Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92101) erik365


erik365
aktív tag

Sziasztok!

20mm széles fekete nato óraszíjat hol kapok Debrecenben?

1.4 T-jet M32

(#92103) lappy válasza nickcreeper (#92100) üzenetére


lappy
őstag

Már egy 20 perce kiabálok a csatornába de azóta se jött válasz :DD ;] :R

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#92104) aldebaran válasza Zola007 (#92046) üzenetére


aldebaran
őstag

Erre csak azt lehet mondani, hogy Magyarországon se jobb a helyzet:


Katt a képre a videóhoz :D

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#92105) Zola007 válasza lappy (#92103) üzenetére


Zola007
veterán

Azt írta érdeklődni bármilyen csatornán, azt nem, hogy válaszolni is fognak. ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92106) adorjant


adorjant
senior tag

LTE antennát használ valaki? Milyet érdemes venni? Ebayesek nagyon gagyik? :)

(#92107) hcs57


hcs57
őstag

Logitech MK220 wirelles bill. és egér használt eladó.
[link]

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#92108) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok,

Fuji X-T1 fényképező (fekete) és Fuji 35mm f1.4 objektív eladó.
Garival, számlával, dobozokkal. Szinte új mindkettő.

Részletekért írj privátot.

Dani

(#92109) sto1911


sto1911
veterán

Whirpool, valoszinuleg zarlatos, mosogephez keresunk szerelot.

(#92110) Zola007 válasza sto1911 (#92109) üzenetére


Zola007
veterán

Hívd fel őket, sok típushoz ért a szerelőjük [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92111) sto1911 válasza Zola007 (#92110) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi, tovabbitom!

(#92112) Real Ghoost


Real Ghoost
aktív tag

Sziasztok, lenne egy eladó mikrohullámú sütőm, nem mai darab, de tökéletesen teszi a dolgát és megkímélt állapotban van. Konkrétan egy Whirpool TC 2240 típusról lenne szó, az ajtaja lefelé nyílik.
Kép1
Kép2
Megmondom őszintén nem tudom mennyit érhet, jöhetnek tippek/ajánlatok, Debrecenben átvehető esténként.

[ Szerkesztve ]

(#92113) schulc99


schulc99
tag

Eladó!

-15" gyári Renault dísztárcsa (4 db.) 16 000 Ft[link]
-2 db üveges szekrény (együtt) csak 35 000 Ft-ért [link]

A dísztárcsákat a hasonló eladó darabokhoz mérten áraztam be.
Komoly érdeklődés esetén tegyél ajánlatot rá.
Érdeklődni privátban lehet.


[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#92114) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Van valakinek elfekvőben fiókos vagy kihajtós fém szerszámos ládikája?
" OCCÓÉR " :D
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#92115) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Ki melyik futárcéget ajánlja?
Szempontok: háztól-házig, sértetlen szállítás, telefonáljon mikor jön érte és viszi ki, ár...

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#92116) birq válasza Blabcsi (#92115) üzenetére


birq
csendes tag

GLS. furgefutar.hu -n keresztul szoktam rendelni. Nagyon kenyelemes

üdv: Attila

(#92117) adi mester


adi mester
tag

Sziasztok!

Nem régiben hozzám került néhány darab Samsung Sata2 1,5 TB-os merevlemez, amelyeket eladásra kínálok. A vinyók hibátlanok, teszteltek 100 / 100-asok, áruk: 12.000 Ft / db, 5 db = 55K

Ugyan itt eladó jó pár 256 / 512 MB-os videokártya is:
- AMD HD3470 256 MB DDR2 64 bit LP = 2,5K / db
- AMD HD3650 512 MB DDR2 128 bit = 3K / db
- Nvidia 9300GE 512 MB DDR2 64 bit = 2K / db
- Nvidia 9400GT 512 MB DDR2 128 bit = 3K / db
- Nvidia GT220 512 MB DDR2 128 bit HDMI = 4K / db
- Nvidia GT310 512 MB DDR2 64 bit = 4K / db

10 db vásárlása esetén 500 pénz kedvezmény / db, a kedvezmény összevonható több típusra is. HD5450 LP és HD6450 kifogyott, ATX (normál) méretű HD5450-esek előrendelhetőek 3,5K / db áron.

