Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26451) McNamara válasza Asbee (#26449) üzenetére


McNamara
Ármester

Na ja....Monkomnak alsó hangon 1 milla 1 item. Infernora meg muszáj leszek megvenni.

(#26452) Bird válasza Horbal (#26443) üzenetére


Bird
addikt

Ja megfixálták...csak aki ezidáig fél millát vert el gem gyártásra, most foghatja a fejét! ;] Melyek a legjobb passzív skillek a barbinak lvl60-tól infernon?

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#26453) Neptunfű


Neptunfű
tag

Zseniális ez az 1.03 Most akartam venni Asheara's Lock-ot, Tal Rasha's Guardianship-et eg valami fegyót hozzá.... Ellövöm a millioókat aztán használhatom a cuccokat 2-3 hétig ejj ejj várni kéne még.
Pénzes AH mikortól indul? Van róla valami friss infó?

as long as you don't choose everything remains possible

(#26454) RockHaRD válasza Cingáriusz (#26447) üzenetére


RockHaRD
addikt

úgy tervezzed inkább, hogy 30 ezer környékére húzod fel, és akkor játszani is tudsz majd ;)

(#26455) persil válasza RockHaRD (#26454) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem 17ezerrel is szétolvad mindenki.
Az más kérdés, hogy act 2-ben, ha úgy rakja össze az elitek spec képességeit, akkor nincs időm ütni... :DDD

Amúgy, amit igazán megváltoztathatna a blizz, az a küldetésekért és event-ekét járó jutalom.
Vérgáz, hogy 9x meghalsz, mire megölsz valami izom nehéz elitet, vagy boss-t és kapsz 800 aranyat... :D Ha mondjuk lenne rajta egy 10es szorzó, akkor még mindig nem túl sok, meg nem borítaná fel az egyensúlyt, de az ember mégis azt érezné, hogy kapott valamit.
Most meg, ha szerencsém van, akkor pár százezer egy fegyver az AH-ban, ami éppen csak jobb lenne a mostaniaknál és kapok 800 aranyat egy event-ért... :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#26456) atidzsiforc válasza LucifeI2 (#26448) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Az durva, nekem ugy nem ment. Ennyi ressel a bucsert kiutom ugy is, hogy nem allok be alulra, ahol nem kapom a tuzsebzest, meg azt nem tudom, hogy enelkul az eliteket hogy olnem meg.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#26457) mephi666 válasza mikromanus (#26444) üzenetére


mephi666
nagyúr

ott át akartam vanishelni végig... behúztam 2 rare pókcsapatot egyik oldalon a járatba és kezdtem takarítani a másik oldalt... jött a zsákutca ;] akkor vissza: szépen sikerült 2-3 halállal a veszélyesebbeket áttelepítenem a már említett zsákutcába, az utolsóval meg leszámoltam... :K a javításokat leszámítva poén az inferno... más stílusban kell menni, nem úgy mint előtte: multishottal és az orbokból visszatermelődő hatred-del durván tudok takarítani :K (...és gyönyörű, amikor a fél képernyőt betakarja a 60k körüli kritikus... így szerintem ha sokan vannak, összeadva kiosztok lövésenként vagy 1milla sebzést)

kull-tól meg belialtól azért félek: azok a gyíkok lerendeznek pillanatok alatt és vanishelgetnek is a rohadékok

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26458) -conrad- válasza Jazz (#26435) üzenetére


-conrad-
addikt

A DoT az a damage overtime, olyan pl. mint a rend a barbárnál, hogy 1x megütöd, és akkor tickel.
A venom hydra csak akkor sebez, ha a mob éppen átmegy a pool-on, nem marad rajta a méreg és nem sebzi tovább ha kiment belőle.

A magic weapon poison meg olyan, hogy eltalálod pl. signature spellel a targetet, és azon még 3 secig tickelni fog a sebzés, ez a dot. Azt írja viszont, hogy ha a hydra találja el a mobot, akkor ez a dot nem fog felkerülni a mobra, csak akkor kerül fel, ha te lövöd meg.

Magyarul a hydra nem lesz erősebb tőle. A 15%-tól fog erősebb lenni, mert az az alapbuffot emeli meg.

