Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22652) CactuS válasza -conrad- (#22550) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jah, azt hittem inferno. :B

Bocs, benéztem. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22653) Mr.Csizmás válasza Neptunfű (#22630) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

miért nem mész be érte?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22654) D1Rect válasza Drenadar (#22639) üzenetére


D1Rect
félisten

D2-ben is csak unalmas hentelés volt a norm-nm.
Vigasztaljon, hogy karakterenként csak 1x kell.

(#22656) Jazz válasza D1Rect (#22654) üzenetére


Jazz
veterán

Még csak az sem kell mert nem kellenek questek hogy a köv. nehézségi fokra mehess. Ha meg van a szinted, megkérsz valakit hogy ölje le diot norm-on night-on, és két ölésből 20sec alatt hell-en vagy.

free your mind

(#22657) Myth


Myth
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném levédeni a battlenetes accountom Authenticator-al. Mire kell figyelnem? Mert olvastam itt, hogy valakinek volt valami gondja vele...

Előre is köszi!

Battletag: Myth#1775

(#22658) szallasi007 válasza Sonja (#22620) üzenetére


szallasi007
őstag

nem tudom aktuális-e még de én 1300 dps-el csináltam meg (monk) diablot kb negyed óra volt :D:D:D , hell-re azért ah-ztam össze vmit és 3500 dps-em van, act1 eddig easy de azt látom mindenkitől hogy kb ez a mézesmadzag, aztán act 2-től kevés lesz ez a 3,5 k dps :D

(#22659) roomster


roomster
csendes tag

meddig van maintenance?

(#22660) Mr.Csizmás válasza Myth (#22657) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amikor hozzárendeled, két kódot fog mutatni, amit írj fel mindenképp, mert kell ha gebasz van. de ezt ott is írja angolul nyomatékosan.

szóval olvass el mindent amit kiír, és nem lesz gond.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22661) Neptunfű válasza Mr.Csizmás (#22653) üzenetére


Neptunfű
tag

Veszpremben dolgozom. :U Azt sajnalom, hogy meg egy emailt vagy telefont sem tudtak megejteni, hogz jott ujabb CE szallitmany. Megjelenes napjan hivtam oket, akkor derult ki , hogy nem jutott, srac mondta, hogy hagyjam az elorendelesem mert 1-2 heten belul lehet hogy lesz meg... Mind1 melo utan megprobalok ertelmesen elbeszelgetni a sracokkal a boltban, hogy hogyan is van ez. Ez az en DIII kalvariam :DDD

[ Szerkesztve ]

as long as you don't choose everything remains possible

(#22663) Blaise válasza Myth (#22657) üzenetére


Blaise
veterán

Az authentikátor hozzáadása után állítsd be a mobile alerts-et, hogyha bármi gebasz lenne, ne kelljen a supportal levelezni:

[link]

(#22665) stifi válasza Myth (#22657) üzenetére


stifi
senior tag

arra figyeljél, hogy ne hagyd el :)
én felírnám az alján lévő kódot (esetleg lefotózhatod), mert ha elromlik, elhagyod, azzal tudsz a leggyorsabban intézkedni, ha tudod igazolni személyivel az accod tulajdonjogát, és az autenticator meglétét...

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#22666) rt06 válasza Blaise (#22663) üzenetére


rt06
veterán

itt a post parja: authenticator eltavolitasanak menete mobile alerts hasznalataval

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22667) proci985 válasza D1Rect (#22654) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem mindig... spec buildekkel néha normal, esetenként nightmare is eléggé kemény és időigényes volt. gondolok pl ranger fire/cold auradinre, ami kb egy pontos zeallel ment a kuko beszerzéséig (exploding arrowokat lövöldözött), meg sima attackal fireimmunok ellen lvl63ig a freezing arrowot és strafet adó rúnaszóig. na az pl szívás volt normalon.

nightot én általában szerettem, ott már kezdett körvonalazódni, hogy egy experimentális build működni fog e, vagy sem.

szallasi007: nekem 3800 dpsem van, a2 vége felé járok, megy. mondjuk a taktikám egy az egyben a "diablo 3 inferno tactics" videoban lévővel egyezik.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22668) vendingo


vendingo
veterán

Eléggé el lett cseszve ez a játék.
Legendary-ból az összes hasznavehetetlen. Pl vagyok 55-ös szintű, és 20-as legendary-kat dob, amik amúgy is szarok lennének ha 20-as lennék.
Rare-ből se lehet soha olyat találni, ami az adott szinten megfelelő lenne.

