Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89651) ollie válasza csaba951 (#89645) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szegény THQ, az egyik kedvenc kiadóm volt. :O

***

(#89652) tomsolo válasza #79621120 (#89648) üzenetére


tomsolo
őstag

Azon felröhögtem, hogy a trustpilot-os értékelésre hivatkoznak - nekik 9.6 van a g2a-nak 9.2 - aztán ott van egy elégedetlen(balfék) ügyfél akinek így válaszolnak:

Reply from GamePointsNow Ltd....
....
Thanks
GameKeysNow

:DD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89653) FollowTheORI válasza #79621120 (#89648) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Megbízható... :K :DDD

;]

(Közjegyző jelenlétében veszik ki a kódokat a dobozból. Tuti!)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89654) #79621120


#79621120
törölt tag

A VAT szám megléte nem mindig egyenlő a megbízhatóval , hivatalossal ?

[ Szerkesztve ]

(#89655) csaba951 válasza #79621120 (#89648) üzenetére


csaba951
veterán

Minden adat a helyén van. Egy magánembertől egyszerűen nem várható el ennél gondosabb ellenőrzés. Szerintem joggal gondolhatják a vevőik, hogy ez egy hivatalos bolt. Ha nem így van, akkor meg joggal várjuk el, hogy a kiadók tegyék nyilvánossá a listájukat az álláspontjuk szerint hivatalos boltokról!

Egyébként ha ez egy nem hivatalos bolt, akkor pl. miért nem kezdeményezte a bezárását még az adóhivatal?

[ Szerkesztve ]

(#89656) wjbhbdux válasza csaba951 (#89655) üzenetére


wjbhbdux
veterán

tipikusan azok az oldalak a kamuk amik nyomatják ezeket a trusted meg secure kínaipiacos plecsniket :D

+ blizzard játék a főoldalon -> instant sefter besorolás

[ Szerkesztve ]

/s

(#89657) csaba951 válasza wjbhbdux (#89656) üzenetére


csaba951
veterán

Te valami Ubiosft alkalmazott vagy? :)

(#89658) FollowTheORI válasza csaba951 (#89655) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Náluk nincs olyan buzgó NAV ami kiugrik a konzolokszervizéhez razziázni áru eredete miatt. ;]

Egyébként eddig mindig azzal volt baj hogy lopott volt valami, nem azzal ahol árulták piac. Legalábbis még sosem láttam olyat hogy valamit azért tiltottak konkrétan mert a Kingiun, a G2A vagy a CJS, vagy épp a hardver apró, meg ilyesmik árultak. Ti igen?
Ez olyan hogy kint a nagybanin se feltétlen minden termék legális, lehet pár leesett a kamionról stb. Attól még nem a nagybani illegális.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89659) #79621120


#79621120
törölt tag

újabb cikk a CD kulcs mizériáról

A Far Cry 4 és az Assassin's Creed: Unity el lett távolítva az Origin kínálatából .

[ Szerkesztve ]

(#89660) BasketWink


BasketWink
csendes tag

a games for windows live-os pontokkal lehet valamit csinálni vagy csak gyűlnek?

(#89661) Blaise válasza BasketWink (#89660) üzenetére


Blaise
veterán

Csak gyűlnek, nem lehet levásárolni sehol, ha erre gondoltál.

(#89662) bullseye válasza #79621120 (#89659) üzenetére


bullseye
addikt

Abban igazuk van, hogy jobb védelem kéne az Originnak és Uplaynek az ilyesmik ellen (például egymás kódjainak árulását abbahagyhatnák), de azért talán az a legit cég, akinek a piacán belül történt a dolog (ismét), szintén erősíthetne egy kicsit az ellenőrzésen.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#89663) FollowTheORI válasza #79621120 (#89659) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

This afternoon, Kinguin said it had received over 4600 customer tickets during the last 72 hours as those who found their games had disappeared from Uplay demanded refunds.

The games affected are Far Cry 4, Assassin's Creed: Unity, Watch Dogs and The Crew.

