Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#21351) fekete.puma válasza Intruder2k5 (#21349) üzenetére


fekete.puma
csendes tag

Nem nézek TV-t. A Diginet Aktív 50 előfizetés SIM kártyája használható lenne telefonban is?

(#21352) Kenderice válasza fekete.puma (#21351) üzenetére


Kenderice
senior tag

Igen.

(#21353) ACE-


ACE-
addikt

Régen meg lehetett nézni a DIGI előfizetéseket (telefonszámmal), és a roaming-ot is be lehetett kapcsolni, az most hol van az új honlapon? Megszűnt?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#21354) fekete.puma válasza Kenderice (#21352) üzenetére


fekete.puma
csendes tag

Köszi.

(#21355) radio100jozs válasza Luissimo (#21335) üzenetére


radio100jozs
őstag

A Diginek Vecsés határában a Ferihegy Market Centrál melletti irodaház tetején van antenna. Ferihegy 1 terminál környékén nincs semmi, térerő sincs beltérben. Bentebb ahogy a Ferihegyi gyorsforgalmi út felüljárón keresztezi a vasutat, ott van egy víztorony, azon van Digi antenna.t

(#21356) pjen válasza radio100jozs (#21355) üzenetére


pjen
félisten

Érdekes ez a térerő.Multkor a Lőrinci -Bélatelepi út,Nagyhangács u között mértem 17/6.Pedig ott nem lakik szinte senki.

(#21357) sfdrakex válasza pjen (#21356) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért csak olyan helyen kellene térerő ahol lakik valaki?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21358) pjen válasza sfdrakex (#21357) üzenetére


pjen
félisten

Nem ilyen megközelítésben írtam,csak meglepett.Onnan 3 Km re lakom,álltalában csak a tizede van.

(#21359) somnia válasza pjen (#21356) üzenetére


somnia
őstag

...lehet csak azért, mert a Lőrinci út 42.-ben van a torony?...

(#21360) pjen válasza somnia (#21359) üzenetére


pjen
félisten

Lehet csak meglepett.

(#21361) pjen válasza somnia (#21359) üzenetére


pjen
félisten

Akkor végképp nem értem,a madárdombon mért nem jobb.

(#21362) #51322624


#51322624
törölt tag

Ügyfélkapun van mit csiszolni, kezdetek óta van szolgáltatás a listában is szerepel, de a digimobil megrendelés fül alatt ezt dobja " Sajnos az Ön címén még nem elérhető a DIGIMobil szolgáltatás. Lefedettségünket folyamatosan fejlesztjük, kérjük nézzen vissza az Ügyfélkapura későbbi időpontban. " :DDD

(#21363) rothfb válasza #51322624 (#21362) üzenetére


rothfb
veterán

Amúgy is személyesen érdemes ezt intézni az ügyfélszolgálaton, hiszen a kártyákat is ott kapod meg...

(#21364) #51322624 válasza rothfb (#21363) üzenetére


#51322624
törölt tag

Nem ez a lényeg.

(#21365) somnia válasza pjen (#21361) üzenetére


somnia
őstag

..csak mert a Madárdomb, nevével ellentétben egy gödörben van a Lőrinci úthoz képest...ha ott laksz észre kellett volna vegyed!...

(#21366) pjen válasza somnia (#21365) üzenetére


pjen
félisten

Ennek utána nézek.A navin van magasság kijelzés is.Nekem eddig úgy tünt a sorompóhoz képest gödör a Lőrinci ut és a Madár domb is.Megnéztem,193 métert ír a címemre.

(#21367) sebijani1982 válasza ggabor02 (#20307) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!

Gondolkodunk mi is a gyereknek (15 év) a digi mobilon.
Látom van információd a Dunántúlról is. Konkrétabban a Simontornyai lefedettség, abból is inkább az internet stabilitása érdekelne, ha van információd.
Cellmapper-t néztem, (alkalmazást is) de ott a 63-as főútról vannak csak adatok.

Esetleg, ha van valaki a csoportban Simontornyáról, akkor tőlük is kérnék információt, hogy mennyire használható a mobilnet része!

Előre is köszönöm!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#21368) pjen válasza sebijani1982 (#21367) üzenetére


pjen
félisten

Rajta van a lefedettségi térképen,ha nincs nem kapsz kártyát,viszont ha rajta van működik is.

