Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#20801) gzbotii válasza anadroid (#20800) üzenetére


gzbotii
veterán

.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20802) radio100jozs


radio100jozs
őstag

"Piaci értesüléseink szerint a tartozások azóta halmozódnak extrém mértékben, hogy a DIGI belevágott a mobil üzletágba, ami egyelőre csak viszi a pénzt, és ezeket a lyukakat tömögethetik a szolgáltatók felé ki nem fizetett összegekből." - index.hu

(#20803) kano válasza csacsi67 (#20798) üzenetére


kano
nagyúr

Ha nem tetszik, nem kell előfizetni. Ilyen egyszerű. Át lehet menni a T-hez ott mindenki kap simkártyát (és még sok csatorna is van). Vagy még tudom ajánlani a Vodát is.

Általánosságban:
De én ezek után nem tennék nagy összeget a Digi mobilhálózatára jelen pillanatban. :)
Úgy érzem ez orbitális bukta...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#20804) wwenigma válasza radio100jozs (#20802) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az a gáz hogyha ennyire rosszul fizető lenne akkor nem verné a tamtamdobot facebookon az AMC....

Megkockaztatom hogy uzleti érdekek állnak az ilyen hirek mogott, pl telenor (állam) felől.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#20805) csacsi67 válasza kano (#20803) üzenetére


csacsi67
addikt

Sajnos az a baj ,hogy nem értitek ,hogy miről van itt szó. Nem tudom Te ha elvitted volna a kocsidat vizsgáztatni és 3 napon keresztül nem tudod levizsgáztatni mivel a program egy fix ip-cimröl fut csak és két szolgáltató egy másra mutogat Digi -Invitel .Vagy amikor 3/4 nap telefonálásba kerül mikorra hajlandók felvenni a telefont egy szolgáltatás modositása. Arrol nem is beszélve hogy nem 1 hét nem 30 nap ha nem 30-90 nap között majd valamikor. Ez az Invitel idejében nem volt .Azöta van ez a káosz amiota Digi megvette az Invitelt .A bekötésekröl meg ne is ejtsünk szót inkább .Nem csak dicsérni kell valakit ha nem minden napos hibákat is felfedni. Én ugy gondolom ,hogy Ők nagyobb részt a mi általunk befizetett dijakból élnek akkor nekem is lehetnek elvárásaim. Menjek át a Vodához vagy a T--hez ugy hohy nálunk egyedül az Invitel szolgáltat jó pofa vagy.

[ Szerkesztve ]

(#20806) pjen válasza csacsi67 (#20805) üzenetére


pjen
félisten

Műholdas lehetőségek is vannak.

(#20807) n00n


n00n
őstag

Nem igazán értem ezeket a híreket, hogy most mekkora bukta a mobil üzletág a Diginek. Nem vagyok hajlandó elhinni, hogy Ők abban reménykedtek, hogy itt a frekvenciapályázat után dőlni fog a pénz. Egyértelmű, hogy ez hosszútávú befektetés nekik.

Egyébként épüljenek hasonló ütemben a tornyok és jövő nyárra már egész jó lefedettséggel tegyék pár ezresért elérhetővé a csomagot. Szerintem sok embert érdekelne úgyis a dolog és akkor már látnának kis pénzt is belőle.

(#20808) Intruder2k5 válasza n00n (#20807) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem ez sajnos édes kevés, úgy a jelenlegi lefedettség, mint a terjeszkedés üteme is. Ránézek a térképre, lehet vannak apróbb változások, de semmi jelentős az indulás óta. Ha ebben az ütemben bővítik tovább, szerintem még öt év múlva sem lesz értékelhető lefedettség. Persze értem én, hogy vannak olyanok akiknek a komfortzónájuk (lakóhely-munkahely környéke) 100%-ban lefedett, és ők ezt nem érzik, de a jelenlegi állapot akkor is nagyon sovány.

