Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26551) ttt1 válasza #59070464 (#26537) üzenetére


ttt1
őstag

1.29 k
2.2-hand
3.34k
4.3500
5.1378

(#26552) kovsol válasza paavoo (#26550) üzenetére


kovsol
titán

és miért jó az ha 1,7 es fegyód van ? iszonyat hamar kifogy az arcane power és kisebbet is sebeznek a spellek

May the Force be with you!

(#26553) F-ECT$ válasza Wolverine (#26545) üzenetére


F-ECT$
titán

1.0.3 még odébb van - gondolom nincs még hivatalos dátum a megjelenésre.

Dive ever, work never.

(#26554) BotaN válasza F-ECT$ (#26553) üzenetére


BotaN
senior tag

Ebben a honapban jon, tehat nincs olyan messze.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#26555) BorkL válasza F-ECT$ (#26553) üzenetére


BorkL
tag

Azt írták, hogy még ebben a hónapban kiadják.

(#26556) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Wizard-nál spectral blade-nél működik a life on hit?

(#26557) paavoo válasza kovsol (#26552) üzenetére


paavoo
aktív tag

Én a manát hydrára és blizzardra használom farmolásnál, szóval kb maxon vagyok.
2,7 speed + 45k dpssel eléggé lehet darálni.

(#26558) mar_tin válasza DeckardCain (#26556) üzenetére


mar_tin
tag

Igen: [link]

Csak szerintem annyira, nem jó ötlet közel kerülni az ellenfelekhez. :)

(#26559) DeckardCain válasza mar_tin (#26558) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Az nem probléma :DDD

(#26560) BorkL válasza DeckardCain (#26559) üzenetére


BorkL
tag

Majd ha átjössz act 2/3-ba, akkor meglátod, hogy az. :DD

(#26561) TiMoN


TiMoN
senior tag

Eléggé szánalmas, hogy 0 rez geares dps-ek (ranged) farmolják infernot még én 8-900 allrezzel 24% dodge ilyenek meg nem tudom. Soloba szétb*** egy fehér pack.
Ha van allrez nincs dps. Vicc, játszhatatlan így. Nagyon csalódtam a d3-ba Inkább játszok még mostanság is a d2 vel mint ezzel. :(

-TiMoN-

(#26562) maross válasza TiMoN (#26561) üzenetére


maross
veterán

Detto, 800res, 18%dodge, dpsem meg csak esik, csak esik :DDD. Varni kell a patchre, es gearelodni act1-ben, mas megoldast nem latok.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#26563) TiMoN válasza maross (#26562) üzenetére


TiMoN
senior tag

Engem csak az mérgel, hogy a hülye meelenek gyurni kell a rezre a ranged meg vigan veri a dps-re. Csinálhatna vele valamit a Blizz. Ja várok a patchre utolsó esélyt látom 1.03..
Nem fogok sem Wizzardot sem Huntert kezdeni mert nem tetszik.
Barb az Barb...

-TiMoN-

(#26564) Jazz válasza TiMoN (#26563) üzenetére


Jazz
veterán

Téged nagyon félrevezettek. :Y
Ez egyáltalán nem így van. Olvass vissza pár hsz.-et. Pont hogy a meele kari-val lehet solozni infernon, mert fényévekre van halhatatlanságban egy wizz/wd-től. Milyen "nulla res és vígan el van max dps"-el? Az hogy látsz egy videót, még nem jelenti hogy fedi is a valóságot. Iszonyat kínszenvedés vele Act2-3. 1 hit vagy, gondolj bele. A force armor sem véd meg a végtelenségig. És nem tudod kirekerülni hogy soha se találjanak el. És nem egy elite kupacot ki kell hagyni, mert hogy ölsz meg valamit ami utólér/eltalál akárhogy futsz akármit csinálsz, és már kapod is a 100k-t?
Csak hogy képben legyél, pont az ellenkezője igaz: 26335
Tehát a barbár egy brutál egyszerű és olcsó karakter bármilyen rangedhez képest, és százszor könnyebb vele haladni. Gyanítom hogy neked iszonyat low cuccaid vannak, és összeh.oznád magad ha egy wizard geart kéne felépítened, és azután azzal játszani és ráébrednél hogy semmit nem ér. Nincs összehasonlítási alapod. Ha egy barbárral is gondjaid vannak, akkor ne is kezdj ranged karaktert mert a kettő között annyia különbség mint egy hell meg inferno act2 között.
Szóval relax, és örülj neki hogy meele karit kezdtél. Olyan nevettségesen low-end gear-ben tolják infernon hogy sokszor elsírom magam mikor meglátom, mert összehasonlíthatatlan egy wizz méregdrága gear-jével szemben, és ennek ellenére hatékonyabban mérhetetlenül egyszerűbben, és könnyebben haladnak. Ha csinálni kell valamit a Blizz-nek akkor nerfelni a meelet és erősíteni a rangedet. Nem tudom hol tartasz és miylen szettben vagy, de all res cuccokat is lehet olcsón venni, nem az a drága. Örülnék ha csak all res int vita-s cuccokk kellenének a wizára hogy életképes legyen.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#26565) D1Rect válasza Jazz (#26564) üzenetére


