Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-19 16:30:21

LOGOUT.hu

Ha e-book olvasót szeretnél vásárolni, és nem tudod melyiket válaszd, olvasd el a következő írást: Elektronikus könyvolvasó választása
Népítélet, avagy a felhasználók véleménye az olvasóikról
A jelenleg Magyarországon megvásárolható legismertebb olvasók listája:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2143) biga válasza doc (#2141) üzenetére


biga
senior tag

A kettő (A 4 és a Touch alapja gyk ugyan az, ugyan azt a betűkészletet, megjelenítési sajátosságokat használják. Én nagyrészt TTS-el használom (illetve használtam, mert a fw frissítés óta a magyr nem megy rajta, így a PB-t használom erre). Nos a felolvasó a magyar betűkészlettől eltérő szöveget nem tudja helyesen felolvasni, tehát pl egy kalapos vagy hullámos stb ő-t o-nak olvas. Hidd el, kiszúrtam volna, ha lett volna ilyen :)

Megjegyzés: olyat viszont láttam már, hogy - a szabványostól némileg eltérő - rtf konvertálása után (calibre) mobiban hullámos vagy kalapos ő lett a szövegben. Ha ezt küldted rá a készülékre, ott is ez lesz. Ha a bizonytalan forrású rtf-et konvertálás előtt egyszerűen megnyitod pl egy word-ban és újra lemented, és ez után konvertálsz, ez a hiba nem fordul elő. De ez nem a készülék, hanem a forrás hibája!

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.