Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#29101) #72755712 válasza wwenigma (#29098) üzenetére


#72755712
törölt tag

Azt ugye jól gondolom, hogy a Bölcs Vezér azért elvárja, hogy frekvencia és sávszélesség nélkül a Digi adjon ingyen netet a zembereknek egyelőre 30 napra? :)

(#29102) DrBubo77 válasza #72755712 (#29101) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Az ingyen net a helyhez kötött internet szolgáltatásokra vonatkozik.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#29103) DrBubo77 válasza DrBubo77 (#29102) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

A Kormány 501/2020. (XI. 14.) Korm. rendelete
a veszélyhelyzet ideje alatt a digitális oktatással érintett családokat segítő intézkedésekről

1. § (1) A helyhez kötött internet-hozzáférési szolgáltatás 30 napra (a továbbiakban: szolgáltatás) ingyenesen vehető igénybe a köznevelésben és a szakképzésben, nappali rendszerű nevelés-oktatásban és szakmai oktatásban, a veszélyhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedésekről szóló kormányrendelettel összhangban elrendelt tantermen kívüli, digitális munkarendben működő középfokú iskolával fennálló jogviszonyra tekintettel
a (2) bekezdésben meghatározott jogosult által.
(2) Az (1) bekezdés szerinti szolgáltatás ingyenes igénybevételére jogosult
a) az előfizetéssel rendelkező tanuló vagy helyette előfizetéssel rendelkező törvényes képviselője, vagy az a személy, akinek előfizetését a jogosult tanuló vagy törvényes képviselője erre jogosító jogcím alapján használja;
b) az előfizetéssel rendelkező pedagógus vagy oktató, vagy az a személy, akinek előfizetését a jogosult pedagógus vagy oktató erre jogosító jogcím alapján használja (a továbbiakban együtt: jogosult).
(3) A jogosult lakóhelye, tartózkodási helye vagy szálláshelye szerinti helyek közül egy jogosultság alapján csak egy helyen veheti a szolgáltatást ingyenesen igénybe.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#29104) martonl válasza davidcsaba93 (#29096) üzenetére


martonl
senior tag

Van routeres topik, ott többet segítenek a kollégák. Amikor nekem nagy ritkán ilyen feladatom van, akkor szerzek valami régebbi Asus routert, pl. RT-N18U (de egy újabb típus is jó, csak tudja a 4G megosztást USB-n), hozzá valami független sticket, pl. Dlink DWM-222. Asus routerre egyébként köthetsz egy androidos mobilt is, USB megosztással a router felismeri és használja a net kapcsolatát.

(#29105) kanyi51 válasza DrBubo77 (#29102) üzenetére


kanyi51
senior tag

És a Diginek nincsen helyhez kötött internet szolgáltatása? Erröl ennyit, királyunk elvárja az ingyen netet

(#29106) gabor9991 válasza kanyi51 (#29105) üzenetére


gabor9991
őstag

Én azt szeretném, ha holnap meg a mediamarkt lenne kötelezve, hogy adjon ingyen laptopot, szerdán az edigitalból hoznék egy ipadet a kisebbik gyereknek, hadd tanuljon ő is online, csütörtökön meg hátha valamelyik autókereskedés lesz kötelezve, hogy adjon ingyen autót a népnek :D
Hihetetlen ami itt megy...

(#29107) DrBubo77 válasza kanyi51 (#29105) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

fcby "frekvencia és sávszélesség nélkül"-t ír, az csak a mobilhálózatra igaz. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#29108) #72755712 válasza DrBubo77 (#29107) üzenetére


#72755712
törölt tag

Mobilra gondoltam, mert ott még cinikusabb lenne a dolog. De mondjuk nálunk nincs kábel, akkor kell húzni a szolgáltatóknak kábelt? Mert iskolás gyerekek vannak......
Legtisztább az lenne, hogy adjanak vezetéket netet mindenkinek, ingyen, és fizessenek MB-onként egy jelképes, mondjuk 10 forintos adót is. :)

(#29109) kanyi51 válasza DrBubo77 (#29107) üzenetére


kanyi51
senior tag

Rendben van , nem szóltam.

