Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22501) Bobrooney válasza HartgeH3-2.8 (#22499) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Elég szégyen, hogy 2 hét alatt már patch, főleg h mennyit ment a Béta.....

(#22502) HartgeH3-2.8 válasza Bobrooney (#22501) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Szvsz nem baj ha javítanak legalább érezzük a törődést. Másik topicban beírták a srácnak ezt a US vs EU kliens problémát azt írta vissza fogja a franc emiatt re installozni és kéri vissza a pénzét :) Valahol egyébként igaza van, ez így fura, hogy össze tudott akadni.

Érdekes.

Most nem merem elindítani a játékot ki tudja mi lesz :) ;]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#22503) kovsol válasza Keksz03 (#22484) üzenetére


kovsol
titán

én ezzel a builddel megyek. A Mystic Ally nagyon hasznos holmi. Simán üti az ilyen 4-5k kat, és mellé meglepően jól tankol! Szerintem megkapja az én resistemet és armoromat, mert simán eltankol egy bosst is. Elit pakliknál meg ha menekülnöm kell esetleg akkor leidézem és mindjárt rá fordulnak a mobok és engem békén hagynak. Sweeping Wind még futás közben is sebzi őket. Sok esetben kb annyit tudok csinálni, hogy egyet üt, fut, egyet üt, fut. Ilyen esetben sebzi őket futás közben is.
Deadly Reachnek meg van némi range, így nagyobb biztonságból tudok ütögetni, és még armort is növel. Nekem egyelőre ez a build vállt be. Illik a játék stílusomhoz.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22504) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Hmm..

Kérem szépen csak poénból megnéztem a dobozomat és azt látom a megfelelő helyen a hátoldalon, hogy Diablo 3 (UK), az már pedig nem USA..

Na mindegy :U

Szerk: Talán ezért nincs az ég világon semmi probléma? :DDD

Szerk: Belenéztem a belső dobozba is , felirat: Manufactured in EU

Több kérdésem nincs mára.

Have Fun. ;]

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#22505) Keksz03 válasza kovsol (#22503) üzenetére


Keksz03
senior tag

inferno-n jelenleg ezt a buildet használom. emeli a DPS-t, emeli az armor-t, 3 sec alatt komolyabb damage-t tudok odatenni blind után egyébként meg simán lehet kite-olni amíg visszajönnek a CD-k.
egyelőre ez bejön, de ha megunom kitalálok mást! :)

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#22506) Edem05 válasza Diablo18 (#22498) üzenetére


Edem05
őstag

Van ez a Elective mode, ezt be kell pilálni a beállításoknál és akkor lehet variálni a skilleket.

(#22507) kovsol válasza Keksz03 (#22505) üzenetére


kovsol
titán

Gondolkozom a Mantra of Evasion és a Mantra of Healing között amúgy. Nem tudom melyik lehet jobb a +20% amor vagy a +20% all res.
Mondjuk ha a +100% +50% +20% armor is rajtam van az már szép adag sebzést fog fel. Az armor az minden sebzésre hat amúgy vagy csak a fizikaira?
Most 460 all resem van, erre jön rá jelenlegi buildemmel még a +20%.
Lehet ki kellene próbálnom ezt a + dodge és +armor dolgot. Act2 elején gondban vagyok sajnos.

May the Force be with you!

(#22508) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát ez remek... :(
Tegnap nem értem rá reggel játszani, mert tanulnom kellett a modulzáró vizsgámra, most pedig, amikor lenne pár órám, ez fogad:

Gondolom, kitaláltátok: pont 11:00-kor kell indulnom ismét suliba és csak este jövök. Így akkor ismét holnapra csúszik a Diablo III. :O

Tudom, a cikkben leírtam hogy ez nem a játék hibája, de akkor is idegesítő hogy nem tudok vele akkor játszani, amikor lenne rá időm.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#22509) bajtokarpi válasza Myth (#22494) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Nem kéne, hogy probléma legyen. Működnie kéne. A kódok régió függetlenek. R-go az amerikainak is működnie kell Eu-ssal. Igen megtarthatod a karakteredet, csak "updatel-ni" kell a startert standard verzióra. Az amerikai kiadású ugyanúgy jó nekünk Eu-soknak is.

battletag: bossi#2666

(#22510) kovsol válasza Vistaboy (#22508) üzenetére


kovsol
titán

WoW szervereknél is szerdánként van a szerver leállás, többnyire ugyan ebben az idő intervallumban.

May the Force be with you!

(#22511) Huma


Huma
addikt

Másnak nem dob ilyet?

Mégis mi a fenéért lehet corrupt? Nem politikus.
Nem machináltam semmit. De látom nem vagyok egyedül a problémámmal. [link]

Úgy tűnik simán törölni kell a kérdéses fájlt. Az updater lefutott és csinált másikat. Most már el is indul a játék. Mármint a menüig, mert épp megint karbantartanak.

