Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25701) mar_tin válasza Cyberbeni (#25689) üzenetére


mar_tin
tag

Nálam nincs steam, meg semmi egyéb falugró ablak, és konstans visszavált az asztalra a jelszó beírásakor. Ami még idegesítőbb, hogy ilyenkor a visszaváltás után elállítódik a játékon belül a gamma olyan sötét lesz, hogy alig lehet látni valamit, és csak akkor jön rendbe, ha kikapcsolom a monitort, majd vissza. :(

(#25702) #59070464 válasza medvezsolt (#25622) üzenetére


#59070464
törölt tag

Nálam a következő történt: az imént vásároltam be 180k-ból 0-ról 136% MF-t. Úgy szoktam csinálni, hogy a táskába vannak a cuccok egymás mellett. Ha már kis élete van az utolsó Rare vagy Champion monsternek, akkor elfutok amennyire tudok, lehetőség szerint a Templárom felfog pár ütést, mire átveszem a ruháimat, amiben megadom az utolsó néhány kegyelemdöfést. :) Most öltem meg vele a nagy pókot a poison poolnál és nem esett sárga. Próbálok utána olvasni, hol érdemes farmolni inferno act1-ben, vagy act2-ben (mire ide jutok).

(#25703) szallasi007 válasza DjDanee87 (#25700) üzenetére


szallasi007
őstag

jajaja, félreértettelek teljesen, most már felfogtam amit írsz és tök igazad van :R

(#25704) whabaky


whabaky
tag

Bocsánat a hülye kérdésért (lehet már volt róla szó is, de 'majd 26k hsz közül nem találom), de 2 saját karakter között tudok átadni cuccokat (fegyver, gold stb)? Értem ez alatt, hogy mondjuk barbárral átadnék fegyvert a DH-mnak.

Köszi :)

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#25705) WayneGace


WayneGace
őstag

Tegnap sikeresen levertem illetve levertük Belialt infernón. Írták itt páran, hogy könnyű volt nekik, meg másodjára sikerült, stb.. Nekem nagy szenvedés volt wd-el. Egyedül nem is erőltettem. Csapatban se volt olyan egyszerű.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#25706) Cyberbeni válasza szallasi007 (#25691) üzenetére


Cyberbeni
addikt

egyébként meg kb 100k-ért lehet fegyvert venni, ami elég, azon kívül meg csak dex meg crit dmg meg esetleg attack speed kell.

@25704: berakod stashbe egyik karival, a másikkal meg kiveszed

@25705: csak az a nehéz benne, hogy 1-2. fázisban kikerüld a kígyókat, de kell egy jó tank, és simán megvan

[ Szerkesztve ]

(#25707) Lézerparaszt válasza whabaky (#25704) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Közös a láda.

A játék az nem játék!

(#25708) rznk1986 válasza #59070464 (#25702) üzenetére


rznk1986
tag

Hi,

Act I, negyedik küldi legeleje, onnan indulj és menj el egészen butcherig (megölheted őt is ha tudod).

Ha bejársz MINDENT (beleértve a temetős questnél mind a 3 kriptát) akkor rengeteg rare meg champi van útközben amiktől + MF buffot kapsz és mire végzel egy ilyen run-nal tele leszel sárga itemmel. Persze a 90%-a használhatatlan...

(#25709) vhunor válasza Cyberbeni (#25689) üzenetére


vhunor
őstag

Tegnap este kezdtük magatalálós barbár/monk párossal infernót, egyből hell után (azaz nem farmoltuk hellt). Elmentünk SK utánig, elsőre lenyomtuk, előtte én összesen kétszer haltam meg, mindkétszer ugyanattól a jailer-molten-frozen-desecrator csapattól (jail+frozen nem volt vicces). Eddig nem vészes, meglepően jól álltuk a sarat, bár volt egy-két szerencsés kraftunk és hell act 3 felétől végig 5-ös nephalem buffal mentünk, így elég szépen potyogott a sárga motyó. Nekem (barbár) 34k hp, 7700 armor, kb. 400 allres, 6200 alap damage, elég magas dodge (valamiért k sok a dexem, majdnem 400, minden cuccomra került :D ), 20% block chance (1500-2000). Dps-t kéne még növelni, egyébként act 1-re egész jók vagyunk eddig.

szerk.: resist és armor war cry buffal értendő.

