Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#21251) Hegyirabló válasza Luissimo (#21247) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Ha nem látnám jelenleg a Digi Mobil bedőlésének komoly esélyét, akkor aggódnék is amiatt, amit írsz. Egyébként amikor 2016-ban telepítették az FTTH-t, akkor mint közös képviselő felajánlottam nekik, hogy simán mehet a mi tetőnkre is (vagy a szomszéd házra, aminek szintén én vagyok a KK-ja). Tökre örültek, és mondták, hogy majd hívnak. Azóta is hívnak.

Aquila non captat muscas.

(#21252) tahepa válasza sfdrakex (#21249) üzenetére


tahepa
senior tag

Ha lehet a leírtakra reagálj ne a személyt minősítsd !
Személyeskedésedre nem fogok hasonlóan válaszolni mert akkor hozzád hasonló lennék amit szeretnék elkerülni.

(#21253) Hegyirabló válasza tahepa (#21252) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Nyilván személyeskedni nem kell, de azért abban, amit a témában ír, tök igaza van.

Aquila non captat muscas.

(#21254) sfdrakex válasza tahepa (#21252) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Te kezdted személyeskedéssel, azt kapod, amit adsz.

Egyébként pedig írtam. Tisztában vagyok azzal, hogy tesztüzem van, ingyen adják. Így is kezelem. Éppen ezért amit más írt, szerintem max rá igaz, másra nem, tehát a szolgáltatás tesztüzem mivolta miatt, elsődlegesnek alkalmatlan. Nem szidtam, nem szóltam le a szolgáltatást. Helyén kezelem, erre te személyeskedve oltasz. Mit vártál rá válasznak?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21255) Dracula72 válasza tahepa (#21241) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nekem hasonlóan bevált, pincében, liftben tökéletes.
Havi 9000ft-ot spóroltam eddig fél év alatt :DD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#21256) sfdrakex válasza Dracula72 (#21255) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha nem járod az országot, és/vagy nem szükséges az állandó elérhetőség, akkor teljesen jó a Digi.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21257) DevKiller válasza tahepa (#21252) üzenetére


DevKiller
senior tag

Énis szeretem a DIGI-t de vannak problémák, amíg máig nem oldódtak meg.
-2014-ben vették a frekiket azóta legalább Budapestet ilett volna lefedni NORMÁLISAN és a nagyvárosokat.
-Jelenleg úgynézki hogy ez nem év végéig de max jövő év végére fog megoldódni.
-Belementek fölös perbe amibe rohadtul nem kelett volna
-A számlázási rendszer még mindig nem tul jó, mióta mp-ben számoljuk az adatmennyiséget?

Ha ezeken a dolgokon nem tudnak változtatni, akkor sajnos nem fognak labdága rugni.

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#21258) tahepa válasza Dracula72 (#21255) üzenetére


tahepa
senior tag

..és még az ingyenes korlátlan netről még nem is beszéltünk..persze nem egy sebességbajnok de arra mire nekem és az ismerősöknek kell arra pont elég....és ez csak tesztüzem...

(#21257) David2135
Te ezért mennyi pénzt fizetsz havonta mint előfizetési díjat? Netán feltöltőkártyát vásárolsz a Digitől ezzel megelőlegezve a fogyasztásodat?
Egyiket sem ?
Akkor mi a felháborodás tárgya?

Az állandó siránkozás és támadás helyett inkább örülni kellene egy új szolgáltató megjelenésének ami versenyhelyzetet generálna a piacon lévőkkel szemben ( esetleg az árak csökkenése okából)..de nem..inkább fizet mindenki többet ahelyett hogy gondolkozna egy kicsit....

[ Szerkesztve ]

(#21259) sfdrakex válasza tahepa (#21258) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mindenki örül hogy jön a Digi. Van akinek már most megfelelő, mert ahol él, és amerre jár van lefedettség. Másoknak nem elég. Mit kell ezen vitázni? Fizetem a havi 12 ezret a Telenornak a Blue+ L csomagra, mert szükségem van az ország minden részén a telefonomra, netre és hívásra egyaránt. A gyerekeimnek elég amit a Digi szolgáltat.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21260) DevKiller válasza tahepa (#21258) üzenetére


DevKiller
senior tag

Én befejeztem, ha az nem elég érv, hogy 5 év alatt ennyit értek el akkor bocs. Lehet kedvező percdíj és korlátlan net, ha a telefonom éppen befogja és pattog egésznap le fel róla...
Nem egy hipergyors hálózatot szeretnék csupán legalább 1mbps letöltési sebességet amit nem hiszek el, hogy 2019-ben nem oldható meg(olyan területen és kültéren ahol fehérpont nem látszik a térképen.)

