Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96351) kriszpontaz válasza tomsolo (#96349) üzenetére


kriszpontaz
veterán

190€? :Y Nem kicsit gurult el a gyógyszer.

(#96352) Vertigo18 válasza tomsolo (#96349) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kösz, hogy szótál, megvéve! :D ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#96353) zone


zone
őstag

Humble Weekly 0.01-ért megvehető DRM-free alapcsomagja a StarMade játékhoz ad egy kódot, amit a játék oldalán keresztül be lehet aktiválni Steam fiókra. Előtte regisztrálni és linkelni kell a Steam fiókot.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#96354) cskamacska válasza Urguru (#96344) üzenetére


cskamacska
addikt

Nincs ezzel semmi gond itt az offban. :K Akármennyire is politika mentes hobbi tud lenni a gémelés jobb esetben, azért csak meglátszik, ha a külföldi ismerős 500 eurót elver új megjelenésekre, és saját bevallása szerint ezt meg sem érzi a havi költségvetése tök átlag fizuból. Miközben itt az ember elgondolkodik egy új 10 eurós DLC, 20 eurós új játék rész megvételén is, az összeszokott coop csapat nyugati(/napnyugatra szökött :) mikor a lengyel srác amerikából, a spanyol franciaországból, a skót németorszából jelentkezik be, akkor körvonalazódik hol lakik az EU istene) tagjai gond nélkül spamelik tele az ember activity falát Tomketbéla now owns LMPVS Simulator: Hang em High féle hírekkel, és noszogatnak hogy te is ugorj bele a buliba.

más

nagy az isten állatkertje.rovat

Mivel az ST1000DM003 vinyóm 2 év böcsületes halk gyorsulás után elkezdte termelni a bad sectorokat, mint a kormány a korrupciós botrányokat, szertenéztem és ezt lelém:

SteelSeries Gamer Zokni fekete akciósan 4086 forint

De van másik: gémer melegítő, gémer gatya, gémer póló, gémer sapka, gémer öv, és gémer szék is.

Miután a közönség felépült kultúrsokkból, kérdeném a véleményét az SSHD merevlemezzel kapcsolatban. Ha nincs renszerlemezként használva(mely esetben vélhetően amúgy is a Windows fájljaival lesz tele a gyorsítótár, az közel SSD sebességgel indul és működik, de a játékoknak már nem jut hely a 8GB-os tárolóban) és csak médiafájlok, játékok tárolására van használva, játékok futattásának gyorsítása szempontjából mennyire éri meg a felárat(13-15k egy TB-os sima HDD, és 22k környéke a TB-os SSHD) egy ST1000DX001? Milyen gyorsan kerülnek új adatok az SSHD gyorsítótárába?(már 2-3. indításnál bepakolja, vagy kell egy hetet várni rá) Crytek mit választana? :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#96355) echterion válasza cskamacska (#96354) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem szoktam nagyon itt irkálni mostanában, de most kivételt teszek: valahogy nem értem az életen nyafogókat: mindenki előtt adott a lehetőség, ha ott jobb, tessék odamenni, nem pedig panaszkodni. Tudom, hogy azt könnyebb, de ha az ember előre akar jutni, azért tenni is kell valamit.

**********

(#96356) djculture válasza cskamacska (#96354) üzenetére


djculture
félisten

Van itthon sshd-m annyit számit hogy pl egy AC black flag pálya betöltődik vinyóról 23 mp alatt sshd-ról 19mp míg 1 db ssd-ről 10mp ... Ráadásul még ez a 19 mp is romlik minden negyedik indításra Szerintem játék célra nem éri meg az árát.

(#96357) grizlisandor válasza cskamacska (#96354) üzenetére


grizlisandor
addikt

Navis pólókat meg pulcsikat elfogadnám, de ilyen horribilis áron nem kell... :(

(#96358) djculture


djculture
félisten

[link] Ez a játék :D

(#96359) grizlisandor válasza djculture (#96358) üzenetére


grizlisandor
addikt

1 perc után kikapcsoltam, nagyon irritáló a stílusuk, de így lehet pénzt keresni a jutbobbal...

(#96360) bul07 válasza djculture (#96356) üzenetére


bul07
nagyúr

Mert nem multizol
Bf4 esetén(vagy más Bf-t is lehetne mondani) igen is nagy előny a gyors pályabetöltés, ezen múlik hogy kezdésnél olyan járművel lehet meglódulni amivel akarok vagy a maradékkal vagy semmivel
Szóvak szinte kötelező a SSD

Singe játékban tényleg nem számít

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96361) djculture válasza bul07 (#96360) üzenetére


djculture
félisten

sshd-ról volt szó az meg erre a célra alkalmatlan..

[ Szerkesztve ]

(#96362) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem a single játékoknál is egyre inkább számít. Egyre több a streamelő játék ahol nem mindegy a minimumfps, vagy akadások miatt hogy milyen gyorsan tudsz adatot memóriába tölteni.

Extrém példának ott az új Batman, de szerintem egyre több ilyen játék lesz, főleg DX12 eljövetelével, a játékok még egyedibb és trükkösebb megoldásokat alkalmazhatnak. És lehet SSDre fogják ezeket optimalizálni méginkább.

