Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Szeszkazán válasza JanR (#1250) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Alá írom , vállalhatatlan a lagg és a queue time. Túl sok a játékos hirtelen és rájuk omlott ez most rendesen, hetek mire össze szedik magukat.

(#1252) JanR válasza Szeszkazán (#1251) üzenetére


JanR
addikt

Ezzel nekem az a bajom, hogy ez a felkapottsag mar honapok ota tart es piszkos sok love befolyik hozzajuk emiatt. Nem igazan erzodik, hogy barmi is javulna a szerverekkel, vagy a laggal. Nekem lehet, hogy 1 hete van meg, de kovetem mar egy ideje es ezek a problemak nem teljesen ujkeletuek.

Ettol az ertekebol nem veszt, mert uj es mas. De ezt inkabb egyjatekosnak mondanam, a kuldetesek miatt A teljes HUD hianya miatt pedig nehez csapatban jatszani. Viszont a jatekosok turelmetlenek, addig benaznakna szerverekkel es a laggal, hogy hamar leepul a dolog. Vagy pont ez a cel, megszedik magukat es eleg is.

Megint csak a pubg-t felhozva peldanak, ott 3 millioan jatszottak egyidejuleg az elejen, ott voltak szerverlaggok, de ~ 1 honap alatt megoldottak, hogy normalisan jatszhato legyen. Tarkovval kb. fele ennyien jatszanak es meg is katasztrofa a helyzet. Hamar kell cselekedniuk. Raadasul wipereset sem segit sokat, hogy mindened elveszik 5-6 havonta. Kerdezem en miert? Egyszeruen eleve nincs kedvem emiatt (se) rafekudni a kuldikra, mert ugy is nullazzak.

Na de befejeztem, nem fikazni akarom a gepet, szimplan nem latom benne azt az elvezeti faktort, mint masok. En hamar megunom/tam.

(#1253) Ombi5 válasza JanR (#1252) üzenetére


Ombi5
őstag

Pubg-nek meg mai napig vannak mas gondojai a servereken kivul, szal ... :C
Ennek a legfobbek most a serverek, meg a desync.... :(

(#1254) Szeszkazán válasza JanR (#1252) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Azért a játék státusza BETA , nem véletlenül.

(#1255) JanR válasza Szeszkazán (#1254) üzenetére


JanR
addikt

En ezt ertem. De akkor meg pofatlanul sok penz erte a 35 euro, ugy, hogy vannak napok mikor jatszani sem lehet, mert szanaszet fagy minden. :)

Ombi5: minden jateknak van baja. Pubg corp nagyon elment a penzszerzesre skinekkel, a jatekot jo fel eve nem fejlesztik, updatelik. Most kiszurjak a szemunket egy uj palyaval. De szerintem minden jatekfejleszto erre a szintre jut egy ido utan.

(#1256) Vityahun válasza JanR (#1255) üzenetére


Vityahun
tag

Én agyf.szt kaptam hogy kivették a vikendi-t. Nem értem miért nem maradhatott, én
szerettem, ez az új f.s nem tetszik.

Gyakorlásnak SHORLINE-t ajánljátok?

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1257) Szeszkazán válasza Vityahun (#1256) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Mindenki szerint Customs a jó kezdő map, szerintem is. Ráadásul a questek miatt is rá vagy kényszerülve.

(#1258) Tyler Durden válasza Szeszkazán (#1257) üzenetére

Szerintem régen jó volt, most kevésbé. Igaz sok kezdő küldi oda szól, tehát muszáj vagy oda menni, de sok olyan pont van, ahol össze tudsz futni más playerekkel, szal kicsit ilyen mélyvíz kategória.

Vityahun: Én inkább interchange-t ajánlanám, parkolószinten alig futkorászik valaki, loot is akad, szal ha épp nem küldizel, akkor nézz be oda is.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1259) Vityahun


Vityahun
tag

Köszönöm.
Érdemes OFFLINE köröket menni pályaismeretnek?

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1260) Szeszkazán válasza Vityahun (#1259) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Természetesen, fegyvert is úgy szoktam tesztelni a bossokon.

(#1261) Vityahun válasza Szeszkazán (#1260) üzenetére


Vityahun
tag

Van a neten táblázat a töltényekről melyik milyen.
Ti melyiket használjátok? (többet is találtam de nem egyformák sajnos)

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1262) Szeszkazán válasza Vityahun (#1261) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Én még nem engedhetem meg a legdrágábbat , mindig az eggyel előttit szerzem be.

