Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29851) mukibuci válasza Chesterfield (#29847) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem hinném, elég bátran mennek át ott a piroson :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29852) SOAD19 válasza Zola007 (#29843) üzenetére


SOAD19
addikt

Pedig az ára alapján jónak tűnik, drága bringád van? Én az Bordoval ott merem hagyni a bringát kisebb időre, néha hosszabb időre is (1,5 óra). Aztán lehet egyszer ráfázok, de reménykedek, hogy inkább könnyebb prédát választanak maguknak a csúnya bácsik. :(((

(#29853) Zola007 válasza SOAD19 (#29852) üzenetére


Zola007
veterán

fogjuk rá, nem vót ócsó
A gond az, hogy Debrecenben egyre több a "hivatásos".
Tehát nem ilyen alkalmi "nem zárták le, hát eltolom" kocatolvaj, hanem felszerelt, technikailag képzett, a terepet jól ismerő és okos(!) emberekről van szó.
Ha olyan a bringád, amit megéri megfújni és nem talál helyette mást amit még jobban megéri, akkor az el lesz gurítva. Egy Bordo sem állja útját, mert ha kinézi a bringádat, akkor nem a legzsúfoltabb, bekamerázott, rendőrség előtti placcról fogja elvinni, hanem onnan ahonnan nem is feltételeznéd.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#29854) cekkk válasza Zola007 (#29848) üzenetére


cekkk
veterán

Amikor mi is kint voltunk akkor omlott össze éppen a S-bahn Münchenben és épp október feszt volt szóval nem kevesen voltak ott is.

Itt nem az a baj, hogy egyszer vagy kétszer van ilyen, hanem folyamatosan egész nap. Mivel nem vagyok közlekedési szakértő így nem tudok javasolni megoldást, de vannak azért szép számmal olyan helyek ahol jobban mennek ezek a dolgok lehet onnan tudnának tanulni azok akik ezt itthon csinálják. :K

(#29855) giigz válasza pohár (#29846) üzenetére


giigz
veterán

Olyat tudsz rendelni nekem is? Mert akkor kellene, 118,900 Ft-ért ajándék, ha van több, úgy is jó :) ;]

(#29856) mackosajt válasza #65675776 (#29842) üzenetére


mackosajt
addikt

Sőt, az sem kizárt, hogy ha mindig ott veszed a bicót, hogy egyszer a sajátodat vásárolod vissza megint. :D
Aztán megint, és megint...
Bár mondjuk ez cseppet sem vicces, talán.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#29857) bob011


bob011
tag

Keresek Xbox 360 NEM hdmi-s változathoz tápegységet kölcsönbe, esetleg jó áron megvételre. Privátot írj!

(#29858) wwhy


wwhy
veterán

Eladó:

1. Nokia Lumia 610, újszerű, T-s, fehér, dbozával, garanciával vagy droidos dual SIM-es telóra cserélném.

2. női MTB (sárvédő is van, csak fel kell szerelni)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#29859) Laraxior


Laraxior
titán

Nézte valaki este a Revolution-t? Érdemes nézni? Mert a bemutatója alapján jó sorozatnak tűnik.

Aztán meg, még mindig keresek 8db ramsünit, az se baj ha használt, nincsen a hátulján ragasztó.

Még mindig elvihető a GTX480, 30ezer pénzbe.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#29860) gyuszaa válasza Laraxior (#29859) üzenetére


gyuszaa
őstag

Én végig néztem angolul, jó kis poszt apokaliptikus hangulata van, sztori maga marha jó, de viszont van benne egy-két olyan jelenet néha, hogy azt sok akció film is megirigyelné, betudható az alacsony költségvetésnek néhol. :) Alapjában véve korrekt kis sorozat, érdemes végig nézni. Jericho-t azért nem übereli számomra.

[ Szerkesztve ]

(#29861) func93 válasza gyuszaa (#29860) üzenetére


func93
senior tag

Egyetértek. Én is feliratosan toltam végig... szerintem úgy jobb. Sose szerettem a szinkronos dolgokat.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#29862) stranger28 válasza func93 (#29861) üzenetére


stranger28
addikt

Néha pedig tud hozzátenni a magyar nyelv, de általában tényleg csak elrontják vele.

(#29863) gyuszaa: Ja, imádnivaló, amikor a ~30 éves nő megszólal egy 57 éves hangján, meg a borostás fickó egy hormonzavaros színészén.

[ Szerkesztve ]

(#29863) gyuszaa válasza func93 (#29861) üzenetére


gyuszaa
őstag

Én sem, mostani szinkron hangok csapnivalóak, elvesz a varázsából. Na meg minden jobb az eredeti nyelvén.
Évek óta én is minden sorozatot angolul nézek ha tehetem. :)

(#29864) gps76 válasza inkubator (#29798) üzenetére


gps76
őstag

90-ért ment el az Optimus G.
Szerintem ha nem is nagyon,de azért csalódni fogsz benne,annyira nem jó,hogy ennyit érjen.
A nagy gond velük,hogy sok távolkeleti régiós,és itthon csak sufniGSM gari van rá,a telenornál meg horror áron van.