D1Rect
félisten

Ugyanmár, Molten+Vortex+Fast elit packokat farmolok reggeltől estig a wizarddal Act4-ben. :DDD

ui.: a monkkal lassan megölöm Kule-t.

(#26566) Jazz válasza D1Rect (#26565) üzenetére


Jazz
veterán

:D

Ilyet se hallottam még hallod....wizát akar kezdeni, mert a barbár túl nehéz vagy drága....atya ég....olyan barbárokat látok szánalmas gear-ekben, hogy azzal tankolnka és mi több, darálnak Act3-on és dps-ük is van....Szegény srácot valami vagy valaki nagyon félrevezette.

Legutóbb egy olyan baba jött, hogy kék cuccokban str vita, resist alig, kétkezes 800-as fegyóval, 1.10 attack speed, és sehol nem volt life/hit-e. És néha meghalt! :Y Előtte nem rég esett nekem egy 600 life/hit-es rare 1H, low 600 dps, odaadtam hogy próbálja meg azzal....és lám lett egy tankom. Vicc.
Mi lenne ha minden iteme 200str 150vita, 40 all res 15% ias, Critical chance 6%, Crit dmg 50%, life/hit (vagy life regen) lenne mint egy kötelező alap wizánál?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#26567) mikromanus válasza TiMoN (#26563) üzenetére


mikromanus
veterán

Engem meg az zavar, hogy nagy rákészülés után felgyúrom magamra a WotB-t a maga extrém 60% dodge értékével, meg esetleg valami egyéb sebzéscsökkentőt, bevetem magam a horda közepébe, gyalázom össze vissza, erre a háttérből az egyszem hófehér repülő gyík tüzes slájmja 1 max 2 lövéssel padlóra küld 8500 armor 22k vita és 60% feletti fire res mellett is. Kicsit hm... :B

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#26568) LucifeI2 válasza Jazz (#26566) üzenetére


LucifeI2
őstag

Mutass már egy ilyen barbárt.

(#26569) McNamara


McNamara
Ármester

Wizardnak mi a jobb? 1 kezes vagy egy 2 kezes? Most egy egykezest és egy koponyát használok.

ACT2 Hell 4k DPS és 27K HP van most.

[ Szerkesztve ]

(#26570) hommeros


hommeros
őstag

Ilyet látott már vki? [link] :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#26571) Jazz válasza mikromanus (#26567) üzenetére


Jazz
veterán

Jó, de az a 8k armor meg 22k vita az nagyon low....én full MF nélkül megyek, mert a lenti cuccok mf nélkül nincsenek is.
Ha lecserélnéd az MF értékeidet +armorra, vagy bármi más hasznosra, sokkal jobb cuccokat vehetnél ugyan ennyi pénzért, és egy új világ nyílna meg.:)

Az ilyen irdatlan elementál sebzések ellen meg nem tudsz mit csinálni. Act3-ban van az a robbanó két lábon járó golyó, ami 150k poison dmg-el robban rád akár 1000-es res mellett is meg 65% dmg reduce mellett....Most az ilyennel nyilván nem tudsz mit kezdeni. Ez minden karaktert megöl.

