Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22401) bpx


bpx
őstag

akinél patch gond van:

rossz (enUS) klienssel lett telepítve, amerikai szervereken már be van lőve a patch, és ezért akad össze
én is így jártam

uninstalláltam a játékot, letöltöttem az EU-s launchert (US a default, nem figyeltem és én is azt töltöttem le, de a játék azzal is megy, csak, a patchelés nem)
ezzel gyorsan feltelepítettem (20 perc, hála a diginek :D), és megy gond nélkül, ez még nem tud semmilyen patchről

(#22361) akela91:
nekem Geforce 310M van a notebookomban, ami eszerint kb. azt tudja, mint a HD3000 (egyik 251. a másik 253. helyezés)
ezen azért 1366x768, lowon játszható, szóval ott lesz valami más gond is a háttérben szerintem

ja és ez (310M) meg nem támogatott, telepítésnél fel is hívta rá a figyelmem :)

[ Szerkesztve ]

(#22402) Huma válasza proci985 (#22396) üzenetére


Huma
addikt

Nekem eddig nem volt, de ma többször is tapasztaltam ilyet.

Más:
Most számoltam össze, hogy AH-val eddig 301500 aranyat kerestem a mai napon kb két óra beleölésével. Valamint farmolással minimum további 300e-t kapartam össze. Szóval egy millát simán össze lehet kaparni egy-két nap alatt, ha az embernek van elég szabadideje.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#22403) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Érdekes dolgokat produkál mostanában ez a Battle.net :Y
Múltkor azért kellett "felfrissítenem" (új jelszó) az account-omat,mert a BN szerint a WoW karakteremmel valamilyen visszaélés történt. Jelzem, azt a free alap WoW-ot amit kaptam sosem töltöttem le,ill. telepítettem föl.
Ma meg kapom az e-mail-t ,hogy a Bn zárolta az account-omat gyanús tevékenység miatt. Megint új felhasználónév, ill. jelszó kellett :W
Oké, hogy engem akar védeni a rendszer, de azért ez kicsit túlzás.
Mással történt már ilyen? Vagy csak az én acc-omat piszkálja valaki?
Mindenesetre a fiókot a freemail-es postafiókomról inkább átraktam gmail-esre. A freemail mostanában egyenlő azzal a bizonyos barna matériával. Ha nem mindnehova azzal lennék regisztrálva, törölném a 'csába. Bár lehet nekiállok,és mindent átmódosítok amit lehet.

Még OFF-abb:
gmail-es postafiókot levelező kliensre be lehet állítani?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#22404) McNamara


McNamara
Ármester

Reggel 11-ig nem lesz elérhető a szerver?

(#22405) sith7 válasza Huma (#22402) üzenetére


sith7
nagyúr

Hol ? Hellen ? Infernón ?

(#22406) mobal válasza mcwolf79 (#22403) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Esetleg spam? Nekem napi 5 jön.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22407) akela91


akela91
addikt

AH-ban nem enged GEM-eket vásárolni most, csak equip-et...

(#22408) proci985 válasza dilipok (#22397) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

130-200 között ingadozik. sok, de ilyen típusú játéknál még ok (diablo2 elviselt anno 400at is még elfogadhatóan).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22409) mcwolf79 válasza mobal (#22406) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mire gondolsz?Hogy maga a levél spam lenne?
Az adott linkre kattintva szépen a batttle.net oldalra irányít, ahol végigvezet a jelszóváltoztatási procedúrán.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#22410) ttt1 válasza bpx (#22401) üzenetére


ttt1
őstag

Ha uninstallom és vissza attól még kari plusz láda AH-ba rakott cuccok megmaradnak?

(#22411) Bencus88 válasza whitezo88 (#22372) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:C :C :C :R :R

Mi spanokkal nekikezdtünk Hell-nek.Elég jól haladunk.

(#22412) dilipok válasza proci985 (#22408) üzenetére


dilipok
veterán

akkor reszemrol passz. Nekem is annyi korul van, es nincs gond

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22413) bpx válasza ttt1 (#22410) üzenetére


bpx
őstag

válaszoltam a privátra is, de röviden: igen

megpróbáltam egyébként az EU-s launchert ráereszteni a már telepített Diablo-ra, hátha nem kell letölteni újra, de nem tetszett neki, szóval ment az uninstall neki

[ Szerkesztve ]

(#22414) Huma válasza sith7 (#22405) üzenetére


Huma
addikt

Infernó Act 1.

