Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75351) Mate válasza NyMRooD (#75348) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez a szöveg csak előző fordulónál jelent meg. Korábban nem rémlik.

(#75352) gszp válasza Hunbeast87 (#75347) üzenetére


gszp
csendes tag

Őszintén, te mi a tökömnek fórumozol? Mást sem csinálsz, csak mindenkibe belekötögetsz, utána meg jópofizol. Kit érdekel? Szerinted rosszul fogok aludni? Igen, minden giveawaynél be fogok húzni két kulcsot, ha van rá esély. Több hozzászólásra nem reagálok, erre nincs időm, a kulcs osztások valahogy több hasznot hajtanak.

(#75353) Csapoati válasza Hunbeast87 (#75350) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Business is business. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75354) Hunbeast87 válasza gszp (#75352) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Abba kötök bele, aki megérdemli. Felőlem húzz be három kupont is legközelebb, de nem ezzel kellene itt dicsekedni, ahol elég sokak szívét fájdítod ezzel (még ha nem is írják le) :DDD
Kivel jópofizok és mikor? Van igazságérzetem, ennyi. Neked ez nem tetszik? Sajnálom...
Ha a moderátoroknak sem fog tetszeni, akkor ők meg rövid úton el tudnak takarítani innen.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#75356) NyMRooD válasza Hunbeast87 (#75354) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem azért, hogy beszálljak a vitátokba de nem hiszem, hogy gszp 2 kulcsa akadályozta meg, hogy több fórumtársnak egy sem sikerült. Peace.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#75357) Hunbeast87 válasza gszp (#75355) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ezzel be is fejezem az offolást, mert csúnya vége lesz (mind kapunk :DDD ):
Ezt nem rád értettem, hanem magamra. Ha a moderátoroknak nem tetszik, hogy leírom azt amit gondolok, akkor ENGEM rövid úton belül el tudnak takarítani innen. :DDD
Mindattól függetlenül, hogy félreértetted, megválogathatnád azt, hogy mit írsz.

(#75356) NyMRooD: Ámen. Peace! ;)

(#75359) bijesz: Mert egész idő alatt, ahányszor volt kulcsosztás, sajnos mindig késve küldték az emaileket. :(

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#75358) Mate


Mate
nagyúr

Erről ez jutott eszembe.

(#75359) bijesz: Tavalyi kulcsosztásnál én is jártam így :) Az a legfincsibb, mikor azt hiszed megvan, de hopp, mégse :D

[ Szerkesztve ]

(#75359) bijesz válasza Mate (#75338) üzenetére


bijesz
aktív tag

Nem elégedetlenkedni akarok hiszen ingyen cucc, de amikor megkaptam a mail már nem volt kulcs,azért kicsit bosszantó, és gyanakvóvá tesz.

(#75360) gszp válasza Hunbeast87 (#75357) üzenetére


gszp
csendes tag

1. Látod, már jópofizol. ;]
2. Remélem láttad a smileyt.
3. Legközelebb is várlak szeretettel.
4. Most már tényleg hagyjuk abba, a többiektől elnézést.

(#75361) #79621120


#79621120
törölt tag

Kedves Fórumtársaink .

A Prohardver AMD szappanoperájának legújabb epizódját olvasták .

A jövő heti tartalomból :

N megtudja , hogy ismét kulcsosztásra kerül a sor , ezért már két nappal előtte telespammeli a hírrel a fórumot . K rácuppan a hírre és gyorsan kreál még négy felhasználói fiókot , hadisorba állítja minionjait , hogy azok időben le tudjanak csapni a felkínált kulcsokra ( hiszen a múlt héten megszerzett példányokat már jó pénzért eladta ) . Z nem tudja hogyan kell az Alienware oldalra regisztrálni . H csak az email fiókját lesi , hogy mikor jön a riasztás . X még mindig azon dühöng , hogy túl későn reagál , az email későn érkezik és hoppon marad . D csak annyit mond : " Nem GOG akcíó , nem érdekel " és tovább mulat az egészen .

Kérem tartsanak velünk a jövő héten is .

(#75362) djculture válasza #79621120 (#75361) üzenetére


djculture
félisten

Inkább ezt olvasom mint azt hogy milyen jó lenne egy valaha isten játék mostani elbarmolásos verziójáért fizetni..:D Ezen legalább tudok nevetni a másikon csak sírni tudok hogy milyen igénytelen emberek vannak... A fű szimulátor gold editiont is megkellene venni gondolom mert achi-s...

