Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7251) luckyboi82 válasza Laraxior (#7250) üzenetére


luckyboi82
tag

Sámsonban Lackóék, jól csinálják, sok éve benne vannak!

(#7252) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

megbízható motorszerelőt tud valaki ajánlani? Inkább legyen drágább de tutira igényesen csinálja meg a dolgokat.

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7254) wwhy válasza Daniel Alves (#7252) üzenetére


wwhy
veterán

Motorkerékpár vagy autómotor?

Sajnos csak autómotor-szerelőt tudok :U

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#7255) Laraxior válasza luckyboi82 (#7251) üzenetére


Laraxior
titán

sok melójuk van? Be kell jelentkezni, vagy odaállíthatok szó nélkül? Ismered őket, vagy csak hallomásból? :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7256) Daniel Alves válasza wwhy (#7254) üzenetére


Daniel Alves
őstag

motorkerékpár :K

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7257) luckyboi82 válasza Laraxior (#7255) üzenetére


luckyboi82
tag

PÜ!

(#7258) Ayg0


Ayg0
senior tag

Mivel a korábbi résztvevők közül többen érdeklődtek, hogy mikor lesz következő lanparti, és mostanra sikerült elhárítani az akadályokat az útjából, így szeretném kihírdetni, hogy október 19-21-ig jön a második felvonás. Ahogy legutóbb, most is körülbelül 12 főt várok egy jó kis hétvégi kockulásra. A hely ugyanott ugyanaz, a szükséges bútorzatnak csak egy része adott, így szükség lesz a kipótlásra. Van klotyó, kézmosó, ottalvásra most nincs lehetőség. A szomszédban 9.00-20.30-ig büfé üzemel, de 10 perc gyalogtúrán belül kb 5-6 ABC, illetve italbolt is elérhető. Részvételi költség természetesen nincs, de az elhasznált áramot a végén /főre bontva közösen álljuk.

Amit mindenki magának kell biztosítson:

- legalább 2-3m RJ-45 kábel
- 3-4 dugaljas elektromos hálózati elosztó
- étel/ital

További tájékoztatás priviben!

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#7259) mghltm válasza Daniel Alves (#7256) üzenetére


mghltm
addikt

megy pm ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#7260) Hypernem


Hypernem
csendes tag

10-15 éves lánykákra való átmeneti és téli(vastag, bélelt) kabátok eladóvá váltak!
Ezen kívül még maradtak szép számmal hosszú farmerek (őszi és bélelt), szintén 8-12 éves lányoknak.

Privátban keress!

(#7261) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Srácok!
Kellene egy kis segítség.
Sikeresen letört hátul a fogam.
Hol érdemes kihúzatni? Illetve mennyibe fog nekem ez a művelet fájni? :o

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#7262) kovy79 válasza rambo4ésfél (#7248) üzenetére


kovy79
őstag

Én többek között ezért nem veszek már semmit a ph-n keresztül.
Semmit nem lehet normálisan megtalálni az ilyen hirdetések miatt és időm nincs mindent szépen sorjában végignyálazni, "figyelmesen végigolvasni". Örülök, ha neked van...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#7263) bence007


bence007
tag

Sziasztok!

Tud valaki eladó Dvd-dl lemezt?

Köszi!

(#7264) Bjørgersson válasza kovy79 (#7262) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úristen de megijedtem, hogy mi ez a labda a nevem felett. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7265) kiss.a válasza bence007 (#7263) üzenetére


kiss.a
csendes tag

ment privi.