Azóta megint eladtam egy gatyát 80e-ért. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#22415) Wolverine válasza mcwolf79 (#22409) üzenetére


Wolverine
félisten

A jelek szerint valaki hozzáfért a Battle.net-jelszavadhoz (vagy ha máshol is használod ugyanazt, akkor valahol kiolvasták) és megpróbálta felhasználni a saját céljaira, ami jellemzően a WoW gold árusítást jelenti a játékon belül. Ez arra utal, hogy valamilyen keylogger vagy egyéb malware van egy olyan gépen, amit használsz.

Vagy benyaltál egy phishing spamet és épp most adtad meg az adataidat olyanoknak, akik Battle.net-accountok ellopásában utaznak...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22416) Face8814 válasza bpx (#22413) üzenetére


Face8814
őstag

De ha jól gondolom a holnapi EU-s patch helyrerakja majd és lehet lesz vele játszani.... :U

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#22417) kornel76 válasza mcwolf79 (#22409) üzenetére


kornel76
aktív tag

Ezek a levelek kiba...nagy átverések. Ha az általuk megadott linkről módosítod a jelszót akkor meg is adtad nekik a lehetőséget a lopásra. Az h úgy néz ki egy oldal mint a batte-net nem azt jelenti , h ott is vagy hanem csak annyit h lemásolták az oldalt. Ha ilyen levelet kapsz akkor a saját magad megnyugtatására változtass jelszót , de semmiképp az emilben kapott linkről.

Engem feszt a runscape accom miatt zaklatnak, pedig soha sem regeltem ott. Jah meg a WOW miatt de azzal sem játszottam soha.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#22418) Bade


Bade
tag

Sziasztok!

Vkinek nincs véletlenül egy fölös guest pass-a a játékhoz?
Ha igen,megköszönném!(privi-ben elérhető vagyok)
Előre is köszönöm!

(#22419) kovsol


kovsol
titán

aki inferno act2 be átment már sikeresen monkkal az írja már le nekem milyen gear kell oda, mert act1 -t simán ölöm, de act2 ben meg összecsoknak másodpercek alatt az elitek

May the Force be with you!

(#22420) sith7 válasza Huma (#22414) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, ok

Na, onnan még egy kicsit messze vagyok ... bár most sikerült eladni 2 cuccot, összesen 25k - ért :DDD

(#22421) Wolverine válasza Face8814 (#22416) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, akkor nem lesz gond; de a helyedben EU-s telepítővel feltett játékra váltanék...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22422) killerjohn válasza kovsol (#22419) üzenetére


killerjohn
addikt

majd a .3-as peccsben állítólag act2 nerf lesz. túl sok a "dmg spike" szerintük, ezért a várakozások és csepegtettett infók szerint kisebb sebzés mellé több monsta/nagyobb speed tartozik majd. így több esély lesz kiteolni.

(#22423) bpx válasza Face8814 (#22416) üzenetére


bpx
őstag

elképzelhetőnek tartom, viszont a következő patch-elésnél megint kalamajka lesz emiatt
én meg nem akarok fél napot várni minden alkalommal, inkább rendbe tettem

(#22424) P00By


P00By
nagyúr

Kijátszottam startert az összes karakterrel. Ahogy sejtettem monk fekszik nekem legjobban, tetszik a WD is. A többi teljesen felejtős kínszenvedés! :D

Kérdés, a gombát be kell tenni a ládába vagy az acchoz kötött? Egyébként már kettő van... :U

[ Szerkesztve ]

(#22425) Face8814 válasza bpx (#22423) üzenetére


Face8814
őstag

Hát elképzelhető, de ma este nem akarok ezzel szenvedni. Viszont a jövőre való tekintettel lehet később egy újratelepítés lesz a megoldás.....

