Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25651) Horbal válasza szallasi007 (#25643) üzenetére


Horbal
őstag

Az egy viszonyszám ha ráviszed az egeret megjelenik a % érték

Nekem most 500+ körül jár így van 50-60 között valahol, ami még bőven xart se ér :)

Szal a 77 gondolhatod mennyit ér.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#25652) szallasi007 válasza Neptunfű (#25645) üzenetére


szallasi007
őstag

hát az nem tudom neked megmondani, de ránézésre én is vmi ilyesmit sejtek :D

Genji: arra gondoltam (meg ha jól emlékszem) dio2-ben is voltak ilyen kalkulátorok/statisztikák, hogy adott sett item ilyen 1/millió eséllyel esnek vagy 1/10 millió már nem tudom, de nem akarok hülyeséget írni.

(#25653) szallasi007 válasza Horbal (#25651) üzenetére


szallasi007
őstag

az kemény, akkor el is bujtam a 77-el :DDD

(#25654) CsiguszMaxim válasza szallasi007 (#25641) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Pont egy ilyet árulok most AH-ban 900k körül. 600 feletti DPS-e van meg 100 feletti dex és vita. Azt hogy elvitték nem tudom mert 3 napja letöröltem a játékot.

(#25656) szallasi007
A környezetemben levő használtai tárgyak épsége érdekében, (Inferno Belial próbálkozások alatt valami elpattant ;] ) illetve a vizsgáimra való tekintettel muszáj volt.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#25655) szallasi007 válasza DjDanee87 (#25649) üzenetére


szallasi007
őstag

most van 300 dps-es 2 kétkezesem és 5500 körül van a vége a damage-omnak, ez meg ad minden féle + dexet, min - max damage-ot, attack speedet, + critical hitre is. szerintem ütőképes dolog lehet

(#25656) szallasi007 válasza CsiguszMaxim (#25654) üzenetére


szallasi007
őstag

letörölted a játékot???????????? wtf??????

(#25657) radi8tor válasza szallasi007 (#25656) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

5 percen belüli hozzászólás esetén kérlek használd a Szerkesztés linket a hozzászólásod tetején. :R

⭐ Stella

(#25658) Angel1981 válasza frame>24 (#25638) üzenetére


Angel1981
veterán

Akár az akár nem, élmény nézni! ;]
(Amúgy szerintem nem fake).

(#25659) DjDanee87 válasza szallasi007 (#25655) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akkor gondolom nem infernon vagy még. A cucc amit linkeltél az level60as. Level60on nem fogsz 300as dpsű 2kezessel boldogulni. 600-700as 2H gyengének számít infernohoz. Az hogy van rajta mondjuk 100Dex közel nem számít annyi, mint maga a fegyver dpse

(#25660) McNamara válasza szallasi007 (#25641) üzenetére


McNamara
Ármester

Há mi a jó Isten ez :C :C

(#25661) Realradical válasza McNamara (#25660) üzenetére


Realradical
őstag

Miért ez jó?

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#25662) persil válasza Genji (#25623) üzenetére


persil
nagyúr

N. Valor buff szintenként 15%.
Tehát 5-ösön nem kb 50, hanem kereken 75% :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25663) L4mie válasza CsiguszMaxim (#25654) üzenetére


L4mie
veterán

yah mondjuk még szerencse, hogy az új asztalomat vastagra csináltattam...
az előzőt 2 naposan szétvertem alterac valley-n 2008 ban :D aztán eddig bírtam a horpadt IKEA-s asztallal.
Infernon immun-láncos behúzós fireball-t dobálós csontiknál letszteltem a 3 éves lachesis em is előszőr kapott. Asztal, egér is bírta :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#25664) szallasi007


szallasi007
őstag

radi8tor1: sry így teszek a későbbiekben.

DjDanee87: még nem tartok infen, hell act 2 vége, 56-os kari, most kezdenek esni ezek a 250-300 közötti cuccok, szóval remélem mire inf-re érek lesznek nagyobb dps-es dolgaim (két egykezes vagy 1 kétkezes), dexes cuccok meg monknál szerintem azért dobnak rendesen:

Dexterity is the MOST important stat for Monks. - http://diablo3levelingguide.org/diablo-3-monk-leveling-guide/

(#25665) persil válasza szallasi007 (#25628) üzenetére


persil
nagyúr

Én a chant of resonance-t használom, ez amúgy is elég hasznos, a mantra mindig fent van és így +2 spirit/sec, aztán tárgyakból még 2-3, ha összejön, az már teljesen elég kell legyen, ha csapkodsz rendesen.

