Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#21201) DrBubo77 válasza Isaac76 (#21194) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ma megbírságolták a Telenort is. Ilyen, amikor visszanyal a fagyi: 1,8 milliárd forintra bírságolta a GVH a Telenort.

Az elmúlt 1 vagy 2 hétben megbírságolták a 3 nagyot. Szóval ki vehet részt az 5G aukción?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#21202) DevKiller válasza DrBubo77 (#21201) üzenetére


DevKiller
senior tag

Mindjárt meghalok :D
Akkor senki sem indulhatna? :D
Na gyerekek, itt nem lesz 5G egy jóideig :DDD

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#21203) trec12 válasza DevKiller (#21202) üzenetére


trec12
addikt

A Digit kipenderítették a többit meg agyon büntették. Nem mintha összefügne. Vagy? Na ki az úr a háznál....?

[ Szerkesztve ]

(#21204) DrBubo77 válasza DevKiller (#21200) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Nem tudom, miért van mindenki úgy ráizgulva erre az 5G-re.

Amúgy meg a bíró simán figyelembe vehetné, hogy az eredményhirdetés óta a többi szolgáltatót is megbírságolta a GVH. Innentől elég nehezen védhető a DIGI kizárása.
Összehasonlításképpen a bírságok:
Digi - 90 millió
Telekom - 136 millió + vezetőre 2 millió
Vodafone - 1.176 millió
Telenor - 1.800 millió

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#21205) dethroner válasza DevKiller (#21202) üzenetére


dethroner
veterán

Megy minden ahogy eddig. A többiek büntetése már a pályázatok elfogadása után történt, így nem számít bele.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#21206) DevKiller válasza trec12 (#21203) üzenetére


DevKiller
senior tag

Én nem tudom, hogy mit akarnak.
Elvesztem a történetben
De HA a bíróság nem kérvényezi a tender leállítását, akkor ez az ügy a DIGI nélkül fog zárulni

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#21207) Isaac76


Isaac76
tag

Én eddig csak ezekről olvastam:
- https://index.hu/techtud/2019/09/23/nmhh-telekom-halozatsemlegesseg-buntetes/
- https://www.penzcentrum.hu/vasarlas/durva-buntetest-kapott-a-telekom-errol-nem-ertesitettek-idoben-az-ugyfeleiket.1080363.html
- https://media1.hu/2019/12/03/telekom-nmhh-tizmillios-birsag-meghiusult-szamhordozas/
- https://hvg.hu/tudomany/20191214_vodafone_gvh_birsag_buntetes_jogsertes

... persze ezek Mónikáék szerint nem számítanak :Y :N

(#21208) trec12 válasza DevKiller (#21206) üzenetére


trec12
addikt

Számos kérdőjel van a történetben amit talán a bíró is érzékelni fog ezen kívül ott van a jog ami vagy fekete vagy fehér. Nem egyszerű az biztos.... :(

(#21209) DevKiller válasza DrBubo77 (#21204) üzenetére


DevKiller
senior tag

Azért amiért a 4G-re is rávoltunk. Nem volt megváltás megszabadulni a 3G-től? :S
Már írtam korrában, hogy nekem a 4G az lasabb mint a 3G, mert az elméleti 75mbps-ból a vodának semmi sem marad. Ping meg jitter az igen 200-as mértékben.
Ezért kellene fejlődés, és nem toporgás egyhelyben....

Szerintem itt is könyvelhető a döntés, mint ahogy az első benyújtott fellebezés az NMHH-nak.
Megpróbálhatták, de mindenki tudta mi lesz az eredmény..

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#21210) n00n válasza DevKiller (#21200) üzenetére


n00n
őstag

Románia lassabban fejlődik? :D :D Ott már 4K-ban lehet egyes csatornákat nézni (hamár szinte nem is kapsz kisebb felbontással tv-t...), nálunk meg még a FullHD-t sem éri el a HD-nak csúfolt adások nagy része...

[ Szerkesztve ]

(#21211) zoli62 válasza DrBubo77 (#21201) üzenetére


zoli62
addikt

Az itthoni szolgáltatók közül szerintem a Telenor a leginkább visszaeső.

(#21212) szaboi6512


szaboi6512
őstag

Huawei E5785LH-22c frissítése Digis hálózatra.

