Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11401) Wasp91 válasza Flashget (#11400) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Mi az a MCSE? :B

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#11402) pami5 válasza verybigboy (#11399) üzenetére


pami5
aktív tag

Mindkét GSA-t eltaláltad, ez a 2 van. Először a 4163B-t szántam betenni. Eddig is sok mindenben jeleskedett!
:R

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#11403) Flashget válasza Wasp91 (#11401) üzenetére


Flashget
félisten

MediaCodeSpeedEdit

Realme GT Master Edition

(#11404) Wasp91 válasza Flashget (#11403) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Köszi!

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#11405) Wasp91 válasza Flashget (#11403) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Hogy kell ezzel a firmware-t megnyitni? :F Addig eljutottam hogy load firmware,de azzal nem sokra megyek mert a írómhoz csak exe-s firmware-t találtam. (SH-224BB)

[ Szerkesztve ]

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#11406) kicsirigó7 válasza Wasp91 (#11405) üzenetére


kicsirigó7
senior tag

Először is ki kell csomagolni az exet, pl WinRar fájlok kibontása.
Így kapsz egy bin fájt, amit be lehetne tallózni az MCSE-vel.
De van egy kis gáz. Az MCSE legutolsó verziója még nem tudja megnyitni a Samsung 224BB bin-jét.
Mivel a verziót előbb adták ki mint a 224BB-t. A köv verzió szerintem majd kezelni tudja. :)

Egyébként, tutira ismeri a TTH02 MID-et és az MCC004-et is.
Azért írja szebben a Maxell lemezeit mert az író firmwarejában a RitekF1 és a RitekF16 MID-et jobban hozzáhangolták az íróhoz. Mivel ezeket a MID-eket még ma is nagy tételben gyártják Thaiwanon és Chinában.
A TTH02-őt már csak az Emírségben, kis szériában. És nem igazán kapható már ez a MID az EU-ban, csak az iTmedianál.

A Verbatim MCC-s lemezeivel meg az lehet a gond, hogy a MID revíziója nem egyezik az írón lévővel.
Vagy csak egyszerűen nem foglalkozik a Samsung hogy finomhangolja az írót a Verbatim össze vissza gyártott, sokszor kétes minőségű lemezeihez. Pl a Kínában gyártott Verbák.
Vagy csak rossz szériát fogtál ki. A köv lehet hogy jobb lesz. :)

Egyre inkább valószínű hogy az újonnan kiadott DVD íróknál a gyártók már csak a Ritek-CMC és MBI lemezeihez fogják finomhangolni az írási stratégiákat az fw-ben. (A Verbatim MID-jeit, vagy mint gyártót, nem ok nélkül hagytam ki.)
Lehet páran tudják, de sokan nem, hogy már évek óta ennél a három gyártónál készülnek a Verbatim lemezei is, bérgyártásban.

(#11407) kali válasza kicsirigó7 (#11406) üzenetére


kali
legenda

lesz következő verzió?
elég régi az utolsó...

(#11408) kicsirigó7 válasza kali (#11407) üzenetére


kicsirigó7
senior tag

Valóban elég régi már. :K De ki tudja.
Szerintem, ha jönnek ki még új DVD írók akkor lesz.
Vagy is már jó lenne, ha lenne újabb verzió.
Mivel már most is van egy pár újabb DVD író aminek az fw-jét nem tudja kezelni az V1.2.0.10
Ha jól tudom az alábbiak:
Samsung SH-S224BB, Pioneer DVR-220L, LG GH24NS90, (LiteOn iHAS x24 C verziói, és klónjai.)

(#11409) Wasp91 válasza kicsirigó7 (#11406) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Rájöttem aztán hogy ki kell csomagolni, bin fájlt betallózom és nem mutatott semmit, de ezek szerint ez a gond akkor hogy régi a program.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#11410) kicsirigó7 válasza Wasp91 (#11409) üzenetére


kicsirigó7
senior tag

:K

Szk:
Ha TTH02 MID-es UAE lemezre akarsz írni, akkor be kell szerezned egy LG GSA 4163B-t. Vagy 4165B / 4167B-t. Hogy normális írásminőséged legyen. ;)

[ Szerkesztve ]

(#11411) pami5 válasza kicsirigó7 (#11410) üzenetére


pami5
aktív tag

Szerinted ehhez a lemezhez és íróhoz melyik fw és írási sebesség lenne a legjobb?