Más: befolyásolja szerintetek a karakter típusa a mobok random képességeit?
Szinte mindig ezeket a képességeket adja be ranged dps karakterrel, elöl amiből 90%-ban van az eliteken, hátrébb ami nem annyiszor: reflect damage > mortar > fast > jailer > invulnerable minions > shield > frost > teleport
A leggyakoribb a reflect damage+shield+mortar+fast, de reflect damage szinte minden packon van. Ezt kapom infernon DH-val meg Wizarddal.
Monkkal megyek, akkor meg jönnek ezek: fire chains > plagued > frozen > shield...

Arra gondoltam, hogy esetleg figyeli ezt is a game, mert ugye ha bekapok ilyen fire chain stb. nyalánkságot akkor a 75k dps-el végigállom és leszedem a packot úgy, hogy nem is ütnek meg.

[ Szerkesztve ]

(#26459) Horbal válasza Bird (#26452) üzenetére


Horbal
őstag

nekem is fel van húzva az ékszerész, meg raktam is össze gemet nem egyet, nem is azért örülök hanem mert el tudom passzolni a sok emeraldot meg topazt végre...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#26460) Jazz válasza -conrad- (#26458) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi, ez kellett. :R

free your mind

(#26461) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, akkor maradok a healing - es mantránál.

(#26462) Jazz válasza persil (#26455) üzenetére


Jazz
veterán

A balance hiánya....engem még az zavar hogy 1-1 elitet (vagy inkább a legtöbb elitet) sokkal nehezebb leölni mint egy Act boss-t. De ezt már azt hiszem írtam. Nem tudom szándékukban áll javítani-e.

free your mind

(#26463) whitezo88 válasza LucifeI2 (#26427) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ó nem kell ahhoz oda menni, tegnap fél12kor este linkeltem is act1 hell elejéről molten-fire chains-mortar trojkát, kb 2 mpig éltem barbárral.

[ Szerkesztve ]

(#26464) Sonja


Sonja
veterán

Elég jó ez a Wizard. :) Sokkal könnyebben haladok vele eddig normálon, mint a barbárral. Most végeztem Act 3-al, és Azmodant 5 másodpercig tartott megölnöm. :Y :D

Ilyen most:

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#26465) Nordic válasza -conrad- (#26458) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Biztos, hogy számít. Gyanítom be van lőve, hogy egyes karakterek, miket ölnek nehezebben, és azokat nagyobb eséllyel dobálja be.

(26462) Jazz:Szerintem ez azért van így, mert eleve jobb cuccokat lehet találni a rare/elit bossokból, mint a főbossokból.

[ Szerkesztve ]

(#26466) Neptunfű


Neptunfű
tag

Game Guide-ban nem szokták updatelni a cuccokat?
pl Boon of Protection még mindig benn van és nem tom mik a pontos adatai az új rúnás mantrának :U ?

as long as you don't choose everything remains possible

(#26467) Jazz


Jazz
veterán

Na jó, szerencsére nem nerfeltek.

Fade Hammerhead (Gold elit "bika" Act3) 120k-t üt Diamond Skin-en, 800-as resisten, Force Armor-on keresztül. :D

free your mind

(#26468) whitezo88 válasza Jazz (#26467) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mert az a 1.0.3-ban lesz, ami még nem most volt.

(#26469) Horbal válasza Jazz (#26467) üzenetére


Horbal
őstag

Én nem látom, hogy 1.0.3-on lenne a gáme - 1.0.2.9950 vagy ez lenne a 3?

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#26470) Cingáriusz válasza RockHaRD (#26454) üzenetére


Cingáriusz
őstag

És azt hogy?
Én még 250ezer gold-nál többet nem tudtam összeszedni. Hogy kell több milliót összeszedni?

(#26471) X Factor válasza Djuree (#26399) üzenetére


X Factor
addikt

ugyan így vagyok vele, legyen csak nehéz, ha mi 4en toljuk, nem lineárisan vagyunk erősebbek h. 4szer több legyen a hp-juk oszt cső, rengeteg aoe stun-t blind stb. tudunk bevinni megfelelő kasztokkal h. lehessen csapatni.