[ Szerkesztve ]

(#25710) Rizzo válasza DjDanee87 (#25700) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Érdemes megfontolni a life on hitet is, én 800 k dps-es kék fegyóval csak haltam act2-ben, most egy gyorsabb 650 dps-es 800 life on hites fegyverrel szépen megy act2 (kivéve az elit bogarak). Érdekes, hogy harc közben hogy ugrál a hp-m ;)

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#25711) whabaky válasza Lézerparaszt (#25707) üzenetére


whabaky
tag

Köszi :B

(#25706) Cyberbeni: Neked is köszi a választ :)

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#25712) medvezsolt válasza Genji (#25623) üzenetére


medvezsolt
senior tag

mi az az NV?:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#25713) CactuS válasza Cyberbeni (#25694) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha nincs elég DPS, akkor próbáld meg ezzel. Ha van, akkor pedig így.

MoE - HT jobb, mint a MoH - ToN.

Én Act IIben jelenleg így tolom, de estére kicsit változtatok és pár dolgot megcserélek.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25714) mikromanus válasza medvezsolt (#25712) üzenetére


mikromanus
veterán

Nephalem valor (kb): ha elit pakkot lenyomsz, akkor kapsz egy kis mf/gf buffor. Ez fél órát tart és stackelhető. 5 elite boss = 75% azt hiszem. Ha skillt módosítasz, akkro lenullázódik.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25715) Cadal válasza medvezsolt (#25712) üzenetére


Cadal
őstag

Nephalem Valor. B@sszameg, most frissítettem az első hsz.-t és be akartam tenni a rövidítések közé.... elfelejtettem.. :DDD

(#25716) Tibro5


Tibro5
senior tag

sziasztok
butcher infernohoz kéne help, ketten vagyunk egy wizzard meg demon hunter, mind a ketten lvl60.
aki csatlakozna, az írjon, küldök battletag-et privibe

(#25717) mikromanus válasza Tibro5 (#25716) üzenetére


mikromanus
veterán

Butch szörnyen butuska. Olyan kis kiszámítható. Ha este is nyomultok, akkor beszállok. Vagy a mostani fegyóval, vagy leporolom az életszívó bajnokot. (+395 life on hit. Nélküle csak 195 van).
Addig max jótanáccsal segíthetek. Pl:
- ne állj a tűzbe, mer' az forró és káros az egészségre! :DDD

(Persze a másik opció, hogy Belialnak lesz rossz napja, de szerintem mindkettő belefér)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25718) frame>24


frame>24
addikt

kicsit rasszista leszek:

nekem fájó belegondolni, hogy genetikai szinten alig különbözök tőlük... ;]

(launch photos)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#25719) radi8tor válasza Tibro5 (#25716) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Stunolni kell és kész. :K

⭐ Stella

(#25720) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Valaki árulja már el, hogy milyen manóra van rákattanva mindenki act 2-ben... :F

(#25721) Jazz válasza Genji (#25605) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi D1Rect és Genji.

Közben felmertül még valami, a 20%-os cold dmg bónusz passzív skill kapcsán:

A skillben azt írják, hogy "when chilled or frozen". Na most ami frozen az a frost nova, ez egyértelmű.
Viszont a chilled: egyedül a frost shield-nek van ilyen effektje.
Azonban ha ray of frost-al támadsz, az is lassítja és a cold effekt is látszik hogy kék lesz. Ugyan ez vonatkozik a Blizzardra is, ott is lassít és kék lesz (az alap skillnél is).