Chesterfield:Azok mind csak forgalomfigyelők,nem kell foglalkozni velük,van az Attila téren is.
Gondolj bele,átmész a piroson csinálnak rólad egy videót hogy mész,de az nem látszik,hogy a lámpa mit is mutat pont ekkor.

Zola007:A tolvajkergetők-höz hasonló akció most is van itt nálunk,hallottam egy-két infót nyomkövetővel szerelt bicikliről,remélem megritkítják a rossz emberkéket.

[ Szerkesztve ]

(#29865) pockhome válasza gyuszaa (#29863) üzenetére


pockhome
senior tag

Nekem így volt A zöld íjász c sorozattal, első 3 részt néztem magyarul, utána eredetin, felirattal...1000x jobb hangja volt mindenkinek. azóta is inkább úgy nézem, De pl a Dr. Csont szinkronjával meg vagyok elégedve :K

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#29866) func93 válasza pockhome (#29865) üzenetére


func93
senior tag

Nos igen. A zöld íjász szinkron... szép egy valami. :O Viszont én a Dr.House szinkronhangokkal nagyon megvagyok elégedve.(100-adjára is.)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#29867) gps76


gps76
őstag

Láttátok,hogy ledöntötték a téglagyár kéményeit?

(#29868) Papaj x


Papaj x
tag

Keresek!

Hp tűs laptop töltő. 19V 4.74A

Compaq mini 700 töltő 19V 1.58A

Lehetőleg priviben!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#29869) cekkk válasza gps76 (#29864) üzenetére


cekkk
veterán

Én úgy tudom, hogy van olyan kamera ami így felvesz, Pesten több helyen is. Debrecenben nem tudok róla, de attól létezik.
http://index.hu/belfold/budapest/2012/05/04/tesztelik_az_elso_piroslampa-figyelo_kamerakat_budapesten/

(#29870) Hypernem


Hypernem
csendes tag

Lánykáknak való nyári ruhák, ünneplő fehér blúzok, fekete ünneplő szoknyák váltak eladóvá! Privát üzenetben írok pontos méreteket! :)

Továbbá eladóvá vált a képen látható narancssárga virágos szőnyeg, egy nagy és egy kicsi. Pontos méreteket írok majd üzenetben!

Privátban keress!

(#29871) cekkk válasza Chesterfield (#29847) üzenetére


cekkk
veterán

http://internet.kozut.hu/utinform/Lapok/webcam.aspx
Forgalom figyelő kamerák. Megnézheted te is :K

(#29872) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Vodás vagy független mobilt vásárolnék ma-holnapi napon. Nokia 6303-ám adta fel, más Nokia, vagy normálisabb okosteló is érdekel. Gagyitelók nem igen. :) > Privi pls, Thanks

(#29873) perge666


perge666
veterán

Valakinek Laptop esetleg?
Csere érdekelhet.

[ Szerkesztve ]

(#29874) SOAD19 válasza stranger28 (#29862) üzenetére


SOAD19
addikt

"Néha pedig tud hozzátenni a magyar nyelv," - lásd Macskajaj :B :DDD De, a Blöffnél, és jó pár más filmnél is elég jó szinkront sikerült összehozni. :K

(#29875) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mennyire lenne egészségtelen, ha az íróasztalomra vennék egy kisméretű asztali ventilátort? Kb. olyan fél-egy méterről nyomná a levegőt, legkisebb fokozaton forgó vagy milyen üzemmódban. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29877) mukibuci válasza Bjørgersson (#29875) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kiszárad a szemed és meghalsz :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29878) XtremLor válasza Bjørgersson (#29875) üzenetére


XtremLor
őstag

Jol fog esni a tobbi meg nem erdekes... :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#29879) Bjørgersson válasza mukibuci (#29877) üzenetére


Bjørgersson
félisten

és XtremLor akkor nincs gond, már megijedtem, hogy valami komolyabb bajom lesz tőle. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29880) stranger28 válasza SOAD19 (#29874) üzenetére


stranger28
addikt

Jaja, Brian életében is nagyon remek a szinkron , stb. Viszont 85%-ban vicc így is, ha a maiakat nézem.

(#29881) Laraxior


Laraxior
titán

Az a legjobb, ha jön egy 2-3 részes film és mindegyik részben a főszereplőnek, és a többinek más a magyar hangja. Transformers pl. :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#29882) stranger28 válasza Laraxior (#29881) üzenetére


stranger28
addikt

Mondjuk annál pont nem voltam rá kíváncsi, hogy mit szenvednek össze honfitársaink. De akkor nem is vesztettem sokat. :DDD

Róka kisasszony eredeti hangját akartam hallani. ;]

[ Szerkesztve ]

(#29883) ati012


ati012
senior tag

Zepternél dolgozott már valaki?

(#29884) GNKING


GNKING
tag

Valaki foglalkozik itt airsoft-tal?
Menyit érhet egy hibás AK 47 Beta airsoft fegyver?
Vagy az akkuja rossz, vagy az elektromos motor ment benne tönkre.
Itthon használtam, max 5 alkalomkor volt vele élesben játszva.
Két hónapig nem volt használva, majd feltöltöttem az akkuját, de csak 2-3 bb-t volt hajlandó kilőni. Azóta semmit.
A szokásos betegsége megvan neki is, lötyög a tus.