Össze kellett dolgzoni, taktikázni, nem csak azt kellett nézni h. nekem mi a jó skill/rúna, hanem csapatban dolgozni/gondolkodni h. hogyan tudjuk egymást kiegészíteni/segíteni, és ha ráéreztünk, akkor érezhetően jobban haladtunk, és az h. mások meg nem, ad az embernek egyfajta elégedetséget (nem kárörvendésre gondolok), h. mi megcsináltuk.

Azt se értem miért kell csökkentenia nehézséget, h. holnaptól boldog boldogtalan infernót tolja végig, szvsz pont az lenne a lényege, h. van kihívás, h. este amikor összeülónk a srácokkal gondolkodunk taktikázunk, haladunk előre, egy újabb elite packnál nézzük h. mit merre hogyan, nem pedig szétcsapjuk őket se perc alatt....

Cingáriusz Jó loot, és eladod.

Vagy veszel egy íjat 450k-ért, és eladod 5 milláért.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#26472) CactuS válasza Jazz (#26467) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tekintve, hogy amitől most mindenki parázik az majd csak az 1.03ban jön, most csak az 1.02b ment fel, így nem hiszem, hogy bárki bármit is érezhetne belőle...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#26473) whitezo88 válasza Cingáriusz (#26470) üzenetére


whitezo88
nagyúr

52-n 350k körül van, pedig a legnagyobb eladás 33k volt, a többi 10 ezer. begyűjtöm a sárgákat, amik jobban eladom, de telített a piac, nem lehet sokat használni, Legendary meg nem esett még.
js és én is sokat vásárolgattam, bár olcsón. százezer felett van valahol a költésem.

[ Szerkesztve ]

(#26474) Djuree válasza X Factor (#26471) üzenetére


Djuree
félisten

így van, gyerekek ez inferno, a legnehezebb fokozat, a 4. nehézség, ne menjünk már végig ezen is 4 óra alatt. próbáljátok ki a resi5 legnehezebb fokozatát, ami a veterán után jön elő, ott is agyhúgykövet lehet kapni, de mégis így a jó :K
legyen inferno olyan hogy 2-3 hétnél kevesebb idő alatt ne lehessen végigtolni egy 4 fős bandának. ez a játék 10 évre szól, nem 2 hónapra.
lehet én is sírni fogok infernon, de akkor majd veszek jobb cuccokat, vagy farmolok vagy akármi.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26475) ooooobi válasza Cingáriusz (#26470) üzenetére


ooooobi
senior tag

komolyan 250k van nälad? vagy nagyon drägän väsärolsz AHban vagy nem tudom, nekem lv59 körül olyan kb 700k volt goldban ezen felül meg szerintem olyanfel milla volt elköltve AHban és ez csak pickupgoldbol, mert kereskedéssel nem termeltem semmit

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#26476) Nordic válasza Djuree (#26474) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Maradjunk annyiban, hogy veszel cuccokat, mert találni nem fogsz, ez tuti. :N . Még a2-ben is retek cuccok esnek(nem egy lvl52-es).

(#26477) maross válasza ooooobi (#26475) üzenetére


maross
veterán

Akkor te valamit nagyon jol csinalsz, mert lvl60on vagoyk egy ideje, es az ossz felszedett goldom 1.3milla, meg lehet nezni a statokban.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#26478) ooooobi válasza maross (#26477) üzenetére


ooooobi
senior tag

ezt hol lehet megnézni, én is szeretném tudni pontosan, ez csak olyan saccperkb amit irtam

ja megvan, gold collected most 2,6 milla, infernon még nem vagyok régóta, sk még csak tegnap halt meg

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#26479) Horbal válasza Djuree (#26474) üzenetére


Horbal
őstag

Nem az a baj, hogy nehéz... az jó.

Az a baj, hogy act1 és act2 között akkora a különbség, hogy pl én aki felgyúrtam reziket, armort, LoH-et viszonylag simán végig toltam inf act1-et viszont be sem tudok menni a sivatagba... mert jön a szúnyog és szavam nincs... Szóval act 1 nem készít fel act 2-re ami gáz...

Az hogy csökkentenek rajta nem azt jelenti, hogy séta lesz... azt várom, hogy legalább a sima fehér mobok ne verjenek agyon... az elitekkel meg majd eljátszom + nyilván menni fog a farmolás és venni kell geart.

