Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92351) xuldar válasza #65675776 (#92347) üzenetére


xuldar
őstag

De mi számít tömegesnek? 6-7 már tömeg? :DDD És nem hirdetett, hanem keresett. Engem érdekelne, hogy a modok szerint hogyan lehetett volna ezt megoldani úgy, hogy minden érintett város topikja értesült volna, vagyis a potenciális segítők jelenkezhettek volna nála. Időben.
Természetesen a modok szava az első, de úgy látom, nem csak én érzem túlzott szigornak.

zolikaDB: ez engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#92352) Laraxior


Laraxior
titán

Samsung 2.5" 250GB SSD 850 SATA3 EVO Basic MZ-75E250B/EU
250GB, 2.5", írás: 520MB/s, olvasás: 550MB/s

Van egy ilyen SSDm. Pár honapos, nem sok irt adattal, asszem a garancia kibovitve 5 evre. Beregelve a mysamsungon. Multimediatowerben vettem, garpapir, doboz megvan.
23ezerert elvihető.
(M.2-re váltás miatt)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#92353) #65675776 válasza xuldar (#92351) üzenetére


#65675776
törölt tag

A keresés ugyanúgy hirdetésnek minősül a világ minden táján. Emelett ha elolvastad az alapelveket, akkor láthatod, hogy nem csak a hirdetésekre vonatkozik, hanem gyakorlatilag bármire. (Pl arra is ha van valami probléma a gépeddel, amire nem találsz megoldást, és beírod a kérdésed az alaplapos, VGA-s, RAM-os, tápos, vinyós, házas és minden egyéb topicba is. A lényeg a többszörösen megjelenített azonos vagy nagyon hasonló tartalom.)

Már a 3-4 is tömeges. A csoport neve lokál, azaz helyi. Ez már önmagában kizárja azt, hogy az ország túlsó felében is hirdesd ugyanazt. Ha valaki országos jellegűen akar hirdetni, akkor fel kell adnia egy aprót. Emellett ott van pl az Azonnali fáradt gőzös kérdések órája is, vagy jelen esetben akár a kerékpáros topic.

Egyébként ez mindigis így volt, nem értem a meglepődést. A topicban vannak már páran, akik ilyesmi miatt kaptak figyelmeztetést.

(#92354) customer114 válasza #65675776 (#92353) üzenetére


customer114
senior tag

off: Ha valaki figyelmeztetést kap arról kap értesítést?

(#92355) mghltm válasza zolikaDB (#92350) üzenetére


mghltm
addikt

bardi-nal 40% van

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#92356) Laraxior válasza mghltm (#92355) üzenetére


Laraxior
titán

Motorhoz alkatresz van ott?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#92357) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

ELADÓ:

- fehér Sony Xperia Tipo st21i - T-Mobil függő - ajándék szilikon tokkal - 7e
- hibás Epson Stylus DX4050 multifunkciós készülék, akit érdekel egy értelmes ajánlatért viheti.
- Huawei 736 (Vodafone) kompletten dobozában - zsebkopott - 3,5e
- mikro headset - 5e
- 4x100-ról 5x112-ra átalakító nyomtávgyűrű (egy pár!) - 6e
- VW Golf III használt első lökhárító (CL) - fényezetlen, igény szerint ajakspoilerrel, új fényezhető hátsó lökhárító - a közepe gyárilag alapozott -12e

Helyieknek a feltüntetett árból kedvezmény.

(#92358) Zola007 válasza #33253120 (#92348) üzenetére


Zola007
veterán

Ne legyetek már ilyen töketlenek.

Ilyenkor csináld azt, hogy írsz egy oda írogató fórumtársnak, hogy írja ki ő a kérdésed, kicsit átfogalmazva.
Aztán követed a topikot és kész.

Szabályba nem ütközik, hogy ne kérdezze meg más ugyanazt, a privátokhoz meg nincs köze a modiknak.
Peace

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92359) mghltm válasza Laraxior (#92356) üzenetére


mghltm
addikt

+

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#92361) #76385920


#76385920
törölt tag

Egy megbízható vízszerelőt tudna valaki ajánlani?

(#92362) schulc99


schulc99
tag

Eladó!

