Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#21451) sfdrakex válasza szabo01 (#21450) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Összefoglalóban benne van az APN beállítás, azt csináld meg.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21452) pjen válasza szabo01 (#21450) üzenetére


pjen
félisten

Igen,leginkább az apn t.Az összefoglalóban le van írva,hogy kell.

(#21453) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

2 huawei telefonban egyből ment, nem kellett állítani semmit.
Viszont 1 xiaomin kellett, addig nem volt net. Azt a kártyát nyáron hoztam ki.
Második apumé. ~2 hónapos.
A sajátom 2 hetes kb.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#21454) sfdrakex válasza Doggy dog (#21453) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Huawei P30 és P30 Pro nálunk is ment gond nélkül, Meizu M5 és M6 apn manuálisan állítos, Xiaomi Redmi Note 8T ment állítgatás nélkül.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21455) pjen válasza Doggy dog (#21453) üzenetére


pjen
félisten

A HTC M7 ben is ment egyből.A Samu A40 et bekellett állítani.Ez ilyen.

(#21456) szabo01


szabo01
csendes tag

Köszönöm! :)

(#21457) zoli62 válasza DevKiller (#21444) üzenetére


zoli62
addikt

Mondjuk részben a Digi is megérdemli a sorsát. A többiekkel ellentétben a sajtóval szinte sohasem kommunikál.

(#21458) mover válasza sfdrakex (#21431) üzenetére


mover
tag

A kérdés, hogy majd hogyan ítéli meg egy független bíróság a kár mértékét, hiszen a kár-térítés erről szól. Lehet nem néhány milliárd lesz az. Sajna szomorú, hogy ezt az adófizetők dobják majd össze. Kacifántosabb esetben az EU majd itt akar példát mutatni, akkor meg bármi elképzelhető.

(#21459) qnadam válasza zoli62 (#21457) üzenetére


qnadam
veterán

mi köze a kettőnek egymáshoz?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#21460) YxVs válasza sasquach (#21449) üzenetére


YxVs
senior tag

Milyen autó ez, amiben van gyári Android autós fejegység? Ez külön fizetős extra volt, vagy az alapfelszereltség része? Milyen alkalmazásokat tudsz vele használni? Leírnád, hogy pontosan mire lehet használni a netet a fejegységen? Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#21461) Lajosnagy17 válasza snooze (#21393) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Biztos vagy benne, hogy mini csomagra elő lehet fizetni?
Én nézegettem, mintha már csak egyfajta csomagjuk lenne.
A szerelést is megakarom spórolni, MOST UPC műholdas csomagom van, elvileg semmit nem kellene szerelni.

(#21462) rothfb válasza Lajosnagy17 (#21461) üzenetére


rothfb
veterán

Szerintem már jó ideje nincs mini csomag. Egy csomag van és ennyi.

(#21463) snooze válasza rothfb (#21462) üzenetére


snooze
veterán

amugy van,de lehet,hogy csak váltani lehet rá..ha megfigyeled a csatornakiosztás felsorolásánál ott van a mini,hogy mit tartoznak bele..

GO Gunners!!!

(#21464) sasquach válasza YxVs (#21460) üzenetére


sasquach
csendes tag

A fejegység az nem gyári [link] , de a fejegységen futó Android Auto op. rendszer az gyári. Vannak custom Android Auto ROM-ok is pl: Hal9K vagy Malaysk által készítettek, ezért írtam, hogy ez a "gyári".

Amire nekem kell a net, az a navigáció, pontosabban a valós idejű közlekedési információk "vétele".

Nem Waze-t használok, hanem térkép szempontjából offline navigációt, online "traffic info" lehetőséggel. Elsősorban TomTom NDS-t és Igo Nextgent, de Sygic is fent van.

Amire még használom: FM rádió, MP3 lejátszás és BlueTooth kihangosítás.

(#21465) rothfb válasza snooze (#21463) üzenetére


rothfb
veterán

"A DIGIMINI 2017.03.05.-től nem igényelhető programcsomag."

Idézet a digi csatornalista oldaláról. Legalul olvasható.
Váltani sem lehet rá. Amúgy már nincs ott, van Digitv és közszolgálati.

[ Szerkesztve ]

(#21466) snooze válasza rothfb (#21465) üzenetére


snooze
veterán

akkor csak váltani lehet rá..

GO Gunners!!!

