Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) hucsikoi válasza Blabcsi (#7747) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Igen ilyenre. Egy cigaretta tartóra kellene gravírozni.
Megy privát. :R

(#7752) Antimatrix


Antimatrix
tag

Eladó komplett konfig:
AMD X2 5000 - 2x2,6GHz
/MSI alaplap: MSI K9N6SGM-V
/2GB - 2x1GB DDR2 KINGMAX 800MHz
/WD 250GB SATA - tipuisa: WD2500AAJS
/Gigabyte 8600GT - Zalman hűtős - VF700 a gyári zalman venti cserélve másik ventire!!!
DVD író fekete SATA samsung
EVER-POWER táp 375W 8cm
Fekete ház 3 helyes

ára:42500ft

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#7753) harcos22


harcos22
csendes tag

(#7754) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Keresek 37", vagy 40"-os Full HD LCD Tv-t lehetőlség szerint Samsungot.

(#7755) Laraxior


Laraxior
titán

Nem kell valakinek egy francia bulldog? Lakótársam nem foglalkozik vele, ezért amíg odavan dolgozni odaajándékoznám valakinek :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7756) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tud erről valaki valami infót? Pont nem jártam arra tengap. :DDD

Nem csak színészkedtek a Csokonainál

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7757) birq


birq
csendes tag

Sziasztok!
Dell Precision 380, P4 3.20GHz HT, 4GB ram eladó. vinyó és vga nélkül - 21k
LGA775 MSI P45 Platinum (MS-7512) - 10k

üdv: Attila

(#7758) giigz


giigz
veterán

Az mekkora fail, hogy előreutalással vettem egy vga-t, írta is, hogy elpostázta, de még címet nem is adtam. :DDD :U

Most meg nem válaszol... :U

Szerk.: Ja, 15 napos újonc. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7759) torcsrent válasza giigz (#7758) üzenetére


torcsrent
csendes tag

LOL
Át is utaltad, vagy csak megírtad neki, hogy 'utaltál"?

(#7760) giigz válasza torcsrent (#7759) üzenetére


giigz
veterán

El is utaltam, ment minden simán, korrekten. :D Aztán mondtam, hogy szóljön, ha átment a pénz, mert este volt, és a bank meg nyitás után intézi... Aztán írta másnap, hogy feladta. Kérdeztem, hogy mikorra jön meg kb., mivel adta fel. Írta, hogy elsőbbségivel, gondoltam akkor tegnap meg is jön, mert csütörtökön feladta dél körül...

Ma reggel meg eszembe jutott, hogy hogy a sz@rban tudta feladni, amikor elfelejtettem címet írni. :D

(#7761) mghltm válasza giigz (#7760) üzenetére


mghltm
addikt

nagyon esznel kell lenni, itt egy pelda: 35 nap alatt 10 piros a semmibol... :(((

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#7762) Laraxior válasza giigz (#7758) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudom ezen mi olyan vicces, de gondolom nem ingyenVGAról van szó.... Eléggé buktaszagú a dolog :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7763) ati012 válasza giigz (#7760) üzenetére


ati012
senior tag

Átutalás közleményébe nem írtad bele?

(#7764) werszomjas válasza giigz (#7758) üzenetére


werszomjas
őstag

15 napos újoncnak előre utalni.... :U :(

Mennyi az összeg?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#7765) giigz


giigz
veterán

Már meg is van, tényleg egy csalóba botlottam, nem voltam figyelmes... Sosem csináltam ilyeneket, hogy újoncnak utalok, meg utána sem nézek, hogy kitől veszem a cuccot, csak manapság egész nap a suliban vagyok, aztán vásárlást elintéztem pár perc alatt, nem figyeltem semmire, abból is lehet látni, annyira kapkodtam, hogy még a címemet sem adtam meg...

Szóval csak magamat hibáztathatom, ez lesz abból, ha kapkodva, és nem figyelve veszek valamit... 10k volt egyébként, megy a feljelentés, aztán lesz ami lesz.

(#7766) XtremLor válasza giigz (#7758) üzenetére


XtremLor
őstag

Az szep, ebbol rendorseg lesz...irj neki hogy hetfon ott kezdesz, ha nem utalja vissza vagy kuldi a kartyat..

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7767) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Miért ne lehetne újoncnak előre utalni? Ezt még mindig nem értem. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7768) ati012 válasza Bjørgersson (#7767) üzenetére


ati012
senior tag

Pár napos regisztráció nem biztató.
Ha 1000 napos újonc annak már merek utalni, mert le lehet informálni.
De a semmiből jött embernek te se hiszem hogy előre utalnál.