(#1263) KaraDani válasza Szeszkazán (#1251) üzenetére


KaraDani
addikt

A baj, az, hogy lagg és desync terén a játék a jobb állapotban van mint valaha :) Több mint két éve játszok vele és a mostani állapot fényévekkel jobb mint amilyen volt, úgyhogy sajnos ennek az állandó tól sok játékos szövegnek nehéz hinni egy idő után. Valószínüleg a nagyobb probléma, hogy az erre nem túl alkalmas unity enginnel küzdenek, kicsit olyan érzésem van, hogy baromi lelkesek, meg rakják bele a melót, csak kicsit széllel szemben hugyoznak az engine miatt. Ettől függetlenül a legjobb FPS ha valakinek már uncsi a szokásos unalmas, Br, TDM, S&D, CTF és társai.
A questket írják újra valami értelmesre de rohadt gyorsan, mert már ebben a wipeban is nyögve nyelősen álltam nekik megint, főleg ezekkel az új jaeger steam achievement hülyeségekkel, nem szeretném mégegyszer ugyanezeket a placeholder hulladékokat csinálni.

(#1264) Szeszkazán válasza KaraDani (#1263) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Úgy halottam a Unity 2019 decemberi release tartogat sok optimalizációt stb... ha arra sikerül majd frissíteniük gondolom nem lesz enniyire borzalmas a helyzet. Ha szerencsénk van idén még meg csinálják.

(#1265) KaraDani válasza Szeszkazán (#1264) üzenetére


KaraDani
addikt

Most frissítettek, a 18-asra és az is nagyon sokáig volt már előre promózva, úgyhogy azért ne állj addig fél lábon :) De jó lenne ha valahogy összerántanák a dolgokat lassan egy elfogadható szintre. Bőven 500+ órám van a játékban, imádom, de néha semmi másból nem tud néha annyira elegem lenni mint ebből. Igazi Love hate relationship ez a tarkov egy idő után. :DDD

(#1266) Vityahun válasza Szeszkazán (#1262) üzenetére


Vityahun
tag

Mármint a leírásra(xls) gondoltam melyiket használjátok, melyik az amelyik biztos jó?

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#1267) JanR válasza Szeszkazán (#1264) üzenetére


JanR
addikt

Iden? Egy 2019-es release-t? Reszekben, vagy egyben akarjak kiadni? Azert eleg vicces lenne, ha egy nagy updatere meg majdnem 1 evet kell varni.

(#1268) Imilenni válasza JanR (#1252) üzenetére


Imilenni
addikt

Másfél hónapja vettem meg, már most endgame gearben szaladgálok, 25+ millióval.
Ezert is kell a wipe, mert könnyen eljutsz arra a szintre hogy nem hoz izgalomba egy wp case, mert tudod hogy bármikor tudnál venni párat..ez csak egy példa..

Nekem egy bajom van, de az a világból kihajt..
Az új játékosokkal együtt megjelentek az exit/sima kemperek..
Képesek a raid utolsó percében is kempelni ott, tegnap volt hogy interről mennék ki, hallom hogy vadul lövöldöznek emercomnál, volt még 10 perc, Killa cucca volt a tatyóban szóval inkább megvártam hogy kimenjenek.
Persze, az utolsó percben elindultam, és még mindíg ott kempeltek.. 0.00.45nél haltam meg :W

Press "F" to pay respects.

(#1269) Szeszkazán válasza Vityahun (#1266) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

(#1270) Viper26 válasza JanR (#1252) üzenetére


Viper26
nagyúr

Gondolom 1.0 után már nem lesz wipe, be is baszna.

Pixel 7 | FR955

(#1271) Tyler Durden válasza Viper26 (#1270) üzenetére

Miért ne lenne? Előtted már leírták, mindenki atom gearben szaladgálna csilliárdokkal, szerintem az, hogy fél évente, vagy évente tolnak egy resetet, az a játék velejárója..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1272) Sanyaaa26 válasza Tyler Durden (#1271) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Én amondó vagyok ha már ennyit kifizetek egy játékért 1.0 után engem ne resetelgessenek. Oldják meg valahogy, legyen több fajta szerver szintekhez kötve pl 1-20 szintig vagy valami hasonló, de az hogy törölgetnek attól kiégek főleg ezek miatt a monoton küldetések miatt, sztoriban sajnos nullák a srácok.