(#29110) trec12 válasza dethroner (#29097) üzenetére


trec12
addikt

Esetleg próbáld meg más szemszögből megnézni ezt a kérdést.

(#29111) szabonagyur válasza #72755712 (#29108) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ennek utána kell járni, mikros net is pl. beletartozik.

(#29112) #72755712 válasza szabonagyur (#29111) üzenetére


#72755712
törölt tag

Nekem a mikróm nem netes, csak a tv, klíma, rádió, kamerák, és hőmérők. :)

(#29113) dethroner válasza szpetyko (#29100) üzenetére


dethroner
veterán

Ennek is, mint minden igazságnak, legalább két oldala van.
Szóval szerintem szembeköpte. Mert ha már az emberek aláírását, támogatását kéri, legalább mutassa meg hogy ő is megteszi amit ígért, vagyis elindul a pályázaton. Vannak ennek díjai, lehetséges. De hát pár millió már mit számít az eddig elégedett több tízmilliárd után? Az már csak egy pohár jaffa, egy kiadós lakoma után. Vagy nem volt ez másra jó, mint igényfelmérésre?

Vállalatunk ezúton szeretné leghálásabb köszönetét kifejezni annak a több mint 100 000 jelenlegi és jövőbeli DIGI és Invitel előfizetőnek, akik aláírásukkal támogatták vállalatunkat abban, hogy minél szélesebb körben, kiváló minőségben tudjon mobilszolgáltatást biztosítani!

Ja bakker, ha az aláírásokkal lesz jobb a mobilszolgáltatás, és nem pedig a pályázással, és esetleg frekvencia szerzéssel, akkor nem szóltam. Remélem majd lehet tőlük szerezni olyan telefont, ami nem frekvencián, hanem aláírással működik.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#29114) Prien válasza davidcsaba93 (#29096) üzenetére


Prien
addikt

Szerintem legjobb egy 4G-s ,SIM kártyás asztali router!

A kevés is több a semminél.

(#29115) #76519680


#76519680
törölt tag

Az applikacióban másnak is eltünt a Digimobil tarifák kiválasztásának a lehetősége ?????
Már nem módosítható !
Fixen azon van, amit beállítottam régebben ! :K :K :K

[ Szerkesztve ]

(#29116) snooze válasza #76519680 (#29115) üzenetére


snooze
veterán

persze,most aktiválták,amit beállitottál..

GO Gunners!!!

(#29117) pjen válasza #76519680 (#29115) üzenetére


pjen
félisten

Viszont bármikor lemondhatod és köthetsz másikat.

(#29118) Flashget válasza n00n (#29092) üzenetére


Flashget
félisten

Korabban aki beallitotta a csomagjat, eltunt a figyelem felhivo uzenet es zold savban jelent meg, hogy akceptalta a Digi. De nalam ez van hetek ota.

Realme GT Master Edition

(#29119) djsunstealer válasza gabor9991 (#29106) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Ja, mindent ingyen akar a magyar, kiskapuk tömkelege.

[ Szerkesztve ]

(#29120) DrBubo77 válasza gabor9991 (#29106) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Ha a gyerekednél elrendelték a digitális oktatást, akkor önsegélyező pénztárnál elszámolhatod a laptop vásárlást.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#29121) gabor9991 válasza djsunstealer (#29119) üzenetére


gabor9991
őstag

Mondjuk most pont nem az emberek akartak ingyen netet, hanem a nagyfőnök úgy döntött, hogy akkor egy hónapig ingyen kell a szolgáltatóknak szolgáltatni, amit igazából nem értek, mert ahol eddig nem volt vezetékes net ott most attól nem is lesz, hogy nekem meg a meglévő ingyen lesz.
Erre írtam, hogy ha ez így működik, hogy csak ki kell találni mi legyen ingyen, lenne még ötletem.