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#22426) Alg


Alg
veterán

Reggel elkaptam egy fegyót AH-n a barbinak, most kipróbáltam, hát NM Act2 normal szintjére degradálódott, DPS 700ról 1100ra nőtt, sima szörnyeket 2shotolok... level43

Jah, valami 7000 arany volt :)
Rare mace, 120 DPS, +89 STR, +17-38 Arcane DMG, 1,7% Chance to chill

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22427) Huma válasza sith7 (#22420) üzenetére


Huma
addikt

Alacsony szintű holmikat nem nagyon lehet eladni. Még az elején lehetett, de már eléggé nyomottak az árak. Nem nagyon érdemes foglalkozni velük.
Én pl bedobálok néha 8-10e értékű cuccokat 5e-ért. Így pár perc alatt elviszik és nem foglalja a helyet a 10 lehetséges tételből. Ez még mindig jobb megoldás mintha bezúznám vagy eladnám a kereskedőnek 500-1000 aranyért.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#22428) Wolverine válasza P00By (#22424) üzenetére


Wolverine
félisten

Beteheted a ládába, de accountbound, azaz másnak nem adhatod oda.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22429) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Q:

a titkos pályát mindig meg kell nyitni, vagy nehézségi szintenként, vagy elég 1x összvissz....?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22430) RockHaRD


RockHaRD
addikt

embörök, ami lesz 60. szinttől, h bizonyos killek után 15%-kal nő az MF, meg GF, az miktől fog növekedni? Mármint csak a sárga enemyktől, vagy a kék-liláktól is?

(#22431) megint én


megint én
őstag

PLS HELP!

Ugyebár voltam olyan gyökér, és az elején figyelmetlenségből nem cseréltem Európaira a szervereket, így most Amcsi szerón vagyok azaz csak lennék, De oda most vmiért nem enged föl!

[ Szerkesztve ]

(#22432) bajtokarpi válasza bpx (#22401) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Ebbe a problémába belefutott az összes konzolok szervizéből vásárolt user (már aki nem a magyar verziót kapta), köztük én is, mivel elméletileg amerikai verziót kaptunk. Köszönöm a felvilágosítást :R .

battletag: bossi#2666

(#22433) frame>24 válasza szőröscica (#22398) üzenetére


frame>24
addikt

Azt tanácsolom, hogy azonnali jelleggel kapcsold be game options-ben az elective módot! Ekkor ugyanis felszabadulsz az alól a baromság default megkötés alól, hogy egy skillcsoportból csak egyet tehetsz be! --> tehát a blizzardal együtt akkor mehetne az összes többi skill is onnan (hydra, wave force, meteor etc.) - más szóval azt variálsz és oda, ahova csak akarod (azért pl. armor spellből egyszerre csak egyféle lehet, de a többi ok).

Nem is értem, miért kellett a fejlesztőknek alapbeállításként korlátozni a classokat...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#22434) megint én válasza bajtokarpi (#22432) üzenetére


megint én
őstag

Én is onnan vettem :W :W

(#22401) -Zeratul-
Szent lófasz az 1.5mbps netemmel le kell szedni az egész gémet, vagy most mivan? És honnan? Nem találom az EU klienst.

[ Szerkesztve ]

(#22435) szőröscica válasza frame>24 (#22433) üzenetére


szőröscica
addikt

Ezt nem is tudtam, hogy létezik. Köszi, hogy mondod. :)

(#22436) bpx válasza megint én (#22434) üzenetére


bpx
őstag

eu.battle.net
belépsz
Manage My Games
Diablo 3

EU-s launcher kiválaszt:

lehet hogy valahogy össze lehet trükközni a már telepített Diablo-val, mert csak a launcher különbözik (szerintem), de ennek már nem jártam utána (nálam unexpected error-ral lehalt)

(#22432) bajtokarpi: no igen, erre nem is gondoltam, hogy valakinek már a lemezen is ez a verzió lehet

[ Szerkesztve ]

(#22437) Wolverine válasza megint én (#22431) üzenetére


Wolverine
félisten

Az amerikai szerver karbantartás miatt nem megy.
Az EU-s kliens a Battle.netről érhető el; lépj be egy böngészőből, kattints a Diablóra, és a letöltéseknél nyisd le, hogy mindegyik donwloadert lásd.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22438) KisRod


KisRod
tag

Itt egy guest pass, vigyétek!
9H4GEN-RM4K-VW27T2-7NGJ-GD2DYJ
Ha nem jó, írj rám!

