizálás. (bár szerintem még a többivel sem :))

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#1768) Kiskopika válasza Chris78 (#1767) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Hat ja lehet. En 80-100 rol droppolok egesz 50 ig bizonyos helyeken. Bar jatszottam olyannal is aki 2080al elte meg ugyan ezt :Caz elmult egy hetben meg megaldott folyamatos server lostal al is, nincs egy raidem hogy ne dobna ki.

[ Szerkesztve ]

(#1769) drzozo válasza Kiskopika (#1768) üzenetére


drzozo
senior tag

2070S-el ugyanez nekem is... Interen néha úgy bedroppol, hogy már a szememnek fáj. :D

(#1770) CsiguszMaxim válasza drzozo (#1769) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

FPS-re hátha: [link]

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#1771) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A térképinformáción kiírt játékos létszám hogy értendő? Pl. ha az van írva, hogy 10, akkor 10 PMC kezd, aztán ahogy halnak meg, csatlakoznak be a player SCAV-ek, és 10 embernél több nem csatlakozhat be?

(#1772) Watto1991 válasza Hauptmann (#1771) üzenetére


Watto1991
senior tag

Akkor 10 PMC spawnol a mapon. Scavek a PMC-ktől függetlenül spawnolnak X idő után a raidben. Lehet 10 perccel az indulás után berak és van még kb 30-40 perced (pl Reserve), vagy kb. van hátra 10 perced. (átlagosan pl. Interchange)

(#1773) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Hát a készítők tehetnek egy szívességet...
Most komolyan volt pofájuk menet közben módosítani a Quest Rewardokon?

Én nem vagyok Pro játékos, nem semmi kitartás és munka után vért izzadva elértem a lvl30-at, összegyűjtöttem a lóvét 3 LEDX-re, és erre tegnap amikor végre minden összejött és leadtam a questet kapok a THICC Item Case helyett egy sima Item Case-t???

Hát elmennek a .....

Erre alapoztam mindent a wipe kezdete óta. Célirányosan haladtam végig Therapist questsorozatán, elköltöttem milliókat quest itemekre csak hogy minél hamarabb elérjem a lvl30-at. Aztán nem semmi grindolás után a csalóktól hemzsegő játékban végre összegyűlt 7,5 milla hogy megvegyem azt a 3 rohadt LEDX-et, és azt terveztem hogy a THICC-t amit kapok egyből eladok így kapsból lesz 14 millám, amiből Hideout fejlesztés, bitcoin, cuccok, stb... Gyakorlatilag egy jó indulás lett volna. Erre hozzám vágnak egy 2 millás táskát a 14 millás helyett... Az eszem megáll....

Arról már nem is beszélve, hogy így a Pro játékosoknak kedveztek... Aki eddig megcsinálta ezt a questet annak most már meg van alapozva a pénzügyi staibilitása, aki -jellemzően a ráérősebb, gyengébb játékosok-meg még nem jutott el ide az pedig cseszheti.

(#1774) RazoR válasza tonermagus (#1773) üzenetére


RazoR
veterán

Értem a felháborodást, ezzel van tele a reddit meg a hivatalos fórum, de a másik oldalról nézve nem biztos, hogy teljesen oké volt az, hogy 7 milláért kapsz egy 14-15 millás cuccot, ha érted....

(#1775) tonermagus válasza RazoR (#1774) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Részben egyetértek. Tényleg nem okés, de:

- aki eddig a pillanatig megcsinálta az jól járt, mindenki más szív -> támogatják a Pro-kat, illetve azokat akiknek eddig is volt elég idejük a játékra és haladósan nyomták -> nagyobb lesz a szakadék gearben. És most itt az átlag játékosról beszélek. Én az vagyok. Most gürizhetek össze újabb milliókat hogy egyáltalán a Bitcoin farm közelébe kerüljek. Arról nem is beszélve ha ezt legalább előre lekommunikálják akkor nem cseszek el 7 misit a nagy semmire...

- azért csepegtettem rendesen lóvét ebbe a questsorozatba, nem csak 7 misi volt az egész. Quest kulcsok, pre-questek, stb...

(#1776) Watto1991 válasza tonermagus (#1775) üzenetére


Watto1991
senior tag

Undorító húzás volt, igen.
Legegyszerűbb megoldás az lett volna, ha simán beállítják, hogy ne lehessen piacon eladni, de ez is unfair lett volna azokkal szemben, akik még most tartanak a quest felé, mások meg már eladták..
Én még szerencsés vagyok, mert pont tegnap délben farmoltam ki az utolsó 2,5 milliót a ledx-re..