-15" gyári Renault dísztárcsa (4 db.) 16 000 Ft
-2 db üveges szekrény (együtt) csak 35 000 Ft

A dísztárcsákat a neten található hasonló darabokhoz mérten áraztam be.
Nem tudom, hogy reális e, de ilyen összegekben kínálják a gyári tárcsákat.
Ha komolyan érdekel akkor tegyél rá ajánlatot.

Érdeklődni privátban lehet.


[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#92363) Zola007 válasza schulc99 (#92362) üzenetére


Zola007
veterán

Csak tanács
Lehet, hogy annyiért kínálják, de eladni nehéz lesz, mert pont ezért nem vesznek az emberek gyárit, mivel ilyen drága.
És ezt a tolvajok is tudják és úgyis lelopnák róla az első parkolóban.
Ezért vesznek inkább 5e-ért nem gyárit.
Én beáraznám úgy 12-re a szettet fix áron, az reálisabb

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92364) NSiS


NSiS
csendes tag

Sziasztok! Keresek 2x2GB KIT DDR3 1600 MHz memóriát, akinek van eladó kérem jelezze pü-ben.

[ Szerkesztve ]

(#92365) saril válasza Zola007 (#92363) üzenetére


saril
senior tag

okosabbak ezért szokták a dísztárcsát belülről a vasfelnihez gyors kötözővel oda rögzíteni így nem is látszik de le sem lehet szedni/tépni
cserébe kerékcsere előtt körülményesebb eltávolítani

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#92366) #65675776 válasza customer114 (#92354) üzenetére


#65675776
törölt tag

Privátban és e-mail-ben is.

(#92367) csapee válasza saril (#92365) üzenetére


csapee
senior tag

Ez a trukk am nem noveli az arat.

Csapee

(#92368) Irmscher 353 válasza saril (#92365) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

ezt a belülről dolgot nem igazán értem...
Adott egy átlag dísztárcsa, ami áll a plasztik héjból, meg a felni karimájába beszorító fémgyűrűből, ezt hogyan fogatod oda belülről? (jöhet móricka rajz is...)

(#92369) schulc99 válasza Zola007 (#92363) üzenetére


schulc99
tag

Lehet hogy igazad van.
Egy próbát megér.
A fix áron már én is gondolkoztam, de végül úgy gondoltam, hogy akit komolyan érdekel azzal úgy is megegyezek.
Sajnos ez sem olyan dolog amire szívesen áldoznak az emberek, amikor negyedáron megvehető az utánagyártott, ezért is voltam gondban a beárazással.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#92370) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok,
Tud valaki ajánlani nekem rotációs kapa szervízt?
Előre is köszi. :R

(#92371) #33253120 válasza lakisoft (#92370) üzenetére


#33253120
törölt tag

(#92372) kymera


kymera
senior tag

NSiS - ment pü.

Eladó egy ATI R9 390X 8 Gb DDR5 , 512 bit videokártya.
Kisebbet beszámítok.
Érdeklődni privátban vagy telefonon (70-2340239).

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#92373) perge666


perge666
veterán

Olcsón eladó, cserélhető néhány lakásvásárlásból maradt cucc,csak a helyet fogják.

Parapetes gázkonvektor, minden cuccával amit leszereltünk. Működött rendesen.

Fürdőszobai Fék konvektor, ez is tökéletesen működött.

Hajdu villanybojler 80 literes. Ez kb. 20-25 éves de ezt is üzemképesen szereltük le, csak tele van vízkővel.

Van még egy régi Hajdu automata mosógép is, amit nem sikerült beüzemelnem, de mielőtt megvettük a házat az albérlők ezzel mostak, lehet nem nagy baja van.

Ezek a dolgok lassan 1 éve kint porosodnak az egyik melléképületben,de lassan itt is rendrakás jön és ki szeretném szórni ezeket.

Kérésre készíthetek fotókat vagy nézek pontos tipust.....
További infó privátban.

[ Szerkesztve ]

(#92374) izee


izee
senior tag

Sziasztok, PCX szállítási kupon van valakinek, aki nem használja fel?

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#92375) Sanki válasza izee (#92374) üzenetére


Sanki
addikt

Itt szoktak kiírni kódokat.
Kérdezz rá ott is. :)

(#92376) Beerdrinker


Beerdrinker
tag

Üdvözlet uraim, hölgyeim!
Van egy eladó 82 centis Blaupunkt led tv-m. Fekete, szép állapotban van. Sokféle csatlakozós, eléggé mindenevő... :) (Usb, hdmi, vga...) A pontos típusa: blaupunkt 32/147i-gb-5b-hbkup-eu
35.000.- forintért megválnék tőle. Jó állapotú, megbízható 19''-os 16:9-es lcd monitort beszámolok 10.000 ft.-ért.
Érdeklődés privátban.