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#21261) sfdrakex válasza DevKiller (#21260) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tényleg mire patyogsz? Ingyenes, teszt üzem. Ha havidíjat fizetnél, és úgy lenne problémás a szolgáltatás, akkor jogos a hisztid, de tesztüzemben, kiépítés alatt, ez van.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21262) DevKiller válasza sfdrakex (#21261) üzenetére


DevKiller
senior tag

Mert tudom miből maradok ki.
Aki tudja használni annak jó és kész.
És nem kényszerül kiadni egy szerencsétlen piros szolgáltatónak x összeget a semmiért, a gyenge szolgáltatásért. Szóval elkeseredés inkább. Csak várok várok, és semmi sem történik.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#21263) sfdrakex válasza DevKiller (#21262) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mennyi az az X? Ha a semmiért fizetsz, nem jó a szolgáltatás, miért nem váltasz?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21264) DevKiller válasza sfdrakex (#21263) üzenetére


DevKiller
senior tag

3200 ft
150 perc és 2 giga nettel és mivel flottás vagyok így korlátlan beszélgetés velük is
Lehetne váltani, de ha körbe nézek ennyiért nem kapok sehol sem ennyit és ilyen módon. A perceimet 2G-n eltudom használni de az internet elengedős itthon. Ez van, amikor az ember nem milliomos és imátkozik azért, hogy valami korektebb szolgáltatásért fizessen.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#21265) sfdrakex válasza DevKiller (#21264) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Otthon nincs vezetékes net wifivel, hogy ott is azt a 2 gigát használnád?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21266) Kenderice


Kenderice
senior tag

Hogyan tudom beállítani a hívásátirányítást egy telenoros számra?
A honlapon nem találok erőől semmi infót.
Próbáltam a *72#0620xxxxxxx# kódot, de nem működik.

(#21267) DevKiller válasza sfdrakex (#21265) üzenetére


DevKiller
senior tag

Telekom réz.
30 mbps gyakorlatban 5 ha épp nem megy el és szakad meg emellé párosul egy 70-es ping hogy semmilyen online játék ne legyen játszható.
És ugyanaz a téma, nincs konkurencia, tehát így jártunk.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#21268) sfdrakex válasza Kenderice (#21266) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Dual simes telóban van, a két kártya, vagy külön készülékben a két sim?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21269) sfdrakex válasza DevKiller (#21267) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Akkor költözni kell. :DD

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21270) Kenderice válasza sfdrakex (#21268) üzenetére


Kenderice
senior tag

Dual simes telefonban van mind a kettő.
Azt szeretném, hogyha olyan helyen vagyok ahol nincs DIGI térerő, a telenoros számra jöjjön be a hívás.

(#21271) sfdrakex válasza Kenderice (#21270) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nekem P30 Pron van olyan a SIM kezelésben, hogy hívásátirányítás simek között, bár gondolom ehhez kell térerő mindkét simen.

A telefonbeállításaiban nincs hívásátirányítás?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21272) Kenderice válasza sfdrakex (#21271) üzenetére


Kenderice
senior tag

"A telefonbeállításaiban nincs hívásátirányítás?"
Most nézem, van.
Gondolom valami kódokat küld a beállításkor a szolgáltatónak de most pont olyan helyen vagyok, ahol nincs DIGI térerő, úgyhogy nem tudom kipróbálni...

[ Szerkesztve ]

(#21273) MDanny


MDanny
senior tag

Jelenleg működik a VoWiFi?

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#21274) sfdrakex válasza MDanny (#21273) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Igen.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21275) MDanny válasza sfdrakex (#21274) üzenetére


MDanny
senior tag

Köszönöm, most már nekem is, kb. 2 órája nem működött nálam, újraindítottam a telefont, nem lett jó. Aztán kb. 2 perce ismét jó lett. :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#21276) herdsman12 válasza Hegyirabló (#21243) üzenetére


herdsman12
őstag

Nekem a Márvány utca környékén spórolt pár tízezer mobil netet a Digi.

