Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11963) Adler válasza Ottó58 (#11943) üzenetére


Adler
aktív tag

Nem az utolsó hozzászólásra hivatkozok csak, hanem amit írtál! Ezt nem vitatkozás képen írom le, hanem hogy Én mit tapasztaltam:
Én a mai napig Verbatimot használok csak pluszost (bár nem hengerest, hanem az egyesével tokba csomagoltat), mert azok még jók nálam. A mínuszosak viszont nagyon rosszak lettek. Ahogy többen is írták, hogy romlott a minőségük ezt Én is észre vettem(pláne a mínuszosnál), de nem annyival mint ahogy sokan állítják.
Nagyon sok tesztet láttam amit itt dicsőíttettek amik UAE gyártásúak voltak. Utána leteszteltem a verbatimot amit használok(mostani vásárlások) és furcsa módon jobb eredményt kaptam mint az ide belinkelt eredmények vagy legalábbis ugyan olyat!

Nor-tól (meg a többi nagy guru-tól is) már kértem tanácsot, és még szerintem fogok is ez ügyben, mivel Nekem a minőség számít nem az ára a lemeznek. Az MCC kód-os lemezek megszüntetését Én is sajnálom, de ez ügyben már priviben tanácsot kértem Nor társunktól amit itt is megköszönök neki! Köszönöm!

De ezt tényleg nem a kötözködés miatt írtam le csak Nekem ezek a tapasztalataim a márkával kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.