Ami nekem a legjobban tetszik, hogy talán áthidalják a drop szakadékot végre ahogyan azt írták és nem 50-es szintű tárgyakkal fog fárasztani iferno amiket rossz esetben hosszú percekig ölt elitek dobnak és 500 aranynál többet nem ad értük senki... kereskedőnek adható csak el.

Írták itt többen is, hogy csapatban "kell" tolni, erre azt mondom hogy ne "kelljen" - játékot azért veszek főleg egy ilyet (nem volt leszögezve, hogy ez MMO), hogy szórakozzam, akkor amikor akarok és úgy ahogyan akarok, akkor is ha nem vagyok HC/Pro gámer. Ha én szólózni akarok nem valaki után loholni akkor az legyen megoldva - úgy kell sztem kibalanszolni a gámét, hogy a teamek és a magányos harcosok is tudjanak játszani. Ezt várom az 1.0.3-tól...

Tudom ez is csak egy álláspont, de szerintem van létjogosultsága, azt gondolom, hogy sok az olyan casual player aki csak csapatni szeretne pár órát/nap - viszont nem egy sandbox-ban, hanem mondjuk ezt a dungeon-t még ma lenyomom gondolkodással - kihívással... viszont azért totál agyvérzést nem akar kapni.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#26480) FuRiONight válasza Djuree (#26474) üzenetére


FuRiONight
őstag

Elöször én is ezt gondoltam de sajnos tévedtem. Ez játék már nem diablo, ez valami teljesen más. Ez a teljesen világos, meseszerű grafika, de még ezzel se lenne gond, de nincs meg az a darkos hangulat. 3 hétig csak ezt toltam/toljuk haverokkal, inferno szinten vagyok/vagyunk. Act2-ben egyszerűen nem tudunk haladni, miközben act1 meg pofonegyszerű.De igazából miért is szenvedjünk? (mert ez már az, amikor kék mobok jail, teleport, faster meg egyéb nyalánkságok vannak felvértezve) Azért hogy ugyanazt a bosst amit 20x megöltünk már mégegyszer letoljuk a 0 drop-ért? És mi van akkor ha kiesik valami? Eladod AH-ba lesz pénzed és veszel jobb cuccokat. És ezt miért? Hogy ugyanazt a pályát ugyanazt a boss leöld még. Megvan a 60-as szint, inferno és ennyi. Nincs mit csinálni. Nincs feloldható skill, nincs semmi, ami arra ösztönözne, hogy tovább játsz azokat a pályákat amiket jópárszor láttál már. Az elején jó volt, élveztem minden percét, de az utolsó napokban már be se akartam lépni. Nehéz, és nem is kapom megérte a jutalmat. Ez igy nem fer dolog és ez is RMAH miatt van ugye. Valahol próbálták elkapni az mmo vonalat a coop-al, de sztem ez messze nem jött össze. Ennyi év után, ilyen nevekkel a háta mögött, és ennyi pénzért, sokkal jobb, tartalmasabb, kompleszebb játékot vártam/vártunk. Egyszerű a mint a faék és ez igenis zavaró. Még gyorsan el tudtam/tudtuk adni jó áron gammát. talán pár év múlva, amikor már belerakták amiket akartak akkor újból megveszem, de most ennyi pénzért nem ajánlom senkinek.

[ Szerkesztve ]

(#26481) szallasi007


szallasi007
őstag

sziasztok az lenne a kérdésem 1.0.3-as patchel kapcsolatban, hogy most mit is jelent pl ez a sor?
Item Hell Act III and IV Inferno Act I Inferno Act II Inferno Act III/IV
iLvl 61 9% 18% 19% 24%
én ezt úgy fogom fel hogy pl hell act 3-4 -ben minden 10.ik rare cucc ilvl 61-es lesz infen act1-en meg minden 5.ik rare cucc lesz vagy tökre félreértem a dolgot.

ui.: lvl 58 monk 21k hp 8k-s dps, armort nem tudom fejből, hell act 2, ez felejtős és gyúrjak inkább hp-ra + res-re vagy maradhat így csak armor + dps táp?

