Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) tucsike86 válasza Cassidey (#1200) üzenetére


tucsike86
tag

Én azért a helyedben [ezen] is elgondolkodnék, maximálisan megfelel arra, amire neked kell (szerintem).

(#1202) Cassidey válasza tucsike86 (#1201) üzenetére


Cassidey
senior tag

:) koszi, a dolog kulcsa, h igen jo aron lesz az intuos, igy epp belefer a keretbe.

(#1203) tucsike86 válasza Cassidey (#1202) üzenetére


tucsike86
tag

Ó, hát ha nem szabad kihagyni, akkor nem szabad. (Én egyébként ugyanígy voltam az általam linkelt táblával! :D ).

(#1204) Sage


Sage
csendes tag

http://www.youtube.com/watch?v=DZuCeZgwRLc&feature=related

Ezt jól gondolom, hogy eddig csak Painterben volt?

(#1205) Dexter68 válasza Sage (#1204) üzenetére


Dexter68
addikt

Igen. Painter tudta eddig meg régen a Dabbler is. CS4-be sikerült belegyúrni.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1206) K@peti


K@peti
csendes tag

Sziasztok! Nekem egy kérésem, lenne.
Van egy Trust TB-3700 táblám, ehhez szeretnék vásárolni póthegyet de, sehol nem találok.
A neten már szétnéztem, de nem találtam sehol külön a tollra és a hegyre vonatkozóan semmit.
Valaki tudna egy webcímet vagy boltot ahol kapható?

Előre is köszi! K@peti

(#1207) tucsike86 válasza K@peti (#1206) üzenetére


tucsike86
tag

Ha kicsit [lejjebb olvasol], akkor meg is találod az embered. Szerintem nekik van hegyük mindenféle táblához / tollhoz. ;)

(#1208) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Üdv.
Lenne egy olyan kérdésem, hogy Bamboo táblával kompatibilis-e az Intuos3 tolla?
Még nem volt rajztáblám és nem akarok kapásból Intuos3-at venni, ugye mi van, ha nem jön be ez a rajztáblás dolog. Úgy gondoltam, hogy most vennék egy bamboo-t és ha tetszik, jól belejövök, akkor vennék hozzá egy egy Intuos3 tollat (ugye tollban van a 'tudás' dőlésérzékenység, dpi, nyomásérzékenység...).
Nem művészieskedni kellene ,ahhoz suta vagyok :DDD , inkább photoshop retus, manipuláció estleg grafika... Gondolkoztam a méreten is, de olvasgattam a topic-ot és kb. azt vettem ki, hogy elégnek kell lennie az A6osnak is.

Illetve még egy érdekes dolog Wacom PenPartner2. Itt azt írja:"Digitális rajztábla főként professzionális alkalmazásra. 1000 dpi felbontás, 60%-os dőlésérzékenység, nyomásérzékenység 512 lépésben. 81 X 58 mm méret."
Ahhoz képest, hogy tud dőlésérzékenységet, meglepően olcsó. Erről tud valaki valamit?
A grasshopper.hu-n se árulják. :U

(#1209) Dexter68 válasza bigmasterg (#1208) üzenetére


Dexter68
addikt

1. tuti, hogy nem kompatibilis,
2. nagy valószínűséggel a toll és a tábla "összjátéka" adja a dőlésérzékenységet.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1210) ByKa válasza bigmasterg (#1208) üzenetére


ByKa
csendes tag

Így van.
Teljesen önálló technológia, nem mennek a különböző táblák a különböző tollakkal (persze tuti, hogy a driverben is gátolva van, hiszen az elektromos mező mindenütt ott van...).