DrBubo77 #29120

Igen, egyik már gimnazista, nála már átálltak online oktatásra, szerencsére megvan minden szükséges eszköz (sőt talán több is van mint kívánatos lenne)
Önsegélyező pénztárral nem voltam képben, most megnéztem mit lehet róla tudni, de így elsőre úgy gondolom maradok a máp+ -nál

(#29122) Márton válasza gabor9991 (#29121) üzenetére


Márton
nagyúr

"ahol eddig nem volt vezetékes net ott most attól nem is lesz"
hát, nem is őket célozta az intézkedés, hanem ahol van, használják, de esetleg nehéz kigazdálkodni az esetleges elvesztett munkahely miatt.. :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#29123) n00n válasza Flashget (#29118) üzenetére


n00n
őstag

Nálam a kezdetek óta ez van, én úgy értelmezem az egy fix figyelmeztetés, de attól még be van állítva a csomagom, mert már választani se tudok:

(#29124) gabor9991 válasza Márton (#29122) üzenetére


gabor9991
őstag

Nem akarom tovább görgetni ezt a szálat, az elvesztett munkahely minket is érint, asszonynak felmondtak a munkahelyén mert az önkormányzat nem tud munkabért fizetni az elvont gépjárműadók miatt.
Szerintem ott ahol ezen múlik a havi költségvetés ott ennél jóval nagyobb segítségre lenne szükség nem arra, hogy 1 hónapra ingyen legyen a vezetékes net.

[ Szerkesztve ]

(#29125) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

"CSOPORTSZINTŰ EREDMÉNYEK:

Erős növekedés: az árbevétel 8,7%-kal növekedett, elérte a 950.6 millió eurót, ezzel 8.7%-os növekedést ért el a 2020. szeptember 30-ig tartó 9 hónapos periódusban 2019 ugyanezen időszakához képest;A konszolidált EBITDA 8%-kal növekedett 2019-hez képest, ezzel elérve a 353 millió eurót;"

Talán ide is jut egy kicsi a közösből.

(#29126) zsuga44


zsuga44
csendes tag

Üdv,
sajnos nem találtam választ a topikban a kérdésemre :(
Xiaomi Redmi Note 5 (4 G ram, 64 G belső tár) MIUI Global 11.0.3 telon VoWifi-t aktiváltam. de DIGI kártyával sajnos nem működik

A státus sorban láthatóan aktív a Wifi, de a Telefon alkalmazás valamiért nem éri el a wifi hálózatot.
Lehet, h még vmi alkalmazásengedély hiányzik, v vmi spéci APN-t kell beállítanom?
Köszi a segítséget

zene és bor - semmi több :)

(#29127) wwenigma válasza zsuga44 (#29126) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Root kell hozzá és utána QPST-vel lehet profilt váltani. [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#29128) MDanny válasza zsuga44 (#29126) üzenetére


MDanny
senior tag

Szia,

Emiatt nem kell root ennél a készüléknél.

Fejlesztői beállításoknál USB hibakeresést kell engedélyezni, USB kábel, majd számítógépen ADB és PDC.

ADB-n belül ezek a parancsok kellenek:

adb shell
setprop sys.usb.config diag,serial_cdev,rmnet,adb

Ezután a PDC-ben aktiválni kell a DIGI_Romania_Commercial profilt, valamint a Turkey_VoLTE-t. DIGI_Romania_Commercialra jobb gombbal kell kattintani, SetSelectedConfig, sub0, majd Activate, a Turkey_VoLTE-nél SetSelectedConfig, sub1, majd Activate. Ezután törölni kell a ROW profilt és ha nem lenne aktív, akkor a digiset és törököt kell ismét aktiválni. Ha nem törlöd a ROW profilt, akkor minden újraindításkor visszaáll erre a készülék. Ezután mind a négy hazai szolgáltatós VoLTE működni fog, valamint a DIGI VoWiFi.

Tesztelve!

Így kell kinéznie a PDC-ben a jó listának

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#29129) kurtuzov válasza MDanny (#29128) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Nem kell root? De jó. Mi8-nél mi a helyzet? Pont ugyanebbe futottam bele, de még nem volt időm utánaolvasni. Ha megvolt az átállítás lehet csinálni egy tiszta telepítést és akkor is megmarad ez a beállítás?