A one with everything valóban nagyon jó, de csak kb inferno-ig, oda már úgyis all resist-es cuccokat gyűjt be az ember, aztán egy idő után, mikor minden az van, akkor le is lehet cserélni a one with everything-et valami más hasznosabbra, mondjuk near death experience-re.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25666) Sonja


Sonja
veterán

Megtaláltam a 2. Legendary cuccomat, Wizard normal Act 1 eleje. :D Sz@rt se ér. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#25667) L4mie válasza Sonja (#25666) üzenetére


L4mie
veterán

igazi twink cucc :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#25668) CsiguszMaxim válasza L4mie (#25663) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Na jólvan akkor nem vagyok egyedül. Nem tudom mit csináltak a blizzardnál, de valami iszonyat függőséget tudnak kialakítani ezzel a **arral az emberben. Valahol azt írták, hogy ez a pozitív visszacsatolások játéka és teljesen igazuk volt. Aztán ez persze infernon átmegy negatív visszacsatolásokba és az emberben csak kúszik fel az ideg amit aztán szegény HW-eken vezet le.
Rám sajnos az ilyesmi nagy hatással (két hét 140 játékóra kb, "csak még egy WP csak még egy dungeon") van ezért kell időben leválasztani magam a dologról és csak szépen lassan módjával játszani.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#25669) mpierre válasza Sonja (#25666) üzenetére


mpierre
veterán

Elsőre nem értettem, de aztán rájöttem, hogy a tizedes vesszőt néztem el, miután megláttam a szint követelményt.
Eddig csak rare cucc esett, ilyesmivel, főként set itemmel nem is találkoztam még.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25670) Neptunfű válasza persil (#25665) üzenetére


Neptunfű
tag

Én ma megyek át inf. Act II-be monkommal :U Egy hete próbáltam, akkor a camp-ból kilépve az első mob lecsapott.
Érdekes volt látni, hogy amíg Inf. act I-ben mentem mintha normálon lettem volna, volt hogy két unique csapatot ütöttem egyszerre, rohangálás nélkül, de az a felszerelés nem volt jó Act II-be.
Most váltottam res+LoH+dex+vit cuccokra és majd meglássuk... 31K hp 12K dps felbuffolva 27K (csak pár másodpercig)

as long as you don't choose everything remains possible

(#25671) Ghoosty válasza Sonja (#25666) üzenetére


Ghoosty
őstag

Fél spoiler:

Van egy achi, hogy ezzel a fegyverrel kell pofánverni Bashiok nevü sámánt. Szóval megveszem, ha eladod.

[ Szerkesztve ]

(#25672) Bird válasza CsiguszMaxim (#25668) üzenetére


Bird
addikt

Én is pontosan ugyanezen tüneteket érzem magamon, pedig nem vagyok amúgy egy hardcore gamer! Tlaán még nem is volt ezalatt a 20 év alatt olyan, hogy elkezdek valamivel játszani és nem tudom abbahagyni! Valamit nagyon tudnak ezek a Blizzes srácok... Tisztára olyan, mint vmi tudatmódosító szer... Nehéz lejönni róla! ;] Azon kapom magam este amikor 8-kor lefektettük a gyereket, hogy "nem sokkal később" már fél 12 és maradt még egy dungeon vissza van mára. Félelmetes! :P

Sonja: Becsüld meg, a gyűjteményedbe még jó lesz az unokáknak mutogatni! :D

mephi666: De ha már gyerek és család is van a közvetlen közelben akkor nehéz ezt megoldani! :))

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#25673) Sonja válasza Ghoosty (#25671) üzenetére


Sonja
veterán

Igen? :Y Akkor teszem fel AH-ra sok gold-ért! :C :DDD

Áhh, most nézem, hogy csak 20k-t ér. :(

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#25674) persil válasza Neptunfű (#25670) üzenetére


persil
nagyúr

Nagyjából nálam is ez van, első fejezet a végére már nagyon könnyen ment, butcher-re is megkaptam a 2 perces achievement-et is.(igazából kb fél perc lehetett).

De act 2 nagyon nehéz. Eljutottam odaáig, amikor alcarnust kell megkeresni, de az elit csapatok általában levernek 1-2x mire végzek velük, és ha sok fehér jön, akkor azok is meg tudnak ölni.