(#21467) rothfb válasza snooze (#21466) üzenetére


rothfb
veterán

Nem lehet. De viszont van közszolgálati csomag 1000 Ft-ért. Úgyhogy a Mini helyett van más... Végülis igazad van.

(#21468) prozodus válasza mover (#21458) üzenetére


prozodus
őstag

Azt kene, h a penzbunti melle legyen szolgaltatasi tilalom is, mint a teveknel, h elesnek a reklambeveteltol; itt is lenne bevetelkieses, csak az a baj, h ezzel a juzer is szivna, meghozza jobban, mintha csak tevet nem nezhet par percig...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#21469) rothfb válasza prozodus (#21468) üzenetére


rothfb
veterán

Na még csak az kéne, hogy egyszer csak ne legyen térerő, mert büntit kapott valamelyik szolgáltató...:DDD :DD

(#21470) maranarudi válasza sasquach (#21464) üzenetére


maranarudi
csendes újonc

Ugyanígy használom a fejegységet. Tulajdonképpen olyan, mint egy tablet, de rá lehet kötni tolató és fedélzeti kamerát. Földfelszíni digitális tv adások nézésére is használható. Autódiagnosztikára is használható. HDMI-s csatlakozós. Én egy no name usb stickkel használom a teszt simmel, amit wifiként ismer fel.
A csatlakoztatási leírás klassz. Én sokat próbálkoztam különböző usb stickekkel, mire sikerült összehoznom.

(#21471) sasquach válasza maranarudi (#21470) üzenetére


sasquach
csendes tag

Nagyon nem mind1 milyen sticket használsz. Egy csomót Wifiként ismer fel és huncutkodni kell, hogy ne forgalmazzon annyit. Amit a digi ad (ZTE MF833V) az pont tökéletes. Itt van egy pár ami még 3G/4G-ként működik.

Huawei E173u-1 (fully working w/o loosing connection, be sure to run Firmware 11.126.85.00.209; up- or downgrade!!!)
Huawei E173u-2 (fully working w/o loosing connection, be sure to run Firmware 11.126.85.00.209; up- or downgrade!!!)
HUAWEI K3772 - HSPA USB Stick
HUAWEI E3131s-1 3G Surfstick in ´Modem-Mode´

(#21472) #51322624 válasza Lajosnagy17 (#21461) üzenetére


#51322624
törölt tag

Ha a tükör nem 80-as akkor azt cserélni kell mert esős időben gondok lehetnek van egy két gyengébben sugárzó TP-még.

(#21473) #51322624 válasza rothfb (#21465) üzenetére


#51322624
törölt tag

Hogyne lehetne igényelni, mai napig létező csomag.

(#21474) rothfb válasza #51322624 (#21473) üzenetére


rothfb
veterán

Digi Mini csomag megszűnt. Egyértelműen írják a honlapjukon. Olyan van, hogy közszolgálati csomag 1000 Ft-ért. De ezt lejjebb írtam is...

(#21475) Ginderek1 válasza sfdrakex (#21402) üzenetére


Ginderek1
csendes tag

A többi is úgy kezdte. 1.Főváros ,2.autópályák,3.főutak,4.nagyvárosok, 5.Stb.
1990. október 15. Elindul Magyarországon (egyben Közép-Európában) az első kereskedelmi mobiltelefon-szolgáltatás. A Westel 450 kezdetben három bázisállomással és egy digitális központtal szolgáltat. A cég ekkor egyetlen budapesti értékesítési pontot működtet csak, ez azonban hatalmas forgalmat bonyolít. Az érdeklődés óriási, három héttel az indulás után már tizenötezren használják a szolgáltatást úgy, hogy 75 ezer forint belépési díjat kell fizetni a szerződéskötéskor, a havi díj pedig több mint hatezer forint. Mindehhez hozzájön a készülékek szintén rendkívül magas, százezer forintot is elérő fogyasztói ára.
Forrás,: https://www.hwsw.hu/hirek/45472/mobil-mobiltelefon-mobiltelefonia-westel-450-900-pannon-gsm-vodafone-telenor.html

(#21476) sfdrakex válasza Ginderek1 (#21475) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Csak most 2020 van. Van konkurencia. És arról volt szó, hogy van aki szerint tökéletesen elég a Digi. Akkor igaz ha Digi által lefedett részen mozog. Mások már az elvárások, mint 30 éve. Autóból se a kocka Lada a legjobb újan vásárolható, pedig 30+ éve az volt.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21477) Márton válasza sfdrakex (#21476) üzenetére


Márton
nagyúr

ó, hány hete futjuk még mindig ugyanazokat a köröket?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#21478) sfdrakex válasza Márton (#21477) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Sok.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21479) Bogyi007


Bogyi007
veterán

A legutóbbi nagy bővítés során kis falum is kapott lefedettséget..