[ Szerkesztve ]

(#75363) eszement24


eszement24
aktív tag

Engem jobban érdekel jelenleg a BG elite tagság, hogy vajon mikortól érdemes oda próbálkozni? Mármint mennyi az az adomány, amit oda kéne bedobni, hogy felvételt kérjek. Mert lassan 100€nyi cuccot passzoltam be, (mondjuk még egyet se sorsoltak ki) és hegyekben áll a további adomány is, de nem fogom egyszerre mindet ellőni, csak szép folyamatosan.. mert ha van egy közelítő érték, akkor az alatt nem is strapálom magam a tagfelvételi kérelemmel..

(#75364) djculture válasza eszement24 (#75363) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem nincs ilyen kritérium jelentkezel és eldöntik, veszteni nem vesztesz vele..

(#75365) eami válasza #79621120 (#75361) üzenetére


eami
addikt

még jó hogy senkinek eszébe sem jut csak azért AMD kuponra vadászni, hogy utána GOG játékokra cserélje :) oh wait... :))

(#75366) djculture


djculture
félisten

Metro redux nem úgy volt hogy juliusban még megjelenik? Eddig úgy hirdette a steam is most már látom augusztus vége..

[ Szerkesztve ]

(#75367) cikasz


cikasz
őstag

Persze mikor vagyok délutános? Amikor kulcsot osztanak :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#75368) Mate válasza djculture (#75366) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem csak annyi rémlik, hogy most nyáron.

(#75369) djculture válasza Mate (#75368) üzenetére


djculture
félisten

Mindegy majd kijön.
Kikerült a Assassin's Creed Unity Gold elővásárlása is alig 25 ezerbe kerül :D

(#75370) Mate válasza djculture (#75369) üzenetére


Mate
nagyúr

Már tegnap kint volt.

Várható volt annak és FC4-nek is az ára. 60€ az alap és 20€ a seasson pass.

(#75371) tipuka válasza Mate (#75370) üzenetére


tipuka
addikt

M.o. jobban teljesít! :Y

Amúgy nem csak szerintem jött el túl hamar az FC4? Eddig jó pár év a volt a részek közötti eltelt idő. :)

(#75372) djculture válasza Mate (#75370) üzenetére


djculture
félisten

Jó lesz nekem az uplayes is szerintem, fél áron..

[ Szerkesztve ]

(#75373) bladegery válasza djculture (#75372) üzenetére


bladegery
senior tag

+1 ora sz*pas mire el tudod inditani a jatekot.

gergely-szabo.com

(#75374) po1son válasza tipuka (#75371) üzenetére


po1son
addikt

Több mint 9 millió darabot adtak el a 3. részből... Lehetett gondolni, hogy hamar fog jönni a folytatás. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#75375) djculture válasza bladegery (#75373) üzenetére


djculture
félisten

Ez van de akkor se fogok kiadni 50 ezret két játékra... Mondjuk nekem eleve a far cry 3 meg a teljes Ac ott van meg

[ Szerkesztve ]

(#75376) FollowTheORI válasza bladegery (#75373) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hagyjukmár... ez már lejárt lemez. :)

AC4 óta semmi ilyesmi nincs.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75377) Mate válasza FollowTheORI (#75376) üzenetére


Mate
nagyúr

Amihez több patch jön ki, az kínszenvedés uplay-en.

(#75375) djculture: Nem kell megvenni minden játékot egyből első nap :)

(#75378) FollowTheORI válasza Mate (#75377) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

AC4 óta már nem... úgy működik mint az Origin update pl. :)
Annyi még a "baja" hogy nem automatán csinálja pl amikor belépsz, hanem csak játék indításkor ellenőrzi és szedi le a frissített fájlokat... ez a lánc telepítés már nincs, nem is telepítőt szed már le.

Se AC4, se az AC Liberation HD, se a Watch Dogs nem olyan már. :)
Semmi nyűg nincs vele.

Ha meg az uplay szarja össze magát az érinti a Steam-es változatot is, szóval minimális a különbség.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75379) Mate válasza FollowTheORI (#75378) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezt jó tudni :D

(#75380) po1son


po1son
addikt

Aki lemaradt az elmúlt 5 hétben bármelyik bundlestars ingyen játékról annak itt a lehetőség pótolni link.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#75381) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Nem játék ezért OFFba teszem.