(#20809) csacsi67 válasza pjen (#20806) üzenetére


csacsi67
addikt

Tisztába vagyok a lehetőségekkel .Itt nem arról van szó.

Kérdezd már meg a Digit hogy ezt a lehetöséget hányháztartásban kapcsolták be [link] .Kapjunk bele mindenbe de semmi se tökéletes ez a korrekt .

[ Szerkesztve ]

(#20810) pjen válasza csacsi67 (#20809) üzenetére


pjen
félisten

De,pont erről.Csak fröcsögsz.Nem muszáj digisnek lenni.Ez egy üzlet,nem egy szociális ellátás.Én tudok mutatni Pesten olyan helyet ahol szintén csak egy szolg van.Kevessebbet kap mint én és majdnen duplán fizet.

(#20811) csacsi67 válasza pjen (#20810) üzenetére


csacsi67
addikt

Ez nem fröcsögés ez valós tények .Én arról nem tehetek ha Te nem látod a fátol az erdöt . Belekapni mindenbe bele lehet de nem igy ahogy a Digi csinálja.

(#20812) pjen válasza csacsi67 (#20811) üzenetére


pjen
félisten

Fogd már fel,ez az Ő üzlete,így csinálja.Azért írtam másik lehetőség után kell nézni.Nincsen ellátási kötelezettsége mint a vízműveknek.

(#20813) herdsman12 válasza csacsi67 (#20811) üzenetére


herdsman12
őstag

Bakker, bennfentes információkkal rendelkezel és még mindíg az Invitel/Digivel görcsölsz. Ezek szerint Te nem látod a fától az erdőt.

(#20814) YxVs


YxVs
senior tag

Sziasztok,

Sajnos van a családban még olyan telefon, ami nem tudja a VoLTE-t.
A területen Cellmapper szerint van lefedettség. Ha a toronyra rákattintok, és more details, akkor ott látom, hogy system subtype: LTE.
Ez azt jelenti, hogy "2G/GSM only" módban nem fog tudni az illető telefonálni?

üdv,
YxVs

(#20815) berobi78 válasza YxVs (#20814) üzenetére


berobi78
tag

Ahol van LTE, ott lennie kell GSM-nek is.

(#20816) YxVs válasza berobi78 (#20815) üzenetére


YxVs
senior tag

Ok, köszi.
Azt egyébként honnan tudom, hogy az adott tornyot használja-e a Digi?

(#20817) sfdrakex válasza YxVs (#20816) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Van térerőd a közelében. 😃

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20818) trec12


trec12
addikt

Olvasom itt a kommenteket, hogy a Digi gondokkal küzd stb. Na már most én azt nem igazán értem, hogy az én városrészemben ahol lakom már áprilisban átépítettek FTTB-ről minden házat FTTH-ra. Más városrészekben is megtörtént ez van ahol még korábban. Tudtommal a mai napig sehol nem aktív még az FTTH. Akkor minek is csinálták meg? Szerintem leállították a történetet, hogy miért senki nem tudja..... :(

[ Szerkesztve ]

(#20819) n00n válasza trec12 (#20818) üzenetére


n00n
őstag

Rosszul tudod. Április óta FTTH-n vagyok. Múlt hónapban voltak öcséméknél is váltani. (Pécs)

[ Szerkesztve ]

(#20820) trec12 válasza n00n (#20819) üzenetére


trec12
addikt

Ez Győr. :)

(#20821) so_ha válasza trec12 (#20818) üzenetére


so_ha
senior tag

Talán csak annyit kell/kellene megérteni, hogy egyszerre folyik az optikai rendszer kiépítése, a mobil hálózat építése, és az Inviteles területek átépítése, ami egyenként is jelentős beruházás, mind pénzben, mind munkarőben. Ez még a tőkeerősebb cégek kapacitását is meghaladná. Egyszerre sok fába vágta a fejszéjét a Digi, ami részint idő igényes (mégha mindenki szeretné, hogy nála azonnal minden szolgáltatás kiváló minőségben elérhető legyen), részint nagyon komoly költséggel jár. Egy ekkora cég hosszútávra tervez, mégha néha az élet keresztbe is húzza az eredeti számításokat (most éppen a frekvencia pályázat).