(#1273) Viper26 válasza Sanyaaa26 (#1272) üzenetére


Viper26
nagyúr

Így van, mindig nulláról kezdeni, hogy ez is egy b@szott grindfest legyen, baszki mintha ugyanazt a napot élnéd újra kötelezően...remélem ez csak vicc.

Ahogy mondod, lehet szinthez igazítani, és ennyi.

Pixel 7 | FR955

(#1274) Tyler Durden válasza Sanyaaa26 (#1272) üzenetére

Nem vagy köteles végigtolni őket, hacsak nem a kappa konténer a cél, szal ha nem akarod őket csinálni, akkor nem csinálod /ezt azért mondom, mert én se vagyok az a küldi farmolós, pontosan amiatt, mert elég sok a dögunalmas q../
Amennyiben 1 szerverre csak adott szintű mehetne be, az abból a szempontból lenne érdekes, mert akkor küldizni nyugodtan mehetnél lvl1-20 szerverre, nincs akkora előnye az ellenfélnek. Szerintem ilyen nem fognak meglépni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1275) KaraDani válasza Sanyaaa26 (#1272) üzenetére


KaraDani
addikt

Alapvetően egyetértek, abszolút ötletük sincs még a progression probléma megoldására szerintem. Most behozták a hideoutot, hogy legyen mégegy moneysink meg egy újabb tetris játék a játékon belül, hátha ez leköti kicsit tovább az embereket, de őszintén én zéró értelmét látom ennek, dög unalom. Az szerintem sem megoldás, hogy idők végezetéig resetelgessünk és tök ugyanazt játszuk újra, csak azért hogy ugyanoda jussunk ahol voltunk előtte. Megcsináltam már nem is tudom hányszor, 3 után elég uncsi, de ülni a tonna gearrel céltanul fullra húzott karikval is uncsi. Esetleg több játékmód, vagy seasonök változó élevezetes questekkel lehet megoldás, de az sok meló és tekintve a milyen gyorsan fejlesztenek elég lehetetlennek tűnik. Nehéz kérdés nagyon a játék jelenlegi koncepcióját nézve. Sztoriban bárki 10 szer jobbat írna némi fantáziával, azt nem is értem, hogy lehetnek még mindig ezek a fos questek a játékban.

(#1276) Thome válasza Sanyaaa26 (#1272) üzenetére


Thome
addikt

Sanyi, én BR irányából közelítem meg kicsit a dolgot, lévén abból cseppentem vele:

Ha eljutok arra a szintre hogy pályaismeret, illetve "ráérzek" a játékra, én nem a lootra, questre fogok menni elsősorban, hanem tipikusan levadászni a másikat.

Így nem válik monotonná, nyilván lesz lootod is arányosan azzal hogy ölsz, de mindenegyes játéknak lesz egy célja.

Nézem az fb-s tarkov hungary csoportot, s ott az jött elő, hogy a marketen adok-veszekkel összehozott a srác millákat, hogy 1-1 meccs között megcsinálta a felvásárlás - eladás ciklust 1-1 cuccnál, ami méginkább azt erősíti, hogy a lootra felesleges gyakorlatilag rámenni.

Mondjuk jó lenne, ha lenne már vga-m amivel tudnék jönni végre. (a Gt730 1gb pont nem jó hozzá :D )

(#1277) vaakuum válasza KaraDani (#1275) üzenetére


vaakuum
addikt

Az a baj, hogy nem lehet jobb küldit írni. A keresd meg/szedd össze típusú az egyik, a lőni kell ennyit meg annyit a másik, és a menj oda, legyél ott valameddig, és éld túl a harmadik. Aztán hogy ez arról szól-e, hogy hasalsz valahol, és fél percig rejted el a cuccot, vagy szereled a villogó lámpát, őszintén szólva ugyanmindegy.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1278) Sanyaaa26 válasza KaraDani (#1275) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Hideout-hoz annyit hogy hasznos, elképesztő összegek bele mennek de jó dolog, persze még újdonság azért is, ha majd azt is ötödszörre kezdi az ember fejleszteni kiég az biztos. Részemről rendben a wipe mert egy béta játék, de megjelenés után ne játszanak már az én lassan össze kuporgatott cuccaimmal. A küldetésekről annyit hogy van amit meg kell csinálni a traderek szintje miatt is, ami már össze függ a hideouttal, ezért is kell küldizni de nem ezeket az agyrohasztó monoton küldiket.