"Where is Jessica Hyde?"

(#92377) Zola007 válasza saril (#92365) üzenetére


Zola007
veterán

Semmit nem ér, bár legalább olcsó placebo.
Ugyanazzal a mozdulattal amivel te felraktad, vágják is lefelé.

A gyorskötöző csak arra jó, hogy rossz úton vagy esetleges padkázás után ne hagyd el.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92378) lakisoft válasza #33253120 (#92371) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszi :R

(#92379) PindurAnna válasza Zola007 (#92377) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Ez sajnos pontosan gy van. Venni kell felnit, és attól függ hanyas a lyukosztás, annyi féle kerékőrrel felcsavarozni :) :)

De ha a pótkerék lemezfelni, akkor legyen ott mellette a sima csavarja is :DD

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#92380) mezis válasza Zola007 (#92363) üzenetére


mezis
nagyúr

Néztem én is, évekkel ezelőtt valamivel drágábban vettem egy garnitúrát. (Egyetlen db. is elég lett volna :((( ) Eredet gyári, ez tényleg csak padkázáskor esik le. Kisebb sérüléseket sikerült már összeszedni mind a 4 dísztárcsához. Talán ezért vannak még rajta....

mezis

(#92381) saril válasza Zola007 (#92377) üzenetére


saril
senior tag

mondom kívülről nem látszik nem a parasztba való kötegelőzéssel írtam, mondjuk nem emeltem ki de a lényeg még mindig az hogy belülről kötöd oda kívülről nem látszik hogy oda van kötegelőzve... ergo nem is tudod elvágni csak ha megemeled és aláfekszel..

#92368 Irmscher 353: csak neked, csak most!
1
2
3

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#92382) saril válasza Irmscher 353 (#92368) üzenetére


saril
senior tag

nem látszik, esztétikus, a hozzá nem értők meg mondhatják rá hogy olcsó placebó :P :DDD :DDD :DDD :DDD ha így fel teszed nem tudják lelopni egyszerűen... :R
móricka rajzot nem tudok, műszaki ember vagyok maximum csak skiccelni "akarnék" de ez most könnyebb volt :D

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#92383) Zola007 válasza saril (#92381) üzenetére


Zola007
veterán

Miután kifejezetten szimpatikus flegma modorral látatlanban hozzá nem értőnek vagyunk nézve, mint akik sose láttak még felnit és dísztárcsát, ennek megünneplésére nem csinálunk egy topiktalálkozót, hogy megnézzük Irmscher 353 vagy én mennyi idő alatt tudjuk lekapni a csoda módon rögzített dísztárcsáid?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92384) saril válasza Zola007 (#92383) üzenetére


saril
senior tag

én nem használom őket, évek óta vas felnivel járom az utakat, úgy jobban tetszik az auto.. de ha kifizeted az árát vagy szerzel egy eredeti vw dísztárcsát mert csak le tudnád törni és úgy levenni de utána az ugyebár nem használható, így ok :DDD

mert kétlem hogy a hiper-pigmentáltak vagy aki dísztárcsát tulajdonít el emelővel járna... így az nem játszik hogy megemeled és alámászol majd elvágod...

itt arról van szó hogy ha jön gyorsan lekapják mind a 4db-ot ha nem jön inkább ott hagyja vagy letöri de úgy mint már írtam utána használhatatlan...

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#92385) Zola007 válasza saril (#92384) üzenetére


Zola007
veterán

értem
így már minden világos.