Már megijedtem, hogy törölnöm kell meg telepítgetnem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#22512) kovsol válasza Huma (#22511) üzenetére


kovsol
titán

Más blizzard játéknál pl a WoW és az SC2 van Repair, ilyenkor végig nézi a fájlokat és letölti újra csak a hibás részt, de most látom, hogy ilyen lehetőség nincs D3 ban! :W Hihetetlen, hogy a korábban bevált dolgokat nem voltak képesek átültetni az új játékukba, de még szerencse, hogy az updater felismerte, hogy mit kell tennie.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22513) Alg válasza Huma (#22511) üzenetére


Alg
veterán

Ilyen nekem is volt - odamész kitörlöd azt az egyet, letölti újra, örül.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22514) akela91 válasza Huma (#22511) üzenetére


akela91
addikt

ugyanez volt...

(#22516) LucifeI2


LucifeI2
őstag

(#22517) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Strom Armor - elektromos energiával töltődsz fel, amivel sokkolni tudod a közelharci és távolsági ellenfeleket 70%-os elektromos fegyversebzéssel. Ugyancsak 120 másodpercig tart

Rúna lvl 33 (Power of the Storm): amikor aktív a varázslatod, minden képességed költsége 3 Arcane Power-re csökken.

Tehát 120 másodpercig 3 arcena power lesz minden varázslatom?Ez túl jól hangzik.
Nem inkább csak 3 APval csökken a varázslat?

(#22518) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

lehet tudni meddig nem lesz szerver ?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#22519) akela91 válasza Bandus99 (#22518) üzenetére


akela91
addikt

oda van írva bejelentkezésnél, hogy 11.00-ig próbálják befejezni.

(#22520) Bandus99 válasza akela91 (#22519) üzenetére


Bandus99
őstag

Koszonom, nekem a jateknal nem irta ki weboldalra meg nem mentem fel, ugyse tudok most oda belepni.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#22521) akela91 válasza Bandus99 (#22520) üzenetére


akela91
addikt

De ott van az, amikor loginolnál be, jobb oldalt egy szövegdobozba.

(#22522) Mr.Csizmás válasza Bandus99 (#22520) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

12 hsz-el hátrébb :K

akela91 CET idő, számold hozzá a magyar időzónát...

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22523) sith7 válasza Keksz03 (#22484) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor kezdjük ...

Mi az a kite ? :F

(#22524) akela91 válasza sith7 (#22523) üzenetére


akela91
addikt

Első hsz: kiting / kite / bossok, mobok, húzogatása, pozícionálása, támadási képességein kívül tartása, mozgatása.

Mr. Csizmás: És tényleg. :)

(#22525) sith7 válasza akela91 (#22524) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi

(#22526) Blaise válasza Huma (#22511) üzenetére


Blaise
veterán

Ugyanezt dobja.

(#22527) maross válasza Mr.Csizmás (#22522) üzenetére


maross
veterán

CET idozonaban vagyunk.
kite=magad utan huzni egy mobot/bosst ugy hogy ne erjen hozzad. Lehet pl azert, mert masok kozben dpselik, vagy azert mert ki kell huzni egy percet, hogy lejarjon egy cooldown-od, vagy az ellenfelrol egy erosito cucc.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22528) Mr.Csizmás válasza maross (#22527) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ahhh, tényleg, reggel van még :W

megszoktam hogy GMT-ben adják meg az ilyesmit :o

akela91 igazad van, szóval magyar idő szerint 11 óráig van bütykölés....

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22529) sith7 válasza maross (#22527) üzenetére


sith7
nagyúr

Neked is köszi :R

(#22530) maross


maross
veterán

amugy csak en erzem szanalmasnak a d3-ra a "build" szot? Mert amikor elosztasz 50-100 pontot skillekre gondos tervezes utan, az build, de amikor meglatom hogy valaki mennyire buszke, hogy 4 puttyogtatos skillre ra tudott kattintani, mindig elfog a sirhatnek.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22531) Sonja


Sonja
veterán

Blizzard admits the AH affects drop rates

Ez érdekes.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22532) mobal válasza Mr.Csizmás (#22528) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Mint minden esetben. Bele kéne írni az 1 hsz. -be, mint a Warcraftos topik esetén!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22533) maross válasza Sonja (#22531) üzenetére


maross
veterán

A lenyeget bemasolna valaki pls? priviben is jo, szuro miatt nem tudom megnezni, es google tarolt oldal sincs belole.