Nekem 30k hp, 16k dps(Mivel buffolod fel 27-re a dps-t? Nekem alapból ennyi.), 4800armor és 500 all res van, de ezzel így állok, ahogy írtam. Life on hit veszettül hiányzik. Mondjuk már párszor átgondoltam a skilleket is, de túl nagy a szakadék első és második fejezet között:D Kell még péééz, mert így nem elég a felszerelés.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25675) sittes79


sittes79
addikt

Végre nálam is megtört a jég, nem nagy szám de büszke vagyok :)

(#25676) mephi666 válasza Bird (#25672) üzenetére


mephi666
nagyúr

én úgy vagyok, mint 15éve a dia1-nél: felkeltem reggel 5-6körül és vakulásig nyomtam :B ...most szombaton volt hasonló, kb 2-3óra szünettel... most is várom, hogy hazaérjek, aukcióhoz bekészítsek kaját, aztán pár soron leverjem leót, hátha esik valami, vagy ah-ból tudok vásárolni, aztán go inf act2: jöhet a g*cimanó ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25677) persil válasza Ghoosty (#25671) üzenetére


persil
nagyúr

Amire te gondolsz, az rakanishu kardja, azzal kell megölni.

Bashanishu achievement.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25678) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

valaki nemrég kérdezte itt, hogy ki mennyit játszott, én 182 órát toltam kb, amiből 25+ órát 4 halott hc barbár tesz ki :D 60+ órát meg egyenként a monk meg a dh is (monk inferno act2 elején, dh-val nemrég öltem meg siegebreakert infernon)

(#25679) Bird válasza Cyberbeni (#25678) üzenetére


Bird
addikt

Hc karakterek? Akkor Te igazi fanatikus vagy! :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#25680) Cyberbeni válasza Dreamie (#25625) üzenetére


Cyberbeni
addikt

csak ha nem tudom eladni, akkor jó lett volna a barbáromnak, ha meg elmegy, akkor tudtam volna venni valami jót a dh-nak vagy a monknak :S
gold collected kb 2,8 millió, szóval azzal annyira nem állok jól. (meg most is csak olyan 80-10k körül van)

@25679: mindegyik normálon hunyt el. :D

[ Szerkesztve ]

(#25681) emmm válasza Genji (#25593) üzenetére


emmm
senior tag

Jé, ezt nem is tudtam. B@sszus, nekem is kell pár life on hit-es cucc! :B

[ Szerkesztve ]

(#25682) mephi666 válasza Cyberbeni (#25678) üzenetére


mephi666
nagyúr

a dh-d solo? tudnál screent mutatni a statjaidról, gearedről, builded le tudnád írni? :) kíváncsi vagyok nagyon, mert hétvégén még erősen sz*póálarcban szenvedtünk inf act2-n és jó lenne látni, hogy más milyen taktikával/gearben tart már ennyivel előbb

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25683) Cyberbeni válasza mephi666 (#25682) üzenetére


Cyberbeni
addikt

belial előttig csak szólóztam vele build (bár mostanában shatter shotot használok a hungering arrowhoz, mert több célpont ellen jobb), azóta inkább coop-ban megyek, mert itt már a több a ranged, és kevesebb az esélye, hogy engem találnak el, meg jobban lehet kiteolni
gear -> maxos crittel 52,6k sebzés. és azért a számszeríjat használom, mert az lassabban lő (tehát egy nyíl többet sebez), meg kisebb a sebzés szórása, de amúgy a másik fegyver sem rossz. (act 2-ben találtam), csizmán van 12% movement speed, de kéne egy inquisitor vagy tyrael's might, hogy még több legyen (de belial phase 3 meg siegebreaker ígyis könnyű vele)

[ Szerkesztve ]

(#25684) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Random játékbezáródás jelentkezett már valakinél?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#25685) F-ECT$ válasza CsiguszMaxim (#25668) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, erre nagyon alkalmasak a Blizzard játékai, de hát ezért szeretjük őket :)

Dive ever, work never.