3 db ingyenes Walking Dead képregény. Írd be a mailcímed, aztán megkapod a pakkot.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#75382) Dilikutya válasza Crytek (#75319) üzenetére


Dilikutya
félisten

Július 31-én jelent meg, nem korai még?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#75383) po1son válasza Dilikutya (#75382) üzenetére


po1son
addikt

3 kulcsért megy, télen lesz az 2-1.5 is...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#75384) djculture


djculture
félisten

(#75385) bullseye


bullseye
addikt

Fent vannak a Sacred 3 értékelések...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#75386) djculture válasza bullseye (#75385) üzenetére


djculture
félisten

Ez is az évezred játéka lett úgylátom .. egy mázsa nem ajánlott értékelés:) Ennyit még nem is láttam egy játéknál se, lapozok és csak nem ajánlottat látok:D
Pc gurus csávónak se nagyon tetszett úgynéz ki:

Köze nincs a klasszikus szériához, még csak nem is ARPG, hanem a tavalyi, középszar Sacred Citadel átfordítása 3D-s izometrikus nézetbe. Egy végtelenül unalmas, repetitív hack 'n' slash szűk, zárt arénákban, afféle Magicka / Gauntlet / God of War irányvonalon, mindenhonnan lopott játékelemekkel, állóképes átvezető animációkkal, szánalmas szinkronnal, kooperatív módra kihegyezve. Egyedül a grafika és az effektek dicsérhetők itt-ott, de ez is csak jóindulattal.

Ne vedd meg, főleg ne ennyi pénzért. Majd valami bundle részeként, egy dollárért belenézhetsz, de akkor se veszítesz sokat, ha teljesen kimarad az életedből, sőt...

[ Szerkesztve ]

(#75387) Dilikutya válasza po1son (#75383) üzenetére


Dilikutya
félisten

Honnan vannak ezek, kinek éri meg? Én továbbra is jobban bízok egy jó akcióban, télen akár már 75%-ot is kaphat, akkor már alig lesz drágább 1TF-nél. Nem szívesen fizetek olyannak, aki nem adózik az adózott pénzem után.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#75388) po1son válasza Dilikutya (#75387) üzenetére


po1son
addikt

Orosz tradereknek megéri, mivel náluk a storeba sokkal olcsóbb.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#75389) Dilikutya válasza po1son (#75388) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezért várom én meg, amíg lemegy az ára. Oroszoknak nem fizetek, meg mindenféle nem hivatalos másodkézből nyerészkedőnek. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#75390) po1son válasza Dilikutya (#75389) üzenetére


po1son
addikt

Mitől nem hivatalos? Wallent pénzből veszi steamstoreból... Annyira nagy nyerészkedés nincs rajta, mint te gondolnád.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#75391) Dilikutya válasza po1son (#75390) üzenetére


Dilikutya
félisten

De a ruszki gyerek már nem hivatalos. Aztán vagy wallet vagy nem. Annyival nem jobb ár egy akciósnál, és minimális kockázata is van, hogy bebukod. Eddig még mindent kivártam, amíg a steam vagy egyéb normális kereskedő dobta utána fillérekért, a Colin Mcrae Rally-ra is ez a sors vár. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#75392) po1son válasza Dilikutya (#75391) üzenetére


po1son
addikt

Ha steamstoreból vásáról, akkor miért ne lenne hivatalos?! Elmúlt kettő évben kb 2500 játékot szereztem be oroszoktól és egyszer sem volt semmi gond... Egy revoked giftem volt, de az nem orosz volt és saját hibám volt...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#75393) i2k


i2k
senior tag

Interplay Weekend - Good Old Games

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#75394) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Ingyenes Blind Escape Desurán

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#75395) Lackki válasza i2k (#75393) üzenetére


Lackki
senior tag

hmmm, screamer 1+2 :P

már csak a screamer rally hiányzik

Privátot hamarabb észreveszem

(#75396) Dilikutya válasza po1son (#75392) üzenetére


Dilikutya
félisten

A ruszki gyerek nem az. Pont. Seftelőkkel nem üzletelek 200Ft-al olcsóbb árak miatt.
Meg mondjuk nem veszek annyi játékot, hogy garasoskodnom kelljen a ruszkikkal, így legalább amit megveszek, azzal játszok is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#75397) velizare válasza i2k (#75393) üzenetére


velizare
nagyúr

ezek se rosszak éppen, de az igazi klasszikusok kimaradtak :(

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#75398) po1son válasza Dilikutya (#75396) üzenetére


po1son
addikt

Ha a pénztárcád bírja... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#75399) Anonymus X válasza i2k (#75393) üzenetére


Anonymus X
tag

Interplay címek voltak már jobb akcióban is GOG-on, ráadásul némely játék alapára emelkedett is.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#75400) i2k válasza Anonymus X (#75399) üzenetére


i2k
senior tag

És akkor a lényeg?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.