(#26568) LucifeI2: Én is kértem hogy mutad meg hogy ölsz könnyedén unalmasan elit mob pack-okat inf 2-3-4-en. :D

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#26572) Mr.Csizmás válasza hommeros (#26570) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez tuti? :D sztem fake ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26573) mikromanus válasza Jazz (#26564) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem neked barbárral kellene haladnod, ha ilyen jó is az. Az a gikszer, hogy a ranged karik akkor is tudnak ölni, ha nem érintkeznek az ellennel, így könnyebben elkerülhetik a csapásokat. A melee karik távolsági képességei nem olyan erősek (bár 6-8 seismic elég látványos és meggyőző néha), vagy ha versenyképesek is, akkor meg az energiautánpótlás lassú vagy veszélyes. Ha hígf*s valaki akkor minden kari nehéz lesz. Vegyél példát rólam: egész király cuccokkal is simán elhullok. Haverom elég fapados/olcsónak számító wizard cumóval simán act 3-on runol és elitet is tud ölni. Én max megsebzem és elhullok. Lehet egyszerűen ő csak skillesebb nálam. Ha neked a barbár tűnik könnyebbnek, akkor lehet neked olyan skilled van, mint nekem és szívsz a választott kasztoddal :DDD

Edit: armor és str van. Sokat nem lehet tuningolni rajta. Vita meg azért nincs mert drága. Vagyis az az a +1 tulajdonság amivel már lenne rajta 3-4 a cuccokon és már csillagászati az ára.. Mf csak esett mellékesben mindig. Így sem olcsóbbak a cuccok, csak szerencsésebben klikkeltem. :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#26574) D1Rect válasza McNamara (#26569) üzenetére


D1Rect
félisten

A 2H olcsóbb.

(#26573) mikromanus: A monkot és a barbárt ott nézik el az emberek, hogy sebezni akarnak vele. Nem kell. Tankolni kell a végtelenségig és gyógyulni folyamatosan.
"Mindegy mennyit sebezel." Te gyógyulsz, a mob nem. Történet vége.

[ Szerkesztve ]

(#26575) Jazz válasza Mr.Csizmás (#26572) üzenetére


Jazz
veterán

The Power of Photo Shop. :U

free your mind

(#26576) mikromanus válasza Jazz (#26571) üzenetére


mikromanus
veterán

8500-8850 armor kevés? Banyek mutass jobbat!. Armorban nem vagyok azért elmaradva. Akkro kapok agygörcsöt mikor meglátom a wizard havert párezres armorral kódorogni mégis én halok meg először:D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#26577) TiMoN válasza D1Rect (#26574) üzenetére


TiMoN
senior tag

nem ultralow cuccokba tolom, de nem is a legjobbakban.
Amit össze tudtam magamnak ah-zni. Figyelve pár dolgot meg már kaptam pár infot itt. :)
Türelmes vagyok még egyenlőre, act 1 megy ugyahogy de act2-n első pack megöl.
Azt nem írtam az előbb, hogy act2-n fingok ki :W

-TiMoN-

(#26578) LucifeI2 válasza Jazz (#26571) üzenetére


LucifeI2
őstag

Te mondtad, hogy a barbárok nulla gearben farmolják infernot, mutass egyet kérlek.

(#26579) hommeros válasza Mr.Csizmás (#26572) üzenetére


hommeros
őstag

Én készítettem a képet :D nem fake

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#26580) Jazz válasza LucifeI2 (#26578) üzenetére


Jazz
veterán

Mutass rá hogy hol írtam ilyet hogy "farmolnak", kérlek.....

Az hogy találkozok ilyennel, és döbbenet hogy a sz.r cuccához képest mit bír, az nem egyenlő a farmolással.

Ő azt mondta a wizák low gearben farmolják act3-at könynedén full dps-ben halál nélkül.
Ha mutatsz egy ilyet te is kapsz egy barbárt. :)

free your mind

(#26581) Jazz válasza mikromanus (#26573) üzenetére


Jazz
veterán

Neked meg wizával kéne nyomulni. :D

Persze hogy te halsz meg elsőnek, mert te mész elől. :DDD

Pár ezres szettben a wizára csak ránéz az elit, és elhullik. A DPS-e meg meg se mozdítja a HP csíkját.

"Az a gikszer, hogy a ranged karik akkor is tudnak ölni, ha nem érintkeznek az ellennel, így könnyebben elkerülhetik a csapásokat."
Futás közben nehéz támadni és leadni azt az "irdatlan" dps-t. Továbbá van egy 12%-os mooving speed csizmád, ez mindened. Félig levered a hp-jukat, eltalál egy tűzlabad, vagy megfagyaszt, vagy magához ránt, vagy csak simán utólért mert kapott egy aranyos "fast" attribútumot, megadja az 1hit-es kegyelem döfést, majd visszamész hozzá és maxon van a hp-ja és kezdheted elölről.