(#7769) werszomjas válasza ati012 (#7768) üzenetére


werszomjas
őstag

Bár ott a másik véglet, van hogy az őstag phaddikt félistennek sem lehet utalni, mert az is egy csaló :(

legjobb a személyes átvétel :K

[ Szerkesztve ]

üdv

(#7770) Laraxior válasza werszomjas (#7769) üzenetére


Laraxior
titán

ne Cyberből indulj ki, neki nem az első regje volt ez, és ő is nyilván volt tartva a megfelelő topikban, csak senki nem nézett utána, mert egy kicsit skizofrén az ürge, átbaszás után úgy csacsogott itt az emberkékkel, mintha mi sem történt volna :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7771) Bjørgersson válasza ati012 (#7768) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És ha az 1000 naposnak sincs még értékelése? Vagy pl. aki egyáltalán nem foglalkozik a pontokkal? Csomó újonccal üzleteltem már előreutalással, az meg hogy mikor regisztrál valaki, pont nem érdekel. Ennyi erővel az újoncoktól mondjuk fél évig nem szabad venni semmit, mert még frissen regisztráltak?

(#7770) Laraxior: Nem hinném hogy ő lenne az egyetlen csaló olyan magas ranggal.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7772) lorcsi válasza giigz (#7758) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem olyan mintha ebben a szituban inkább te lennél az újonc :(
menynit utaltál?--olvastam :(
hát ez gáz :(

Laraxior: Cyber még mindig a lakótársad ?

[ Szerkesztve ]

(#7773) giigz válasza lorcsi (#7772) üzenetére


giigz
veterán

Mint írtam is, figyelmetlen voltam, újoncnak én sem szoktam sosem utalni, meg általában rá sem nézni... Siettem, sürgős volt, hogy jöjjön a cucc, hát ez lett.

(#7774) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Eladó autó hifi tartozékok!!!
SZOMBAT ESTI AKCIÓÓ + HÁZHOZSZÁLLÍTÁS!

2DB 30CM-es Next Next Audio Emotions BL-es hangszórókkal szerelt extra lapos mélyláda most csak 15.000Ft. Brutális hang, szép állapot. Ezzel biztosan Te leszel a középpontban!

MNC SPIDERSHOXX 30cm-es + 60 literes láda, dupla tekercses, 400W R.M.S. teljesítmény, 800W MAX. Hatalmas hangnyomás. 15.000Ft

Grundig PA120 sztereó autós erősítő 120W 1-szer vagy 60W 2-szer. Gyönyörű állapot, szép hangzás, kategóriájában kimagasló. Hibátlan. 7.000Ft

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#7775) ati012


ati012
senior tag

Túl a 10k-n:

:C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#7776) Laraxior válasza lorcsi (#7772) üzenetére


Laraxior
titán

még... de nekem is lóg egy "kisebb" összeggel, úgyhogy mihelyst azt levertem róla pattanok.... kicsit elég volt a hazudozásokból... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7777) Hypernem


Hypernem
csendes tag

Német nyelvből érettségire és középszintű komplex nyelvvizsgára való felkészülést segítő nyomtatott könyveim vannak bespirálozva! Hibátlan állapot, semmi nincs beleírva!Ezen kívül 2005-től kezdődően az összes középszintű történelem érettségi kinyomtatva, bespirálozva. Szintén semmi nincs beleírva!Esetleg aki idén érettségizik, vagy van olyan ismerőse, akinek jól jönne segítségként, gyakorlásként, az írjon! :)

Ezen kívül rengeteg gyerek meséskönyv, állatlexikon, és további sok szép lexikon eladó. A könyvek teljesen újak! Priviben listát küldök a könyvekről!

[ Szerkesztve ]

Privátban keress!

(#7778) Bjørgersson válasza Laraxior (#7776) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mióta beszéltek?! :Y

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7779) wwhy válasza Laraxior (#7776) üzenetére


wwhy
veterán

Mivel vered le? Péklapáttal? ;] :DDD

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#7780) XtremLor válasza ati012 (#7775) üzenetére


XtremLor
őstag

Jesszus! :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7781) Laraxior válasza wwhy (#7779) üzenetére


Laraxior
titán

Még nem döntöttem el, de 65k szerintem bármit megér ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7782) mongo


mongo
csendes tag

Nah aszondja mi is van itt
Asus A8R32-MVP DELUXE alaplap
AMD Athlon 64 X2 4200+ processzor
2x1GB OCZ DDR 400MHz ram (nem pont ez az, de kinézete tulajdonsága megegyezik)
Cooler Master X Dream K641 hűtő

