Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1177) GalaHU


GalaHU
őstag

Na jó srácok, nekem ennyi volt, ez egy játszhatatlan fos!

Az előző helyszínen, a kanyar közepén átdobott az asztalra, mert úgy gondolta hogy nagyon fontos, hogy az Oculus főmenüjét is megnézzem gyorsasági közben. Tudom hogy ez az Oculus baromsága, de más játék nem érzi szükségesnek hogy átváltson. Mire visszaléptem TAB-al persze a kanyar menthetetlen volt, 40 mp huss, aztán én is szétestem, pörögtem forogtam. Oké, majd a következőn, minden VR kábel kihúzva, hajrá...

A mostanira tisztességesen készültem, végigteszteltem\állítgtattam az összes autót, TOP20-30-as időket toltam gyakorlásra, és ha nyilván ez nem is volt meg a futamon (szarabb út, keményebb gumi) tisztán vezettem az első 3 szakasz után vagy 30-40 mp-el. Tiszta sor, hogy a "nagyok" még nem mentek, de egy 3-5 helyezésben azért reménykedtem...

Szervízpark után a cél előtt lefagyott ez a hulladék, se kép, se hang! Kilépek-visszalépek, semmi... Na jó akkor újraindít, erre meg az 5. szakaszt tölti be, végigtolom az összes szektort zölden, erre a célban látom hogy tökutolsó vagyok, mert a 4-et DNF-re vette... Na elmegy ez a ..csába!

Kevesen várták nálam jobban ezt a 2.0-át, de amit eddig előadtak, az szégyen! :(

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.