Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75401) velizare válasza i2k (#75400) üzenetére


velizare
nagyúr

hogy köszi, hogy szóltál! :DDD :R

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#75402) section9 válasza i2k (#75393) üzenetére


section9
őstag

Redneck Rampage Collectiont bezsákolom. Yeeeehaaaw. :C

(#75403) Anonymus X válasza i2k (#75400) üzenetére


Anonymus X
tag

Puszta megjegyzés, véleményformálás volt. Bár szerintem segítettem azoknak, akik a "volt-e már olcsóbb" kérdésekkel jönnek.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#75404) ollie válasza i2k (#75400) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pattanj be az időgépbe, és vedd meg 1 évvel ezelőtt. ;]

***

(#75405) BasketWink válasza i2k (#75400) üzenetére


BasketWink
csendes tag

a lényeg h szar rossz akciót linkeltél mert VOLT már jobb is ;] lehet hogy nem lesz soha annyiért de VOLT már jobb is ;] :P

(#75406) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Red Faction -> -90% (0,99 euró)
Red Faction II -> -90% (0,99 euró)
Red Faction Guerrilla -> -90% (0,99 euró)
Red Faction: Armageddon -> -90% (1,99 euró)
Red Faction: Armageddon Path to War DLC -> -90% (0,49 euró)
Red Faction Armageddon Soundtrack -> -90% (0,99 euró)

Red Faction Collection (az összes fenti cím együtt) -> -90% (4,99 euró)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#75407) i2k


i2k
senior tag

Srácok :) :) :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#75408) maddionmax


maddionmax
aktív tag

GMG-s Metro LL Complete-ért érdemes szerintetek 10 fontot adni?

Mennyire jó a játék?

[ Szerkesztve ]

(#75409) _stick_ válasza maddionmax (#75408) üzenetére


_stick_
őstag

Nekem nagyon tetszett, bejött a föld alatti hangulat, annyira, hogy most a könyvre vadászok.
Amúgy 1 hónap múlva jön a felújított redux változat, lehet érdemes lenne akkor már megvárni azt, bár ki tudja... :B

(#75410) szami777 válasza maddionmax (#75408) üzenetére


szami777
addikt

sokallom, volt már fele ennyi is.
Gondolom gmg-s rewardból menne, de még így is sok, főleg hogy csak 50% van rajta :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75411) Anonymus X válasza szami777 (#75410) üzenetére


Anonymus X
tag

Vigyázz mit tanácsolsz, mert előfordulhat, hogy soha nem lesz már ennyire olcsó ;] Lásd

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#75412) dante0425 válasza _stick_ (#75409) üzenetére


dante0425
tag

A könyvekről annyit, hogy megéri beszerezni őket. Mind az 5 eddig megjelent Metro-s könyvet megvettem és nem kellett csalódnom :)

(#75413) laceszgamer válasza dante0425 (#75412) üzenetére


laceszgamer
addikt

5 Metro könyv?

Én a 2033-ról és a 2034-ről tudok, de kérlek segíts ki ha rosszul tudom. Ha tényleg van még másik részük is akkor holnap rohanok beszerezni. :D
Mióta a Last Light-ban láttam a borítóját a 2035-öt várom. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75414) _stick_ válasza laceszgamer (#75413) üzenetére


_stick_
őstag

ANDREJ GYJAKOV nevére keress rá.

(#75415) zone


zone
őstag

A dlh.net oldal leállt a terhelés miatt, most az Enclave helyett East India Company Gold Steam kulcsokat adnak a regisztrálóknak. Egyszer jutottam el a regisztrációs oldalig, de utána ismét lehalt az egész. Akinek van ideje, próbálkozhat.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#75416) sultansmith


sultansmith
senior tag

Újra van óccsóság g2a-n
A diablo kieg 17 olyró.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#75417) Heavyrain válasza sultansmith (#75416) üzenetére


Heavyrain
őstag

Risen 3 Pre-Order -48%. Az szép így 2 héttel a megjelenés előtt! :Y

(#75418) laceszgamer válasza _stick_ (#75414) üzenetére


laceszgamer
addikt

Köszi. :) 2 könyvét találtam, hétfőn vagy kedden hozza is a futár. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75419) maddionmax válasza zone (#75415) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Regisztráltam, de semmit sem ad :(((

(#75420) echterion válasza maddionmax (#75419) üzenetére


echterion
nagyúr

Én csak az oldal betöltéséig jutottam el. De ha nem ad semmit, akkor nem is kínlódom vele.

**********

(#75421) maddionmax válasza echterion (#75420) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nos, mint kiderült valóban volt kód, de elfogyott...mily meglepő :)

(#75422) Zamery


Zamery
senior tag

Sacred 3 értékelések: [link]. Csak azt nem értem, miért a hatodik a Steam eladási listán?

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#75423) laceszgamer válasza Zamery (#75422) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mire nem jó a reklám, ami ez esetben az elöző részek is, sokan azoknak a folytatását várták és vették meg... a demo meg már egy kőkori fogalom manapság.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75424) maddionmax válasza maddionmax (#75421) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Na feltöltötték a kulcsokat, szóval megint van East India Company Gold Steam kulcs.

(#75425) laceszgamer válasza maddionmax (#75424) üzenetére


laceszgamer
addikt

Már csak az oldalnak kéne életre kelnie. :D megy csak valami kegyetlen lassan.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75426) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ok a regelés megy csak a visszaigazoló e-mailban kapott link nem képes működni. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75427) FollowTheORI válasza Heavyrain (#75417) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

CD galaxisban is majdnem annyi... ez a leértékelés csak "virtuális", mert a nyugati teljes árhoz van mérve a teljes helyi keleteurópai ár.