[ Szerkesztve ]

(#1777) Tyler Durden válasza RazoR (#1774) üzenetére

Nem azzal van a baj, hogy bebalance--olták a küldetést, hanem azzal, hogy 3! hete volt wipe, miért ennyire kretének, hogy nem akkor lépik ezt meg? Ne mondják már, hogy erre most jötek rá, hogy nem kóser így a küldi. Rettenetesen amatőr húzás volt ez szerintem.. /mondom ezt úgy, hogy nem mozgat a láda, mert továbbra is azt mondom ebben a játékban a pénz nem probléma/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1778) Tyler Durden

Illetve még vmi, kiváncsi leszek azt, hogy fogadja majd a nép, mikor bizonyos map-ra csak az EOD-os emberek mehetnek. Ugye ott van, hogy Free access to all subsequent DLCs (Season pass) az EOD-nál. Már most az rebesgetik, hogy a Streets of Tarkov csak ezzel lesz elérhető. Nyílván nem official info, de azért kíváncsi leszek, mikor ezt meglépik.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1779) Hauptmann válasza tonermagus (#1773) üzenetére


Hauptmann
addikt

Lehet, visszacsinálják.

(#1780) tonermagus válasza Tyler Durden (#1778) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Ez annyira nem ütne szíven. Ha akarom a Street-et akkor megveszem az EOD-t, vagy a Season Pass.

Akárhogy is nézzük ez a "béta" állapot egy nagy humbug....
Ha nem létezne ez a fogalom hogy "Early Acess" ezt a játékot már rég kiadták volna ez gondolom ti is tudjátok. Jelent már meg ennél szarabb állapotban lévő játék is. Arról nem is beszélve hogy egy Bétát képesek teljes áron árulni. És akkor az EOD közel 50e FT-os áráról még nem is beszéltem, a világ egyik legdrágább játéka. Viszont így hogy az emberek (köztük én is) elég hülyék hogy fizessen egy félkész játékért hülyék lennének megjelentetni. Hiszen így milyen egyszerű mindent (szerverhibák, patch hibák, desync, illetve bármi más) ráfogni arra hogy ez még csak Béta...

Szerintem elképzelhetetlen hogy 2 éven belül kilépjen bétából. Minek? Így is hozza a bevételt...

Hauptmann: erről van valami infód, vagy csak gondolod? Remélem az első :D

[ Szerkesztve ]

(#1781) Watto1991 válasza tonermagus (#1780) üzenetére


Watto1991
senior tag

Visszacsinálták, kiírta Nikita.

(#1782) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Tényleg van valami visszacsinálásról téma a REdditen...
Már csak az a kérdés hogy mi lesz azokkal akik már kivették a tegnapi napon

(#1783) spank0309 válasza tonermagus (#1773) üzenetére


spank0309
tag

És aki 4 éve csinálja, az szerinted mennyire unja a szaros questeket? :D Ennyi idő után már holt leszarom, mit kell csinálni, mert már unom a banánt... aki 100x csinálta meg, az mit szóljon, és itt most nem a pénzről van szó. A felháborodásod teljesen jogos, nem erről van szó. De majd te is eljutsz arra a szintre hogy kihagysz wipeokat mert már elégszer vitted végig ugyanazokat a küldetéseket.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1784) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

En is igy gondolom, hogy ez egy kesz jatek egesz egyszeruen a hibakat igy sokkal konnyebb eladni. Ha a keszitok megunjak akkor jon egy wipe es nesztek kesz a jatek nem lesz tobb update es eljuk a vilagunkat.
Amugy sok dolog szerintem ugy megy Tarkoveknal jogy valaki felebred vlagyivosztokba eppen amilyen otlete van azt bedobja aztan varjak mit reagal a nep legfeljebb vissza csinaljak. Mint most vagy mint a flea market 15 rol 10 es gondolom van meg par ilyen.

Amugy szerintem meg kell szamitani hasonlo kellemetlen meglepetesre hisz folyton azt kommunikaljak hogy giga kemens nehez jatekot akarnak.