*PRIVÁT magánvélemény:
ha teheted, nyugodtan vegyél Intuos-t, magad is megdöbbensz majd a különbségen, ha van lehetőséged kipróbálni. Rengeteget jelent a dőlés/forgás érzékelése (-kül. tollaknál -- térdre hegyek! sírnak a fák), a felbontás és az a mérhetetlen szabadság, hogy MINDEN program MINDEN funkciója programozható ALKALMAZÁSONKÉNT a driverben. Szolgáltatásaiban jóval többet nyújt az Intuos.

más:
(noname tablet-tel szenvedtem majdnem fél évet, itt hevernek az asztal mellett, majd mielőtt feladtam volna végső elkeseredésemben (!) uzsonnapénzből vettem annak idején használt Intuos 1.-et, mert vakon elhittem, hogy nem véletlenül Ő a császár, azóta is azt használnám, ha az alma támogatná a soros portot. - de erről írtam magánvéleményt korábban)

iMac20', MBP15', Wacom Intuos3 A5W-SE, Bamboo Pen&Touch

(#1211) FazekasLaci válasza ByKa (#1210) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

Arra is figyelni kell, hogy a verziók között sincs kompatibilitás. Vagyis egy Intuos3 táblán nem tudsz Intuos2 eszközt használni, valamint a Bamboo-n sem megy az elődjének, a Graphire4-nek a tolla.

Csak olyan kiegészítőt szabad választani, ami hivatalosan is az adott táblához készült.

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#1212) FazekasLaci válasza Dexter68 (#1209) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

A dőlésérzékelő a tollban van, a tábla csak a toll helyét érzékeli. Inkább az, hogy valószínűleg más algoritmus szerint kommunikál a toll az érzékelősorokkal típustól függően.

Valószínűleg gyártói kereskedelmi okok vannak a háttérben, mivel régen az Intuos1-es toll néha működésre fogható volt Intuos2 táblán is, de csak nagyon egyedi esetekben.... Ami viszont pozitív, hogy a hegyeket nem variálta a gyártó, így a 8 évvel ezelőtti Wacom táblákhoz a mai napig lehet hegyet kapni, ami a konkurens tábláknál nem mindig mondható el...

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#1213) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Köszönöm a válaszokat.
Már majd 2 hete eldöntöttem, hogy veszek, egy Intuos3 A6 Wide-ot, még akkor leadtam a rendelést. (Nem én bonyolítottam a dolgot, az 'emberen' mondta, hogy lesz a táblához, vmilyen rajzolós progi.)
Ma kaptam kézhez, nézem, de furcsa csomagolás ez, nézem CorelDRAW X4, hmm ez bizony egy CorelDRAW X4 Anniversary Edition. :DD
Ráadásul olcsóbban, mint ahogy itthon lehetne egy sima Intuos3 A6-ot venni. :D

(#1214) tikshow


tikshow
addikt

Hello!
Rajzoláshoz teljesen kezdő vagyok, de ami késik nem múlik alapon szeretnék venni egy digit táblát. 40.000 forintom lenne rá, két fajtát láttam ebben az árkategóriában ami szóra érdemes, ezek a Wacom Bamboo(fekete illetve a fun) és a Trust TB-7300(jó nagy, sok gomb, csak éppen trust...).
Olvastam, hogy az Intuos szériát agyon dicséritek, legjobb esetben is csak A6 wide-ra lenne később pénzem, érdemes-e rá várni, vagy mivel kezdő vagyok teljesen elég a kettő közül valamelyik még?
Photoshophoz és 3D Studio Max-hez használnám, szóval a gyorsgombok mennyisége és kompatibilitása is elsődleges szempont főleg Max-hez!
Ja és mindenképpen wide táblára lenne szükségem noti miatt.
Előre is kösz a segítséget! :)

(#1215) Gave


Gave
addikt

Sziaztok , lenne egy alig hasznalt Bamboo-m , Szombathelyen kiprobalhato.

Ha erdekel >>>

(#1216) bigmasterg válasza tikshow (#1214) üzenetére


bigmasterg
addikt

40ezerből kijön egy zsír új Intuos3 A6 wide.
Pü.-t küldök, hogy honnan.