Szerintem direkt csinálták ilyen szarra, hogy muszáj legyen az AH-t használni és amikor fizetős lesz, akkor majd szépen lefölözik a hasznot belőle.
D2-ben legalább volt értelme folyamatosan nyomni, hogy kinek mikor pottyan normális item, de most csak azért játszani (farmolni) hogy goldot szerezzünk, és abból vegyünk ah-n cuccot, később meg rendes pénzért venni a cuccokat..
Okés, hogy van kovács amit lehet fejleszteni, de az is egy nagy 0.
Biztos hogy nem lesz olyan maradandó alkotás mint a D2.
Megölték a játékot.

Ettől függetlenül 1-2x-r kilehet játszani, aztán ennyi.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22670) szőröscica válasza vendingo (#22668) üzenetére


szőröscica
addikt

Azok az itemek, amiket megveszel az AH-ban, valaki másnak kiestek. Szóval van értelme hentelni. :)

Mondom ezt úgy, hogy én is AH-ból öltözködöm, mert nincs szerencsém. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22671) rt06 válasza vendingo (#22668) üzenetére


rt06
veterán

azt aruld mar el nekem, hogyha direkt ilyen szar - es akkor ugye mindenkinek ilyen szar - akkor megis mit lehetne az ah-ban csereberelni, amibol barki is hasznot huzhatna?
emelle erdekelne, hogy d2-ben milyen gear-t szedtel ossze az elso ket hetben (onalloan, trade nelkul)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22672) Neptunfű válasza vendingo (#22668) üzenetére


Neptunfű
tag

El kell pakolni az alacsony lvl-es cuccokat es kezdo karinak odaadni :) nyomhatod full legendaryban :Y

[ Szerkesztve ]

as long as you don't choose everything remains possible

(#22673) szőröscica válasza rt06 (#22671) üzenetére


szőröscica
addikt

A másik dolog meg ez lett volna, amit akartam írni. A 2-ben átlag ember nem járt hellben egy hét játék után. Az AH nagyon megkönnyíti a játékot, a farmolási időt lerövidíti.

(#22674) Jazz válasza vendingo (#22668) üzenetére


Jazz
veterán

Pont ez a probléma merült fel nem rég. Nem így van. Lásd 22585 meg a feletti hsz.-eim.

Semmit nem muszáj. Lehet úgy is játszani hogy vissza-vissza mész aktokra ha még nem vagy elég erős, és kikerülöd teljesen AH-t. De mindig is "kellett" kereskedni, D2-ben is. Erről szólt a játék nagy része. Én normot meg night-ot csak talált cuccokkal nyomtam végig. Fillérekből belehet vásárolni AH-n és már is nagyon könnyű lesz. Ha meg inf-re fejelsztesz, hell lesz nagyon könnyű.

Sok opció van a játékban. Valaki craftol mint az őrült 1000 fegyót, és abból esik ilyen 1 millás.

Pont hogy maradandó, mert ahhoz hogy infen mehess jó gear kell, de még nagyon drága...és hol van még a perfect-től....
Nem úgy mint D2-ben, ahol a reset után pár hónappal már perfect archon plate-be helyezett perfect enigmával szaladgált mindenki.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#22675) Drenadar válasza D1Rect (#22654) üzenetére


Drenadar
veterán

jó, de ott nehezebb is volt... és hosszabb! főleg a catacombs baromi nagy volt sok mobbal, és a végén volt főellenség! Andariel vagy hogy hívták aki jópárszor kinyírt a mérgével? ebben a játékban még csak diablónál tudtam meghalni normálon. Az összes boss egy béna szánalom normon, az elit ellenfelek több fejfájást okoztak eddig, de azok se sokáig.

Izual még mindig kemény...

(#22676) Jazz válasza Drenadar (#22675) üzenetére


Jazz
veterán

De ne normállal meg night-al meg hell act1-el hasonlítsátok könyörgöm!

Elmondták hogy normal az normál, talált cuccal végig mész, játékélmény.
Night már kicsit kihívás (és ne barbival menj ha kihívást keresel).
Hell már egész nehéz (nem max level-en és nem drága szettel).
Infernon meg beszarsz, úgy meg halsz, amiről nem is álmodtál D2-őn. Na. Ne nyavalyogjatok már. Jó ez a game.

free your mind

(#22677) megint én válasza rt06 (#22666) üzenetére


megint én
őstag

Sztem mehet 1.Hszbe!