Szép estét!

ui.: Xeon E5410 4 x 2,33 / 12MB + Gigabyte GA-G41M-ES2L + 2 GB DDR2 800 Kingmax = 19K

[ Szerkesztve ]

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#92118) pohár válasza Blabcsi (#92115) üzenetére


pohár
félisten

a telefonálás az futárfüggő, ha olyanja van, akkor csak dudál kettőt a ház előtt...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#92119) Marci79 válasza Blabcsi (#92115) üzenetére


Marci79
aktív tag

Leginkább GLS, néha a Sprinter is jó. GLS-el még nem volt gondom soha.

(#92120) seadrone


seadrone
őstag

Sziasztok!

Egy műanyag szemüveg karcos szárát szeretném ki poliroztatni.

Optikai szaküzletben csinálnak ilyet?

Köszi

(#92121) mong08 válasza seadrone (#92120) üzenetére


mong08
tag

Van ahol megcsinálják, van ahol nem.

Én csináltam párat annak idején egy optikusnak... ;)

Keress inkább olyat aki autó lámpákat políroz, vagy műanyaghegesztőt, ők jobban be vannak rendezkedve műanyag polírozásra.

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#92122) mrbig25 válasza mrbig25 (#91657) üzenetére


mrbig25
őstag

Eladó / cserélhető:
Gainward GTX 760 2GB videókártya. Irányár: 35000Ft
(doboz, még pár hét papíros gari, hibátlan állapot)

GTX750Ti-t beszámolok, GTX950-re cserélek.

[ Szerkesztve ]

...

(#92123) stb123


stb123
tag

Árcsökkentett LG telefon!

(#92124) perge666


perge666
veterán

Vegyetek PC-t.
Csere is játszik, mondd mid van.

(#92125) mongo


mongo
csendes tag


Valaki tudja mi lehet ez?

(#92126) zolko74 válasza mongo (#92125) üzenetére


zolko74
tag

Forgalomfigyelő Doppler radar.

(#92127) mghltm válasza zolko74 (#92126) üzenetére


mghltm
addikt

igy van

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#92128) mghltm


mghltm
addikt

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#92129) #33253120 válasza mghltm (#92128) üzenetére


#33253120
törölt tag

A gépjárművezetés veszélyes üzem.
Szükséges hideg fejjel megfontoltan értékelni a forgalmi szituációkat.
;]

(#92130) kpal


kpal
veterán

Hol van most tűzijáték ? Itt a Hadházi úton nagyon hangos.

[ Szerkesztve ]

(#92131) bob011


bob011
tag

Asus Matrix 280x dobozában eladó. 50k

(#92132) mongo


mongo
csendes tag

zolko74 & tiborandras:Köszönöm a választ. Ma voltam arra és már nincs ott.