Kinguin, which acts as an eBay for game keys, reckons 148,377 euros, or £110,720, will end up being refunded as a result of the requests. 35 out of 3400 Kinguin merchants were affected, the company said.

Ez azért kemény... mennyi lehet a G2A? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89664) #79621120 válasza FollowTheORI (#89663) üzenetére


#79621120
törölt tag

Na ezért kellene megszüntetni ezeket a piactereket.

(#89665) BasketWink válasza Blaise (#89661) üzenetére


BasketWink
csendes tag

köszi a választ akkor nem izgatom magam vele :D gondoltam hátha mobilra(windowsos) egy ac-t belehetne szedni belőle :)

(#89666) echterion válasza #79621120 (#89664) üzenetére


echterion
nagyúr

Egyetértek. De tudod, amíg van rá kereslet...

**********

(#89667) Agyzuzo válasza #79621120 (#89664) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Vagy találni egy módot rá, hogy ne lehessen kártyás csalásokkal vásárolni, akár megtenni hogy aki nagy tételben vásárol azt egyedileg megvizsgálni. Az EA-nak is feltűnhetett volna ha valaki bevásárol X ezer kulcsot, kétlem hogy ennyi kártyaadatot hamisítottak volna, itt néhány nagyobb volumenű vásárlásról lehetett szó.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#89668) eami


eami
addikt

Azért örülök hogy van egy olyan off topic ami senki szemét sem szúra (enyémet sem). Jó kis hivatkozási alap lesz ez még később :DDD

(#89669) tomsolo válasza FollowTheORI (#89663) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem értem, hogy ezek szemét kapitalisták miért nem hagyták működni ezt a pár kulcsot :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89670) eszement24


eszement24
aktív tag

Fura, hogy még senki sem írta: Aki a Square Enixnél most megveszi a Lara Croft: Temple of osirist, az ajándékba kapja hozzá a Tomb Raidert (10font)

itt

(#89671) laceszgamer válasza Dilikutya (#89596) üzenetére


laceszgamer
addikt

Most ez olyan dolog, hogy hardverre nem sajnálom a pénzt mert tudom mit kapok érte, Win már egy másik kategória.
Tudom ott a Linux, igazából nem is lenne vele gond, kivéve, hogy a játékok jó részénél még mindig nem egyszerű művelet az indításuk.
Nem akarok belemenni ebbe a témába mert szerintem felesleges teljesen, csak a hitviták keletkeznének. :K

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89672) eami válasza laceszgamer (#89671) üzenetére


eami
addikt

Hogyne tudnád mit kapsz a pénzedért?! Egy operációs rendszert amit nap mint nap használsz, ami az alapja az össze gépes aktivitásodnak. Ráadásul a pénzedért folyamatosan kapod a biztonsági frissítéseket így kevesebb az esélye hogy a másik topicban látunk sírni hogy ellopták az accountodat. Azzal egyet tudok érteni hogy alacsonyabb ár lenne indokolt, de aki nagyon akart legális wint venni az a win8 megjelenésekor hivatalosan megvette a microsofttól 8 ezer forintért... azóta pedig csak jönnek a frissítések és lassan jön a win10 is azért a fél AAA játéknyi árért. Szóval igazad van, teljesen felesleges belemenni.

(#89673) e=mc² válasza laceszgamer (#89671) üzenetére


e=mc²
őstag

Egy olyan termeket hasznalsz, amit nincs jogod hasznalni, mert nem vettel licenszet. Pont. Nincs olyan, hogy masik kategoria, meg nem tudod mit kapsz. Pontosan tudod, mert azt hasznalod. Jogtalanul.

Ambulimax Provider

(#89674) laceszgamer válasza eami (#89672) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na tessék ott vannak a játékok, utoljára 2007-ben került nálam gépre olyan játék ami vagy nem dobozos vagy nem Steames kiadás volt. ( Bár azért megjegyzem volt amit megbántam, hogy megszavaztam a bizalmat akár első nap egy-egy játéknál. ) Ami tetszik és szórakoztat szívesen veszem meg.
De tényleg hagyjuk a témát szvsz.