(#25686) Bird válasza V.Stryker (#25684) üzenetére


Bird
addikt

Igen kb. 3x már nálam csinált már ilyet vagy hasonllót... Lerakta asztalra a gamet, igaz az nem bezárás...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#25687) ttt1 válasza Genji (#25598) üzenetére


ttt1
őstag

Amikor mindenki nightmare-n volt akkor hell volt a nehéz most meg már inferno..:)

[ Szerkesztve ]

(#25688) Ghoosty válasza persil (#25677) üzenetére


Ghoosty
őstag

Akkor elnézést kérek, rosszul emlékeztem. :(

(#25689) Cyberbeni válasza Genji (#25598) üzenetére


Cyberbeni
addikt

azért magatalálós monkkal elég para infernó act1, nem is lehet azonnal megcsinálni hell act4 után.

asztalra dobás felugró ablakoktól szokott lenni (steam értesítés, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#25690) sith7 válasza D1Rect (#25600) üzenetére


sith7
nagyúr

Milyen skilleket használsz ?

Én is monkkal vagyok, szintén lvl 57, de még csak ACT2 hell, és esek - kelek

(#25691) szallasi007 válasza Cyberbeni (#25683) üzenetére


szallasi007
őstag

az az 52,6 k sebzés nekem kb ez a szint :Y :DDD :DDD

(#25692) Genji válasza Cyberbeni (#25689) üzenetére


Genji
őstag

Minden csak gear kérdése, aki meg Act1-ig elér összefarmol/boltol annyit, hogy vegyen AH-n magának cuccokat amivel Act1-et farmolni tudja. Onnan a továbbjutás a nehéz. Persze ez saját tapasztalat, de fórumokon is ezt olvasni, minden kaszt beakad kicsit Act2-nél.

(#25690) sith7 Tegnap linkelte a buildjét, keress rá! :) --> Ja bocs az a wizze buildje volt, most nézem a monkjával is übertápos ;)

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#25693) Gyuri27


Gyuri27
félisten

No.
Majd 3 nap után válaszolt a blizz support.
Ezen túltettem magam. Sok a panasz. Megértem.
Viszont az egy kicsit szánalmas, hogy másjus 20-ra akarják vissza állítani az accom.
12 napi játékom menne a levesbe. Ami nem lenne fájó. Visziont komplett nightot azalatt a 12 nap alatt csináltam meg. Nem kevés farmolással. Ez idő alatt nem kevés goldot, felszerelést és gemet gyűjtöttem. Közben a karimat szépen felöltöztettem.
Tudom, hogy másnak gyorsak és jó fejek voltak. De ezt hagyjuk. Mert itt az én bajomat írtam le.
Erre felesleges volt 3 napot várnom. Azt gondolom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#25694) Cyberbeni válasza sith7 (#25690) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link]
bár lehet, hogy thunderclap jobb lenne fő támadásnak
meg próbálj meg olyan cuccokat szerezni, amelyikeken ugyanolyan resist van

(#25695) sith7 válasza Cyberbeni (#25694) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi, otthon megnézem, itt , most nem tudom :R

(#25696) Cyberbeni válasza Genji (#25692) üzenetére


Cyberbeni
addikt

magatalálós karinak az a lényege, hogy nem használod az ah-t.

@25691: az a másodpercenként +3% krites passzív miatt van, anélkül csak 24k körül van. 50k sebzés egyébként egy kicsit kevés act3-on, elkélne ide 100k+ simán

[ Szerkesztve ]

(#25697) Genji válasza Cyberbeni (#25696) üzenetére


Genji
őstag

Ez őrültségnek hangzik! :D Persze megértem, kinek mi a perverziója... :R

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#25698) Dadan01


Dadan01
senior tag

Kölcsön v reális áron (nem aukciós házas, ahol ezer azonos íj van azonos áron) keresek 1.1k dps íjat. Egy rövid inf act2 kukkantásra ill butcher tesztre. PM-be kérném válaszokat. Előre is köszi.

(#25699) Cyberbeni válasza Genji (#25697) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kihívás=fun (mondjuk az se rossz, amikor act2-ben megszerzed az első socketes cuccaidat, és alázol minimum nightmare közepéig)

(#25700) DjDanee87 válasza szallasi007 (#25664) üzenetére


DjDanee87
addikt

Dexes cuccok dobnak monknál a damagen, egyértelmű, nem is cáfoltam soha. Érdemes csak olyan cuccokat hordani, amin jó sok van. Én csak a fegyverre írtam, hogy fölösleges 100 dex miatt választani egy fegyvert aminek 400al kevesebb a DPSe. Nem az a 100 dex fogja megduplázni a damaget, hanem a fegyver DPSe.

De ha nem hiszel nekem, majd nézd meg ha esik egy 400as DPSű kék fegyver semmi stattal. Biztos több lesz vele a damaged, mint a mostani 300assal amin van x Dex

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.