(#20822) n00n válasza trec12 (#20820) üzenetére


n00n
őstag

"Tudtommal a mai napig sehol nem aktív még az FTTH."

Bocsi, ez úgy jött le, mintha országosan írnád.

(#20823) Lacccca87 válasza n00n (#20822) üzenetére


Lacccca87
őstag

Nalunk, bp. 3. Ker szentendrei ut 15 emeletesben kb ev eleje ota csung a dobozka de semmi haladas.

(#20824) ubyegon2 válasza Dracula72 (#20799) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szerintem ne hagyd magad lebeszélni! Az idióta +1 hsz-ek meg az egyszavas hsz-ek helyett sokkal jobb a fullidióta FB-os like képet ide berakni! :R

Miért ne foglalnád hozzászólásba a nagy semmit!?

(#20825) Dracula72 válasza ubyegon2 (#20824) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nem hagyom magam, no para :N
Nem tudom a facebook hogyan jön ide, szerencsére nem vagyok facebook-on :))

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#20826) sfdrakex válasza Dracula72 (#20825) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A likeos kép amit használsz facebook ikon.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20827) DevKiller válasza so_ha (#20821) üzenetére


DevKiller
senior tag

Ehhez hozzá kell venni az anyacég többi problémáját is, mivel a mobilhálózatot tudtommal az anyacég építetti, legalábbis én mindenütt Román kocsikat látok.
Romániában ugyanúgy:
-FTTH váltás
-5G-t elkezdték kiépíteni
-Rájöttek, hogy only 3G módban sovány a beltér, és GSM kiépítését kezedeményezték 900 MHz-en.
-4G fejlesztés amiben igen elvannak maradva, 2100 MHz sokáig(amivel ugyebár még jobban szívnak mint az itteni 1800-al) nem rég 900-on is elindították a 900 MHz-es 4G-t.

És, hogy jön ez a Magyar DIGI-hez? Anyuci építetti a hálózatot, ergo Romániában is dolguk van és itt is.
Sokaknak nem tetszik a jelenlegi álláspont én azt tudom modani, hogy nálam sincs itthon térerő bár van SIM-em családtagtól. És? Használom ott ahol és amikor tudom.
Akinek ez így nem jön be van Telekom,TeleNER,Vodafone. A többi is szutyok csak sokan elfelejtik. Itthon nálam a híres 4G hálózat a Vodánál 2mbps/0.5-ben kimerül. Ennyit erről.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#20828) snooze válasza DevKiller (#20827) üzenetére


snooze
veterán

ha vowifi képes a telefonod,és van otthon vezetékes neted wifi routerrel,akkor tudod használni telefonálásra is.

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#20829) DevKiller válasza snooze (#20828) üzenetére


DevKiller
senior tag

Sajnos a p8 lite olyat nem tud, legalább is én nem tudtam működésre birni :(

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#20830) Dracula72 válasza sfdrakex (#20826) üzenetére


Dracula72
senior tag

Mindig tanul az ember :B

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#20831) holderes válasza Dracula72 (#20825) üzenetére


holderes
tag

Aha..haverod buliját tolod akkor :K

(#20832) so_ha válasza DevKiller (#20827) üzenetére


so_ha
senior tag

"mindenütt Román kocsikat látok"
Magyar munkaerő hiány, és a kinti tapasztalat miatt jól jön a külhoni szakember.

(#20833) Chris.G válasza so_ha (#20832) üzenetére


Chris.G
tag

Munkaerő hiányról a Digi tehet, amiért nem fizeti meg az embereit...

