Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#20101) sfdrakex válasza Meizubee (#20100) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

összefoglalóban ott a link a leíráshoz.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20102) szaboi6512 válasza Meizubee (#20100) üzenetére


szaboi6512
őstag

Már megírták előttem

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#20103) mazsi válasza snooze (#20081) üzenetére


mazsi
senior tag

Emberből nem tudnak eleget vadászni.
Nálunk 160 km-ről ingázó két technikus kötötte be az optikát, alig győzik a tempót a srácok.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#20104) Rebekacska válasza sfdrakex (#20097) üzenetére


Rebekacska
tag

Atneztem ketszer. Meizu/beallitasok/alkalmazasok. Hianyzik appk-bol. A redmin sincs ilyen alkalmazas,es ott sem jon be a halozat,csak egy kis x a terero kijelzoje felett. A norveg telenornak eros a jele felenk,jonnie kene a mobilnak,hiszen a magyar telenoros kartyam kivaloan hasznalhato beszelgetesre,sms-re.

(#20105) mateo91


mateo91
tag

sziasztok6, bármi friss info arrol h meddig tart ez a promo?
van e értelme meg kiprobalni?
tudom összefoglaloban evvege van irva.

(#20106) sfdrakex válasza Rebekacska (#20104) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem beállítások és alkalmazások, bár ott is lennie kellene, simán asztalon ott van az ikonja a többi között, vagy egy mappában.

Itt egy Meizu M6ról a fotó:

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20107) PeterPH válasza mateo91 (#20105) üzenetére


PeterPH
senior tag

Nem év vége van írva:
"A DIGI mobilszolgáltatása tesztüzemben 2019. május 27-én délután elindult és 2020. június 30-ig továbbra is változatlanul kedvező feltételekkel kínálja ügyfelei részére."

(#20108) sfdrakex válasza Rebekacska (#20104) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lehet kellene nyomni egy adatmentést, és utána gyári visszaállítást, és úgy próbálni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20109) Rebekacska válasza sfdrakex (#20106) üzenetére


Rebekacska
tag

Sajnos egyik telonkon sem tunik fel amit kuldtel. A redmin van egy olyan,h szim eszkozkezelo. Usim,sim tools nincs.

(#20110) sfdrakex válasza Rebekacska (#20109) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A redmin lévő szim eszközkezelő az jó, az kell neked. Abban nyomd át roaming+ra. tool= eszköz. Szóval a toolkit az kb eszközkészlet, szóval az majdnem eszközkezelő :D

szerk.: ja és ezek csak akkor látszanak, ha bent van a sim.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20111) Rebekacska válasza sfdrakex (#20110) üzenetére


Rebekacska
tag

Ja ja,ez az utso remeny,mert a Meizu sztrajkol. XD

(#20112) Soma01 válasza ubyegon2 (#20086) üzenetére


Soma01
veterán

Mennyi pénzt szánsz rá? Plusz eszköz vásárlása belefér? Az a modem nem fogja szeretni a kültéri használatot. Antenna még szóba jöhet. Az ablakban (lakáson belül) van már térerő?

Aki tudja, milyen usb modemet ad a Digi? Van neki antenna csatlakozója?

(#20113) qnadam válasza Rebekacska (#20111) üzenetére


qnadam
veterán

más se találta

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20114) mateo91 válasza PeterPH (#20107) üzenetére


mateo91
tag

Meddig tart a tesztidőszak?
A tesztidőszak várhatóan év végéig tart.

ez a sor volt a zavaró akkor :)

(#20115) Meizubee


Meizubee
csendes tag

Sziasztok,

Meg tudnátok erősíteni hogy a független Telekomos Huawei E5577-es routerrel megy e a digi 50gb-s net? Köszi. :)

(#20116) szaboi6512 válasza Meizubee (#20115) üzenetére


szaboi6512
őstag

[gy biztosan fog

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#20117) nyitom válasza Rebekacska (#20109) üzenetére


nyitom
aktív tag

SIM Toolkit van nálam is. :))

[ Szerkesztve ]

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#20118) ubyegon2 válasza Soma01 (#20112) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Mennyi pénzt szánsz rá? Túl sokat nem szeretnék, de én is gondoltam arra, hogy nem túl előnyös ezeknek az eszközöknek a kültéri használat.

Az ablakban (lakáson belül) van már térerő?

A házba belépve el van vágva a dolog. Nem lakás ez, egy szabad tér épületen belül. Ha nem oldható meg sehogy a dolog, akkor kb havi 10 eft a korlátlan net, ehhez képest akár pénz is szán rá az ember.