(#26482) ooooobi válasza FuRiONight (#26480) üzenetére


ooooobi
senior tag

Mert Diablo 2ben nem ugyan ez volt, sött, még rosszabb, mert ott meg csak bossokat ölt mindenki naphosszat :)

Mäs: ezt a dropvältoztatäst nem értem, ha level 61es cucc esik azzal mit lehet kezdeni, fel tudja venni a 60as karkter, vagy ez mit jelent?

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#26483) maross válasza ooooobi (#26478) üzenetére


maross
veterán

Es mindezt hany ora alatt? Nekem 35 oranal volt 1.28m, erre konkretan emlekszem. Igaz +0% gold find, nem tudom te kulon erre gyurtal vagy sem.

Horbal:
"Az a baj, hogy act1 és act2 között akkora a különbség, hogy pl én aki felgyúrtam reziket, armort, LoH-et viszonylag simán végig toltam inf act1-et viszont be sem tudok menni a sivatagba... mert jön a szúnyog és szavam nincs... S"

Tokugyanez van nalam is, szenvedes az elso par szunyogon atvereknem magam, ok, nem gond, de az elso champion pack ugy megalaz, hogy azonnal jon a feeling, hogy itt tuti nem eri meg szenvedni, inkabb act1 meg parszor..

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#26484) mephi666 válasza FuRiONight (#26480) üzenetére


mephi666
nagyúr

d2-ben mi is volt a lényeg? hogy még tápabb cuccban még gyorsabban runold baalt hellen, csereberélj, eladj, stb ;] szerintem jóval komplexebb és változatosabb lett a játék, mint a 2 és úgy érzem meglesz a játékosbázis szépen, sokáig

#26485: lehet itt is még bőven változtatás :K nekem a ring/amu craftolása hiányzik legjobban... d2-nél is azért elég sok újdonság jött a patchekkel: syn-rendszer, tárgyak, balanszolás ész nélkül, stb...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26485) FuRiONight válasza mephi666 (#26484) üzenetére


FuRiONight
őstag

Az a gond, hogy én nem d2-ről beszélek, hanem azokról a dolgokról, amik már egyszer benne voltak a játékban, komplexebbé tették, csak a sok egyszerüsités miatt kivették őket. Nekem az a játék kéne, amikor benne volt a többféle runa (crimson, obsidian, alabard stb.), a skill pontok stb. De ezt minden ki jól tudja. Én azt a játékot vártam, és nem ezt.

Jó játék lett, de nem az igazi, majd talán 2 év múlva újra ránézek, hogy áll a játék, vagy ha lesz kiegje. Én jót szórakoztam vele, de már nincs kedvem vele játszani. Meguntam.

[ Szerkesztve ]

(#26486) ooooobi válasza maross (#26483) üzenetére


ooooobi
senior tag

Az monjduk igaz, hogy én ilyen mindent felturok fajta jätékkal megyek, szép komótosan, most 84 óräm van benne, ebböl vagy 15 a starter volt:D Az arany szerintem csak hellen indult meg nagyon, föleg hogy feltoltam 100 körülre a GF-t mivel ugy voltam vele, hogy infernora kelleni fog a pénz cuccokra, mert esni tuti nem fog semmi jo :D

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#26487) Asbee


Asbee
veterán

Kezdtem egy DM-t. Cuccoknál mire kell odafigyelni mik legyenek rajta? Sebzést itt mi növeli?

[ Szerkesztve ]

(#26488) maross válasza ooooobi (#26486) üzenetére


maross
veterán

Akkor ahhoz kepest eleg jo az 1.3millio :). Infernon mar jol dobja, viszonylag sokszor hevernek 500-1000 kozotti osszegek a foldon.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#26489) -conrad- válasza ooooobi (#26482) üzenetére


-conrad-
addikt

Mäs: ezt a dropvältoztatäst nem értem, ha level 61es cucc esik azzal mit lehet kezdeni, fel tudja venni a 60as karkter, vagy ez mit jelent?

A blizzardnál van level req. és itemlevel, az első azt mutatja mi a min. szint amin fel lehet venni, az ilvl meg a tárgy "minőségére" utal.
level 60 req fegyver 60 ilvl-el pl. 500-as dps-e van, 63 ilvl-nek meg 1100 dps-e, így kell érteni.