MÁS:
Zola007 fórumtársnak voltak problémái kb 2 hónapja a DIGI-vel.
Gondoltam már rá akkor is, hogy leírom az én esetem, de inkább kivártam a végét.
Most szeretném, hogy mindenki átlássa, elgondolkozzon rajta, milyen rendszerben élünk.
Februárban sikerült beköltöznünk önkormáyzati bérlakásunkba, villany, víz, gáz pipa, már csak a DIGI volt hátra. Bementem a Malomparki irodájukba, ahol az egyáltalán nem kedves ügyintéző közölte velem, hogy kellene a bérleti szerződés. Jólvan, nincs ezzel semmi baj, másnap ismét elmentem a bérleti szerződéssel, másik ügyintéző volt szíves velem közölni, hogy mivel az előző lakó tartozik, így velem nem tud csak határozott idejű szerződést kötni TV-re illetve internetre, telefont nem lehet csak határozatlan időre kötni, ezért máris elestem az "okos csomag" által adott kedvezménytől. Nagy TV + 500-as 7500Ft/hó amit nekem előre ki kell fizetnem 3 vagy 6 hónapra, amíg nem rendeződik a tartozás, majd a szerződés lejárta előtt másszak be megint szerződést hosszabítani. Mondtam neki, hogy ilyen a világon nincs, hogy én előre fizetek egy olyan szolgáltatásért amit még igénybe se vettem. Erre a válasz annyi volt, hogy ha nincs net vagy TV akkor azt visszafizetik.....(majd otthon ülök és lesem mikor van/nincs). UPC drága, így kötöttem egy 3 hónapos szerződést. Bevittem a DIGI-hez az előző lakó új lakcímét, az ügyintéző azt mondta átadja a jogi osztálynak és intézkednek. Eközben írtunk a központnak egy panaszlevet tele kérdésekkel, hogy mégis, hogy fordulhat elő ilyen, hiszen nem a lakással kötnek szerződést, hanem egy személlyel, hogy tud tartozást felhalmozni, amikor a szolgáltatás pikk-pakk megszüntethető. A válasz levelükben nem válaszoltak semmire, egy sablon, semmire való szöveget küldek. Na gondoltuk kibaszunk velünk, ez nem állapot, a békéltető testület elé visszük az ügyet. Sikerült is. Eltelt 3 hónap és a DIGI jogi osztály semmit nem tett annak érdekében, hogy rendeztessék a tartozát, de az én netem a szerződés lejártával azonnal kikapcsolták, a TV-t két nappal később, de csak azért mert pünkösd volt. Hallottam is motoszkálnak a lépcsőházban, de se szó, se beszéd kikötötték a TV-t is. Szerintem annyit megérdemelne a parasztja, hogy legalább becsengessen és szóljon, hogy te hülye kikötjük. Nem mentem új szerződést kötni, mivel a tárgyalás május 30.-án volt, egyrészt kíváncsi voltam ki kötik e egyből, másrészt nem akartam megint 3 hónapot előre fizetni. Sajnos én nem értem rá elmenni, így édesanyám ment el a tárgyalásra. A DIGI nem képviselte magát, csak egy levet küldött, hogy ők jogszabály szerint jártak el. A három jogászból kettő nekük adott igazat, így küldet egy levelet a DIGI-nek (ejnye-bejnye), mivel a békéltető testületnek nincs jogerős szava. Persze ezt a DIGI tudta így szartak is az egészre. Jegyzőkönyven kívűl annyit mondott az egyik jogász, hogy írhatunk egy negatívat a fogyasztóvédelem oladára vagy vigyük polgári perre..... Mindez után megint besétáltam a DIGI ügyfélszolgálatára, hogy szerződést kössek. Rizsa ugyan az, rákérdeztem, hogy ha kifizetem a tarozást, köt-e velem határozatlan idejű szerződést. Telefonált egyett és azt mondta lehetséges. Elkezdte ecsetelgetni, hogy havi ezerpárszáz forint miatt ne fizessem ki más tartozását, nem tartja igazságosnak. Mondtam neki, hogy csak ez a megoldás maradt, mert ők nem képesek tenni semmit az ügyben és az a havi ezerpárszáz 10 év alatt nem kevés.
Nos így lezárás képpen kifizettem 14.975Ft-ot, amit az előző lakó halmozott fel 2012.12 hótól 2013.05 hóig, és van TV-NET-TELEFON, kedvezményes áron. Nem tudom ez így, hogy lehet jogszerű, de remélem másnak nem kell ezt a tortúrát átélnie.

[ Szerkesztve ]

(#92133) Zola007 válasza mongo (#92132) üzenetére


Zola007
veterán

Én sem tudtam máshogy megoldani, csak 3 hónap kifizetésével.
Nekem annyival cifrább a dolog, hogy nem 14e Ft-al tartozik az előző lakó, hanem 138 ezerrel...
Nem véletlenül használok jelen időt, ugyanis egy forintot nem vagyok hajlandó kifizetni más tartozásából.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92134) csapee válasza mongo (#92132) üzenetére


csapee
senior tag

Azert ezzel a tortenettel megkeresnek egy ujsagirot (ha lehet orszagosat). Magyarazkodjanak nyilvanosan, mert ez minden oldalrol nem kerek.

