Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5651) FehérHolló válasza polip (#5650) üzenetére


FehérHolló
veterán

Broadcom wifi mellé is jár újabban centrino matrica. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#5652) polip válasza FehérHolló (#5651) üzenetére


polip
addikt

nem néztél valamit félre :F

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#5653) FehérHolló válasza polip (#5652) üzenetére


FehérHolló
veterán

Könnyen előfordulhat, de úgy emlékszem, hogy 2 Broadcom chip is belekreült a "kompatibilitási" listába. Lehet, hogy rosszul. Épp keresem, hogy hol olvastam ezt, de intel oldalán nincs kinn, szóval gyanús, hogy tévinfo.

Skynet is real. It's called Google.

(#5654) Quent1n válasza FehérHolló (#5651) üzenetére


Quent1n
senior tag

Insp 6400 as. Only matrica, hála a magasságosnak egy Intel core 2 Duo és az is pici. :D :D

Tleg ha mar matrica. Vmivel le lehet ezeket szedni szépen, illetve ha igen az befolyásolja a garit? Gondolom nem, de azért megkérdem. Asus noti lenne az áldozat.

[ Szerkesztve ]

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#5655) Steven21


Steven21
tag

Hali!
A dell-eknél mi befolyásolja / melyik program kezeli a billentyűkiosztást? Mert a nyavajás fn gombbal nem tudom elérni a numpad-ként üzemelő gombokat. Teljesen fals dolgokat ír be. Egyedül talán az fn+i hozza be a ráírt 5ös gombot. Az összes többi a ráírt számok helyet az end, home, +, * gombokat hozza elő. Erre mi a megoldás, melyik program akadt össze, melyiket húzzam újra? Ja, magyar kiosztású, magyar gombkiosztással.
Előre is köszi!
Üdv

(#5656) #16820480 válasza Steven21 (#5655) üzenetére


#16820480
törölt tag

kapcsold be a Num Lock-ot ;)

(#5657) Steven21 válasza #16820480 (#5656) üzenetére


Steven21
tag

:R :R :R

(#5658) polip válasza FehérHolló (#5653) üzenetére


polip
addikt

nem látok benne semmi logikát...nem vágom mi érdeke lenne az intelnek, ill mi haszna lenne ebből...

bár a mai világban minden leeht

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#5659) wwhy válasza polip (#5658) üzenetére


wwhy
veterán

Magyar bill-t tudnál tenni egy 1500-as Vostróra:F mennyiért?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5660) Cyrin


Cyrin
addikt

Dell 1330-ast meg lehet tapogatni valahol kiállítva Pesten?

(#5661) amol válasza Cyrin (#5660) üzenetére


amol
addikt

Váci úti usanotebookban van.

(#5662) visnor2000


visnor2000
tag

Sziasztok!

Sokhetes kutatásom után idáig jutottam XPS vásárlás ügyében:
[link]

Mi a véleményetek? /Ár, teljesítmény, megbízhatóság ügyben/ Érdemes beruházni egy T7500asba vagy elég T7100as, érezhető a különbség?

Bármilyen ötletet szívesen fogadok, hogy mi mást tudnék venni hasonló konfiggal és méretekkel (13,3 v. 14,1! és NOintelvideokartya)

DELL-e vagy DELLA... DELL már igen és DELLA na az már nem:)

(#5663) Cyrin válasza visnor2000 (#5662) üzenetére


Cyrin
addikt

ebben sincs drafN-es wireless ugye?

(#5664) amol válasza Cyrin (#5663) üzenetére


amol
addikt

Ha semmiképpen nem tudsz élni nélküle, ki lehet cserélni ;)

(#5665) visnor2000 válasza Cyrin (#5663) üzenetére


visnor2000
tag

passz, mi az amugy?:)

DELL-e vagy DELLA... DELL már igen és DELLA na az már nem:)

(#5666) visnor2000 válasza Cyrin (#5660) üzenetére


visnor2000
tag

WESTEND - Enthernet DELL márkabolt

DELL-e vagy DELLA... DELL már igen és DELLA na az már nem:)

(#5667) Cyrin válasza visnor2000 (#5665) üzenetére


Cyrin
addikt

A soron következő wireless szabvány, ami még nincs kész, de a gyártók már előzetes(draft) specifikációk alapján kiadják. Nagyobb adatátvitel, és hatótávolság.

