Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) #65675776 válasza kungzi (#7795) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kínaiaktól ilyet nem igen fog látni. A koreaiak esznek kutyát.

(#7802) kungzi válasza #65675776 (#7801) üzenetére


kungzi
veterán

mindegy nyesett szemű mindkettő :D

(#7803) Kryczek


Kryczek
tag

most nézem, hogy jön a jóidő!!! remélem sokáig, mondjuk januárig ;] ;]

idő

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#7804) Bjørgersson válasza Kryczek (#7803) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Felőlem -10°C is lehet egész télen, csak hó ne essen. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7805) Calogero


Calogero
addikt

Új ( még ki sem volt bontva) HP DeskJet 1000 (J110a) eladó
Ár: 6500 Ft.

(#7806) pohár válasza Bjørgersson (#7804) üzenetére


pohár
félisten

ppfff, ez olyan, mint a pizza sajt nélkül... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7807) blasko92 válasza giigz (#7758) üzenetére


blasko92
őstag

Az év üzlete :C

(#7808) Bjørgersson válasza pohár (#7806) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, mert utálom a havat! ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7809) GIJoe válasza blasko92 (#7807) üzenetére


GIJoe
addikt

Ennyi erővel simán kifizethetné a kolléga a távhőszámlám (csak egy 20K) fűtés még sehol, de nekem nagyon jó lenne :D

(ha hétfőn sem reagál irány a bank, téves utalás, x1 ezt... )

(#7810) werszomjas


werszomjas
őstag

PCI foglalatba tehető WiFi kártya érdekel valakit?

2db van:

SafeCom - SWLPT-54125
802.11g
az antennája nincsen meg

másik:

Netgear - WG311T
108Mbps 32bit PCI
Ennek megvan az antennája, viszont a házhoz rögzítő kis fém lemezke picit meg van rajta hajolva, működést nem befolyásolja, meg vissza lehet hajlítani. (bal oldali)

1500ft/db

Kettő együtt: 2500ft

[ Szerkesztve ]

üdv

(#7811) izomhod


izomhod
senior tag

írható cd-t keresek 10 db-ot, és vagy 5 db újraírhatót jó áron

[ Szerkesztve ]

(#7812) wwhy


wwhy
veterán

Rendőrségen ismerőse van valakinek :U

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#7813) birq


birq
csendes tag

nincs véletlen valakinek ilyen vagy hasonló szemüvege kölcsön?

üdv: Attila

(#7814) mghltm válasza mghltm (#7761) üzenetére


mghltm
addikt

a folytatas

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#7815) blasko92 válasza mghltm (#7814) üzenetére


blasko92
őstag

:DDD
11 reg egy kicsit sok.... Most gondold el, mire mindegyikre bejelentkezik, és végigolvassa a híreket.... :DDD

(#7816) dr600


dr600
csendes tag

eladó

ujonc vagyok de megbizható---->Találat dr600 felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#7817) sNORh


sNORh
addikt

Hali
csöves számát át tudná valaki dobni privibe?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7818) ati012 válasza sNORh (#7817) üzenetére


ati012
senior tag

ment pm!

(#7819) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

A telefon (nokia) memóriakártyájáról hogyan tudom lementeni majd visszaállítani a képeket adatokat?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#7820) werszomjas válasza mghltm (#7814) üzenetére


werszomjas
őstag

Azt viszont igazán nem értem, hogy az eredeti regje mit keres még itt???

Egy moderátor (daa-raa pl) világosítson már fel, miért lehet még köztünk :F

Egyértelmű a csalás és a szándékosság :U

[ Szerkesztve ]

üdv

(#7821) PLaci58 válasza werszomjas (#7820) üzenetére


PLaci58
őstag

Talán mert szükség van a bizonyítékokra. Nem kell moderátori segítség a csalóknak, hogy eltünhessenek :U A tárolt adatok alapján beazonosítható, mikor, milyen IP-ről lépett be.
A vaterkán 1x szívbajt kaptam, amikor utalás után egyből törölték a felhasználót. Szerencsére tisztázta magát (új felhasználó volt, sok hirdetéssel) és visszatették.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#7822) Blabcsi válasza Dan-szan (#7819) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Legegyszerűbben 1 kártyaolvasóval.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#7824) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

7 hetes fajtiszta boxer kiskutyák eladóak! Oltva, féregtelenítve, törzskönyv nélkül, még három szuka van. Irányár: 15.000 Ft. Elérhetőséget pü-ben adok, én csak a közvetítő vagyok. :D

(#7819) Dan-szan: USB-kábel + valami Nokiás PC-s program.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7825) giigz válasza Bjørgersson (#7824) üzenetére


giigz
veterán

Boxer!!! :Y De bmeg fiú nincs? :(

(#7826) Bjørgersson válasza giigz (#7825) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Őket már elvitték, három kislány maradt. Mi a baj vele? A lányokat jobban szeretem, szerintem sokkal jobban ragaszkodnak hozzád, ha ellenkező neműek vagytok. :) :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7827) blasko92 válasza Bjørgersson (#7824) üzenetére


blasko92
őstag

Te kutyadíler ;]

(#7828) Bjørgersson válasza blasko92 (#7827) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hallgass vagy pitbull kutyákkal megetetlek! ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7829) giigz válasza Bjørgersson (#7826) üzenetére


giigz
veterán

Azért elgondolkozom rajta, mert mint írtad is, fajtiszta, aminek örülök, mert azt szeretem ha a kutya nincs keresztezve lóval, oroszlánnal, tigrissel, vagy akár egy cápával... :) Azt lehet tudni, hogy fajtatiszta-e? :)