Kérdés: Mi számít akkor chillednek? Van értelme bekapcsolni ezt a passzívat ha csak ray of frost-ot vagy blizazrdot használsz?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#25722) frame>24 válasza Nordic (#25720) üzenetére


frame>24
addikt

Treasure goblin

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#25723) DjDanee87 válasza frame>24 (#25722) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem azzal ő is tisztában van, hogy mi az a goblin. Gondolom a hollétére kérdezett rá, hogy hol van ott fixen act2ben

(#25724) Tibro5 válasza Cyberbeni (#25706) üzenetére


Tibro5
senior tag

köszi a segítséget :R

(#25725) Nordic válasza frame>24 (#25722) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez nekem is leesett elsőre :U , csak azt nem értem, hogy act2-ben keres mindenki egy bizonyos helyen egy bizonyos goblint, legalábbis ezt vettem ki a hsz-ekből(már a general chat-en is olvastam)...

[ Szerkesztve ]

(#25726) Horbal válasza Nordic (#25720) üzenetére


Horbal
őstag

desecrated lands-nél a felvezető lépcsőn jelenik meg elvileg sokx treasure goblin oszt azt bántják az emberek. Csak hellen próbáltam ott nem jött be annyira

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#25727) D1Rect válasza sith7 (#25690) üzenetére


D1Rect
félisten

A "körbeütést", az "összerántást", a "pálcaforgatást", "60%dmg mindenkinek aki körbeáll" a healing rúnával sebezhetetlensséggel és gyógyítással.

Nem megy a skillcalculátor. :DDD

Azóta megy:[link]

(#25721) Jazz: Blizzardnál mindig bekapcsolom, elméletileg vonatkozik rá.

[ Szerkesztve ]

(#25728) sith7 válasza D1Rect (#25727) üzenetére


sith7
nagyúr

uh .. köszi, de azért ha megy a skillcalculátor, akkor majd linkeld be lécci, mert nem vagyok jó angolból annyira, hogy rájöjjek, ezek melyik skillek , melyik rúnával :B

monk - ról beszélünk, ugye ?

(#25729) mikromanus válasza Horbal (#25726) üzenetére


mikromanus
veterán

A wp-től felfele haladva lehet látni a kis sumákot. Vagy ő van, vagy valami gonoszul pislogó vérszomjas ellen állítólag. Nekem amikor próbálkoztam egyszer az elején összejött, utána meg gyakrabban voltak a kis önrobbantó virgonc monstrák mint a Zsákos.

Act 1-en is mondogatták a tuti helyet, de ott is csak egyszer sikerült elcsípnem, pedig jópárszor próbálkoztam. Act 1-en nekem gyakrabban megjelent Fields of Misery-n, de még gyakrabban amikor valami gömböket kell összeszedni a két kriptában azon a részen.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#25730) Amur válasza szallasi007 (#25641) üzenetére


Amur
addikt

Ilyen nekem is kell! Épp ma cseréltem vissza két egykezes "boxerre" a daibom mert már kevés volt a sebzése,de nem nézz vele olyan jól ki a kari(azért ez is szempont! :D )
Daibo nélkül nem monk a monk!
AH-n nincs normális Daibo! Az is ritka ha felhoz párat néha,azok is max magic itemek,rare meg legendary sehol..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#25731) KonzolKartel

Mennyit érhet szerintetek?
Nincs ilyen addokkal az AH-ban :F.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#25732) Alg válasza KonzolKartel (#25731) üzenetére


Alg
veterán

Sokat... vit, nagy allres, majdnem maxos crit (gyűrűn 4% a max talán?)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#25733) h.adam.92 válasza KonzolKartel (#25731) üzenetére


h.adam.92
őstag

név szerint rá tudsz keresni, a legkisebb buyout-os, amit találtam az 2 milla felett van kicsivel.

(#25734) whabaky


whabaky
tag

Előre is bocs az OFF-ért... de olyan megnyugtató így látni a topic-ot, hogy ritkán írtok... ezek szerint mennek a szerverek, megy a logolás. Sietek haza, még 10 perc melóból ;]

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#25735) KonzolKartel válasza h.adam.92 (#25733) üzenetére

Igen, de vannak random addok minden cuccon.
Crit chance-es egy darab sincs az AH-ban, ami mondhatni nem egy sz@r add.

Azonos cuccon belül lehetnek durva eltérések.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#25736) Expendable válasza KonzolKartel (#25731) üzenetére


Expendable
aktív tag

Azt nem tudom, de én biztos nem adnám el :)

(#25737) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Én is beizzítottam a authenticatort+mobil védelmet.Érdekes h minden egyes belépésnél kér egy frissen generált authenticator kódot.