(#5668) polip válasza visnor2000 (#5662) üzenetére


polip
addikt

szvsz nem érdemes, vélhetően soha nem fogod kihasználni a komolyabb proci teljesítményét...

nem mellesleg nekem van egy eladó 1330-am, ha érdekel :) természetesen vadi új, 3 év garos, szép ruby red

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#5669) visnor2000 válasza polip (#5668) üzenetére


visnor2000
tag

Érdekel, küldhetsz infót árral priviben vagy itt is ahogy gondolod! De valami nagyon jó árnak kell lenni, mert nagyon árérzékeny vagyok :DD

DELL-e vagy DELLA... DELL már igen és DELLA na az már nem:)

(#5670) Cyrin válasza polip (#5668) üzenetére


Cyrin
addikt

nekem is jöhet :D

(#5671) fm!


fm!
tag

Tegnap este kicsit félrenyomtam filmnézés közben Fn+F8 helyett Fn+F10-et, erre kiadta a gép a DVD író tálcáját. :) Van még ilyen nem feliratozott funkció a Dell-ekben?
Másik kérdés: az Fn+F12 a Pause gomb, ezt nem lehet valahogy átkonfigolni? Csak mert ezt Company of Heroes: Opposing Fronts-ban 2 Expert enemy ellen többször is kell használnom, aztán két kézzel kicsit bonyolult... :DDD

(#5672) #16820480 válasza fm! (#5671) üzenetére


#16820480
törölt tag

a Dell QuickSet-ben elvileg be lehet állítani a gyorsgombokat. bár nem tudom, hoyg ez minden géphez jár-e, de elvileg szerintem kéne fusson bármin.

(#5673) visnor2000


visnor2000
tag

Sziasztok!

Egy érdekes kérdésbe ütköztem. Legalábbis abból a szempontból érdekes hogy a boltban sem tudták megmondani:) Az XPS M1330 vagy integált kártya vagy geforce 8400M GS van ugye? Olyan nem lehet hogy csak sima 8400M (mondjuk G)? Mert egykét gépnél van GS és egykettőnél meg nincs semmi csak 8400M - még ugyanazon laptopbolt honlapján is. És valahogy úgy tűnt mintha az olcsóbbaknál nem lenne kiírva a GS, de a boltban azt mondták szerintük mind GS vagy legalábbis úgy hiszik.
Mi az igazság?

DELL-e vagy DELLA... DELL már igen és DELLA na az már nem:)

(#5674) FehérHolló válasza visnor2000 (#5673) üzenetére


FehérHolló
veterán

[link] -> műszaki adatok.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5675) fm! válasza #16820480 (#5672) üzenetére


fm!
tag

Fent van gyárilag, de nincs túlbonyolítva, van Networking/Display/System, azon belül 1-1 menüpont, aztán jónapot. Új funkciót én nem tudok hozzáadni, lehet, hogy én bénázok? :F

(#5676) PNP


PNP
őstag

Több helyen, tán itt is olvastam, hogy a Vostro hiánycikk, lassú határidőkkel dolgozik a Dell. Nos, a 20-án megrendelt gép állítólag ma megérkezett az Írországi címre. (Más kérdés hogy én körülbelül egy hónap múlva vehetem kézbe :O )
A gépről tehát egyelőre nincs véleményem, a kinti nettó ár nevetségesen olcsó, a rendelés menete, különösen a sokrétű konfigurálhatóság és a gyártás előkészítésétől kezdve nyomonkövethető kiszállítás elég meggyőző. :C

(#5677) saltanus


saltanus
aktív tag

Sziasztok!
Ezt a gepet rendeltem meg!!!! Velemeny? Megeri ennyiert szerintetek?

Nettó ár:
265.300,-Ft+ÁFA
Bruttó ár:
318.360,-Ft
Termékjellemzők:
Gyártó: Dell
Processzor: Intel Core 2 Duo T7250/2.00 GHz,2MB L2/800 MHz
Memória (RAM): 2048MB 667MHz Dual Channel DDR2 SDRAM [2x1024]
Merevlemez: 120GB (5400rpm) SATA
Felbontás: 15.4" Wide Screen WXGA (1280 x 800) Display TL
Videokártya: nVidia Geforce Go 8600GT 256MB DDR2
Optikai meghajtó: 8xDVD+/-RW Dual Layer
Billentyűzet: magyar
Ki- és bemenetek: Bluetooth™, 1 Ethernet, 802.11g WLAN
Akkumulátor: 9 Cell.85WHr LI-ION
Operációs rendszer: Eredeti Windows® Vista Business
Egyéb tulajdonság: 2 mp webkamera

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#5678) McLaca válasza saltanus (#5677) üzenetére


McLaca
őstag

OK, hogy Dell, de milyen? Inspiron, Vostro, Latitude? (Amúgy szerintem megéri)

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#5679) #16820480 válasza fm! (#5675) üzenetére


#16820480
törölt tag

fene, msot nézem, hogy nekem is csak kiírja, hogy mi mit csinál, de változtatni nem lehet... sorry

(#5680) #16820480 válasza McLaca (#5678) üzenetére


#16820480
törölt tag

Latitude-ba nem szerelnek go8600-as videókártyát, szóval az kilőve :)

(#5681) kekegsm válasza #16820480 (#5680) üzenetére


kekegsm
őstag

Inspironhoz meg Vista Business nincs a valaszthato opciok kozott, ha jol tudom...

A kerdes mar csak az, hogy akkor Vostro? :U

[ Szerkesztve ]

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#5682) fm! válasza kekegsm (#5681) üzenetére


fm!
tag

Nekem azzal jött, bár ez 1720-as.