(#1217) morte8


morte8
csendes tag

Üdv!

Digitalizáló tábla vásárlásával kapcsolatban lennének kérdéseim:
Kb. egy hónapja kezdtem neki PS-sel festegetni, és hamar rájöttem hogy a -papírra megrajzol; haverral időpontot egyeztet; vele be-scanneltet majd PS_ben rángatózó egérrel kifest- módszer kicsit körülményes lesz nekem. :( Egyenlőre komolyabb táblára nincs keretem, és még nem próbáltam digit táblával rajzolni/festeni de érdekes lenne kipróbálni, megnézni mennyivel egyszerűsíti le a dolgokat.

2 versenyző van akikre gondoltam
-Genius MousePen 8x6 ami mellett a mérete és az ára szól.
-WACOM Bamboo A6 ami ellen a mérete szól, mellette meg ugye hogy WACOM. :)

Ti mit ajánlanátok? Segítséget előre is köszönöm!^^

Kicsit off topic: morte8.deviantart.com -kb nagyjából látható talán mien stílusban rajzolok, és talán megmondható mennyire hátrány az A6-os tábla. Kezdő hobbirajzairól van szó, de jöhet a kritika is.:)

(#1218) Gave válasza morte8 (#1217) üzenetére


Gave
addikt

Nem olyan kicsi az az A6 , de ha elarulod milyen monitorral hasznalnad szerintem itt a szakertobbek megmondjak mekkora lenne tuti neked.

(#1219) morte8 válasza Gave (#1218) üzenetére


morte8
csendes tag

Egy 4:3-as 19 colos LCD-m van.

(#1220) Krystos válasza morte8 (#1219) üzenetére


Krystos
csendes tag

Szerintem bőven jó lesz. Nekem is 19 colos 4:3 LCD-m van, és őszintén szólva, így sincs kihasználva az A6W-os Bamboom teljes aktív felülete. Bár kiváncsi vagyok ez hogy fog változni, mivel veszek majd egy Samsung 2333SW-t (16:9-es full HD blu-ray rip animék miatt részben :D]

dA oldalad néztem, szép képek, szerintem jó lesz az A6, legalábbis mielőtt megvettem az enyémet, én is a deviantarton néztem szét hogy mit alkottak vele az emberek, és mit ne mondjak üt egypár ;)

Tail feel so good~

(#1221) FazekasLaci válasza bigmasterg (#1213) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

A CorelDRAW X4-et is megkaptad az Intuos3 A6 árában (kb. 60e ft), vagy szimplán csak egy Intuos3 A6-ot kaptál a CorelDRAW X4 Anniversary dobozában? Azért kérdezem, mert a CorelDRAW X4 Anniversary Edition az Intuos3 A6 táblával is jóval 100e felett lenne, azért meg már Intuos3 A4-et lehet kapni.

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#1222) morte8


morte8
csendes tag

OFF: Thx Krystos!:) A Devinantart nagyon jó kis oldal sok remek funkcióval és hatalmas communitivel.

Nagyon hajlok a WACOM féle minőségibb megoldás felé. Netes barangolásom során WACOM termékekről rosszat nem olvastam. A Genious féle táblával ellentétben (gyenge toll, driver problémák XP alatt...)

Kérdések még:
-Mennyire zavaró hogy rajzolás közben nem látni a kéz mozgását? Gyorsan hozzá lehet szokni?
-A WACOM tábláknál írták hogy a tollak hegye kopik. Ez mennyire vészes? Érdemes e előre beszerezni tartalék hegyeket?

(#1223) bigmasterg válasza FazekasLaci (#1221) üzenetére


bigmasterg
addikt

Megkaptam a CorelDRAW X4-et is meg egy vastag corelDRAW könyvet + egy másik vastag könyvet, amiben ezek az extra képek, meg szövegtípusok vannak.
Összesen 4 lemezt kaptam ,2 volt táblához(driver+CorelPainter Essentials), meg 2 a corel-es pacckban(CorelDRAW X4+Corel Painter Sketch Pad).
A csomag bontatlan volt, a Corel-es lemezek tokján is ott a serial.