Szerk:
Látom közbe érkezett hsz. még.
Erre azt tudom mondani, hogy kíváncsi lennék, mondjuk 100-ból hány ember vesz a gépéhez Wint is. Sőt, sok helyen, mármint számtech boltokban ha újratelepítést kérnek 10-15 euro felénk. Na ebben tuti nincs benne egy Win is, pedig Ausztria, pénzügyekben más a helyzet mint MO-n.

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89675) eami válasza laceszgamer (#89674) üzenetére


eami
addikt

Elárulom hogy a nagy többség egybe komplett gépet vesz amihez van windows is. Nem a hazai viszonyokból kell kiindulni ;)

(#89676) tomsolo


tomsolo
őstag

A Fist of Jesus kaptuk meg az indiegalas Blade of Janus bundlihoz.

Mondjuk nem pont erre gondoltam 501. játéknak de ez van :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89677) TTomax


TTomax
nagyúr

Leszenek ám itt gondok a Witcher3al is... [link]

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#89678) laceszgamer válasza eami (#89675) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem is a MO-i viszonyokból indultam ki, tekintettel, hogy nem MO-on élek. Winnel gépet egyébként itt is csak nagyobb áruházakban kapni, egyébként úgy állítja vagy állíttatja össze a gépét a legtöbb ember.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89679) i2k


i2k
senior tag

Lara Croft and the Temple of Osiris - Square Enix Store - STEAM - 19,99 euro 12,99 euro + INGYENES Tomb Raider 2013.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#89680) #79621120 válasza TTomax (#89677) üzenetére


#79621120
törölt tag

Engem ez már nem érint . Túl " öreg " a hardver , úgyhogy már elő sem rendeltem a játékot .

(#89681) djculture válasza TTomax (#89677) üzenetére


djculture
félisten

Amig nincs a dx12 addig ez lesz.. Abu leirta hogy a mostani dx11 allatt lehetetlen ennyi rajzolást megvalósítani.

[ Szerkesztve ]

(#89682) tomsolo válasza #79621120 (#89680) üzenetére


tomsolo
őstag

Szerezd be a Cat goes fishing-et.

Egy kvarcorán is elmegy cserébe a tested minden sejtjébe beleég a háttérzenéje :D Egyébként imádom az ilyen kis cuccokat - 11 MB - ami szinte semmi mást nem kínál mint pár órányi önfeledt grindelést játékot. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89683) micafighter válasza djculture (#89681) üzenetére


micafighter
nagyúr

dx12 vagy matle :)

(#89677) TTomax nagyon sok érdekes infó van a linkelt oldalon a játékról :) Akit érdekel, el tudja olvasni, de ennyit kiemelnék mert ez felmerült itt is: ,,PC gamers will also be able to import saved state from previous game or take decision about their character's past."

[ Szerkesztve ]

(#89684) tomsolo válasza FollowTheORI (#89663) üzenetére


tomsolo
őstag

Elég "pontos" bontást adott a kinguin náluk mi ment el a susnyásba:

"Firstly few stats:

More than 4600 customer tickets received in the last 72 hours
Games affected - so far: 1051x FarCry4, 450x Assassin’s Creed, 61x WatchDogs, 11x The Crew
We estimate total amount currently to be refunded to 148377 EUR
35 out of 3400 Kinguin Merchants affected by the case
All Merchants in cooperation with Kinguin have been and will continue to refund affected customers"

Ezek szerint FC4 Season Passt csak a G2A adott el? :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89685) e=mc² válasza laceszgamer (#89674) üzenetére


e=mc²
őstag

Lehetsz kivancsi, de az, hogy mas mit vesz meg mit nem azt teljesen irrelevans. Ettol meg te nem hasznalhatod.

Az ujratelepites 10-15 euroert azt jelenti, hogy ujra telepitik azt, amit mar rajta van. Nem uj oprendszert jelent. Ez csak a munkadij, a nyersanyagot te viszed.