(#22678) rt06 válasza megint én (#22677) üzenetére


rt06
veterán

benne van egy ideje (Mobil alerts leírások (VladimirRtól))

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22680) WhiteWalker válasza Ptech (#22566) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

tettem félre néhány vitallitys cuccot vész esetére :D
a tervem az volt hogy minnél nagyobb sebzést kihozni és távol tartani az ellent különböző lassító skillekkel...majd nightmaren kiderül...

AH- jól megy...eladtam több cuccot is..ilyen kis szintüeket , 18-30 közottieket... átlagban 3-5k közt megvették...a jó árazáson múlik...

(#22681) Alg válasza rt06 (#22671) üzenetére


Alg
veterán

D2-ben single hammerpalával kb. harmadik vagy negyedik NM Baal-run dobott egy Herald of Zakarumot... :P lestem is nagyot (meg volt hogy fél órán belül 2 Duriel Shell esett - egyik flayerből, másik szétverős kosárból)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22682) ProEvoFan válasza vendingo (#22668) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A harmadik rész már most ezerszer jobb, mint az első két rész egyben!
Elég csak megemlítenem az új skill/rúna rendszert, ami fényévekkel jobb, mint a Diablo 2-ben volt.

(#22683) D1Rect


D1Rect
félisten

Act 2 inferno solo wizard drop :DD :

Nem éri meg farmolni a bossokat? Persze blizz, persze. ;] :DDD

(#22684) Tbs82 válasza Drenadar (#22675) üzenetére


Tbs82
tag

Nekem személy szerint a normálon Izual volt a legnehezebb....

De most hellen ez a Shatterbone nevű mob volt eddig a legzurább, bár élveztem hogy van benne kihívás, meg jókat borultam rajta hogy egyet csapott a buzogányával és fullon leszedte az egész hp-t..ergo egyérintős halál :D:D Itt már azért nem lehet minden ütésbe beleállni mint normálon azt észrevettem :)

(#22685) mpierre válasza D1Rect (#22683) üzenetére


mpierre
veterán

Azért az a 4,5k life nem gyenge... főként mínuszban.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#22686) D1Rect válasza proci985 (#22667) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha egyedül játszottál esetleg.

(#22656) Jazz: Mit csinálsz lvl5-ként hellen? :F

(#22675) Drenadar: Meg tekereghettél act3-ban...
Jajjdeutáltam.

A "nehéz"-re térjünk vissza, ha Infernon vagy.

(#22685) mpierre: dps gear-ben is van 47K lifeom, nem igazán számít.

(#22688) RI/OS válasza D1Rect (#22683) üzenetére


RI/OS
őstag

kell nekem melózni... :D

(#22689) KonzolKartel válasza D1Rect (#22683) üzenetére

ha eladod, ah elott dobj nekem egy árat püben:)

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#22690) rt06 válasza killerjohn (#22687) üzenetére


rt06
veterán

error 37 = a szerver tele es/vagy tuske van a forgalomban, probald egy perccel kesobb

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22691) proci985 válasza D1Rect (#22686) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

singleben toltam, D2ben csak barátokkal multiztunk, de velük is ritkán. ellenben experimental buildem volt pár.

mondjuk annak örólök, hogy diablo3ban már pár perc átskillezni egy buildet.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22693) Sonja


Sonja
veterán

Sikerült elsőre lenyomnom NM-en Diablót, méghozzá úgy, hogy alig vitt le HP-t, mert hamar gyógyultam is! :) Nagyon jó volt. 3 skillt kellett mást használnom, mint eddig. :K

Jöhet a Hell! :D

Szerk.: Másnál se működik normálisan AH? Semmi mást nem talál, csak Equipment-et. :(

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22696) Djuree válasza ProEvoFan (#22682) üzenetére


Djuree
félisten

sztem meg fényévekkel szarabb :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22697) Ghoosty válasza D1Rect (#22683) üzenetére


Ghoosty
őstag

Látom, te használod a Magic Weapon skillt. 5 perces időtartama van, de sehol nem jelzi, hogy még meddig van rajtad. Most én vagyok béna és mégis jelzi vagy úgy időnként megnyomod, biztos ami biztos?

(#22698) rt06 válasza Sonja (#22693) üzenetére


rt06
veterán

le van tiltva a komponensek adas-vetele

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22700) -conrad- válasza Ghoosty (#22697) üzenetére


-conrad-
addikt

A fegyvered színe lesz más, eléggé észrevehető, hogy lángol, vagy zöld lesz a méregtől stb.

[ Módosította: #65675776 ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.