(#1785) tonermagus válasza spank0309 (#1783) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Értem miről beszélsz, de nem értem ez most hogy kapcsolódik az én problémámhoz?
Én még nem tartok ott hogy megunjam, szimplán csak felháborodtam (ahogy látom nem egyedül) hogy amiért küzdöttem 1 nap alatt semmivé vált :D
Ha majd nem lesz kedvem játszani a 13. wipe-nál akkor nyilván kihagyom/abbahagyom...

(#1786) tankraid


tankraid
aktív tag

Engem jobban izgat az, hogy mitől van benne annyi bug mint azóta sem hogy előszőr feltelepítettem. A katasztrófális desync-ről nem is beszélve. Tegnap két tárat nyomtunk egy scavbe mire megfeküdt. Tegnap előtt mentünk interen és csak sérültünk a 'semitől' (elméletileg scav vagy scav playertől) aztán meghalltunk...érdemes lenne egyébként max 1-3 szervert kijelölni? Más nem tapasztalt ilyet?

(#1787) RazoR válasza tankraid (#1786) üzenetére


RazoR
veterán

Nálam csak a 80 alatti pinges szerverek vannak kijelölve és nem nagyon tapasztaltam ekkora desyncet.

(#1788) tonermagus válasza tankraid (#1786) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Tipikusan ilyen szerver a Holland...
Hiába Európa, és hiába írja hogy 30-40es a ping, Őrült nagy desync van rajta.
De egyébként pont ezért szeretem questezésre használni azt a szervert. A titka hogy folyamatosan rusholni kell. Ha megállsz campelni/nézelődni véged mert a szerver szerint te még kb. 10-szer annyi ideig állsz egy helyben mint ténylegesen.

(#1789) tankraid


tankraid
aktív tag

de akkor melyik az a két szerver ami tényleg jó nem csak ping alapján az?

(#1790) tonermagus válasza tankraid (#1789) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Régen a Török egész jó volt... De egyébkén automatic szerver, az a tuti

(#1791) Shkiz0 válasza tankraid (#1789) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Német.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1792) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Van esetleg már hír arról, hogy mi lesz azokkal akik tegnap adták le a kérdéses questeket?
Fogunk mi kapni THICC-t utólag vagy megszívtuk és GG?

(#1793) Watto1991 válasza tonermagus (#1792) üzenetére


Watto1991
senior tag

Azt írták aktívan foglalkoznak a témával, hogy hogyan oldják meg ezt a problémát. (akik időközben kiváltották a sima ITEMS CASE-t)

(#1794) vaakuum


vaakuum
addikt

CSak halkan megjegyzem, nekem a twitch link gombom is hiányzott, az egész eventből kimaradtam. Kétszer jeleztem nekik, még csak válaszra sem méltattak. EOD accom van, egy deka ládát nem kaptam kezdésnél. A 2019 karácsonyi bónuszt nem kaptam meg, a 2018-asra meg azt írják a profilomon, hogy lejárt... szerintetek mennyire érdekli őket, ha már egyszer kifizette az ember az árát?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1795) spank0309 válasza vaakuum (#1794) üzenetére


spank0309
tag

Nekem a 18-ast már nem is mutatja régen.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1796) Shkiz0 válasza tonermagus (#1792) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

:K

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1797) Hauptmann válasza Shkiz0 (#1796) üzenetére


Hauptmann
addikt

A ping limitért kár, én simán levinném 100 alá, hogy a koszos, csaló kínaiak ne tudjanak EU szerverekre járni.

(#1798) RazoR válasza Hauptmann (#1797) üzenetére


RazoR
veterán

Ha olyan alacsony lenne a ping kb minden meccsből kidobálna folyamatosan, a 155 limittel is rengeteg embert kidobált.

(#1799) tonermagus válasza RazoR (#1798) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Ha a saját régiódban játszol sose megy a ping 100 felé... még nagyon 70 felé sem, és ehhez nem kell atom net. Régen én is sokat játszottam amcsi szerveren, amióta behozták a pinglimitet sokszor kidob, így visszajöttem Európába a terminátorok közzé :D

ShkizO: Hát ez zene füleimnek! :D Köszönöm a jó hírt!!! Illetve csak bízom benne hogy Find in Raid status-osként kapom meg... Ha nem akkor felkötöm magam :D

[ Szerkesztve ]

(#1800) Watto1991 válasza tonermagus (#1799) üzenetére


Watto1991
senior tag

Én abba nem élném bele magam, de mindenképp szólj, mi lett a vége.
Valamint így most ti egy questért 2 weapon case-t kaptok? (1 sima 1 THICC)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.