[ Szerkesztve ]

(#29130) lacko22


lacko22
aktív tag

Volte/VoWifi bekapcsolása Oneplus 5T -hez Digimobil -lal is működik, XDA leírás alapján.

Ehhez a módszerhez nem kell a root jog.
Az OP5T Android 10-es frissítés után hiányzó VoWifi és Volte kapcsolók.
Digimobillal tesztelve működik EFS partíció nem szállt el.

0. Legyél biztos benne hogy a VoWifi és Volte karriert engedélyezted!
1. Töltsd le és telepítsd a telefonodra a régi LogKit-et: https://www.apkmirror.com/apk/onepl...lease/onepluslogkit-1-0-android-apk-download/
3. Tárcsázóba: *#800# --> oneplus Logkit --> Function Switch --> enable VoLTE and VoWifi switch restart.
4. Nyitsd meg az alábbi beállítást: --> WiFi & Intenet --> SIM & netwok --> enable VoLTE and VoWifi switch
5. Csatlakoztatsd a telefonod a PC-hez.
6. Írd be a tárcsázóba: *#801# és engedélyezd a következő kapcsolót Serial and Full-port switch
7. Töltsd le az alábbi fájlt és tömörítsd ki a C-re vagy ahova szeretnéd. https://mega.nz/file/HFc0UDqa#ISiGEYjh_wIHdKfinv22dLa9FallEgY6XjyYwBtkhb0
8. Nyisd meg rendszergazda üzemmódban a CMD-t lépj bele az EfsTools mappába (cd c:\EfsTools)
9. Most írd be az alábbi parancsokat, csak másold be a CMD-be:
1. EfsTools.exe efsInfo
2. EfsTools.exe writeFile -i mcfg_autoselect_by_uim -o /nv/item_files/mcfg/mcfg_autoselect_by_uim
3. EfsTools.exe writeFile -i mcfg_autoselect_by_uim -o /nv/item_files/mcfg/mcfg_autoselect_by_uim -s 1
4. EfsTools.exe uploadDirectory -i mcfg_sw.mbn -o / -v
5. EfsTools.exe uploadDirectory -i mcfg_sw.mbn -o / -s 1

Ennyi. Az 1-essel végződő parancs a második simre vonatkozik.
Az mcfg_sw.mbn tartalmazza a volte/vowofi beállítást ezzel működik a Digimobil Volte/VoWifi és a Vodafone volte a többi szolgáltatóról nem tudok nyilatkozni.
Semmilyen felelősséget nem vállalok arra ha valaki ezzel letéglázná vagy elrontaná a telefonját. Nekem működött.

[ Szerkesztve ]

(#29131) MDanny válasza kurtuzov (#29129) üzenetére


MDanny
senior tag

Redmi Note 5-tel, Redmi 7-tel (Telekom VoWiFi próba miatt) csináltam ilyet. Gyári beállítással nem áll vissza, valószínűleg csak a modem fájl cseréjével tud. Azóta még nem volt főverzió frissítés, így nem álltak vissza. Sajnos a Redmi Note 8-nál ez a dolog root nélkül nem működik, itt viszont meg tudtam figyelni, hogy a MIUI12-re frissítéskor változott az alapsáv verzió, innentől gyanús, hogy főverzió váltáskor visszaállhat a gyári profil.

Egyébként a Mi8-nál elég valószínű, hogy semmi ilyenre nincs szükség, hanem pl. a Shortcut Maker alkalmazással hozzáférsz a Modem Config-hoz, ezen belül az MBN Loader kell és ott lehetséges a profilváltás.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#29132) n00n válasza MDanny (#29128) üzenetére


n00n
őstag

Ez Redmi 5 Plusszal es Redmi Note 5 Proval is működne? Volte megy alapból, de vowifi nem.