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#22439) MZsoltee válasza KisRod (#22438) üzenetére


MZsoltee
veterán

Valaki gyorsabb volt...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#22440) KaiotEch válasza frame>24 (#22433) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez érdekel engem is, hol van ez, mert nem találom options-be :(

(#22441) K3NZO


K3NZO
senior tag

Nálam telepítette az új patch-et és ezt követően újraindul majd hibával leáll és azt írja ki, hogy Diablo is already running... Valami ötlet vagy ez ilyen error37 lesz? Idővel megjavul?

"Per aspera ad astra"

(#22442) #57919488


#57919488
törölt tag

Most mit lehet tudni majd rmah-ról? Ha nincs authentichator akkor alapjában felejtős vagy csak ha 1x feltörték az accot és utána kell már?

(#22443) megint én válasza bpx (#22436) üzenetére


megint én
őstag

És
(#22437) Wolverine
Köszi mind a két helpet, de ez a Game tökre megkattant, ugyan oda telepíti mint az előzőt, és rá sem kérdezett, hogy mivan?!?! Nem szedtem le, és elvileg eleve EU-s kliensem volt! Ez HÜLYE!

Mé, nincs magyar support? Ilyen csóró cég? EAgamest amennyit szidják, milyen egy fos cég, írok nekik 5-10 percen belül értelmes választ kapok! Míg volt még asszem SC2 miatt, h írni kellett a Blizznek, Már magát a supportos Emailt is fél óra volt kikeresni, mert csak fórumokra akart dobki, és amikor végre tudtam írni nekik akkor is csak egy automata válaszolt, és egy hétre rá kaptam csak embertől választ az sem a kérdésemre válaszolt! Nyalja meg a Blizzard az izzadt zacsim! :((( :(((

(#22444) KaiotEch válasza KaiotEch (#22440) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Megtaláltam.

(#22445) Wolverine válasza megint én (#22443) üzenetére


Wolverine
félisten

Magyar support nincs, mert az csak olyan nyelvekhez jár, amelyeken kiadnak egy Blizzard-játékot; viszont van telefonos support, Skype-on keresztül ingyenes.

Nem mellesleg ha a játékosok 99%-ának nincs problémája, akkor a gondod user error, vagyis a hiba okát megtekintheted a tükörben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22446) megint én


megint én
őstag

Ez valami vicc leállítottam a telepítőt, mert órákba telne leszedni ezzel a csiga nettel, erre az eredeti launcherral elindult a patch.

Amúgy remélem megoldják végre az AH bugokat, nekem volt, hogy 10/10 cuccom volt egyik este abból lejárt volna 6DB másnap bemegyek az AHba és tök ürec volt, se cuccok, se pénz. :C
Az európai szerveren meg van valami nyominger kb 8as szintű karim, és még nem jártam az AHjában, erre ott van 2892gold, merthogy eladtam valami rare itemet, pedig olyan kisszintű a karim, hogy még sima magic cuccot is alig látott, nem h rare. :W

(#22447) mobal válasza FehérHolló (#22335) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nem case sensitive. Már. Nagy betűvé konvertálja a jelszavakat: [link] elvileg.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22448) thesound


thesound
őstag

Hell-en a sárgák (champion?) kicsinálnak mint atom. (53-as Monk).
Viszont eddig a játékban egy legendary vagy set itemet sem láttam. (+van egy 20-as DH-m) AH-ra alig pénzem, vettem ezt azt, de nem sokkal jobb...

Van itt kihívás, vagy you doing it wrong :C

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#22449) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ok, ez egyre rosszabb, már megint tűnnek el a beállított skilljeim a gyorsmenüből, csata közben. és kegyetlenül laggol. és nem veszi be a billentyűket, amik hellen egy sorcnál kb respawnt jelentenek. nem tudom mit állítottak a szerveren, de ez így nem jó.

RI/OS: nem tudom melyik szerveren vannak, de én most EUn nem HCznék nagyon.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22450) sith7 válasza Huma (#22427) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez még mindig jobb megoldás mintha bezúznám vagy eladnám a kereskedőnek 500-1000 aranyért.

Ez igaz :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.