(#7830) Dan-szan válasza Blabcsi (#7822) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Az nincs,csak sz.gép van kéznél,nincs usb kábel sem,másik telóra ami nem nokia át és vissza lehet másolni vagy azt nem lehet?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#7831) Bjørgersson válasza giigz (#7829) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Izé.. fajtatiszta akart az lenni. :D

(#7830) Dan-szan: Akkor egyszerűen bluetoothal átküldöd egy másik telefonra, majd ha kész vagy, mehet vissza.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7832) giigz válasza Bjørgersson (#7831) üzenetére


giigz
veterán

Jaaa, gondoltam, csak a pontosság kedvéért. :D

Egyébként azért akarnék fiút, mert nekem jobbnak tűnik a kiállása, de igazából meg így belegondolva a legutolsó kutyánk is lány volt, és teljesen normális volt. :D Legalább kevesebbet eszik :DDD

Egyébként a gazdáról mit lehet tudni? Ismerősöd, osztálytárs, valami? Képet nem tud küldeni a kutyákról?

(#7833) ati012 válasza Bjørgersson (#7828) üzenetére


ati012
senior tag

Blasko, itt egy szöveg, hogy megvédhesd magad a bíróságon ha odáig fajulna a dolog.

Létezik olyan program ami a lementi a webkamera videóját, miközben az működik?
Ja, úgy hogy ne tudjak róla.

Találtam egy webkamerás videót a gépemen, nem emlékszem rá hogy felvettem.

[ Szerkesztve ]

(#7834) Bjørgersson válasza giigz (#7832) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagybátyám ismerőse, többet én sem tudok a kutyákról, csak tegnap hívott fel, hogy osszam az igét. :) Szerintem akár élőben is meg tudod nézni őket jövő héten. Ha gondolod délután rácsörgök nagybátyámra és egyeztetek vele, vagy elkérem a gazdi telefonszámát.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7835) giigz válasza Bjørgersson (#7834) üzenetére


giigz
veterán

Egyelőre nekem még csak képek kellenek, azt szerezz légyszíves!! :) Aztán majd eldöntjük...

(#7836) Bjørgersson válasza giigz (#7835) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rendben főnök! Délután akcióba lépek, aztán írok mit sikerült intézni. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7837) giigz


giigz
veterán

Okés, köszi! :)

Egyébként nem tudom eldönteni, hogy kell-e nekem boxer, vagy sem... Mert nekünk már volt boxerünk, kettő is, nagyon szerették, de én még akkor nem éltem... Ahogy nézegetem neten, az egyik képen bűn rondán néz ki, a következő képen meg már tűrhető. :D

Szóval jól át kell ezt gondolni :D

(#7838) Bjørgersson válasza giigz (#7837) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért bűn ronda, mert olyan mintha falnak rohantak volna és az orruk be van nyomódva? :D Szerintem aranyosak, inkább amiatt aggódnék, hogy tudsz-e vele eleget foglalkozni/mozogni. Ha jól tudom olyanok, mint az Energizer, le se lehet őket lőni. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7839) giigz válasza Bjørgersson (#7838) üzenetére


giigz
veterán

Majd eljön velem futni, aztán megnézzük ki bírja tovább. :D

(#7840) Bjørgersson válasza giigz (#7839) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én a kutyára szavazok! ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7841) XtremLor válasza giigz (#7832) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem eszik kevesebbet boxer van nekem is, 1 eves a "kislany" 20-30 kg lehet most, szelid mint a barany, csak kutyat, macskat ne lasson a kozelben :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7842) Bjørgersson válasza XtremLor (#7841) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megsimogathatom? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7843) Kryczek


Kryczek
tag

hát ez?:

:DDD :DDD katt:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#7844) giigz válasza XtremLor (#7841) üzenetére


giigz
veterán

Pont ezen gondolkoztam, mert most nekünk a szomszédban van egy köcsög dobermann kutya, szerintem tuti terrorizálná...

(#7845) patex1983 válasza ati012 (#7833) üzenetére


patex1983
őstag

Igen, létezik.

X

(#7846) Dan-szan válasza Bjørgersson (#7831) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Megpróbáltam ezt is de nokia-zte skate nem kompatibilis ez volt a válasz.Nokiáról csak nokiára lehet?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#7847) Bjørgersson válasza Dan-szan (#7846) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez érdekes, simán klappolnia kellene. Milyen az a Nokia?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7848) br.rak válasza Dan-szan (#7846) üzenetére


br.rak
őstag

A Skate-nek tudni kell USB OTG-t, ha van kábeled elérhető közelségben, akkor próbáld meg.

Br

(#7849) fenergie86


fenergie86
tag

Valaki nem tud szakadt arany nyakláncot javítani? Vagy segíteni a javíttatásában??

Nem hiszek azoknak, akik napokig képesek vérezni és nem halnak bele. Ez boszorkányság...

(#7850) blasko92 válasza ati012 (#7833) üzenetére


blasko92
őstag

Nem hiszem, hogy létezne olyan. A webcam amúgy is világít valahol, ha műxik nem?
Másrészt ha kukkolnak, akkor miért a te gépedre mentik a videjót? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.