(#21277) Hegyirabló válasza herdsman12 (#21276) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Tisztelettel, a Márvány utca az Buda ugyan, de nem hegyvidéki része. Az már szinte budai belváros.

Aquila non captat muscas.

(#21278) anadroid válasza Hegyirabló (#21277) üzenetére


anadroid
senior tag

Budai hegyvidéki kerületben max. térerő, 4/4 pálcika (Jánoshegy tövében, 250 m fölött). A Rózsadomb egy részén van fekete lyuk csak, de ott "szervék" laknak, így azt nem csodálom.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#21279) herdsman12 válasza Hegyirabló (#21277) üzenetére


herdsman12
őstag

Köszi, akkor majd szólok a parkolási csoportnak, hogy szálljanak le rólam. :)

(#21280) fil válasza Kenderice (#21266) üzenetére


fil
őstag

Az a 72-es kód nem tudom ,mi.
Én ezeket szoktam használni:
=============================================
##002#
Minden feltételes átirányítás törlése:

##004#
Minden feltételes átirányítás bekapcsolása:

**004* telefonszám #
Feltétel nélküli hívásátirányítás:

bekapcsolása:
**21* telefonszám *11#

kikapcsolása:
##21#

lekérdezése:
*#21#

Hívásátirányítás ha nincs válasz X másodpercig (min 5, max 30 másodperc):

bekapcsolása:
**61* telefonszám *11* másodperc #

kikapcsolása:
##61#

lekérdezése:
*#61#

Hívásátirányítás ha nem elérhető:

bekapcsolása:
**62* telefonszám *11#

kikapcsolása:
##62#

lekérdezése:
*#62#

Hívásátirányítás ha foglalt:

bekapcsolása:
**67* telefonszám *11#

kikapcsolása:
##67#

lekérdezése:
*#67#

(#21281) Kenderice válasza fil (#21280) üzenetére


Kenderice
senior tag

Köszi.
A kód a vezetékes telefonoké -mint utólag rájöttem-, de sikerült beállítani az átirányítást.

(#21282) opel8v


opel8v
tag

Sziasztok.

Kihoztam egy sticket a digitől (mf833v) szeretném működésre bírni routerrel (tp link mr3220) odig eljut hogy kiirja Identified az apn-t átírtam internetre mert digi volt alapból, de ennyi nem csatlakozik. behívószám *99#. Lehet itt van a probléma? Előre is köszi.

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#21283) Kenderice válasza opel8v (#21282) üzenetére


Kenderice
senior tag

Mennyibe került?

(#21284) qnadam válasza Kenderice (#21283) üzenetére


qnadam
veterán

1000/hó

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#21285) Kenderice válasza opel8v (#21282) üzenetére


Kenderice
senior tag

Amúgy ezt nem előre beállítva adják?
Úgy értem, hogy az APN beállításokat nem teszik rá előre, hogy a usernek már ne kelljen vele foglalkozni?
Az alap "digi" apn nem volt jó?

(#21286) opel8v


opel8v
tag

Laptopban működik de routerben szeretném használni. Gondolom nem gyári fw van rajta. A digi apnje internet és nem digi.

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#21287) Marengo válasza opel8v (#21286) üzenetére


Marengo
csendes tag

Szia.
A TP-Link gyári oldalán fenn van egy
"3G/4G USB Modem Compatibility List for TL-MR3220 V2" lista.
Nincs benne konkrétan Magyarország, ezért "egyéb régió"-t választottam.
Ebben a listában nincs benne a ZTE MF833v modem, azaz a modem nem kompatibilis a router firmwire-jével.
Szerintem olyan modemmel indul el a routeren a 4G ami benne van a listában.
Vagy olyan routert kell venni, aminek a kompatibilitási listája tartalmazza az MF833v modemet.

Marengo

(#21288) Marengo válasza opel8v (#21286) üzenetére


Marengo
csendes tag

Javítás: firmware

Marengo

(#21289) ntomka válasza zzola (#21239) üzenetére


ntomka
nagyúr

Legközelebb írok egy irónia kapcsolót. :))

Az lett volna a lényeg, hogy elsődleges simnek elég ritkán alkalmas 2019-ben valami, ami egy megyeszékhely közepén kültéri lefedettséget sem tud produkálni. Elhiszem, hogy van olyan felhasználás, ahol lehet erről beszélni, de nem általánosságban.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#21290) zzola válasza ntomka (#21289) üzenetére


zzola
félisten

Vágom.