Az Mf nagyon drágává teszi a cuccokat. Olcsón lehet venni str vita all res-t, max lejjebb kell adni az igényeken, és nem a 250str 150vita 50all res értékeket kell keresni 1 cumón.:)

Az meg rengeteget dob az armoron amikor egy vállvédő kap +500 def bónuszt....főleg hogy a bari armorra kap bónuszt ha jól tudom. Így szednek össze 16k-t pl.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#26582) TiMoN válasza Jazz (#26580) üzenetére


TiMoN
senior tag

A wizznak nem kell más csak DPS re figyelnie... Alacsony hp, 0 ress és lelövi a mobokat 2 lövéssel. Ezt tartom viccesnek. Igaz ha a mob eléri halott.

-TiMoN-

(#26583) LucifeI2 válasza Jazz (#26580) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ilyet se hallottam még hallod....wizát akar kezdeni, mert a barbár túl nehéz vagy drága....atya ég....olyan barbárokat látok szánalmas gear-ekben, hogy azzal tankolnka és mi több, darálnak Act3-on és dps-ük is van....Szegény srácot valami vagy valaki nagyon félrevezette.

Ez a mondatod eléggé azt sugalja, hogy szerinted a barbárok farmolják infernot nulla gearbe. :U

(#26584) Jazz válasza TiMoN (#26582) üzenetére


Jazz
veterán

Hogy lőné már le két lövésből inferno act 2-3-4-en?? Az alap mob-nak van 400-600k hp-ja sokszor! Vagy ott a dárdás mob, ha belelősz 100k-t, marad még 150k élete, ő meg megdob a fabotjával és insta death. Vagy ha nem ő, akkor a 10 másik társából valamelyik csak eltalál.

Az eliteket is két hitből szeded le? Főleg ha extra hp, teleport, frozen? Alap mobot a hülye is tud ölni. Az elit adja a játék esszenciáját.

Alacsony hp nulla ressel nem szaladgálhat a wizz a felsőbb actokon, mert elkerülhetetlen hogy ne találják el! Az nekem meg nem játék hogy a képernyő széléről gurítgatom a villám golyókat közben meg átfutsz a fél pályán. A Dungeonokat meg kihagyod mert ott halott vagy ilyen null def szettben.

free your mind

(#26585) ProEvoFan válasza Andie (#26497) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Osztom a véleményedet!Aláírásom is erre utal...nagyon gáz a mai fiatalság, vagy csak olcsó az internet?

A Blizzard is elismerte h az infermo balancra szorul.
Nem teljesen kiforrott.De ahogy látom másnak meg a nerfelés nem fog tetszeni.
Szerintem minden megoldható jó - jobb - még jobb felszereléssel.

[ Szerkesztve ]

(#26586) mikromanus válasza Jazz (#26581) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért lett mf mert az volt olcsó amikor szereztem. CSak érzékeltetve: max 2-300k ment el rá és most se nagyon avn jobb. Most szereztem kettő jobbat. Az áruk 500k és egymilla arany. Érzed az árnyalatnyi különbséget. MF ugyanannyi lenne, csak vita-allres-armor-str kombóra alig lehet balek ajánlatot találni. Biztos mindenki arra hiénázik :D Armor pedig van szépen a legtöbb itemen.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#26587) Jazz válasza LucifeI2 (#26583) üzenetére


Jazz
veterán

Egyszerre csak egyet srácok. :) Háborúban sem volt túl kifizetődő a kétfrontos harcmodor. :) Kell keresnem egy szövettségest.... :DDD

A darálást arra értettem hogy van az a böszme skilljük ami hátralöki őket és területre sebez....nekem a darálás fogalma maradt meg abból a jelenetből.

D1rect mond már meg nekik hogy nincs ilyen hogy 100k összértékű cuccban easy könnyedén farmol wiza act2-őn infen.....mega lol gyerekek. :)) Bár így lenne...

free your mind

(#26588) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Meglett a lvl 60 barbárral Hell-en, Act III. elején :DD
Jelenleg:
- dmg: 7905
- armor: 8442
- hp: 28897

Tökéletesen tudok vele haladni jelenleg, a sárga és kék dögök sem különösebben okoznak gondot.

(#26589) LucifeI2 válasza Jazz (#26587) üzenetére


LucifeI2
őstag

Látom sikeresen kimagyarázol mindent, ha bárki megcáfolja amit írsz.