Csapee

(#92135) bul07 válasza mongo (#92132) üzenetére


bul07
nagyúr

Én azért az önkormányzatnál is vertem volna az asztalt hogy hassanak rá az előző bérlőre, mert nem ép tehermentesen adták ki újra az ingatlant

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92136) patex1983 válasza kpal (#92130) üzenetére


patex1983
őstag

Tegnap kora este a stadion előtt láttunk tűzijáték előkészítéséhez hasonló tevékenységet, ami azért fura, mert mi nem hallottunk belőle semmit, pedig ami a stadionnál szokott történni, az általában odahallatszik hozzánk...

X

(#92137) tahepa


tahepa
senior tag

GPS napellenzők eladók.
- 1 db 5"-os kijelzőhöz
- 1 db 7" kijelzőhöz.

Árat nem írok , neked mit és meg...

(#92138) kungzi válasza Zola007 (#92133) üzenetére


kungzi
veterán

Milyen szolgáltató az, ahol 138 ezer Ft-t fel lehet halmozni. Két hónap tartozás után miért nem kötik ki, szüntetik meg a szerződést. Ez nem egy-két hónap alatt jött össze.

(#92139) lappy válasza kungzi (#92138) üzenetére


lappy
őstag

A szolgáltató is hibas és a jogszabályt írok is hibásak. A hatóságnak kellene lépni hogy az ilyen helyzetet elkerülje mindenki.

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#92140) HUTCHDB válasza tahepa (#92137) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez mi lenne pontosan?
Tartoszerkezet?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#92141) Zola007 válasza kungzi (#92138) üzenetére


Zola007
veterán

Annyit mondott a srác, hogy a nagy része külfölre menő telefonból van.
A kérdés inkább az, hogy ez a tartozás 2012-es.
Rajta vannak a szerződésen a tulajdonos adatai is.
A fő kérdés, hogy a fenébe történhet meg az, hogy 4 év alatt a Digi egyetlen értesítőt nem küld a tulajdonosnak, hogy "Hé ombre, sokkal tartozik a bérlőd"?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92142) Nyx89 válasza HUTCHDB (#92140) üzenetére


Nyx89
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#92143) tahepa válasza HUTCHDB (#92140) üzenetére


tahepa
senior tag

Nem tartószerkezet hanem mint jeleztem a leírásban : napellenző.
Felhelyezve a készülékre gátolja a visszatükröződést (lehet hogy nem jól fogalmaztam)

(#92144) HUTCHDB válasza tahepa (#92143) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ok. így tiszta.

(#92142) Nyx89!
Köszi!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#92145) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Tudnátok olyan éttermet debrecenben vagy környékén, ahol a jövő hétvégére (9.-e) lenne szabad hely kb 15 fő részére és árban sem az egekben van? Diplomaosztós időszak, tudom, nálunk is ez lenne. :U

(#92146) sto1911 válasza Bull Boss (#92145) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintem telefonald vegig a szimpatikusakat, nekunk a Regi Vigado es a Csokonai jott be ilyen szempontbol annak idejen.

(#92147) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

KERESEK wifi repeater-t.
Olcso, jo megoldas lenne jo.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#92148) Lall válasza Bull Boss (#92145) üzenetére


Lall
veterán

Régi Vigadót keresd meg, szerintem megoldják. Egy 3 személyes sültes tál (van 4 féle variáció) körettel 2.300Ft/fő ha jól emlékszem.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#92149) Zola007


Zola007
veterán

KERESEK kölcsönbe legalább 150kg-ig mérő függő/akasztós mérleget.
:R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#92150) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Erre ti mit mondtok?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.