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#21480) Ginderek1 válasza Márton (#21477) üzenetére


Ginderek1
csendes tag

Nincs köztünk vita.Csak tényeket közöltem.Úgy csinálják ők is mint elődeik.Fokozatosan építenek.Szerintük fontossági sorrendben. 30 évvel ezelőtt sem 6 hónap alatt építették fel az országos hálózatukat. Frekvencia gondokkal sem küszködtek. Nem védem a Digit.Sok minden nem tetszik ,főleg a fogyasztók felé való kommunikáció.

(#21481) Márton válasza Ginderek1 (#21480) üzenetére


Márton
nagyúr

nem mondtam, h vitáztok, csak pár naponta benézek és hetek (vagy már hónapok?) óta ez megy: van akinek elég, van akinek nem.
Ennyi, kész. Mit lehet ezen tovább ragozni?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#21482) the.odzsy válasza Bogyi007 (#21479) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Bogyi007!
Páromék falujában sűrűn vagyok. Már minden megvan. Torony kiépítve, a vezérlővel együtt, még ez év márciusában. A szolgáltató nagy nehezen karácsony előtt rácsatlakoztatta a villamos hálózatra, de még mindig nincs szolgáltatás. Pedig itt a torony 3 házzal arrébb.
nem tudom, mikor sikerül nekik végre elindítaniuk. Orosházán és Mezőkovácsházán már szolgáltatnak, itt Kaszaperen csak egy fehér folt van.

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#21483) the.odzsy


the.odzsy
aktív tag


Hát csak így körülbombázva! :K

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#21484) mazsi válasza the.odzsy (#21482) üzenetére


mazsi
senior tag

Legalább 80-100 ilyen torony van kész ami valamelyik hivatali időhúzó ráérő idejére vár :(
Több Digis ismerős szerint is idén még 25-30 községnek fel kellett volna kerülni a térképre, de nem sok esélyt adok a holnapi munkanap kitöltésére - ha csak nem ezen múlik az év végi jutalom.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#21485) the.odzsy


the.odzsy
aktív tag

Van valaki itt a fórumon Gyomaendrődről? Az érdekelne, hogy ott hogy áll a Digi mobil szolgáltatás kiépítése. Tudom hogy már Mezőtúron működik. Van a két település között egy vízparti nyaralóm, ott volna jó ha tavaszra legalább működne a Digi mobil. :)

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#21486) the.odzsy válasza mazsi (#21484) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Hát ezen nem csodálkozom ebben az országban. :(((

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#21487) #51322624 válasza rothfb (#21474) üzenetére


#51322624
törölt tag

Miért erőlteted hogy megszűnt ha a tányéros részről beszélünk ott van. http://digi.hu/uj-igeny-muholdas-konstrukciora

(#21488) Bogyi007 válasza the.odzsy (#21482) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nálunk is már hónapok óta ugyanígy volt, aztán egyszercsak elindult meglepetésszerűen.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#21489) rothfb válasza #51322624 (#21487) üzenetére


rothfb
veterán

Visszalapoztam, hogy miből indult ki a beszélgetés. És a műholdas tv-ből. Én tévedtem, ott még igényelhető. Kábeltv-nél nem, de ott a közszolgálati csomag.

[ Szerkesztve ]

(#21490) Killing


Killing
addikt

Akkor mégegyszer... valakinek van iPhone-ra működőképes Roaming+ APN beállítása? Hívni tudok, net nincs...

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#21491) sfdrakex válasza Killing (#21490) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ez nem segít?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21492) torma99 válasza sfdrakex (#21476) üzenetére


torma99
aktív tag

Kb. 5-6000 hozzászólás van erről. A helyzet az, hogy a többi szolgáltatónak is jócskán vannak vakfoltjai, még most is több évtizeddel az indulás után. Van, ahol 25 évet kellett várni, hogy a T-mobile mozduljon, van olyan kistelepülés, ahol a domborzati viszonyok miatt cumi. Ócska 2G-d van, semmi más. Most akkor el kellene árasztani azt a fórumot is?

Egyik embernek ez meg már megfelel, van akinek meg sosem fog.

Komolyan ez olyan, mint az összes fórum, ezen civakodni. Még Kovács Lajos hiányzik, hogy leírja ezredszerre, hogy szar a digi.