A Tg igérete szerint bekerül az összefoglalóba, de eddig ez nem történt meg.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#21213) Kronos3000 válasza DrBubo77 (#21204) üzenetére


Kronos3000
senior tag

Az eljárás már a tender alatt is folyt valószínűleg.Egy pártatlan bíró nem megy el szerintem ennyi visszásság mellett.Persze sokszor manapság a jog is úgy osztályoz,hogy vannak egyenlők és vannak egyenlőbbek.Persze lehet hogy jönnek még újabb csontvázak is.

Wasabi...

(#21214) Zoli_2010


Zoli_2010
tag

Mi akadálya volna, hogy a telenor (részben állami lesz vagy már az is) szolgáltat jó drágán az állami cégeknek, illetve a prémium ügyfeleknek, a DIGI pedig olcsón jót a kispénzű embereknek? -- // És ezzel mindenki jól jár. //
Minek mindig összeesküvéselméleteket izélni folyamatosan? Majmegláttyuk.... vagynem.

(#21215) trec12 válasza Kronos3000 (#21213) üzenetére


trec12
addikt

Arra lehet ám azt mondani, hogy ha eljárás folyik az még messze nem egyenlő azzal, hogy elmarasztalás a vége. Szóval lehet ezt ide-oda forgatni de persze tény, hogy itt lett aztán elmarasztalás nem is akármi, a Digi büntetése ezekhez töredék. De lám ekkora már zöld lámpát nyomott Mónika.

[ Szerkesztve ]

(#21216) DrBubo77 válasza szaboi6512 (#21212) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ott van az. ;)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#21217) sfdrakex válasza DrBubo77 (#21216) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mostmár. :))

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21218) szaboi6512 válasza DrBubo77 (#21216) üzenetére


szaboi6512
őstag

Köszi! :K
Biztos hasznára lesz , akinek erre lesz szüksége. :C

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#21219) nyitom válasza szaboi6512 (#20707) üzenetére


nyitom
aktív tag

Ha esetleg valaki nekem /budapesten illetve délbuda környékén /megcsinálná, hálás lennék érte mert jónak tűnik a leírás, de én nem merem magamnak bevállalni. Voltam ma a huawei márkaszervízben a József krt.on,de onnan elhajtottak mint a magzatvizet. :W

[ Szerkesztve ]

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#21220) szaboi6512 válasza nyitom (#21219) üzenetére


szaboi6512
őstag

Délpesten(XX.Ker) lakom, ha ez neked belefér.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#21221) nyitom válasza szaboi6512 (#21220) üzenetére


nyitom
aktív tag

.Ha tudsz segíteni? Én meg délbudán. 11. ker.

[ Szerkesztve ]

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#21222) szaboi6512 válasza nyitom (#21221) üzenetére


szaboi6512
őstag

Azért írtam, ma fél hatig itthon leszek. 10 max 15 perces művelet össze vissza. :DD

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#21223) nyitom válasza szaboi6512 (#21222) üzenetére


nyitom
aktív tag

Légyszi küldj priviben elérhetőséget. Köszönöm előre is. :R

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#21224) initio


initio
csendes tag

Hali srácok. Digi c2 teli a mediatekes csoda. Valahogy szeretnem rootolni, de nem nagyon sikerül. Valakinek ötlet?

HSP Computer

(#21225) egykori válasza egykori (#20646) üzenetére


egykori
őstag

A Gmail értesítőkről megkérdeztem a Digit, hogy miért nem jönnek onnan a Digis számomra az SMS-ek. Tegnaptól már ezek is élnek. Úgy tűnik, most már teljes értékűen használható és kiváltható vele bármelyik más szolgáltatói SIM kártya. :)

Még a regisztrálós próbálkozásoktól kellene megszabadulni, de az lehet, hogy MIUI probléma.

(#21226) sfdrakex válasza egykori (#21225) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Teljes értekűen használható? Ezzel a lefedettséggel?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21227) 4Grider válasza sfdrakex (#21226) üzenetére


4Grider
nagyúr

Sokan vannak vele úgy, hogy ha a munkahelyükön és otthon működik (esetleg útközben is), az már nekik jó. Szabadidőben meg nem fontos az elérhetőség, sőt jobb is ha nem érik el őket, a segélyhívó meg ugye mindenütt működik.
Persze nem vagyunk egyformák (és persze még egy csomó külföldi/belföldi sms gateway felől nem érkeznek meg az sms-ek sem).