(#20119) n00n válasza Rebekacska (#20111) üzenetére


n00n
őstag

Redmi 5 Pluson és Redmi Note 5 Pron-n SIM eszközkészlet a neve. És a további alkalmazások mappában van az asztalon.

(#20120) DevKiller


DevKiller
senior tag

Elnézést az off topikért, de:
Miért épít Romániában a DIGI GSM hálózatot? Ha eddig nem volt?! Mi értelme van?!
[link]
Egyébként a Linken megnézhető az 5G hálózatuk is.
Nem értem milyen irányba megy a DIGI.
Miért van szükség 2020-ban GSM-re?!

Szerk: Elindult a 4G 900 MHz romániában a DIGI-nél.

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#20121) Soma01 válasza ubyegon2 (#20118) üzenetére


Soma01
veterán

Biztos, hogy meg lehet oldani. Az a kérdés, hogy neked mennyit ér meg. Egyrészt anyagilag, másrészt kábelezésben, szerelésben...
A Digi usb modem, ha jól tudom hiánycikk, tehát nem adnak jelenleg az előfizuhoz. Tehát ha most akarod megoldani, venned kell valamilyen eszközt. Plusz, ha a Digi usb modeme elromlik a kültéri használat miatt, akkor ki kell fizetni úgyis ha elromlik. Én kültérre, kültéri/vízálló eszközt vennék (már csak a pára miatt is). Ahogy néztem, egy kültéri 4G router ~35.000 ft körül van. Ez router és "modem" is egyben. Tehát rá lehet kötni több gépet is. Ehhez jön még némi kábelezés és szerelés. De ez tuti megoldás. Itt, ebben a témában foglalkoznak ilyesmivel: [link] Ott biztosan sok tapasztalat gyűlt már össze ebben a témában.

(#20122) Soma01 válasza Soma01 (#20121) üzenetére


Soma01
veterán

Erre gondoltam: RouterBOARD wAP LTE kit

[ Szerkesztve ]

(#20123) ubyegon2 válasza Soma01 (#20121) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszönöm a hasznos információkat. :R Akkor ez a Diginet 50 ki is lőhető. Hőmérséklet változások és pára érné az eszközt, csapadék nem, de sajnos kábelezés/szerelgetés nem túlzottan jöhet szóba és túl nagy beruházást sem ér a dolog. Max egy elvezetett 5+ méteres kábel és egy olcsóbb eszköz. A linkelt topikot azért megnézem, hátha..... Így marad a Xiaomi, ha megoldható védett helyen, most ugrik be, ahhoz kábel sem kell, powerbankkal megoldható vagy marad a Telekom korlátlan net, mivel többi szolgáltató sem túl acélos a helyen.

(#20122) Soma01

Ez az eszköz jó lenne, de adapterhez áram kell, így nehézkes a dolog. Viszont ehhez nem kell egyéb kábelezés, azért ez is egy opció lesz, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#20124) Soma01 válasza ubyegon2 (#20123) üzenetére


Soma01
veterán

Igen, ez tudja wifi-n is továbbítani a 4G-n vett jelet. Táp meg kell neki, amit akár UTP kábelen is meg lehet neki adni. (poe) De persze van táp csatlakozója is.
Olyan eszközt nem nagyon fogsz találni, amihez nem kell semmilyen vezeték, az áram ellátás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#20125) Rebekacska válasza Soma01 (#20124) üzenetére


Rebekacska
tag

(#20113)
(#20117)
(#20119)
Koszi! Megnyugodtam,hogy mas sem talalja. Vegre sikerult megnyitni a Meizuban a jol elrejtett beallitast. Roaming plus bekapcs,ennek ellenere a telofon a kov.uzit irja ujrainditaskor:Adatbarangolas. Megszakadt az adatkapcsolat,mert elhagyta az otthoni halozatot,es az adatroaming nincs bekapcsolva. ....Milyen kedves!Akkor mi a fenenek allitottam be a roaming pluszt a beallitasoknal? Ugy nez ki nem lesz digis netem. A 3G norveg telenort latja,de amikor atteszem manualisan 4G-re,eltunik a szolgaltatas. 3G beallitasnal hiaba irok be uj Apnt,nem engedi bekapcsolni,es elmentes gomb lenyomasa utan sincs elmentve....Kedves fejlesztok!Lehetne meg bonyolultabb beallitasokat kitalalni??? XD

(#20126) sfdrakex válasza Rebekacska (#20125) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ne tedd 4Gre, roamingban 3G szerződése van a Diginek. És roaming+ban ne állítgass semmi apnt.

Egyáltalán nem bonyi ez, bekapcsolod a roaming+t és használod.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20127) rothfb válasza Rebekacska (#20125) üzenetére


rothfb
veterán

Banális kérdés, de gondolom a Diginél bekapcsoltattad a roamingot...?🙂
Ugye az oldalukra belépve be lehet kapcsoltatni, illetve fel is lehet hívni őket, hogy kapcsolják be.