És abban a világban, ahol fényes nappal kiverik egy tinédzserből a telefonját, szerinted egy garnitúra 16 ezer forintos dísztárcsára nincs olyan aki szán 3 percet otthagyás vagy letörés helyett?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92386) saril válasza Zola007 (#92385) üzenetére


saril
senior tag

3. sor balról az első golf 4 gyári dísztárcsa

biztos van olyan, de én mindig próbálok általam vélt biztonságos helyen parkolni
magamból indulok ki ha én lopnék ilyet akkor azt ami nem jön nagyobb erőfeszítésre sem le, otthagynám mert tudom hogy rengeteg van belőle más golfon ami lejön gyorsan..:DDD de én mivel nem használom az enyémről nem is tudják lelopni :U

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#92387) Zola007 válasza saril (#92386) üzenetére


Zola007
veterán

Számomra csak az a furcsa, hogy nem használod ugyan a hétköznapokban, de úgy nyilatkozol róla, mintha ez egy sok szezont kiállt tolvajbiztos módszer lenne.
:U

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92388) saril válasza Zola007 (#92387) üzenetére


saril
senior tag

igen érdekesen jött ki, a lényeg hogy úgy használtam egy ideig de körülményes volt leszedni a kerekeket és hagytam a 3,14csába, meg nekem a fekete vas felni jobban tetszik

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#92389) Zola007 válasza saril (#92388) üzenetére


Zola007
veterán

sokkal jobb az öntisztulása is, főleg ha valaki sós-latyakos utakon jár vele

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92390) Zola007


Zola007
veterán

Van itt valakinek a családban kozmetikus?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92392) Zola007 válasza #05304832 (#92391) üzenetére


Zola007
veterán

Jaja , jelmezes buli lesz
Találtam egy űrlény maszkot a garázsban, gondoltam lehetne belőle valami értelmeset is kihozni.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92394) Irmscher 353 válasza saril (#92381) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Köszönöm a képeket!
Tényleg nem tudtam egyszerűen elképzelni, hogy mondod a belülről dolgot.
Ötletes, az tény, mert nem látszik a kötegelő, de azért gondolom macerás lehet a felszerelése.
Egy esetleges téli defektnél (nyáron alugarnitúra játszik nálunk is), nem szívesen bújkálnék a latyakban, hóban sárban a kocsi alatt, hogy ezt le tudjam szedni.
Ezt leszámítva, nekem tetszik a dolog.

Ami a lopós dolgot illeti:
száradjon le mindnek a keze, aki más tulajdonához nyúl

Csinálhatunk találkozót, de nem ragaszkodom a dísztárcslefeltevős dologhoz.

(#92395) Calogero válasza Irmscher 353 (#92394) üzenetére


Calogero
addikt

Nálam az Opelnél structure kerék volt. Tárcsát nem lopták le soha mert azt hitték hogy csavaros :P

(#92396) vjpeti válasza saril (#92381) üzenetére


vjpeti
csendes tag

Nekem is rá volt kötegelve, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy a SAAB dísztárcsákon ott van az 5 lyuk a csavarokhoz, így igazából kerékcserénél le sem kellett venni a dísztárcsát. Egyszer rátettem és rajta volt 4évig:D
Mostani autónál meg mákom volt, télre is adott gyári alufelnit a kereskedő (csoda, hogy nem adta el külön, nem is értem), így megoldótott a "probléma".

[ Szerkesztve ]

(#92397) Irmscher 353 válasza vjpeti (#92396) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Én téli-nyári, nyári téli cserénél mindig kicentíroztatom, mert hiába kerülgetem a kátyúkat, óhatatlanul kapnak a kerekek, felnik, nem is keveset. Még a 4 évszakossal szerelt Twingót is elvisszük évi 1x centíroztatni...

(#92398) vjpeti válasza Irmscher 353 (#92397) üzenetére


vjpeti
csendes tag

Én akkor szoktam, ha ráz vagy egyéb tünetet produkál. Egyéb esetben nem indokolt, mert ha kicentiroztatod 0-0-ra, mész 500km-t, visszaviszed, már nem lesz 0-0gr. Ennyi erővel lehetne havonta centiroztatni, vagy minden kátyú után.

(#92399) Zola007 válasza vjpeti (#92398) üzenetére


Zola007
veterán

Ez az első kerékre igaz leginkább
Ha jó a csillapítása egy autónak vagy könnyű a hátulja, akkor a hátsó kerék még 60-80g súlyhiánnyal sem ráz.
Cserébe viszont csöndben szétveri a kerékcsapágyat.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92400) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

Keresek:
fém cukorkás dobozt, vagy nyitható, szintén fém dobozt, kisebb is elegendő lenne (nagyjából egy gyufásskatulyának, kellene elférnie benne, ha picit nagyobb, az nem baj!)

Sör csoki kategóriában.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.