[ Szerkesztve ]

(#7266) ati012 válasza kovy79 (#7262) üzenetére


ati012
senior tag

Lehetne a városok közzé egy olyat berakni hogy "postázom". :U

(#7267) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

keresek pár dolgot, jó lenne azonnal :R

- AGP VGA 3-4k
- PCIe VGA 4-5k
- 2x512 DDR RAM 3k
- 1x1GB DDR RAM 3k
- microSD 1-2gb olcsón

Eladó lesz 4x1GB GEIL ULTRA, érd. priviben

[ Szerkesztve ]

(#7268) pockhome


pockhome
senior tag

aki még nem látta volna:
[link]
nézzétek meg a filmet is :D

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#7269) iscsu


iscsu
tag

Sziasztok,

továbbra is ELADÓ:

HP 2710p tablet: C2D U7600 CPU, 2G RAM, 100G HDD, 2 órás akksi. - 49e

Soundcraft Spirit Folio 10^2 keverőpult. - 29e

FuSi Amilo Pi2515 földi maradványai, és pár billentyűje - 1e-től

UPC mediabox (Pace DC621KU) - 4e

3db Magnat Cinemotion 750 pici házimozi-hangszóró - 3e

KERESEK:

Seagate Barracuda 7200.10 250GB-hoz való elektronikát.

Érdeklődni PÜben. Köszi!

(#7270) mghltm válasza pockhome (#7268) üzenetére


mghltm
addikt

10 pontos kep :DDD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#7271) milton79 válasza Vladi (#3583) üzenetére


milton79
újonc

Érdekelne, h megvan még a winchester, amiről írtál és ha igen akkor működőképes is ?

Köszi.

(#7272) pohár válasza Daniel Alves (#7261) üzenetére


pohár
félisten

kavicsot szopogattál? :DDD
5k-nál többe nemigen fog fájni maszeknál, de az nem húzni fogja, hanem egy vésővel alányúl, megemeli nagy recsegés közepette, aztán kihúzza

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7273) RexpecT


RexpecT
addikt

- XBOX 360 Slim 250 GB - eredeti szoftver, matt fekete, egy vezeték nélküli joy-al, 7 hónapos a gép, garanciás, természetesen kipróbálható( aki okosítani szeretné: se RGH se Lt 3.0 nem játszik jelen állás szerint. 40k

[ Szerkesztve ]

(#7274) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tervez valaki mostanában Batman: Arkham City GOTY verziót venni PC-re? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7275) wiggen123 válasza pockhome (#7268) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Durvaaaa :D
Nekem tetszett a film is.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#7276) pockhome


pockhome
senior tag

nem árul valaki 1366-os procit véletlen?
pl egy i7 920 vagy hasonlót?
:R

(#7275) wiggen123 nekem is :D

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#7277) Bjørgersson válasza pockhome (#7276) üzenetére


Bjørgersson
félisten

980X és 990X van, melyik érdekel? ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7278) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Keresek debreceni vagy ahhoz közeli fórumtársat, akinek hp omnibook-ja van, vagy nx szériás hp laptopja. A vinyó adapterre lenne szükségem néhány perc erejéig. Sör,csoki, szotyi, zizi áron. Pm pls!

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#7279) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ki szeretne közületek jól járni? A hirdetésekben található PC, Xbox360 és PlayStation 3 játékok közül egy általad választott játék lesz nálam kapható november közepe körül 5000 Ft + posta áron.

:DD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7280) pockhome válasza Bjørgersson (#7277) üzenetére


pockhome
senior tag

40ezerig jöhet :D

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#7281) giigz válasza Bjørgersson (#7279) üzenetére


giigz
veterán

Nekem az F1 2012 kell, ócsóért. :D

(#7282) Bjørgersson válasza giigz (#7281) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az nincs! ;]

(#7280) pockhome: Oké, de akkor nem kapsz hűtőt és garanciát. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7283) pockhome válasza Bjørgersson (#7282) üzenetére


pockhome
senior tag

jó, az még belefér :)

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#7284) rayoliviero


rayoliviero
veterán

(#7285) giigz


giigz
veterán

Na neb@sszatok fel, hogy 1,5 hete elkezdődött az Így jártam anyátokkal 8. évadja. :Y Én meg csak most tudom meg, azt is csak azért, mert hirtelen eszembe jutott, hogy megnézzem mikor jön már...