Ambulimax Provider

(#89686) Mate válasza tomsolo (#89684) üzenetére


Mate
nagyúr

SP szerintem nem volt érintett.

(#89687) laceszgamer válasza e=mc² (#89685) üzenetére


laceszgamer
addikt

De szerintem tényleg totál felesleges ezt firtatni. Ha tudom, hogy ez lesz belőle fel se teszem az alap kérdést. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89688) pigster válasza laceszgamer (#89678) üzenetére


pigster
senior tag

Töredelmesen bevallom, nálam sem minden szoftver származik "tiszta forrásból". De laptopot direkt Windowssal együtt rendeltem. Pont tegnap vettem pl. Xpaddert USD 9,99), pedig az aztán bárhonnan letölthető.
Ne magyarázd meg, hogy nem tudod, mit kapsz a Windowssal, mert gondolom évek óta használod. Ennyi idő alatt gondolom csak kiderült.
Ha meg nem magyarországi viszonyokból indulunk ki, akkor Ausztriában kb EUR 10,- a minimál órabér, a Mediamarktban meg EUR 110-ért van Windows: http://www.mediamarkt.at/mcs/product/Windows-8.1-OEM-64-bit-Vollversion-Betriebssystem-,10255,27314,1003891.html?langId=-15
Persze nem akarok a zsebedben turkálni, de azért még minimálbérből is megvan 1,5 nap alatt.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#89689) #79621120 válasza tomsolo (#89682) üzenetére


#79621120
törölt tag

Köszönöm az ajánlást .

Jelenleg a Rayman Origins nyüstölöm , de nem akar átengedni a Gourmand Land világba .

(#89690) maddionmax válasza eami (#89672) üzenetére


maddionmax
aktív tag

A témához annyit hozzátéve, hogy a Microsoft a Windows 8 megjelenése után/alatt adott ingyen upgrade kulcsokat Media Center Edition-höz. A vicces az volt, hogy ezek a kulcsok így legálisak lettek, azaz kaptál ingyen legális Windows 8 rendszert. Nem kellett hozzá semmi, csak kérni :D

(#89691) zsírsámán válasza maddionmax (#89690) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Ezt nem is tudtam. Ezentúl azzal is be lehet aktiválni a rendszert? Eddig és mindig a saját kódjával aktiváltam be, később meg hozzáadtam a media centert.

(#89692) djculture


djculture
félisten

Ezt se kell megvennem, epizódikus plusz mikrotranzakció bár csak raid móüdban azt mondják : [link]

[ Szerkesztve ]

(#89693) Zamery


Zamery
senior tag

Tudom nem a gamepad topic, de bestbuy! Megint van F310!!4négy! Igaz, hogy kurvadárga: [link].

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#89694) tomsolo válasza Zamery (#89693) üzenetére


tomsolo
őstag

OFF

Nekem ilyen van és nem iagzán vagyok meglegédve vele. A Dpad hangos és lötyögős, a ravaszok túl erősek - mondjuk csuklóerősítőnek jó :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#89695) #79621120 válasza Zamery (#89693) üzenetére


#79621120
törölt tag

Az IPON is ingyen szállít ?

[ Szerkesztve ]

(#89696) maddionmax válasza zsírsámán (#89691) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nekem simán engedte :D

(#89697) Zamery válasza #79621120 (#89695) üzenetére


Zamery
senior tag

Tényleg ez se rossz így. Viszont eddig nem volt sehol, és mindenki ilyet keresett, most meg hirtelen lett, ezért linkeltem.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#89698) -Solt- válasza Zamery (#89693) üzenetére


-Solt-
veterán

Én a madaras tescoban vettem anno, kb 6000.-Ft volt. ( Szentendrei út )

www.smart-bus.hu

(#89699) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Már hivatalos a Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered.

PC, Linux, MAC, iOS. (Android verzió még készül)

És nem lehet megvenni, mert a linken ami az Amazonra mutat nincs semmi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#89700) Csapoati válasza oriic (#89699) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ott van a linkeken a Buy Now-nál, hogy Thursday, szóval majd holnap nézzük. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.