Én a magam részéről meg azt tudom elmondani, hogy tesztüzemmel abszolút vállalható, az én hibabejelentéseimet fogadták, történt is javítás/javulás, ugyanakkor ahol nincs térerő ott nem tudom használni én sem. Meg kell nézni, hogy a kereskedelmi indulásra mit fognak tudni, addig cellmapperezzünk, használjuk, ha tehetjük toljunk 1-2 5 forintos hívást

(#21493) sfdrakex válasza torma99 (#21492) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Minden szolgáltatónak vannak vakfoltjai, így van. Nincs és nem is lesz soha tökéletes szolgáltatás. Azzal sincs gond ha valaki leírja, hogy ez NEKI elég, mert amerre ő mozog, arra számára megfelelő a szolgáltatás. Én azt nem szoktam megérteni, amikor valaki saját magából kiindulva kijelenti, hogy ez így már teljesen megfelelő és nem írja oda, hogy NEKI, mert úgy gondolja, hogy ami neki tökéletes, az mindenki másnak is, pedig ez nem így van, mert eltérőek az igényeink. Semmi bajom a Digivel, örülök neki hogy elindultak, tesztüzemben mennek, remélem sikerül frekvenciát szerezniük, és minél előbb minél nagyobb lefedettséget tudnak elérni. Nekem csak azokkal az emberekkel van bajom akik a saját kielégült igényeik miatt kijelentik, hogy ez így tökéletes, és ezeknek szoktam rávilágítani, hogy másoknak mások a szokásai.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21494) zoli62 válasza qnadam (#21459) üzenetére


zoli62
addikt

Semmit nem lehet tudni a fejlesztéseikről, terveikről, ha a sajtóban isfolyamatosan kommunikáltak volna a kezdetektől fogva, lehet, hogy ez az itélet meg se született volna.

(#21495) DevKiller válasza zoli62 (#21494) üzenetére


DevKiller
senior tag

A DIGI ebben sosem volt jó és sosem lesz jó.
Mindent hárítanak és hiába tudják egyesek, de még a munkatársaknak se mondják el, épp azért,hogy haverokon keresztül ne szivárogjon az infó.
Ha valamit kiírnak, akkor azért vállalni kell a felelősséget, ha nem írnak ki semmit akkor azért nem kell vállalni a felelősséget.

Off story, de: Itthon elromlott a műholdas tv-nek a dekódere. Hívjuk a Telekomot beszélünk velük és mondtuk, hogy ez egy ritkábban használt TV és tudjuk, hogy közel van már az optika így ha itt lesz nem sokára, majd akkor megoldják.
Válasz: várhatnak még éveket is hiába kezdték el nem fogják befejezni.
Majd 1 hónap múlva: Na mikor jöjjünk bevezetni az optikát?

Itthon megcsinálták áthúzták, de nagyimnál ahol rengeteget vagyok ott még nem, szenvedhetünk a "tányéros TV-vel" és a tökjó(nem) internetükkel

Ez csak egy szerény példa akart lenni arra, hogy lehetsz te közelibb mint bárki más, de ha nem állsz közel a tűzhöz semmit sem fogsz tudni.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#21496) zoli62 válasza DevKiller (#21495) üzenetére


zoli62
addikt

Az a kérdés, hogy miért nem lesznek jobbak a kommunikációban. Talán azért, mert ahogy írtad, ilyen belterjesek?

[ Szerkesztve ]

(#21497) DevKiller válasza zoli62 (#21496) üzenetére


DevKiller
senior tag

Igen azért. Mert ha valamit ígérnek/mondanak és nem sikerül teljesíteni akkor annak következménye van. De természetesen ez az én meglátásom, Külföldről bejáró munkésokkal énsem vállalnék semmit sem.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#21498) sfdrakex válasza zoli62 (#21496) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mert nem akarnak.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21499) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Nem tudom szoktatok-e készülék kompatibilitásról írni, de én hozok egyet.

Most délután kértem ki a függetlenítési kódot a Vodafonetól a Htc Desire 626 telómhoz és a fentebb említett Kelebia településen ezen értékeket mértem.

Az alacsonyabb értékek két különböző lakásban lettek mérve, a magasabb érték kültéri mérés és a falu központjában mértem.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#21500) zoli62 válasza sfdrakex (#21498) üzenetére


zoli62
addikt

Na ezért érdemlik meg a sorsukat most jelenleg.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.