(#7286) Bjørgersson válasza giigz (#7285) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A hetedik meg még sehol sincs magyarul. Se Két pasi meg egy kicsi, se Dexter. Semmi. :( :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7287) giigz válasza Bjørgersson (#7286) üzenetére


giigz
veterán

Október 15-től megy majd a Comedy Central-on a 7. évad magyarul. :)

(#7288) Bjørgersson válasza giigz (#7287) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Másik kettőről nem tudsz valamit? Azok valahogy jobban foglalkoztatnak. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7289) giigz válasza Bjørgersson (#7288) üzenetére


giigz
veterán

Azokról sajnos nem tudok, én egyiket sem nézem... :B

(#7290) XtremLor válasza giigz (#7285) üzenetére


XtremLor
őstag

japp indul a szezon :DDD
Supernatural, Fringe, Warehouse, Dexter, The big bang theory mar elkezdodott, ezeket ha van idom megnezem jobb mint a baratok kozt :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7291) Bjørgersson válasza XtremLor (#7290) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Agymenők milyen? Az ötödik évad után nagyon elment attól is a kedvem, mint Ted Mosbyéktól. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7292) giigz válasza Bjørgersson (#7291) üzenetére


giigz
veterán

Nekem az Agymenőktől az első perc után ment el a kedvem. :D

Szerk.: Tedékkel mi a baj?

[ Szerkesztve ]

(#7293) kungzi


kungzi
veterán

S2-re keresek Brando fóliát, és valami bőr(nyelves) tokot

(#7294) Bjørgersson válasza giigz (#7292) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig az első három-négy évad rohadt jó, onnantól az is kezd egyre unalmasabbá válni, mint az Így jártam anyátokkal. Azt is már addig húzzák, hogy valami borzalmas. Az ötödik évad még abból is nagyon tetszett, a hatodik viszont.. Legjobb lett volna kihagyni vagy nem tudom, annyira rossz volt szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7295) giigz válasza Bjørgersson (#7294) üzenetére


giigz
veterán

Igen, a 6. évad kritikán aluli.

1-5: Igazi Így jártam anyátokkal.
6: Átvezetés, hogy tudjuk ez már nem az.
7-x: A befejezés, romantika, néha-néha egy-egy villanással.

(#7296) func93


func93
senior tag

Én most amit nagyon rég nézek már az a Fringe, Dexter, Strike Back, Person of Interest.
Ezek szerintem az évszázad sorozatjai! :R

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#7297) Bjørgersson válasza giigz (#7295) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem csak az első két évad az igazi, a harmadik nagyon silány, a negyedik-ötödik, meg jó, mert vicces, de már nem arról szól, mint amiért el kezdtem nézni a sorozatot.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7298) sNORh


sNORh
addikt

Eladó LG SP820 SMART BOX Új Bontatlan, garis! pü

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7299) ati012 válasza giigz (#7295) üzenetére


ati012
senior tag

Ti sem néztek Barátok közt. Az mi óta megy már?

Részemről: Family guy, South Park, Cleveland show, Amerikai fater a nyerő :D Ahhoz nem kell túl sokat gondolkodni hogy értsd azaz kikapcsol.

(#7300) _seth_ válasza ati012 (#7299) üzenetére


_seth_
veterán

Walking Dead, Terra Nova, Dexter, Game of Thrones, Falling Skies, mind kizárólag angolul és felirat nélkül.

Ui.:

ConCorde sPhone 1100 független 1 év garanciás mamifon dobozában 8e.
Motorola WX295 vodafone függő újszerű, teljesen hibátlan telefon garanciával 5e.
Telenor S420 dobozában garanciával 2e.
Cube Aerial Comp RFR országúti vázszett 45e.
Longus bukósisak, MTB-hez 1 apró sérüléssel 2e.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.