:DDD

(#21291) initio


initio
csendes tag

Srácok, A kérdéseim ( persze üdv mindenkinek, és boldog ünnepeket )
Digi: Csak 4G vagy 4G+ érhető el? Fontos Lenne tudnom hogy LTE csak, vagy LTE+ is van!
Van e már olyan csomag, ami már kihozott digis simkártyára +3650 XXXXX... Internetet ad, korlátozás mentes sebességgel? Nyilván havidíjért. van valami infó?
ha mobilnet előfizetést adnak, amiről fentebb szó volt, stickel és minden okossággal, akkor az digis SIM vagy valamelyik 3 csoda hálóján megy?
milyen módon lehet a sebesség korlátot megszüntetni kint levő sim kártyákon?

olvastam rengeteget, a digi által használt hálózatokról, de nem volt egyértelműsítve sehol sem a 4G+/LTE+ megléte.

tudnátok nekem infóval szolgálni?

HSP Computer

(#21292) DrBubo77 válasza initio (#21291) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Mivel csak 5 MHz sávszélessége van az 1800-as frekvencián, ezért 4G+ nem érhető el. Már a Telenor hálózaton működő mobilnetje is megszűnt a saját szolgáltatás indulása előtt.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#21293) opel8v válasza Marengo (#21287) üzenetére


opel8v
tag

a huawei e3372 sincs ott vodával mégis megy. Ezzel a huaweives semmilyen 4g hálót nem lát pedig a telefonokon jön a 4g

[ Szerkesztve ]

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#21294) opel8v


opel8v
tag

lehet szar a stick? ey 4g-s hálózatot nem lát, telefonokon pedig megvan a digi és a vodavone is. Bár telekomos fw van rajta lehet azok hülyítették le?

[ Szerkesztve ]

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#21295) Dracula72 válasza sfdrakex (#21256) üzenetére


Dracula72
senior tag

A megyén belül mozgok, mindig elérnek :DD
Fontos aki elérjen az a családom, akivel ingyen beszélek a Digi jóvoltából :DDD a havi 9300ft helyett.
Tehát teljesen cool :C
Hajrá Digi :C

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#21296) Dracula72 válasza tahepa (#21258) üzenetére


Dracula72
senior tag

Pontosan, az internet már a hab a tortán, :DD
rtlmoston menet közben nézem a műsort :K

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#21297) sfdrakex válasza Dracula72 (#21295) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Akkor neked jó. Én járom az országot, kolegák, partnerek hívnak és hívom őket, így nekem nem buli. Használüm a netet ahol tudom, ha nincs, váltok a Telenorosra, Telefonálásra a korlátlan Telenorost használom, havi 12 ezerért, megoldhatnám flottával, vagy kisebb csomaggal, de havi pár ezer nem akkora tétel.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21298) sfdrakex válasza initio (#21291) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Sebesség korlátot nem lehet kiiktatni, ennyit tud a Digi hálózata. Nincs több sávjuk, 5 Mhz ennyit tud.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21299) qnadam válasza sfdrakex (#21297) üzenetére


qnadam
veterán

én az országot se járom, bp-ről csak minimálisan megyek ki, de néhány hely, ahol dolgom-munkám-bármim volt: dunabogdány felé szentendre közepétől semmi, akvárium klubban semmi, ybl palota földszintjén néhány pontban minimális de inkább annyi se, budakeszi úton a bíróság környékén beltérben a földszinten mesebeli... nyilván akinek pont úgy jön ki, hogy amerre jár, arra pont van, annak szerencséje van, nekem még bőven kevés.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#21300) Luissimo válasza qnadam (#21299) üzenetére


Luissimo
veterán

eddig még senki nem igért beltéri lefedettséget, a jelenlegi ajánlat szerint a kültéri, ami müxik :)
SAJNOS,
Nekem Ferihegyi reptér mellett a házban nulla a térerő, kültéren müxik.
nemtom mikor lesz ez normális, de egyelőre igy használom, itthon VoWiFi, kültéren meg kocsiban a főbb utakon müxik, megy az online tv vagy rádió vagy youtube, meg ilyesmi
várakozó az álláspontom, messze van ez még ahhoz, hogy az eddigi előfizetéseimet leváltsa, de szurkolok érte nekik :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.