Az SSHD szerintem felesleges. Túl kicsi még egy jó cache működéshez is. De ma már egy kisebb sdd bele kell férjen egy gépbe.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#96364) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Megjelent a Trine 3: The Artifacts of Power!

Launch Trailer

[ Szerkesztve ]

(#96365) tomsolo válasza djculture (#96358) üzenetére


tomsolo
őstag

Miért vagy zöld pólóban? :F ;] :Y

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96366) djculture válasza tomsolo (#96365) üzenetére


djculture
félisten

Mert te felvetted a kéket .. ;]

(#96367) #79621120 válasza Heavyrain (#96364) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#96368) tomsolo válasza djculture (#96366) üzenetére


tomsolo
őstag

lál

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96369) djculture válasza tomsolo (#96368) üzenetére


djculture
félisten

Ez se nagyon szivatós: [link]

(#96370) oriic válasza djculture (#96369) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akik kitalálják ezeket a játékokat, azok elmebetegek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#96371) djculture válasza oriic (#96370) üzenetére


djculture
félisten

Az biztos.. Van belőle bőven : [link] :D

(#96372) oriic válasza djculture (#96371) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Láttam az összes rage videójukat, ők is őrültek hogy egyáltalán játszanak vele.:D Cat Mario és társai? Na persze...

Live-Die-Respawn

(#96373) Dilikutya válasza FollowTheORI (#96362) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kisebb SSD-nek az égvilágon semmi értelme. 64 Gb-os már nem készül az új típusokból, és az amúgy is teljesen hasznavehetetlen méret, az új Batman önmagában se fér rá. De a 120 Gb-os is elfogy mindenféle játék nélkül is, nekem épp ekkora a Windows partícióm, és van 5 Gb szabad hely, játék nincs is rajta. Ha nem lennék munka mellett mérnök-info hallgató, szabadulna fel hely, de így se sok. Lassan kell a 256 Gb-os SSD, az viszont drága.

Senki sem fog SSD-re optimalizálni semmit, az csak egy háttértár, annak pedig a HDD jobb. Nem ezen fog múlni a játékok sebessége, pláne hogy aki csak teheti, arra hajt, hogy minél kevesebbet töltögessen menet közben.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#96374) djculture válasza Dilikutya (#96373) üzenetére


djculture
félisten

Még a 32 is bőven jó a Windowsnak meg pár programnak, win10 x64 pro 25 giga minden kellő programmal. Én minden itthon lévő régi/új gépbe 32-es transcendet vettem

[ Szerkesztve ]

(#96375) Agyzuzo válasza djculture (#96374) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Aha. 120-as Samsungomon van kb. 12 giga hely és csak Win7 + programok, már a virtuális gépemet se tudtam oda telepíteni, nemhogy játékokat... Tiszta win install + office és már szia 35-40 giga.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#96376) djculture válasza Agyzuzo (#96375) üzenetére


djculture
félisten

win7 az sokkal több helyet eszik már a x64verzió, az újabb office meg már felhős fiókos hogy sajnos vagy nemsajnos az más kérdés..

[ Szerkesztve ]

(#96377) Agyzuzo válasza djculture (#96376) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ja, veszem észre...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#96378) djculture válasza Agyzuzo (#96377) üzenetére


djculture
félisten

win10 pro Windows könyvtára nekem ennyi 16 giga..:

Sokat fejlődött ilyen téren a Windows már a 8-as is 20-23 gigával beérte de ott még tiltogatni kellett minden szart hogy ne szemeteljen.

[ Szerkesztve ]

(#96379) Lackki válasza djculture (#96378) üzenetére


Lackki
senior tag

én egyelőre bőven kijövök a 128gb-val pedig szinte a komplett adobe armada fent van.
Win10el meg nincsenek jó tapasztalatok, így még várok egy SP1et :D

[link]
Csodás bundlenak ígérkezik :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#96380) djculture


djculture
félisten

Látom kezdődik a taxx f@szság a steam-en is, ausztrál fiókokra vezették be elsőleg a 10% plusz digitális import adót.

[ Szerkesztve ]

(#96381) alratar válasza oriic (#96370) üzenetére


alratar
addikt

De akik szántszándékkal játszanak ilyenekkel, azok se százasok. :DDD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#96382) Wolverine válasza Agyzuzo (#96377) üzenetére


Wolverine
félisten

55 giga? Abban valsz. van némi szemét is... ami már felesleges.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#96383) Hunbeast87 válasza Wolverine (#96382) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Biztosan van, mert ennyit nem foglal.
Valószínűleg kellene egy nagytakarítást tartani a Temp mappában.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#96384) Wolverine válasza Hunbeast87 (#96383) üzenetére


Wolverine
félisten

Nemcsak ott. Szerintem a telepítők ideiglenes fájljai is alaposan felgyűltek...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#96385) zseko válasza csaba951 (#96347) üzenetére


zseko
veterán

Értem, és hogy akarja megszerezni a pénzt, beperel? Merthogy levonni nem fogja tudni sehonnan. Na és nem emlékszem, hogy bármi jele lett volna egy havidíjas előfizetésnek.