(#1224) tucsike86 válasza morte8 (#1222) üzenetére


tucsike86
tag

Nagyon hamar hozzá lehet szokni, hogy nem látod a kéz mozgását (mivel ahogy mozgatod a kezed, a kurzor követi azt a képernyőn, ráadásul vannak erre kifejlesztett gyakorló feladatok, a wacom oldalán megtalálod őket, illetve a táblához kapott manual-ban is benne vannak).

Hegyet nem nagyon érdemes előre beszerezni, Laci írta, hogy náluk mindig van raktáron, és azért annyira vészesen nem kopik.

.. nekem viszont olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet kicserélni a hegyet??? Nem nagyon tűnik a Wireless Pen Tabletem tolla szétszedhetőnek ugyanis.. Bár gondolom valahogy szét lehet szedni, de erről jó lenne egy kis infó!

(#1225) Dexter68 válasza tucsike86 (#1224) üzenetére


Dexter68
addikt

csipesszel megfogod és kihúzod. Legalábbis az Intuosnál.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1226) tucsike86 válasza Dexter68 (#1225) üzenetére


tucsike86
tag

LOL :D
Ilyen egyszerű megoldásra nem gondoltam! :))

(#1227) FazekasLaci válasza Dexter68 (#1225) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

mindegyik Wacom táblánál így van.

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#1228) FazekasLaci válasza morte8 (#1222) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

Minden tollban kopik a hegy. A Geniusban is és a többiben is. Csak nem reklámozzák. Más kérdés, hogy Wacomon kívül máshoz még nem láttam külön sehol, hogy hegyet is árulnának... Vagyis kérdéses, hogy ha a hegy elkopik, dobod-e ki a táblát. Ha nem Wacomot veszel, akkor érdemes az eladónál a hegyekre rákérdezni, hogy mennyiért rendelhető és van-e...

Nálunk pl. Wacomhoz folyamatosan van hegy, úgyhogy az nem gáz. A 7 évvel ezelőtti Wacom táblákhoz ugyanaz a hegy, mint a mostaniakhoz, így hosszú távon is biztosított az ellátás. Reméljük, az új szériáknál (Intuos4) sem lesz ez másképpen.

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#1229) Krystos válasza morte8 (#1222) üzenetére


Krystos
csendes tag

OFF: Amúgy én is tag vagyok dA-n, itt az adataim közt meglesheted az oldalam, bár a Wacommal csak a legutolsó két kép van fennt, van jópár project amin dolgozok közben :)

Én először megcsináltam a Wacomhoz adott tutorialt, aztán uccu neki, próbálkoztam több rajzprogival is, végül az ArtRage vált be a legjobban (Bamboo Funhoz aszem hozzá is adják, nekem már eleve megvolt egy ideje), bár tény és való, az "csak" rajzprogram, szóval nem tud Photoshopos csodatrükköket (amikhez meg én nem értek :DDD )

Tail feel so good~

(#1230) ByKa


ByKa
csendes tag

Laci!
Láthatáron az Intuos4???
-Te tudsz valamit... :) ?
Cintiq-ből nem lesz 12-nél kicsit nagyobb táblamonitor?
nagyon gerjedek egyre, de azt hiszem jóval majd a baba-projekt után :)

iMac20', MBP15', Wacom Intuos3 A5W-SE, Bamboo Pen&Touch

(#1231) Dexter68


Dexter68
addikt

Hát ez meg mi? (Bamboo Dock)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1232) morte8


morte8
csendes tag

Krystos.
Megnéztem a deviantart oldalad, főleg a fotók tetszenek. Van közöttük jópár képeslapra illlő is.:)

(#1233) FazekasLaci válasza Dexter68 (#1231) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

Ahogy nézem egy widget Vistához. Telepíted és az asztalon külön kinyithatóan ott lesz pl. gyors jegyzetelgetéshez, meg közvetlenül onnan indíthatod a Bamboo Scribe-ot, meg egyéb alkalmazásokat...