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#29885) pohár válasza giigz (#29855) üzenetére


pohár
félisten

egy munkanap alatt általában megvannak a telefonok (98%-ban), szóval ha kell, akkor dobj egy rendelést, aztán hozzuk :D

mi vállalunk rá 2 év garit (1 év teljeskörű + 1 év szoftveres), de nem sok kifogás volt eddig a szervizünkkel szemben :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29886) mackosajt


mackosajt
addikt

Ha valaki akarna venni egy Asrock 970 Extreme4 lapot, vagy cserélné a minimum 990x chipset-es lapját kisebbre, nálam eladó lesz a lapom, mert a procimhoz alapon még csak-csak passzol, de tuningra nem az igazi, valamint CF miatt kiesik a sima PCI csati, ami jól jönne.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#29887) ati012


ati012
senior tag

Holnaptól kaller1 által javított Nokia Lumia 800 telefon eladó lesz! 32.000 Ft
Gyönyörű, karcmentes állapotban. Töltő van hozzá csak.
Adás-vételit írhatunk róla.


Alcatel One Touch -> 6.500 Ft

Független Huawei 845 erőssen karcos állapotban -> 4.000 Ft
Töltő, doboz.

[ Szerkesztve ]

(#29888) sto1911 válasza ati012 (#29887) üzenetére


sto1911
veterán

Mi baja volt a Lumianak?

(#29889) bhonti válasza Tubi2 (#29841) üzenetére


bhonti
tag

Hello! Van 1 14" PGA típusú monitorom régről, ha gondolod... nem használom, de megy jól. :)

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#29890) diablo1984 válasza ati012 (#29887) üzenetére


diablo1984
veterán

ahogy elnézem megvolt az alcatelnek az a bizonyos one touch ami már nem kellett volna! ;]

(#29891) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Valószínűleg pár napon belül eladó lesz egy Gigabyte P67-DS3-B3 alaplap még közel egy év garanciával, dobozában, minden tartozékával. Irányár ~15k.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29892) giigz válasza pohár (#29885) üzenetére


giigz
veterán

Egyébként nem tudom eldönteni, hogy milyen telefont akarok... Valamiért vonz az ájfón is, mert olyan még nem volt, de az android meg egy elég kis f@sza rendszer... Lehet várok novemberig, és majd akkor új előfizuval... :U

(#29893) Bjørgersson válasza giigz (#29892) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Windows Phone?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29894) inkubator válasza pohár (#29804) üzenetére


inkubator
tag

Igen voltam bent nálatok, csak nem tudtam eldonteni melyikőtök pohár a 3 ember közül. :) ( aki a kirakatban űl a gép előtt, aki a bejaratnál a széken, vagy aki a pult mögött van)
Ha valaki rendel Optimus G-t, dobhatnál rám privit hogy megnézzem! ;)
Mit mondtatok mennyi az S3 lte?

Nekem 2 héten belül döntenem kell, aztán összebútorozok asszonnyal és vége a jó világnak! :)

[ Szerkesztve ]

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#29895) giigz válasza Bjørgersson (#29893) üzenetére


giigz
veterán

Arról a rendszerről nem sokat tudok. Mennyire lehet testreszabni?

(#29896) lamiki


lamiki
senior tag

Keresek SATA vagy PATA HDD-t 80-320 GB méretben, csak 100/100-as-t
Méret nem annyira, főleg az ár számít. Lehetőleg Hajdúböszörményben, esetleg Debrecenben.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#29897) pohár válasza inkubator (#29894) üzenetére


pohár
félisten

most én ültem fent a székben a gép előtt, majd megdöglöttem ott fent... :D

az S3 LTE árát nagyon nem tudom fejből most, bár mintha nem láttam volna a mai nagykeres árlistában... holnap megnézem neked :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29898) Bjørgersson válasza giigz (#29895) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Talán mint az iPhone-t, bár nem tudom. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29899) pockhome válasza giigz (#29895) üzenetére


pockhome
senior tag

kb annyira tudod testre szabni mint az iPhone-t, viszont sokkal olcsóbb egy almánál, de legalább olyan stabil és megbízható.
egyetlen hátránya hogy nincs rá annyi alkalmazás. nekem speciel azért van most WP, mert nem fagy ki, tát' stabil, mint az atom és csak telefonálni meg netezni használom (3G + wifi) így kibír 2 napot is az akkuja (mondjuk ez telefonfüggő természetesen)

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#29900) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Eladó ZTE USB-s modemek:
Vodás HSPA K3765-Z
Digi-s HSUPA MF190 (okosított)
512MB 133MHz SDRAM
Asrock K7S8XE+ alaplap
AthlonXP 2600+ (2133MHz)
Kingmax 512MB DDR400
7300GT AGP 128MB DDR3 128bit
HD4850 512MB GDDR3
Athlon64 X2 5600+ (2900MHz)

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.