(#21228) egykori válasza sfdrakex (#21226) üzenetére


egykori
őstag

Igazad van, nem tettem hozzá, hogy magam részéről teljes értékű. Igazából nem utazgatom sűrűn, és eddig ahol jártam jó volt a térerő is, amúgy meg leginkább a fővárosban és az agglomerációban mozgok.
Ettől függetlenül, amíg a teszt időszak tart, nem mondom fel a vodás előfizumat. Egyelőre a telenoros kártyámat dobtam, a Digi kártya vette át a helyét - teljes értékűen.

Emlékszem, amikor Vodafone-os lettem, már jó régen, nem sokkal volt jobb a helyzet ott, mint most itt a Diginél lefedettség tekintetében. Akkor volt néhány szituáció, amikor nem tudtam telefonálni és mástól kellett elkérnem a másik szolgáltatós telefonját.

[ Szerkesztve ]

(#21229) trec12 válasza 4Grider (#21227) üzenetére


trec12
addikt

Én is megéltem volna az utóbbi majd 2 hónapban csak Digi Mobillal. Pedig jártam M1, M0-án és korrektül működött arra felé is. Mobil netre értelem szerűen csak a Digit használom. Hanghívás az Voda korlátlan flottával de a sok net miatt lecserélem majd Digire ha olyan lesz a lefedettség és lesz flat csomag is. Ez minimum egy év még szerintem és persze ez nagyon függ a mostani tender kimenetelétől.

[ Szerkesztve ]

(#21230) sfdrakex válasza 4Grider (#21227) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ezt én értem, csak attól, hogy valami számomra elegendő, még nem jelentem ki, hogy már teljes értékű, és kiváltható vele másik kártya. Illetve ha leírom, beleírom azt is, hogy számomra. Csak mert a google sms megjön, még más nem. Értem, hogy ez valakinek elég, másnak nem.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21231) sfdrakex válasza egykori (#21228) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Így már helyes. 😃

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21232) egykori válasza sfdrakex (#21230) üzenetére


egykori
őstag

Azért írtam most a Gmailről, mert ITT jeleztem, hogy egyébként máshonnan megjönnek az SMS-ek - nekem. :K

(#21233) 4Grider válasza egykori (#21232) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mivel egy cég beszerzéseit (is) intézem, nem tudom megadni a rendeléseknél a Digis számomat, mert egyszerűen nem lehetek abban biztos, hogy beérkeznek-e a rendelés-visszaigazoló, vagy az átvételről/kézbesítésről értesítő sms-ek. Ha pedig nem kapok az sms mellett automatikusan e-mail-t is, akkor egyik-másik rendelésem megy vissza a feladónak (meg persze én sem kapom meg időben). És a banki sms-ek is ugye ott vannak, az talán még fontosabb, hogy a pénzügyi tranzakciókat sem tudom nyomon követni (vagy igen, ha mázlim van).

(#21234) rothfb válasza egykori (#21225) üzenetére


rothfb
veterán

"Úgy tűnik, most már teljes értékűen használható és kiváltható vele bármelyik más szolgáltatói SIM kártya. :) "

Ki van zárva. Addig biztosan nem, amíg egy elvileg tökéletesen lefedett helyen is 3 méteren belül eltűnik a térerő és elérhetetlen vagyok.

(#21235) DevKiller válasza rothfb (#21234) üzenetére


DevKiller
senior tag

Valakinek jó és valakinek nem.
Én pl pont abban a szerencsétlen helyzetben vagyok, hogy itthon egyáltalán max az udvaron
Miskolcon a suliban meg csak a másodikon a toronyra néző oldalon van normális térerő. Így nekem sem kiváltható sajnos, de ez egyszer csak megoldódik :)

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#21236) PLaci58 válasza DevKiller (#21235) üzenetére


PLaci58
őstag

Otthon WoWiFi?
Nekem bevált. Miskolc elég jól le van fedve, bár legutóbb 3/4-es 4G térerőnél nem tudtam róla hívni, mert "szerver nem elérhető"
Szóval a térerő sem old meg semmit :DD

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#21237) rothfb válasza PLaci58 (#21236) üzenetére


rothfb
veterán

A VoWifi jó dolog, itthon használjuk is, pedig pár száz méterre van a torony, csak van egy hegy. De csak addig jó dolog, amíg van wifid. Márpedig az utcán nemigen van.

[ Szerkesztve ]

(#21238) ntomka


ntomka
nagyúr

Annyira alkalmas elsődleges simnek, hogy most nekem Nyíregyháza közepén semmi térerőm nincs kültéren.