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#1234) FazekasLaci válasza ByKa (#1230) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

Én nem mondok semmit, de ez talán magáért beszél :)

http://www.engadget.com/2009/03/11/wacom-intuos4-pen-tablet-spotted-by-mr-blurrycam/
[link]

A madarak azt rebesgetik, az első fecskékkel meg is érkezik, szélesvásznú lesz, a Bamboo-ból ismert testreszabható touch-ringgel, valamint a felülete még jobb lesz, mivel a papírhoz közelítő érzés lesz rajta dolgozni. Technikailag kiváncsi vagyok, bár nem hiszem, hogy a nyomásérzékenységet, dőlésérzékenységet, stb. növelték volna, az már így is teljesen jó... A képből ítélve az Intuos3 vonalat fejlesztették tovább, nem készült új design.

[ Szerkesztve ]

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#1235) FazekasLaci


FazekasLaci
aktív tag

Ja, amint szállítható, azonnal ki is lehet majd nálunk próbálni, ha valaki nagyon kiváncsi :)

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#1236) FazekasLaci


FazekasLaci
aktív tag

Na ja... most látom, március 25-e lesz a megjelenés napja.
Szóval április első napjaiban kipróbálható lesz nálunk.

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#1237) tikshow válasza FazekasLaci (#1236) üzenetére


tikshow
addikt

hm, lehet várnom kellett volna, de a bamboo touch-ringje nem hatott meg anno, de gondolom, ez többe fog kerülni, mint a mostani intuos :)

(#1238) FazekasLaci válasza tikshow (#1237) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

Igen, az Intuos3-ra most spec árak vannak. Legalábbis nálunk igen, mert az EU-ban ezt mindenki adja, igaz itthon ezt a kedvezményt nem mindenki érvényesíti.

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#1239) Sage válasza morte8 (#1222) üzenetére


Sage
csendes tag

Csak hogy elbizonytalanítsalak, a hölgy egy Genius mousepennel rajzolgat: http://calaymo.deviantart.com/gallery/ :)

Illetve elvileg ő is Geniussal rajzol, bár itt már marketing lehet befigyel (bemutatókra jár, stb): http://nicodimattia.wordpress.com/

[ Szerkesztve ]

(#1240) Dexter68 válasza tikshow (#1237) üzenetére


Dexter68
addikt

ehh... gyakorlatilag nem használom a thouch-stripet az intuoson... a gombok közül is csak a jobboldaliakat (programokat tettem rájuk). Retus közben az egyik kezem úgyis a billentyűzeten van (Alt-Shift-Ctrl). A toll radír-részét sem használtam sohasem, mert kényelmesebb megnyomni az E billentyűt, mint forgatni a tollat. Pláne, hogy a grip-pen ilyen böszme lett (lehet, hogy ezért lehet folyton a grippen botrányról olvasni? :DDD ) Nekem jobban bejött a régi wacom toll annó. A fogása is jobb volt és nem kopott ilyen randán. Ebbe az irányba kéne fejlesszenek inkább, mert ezek a gombok meg izék csak parasztvakításnak jók. sztem.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1241) Dexter68 válasza FazekasLaci (#1233) üzenetére


Dexter68
addikt

XP-re feltettem. Jópofa, de sok értelme nincs. :)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1242) tikshow válasza Dexter68 (#1240) üzenetére


tikshow
addikt

egérgörgő helyett azért csak jobb, na majd otthon kipróbálom, ma jött meg, de még nem tudtam kipróbálni :D

[ Szerkesztve ]