(#1279) Imilenni válasza Sanyaaa26 (#1278) üzenetére


Imilenni
addikt

Egyébként ez igen vicces, te magadnak "wipe"-olhatsz, de akkor miért van mindenkire rákényszerítve!?

Press "F" to pay respects.

(#1280) vaakuum válasza Imilenni (#1279) üzenetére


vaakuum
addikt

Gondolom azért, mert béta, így ha jobban belenyúlnak a kódba, és megint mindenki az alapoktól kezdi, akkor biztosan kiderül, ha valami hiba került a rendszerbe. Mondjuk én sem örülök az állandó resetnek, annyira szeretném már kipróbálni, hogy minden skillem maxos, vagy közel olyan... Sajnos szerintem ez csak a napi 8-10 órában játszó twitchereknek sikerülhet, átlagembernek nemigen, olyan mennyiségű ingame raid időt kellene produkálni némelyik skillhez...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1281) Edorn


Edorn
aktív tag

Server Wipe milyen időközönként szokott lenni és mit érint? Van ami megmarad? Mint pl Hunt-ban a prestige, vagy a statisztikák, stb?

Terveznek a fejlesztők csapatban játékot? Mármint látom, hogy már lehet egy helyen kezdeni, de nem látod, hogy ki a társad és ki nem, nem tudsz neki jelölni dolgokat, stb... Ezeket én jónak is tartom, hogy nincs ilyen, kicsit valósághűbb, ezért is érdekel, hogy a fejlesztők akarnak-e ezen változtatni?

Megvétel: érdemes vári valami akciót (szokott egyáltalán lenni?), vagy ha rászánom magam, akkor ne várjak?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#1282) Szeszkazán válasza Edorn (#1281) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

A valóságban a katonák ha egymásra néznek felvillan egy név kékkel , hogy ó a barátod?
Ez egy realistic tactical shooter.

(#1283) Imilenni válasza Edorn (#1281) üzenetére


Imilenni
addikt

Terveznek a fejlesztők csapatban játékot?
Már rég bent van,
De nem látod, hogy ki a társad és ki nem, nem tudsz neki jelölni dolgokat,
remélhetőleg nem is lesz soha erre opció, az megölné a játékot kb..

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#1284) Edorn válasza Szeszkazán (#1282) üzenetére


Edorn
aktív tag

Pont ezt írtam, hogy ez tetszik benne és éppen azért érdeklődöm a téma kapcsán, hogy remélem a fejlesztők nem változtatnak ezen.
Tehát azért kérdeztem rá erre, hogy nehogy az legyen, hogy megveszem, aztán köv héten jön a frissítés, ahol a csapattárs zölden világít és a feje fölött ott villog a neve...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#1285) Szeszkazán válasza Edorn (#1284) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Ohh , bocsánat, neeeeem ez marad így , ez a játék gyökere és műfaja.

(#1286) JanR válasza Imilenni (#1283) üzenetére


JanR
addikt

Na igen, de takitikai egyszinu ruhazat lehetne. Mert most, hogy a pajzs a taska es egy szines karszalag azonos, az szerintem nem eleg arra, hogy ne tuzeljek egybol ha.latok embert. Csapatnal lehetne olyan opcio, hogy milyen terepszinu ruhaban megyunk be a palyara. Mert ugye igazabol is igy van..

(#1287) Tyler Durden válasza JanR (#1286) üzenetére

Kommunikációval mindent meg lehet oldani szerintem. Én speciel ezeken az egyen karszalagokon is csak röhögök, nem véletlen alig látni olyan embert, aki ebben futkos.. Mit látsz a ruhából ha felette van a páncél, hátadon a batyu stb?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1288) Watto1991 válasza JanR (#1286) üzenetére


Watto1991
senior tag

Az a baj, hogy ezek megint olyan dolgok, hogy mire felméred a ruha színét, karszalagot stb.., már halott vagy.
Itt kommunikációra van szükség, ráadásul folyamatos, tiszta kommunikációra.
Mi is nem rég kezdtük a játékot (3-an), volt már pár raid-ben, hogy sikerült ledarálni a másikat, mert nem mondta, hogy ő kicsit kitér jobbra szétnézni, vagy nem közli, hogy ő fog bejönni a szobába.

(#1289) JanR válasza Watto1991 (#1288) üzenetére


JanR
addikt

Az addig oke, csak ha vegigpofazzuk a raidet, akkor nagyobb esely van ra, hogy nem halljuk meg a masik csapatot/ellenfelet. Tetszik, hogy ennyire valosaghu, de a valo eletben nem hinnem, hogy ennyire eszrevehetetlen egy csapattars.

