Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136614) tomsolo


tomsolo
őstag

Na lepergett a Ghost Recon Wildlands, ~ olyan 60-70 óra volt soloban.

A történet kb annyi, hogy Boliviában helyre kell tenni az egyik legnagyobb drogkartellt, először a klán kisebb tagjait, majd így meggyengítve a végül a Főnököt kell orrba igazítani.

Pozitívumok:
- baromi szép, 2017-es játék, de sztem amit a directX-ből ki lehet hozni, azt kihozták. Az időjárás egyszerűen álomszép, főleg mikor esik, illetve utána (volt hogy együtt vacogtam a katonáimmal, mert úgy éreztem jéghideg szél ápolja őket :D )
- cserébe abszolút nem kér sokat, sztem a 60 fokot nem érte el a GPU maxon (2060Super)
- rengeteg a fegyver, még úgyis hogy sok a felszínezett, spéci item
- többféle módon is lehet játszani, kedvenceim az esti küldetések voltak ahol Sam Fisher (szegény nagyon senior már) módra lehet lámpákat kilődözni és settenkedni
- többé-kevésbé koherens játék logika
- baromi nagy, változatos területek, jó hosszú kampány (főleg ha kimaxolod)
- elég sokszor kell taktikázni, még a grindes küldik alatt is pl, el kell lopnod egy repülőt, de marhára nem mindegy merre és hogyan repül el vele a célpontig
- 2 féle ending
- 2 érdekesebb DLC
- (női) csapattársak <3 amiket testre lehet szabni

Negatívumok:
- lehetett volna többféle küldetéstípus, nem számoltam de olyan 10-nél több nem hiszem hogy van, hogy így elég monotonná válik egy idő után (UBI betegség ala Assassin's Creed), bár ha nagyon szigorúan nézzük akkor igazából mindegyiknek az a lényege, hogy ne legyen ellenfél :)
- elég grindy, a legtöbb skill nem is éri meg a vesződést
- Rambózni marhára nem éri meg, ami egyrészt jó és reális, másrészt rohadt idegesítő, hogy az 50 katonából mindegyik téged lő csak és pontosabbak Uzival mint te a HTI-vel. Sajna vannak olyan küldetések ahol mindenáron belekényszerítenek ebbe, na már most extreme difficultyn ez kb egy golyó neked és mehet az újraélesztés
- sajnos az AI nem valami okos, ráadásul csal is. Előbbi miatt sok taktika a butaságukra kell hogy épüljön, utóbbi miatt sok qanyázás van.
- csapattársak hajlamosak átlőni a falon, illetve halál bénák tudnak lenni, még akkor is ha a maxon van a perkjük. Az újraélesztés egy vicc
- bár szinte mindenre fel lehet mászni amire engedik, rohadtul nem egyértelmű mi az ami mászható és mi az ami nem, néha egy kapanyelet nem tudunk átugrani
- néhány interakció halál idegesítő mert _nyomva_ kell tartani a gombot. Ja jó sok gomb van.
- a repülőzés halálba frusztrált, nem is tudom hány alkalom volt amikor a landolás előtt esett szét alattam a gép
- a bolíviai hadsereg is halálba frusztrált, mert kurva váratlanul tud megjelenni egy helikopter vagy egy járőrcsapat

Az alapjátékhoz van még egy ún. nevezett ghost mode is, ahol kicsit ilyen rouge módon lehet tolni.

Van hozzá két nagyobb DLC az egyik(Narco) ilyen GTA szerű bohóckodással a másik (Fallen) ilyen túlélőmód szerűséggel próbálja feldobni az alapjátékot kb negyedrésznyi alapterületen.

Összeségében az alapjáték olyan 8 ojróért megvehető, annyit sztem röhögve megér, a Gold Edition amiben benne vannak a DLC is, kicsivel több mint a duplája, hát ez már nehezebb kérdés.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.