(#1243) Dexter68 válasza tikshow (#1242) üzenetére


Dexter68
addikt

Egérgörgő helyett a legjobb a Pan/Scroll funkciót ráprogramozni a ceruza gombjának a felső részére. Mellesleg kész ideggörcs, amikor nincs kikapcsolva a thouch-strip és az ember véletlenül hozzáér. Márpedig hozzáér.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1244) morte8


morte8
csendes tag

Hát...voltam ma shoppingolgatni és kivel hozott össze a sors? Egy Genius táblával. :D Nem tudtam ellenállni a kísértésnek, szerettem volna már jó ideje egy ilyen kütyüt.:)

Driver problémákkal szerencsére nem találkoztam, bár majd csak a hétvégén fogom jobban kezelésbe venni.

Kérdés:
Hogyan tudok ehhez ( http://rollergalval.deviantart.com/art/Soaked-116453026
;Sorry így hirtelen ezt a képet találtam.:) ) hasonló (vagy akár valamivel vastagabb) kontúrokat csinálni photoshop-ban? Próbálkoztam régebbi rajzokon kontúrokat csinálni többféle ecsettel, de a végeredmény számomra mindig túl pixeles lett.

Másrészt milyen programokat tudnátok ajánlani rajzolásra/festésre?

[ Szerkesztve ]

(#1245) tikshow válasza morte8 (#1244) üzenetére


tikshow
addikt

ez először körül volt "húzogatva" össze-vissza, utána pedig bezier görbét használt az illető, a pontosabb vonalakhoz

amúgy próbálgattam az intous3-at, hát-hát :B
a logi mx518-am nyugdíjba vonul egy jó darabig, mert nagyon sikerült ráéreznem a kezelésére 10 perc után, pedig ezelőtt egy fél éve próbáltam ki egy bamboo-t(ölbe) igencsak sikertelenül, szóval tényleg csak próba szerencse alapon vettem meg, de imádom, majd képet postolok, ha sikerül megtanulnom rajzolni :)

(#1246) ByKa


ByKa
csendes tag

Sziasztok!
Sos gyorskérdés :

Céges win notebook, Photoshop 7, notiLCD + külső monitor.

PSben kép megnyit, PS külső monitoron fut, ablak/új ablakkal duplikálom a képet, szeretném a noti képernyőjén látni fullscreen-ben a képet, miközben a ps területén a külső monitoron szerkesztem (Wacom videó bemutatókon ezt látni, cintiq-en szerkeszt, sima monitoron teljes képernyőn látszik minden módosítás)...

Namármost a duplikálás ok, minden módosítás látszik is mindkét képen, PS eszközpalettáit gond nélkül pakolhatom egyik monitorról a másikra, de magát a duplikált képet (természetesen keretestől - ablakostól) nem engedi ki a PS a munkaterületéről.

Tud vki segíteni?
_ Remélem érthető voltam.

Köszi!

iMac20', MBP15', Wacom Intuos3 A5W-SE, Bamboo Pen&Touch

(#1247) Dexter68 válasza ByKa (#1246) üzenetére


Dexter68
addikt

De azért told be a kérdést a Photoshop topicba is... Hátha ott valaki használ photoshoppot ;)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1248) ByKa


ByKa
csendes tag

Ok, MegaThX!

ja, Intuos 4:
[link]

iMac20', MBP15', Wacom Intuos3 A5W-SE, Bamboo Pen&Touch

(#1249) tikshow válasza ByKa (#1246) üzenetére


tikshow
addikt

ne teljes képernyős nézetbe futtasd a ps-t és akkor talán kiengedi

(#1250) Sage válasza morte8 (#1244) üzenetére


Sage
csendes tag

szerintem nézz rá a digital inkingre devianton, van egy rakás tutorial, ami az egeres és tabletes verzióban is segít.

Program meg PS vagy Painter kb, mindenkinek kedve és ízlése szerint, sokan együtt használják a kettőt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.