HR24.hu

(#96386) csaba951 válasza zseko (#96385) üzenetére


csaba951
veterán

Nincs szükség rá, hogy pereljenek! Olyan az oldal felépítése, hogy jó eséllyel te magad adtál rá engedélyt. Ez nem az az oldal, ahol gyors Next -> Next-el érdemes vásárolni! ;)

PayPal esetén itt tudod megnézni, hogy milyen előfizetéseid vannak, amik automatikusan kifizetésre kerülnek amikor esedékesek.
(IMG:http://kepfeltoltes.hu/150821/paypal7_www.kepfeltoltes.hu_.png)(/IMG)

Biztos van hasonló lehetőség (előfizetés) bankkártyára is, bár ott nem tudom merre lehet megnézni/letiltani. :(

(#96387) arty válasza Dilikutya (#96373) üzenetére


arty
veterán

40gb a C:-m, 20gb a szabad (w10, de már belakva)
előtte a w81 ~másfél év alatt 15gb szabadig amortizálta

120as az ssd-m, a másik particion 46gb szabad helyem van, miközben 2-3 steames játék ide van téve
nyilván nem a betmen, de ugye a betmen szélsőérték, kár vele példázni :) (ahogyan a 200 megás indikkel is)

talán ha majd lediplomázol, jobban be tudod osztani a helyet, addigis treesize ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#96388) zseko válasza csaba951 (#96386) üzenetére


zseko
veterán

Kössz, jó tudni ilyeneket.
Nincs köztük, van a Steam, meg van a direct2drive egy 2011-es dátummal, ezt most deaktiváltam is, de ez se szedett le semmi pénzt azóta.

HR24.hu

(#96389) csaba951 válasza zseko (#96388) üzenetére


csaba951
veterán

Lásd: #81141 csaba951

(#96390) tomsolo


tomsolo
őstag

Na... vajon mi lehet a Sperminátor után a következő ami leveri a lécet?

Hát a galamb leszarós játék!

Fogadjunk erre nem gondoltál: bezony! :DDD

9 ójró!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#96391) bul07 válasza tomsolo (#96390) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezt még ki is próbálnám :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96392) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!
A következő a problémám: viszonylag régen vásároltam indiegalas happy hourban vásároltam gifteket, amiket elküldtem a fiaimnak. Nem lettek beaktiválva még. Most megpróbáltuk aktiválni, de nem lehet, mert már be vannak aktiválva. Mit tudok tenni ilyenkor? Valóban írják az oldalon, hogy lehetőség szerint 60 napon belül aktiváljam, de azért kicsit fura eljárásnak érzem akkor is :)
Köszi!

(#96393) ZsZso válasza Gaborka30 (#96392) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Valószínűleg feltörték a fiókod/fiókotok, nem természetes eljárás az általad leírt. A lehetőség szerinti 60 napos dolog azért van, mert 60 napon keresztül még tudják pótolni az adott játékok kulcsait, utána már azokból nem tudnak adni. Nem tudom, hogy mit szólna az IG egy olyan levélnek amiben a fentieket leírnád nekik, de valószínűleg meg tudnák nézni, hogy a fiókra honnan jelentkeztek be, aztán kiderülhetne legalább a turpisság.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#96394) djculture válasza Gaborka30 (#96392) üzenetére


djculture
félisten

Semmit nem tudsz tenni ez ezért ennyi, nem hiába változtatták meg a feltételeket. A változtatás előtt vásároltak mai napig működnek... Utána levőket meg már felajánlani se mertem mert már rengeteg lett az ilyen már felhasznált kulcs. Szerintem ez direkt van hogy ne kereskedjen velük senki.

[ Szerkesztve ]

(#96395) ZsZso válasza djculture (#96394) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nemá' :F

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#96396) Gaborka30 válasza ZsZso (#96395) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Tuti nem törték fel a fiókomat ... A 60 nap miatt van... De írták azt is, hogy elvileg van lehetőség, csak az angolom nem profi...

(#96397) Csapoati válasza bul07 (#96391) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én csak akkor, ha magyar politikusokat lehetne moddolni a játékba. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#96398) micafighter


micafighter
nagyúr

Srácok a h1z1 jelenleg milyen állapotban van? Gondolkodunk rajta haverokkal hogy behuzzuk gmgröl 15$ért.

[ Szerkesztve ]

(#96399) grizlisandor válasza micafighter (#96398) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ahogy nézegettem működni működik, egy két bug akad azért.
Szerintem várjatok még vele, mert FreeToPlay játék lesz, ha kész lesz és jól tudom. :D
Akik megvették meg kapnak játékmódokat vagy hogy van, de ebben nem vagyok teljesen biztos.

(#96400) Heavyrain válasza grizlisandor (#96399) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ezt kapják,akik megvették:
-Early Access to H1Z1
-3 Event Tickets
-1 Marauder Crate Key
-1 Vigilante Crate Key

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.