(#26490) Andie válasza FuRiONight (#26480) üzenetére


Andie
őstag

Végigtoltad az összes kaszttal a játékot?
Mer nekem (igy heti pár óra játékidővel és egy 37-es WD-vel nm act 1-en) ez jelenti egyelőre a kihivást, érdekességet. Nem is biztos, hogy átmegyek hellre, infernóra meg főleg. Számomra inkább az nem jelent nagy újdonságot. Ugyanazt a pályát negyedjére is végigtolni, csak nagyobb buktatókkal.
Inkább a WD után kipróbálom a monkot, aztán a DH-t. Barbi meg Sorci ugye D2-ben is volt, de a skilljei miatt azokat is kipróbálom a végén.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#26491) DjDanee87 válasza atidzsiforc (#26456) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én pajzs nélkül (2x1H) farmolom Act1et barbárral nagyrészt halál nélkül - az eliteket is. Resistem mostmár van 300 körül shout nélkül de kevesebbel is sima volt EGYEDÜL! csapatban gáz volt, ott jóval nagyobbat ütnek.

(#26492) FuRiONight válasza Andie (#26490) üzenetére


FuRiONight
őstag

Persze, végigtoltam az összes kasztal, söt már az első kieget is megkaptam :DD Isten őrizz, elkeztem 3 karit mind1 maradt ott ahol van. Sajnálom, nekem annyi nem elég, hogy másképp üt a karakter, nekem az nem változatosság.

(#26493) akela91 válasza FuRiONight (#26492) üzenetére


akela91
addikt

Akkor nem neked való a játék. Legalább hamar rájöttél :)

(#26494) atidzsiforc válasza DjDanee87 (#26491) üzenetére


atidzsiforc
őstag

En 700 buffed resisttel 4playeres nehezsegen betankolok szinte barmit. Nagy filing, mikor megmented az egesz teamet egy rusnya elit pack veszedelemtol. :D

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#26495) FuRiONight válasza akela91 (#26493) üzenetére


FuRiONight
őstag

Tetszik a játék, de már leirtam, hogy miért nem. :) Ennél sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle!

(#26496) emmm válasza -conrad- (#26458) üzenetére


emmm
senior tag

Én is wizarddal megyek, hellen, nekem minden második elite csapat fire chain+frozen+fast, ami épp elég gyilkos tud lenni...ha nincs szerencsém, hárman körbevesznek a fagyasztás után, ott már a diamon skin se segít, azonnali halál 27k HP-val.
A másik, ami még gyakori, a shield/invulnerable minions+molten, ez is kemény harc, bár itt legalább nem szoktak gyorsan futni, rohangálok velük, míg a hydra agyoncsapja őket. :D

(#26497) Andie válasza FuRiONight (#26495) üzenetére


Andie
őstag

Szerintem a mai fiatalságnak túl magasak az elvárásai a játékokkal kapcsolatban (de még a filmekkel is!) Én fiatalkoromban a seggemet földhöz vertem volna egy diablo 1-ért, vagy mittomén egy age of empiresért :D
Mostmeg a crysys 2, meg d3 sem elég. Mi kéne? Majd a diablo 10-ben IRL mehetsz egy holoszobában, aztán ütheted a mobokat ököllel :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#26498) Gorneck válasza Andie (#26497) üzenetére


Gorneck
titán

Én pl kifejezettem örülök annak, hogy kiszedték azt a buzi pontozást...mert már egy valag karaktert kellett volna csinálnom... :D

Gorneck#1239

(#26499) FuRiONight válasza Andie (#26497) üzenetére


FuRiONight
őstag

#26485 leirtam.
Bocsánat, hogy 16.000ft-ért el is várok valamit, ennyi fejlesztési idő után. :U

(#26500) emmm válasza Gorneck (#26498) üzenetére


emmm
senior tag

Csak annyit kellett volna csinálniuk, hogy mittudomén, 100k aranyért vehettél volna egy minden skill-t resetelő tome-ot, aztán kedved szerint újra eloszthatsz mindent :D

#26501 akela91

Nem olyan rossz az, boss harcoknál elég jól tud jönni :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.