(#20834) PBA válasza Chris.G (#20833) üzenetére


PBA
aktív tag

Pontosan! És olcsóbb a románokat áthozni építéshez, mint az itthoni csapatot megfizetni. Anno a tányérostévénél is trükköztek, nem fizettek rendesen a szerelőknek, a set-top-box beszállítóknak, stb.

(#20835) wwenigma válasza Chris.G (#20833) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Minimalbert megadja, maradjunk annal hogy emiatt altalanos emberhiany van...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#20836) nyitom válasza PBA (#20834) üzenetére


nyitom
aktív tag

Próbálj nálunk munkaerőt találni. Valószínű hogy nem menne. :W

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#20837) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

https://index.hu/gazdasag/2019/12/04/450_fot_bocsajthatnak_el_a_magyar_telekomtol/

A telekom most inkabb ad, mint keres.

Romániában is így kezdődött, most már el is szeretnék adni.

FLIP csak viszi a pénzüket.

[ Szerkesztve ]

(#20838) mover válasza Lajosnagy17 (#20837) üzenetére


mover
tag

Elnézve a végkielégítésre elkülönített összeget nem az alacsony fizetésű droid csapatot csökkenti a Telekom, ott ő is fizetést emel, mondjuk az 5% amit ad nem egy megmentő ötlet.
Ráadásul pont ezen a dolgozói szinten a T is nagyon sok alvállalkozót alkalmaz, tehát általánosságban elmondható - legalábbis szerintem - hogy ezzel nem az átlagos melós szintre dob ki potenciális munkaerőt.

(#20839) Dracula72 válasza holderes (#20831) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nincs bulim, ez egy hirdetés, innen vettem a telómat jó áron, és feltettem hátha másnak is találat lesz.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#20840) sfdrakex válasza Dracula72 (#20839) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

FB csoportból vettél telót fb nélkül?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20841) Dracula72 válasza sfdrakex (#20840) üzenetére


Dracula72
senior tag

Ekkora varázsló nem vagyok, akkor még volt facebook-om.
Töröltem.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#20842) Márton válasza Dracula72 (#20841) üzenetére


Márton
nagyúr

legalább off-ba plíz :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#20843) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!
Van köze a digihez, h nem tudok netet megosztani ipadon?
P9 liteval simán megy.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#20844) ricogsm válasza ricogsm (#20843) üzenetére


ricogsm
őstag

Igen , :))

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#20845) vkp válasza ricogsm (#20844) üzenetére


vkp
aktív tag

Ehhez annyi köze van a digihez, hogy a drága apple nem engedi a megosztást, csak azoknak a szolgáltatóknak, akik fizetnek érte...

(#20846) mzso


mzso
veterán

Másnak is kínlódot mostanánan. Itt a munkahelyen folyton az van, hogy nincs internet kapcsolat csak "G"-t mutat. Aztán gondol egyet és átvált 4G LTE-re.
De van amikor kapcsolat sincs. Korábban nem voltak ilyen peoblémáim....

(#20847) flegga92 válasza mzso (#20846) üzenetére


flegga92
senior tag

A heten kezdte el nálam is, szintén melóhelyen. Ablak mellett ülök, itt szokott lenni, a folyósón már nem, de mostanában a helyemen ülve sincs sokszor hálózat/4G 15-20 percig se. Ha kirakom az ablakba ott talál.

(#20848) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok.

Van valakinek tapasztalata a Digi C2-es mobiljával? Működésre lennék kíváncsi, stabilitásra, funkciók (Volte, Vowifi) működésére, használhatóságra. Meg az is érdekelne, hogy mennyi a súlya, mert azt sehol nem találom.
Szerintem egész jó áron van, lehet, hogy vennék egyet a családba.
Köszönöm előre is, ha valaki válaszol!:R

(#20849) sfdrakex válasza rothfb (#20848) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Egy átcímkézett Oukitel C15 Pro.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20850) ElektrikusDE válasza rothfb (#20848) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Valószínűleg:

Súly - 178 gramm (akkumulátorral)

Oukitel C15 Pro

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.