#22534 koszi, ettol feltem :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22534) Sonja válasza maross (#22533) üzenetére


Sonja
veterán

A lényeg, hogy egy kicsit csökkentették a drop rate-eket, mert túl sokan játszanak a játékkal, így túl sok jó tárgy árasztja el az AH-t, túl könnyen gear-elnek fel az emberek.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22535) CactuS válasza -conrad- (#22481) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

5600 Dps elég kevés szerintem act II-höz. Nem látom a karimat, de valahol 450 allres körl vagyok 18k DPS-el, és valami [link] builddel.

De fixet majd csak otthonról. Az a baj a full tank karival, hogy semmi DPSe nincsen és a többiek elég nehezen fogják a hiányzó DPSt pótolni, 4 főnél meg nem hiszem, hogy van olyan tank, aki act IIben bármit is megtart a CDk lejárta után is.,

Mr.Csizmás: Ahogy a Wowban is immár ~ 8 éve. Kivéve, ha rolling restart van az max fél óra, de így a játék elején van mit patchelni a sok új adat fényében.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22536) Mr.Csizmás válasza mobal (#22532) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tehát minden szerdán 03:00-11:00 karbantartás....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22537) megint én


megint én
őstag

Sziasztok! Majdnem minden nap írok, de még csak egy embert találtam, aki amcsi szerón tolja.
Aki Amcsi szerón tolja írjon rám pls!!!

(#22538) KaiotEch válasza Mr.Csizmás (#22536) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Like WoW.

(#22539) lakisoft válasza KaiotEch (#22538) üzenetére


lakisoft
veterán

Sajnos. . . Akkor most mit csináljak? Legalább eltolták volna hogy vagy wowozni vagy d3-zni lehessen. :O

(#22540) Nordic válasza Sonja (#22534) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

És milyen rendesek, hogy csökkentik a drop ratet, én meg normális rare tárgyat se találok infernon, nem hogy legendaryt :((( . Menjenek a ..@<;>*@#{>}@&*>}>@#&*}>#*&@{}-ba.

(#22541) lakisoft válasza Nordic (#22540) üzenetére


lakisoft
veterán

Hááát többet kell játszani és akkor majd lesz ... :W

(#22542) tatabánya


tatabánya
senior tag

talált tárgyakból a hell-t se lehetne elkezdeni.. iszonyat *ar volt ideáig is a drop, ha nem lenne AH életképtelenek lennének a karik..

(#22543) ttt1


ttt1
őstag

Ha kellően jó cuccaim vannak, akkor a hell-t még le lehet egyedül is nyomni?

(#22544) Mr.Csizmás válasza KaiotEch (#22538) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kértem egy módosítást :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22545) L_ajos válasza LucifeI2 (#22516) üzenetére


L_ajos
őstag

Big Like :DDD :DDD

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#22546) megint én válasza ttt1 (#22543) üzenetére


megint én
őstag

Azért jó ha van egy Templarod :D De amúgy szerintem ja!

(#22547) maross válasza tatabánya (#22542) üzenetére


maross
veterán

Inkabb csak nehezebb lenne, es nem menne minden mint a kes a vajban, mert valamiert most ez az elvaras (ah-s dropok mellett nem csoda). Meg lenne ertelme a farmolasnak, lehetne orulni a dorpoknak. Mert most mi van? Drop-szar-drop-szar, mert ah-bol 5000bol jobbat veszel. Egyebkent meg orulnel neki:). Kellene valami felhardcore mod is, ahol az ember nem ah-zhat es nem cserelhet targyakat, az szorakoztato lenne.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22548) ProEvoFan válasza tatabánya (#22542) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem is az az érzésem h az AH kötelező a játékhoz.Így találták ki a játékot.

(#22549) tatabánya válasza maross (#22547) üzenetére


tatabánya
senior tag

csak akkor nem kellene shieldes, vampiric hell act1 és keltem haltam hát élvezet az nem volt benne.... tegyük hozzá hogy miután kifingott még csak használhatót se adott. meg mondjuk nightmare diablo-tól se 3db kék lófütyit vártam volna...

[ Szerkesztve ]

(#22550) -conrad- válasza CactuS (#22535) üzenetére


-conrad-
addikt

Hát az a baj, hogy így is a legjobb fegyóim (dps) vannak AH-ból meg elég sok dexterity van a cuccaimon, szóval nem nagyon tudom feljebb tolni ennél a dps-t, max ha drasztikusan lecsökken a hp-m. Ha meg pajzsot használok ahogy javasolták, akkor még kevesebb lesz. Hell act1-ben járok, neked act2-ben van 53as szint körül 18k dps-ed? Páromnak wizarddal van 8-9k körül. (a talentből gondolom, hogy neked már 60as a karaktered)

más:
naponta többszáz komment van, így nem tudom, hogy volt-e már, de qvajó, besírtam rajta:
Diablo 3 inferno tactic

:) :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.