Jól csinálják a lengyelek az már egyszer biztos. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75428) echterion válasza maddionmax (#75424) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem Enclave-et ír, de az sajna megvan. :(

**********

(#75429) joe-ker


joe-ker
senior tag

Óránként dobnak fel 100 kulcsot,de mire betölti az oldalt addigra elfogyott.

(#75430) pethYeti válasza joe-ker (#75429) üzenetére


pethYeti
addikt

Reggel 7-kor elindítottam egy frissítést az oldalra 7.02-re betöltött és már el is fogyott az összes kulcs. :D Nem baj legalább enclave-t be tudtam szerezni.

(#75431) sultansmith válasza Zamery (#75422) üzenetére


sultansmith
senior tag

azért, mert mostanában nincsen új cím, uborkaszezon van. Én sem vettem mostanában semmit, szeptemberig-októberig nem is lesz olyan triple A, amire érdemes várni.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#75432) bicajoskema


bicajoskema
tag

Sziasztok
Hol lehet most a legolcsobban arma 2 őt Operation arrowheaddel vagy arma 2 complete editiont venni? Illetve egy napoleon total war game of the year editionért el lehet cserélni?
Köszi

(#75433) tipuka válasza pethYeti (#75430) üzenetére


tipuka
addikt

én már le is mondtam róla, a regisztrációs e-mailjük 7x is megjött, de be se tudtam lépni az oldalukra az e-mailben küldött kóddal, csak annyit írt ki h restration complete... :D

(#75434) alratar válasza bicajoskema (#75432) üzenetére


alratar
addikt

Az Arma2 Complete énszerintem még mindig steamen a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#75435) bul07


bul07
nagyúr

Szerintetek itthonról aktiválható
Far Cry 3 £3.49

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#75436) csaba951 válasza bul07 (#75435) üzenetére


csaba951
veterán

Egész biztosan igen! Viszont nem Steam-es, hanem "csak" UPlay-es.

(#75437) eami válasza tipuka (#75433) üzenetére


eami
addikt

szerintem meg ráérsz, gondolom ez is hónapokig megy majd :)

és ha már kulcsvadászat... végre leszedték a megtévesztő szöveget az AMD group giveaway oldalról, tehát továbbra is várható hogy raknak ki kulcsokat :))

[ Szerkesztve ]

(#75438) Frod válasza Zamery (#75422) üzenetére


Frod
addikt

Egyáltalán nem tudom sajnálni őket. Persze anno a Sacred 1 jó hiánypótló volt, de nem is értettem amikor bejelentették a 3-at, - minek? - eleve nem is ugyanaz a stúdió csinálta.
Az meg, hogy a játékosok tömegével szórnak ki úgy 50€-t, hogy egy gameplay-t előtte lusták megnézni, de utána verik a billentyűzetet, hogy kérik vissza... Ez a fajta luxus itthon, józan ésszel felfoghatatlan.

Do you see the white shadow?

(#75439) dante0425 válasza Frod (#75438) üzenetére


dante0425
tag

Nem az a baj a Sacred 3-al amilyen lett, hanem, hogy ez a Sacred Citadel folytatása. Ha így adták volna ki akkor senki se nyafogna. Nagy hiba volt ezt Sacred 3 néven kiadni. Még az Arcania se volt ekkora mellényúlás a Gothic 1-2-3 után.

(#75440) tibi206


tibi206
tag

Szombathelyi Tescoban 399ft volt a Mass Effect 3, gondolom a hasonló EA Classics játékok is de ebből is csak 1 darab volt már!

(#75441) cikasz válasza tibi206 (#75440) üzenetére


cikasz
őstag

Gz!
Valaki másik tecsóban nem vett több darabot véletlenül? :D

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#75442) Executioner


Executioner
tag

3 darab Walking Dead képregény ingyen!

For a limited time, Skybound is teaming up with Humble Bundle to offer the first three issues of The Walking Dead absolutely free. Start your comic collection off the right way, with one of today's hottest titles.

[ Szerkesztve ]

Exec

(#75443) KubanitoS válasza Executioner (#75442) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszi, be is húztam!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#75444) szami777 válasza eami (#75437) üzenetére


szami777
addikt

melyik szövegre gondolsz?
még mindig ez van kint: "All out! There are no more keys left in this giveaway!"

+ Hogy ON is legyek
GMG-n a tegnapi 10 fontos Metro Last Light Complete most 10 helyett már csak hat font.
[link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#75445) FollowTheORI válasza szami777 (#75444) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem, már nincs kint az a szöveg. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75446) tipuka válasza eami (#75437) üzenetére


tipuka
addikt

Szuper, megnyugtattál mind a kettő kulcsosztás végett, egy remélem csak sikerül! :D :R

(#75447) Wolverine


Wolverine
félisten

Közben Summer Sale van a GamesPlaneten is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#75448) echterion válasza Executioner (#75442) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, behúztam.

Más: WoW feltöltőkártyát honnan érdemes most venni? Vagy maradjak a blizz-féle havi feltöltésnél? Csak mert gondoltam, felnézek kicsit WoW-ozni, megnézni a Pandát, mielőtt kijön az új kieg. Most éppen lenne hozzá kedvem, így lassacskán években mérhető szünet után.

**********

(#75449) laceszgamer válasza echterion (#75448) üzenetére


laceszgamer
addikt

Sok különbség nems zokott lenni árban, igazából csak akkor éri meg GC-t venni ha az ember goldért veszi, akkor jóformán ingyen tud játszani.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75450) Wolverine válasza laceszgamer (#75449) üzenetére


Wolverine
félisten

És a goldért vett feltöltés illegális, mint tudjuk.

echterion: vannak, akik olcsón szállítanak WoW GC-t, és olcsóbban jössz ki, mmint a kártyás vásárlással.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.