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#11412) verybigboy válasza pami5 (#11402) üzenetére


verybigboy
senior tag

Gratulálok, ezen 2 író (szerintem) a GSA sorozat legjobb írója, mindkét írót szeretem, ne válj meg Tőlük, többet érnek, sokkal többet mint amennyiért esetleg el tudnád adni Őket!!!

(#11413) Wasp91 válasza kicsirigó7 (#11410) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Volt régen 4163B-m, jó kis író volt sok száz lemezt megírtam vele. :K

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#11414) pami5 válasza verybigboy (#11412) üzenetére


pami5
aktív tag

Köszi! Ezt a 2 írót én is sokra tartom. Egy 4163B-vel kezdtem a DVD írás, amit - nagy hiba volt - idővel lecseréltem egy H20L-re. Az se volt rossz, de mégsem olyan volt. Azóta beszereztem mindkét 41xxB-t, nem is válnék meg tőlük. :C

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#11415) kicsirigó7 válasza pami5 (#11414) üzenetére


kicsirigó7
senior tag

A GSA-H20L megvétele rossz döntés volt.
Miként a GSA-41xxB sorozat legrosszabbja a 4166B.
Így a GSA-HxxN/A/L (népesebb) sorozat legrosszabbja a H20L.

A TTH02 (UAE) lemezhez. Az LG GSA-4163B / 4165B /4167B íróival a 4x írási sebességet ajánlom. Esetleg megpróbálható a 8x is.
Firmware szempontjából lehetőleg a legfrissebb verziót.

Szk:
Az LG soha nem erőltette meg magát hogy sokáig ellássa fw frissítéssel az épp kiadott DVD íróját.
A támogatás náluk annyiból áll, hogy az író kiadásától számítva, fél max-egy éven belül megjelenik 1 max 2 fw frissítés. Aztán inkább kiadnak egy új DVD írót.
Pioneer / NEC és a Plextor sokkal tovább támogatta a DVD íróit.

[ Szerkesztve ]

(#11416) djculture válasza kicsirigó7 (#11415) üzenetére


djculture
félisten

De már mindegy mert lg meg samsung gyárt csak dvd írót nagy tételben. Nec 2 hete fújt ki minden nagykerből kifogyott és game over, maga a gyár már év eleje óta nem létezik... Maradt kettő gyártó még jó hogy már nincs igény DVD íróra mert garantáltan duplázódna egyből az ár, így is benne van a pakliban ha a samsung is úgy dönt elavult technika.

[ Szerkesztve ]

(#11417) kali válasza djculture (#11416) üzenetére


kali
legenda

mióta nincs már nec...
sony-optiarc!

(#11418) djculture válasza kali (#11417) üzenetére


djculture
félisten

Arról beszélek tökmindegy hogy hívják nem létezik már:

Bezárja PC-s optikai meghajtókkal foglalkozó leányvállalatát a Sony: az egyre csökkenő kereslet közepette nem éri meg fenntartani a veszteségesen működő üzemet.

Vége az Optiarcnak
"A most aktuális üzleti év végén, 2013. március elsején megszűnik a Sony Optiarc,"

Jövő tavaszig teljesen kiszáll a PC-kbe szerelhető optikai meghajtók piacáról a Sony, amely nagyszabású átszervezés keretében megszabadul a veszteséges tevékenységektől. Ennek a folyamatnak a részeként a cég teljesen leépíti az Optiarc nevű leányvállalatát, amely PC-s optikai meghajtók gyártásával foglalkozik.