(#1290) Imilenni válasza JanR (#1289) üzenetére


Imilenni
addikt

Egyszerű egyébként úgy menni, hogy kérdezni se kelljen.

3-an vagytok, van egy középső aki mindíg közepén van. Egy balos/jobbos , és próbáljátok tartani ezt a "formációt".
Fedezék másik oldaláról sose néztek visszafelé, fegyvert sose forditjátok a másik felé, ha lootoltok szoltok, ha szaladtok szoltok.
Pofázni is lehet közben, de amint hallotok valami csend.

Aki ezt nemtudja "betartani" azzal nehéz együtt játszani.
A karszalag kb semmire se jó.

4-en és 5-en együtt játszani katasztrófa. Úgy a legkisebb a túlélési arányom.

Press "F" to pay respects.

(#1291) Tyler Durden válasza JanR (#1289) üzenetére

Pont ezt írták, hogy tiszta kommunikáció. A Tarkov nem az a játék, ahol folyamatosan mehet a trash talking, mivel a hangok/zajok a legfontosabb infóid az ellenfeled helyzetéről. Nem azt mondom, hogy legyél végig néma kussban, de aki közben csetelni akar folyamatosan a haverokkal, az PUBG vagy Fornite vonalon jobban jár.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1292) Edorn


Edorn
aktív tag

Server Wipe milyen időközönként szokott lenni és mit érint? Van ami megmarad? Mint pl Hunt-ban a prestige, vagy a statisztikák, stb?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#1293) Imilenni válasza Edorn (#1292) üzenetére


Imilenni
addikt

Minden nagyobb peccskor (pl amikor új pálya jön, a kövi Tarkov utcái lesz, állítólag az eddigi legnagyobb? lesz)
Kb 5 hónap múlva jön a kövi.
A wipe minden wipe, vagyis azt az állapotot kapod meg, mintha most kezdtél volna.

Press "F" to pay respects.

(#1294) Edorn


Edorn
aktív tag

Nyomtatóbarát pályatérkép lelőhelyet tud valaki esetleg?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#1295) Edorn


Edorn
aktív tag

Illetve a SCAV-ek hogy működnek?
Ha SCAV-ként megyek be, nem úgy van, hogy amíg nem lövök rájuk, addig Ők sem lőnek? Vagy az orosz SCAV-ek lőnek az amcsikra?
Csak mert orosz SCAV-ként mentem be, nem lőttem senkire, rányitottam az ajtót egy látszólag orosz SCAV-re, aki rámordított és pofánlőtt. Nem haltam bele, szétlőttem. Kijöttem, nézem a jelentést és nem valódi játékos által irányítottnak tűnt, vagy én értelmezetm valamit rosszul? Esetleg az ajtónyitás megütötte és arra reagált így? A többi SCAV, akivel eddig találkoztam így, azok "barátságosak" voltak...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#1296) Rony949 válasza Edorn (#1295) üzenetére


Rony949
őstag

Scavként az ÖSSZES AI scav barát, míg egyiket le nem lövöd. Viszont rajtad kívül több JÁTÉKOS scav is lehet a pályán, azok meg nem válogatnak, téged is lelőhetnek ha azt akarják.

Azt is érdemes megjegyezni, hogyha egy játékos scav megtámad, DE egyszer sem talál el és te meglövöd, akkor megint te leszel úgymond a rosszfiú. Viszont ha bekapsz egy-két lövést tőle és úgy ölöd meg, akkor nincs para, a többi AI scav barátságos marad.

[ Szerkesztve ]

(#1297) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Hi!

Tudja esetleg valaki, hogy Gamma contit el lehet-e adni valahogy még? (fence-n kívül)
Valamiért kettő van :D

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#1298) RazoR válasza ЯΞNΞGΔT (#1297) üzenetére


RazoR
veterán

Add nekem! :DDD

(#1299) KaraDani válasza ЯΞNΞGΔT (#1297) üzenetére


KaraDani
addikt

Régen tarkov trading redditen ment a cserebere fleamarket előtti időkben. Be kellett együtt menni a raidbe és ott cserélni, kérdés, hogy ez mennyire pörög még csak a gammák miatt.

(#1300) Sanyaaa26 válasza KaraDani (#1299) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Nem lehet gammát tradelni, bevinni nem lehet, bent meg kidobni sem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.