Én amúgy nem említettem semmit a Wizardról, szóval felesleges nekem bizonygatni mire képes egy Wizard infernon, csak kíváncsi voltam, hol találod ezeket a nulla geares barbárokat.

(#26590) Jazz válasza mikromanus (#26586) üzenetére


Jazz
veterán

Akkor ajánlom kérdezd LucifeI2 kollégát, barbár-ügyileg ő a szakavatott szakértő.
Nem egy hsz.-ában írta, hogy lazán (ahhoz képest ahogy mi szenvedünk) végigtolta infernot, és könnyedén megölte Diablot. 22254

(#26589) LucifeI2: A public csatornán. Nyiss egyet, inspect, és te is látni fogod. De hagyjuk.:) (A wizard disputát nem is veled folytattam.:) )

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#26591) sith7


sith7
nagyúr

hm ... ez meg mi ez ? :U

(#26592) Jazz


Jazz
veterán

Viszont egy biztos konzekvenciát levonhatunk:

A legtöbben akik range-el mennek azt hallják milyen könnyű meele (tényleg az ;] ), aki meg meele-vel az meg azt hangoztatja hogy very easy a ranged.

Azt hiszem akkor leszögezhetjük hogy mindkettővel egyformán nehéz inferno. :R

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#26593) Jazz válasza sith7 (#26591) üzenetére


Jazz
veterán

Egy lvl 190-es 1H. :U

free your mind

(#26594) mikromanus válasza Jazz (#26592) üzenetére


mikromanus
veterán

A rangedek azt látják, hogy a melee karit néha nem egyhitelik, a melee, meg, azt látja, hogy a ranged kari tud könnyedén (látszólag) elitet ölni és nem is fajul odáig a harc, hogy megüssék. Lehet ez már itt képességfüggő is picit hogy megy Inferno Act 2-től... Ma este kipróbálok erősebb tank módot, Szerintem ezzel már 3 alap ranged tűzlasztit is kibírok a mezei fehér gyíkoktól :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#26595) whitezo88 válasza sith7 (#26591) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ugy tunik van fake targy linkelo, wowban achival lehetett kamuzni, meg ez Thunderfury :D

(#26596) RI/OS válasza LucifeI2 (#26578) üzenetére


RI/OS
őstag

Ezt én is megnézném.

Meg azt is hogy hol olcsó egy barbár.

Ez kb. 20-30 millnyi cucc, de ezzel se tankolok act3, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#26597) Mr.Csizmás válasza whitezo88 (#26595) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

április elseje mod?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26598) Lézerparaszt válasza RI/OS (#26596) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Valami infót adhatnál, hogy hol szedted erre össze a zsét :D
Szeretnék már én is valami geart, csak nincs miből, találni meg nem találok semmit, 100 rare cuccból 99-en semmi normális nincs, a maradékot meg el tudom adni max 50k -ért.
Ettől megy el a kedvem az egésztől, nem tudok tovább lépni mert nincs pénz. :s

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#26599) Wolverine


Wolverine
félisten

No, példa arra, hogy Jay Wilson elismeri, hibás döntést hoztak (a tegnapi Reddit kérdezz-felelekből):

Question: Why don't bosses guarantee decent drops on your first kill in Nightmare or Hell? This leaves 30-60 feeing VERY dull and boring because you're not getting your loot fix. It's not a question of how do I gear up, but a statement in that beating a boss that drops two bad blues is very disheartening and is a very NEGATIVE reinforcement for continued play.

Answer: (Jay): This was my decision, and I'll start by saying that Wyatt and Andrew have talked me out of it. In a future patch (not 1.0.3) we'll add this.
But so you know my reasoning I think this just moves the problem. Design intent is that at end-game we want you to stack NV and 'then' kill bosses to make farming loot more interesting. To facilitate this bosses have to stop dropping tons of rares 'at some point'.
My worry was that if it was at Inferno everyone would be like 'WTF why Inferno hardest difficulty with worst loot!?!??!' instead of the current complaint.
The reason I've decided my decision was wrong is the gap that exists between Normal first time drops and the NV farming of Inferno.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26600) RI/OS válasza Lézerparaszt (#26598) üzenetére


RI/OS
őstag

Esett egy két cucc, amit eltóltam jó drágán.

Főleg act2-be nekem elég jó cuccok estek.

Meg a veszek/eladok is egész jól működik :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.