Az Optiarc még 2006-ban jött létre, amikor a Sony és az optikai adattárolás terén érdekelt másik japán elektronikai vállalat, az NEC egyesítette ezirányú tevékenységeit. Az akkoriban évente majdem 2 milliárd dollár forgalmat elérő Optiarcban a Sony 55 százalékos tulajdonrészt birtokolt, míg az NEC 45 százalékos tulajdonrésszel rendelkezett. Az anyagi problémákkal küzdő NEC 2008-ban az együttműködés megszakítása mellett döntött, így a Sony kivásárolta partnerét, és az Optiarc egyedüli tulajdonosaként a finanszírozását is fel kellett vállalnia.

Természetesen az Optiarc megszüntetése nem jelenti azt, hogy a Sony más termékeibe, például asztali Blu-ray lejátszóiba vagy a PlayStation konzolokba szánt meghajtók gyártásával is leállna, a lépés kizárólag a PC-kbe szánt meghajtókat érinti.

[ Szerkesztve ]

(#11419) kicsirigó7 válasza djculture (#11416) üzenetére


kicsirigó7
senior tag

"Maradt kettő gyártó" ?

Szerintem az LG-n és a Samsungon kívül még ott a LiteOn.
Aki a Plextor és az Asus íróit gyártja nagy tételben. Nem beszélve a saját néven forgalmazottakról. :)
Na meg persze a Pioneer mostani DVD íróit gyártó QSI.

A DVD író gyártók mind úgy dönthetnek egyszer, hogy leállnak a DVD írók gyártásával.
Ennek egyszerű lesz az oka: a Blu-ray írókkal is lehet DVD lemezt pörkölni.
De ez valószínűleg akkor fog bekövetkezni, ha a Blu-ray írók ára a mostani ár felére fog csökkenni.

Majd akkor nyitunk egy új topic-ot: Milyen használt DVD írót vegyek?
Mert mint a CD -nél is az derült ki, hogy egy eredeti használt CD író, jobb minőséget pörköl egy DVD írónál.
Már ma nem kérdés, hogy a DVD lemez esetében, sok használt DVD író jobb minőséget produkál egy Blu-ray íróknál. :)

(#11420) pami5 válasza kicsirigó7 (#11415) üzenetére


pami5
aktív tag

A GSA-H20L-t kaptam, a rossz döntés az volt, hogy a 4163B-t lecseréltem erre. /de minek?/
Írtam a lemezt ezzel az íróval, a legutolsó (A106) fw-vel. Az eredmény nagyon jó volt 4.1GB-ig, onnan pocsék!
A korábban említett szemrevételezéssel ez látható lett volna, mivel a szállítási/csomagolási sérülések természetesen az U.A.E. lemezeket sem kímélik. A 8x írást még nem próbáltam, talán az OPC kikapcsolása is előnyös változást hozhat. A kialakított "szemrevételezési technika" maximálisan jól szolgál.
Köszönöm a kapott segítséget és további sok jó tapasztalatot kívánok! :R

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#11421) Flashget válasza djculture (#11416) üzenetére


Flashget
félisten

Maradt kettő gyártó még jó hogy már nincs igény DVD íróra

talán pont ez az oka amiért kiszálltak sorra a gyártók, nem? :)
de nem csak ebből a szegmensből hanem másból is sorra jelentik be szinte hetente melyik gyártó éppen miből száll ki a PC iparból ami halálra lett ítélve általuk...is.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#11422) Flashget válasza kicsirigó7 (#11419) üzenetére


Flashget
félisten

Már ma nem kérdés, hogy a DVD lemez esetében, sok használt DVD író jobb minőséget produkál egy Blu-ray íróknál.

Pio 207 BD íróm szebben pörkölte a Philips Infomedia R30 lemezt mint a LiteOn 624B.

Realme GT Master Edition

(#11423) kicsirigó7 válasza Flashget (#11422) üzenetére


kicsirigó7
senior tag

A LiteOn 624B íród meg az IT Media DVD+R Double Layer 8x *FULLPRINT* (FTI)-t, írja legszebben. :)

Egyébként, az általad is idézett szövegrész nem konkrétan a LiteOn 624B-ről szól.
Van tőle sok sok, jobb minőségben pörkölő használt DVD író.
És nem egy lemez MID-ről, amit már nem is lehet kapni. (esetleg kéztől).