(#21369) sebijani1982 válasza pjen (#21368) üzenetére


sebijani1982
senior tag

:R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#21370) sfdrakex válasza sebijani1982 (#21369) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Itt a térkép, de benne van az összefogalóban is a link. Térkép szerint Simontornya le van fedve, a listában is benne van, szóval ha van Digis szolgáltatás a neveteken tudtok is igényelni teszt Simet.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21371) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Ma voltunk vidéken, Békés megye.
Már bő hónapja hasított ebben a faluban a net.
Ma 3 készülék, 3 sim és nyet net.
Térerő volt 4g-t írta, de csak az időjárási adatokat frissítette.
Megnyitni semmit sem tudott.
Se böngésző, se YouTube, se play....
Érdekes.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#21372) sfdrakex válasza Doggy dog (#21371) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lehet sokan voltatok a 22 mbitre.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21373) dethroner


dethroner
veterán

Hello!
Tudtok [erre] megoldást?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#21374) nyitom válasza dethroner (#21373) üzenetére


nyitom
aktív tag

Valószínű, hogy nem menti a gép valamiért a beállításokat. Lehet, hogy újra kell telepíteni az oprendszert.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#21375) the.odzsy válasza Doggy dog (#21371) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Doggy dog!
Hol voltatok pontosan?

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#21376) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

@ the.odzsy miért, tapasztaltál te is ilyesmit?

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#21377) the.odzsy válasza Doggy dog (#21376) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Néha belassul Orosházán is!

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#21378) dethroner válasza nyitom (#21374) üzenetére


dethroner
veterán

Akkor ez nem a stick gondja és nem is vezetéknélküli hálózati gond, inkább oprendszer?
Újrahúzás kizárt, ősök gépe, többszáz km-re van tőlem, csak továbbítom a kérdést. De zavaró hogy minden indításkor ott figyel hogy új hálózatot érzékel és ki kell választani hogy milyen jellegű a hálózat.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#21379) Kronos3000 válasza dethroner (#21378) üzenetére


Kronos3000
senior tag

Hálózat és adapter beállításokat alaphelyzetbe,aztán drivert frissíteni,valamint az összes más usb-n is kipróbálni,mert pl:pc-n pláne régebbin az előlapi usb-k tudnak érdekes dolgokat csinálni.Laptop ugyanez.Régebbi gépek tudnak érdekes dolgokat csinálni.Ha nem közvetlen van usb-re dugva a stick,hanem hosszabbító kábelen lóg az is problémás tud lenni.

Wasabi...

(#21380) PLaci58 válasza Doggy dog (#21371) üzenetére


PLaci58
őstag

Én jártam úgy Miskolcon, hogy térerő majdnem maxon, 4G Lte és nem tudtam telefonálni. "A szerver nem elérhető". Érdekes.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#21381) doodi


doodi
csendes tag

Sziasztok!
Szuleim hasznaljak a teszt sim kartyat de szeretnenk hordozni a telenoros feltoltokartyas szamukat a digihez mert tovabbra is problemat okoz, hogy 90%-ban nem veszik fel a telefont a masik vegen, nem tudjak hova tenni az 50-es elohivot :( Van valakinek tapasztalata,hogy a Granit Bank sms-ei megerkeznek e a digi halozataba? Koszi! :)

(#21382) maxima válasza doodi (#21381) üzenetére


maxima
tag

Szia!
Írj nekik szabadformátumú levelet és megtudod.
Én is írok. :)

(#21383) Quidam


Quidam
csendes tag

Sziasztok!

Van pécsi, aki használja a Digi mobilt, megy nála a mobilnet?
Telefonálni tudok, de a mobilnet nem megy (lefedettségi zónában), pár napja még jó volt.
Érdekes, hogy a mobilról a speedtest eléri a Digi szervert, méri a sebességet, de mással (Opera, Chrome, Face., Play stb.) nem tudok mobilnetezni. A szolgáltatót még nem kerestem meg.
Valami ötlet, hogy miért lehet?
Ha másnak sem jó, akkor jelenleg nem hiba, ha nem tulajdonság. :U

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#21384) UHHH válasza Quidam (#21383) üzenetére


UHHH
senior tag

Pécs: Most megnéztem neked és megy... Mindig is ment, nem volt semmi off.
Volt már kikapcs-bekapcs? APN-ed jól van belőve, satöbbi?

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#21385) Quidam válasza UHHH (#21384) üzenetére


Quidam
csendes tag

Köszi a választ!
Restart volt, APN beállítást már töröltem, majd újra +adtam, de sajnos maradt a leírt állapot :(
Majd +nézem a P20-ban is, most egy Meizu MX5-ben van.

(#21386) Quidam válasza Quidam (#21385) üzenetére


Quidam
csendes tag

Hááát láma voltam, nem kicsit.. :U
Most, hogy jobban foglalkoztam a témával eszembe jutott, anno a telepített
appoknak korlátoztam a mobilnet elérést, amiről jól +feledkeztem.
Jó dolog a Flyme os, csak ne legyen az ember fia "szenilis" :))
Most engedélyeztem az elérést és lám minden ok. :DD

(#21387) sfdrakex válasza Quidam (#21386) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

:C

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21388) samu2062 válasza Quidam (#21386) üzenetére


samu2062
aktív tag

:D
Én is pécsi vagyok. Nagyon jól megy mindenhol a városban.
De látom már megoldódott.