ツ Headphones on - World off

(#21239) zzola válasza ntomka (#21238) üzenetére


zzola
félisten

"A DIGI mobilszolgáltatása tesztüzemben 2019. május 27-én délután elindult és 2020. június 30-ig továbbra is változatlanul kedvező feltételekkel kínálja ügyfelei részére."

(#21240) sfdrakex válasza zzola (#21239) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ne okoskodj, hanem olvass vissza. Volt aki azt írta elsődlegesként is alkalmas már. Erre jöttek hszek, közben tisztáztuk is, hogy aki írta, annak tényleg jó, másnak pedig nem.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21241) tahepa válasza ntomka (#21238) üzenetére


tahepa
senior tag

Debrecen belvárosában beltéren ( panellakás) full térerő....tesztüzemre nem rossz eredmény...Telenor térerő 5 pálcikából négy pálcika :)

(#21242) sfdrakex válasza tahepa (#21241) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

És ezt tudja az ország 20%án, azért annyira nem is jó. Csak mert nálad ilyen, egyébként nálam is, Kecskeméten 5ös a Digi és a Telenor is panelban, de ettől még az országban sok helyen csak kültéri térerő van, vagy az se.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21243) Hegyirabló válasza sfdrakex (#21242) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Buda hegyvidéki kerület, alkalmatlan a használatra mind kültéren mind beltéren egyaránt.

Aquila non captat muscas.

(#21244) sfdrakex válasza Hegyirabló (#21243) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tudom, erről beszélek.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21245) Hegyirabló válasza sfdrakex (#21244) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Én meg teljesen egyetértek Veled. Itt van a szomszéd ház tetején a szektorsugárzójuk, tavasz óta nem voltak képesek üzembe helyezni.

Aquila non captat muscas.

(#21246) trooper44


trooper44
csendes tag

Hogy egy kicsit én is panaszkodjak, Martonvásáron, az M7 és M6 között nem bírnak úgy felállítani egy tornyot, h legyen szolgáltatás. A nagy kék tengerben Marton és Baracska fehérlik, ami elég elszomorító.

A mi utcánkban általában rálátunk az egyik toronyra, fater nevén egy másik városból kért kártyával van szolgáltatásunk, de abban azért bíztam, h Bp. agglomerációjában fél év alatt csak fognak tudni normálisan szolgáltatni.

(#21247) Luissimo válasza Hegyirabló (#21245) üzenetére


Luissimo
veterán

akkor ideje elköltöznöd, a szektorsugárzók a szomszédokra sokkalm ártelmasabbak, mint arra aki a házban lakik alatta, mivel lefelé alig sugároznak, de feléd igen.
(vagy cseréljetek házat/lakást) :D

(#21248) tahepa válasza sfdrakex (#21242) üzenetére


tahepa
senior tag

..és persze amikor indult a Westel 900 akkor tesztüzemre ingyen adták a szolgáltatást ..ja nem..és csak az egyszámjegyű utak mellett és a nagyvárosokban + Bp-en volt használható....gondolom a PannonGSM is hasonlóan ingyen adta a szolgáltatást az indulásakor...
A DIGI még mindig tesztüzemnek nevezi a szolgáltatását és nem mellesleg nulla forintot kér a szolgáltatás nyujtásáért és most ne is beszéljünk az öt forintos percdíjról amit kér ha nem szolgáltatón belül indítjuk a hívást.

TEHÁT TESZTÜZEM ! és így kell kezelni ( helyén) ..az összes többi pedig fingreszelés ha tetszik - ha nem !

Tipikus magyar mentalitás...ingyen kapsz valamit és még neked áll feljebb ha még nem tökéletes és nem hasonlít ahhoz mint amit súlyos pénzért megvásárolsz.

[ Szerkesztve ]

(#21249) sfdrakex válasza tahepa (#21248) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az 25 éve volt. Továbbá tudom, hogy tesztüzem, nem panaszkodtam rá. Csak arra reagáltam, hogy bár lehet, hogy van akinek már most megfelel elsődleges simnek, sokunknak még nem. Szóval mielőtt oltani akarsz, azt is nézd meg, ki, mire reagál.

Tipikus magyar vagy, olvasás és értelmezés nélkül osztod az észt, pedig neked sincs belőle elég. . .

Erre a hszre indult az egész.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21250) tahepa válasza trooper44 (#21246) üzenetére


tahepa
senior tag

"...A szolgáltatásokat végző vállalatok és személyek ellenszolgáltatásként pénzt kapnak...".

Tehát te fizetsz egy szolgáltatásért? Mennyit is ?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.