Már ma nem kérdés, hogy a DVD lemez esetében, sok használt DVD író jobb minőséget produkál egy Blu-ray íróknál.

De hát pont neked kell ezt magyaráznom? :D

(#11424) Flashget válasza kicsirigó7 (#11423) üzenetére


Flashget
félisten

tudom nem is jó semmi más lemez írására :)) lehet sima DVD-R lemezt is meg kéne próbálni ezzel írni ami TTH02 UAE gyártmány.

csak egy példát hoztam fel, hogy nem olyan rossz még a Pio BD író DVD-re, de tény az Optiarc 7260 szebben írja.
bocs ha félreérthető voltam. :R

Realme GT Master Edition

(#11425) pami5 válasza kicsirigó7 (#11423) üzenetére


pami5
aktív tag

A próbálkozás meghozta az eredményt. Az UAE TTH02 MID-et is és az MCC 02RG20 Digital Movie-t is írtam ImgBurn-el, 4x sebességgel a GSA-4163B-vel, mindkettő jó lett. :C

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#11426) verybigboy válasza pami5 (#11425) üzenetére


verybigboy
senior tag

:) ... ezt tudja a 4163 és a 4167 is. :R

(#11427) kicsirigó7 válasza verybigboy (#11426) üzenetére


kicsirigó7
senior tag

Azért legalább olyan jó szerintem a 4165B-is. :)

Ricoh Silver Edition 8x DVD+R
MID: MBIPG101-R04-01

LG GSA-4165B, FW: DL05, 4x pörkölés:

[ Szerkesztve ]

(#11428) verybigboy válasza kicsirigó7 (#11427) üzenetére


verybigboy
senior tag

Az is (természetesen) van a szortimentemben, de nálam (az általam használt MID-ekhez) a 63 és a 67 jobban teljesített ... igaz MBI mid-em nincs is szerintem idehaza.

Többi MID-nél is jól szerepel Nálad (Sony, MCC, TY, Ricoh, Infomedia)?

Amúgy ez tényleg szép eredmény, le a kalappal!!! Milyen lemez amúgy ez, mikori? (MBI manapság nem igazán tud ilyet!)

[ Szerkesztve ]

(#11429) pami5 válasza kicsirigó7 (#11427) üzenetére


pami5
aktív tag

Mindkettőtök készletében vannak még az említett 2 GSA-n kívül is jó írók, amik nagyon jó eredményt adnak a sok féle MID-del, de ez sajnos nem jellemző mindenkire. A lemezeket is kellő gonddal válogatjátok össze. Személyeteken kívül van még egy-két PH tag, aki a jó minőségű írást szereti és műveli. Amit átadtok, azt érdemes megfogadni, sokat javulhat az írás tartóssága és minősége. Többek nevében köszönöm. :R :R

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#11430) vond


vond
MODERÁTOR

Hali!

Nem tudna valaki ajánlani egy olyan magyar boltot, ahonnan viszonylag jó áron lehet DVD lemezeket rendelni nagy tételben, és rendes magyar számlát tudnak adni róla? A szlovák cégek ilyen szempontból sajnos nem felelnek meg. MM-ban és hasonló helyeken meg 2x-3x annyiba kerülnek a lemezek...

Előre is köszönöm! ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#11431) kicsirigó7 válasza verybigboy (#11428) üzenetére


kicsirigó7
senior tag

Igen jól szerepel nálam minden MID-nél, Infome +R-t és a MCC-t nem tudom. Egyszerű az ok Verbatim lemezeket nem használok, Infome +R lemezem nincs.
Egyébként a 4165B és a 4167B egy és ugyan az az író. Csak fw-ben és névben különböznek.
Ebből adódóan, lehet az egyikből a másikat csinálni, oda vissza.

Hogy mikori lemez ez? Kb 2006 körüli. :) (Én vagy 4 éve vettem.)
Pár teszt róla azokból az időkből: [link]
Ha jól emlékszem az iTmediánál tavaly még volt egy kifutó készlet, 50-es kiszerelésben.