Lehetőleg egyben vagy ha van mindenre vevő akkor külön is.
(ha egyben megy el adok grátisz egy Athlon 64 3200+ -t)

[ Szerkesztve ]

(#7783) mongo


mongo
csendes tag

Jut eszembe a lényeg:
Proci 7e
Alaplap 6e
Ram 10e

(#7784) izomhod


izomhod
senior tag

PIXELVIEW BT878P+ fm.rc
tv tunerkártya eladó

ára? mondja meg a vevő:)

(#7785) lorcsi válasza Laraxior (#7781) üzenetére


lorcsi
veterán

azta! :Y
ez nem is olyan kis összeg :(
és hova pattansz?
másik albi ?

[ Szerkesztve ]

(#7786) Manitou válasza ati012 (#7775) üzenetére


Manitou
addikt


;]

(#7787) ati012 válasza lorcsi (#7785) üzenetére


ati012
senior tag

Legutóbb egy Hatvan utcai albérlet hirdetéshez kommentelt, itt a topicban.

Manitou: Az miii? :Y
A kép módosítására tudok csak gondolni. Vagy chatként használod a PH-t :)

[ Szerkesztve ]

(#7788) Laraxior válasza lorcsi (#7785) üzenetére


Laraxior
titán

segitettem neki, kifizettem kungzi felé a tartozasat (160k) es elfelejtette rendezni a maradekot -.-
másik albi, lehetoleg olyat ahol van garázs, varosban.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7789) kungzi válasza Laraxior (#7788) üzenetére


kungzi
veterán

utólag is köszi :DDD

amúgy 1 hónapja lett volna egy kiadó lakás, sógoromé, de egyetemisták már kivették sajnos :((

(#7790) fenergie84 válasza Laraxior (#7788) üzenetére


fenergie84
addikt

az kemény, szerintem ezek után az lenne a minimum tőle, h kezet csókol neked, ahányszor találkoztok :K

[ Szerkesztve ]

(#7791) Laraxior válasza fenergie84 (#7790) üzenetére


Laraxior
titán

Nem véletlenül lépett le a nője is.... a lakása is rá fog menni, mert a közös költség is hátrányos... 3 éve... így születnek a hajléktalanok :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7792) kungzi válasza Laraxior (#7791) üzenetére


kungzi
veterán

szép jövő elé néz :D de tudod mit? nem is sajnálom az ilyen embert :(((

amúgy a TV-jét eladta?

[ Szerkesztve ]

(#7793) Laraxior válasza kungzi (#7792) üzenetére


Laraxior
titán

El. Azt mondta hogy 10én fizetik ki neki, abból adja nekem oda a 65öt. De elmaradt... hazugság ez is. Úgyhogy lelakom, aztán tipli :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7794) pohár válasza Laraxior (#7788) üzenetére


pohár
félisten

elhozol tőle valami 60-70k értékű dolgot, meg van oldva a dolog :D
a kutyával mi van? mi az hogy nem foglalkozik vele? hisz ott van vele(tek) együtt :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7795) kungzi válasza pohár (#7794) üzenetére


kungzi
veterán

lassan kaja lesz szegény kutyából :D mondjad neki nézzen valami jó kínai főző műsort neten :DDD hátha lesz benne valami rántott kutyacomb vagy valami :DD

(#7796) Laraxior válasza pohár (#7794) üzenetére


Laraxior
titán

nincs mar semmije :) telefon, tv, szgep... mindent eladtunk.
Kutyának se kaja se inni se levinni futkározni...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7797) fenergie84 válasza Laraxior (#7796) üzenetére


fenergie84
addikt

de gondolom a nagy idegeskedésbe nem fogyott le...:U
vagy igen? (régen elég nagy darab volt, ha emlékeim nem csalnak)

(#7799) Laraxior válasza fenergie84 (#7797) üzenetére


Laraxior
titán

Kaja rendelésre, bulira van pénz... csak a tartozás rendezésére nincsen.

(#7800) fenergie84: menalcas most volt itt, elvitt egy winyot meg egy Origin accountot, 21k-t hagyott itt,azelőtt szintén elvitt valamit 10k-ért. Egy fillért se láttam belőle, holott mondtam neki, hogy kell a pénzem, mert vinném az autóm automataváltóshoz, az meg nem két fillér.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7800) fenergie84 válasza Laraxior (#7799) üzenetére


fenergie84
addikt

na ez is elég szemét dolog tőle akkor...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.