(#29133) MDanny válasza n00n (#29132) üzenetére


MDanny
senior tag

Igen, a Redmi 7/Redmi Note 7-ig (ezt is beleértve) működik ez a megoldás, maximum a török profil helyett másikat kell kipróbálni, ha azzal nem jó. Pl. a Redmi 7 esetén a sima ROW profillal minden kínlódás nélkül működik a dögös VoWiFi. RN5-nél a román digis profillal a mi digis dolgaink jól működnek, de azzal lőttek a telenoros VoLTE-nek, ezért állítottam be két profilt megosztva a sajátomon.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#29134) PBA válasza DrBubo77 (#29030) üzenetére


PBA
aktív tag

Kültéri fedettségre is igen kis távolságra alkalmazhatóak ezek a frekvenciák, ha mobil telefonokról beszélünk, nem pedig irányított, kis látószögű telepített antennákról. Mobil esetében 500-1000 méter a hatótáv. Ennyi tornyot nem fognak lepakolni, nagyon drága, ahogy DCHARD is írta, nem véletlen, hogy a többiek sem nyomják ezt nagy ütemben...

(#29135) p2pp


p2pp
őstag

Várjuk meg a 6G-t.
Az lesz igazi nagy bumm.
Itt a 3500-ból rengeteg bázis kellene úgyis.
Marad még az azta 700-át.
Ami meg itt többen mondták.
Mint a mostani B20 800-on.
Nem túl acélos. Ez a 2 freki meg nokedli lesz hozzá.
Kéne még 1 rakás freki! 3G-t kukázni kéne, h legyen hely az 5 meg később a 6G-nek.
2100-on nemtom mi a terv? Mert van belőle szépen.

Digi sem hiszem, h most belecsap majd a 3500-ba.
1800 meg nem lehet 100% országos lefedettség sajnos
Most már nem is látom a megtérülés üzleti modelljét.
Nemtom mi a Digi terve ezek után?

Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#29138) Flashget válasza MDanny (#29128) üzenetére


Flashget
félisten

RN5 van nekem a legutolso xiaomi.eu rommal ami rootolt, de ebben nincs wifi csak wlan opcio hiaba adtam be neki a woiwifi kodot.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#29140) MDanny válasza Flashget (#29138) üzenetére


MDanny
senior tag

Ez elvileg ugyanaz, mint a gyári MIUI-ban, csak nincs feltételhez kötve a kapcsoló. Valószínűleg itt is profilt kell váltani. A gyárival stabilan működik.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#29141) n00n válasza Flashget (#29138) üzenetére


n00n
őstag

A wifi és a wlan ebben a környezetben ugyanazt jelenti

(#29142) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Őskövület telón Samsung Galaxy S Duos 2 S7582 nem működik a digi hálózat?
Nem látszik a szolgáltatók listájában.
Hozzáadtam az új APNt akkor se lett semmi.
Se net se mobilhálózat.
galaxy s

(#29143) qnadam válasza bobalazs (#29142) üzenetére


qnadam
veterán

2g-nek kellene mennie, de internet nem lesz vele.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#29144) wwenigma válasza bobalazs (#29142) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

2G-n nincs mobilnet és ez csak azt tud.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#29145) bobalazs válasza wwenigma (#29144) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

azt tud? mit?
mit csináljak hogy lássa a szolgáltatók listájában a digi szolgáltatót?
21603
telekom
telenor
vodafone
és ennyi.

Igy "'csak segélyhívás inditható"

[ Szerkesztve ]

(#29146) rothfb válasza bobalazs (#29145) üzenetére


rothfb
veterán

21603. Az a Digi.:D
Arra próbálj meg csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

(#29147) bobalazs válasza rothfb (#29146) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Két azonos telefonnal két sim kártyával próbáltam kapcsolódni, de nem tud rá.
Most mit csináljak?

(#29148) rothfb válasza bobalazs (#29147) üzenetére


rothfb
veterán

Akkor sajnos telefont kell újítani...

(#29149) wwenigma válasza bobalazs (#29145) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ja hogy GSM-re se maszik fel. Lehet valamilyen más technikai korlátja van még annak a keszuleknek akkor. :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#29150) rothfb válasza wwenigma (#29149) üzenetére


rothfb
veterán

Nincs kizárva, hogy az 1800-on szolgáltatott 2G-vel van gondja annak a régi telefonnak.
Szerk.: Elvileg tudja 1800-on 2G-t: link

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.