(#11432) verybigboy válasza kicsirigó7 (#11431) üzenetére


verybigboy
senior tag

Ez a Ricoh "Silver" néven futott lemez lenne?

(#11433) gg72


gg72
veterán

Nem tudja valaki hol lehet kapni prémium minőségű átlátszó slim CD-tokot? Az itmedia-nál sajnos most szinte semmilyen tok sincs...

(#11434) M107


M107
addikt

:R

Nincs ma jó minőségű lemez....... Régebbiek közül olyan mint, Verybigboy s társai betároltak azok még *5 lemezek.

224BB amit ma dvdíróban meg szabad venni normal lemezek írásához, prémium lemez íráshoz LG GSA 4163-4165-4167B Pio 112-212-115-215-116-216 s vége. esetleg ha még valahol tudsz szerezni NEC 7260-7280

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#11435) Flashget válasza M107 (#11434) üzenetére


Flashget
félisten

Na igen, ha ez a tudás meglett volna 2005/2006-ban írókrók, lemezekről is amiket megtanultunk kicsirigótól, VBB-től meg úgy magunktól is, most be lennél tárazva te is, én is. :)

Realme GT Master Edition

(#11436) kicsirigó7 válasza verybigboy (#11432) üzenetére


kicsirigó7
senior tag

Ricoh Silver Edition 8x DVD+R :K

(#11437) djculture válasza M107 (#11434) üzenetére


djculture
félisten

Az biztos de még Philips infómédiás lemez még mindig van, borítékost vettem igaz 200ft-ért 20db-ot szolnoki kiskerben. El is raktam tartaléknak. Vettem volna többet is de csak maxell volt már és nem is lesz.De azt mondják az is ezerszer jobb minőségű mint a webshopokba kapható zsugorfóliás meg csavaros szarok. Pedig made in kína, de abból is vettem 10 db-ot és nem szállt el mint a zsugorfóliás kinai. Szerintem a zsugorfóliás kínai maxell hamisítvány...

[ Szerkesztve ]

(#11438) M107 válasza djculture (#11437) üzenetére


M107
addikt

:R

Ha a mid-je ok-s jól jártál, én már nem nagyon archiválok dvd-re, de azért megmaradt pár darab minőségi lemez főként UAE Verba 50 db felett :)

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#11439) M107 válasza Flashget (#11435) üzenetére


M107
addikt

:R

Talán még lesz ilyen vagy tudsz szerezni, de én mondom hülye aki eladja pénzért a jó mid-es lemezeket.

De a kapcsolatomat próbálom fűzni hátha .......

Inkább Panasonic BD-R 25 GB lejátszó van onnan is tudom nézni a sorozataimat + egy Verba 50 GB Re és remélem egy Pana 25 GB-RE + egy 320 kis vinyó usb és arra kitesz HD film, megnéz töröl....

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#11440) djculture válasza M107 (#11439) üzenetére


djculture
félisten

Az a helyzet jobb ha kivan minden mentve mert mostanában ilyen bejelentések jönnek igaz ez még Németország de semmi jóra nem számítok itthon se:
"A Deutsche Telekom tegnap hivatalosan is közölte, hogy a jövő hét második felétől az új Call&Surf és Entertain szolgáltatásokra előfizető ügyfelekre új szerződési feltételek vonatkoznak majd, mely alapján a 16, 50, 100 és 200 Mbps sávszélességű vezetékes internetcsomagonkál rendre 75, 200, 300 és 400 gigabájtban húzza meg a cég az adatforgalmi limitet. Ezt a szintet túllépve az internetkapcsolat sávszélességét 384 kbps-re lassítja a cég, vagyis böngészésre még éppen alkalmas lehet a rendszer, de nagyobb mennyiségű adat kezelésére,"

(#11441) M107 válasza djculture (#11440) üzenetére


M107
addikt

:R

Magyar megfelelője ???

Amúgy elég karcsú adat csomagok....

UI: akkor minek a gyors sávszélesség Youtobe esetén is el lehet érmi + egyéb nyalánkságok videó konferencia stb-stb.