[ Szerkesztve ]

(#25738) Alg válasza KonzolKartel (#25735) üzenetére


Alg
veterán

Tartsd meg RMAH-ra ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#25739) sto1911 válasza ProEvoFan (#25737) üzenetére


sto1911
veterán

Nem erdekes, igy mukodnek az authentikatorok :D

(#25740) rznk1986 válasza ProEvoFan (#25737) üzenetére


rznk1986
tag

Be tudod úgy is állítani hogy heti csak 1x kérjen... De szerintem megéri "szenvedni" vele 3 mp-et minden belépésnél ;)

(#25741) Tomics válasza sto1911 (#25739) üzenetére


Tomics
addikt

És ha teszem azt meghal a teló akkor mivan?

PH! addikt since 2004

(#25742) sto1911 válasza Tomics (#25741) üzenetére


sto1911
veterán

Telepiteskor kiir ket kodot. Azokat mentsd el megbizhato helyre, szekrenybe vagy fajlba/felhobe, es ha baj lesz a teloval, akkor ezek segitsegevel helyre tudod allitani masik telon.

(#25743) Sonja válasza ProEvoFan (#25737) üzenetére


Sonja
veterán

Állítsd át, hogy csak heti egyszer kérje. :K Én is ezt tettem, mert felesleges minden játék elindítás után. IP változásnál amúgy is egyből kérni fogja, míg a battle.net web-es belépésnél mindig! ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#25744) WayneGace válasza KonzolKartel (#25731) üzenetére


WayneGace
őstag

Szerintetek néhány tárgy stat tervezésénél nem nyúlt mellé a Blizzard?

Például többször láttam, hogy Reduces damage from elit by3%. Na most egy 60k-t ütő elit, akkor üt majd 58200-at. Hát kösz, nagy segítség.

Vagy láttam már olyan lv60-as legendary-t, ami plusz xp-t ad. Na kösz megint. lv60 max. szinten akar plusz xp-t adni? :/

BestSecret invitációt privátban adok.

(#25745) sto1911 válasza WayneGace (#25744) üzenetére


sto1911
veterán

Ha 59.000 hp-d van, akkor pont jo :DD
Ill. egy expansionben 10000%, hogy emelve lesz a szintlimit.

[ Szerkesztve ]

(#25746) persil válasza WayneGace (#25744) üzenetére


persil
nagyúr

A monk healing mantrája eddig aktiválás után 3 mp-ig kétszer annyit töltött hp-t, azt nagyon jól lehetett használni szorult helyzetben.
Na, most ezt kivették és helyette 3mp-ig körém rak egy pajzsot, ami 900 sebzést felfog... 30k hp-m van... 900-at fog fel... LOL!:D

Szóval, DE, néhány skillnél/statnál mellényúltak:D

#25745 sto1911
Azért az 59k hp annyira nem gyakori, sokkal inkább a 30-40 ott meg végképp mindegy, hogy 59ezer, vagy 60 ezer sebzés. Én is úgy gondolom, hogy spec annak a 3%-nak semmi értelme, csak az értékes stat helyet fogja a tárgyon.

Xp cap növelés mondjuk tök jó lenne :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25747) DjDanee87 válasza Sonja (#25743) üzenetére


DjDanee87
addikt

Így-így. Ha másik gépről próbálnának belépni, úgyis kéri, tehát feltörni nem fognak amiatt, hogy heti 1.

(#25748) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nekem most dobott egy legendary itemet normal ACT4-en. ;] Kár hogy nem sokat ér. :N Ja és sima "fegyverszekrényből".

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25749) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Végre beléptem a 60.lvl táborba:)[link]
Akkor most várom a tippeket, hogyan öltöztessem fel infermora:)
Ha jól emlékszem elfelejthetem a wandot, a nagy dmg érdekében kétkezes fegyver kell.Na de milyent?Kb ez?

[ Szerkesztve ]

(#25750) radi8tor válasza ProEvoFan (#25749) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gratula!

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.