(#20128) Rebekacska válasza sfdrakex (#20126) üzenetére


Rebekacska
tag

3G nel nem jon. Az Apn-nel kitoltom a mezoket a digi utmutatasa alapjan. A kis csuszka eltolasa jelentene az Apn bekapcsolasat miutan mindent beirtam,csak sajnos a csuszkahoz nem enged hozzaferni/aktivalni.

(#20129) sfdrakex válasza Rebekacska (#20128) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Kapcsold be a roaming+t és ne írj be apnt, ne csinálj semmit, csak használd.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20130) Rebekacska válasza sfdrakex (#20129) üzenetére


Rebekacska
tag

Igen,be. A 3G terero mellet,latszik egy R betu. Nyilvan Roaminget jelent.

(#20131) sfdrakex válasza Rebekacska (#20130) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Azt jelenti igen. Működik?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20132) Rebekacska válasza sfdrakex (#20129) üzenetére


Rebekacska
tag

Holnap felhivom a kozpontot.
Nem megy. Bekapcsolom a roaming plust,es kiirja a fentebb idezett "Adatbarangolas Megszakadt az adatkapcsolat,mert....

(#20133) Rebekacska válasza sfdrakex (#20131) üzenetére


Rebekacska
tag

A norveg telenor 3G szolgaltatas mukodik. Sms jott a digire,de az internet nem megy...

(#20134) mover válasza sfdrakex (#20126) üzenetére


mover
tag

Ahol én eddig használtam nem volt gond, hogy 4G-re volt állítva, magától csak a 3G hálózatra ment fel.
Kivéve most, mert az egyik sima romaingos(nem roaming+) országban lazán felment a 4G-re és ment is vele a net :)

(#20135) n00n válasza Rebekacska (#20125) üzenetére


n00n
őstag

Nincs az eldugva annyira, ezer éve igy van:)

(#20136) Rebekacska válasza n00n (#20135) üzenetére


Rebekacska
tag

Azert klassz helyre raktak XD Ettol fuggetlenul nem mukodik.

(#20137) sfdrakex válasza Rebekacska (#20136) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nyomj most egy gyári visszaállítást a telón, persze előtte adatmentás, és utána kapcsold be a roaming+t, majd mindenféle állítgatás nélkül próbáld ki. Egyébként ha sms és hívás megy, akkor lehet a net frekvencia gond miatt nem megy, nem tudom mit használnak a norvégok és miket ismer a telód. Az is érdekes, hogy nálunk simán ott van a többi alkalmazás között a Meizukon a usim1 és usim2.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20138) Kenderice válasza JÓZSFM (#20059) üzenetére


Kenderice
senior tag

Nekem is ilyen telefonom van de hiába van bekapcsolva a VOLTE, nem jelzi, hogy használná.
VOWIFI nálam sem megy.
Kell még valamit trükközni?

[ Szerkesztve ]

(#20139) Rebekacska válasza sfdrakex (#20137) üzenetére


Rebekacska
tag

Egyenlore varok a resettel. Holnap telcsizek a digihez.

(#20140) sfdrakex válasza Rebekacska (#20139) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Hívhatod őket sokat nem fognak tudni mondani, ha a telefonálás megy, a net nem, ott valami gubanc nálad lesz, mivel már szerintem nyomkodtál és állítgattál mindent, így nem ártana egy reset. Persze úgy csinálod ahogy akarod.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20141) sfdrakex válasza mover (#20134) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mert nálad automatikusra van állítva, de ha fixen 4 G-re teszed, nem vált le 3G-re.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20142) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Van itt olyan, aki Hatvanban a Bosch területén beltérben használ Digis simet (mobilnet), és megosztaná tapasztalatát térerő ügyileg?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20143) Gézengúz válasza fornettisuti (#20142) üzenetére


Gézengúz
addikt

Teljesen jó.👍

(#20144) fornettisuti válasza Gézengúz (#20143) üzenetére


fornettisuti
veterán

Köszönöm :C

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20145) thomas77 válasza Rebekacska (#20139) üzenetére


thomas77
senior tag

A digi roaming oldalán le van írva, hogy roaming+ használata esetén újra be kell állítani az apn-t. Nekem is csak úgy ment Írországban.
A hívás ment roaming+ ra váltás után. Kint is volt az R betű, de az adatkapcsolat addig nem ment, amíg be nem állítottam manuálisan az apn-t.
Ráadásul roaming+ esetében az apn beállítás nem azonos a sima apn beállítással.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.