Kivi vagyok mikor lassítja be a PR net nálam....... 15MB letöltés 30 naponta csak a torrent 750-900GB jobb esetben + a böngészés és amit öcsémék használnak + a többiek.... / Hó

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#11442) Nor- válasza djculture (#11437) üzenetére


Nor-
tag

Ezzel azert en erosen vitatkoznek.
A maxell egyaltalan nem forgalmaz papir tokban lemezt, mint ahogy a philips sem, szoval ha valami "Hamisitvany" akkor az pont az egyesevel csomagolt papirtokos lemez.
Nem hamisitvany, de ujracsomagolt, szoval ki tudja mit fogsz ki. Azt irnak ra amit akarnak ...
A maxellt egyszeruen nem eri meg hamisitani senkinek sem, annyira olcso, szoval ez most megint a "hamis arita" meg a "hamis princo" esete, amikor a rossz szeriat valaki kikialtja hamisnak hogy tudjon szabadulni a sajat keszletetol, mert "az a tuti" ...

A ritek mar csak ilyen, hol jo, hol pocsek, ezert olcso, szerian belul is, akar hengeren belul is tudsz kifogni nagyban eltero lemezeket.
(ugyanez volt anno a problema az arita lemezekkel is, mily meglepo, ugye, az is ritek ...)

http://itmedia.sk/

(#11443) pami5


pami5
aktív tag

Adott lemeznél az OPC bekapcsolása az ImgBurn-ben javíthatja az írás minőségét, de a bekapcsolás szerintetek csökkenti-e az író-fej élettartamát?

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#11444) kicsirigó7


kicsirigó7
senior tag

Ricoh Silver Edition 8x DVD+R
MID: MBIPG101-R04-01

Samsung SH-S222L fw: SB02 (Legújabb beszerzésem)
Írási sebesség: 4x

LG GSA-4165B fw: DL05
Írási sebesség: 4x

Szk:
Érdekes hogy az LG-nél picivel jobb a PIE érték. A Samsung-nál meg a PIF és a Jitter..

[ Szerkesztve ]

(#11445) verybigboy válasza kicsirigó7 (#11444) üzenetére


verybigboy
senior tag

Jó írókkal (mindkettő az) lehet is ilyen eredményeket produkálni!!!

Szééép :R

(#11446) kicsirigó7 válasza verybigboy (#11445) üzenetére


kicsirigó7
senior tag

Jó íróhoz jó lemez is kell.
De még-jobb ha hozzávaló is.
Mert hiába a jó lemez ha nem hozzávaló az író.

Ricoh Silver Edition 8x DVD+R
MID: MBIPG101-R04-01

Pioneer DVR-111D. fw:1.23
4x pörkölés:

Ami tuti, hogy ezt a lemezt nem a 111D-vel fogom pörkölni. :N

[ Szerkesztve ]

(#11447) Flashget


Flashget
félisten

Mostani pörkölés 8x Philips, Infome R30 lemezre, Optiarc 7260 íróval és Nero progival adat lemez.
Egy db info nem jelenik meg a teszt progiban. Tudom belehet állítani, hogy milyen íróval történt az írás, de én nem csak azt hiányolom.

Realme GT Master Edition

(#11448) Ottó58 válasza Flashget (#11447) üzenetére


Ottó58
senior tag

Hú ez piszok jó tesztkép!
Másik progit használj, volt amelyik nekem sem mutatta.
Ez melyik DiscSpeed?

(De nálam a 7261 ír mindenre jobban)

[ Szerkesztve ]

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#11449) Flashget válasza Ottó58 (#11448) üzenetére


Flashget
félisten

7.0.2.100

Másik progit használj

igazság szerint a Liteon és ez a progi a hivatalosan elfogadott. de megnézem ODC-vel is.

Realme GT Master Edition

(#11450) Ottó58 válasza Flashget (#11449) üzenetére


Ottó58
senior tag

Én használom a 11-t, Opti Drive Controll 1.70.0.0-t.
Ezek nekem mutatják.

iHAS 524 A íróval tesztelek.

[ Szerkesztve ]

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.