(#5683) fm! válasza #16820480 (#5679) üzenetére


fm!
tag

Np, biztos létezik olyan általános program, amivel ezt meg lehet oldani, körbe is nézek,,,

(#5684) polip válasza kekegsm (#5681) üzenetére


polip
addikt

dehogy nincs, mi sokat adtunk el...

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#5685) saltanus válasza McLaca (#5678) üzenetére


saltanus
aktív tag

Igen Vostro 1500 as. Bocsanat elfelejtettem kiirni.

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#5686) polip


polip
addikt

na srácok, megjöttek hozzánk a LED-es XPS 1330-ak.....kell valakinek? piszok szép képe van-.....

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#5687) kekegsm válasza polip (#5684) üzenetére


kekegsm
őstag

Oksi. Mifelenk a Vista Home valtozatot lehet csak Inspironhoz rendelni, a Vostrohoz es Latitudehoz meg csak Business vagy Ultimate

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#5688) amol válasza polip (#5686) üzenetére


amol
addikt

Küldesz nekem árakat rá priviben?
thx

(#5689) isapeti válasza saltanus (#5677) üzenetére


isapeti
aktív tag

Szia!

Hát ha megrendelted, akkor tökmindegy :) de szerintem megérte eléggé! Mi több, nekem is egy ilyen kellene kb, csak nem tudom, idén belefér-e... ha nem titok, elárulnád, honnan rendelted?

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#5690) polip válasza amol (#5688) üzenetére


polip
addikt

ment pü

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#5691) #16820480 válasza polip (#5686) üzenetére


#16820480
törölt tag

esetleg egy tesztet róla? :) kíváncsi vagyok azért...

(#5692) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

INGYEN SÖR :D

Na ma megjött a vostro, 2 órát ment miután kitaláltam h. az egy 140gigás partícióból csinálok egy 100ast meg egy 40est, PQmagic letölt, elindít, kiírja hogy valami hiba van a vinyón, javítsa? Gondoltam szuper, hogy a vadonatúj gépnek hibás a vinyója rákattintottam az igenre, következő ablak error, utána még 2 percig ment a gép, majd elszállt kék halállal és azóta nem indul el. Recovery sem segített, gondoltam formázom, de nem is látja a winchestert a gép, csak a backup partíciót(ezt is csak a dell recovery). Ilyenkor mit lehet tenni?? Valaki HELP légyszives. kösz. Aki megoldja a problémám kap egy ingyen sört(a vidd szervízbe válaszért nem jár) :D

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#5693) [Anduriel] válasza [Anduriel] (#5692) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Közben úgy néz ki megvan miért nem látja, mert
SATA-s a vinyó, de ha nem ez lesz a probléma akkor jöhentek ötletek

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#5694) gykarcsi válasza [Anduriel] (#5693) üzenetére


gykarcsi
tag

A pqmagic náha szokott szórakozni, előfordul, hogy hibát jelez. A sata vinyókat is ugyanúgy látja. Próbáld meg a Win telepítőjével megformázni.

(#5695) [Anduriel] válasza gykarcsi (#5694) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Próbáltam, de csak XP van itthon, az egyelőre nem látja, most keresek valamit SATA drivert. Nem adtak Vista CD-t a géphez, a neten meg nem találok Business változatot.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#5696) McLaca válasza [Anduriel] (#5695) üzenetére


McLaca
őstag

A gép BIOS-ában állítsd át a... huhh, nem jut eszembe a neve.. :) De a lényeg, hogy a SATA vezérlőt sima IDE-ként tudod láttatni egy BIOS beállítás segedelmével, minek folyományaként az XP telepítőlemez is le tudja formázni majd.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#5697) [Anduriel] válasza McLaca (#5696) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

köszönöm az infót, de időközben a netről leszedtem egy sata drivert a vinyóhoz,és azzal felment az xp. Most valahogy a vistát szeretném visszatenni a recovery partícióról, csak nem tom hogy(esetleg valaki??). De mivel elég hamar jött a válasz egy Heinekennel megszponzorállak, ha igényt tartasz rá ;)

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#5698) McLaca válasza [Anduriel] (#5697) üzenetére


McLaca
őstag

Köszönöm, de meghagynám Neked, az előreláthatólag fáradságos munka utáni felüdülésként. :) (Belőlem tönkremennének az alkoholgyártók :D )

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#5699) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Többet nem szemetelem tele a topikot a problémáimmal, de valaki nem tudja esetleg, hogy kell előcsalni bootoláskor a Factory Image Restore menüpontot(a CTRL+F11 nem csinál semmit)?

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#5700) visnor2000


visnor2000
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne: a DELL laptokon (konkrétan a konkrétan kiszemelt XPS 1330nál) milyen csatlakozó kimenetek vannak amin monitorhoz csatlakoztathatom? Azaz van erre lehetőség, mondjuk otthon ha nagyobb képernyőn akarok dolgozni?
Köszi előre is a segítséget!

polip: Mi van az ajánlatoddal?:)

DELL-e vagy DELLA... DELL már igen és DELLA na az már nem:)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.