[ Szerkesztve ]

(#21389) dethroner válasza Kronos3000 (#21379) üzenetére


dethroner
veterán

Azt reméltem van valami látszólag veszélytelenebb megoldás. Ha én ezt most távsegítséggel megcsinálom az ország másik végében élő őseim gépén és esetleg a hálózati kártya további beavatkozást igényelne és ennek hiányában nem lenne net, az megoldhatatlan problémát jelentene. Majd akkor a következő látogatás alkalmával megpróbálom. De tény hogy nem a legmodernebb a masina és hosszú kábelen lóg a stick, de hátlapi usb-n. Driver frissítés alatt mire gondoltál, alaplapi driverre?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#21390) Kronos3000 válasza dethroner (#21389) üzenetére


Kronos3000
senior tag

A stick driver-re,leszedni,aztán hagyni újra települni,vagy ha van újabb a gyártó oldalán azt feltenni,nekem volt hogy ennyi is megoldott hasonló gondot.Annyit megtehetnek,veszély nélkül hogy a gép kikapcsolt állapotában egy másik usb port-ba át dugják a stick-et,és így indítják a gépet,de ha régebbi a gép,akkor a kábel lesz a hunyó,a régebbi alaplapok usb portjai már nem tudnak mindig megfelelő stabil áramot szolgáltatni,kábel nélkül szerintem azonnal megszűnne a probléma.

[ Szerkesztve ]

Wasabi...

(#21391) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Jó lenne valahogyan tesztelni a DIGI mobilt, de műholdas TV-re nem akarok ezért előfizetni.
Keveslem az elérhető TV csatornák számát. Azért még gondolkodom rajta.
Jó lenne, ha nem lenne DIGI előfizetéshez kötött.

[ Szerkesztve ]

(#21392) rothfb válasza Lajosnagy17 (#21391) üzenetére


rothfb
veterán

Amíg teszt üzemmód van és ingyen van, meg amíg ki nem épül rendes hálózat (ami nem mostanában lesz), addig semmiképp nem lehet majd digi előfizetés nélkül digimobilozni. Ha ilyet csinálna a Digi, azzal összeomlana a hálózata.

(#21393) snooze válasza Lajosnagy17 (#21391) üzenetére


snooze
veterán

mini csomag is van a müholdas tv-be..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#21394) rothfb válasza snooze (#21393) üzenetére


rothfb
veterán

Ezzel az erővel fizethetne a mobilért is, ha lehetne. Szerintem így már nem éri meg, mint ahogy még ezért a szolgáltatásért sem adnék pénzt (havidíj).

(#21395) snooze válasza rothfb (#21394) üzenetére


snooze
veterán

de mivel még nem lehet,olcsobb megoldás nem nagyon van,csak ha nem kap valakitöl kártyát..

GO Gunners!!!

(#21396) #72755712 válasza rothfb (#21394) üzenetére


#72755712
törölt tag

Én pedig az sem bánnám, ha már most is fizetős lenne, legalább a sok xarrágó nem terhelné túl a netet. :)

(#21397) Intruder2k5 válasza rothfb (#21394) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egy kártyáért tény, hogy nem éri meg külön szolgáltatást rendelni. De ha valaki mondjuk kihozna 3-4 kártyát, és ezzel jelentősen tudja csökkenteni a család mobilbeszélgetés és mobilnet kiadását, akkor még akár a "potyára" fizetett műholdas szolgáltatás mellett is megérheti.

(#21398) Zeki válasza #72755712 (#21396) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezt a netet nem nehéz túlterhelni. Fizetősen bárkinek nem adhat.

(#21399) rothfb válasza #72755712 (#21396) üzenetére


rothfb
veterán

Ha fizetőssé tenné (ahogy már írtam, ez a szolgáltatás még nem alkalmas rá, nagyon sok helyen megszakad, szakadozik, pedig 3 torony is van a közelemben), akkor bárki előfizethetne, használhatatlan lenne a szolgáltatás szinte azonnal. Te nem bánnád, mert egy torony alatt laksz, illetve nem utazol pl a Dunántúlon. De sok millióan nem így vannak.

(#21400) #72755712 válasza rothfb (#21399) üzenetére


#72755712
törölt tag

Hetente többször utazok a Dunántúlon, 90%-ban az M7-esen.
Dual simes a telefonom, de a Telekom simet még nem kellett használnom azért, mert a Digi nem működött volna (úgyhogy abból veszem meg januárban az autópálya matricákat. Én fizetek az adat simért, azzal váltottam ki a Telenor Hellodatát: na, annál stabilabb a Digi, és sebességben sem sokban különbözik, ugyanott, vidéken, és nem 6000, hanem 1000 forint.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.